libvirt 1.2.13 - en to pl translation catalogue (2931 entries)

en: 
      (specify help <command> for details about the command)
pl: 
      (należy podać help <polecenie>, aby uzyskać szczegóły o poleceniu)

en: 
      (specify help <group> for details about the commands in the group)
pl: 
      (należy podać help <grupa>, aby uzyskać szczegóły o poleceniach w grupie)

en: 
      DESCRIPTION
pl: 
      OPIS

en: 
      OPTIONS
pl: 
      OPCJE

en: 
      SYNOPSIS
pl: 
      STRESZCZENIE

en: 
    (Time: %.3f ms)
pl: 
    (Czas: %.3f ms)

en:   NAME
pl:   NAZWA

en:  %s (help keyword '%s')
pl:  %s (słowo kluczowe pomocy "%s")

en:  %s (help keyword '%s'):
pl:  %s (słowo kluczowe pomocy "%s"):

en:  Hypervisors:
pl:  Nadzorcy:

en:  Miscellaneous:
pl:  Różne:

en:  Networking:
pl:  Sieci:

en:  Storage:
pl:  Pamięć masowa:

en: %d status from xen daemon: %s:%s
pl: stan %d z demona Xen: %s:%s

en: %s harddisk '%s' has unsupported cache mode '%s'
pl: %s dysk twardy "%s" posiada nieobsługiwany tryb pamięci podręcznej "%s"

en: %s has illegal value %s
pl: %s posiada niedozwoloną wartość %s

en: %s is missing 'type' property
pl: brak właściwości "type" w %s

en: %s not implemented on Win32
pl: %s jest niezaimplementowane w systemach Win32

en: %s: %d: failed to allocate %d bytes
pl: %s: %d: przydzielenie %d bajtów nie powiodło się

en: %s: %d: failed to allocate %lu bytes
pl: %s: %d: przydzielenie %lu bajtów nie powiodło się

en: %s: error: %s%c
pl: %s: błąd: %s%c

en: %s: error: %s. Check /var/log/messages or run without --daemon for more info.
pl: %s: błąd: %s. Proszę sprawdzić /var/log/messages lub uruchomić bez parametru --daemon, aby uzyskać więcej informacji.

en: %s: failed to read temporary file: %s
pl: %s: odczytanie pliku tymczasowego nie powiodło się: %s

en: %s: failed to seek or read
pl: %s: przejście lub odczytanie nie powiodło się

en: %s: failed to write log file: %s
pl: %s: zapisanie pliku dziennika nie powiodło się: %s

en: %s: initialization failed
pl: %s: zainicjowanie nie powiodło się

en: %s: invalid path
pl: %s: nieprawidłowa ścieżka

en: %s: temporary filename contains shell meta or other unacceptable characters (is $TMPDIR wrong?)
pl: %s: tymczasowa nazwa pliku zawiera powłokę meta lub inne nieakceptowalne znaki ($TMPDIR jest błędne?)

en: %s: warning: %s%c
pl: %s: ostrzeżenie: %s%c

en: '%s' does not exist
pl: "%s" nie istnieje

en: '%s' file does not fit in memory
pl: plik "%s" nie mieści się w pamięci

en: 'info blockstats' not supported by this qemu
pl: "info blockstats" jest nieobsługiwane przez te QEMU

en: (none)
pl: (brak)

en: (re)connect to hypervisor
pl: (ponownie) łączy się z nadzorcą

en: --%s <number>
pl: --%s <liczba>

en: --%s <string>
pl: --%s <ciąg>

en: <uuid> does not match secret file name '%s'
pl: <uuid> nie zgadza się z nazwą pliku sekretu "%s"

en: Aborts the currently running domain job
pl: Przerywa obecnie wykonywane zadanie domeny

en: Active %s devices on bus with %s, not doing bus reset
pl: Aktywacja %s urządzeń na magistrali za pomocą %s, przywrócenie magistrali nie zostanie wykonane

en: Active:
pl: Aktywne:

en: Allocation
pl: Przydział

en: Allocation:
pl: Przydział:

en: An error occurred, but the cause is unknown
pl: Wystąpił błąd, ale przyczyna jest nieznana

en: Ancestor model %s not found for CPU model %s
pl: Nie odnaleziono modelu przodka %s dla modelu procesora %s

en: AnyType is missing 'type' property
pl: Brak własności "type" w AnyType

en: Attach device from an XML <file>.
pl: Podłącza urządzenie z <pliku> XML.

en: Attach new disk device.
pl: Podłącza nowe urządzenie dyskowe.

en: Attach new network interface.
pl: Podłącza nowy interfejs sieciowy.

en: Attempted to NAT '%s'. NAT is only supported for IPv4.
pl: Spróbowano NAT "%s". NAT jest obsługiwane tylko dla IPv4.

en: Authentication Credentials not found
pl: Nie odnaleziono danych uwierzytelnienia

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się

en: Autostart
pl: Automatyczne uruchamianie

en: Autostart:
pl: Automatyczne uruchamianie:

en: Available
pl: Dostępne

en: Available:
pl: Dostępne:

en: Bad value for ai_flags
pl: Błędna wartość ai_flags

en: Bit 29 (Long Mode) of HostSystem property 'hardware.cpuFeature[].edx' with value '%s' has unexpected value '%c', expecting '0' or '1'
pl: Bit 29 (tryb długi) właśności HostSystem "hardware.cpuFeature[].edx" z wartością "%s" posiada nieoczekiwaną wartość "%c", oczekiwano "0" lub "1"

en: Block I/O tuning is not available on this host
pl: Dostrajanie blokowania wejścia/wyjścia jest niedostępne w tym gospodarzu

en: Bounded
pl: Powiązane

en: Bridge %s too big for destination
pl: Mostek %s jest za duży dla celu

en: Bridge generation exceeded max id %d
pl: Tworzenie mostka przekroczyło maksymalny identyfikator %d

en: Bridge name %s too long for destination
pl: Nazwa mostka %s jest za długa dla celu

en: Bridge:
pl: Mostek:

en: Buffer too small for MAC address
pl: Bufor jest za mały dla adresu MAC

en: Buffer too small for uint16 type
pl: Bufor jest za mały dla typu uint16

en: Buffer too small for uint8 type
pl: Bufor jest za mały dla typu uint8

en: Build a given pool.
pl: Buduje podaną pulę.

en: Bus %s too big for destination
pl: Magistrala %s jest za duża dla celu

en: CEPH_ARGS was set without an rbd disk
pl: ustawiono CEPH_ARGS bez dysku rbd

en: CPU Affinity:
pl: Pokrewieństwo procesorów:

en: CPU Model %s too long for destination
pl: Model procesora %s jest za duży dla celu

en: CPU described in %s is identical to host CPU
pl: Procesor opisany w %s jest identyczny z procesorem gospodarza

en: CPU described in %s is incompatible with host CPU
pl: Procesor opisany w %s nie jest zgodny z procesorem gospodarza

en: CPU feature %s already defined
pl: Funkcja procesora %s jest już określona

en: CPU frequency:
pl: Częstotliwość procesora:

en: CPU model:
pl: Model procesora:

en: CPU models don't match: '%s' != '%s'
pl: Modele procesorów nie zgadzają się: "%s" != "%s"

en: CPU socket(s):
pl: Gniazda procesora:

en: CPU specification not supported by hypervisor
pl: Określenie procesora jest nieobsługiwane przez nadzorcę

en: CPU time:
pl: Czas procesora:

en: CPU vendor %s already defined
pl: Producent procesora %s jest już określony

en: CPU vendor %s not found
pl: Nie odnaleziono producenta procesora %s

en: CPU vendor %s of model %s differs from vendor %s
pl: Producent procesora %s modelu %s różni się od producenta %s

en: CPU vendor specified without CPU model
pl: Podano producenta procesora bez modelu procesora

en: CPU vendors do not match
pl: Producenci procesora nie zgadzają się

en: CPU(s):
pl: Procesory:

en: CPU:
pl: Procesor:

en: CPUs are incompatible
pl: Procesory są niezgodne

en: CPUs have incompatible architectures: '%s' != '%s'
pl: Procesory posiadają niezgodne architektury: "%s" != "%s"

en: Call to %s for unexpected type '%s'
pl: Wywołanie do %s dla nieoczekiwanego typu "%s"

en: Call to '%s' returned a list, expecting exactly one item
pl: Wywołanie do "%s" zwróciło listę, oczekiwano dokładnie jednego elementu

en: Call to '%s' returned an empty result, expecting a non-empty result
pl: Wywołanie do "%s" zwróciło pusty wynik, oczekiwano niepustego wyniku

en: Call to '%s' returned something, expecting an empty result
pl: Wywołanie do "%s" zwróciło coś, oczekiwano pustego wyniku

en: Calling %s from '%s' failed
pl: Wywoływanie %s z "%s" nie powiodło się

en: Cannot convert socket address to string: %s
pl: Nie można przekonwertować adresu gniazda na ciąg: %s

en: Cannot create /dev/pts
pl: Nie można utworzyć /dev/pts

en: Cannot create autostart directory %s
pl: Nie można utworzyć katalogu automatycznego uruchamiania %s

en: Cannot create log directory '%s'
pl: Nie można utworzyć katalogu dziennika "%s"

en: Cannot deactivate storage pool autostart
pl: Nie można deaktywować automatycznego uruchamiania puli pamięci masowej

en: Cannot directly attach floppy %s
pl: Nie można bezpośrednio podłączyć dyskietki %s

en: Cannot enable general autostart option without affecting other domains
pl: Nie można włączyć ogólnej opcji automatycznego uruchamiania bez wpływu na inne domeny

en: Cannot extract running %s hypervisor version
pl: Nie można wydobyć wersji uruchomionego nadzorcy %s

en: Cannot find %s - Possibly the package isn't installed
pl: Nie można odnaleźć %s - prawdopodobnie pakiet nie jest zainstalowany

en: Cannot find '%s' in path
pl: Nie można odnaleźć "%s" w ścieżce

en: Cannot find QEMU binary %s
pl: Nie można odnaleźć pliku binarnego QEMU %s

en: Cannot find UML kernel %s
pl: Nie można odnaleźć jądra UML %s

en: Cannot find suitable CPU model for given data
pl: Nie można odnaleźć odpowiedniego modelu procesora dla podanych danych

en: Cannot find suitable emulator for %s
pl: Nie można odnaleźć odpowiedniego emulatora dla %s

en: Cannot modify live config if domain is inactive
pl: Nie można zmodyfikować konfiguracji na żywo, jeśli domena jest nieaktywna

en: Cannot open /dev/urandom
pl: Nie można otworzyć /dev/urandom

en: Cannot parse <address> 'bus' attribute
pl: Nie można przetworzyć atrybutu <address> "bus"

en: Cannot parse <address> 'controller' attribute
pl: Nie można przetworzyć atrybutu <address> "controller"

en: Cannot parse <address> 'domain' attribute
pl: Nie można przetworzyć atrybutu <address> "domain"

en: Cannot parse <address> 'function' attribute
pl: Nie można przetworzyć atrybutu <address> "function"

en: Cannot parse <address> 'port' attribute
pl: Nie można przetworzyć atrybutu <address> "port"

en: Cannot parse <address> 'slot' attribute
pl: Nie można przetworzyć atrybutu <address> "slot"

en: Cannot parse <address> 'unit' attribute
pl: Nie można przetworzyć atrybutu <address> "unit"

en: Cannot parse <source> 'port' attribute with socket interface
pl: Nie można przetworzyć atrybutu <source> "port" za pomocą interfejsu gniazda

en: Cannot parse MAC address '%s' in network '%s'
pl: Nie można przetworzyć adresu MAC "%s" w sieci "%s"

en: Cannot parse controller index %s
pl: Nie można przetworzyć indeksu kontrolera %s

en: Cannot parse number from '%s'
pl: Nie można przetworzyć liczby z "%s"

en: Cannot parse socket address '%s': %s
pl: Nie można przetworzyć adresu gniazda "%s": %s

en: Cannot read cputime for domain
pl: Nie można odczytać czasu procesora dla domeny

en: Cannot read from /dev/urandom
pl: Nie można odczytać z /dev/urandom

en: Cannot set autostart for transient domain
pl: Nie można ustawić automatycznego uruchamiania domeny przejściowej

en: Cannot set memory higher than max memory
pl: Nie można ustawić pamięci powyżej maksymalnej pamięci

en: Cannot undefine transient domain
pl: Nie można usunąć określenia domeny przejściowej

en: Cannot unshare mount namespace
pl: Nie można usunąć współdzielenia przestrzeni nazw montowania

en: Cap %s too big for destination
pl: Nakrycie %s jest za duże dla celu

en: Capabilities not available
pl: Możliwości są niedostępne

en: Capabilities not found
pl: Nie odnaleziono możliwości

en: Capacity
pl: Pojemność

en: Capacity cannot be empty.
pl: Pojemność nie może być pusta.

en: Capacity:
pl: Pojemność:

en: Change the current directory.
pl: Zmienia bieżący katalog.

en: Change the current memory allocation in the guest domain.
pl: Zmienia obecny przydział pamięci w domenie gościa.

en: Change the maximum memory allocation limit in the guest domain.
pl: Zmienia maksymalne ograniczenie przydziału pamięci w domenie gościa.

en: Change the number of virtual CPUs in the guest domain.
pl: Zmienia liczbę wirtualnych procesorów w domenie gościa.

en: Clone an existing volume.
pl: Klonuje istniejący wolumin.

en: Command %s too long for destination
pl: Polecenie %s jest za długie dla celu

en: Compiled with support for:
pl: Skompilowano z obsługą:

en: Compression program for dump image format in configuration file isn't available, using raw
pl: Program kompresji dla formatu zrzutu obrazu w pliku konfiguracji nie jest dostępny, używanie formatu raw

en: Compression program for image format in configuration file isn't available
pl: Program kompresji dla formatu obrazu w pliku konfiguracji nie jest dostępny

en: Compute baseline CPU for a set of given CPUs.
pl: Oblicza podstawowy procesor dla zestawu podanych procesorów.

en: Config entry '%s' must be a string
pl: Wpis konfiguracji "%s" musi być ciągiem

en: Config entry '%s' must represent a boolean value (true|false)
pl: Wpis konfiguracji "%s" musi mieć wartość zmiennej logicznej (true|false)

en: Config entry '%s' must represent an integer value
pl: Wpis konfiguracji "%s" musi reprezentować wartość całkowitą

en: Configure a domain to be automatically started at boot.
pl: Konfiguruje domenę tak, aby była automatycznie startowana po uruchomieniu.

en: Configure a network to be automatically started at boot.
pl: Konfiguruje sieć tak, aby była automatycznie startowana po uruchomieniu.

en: Configure a pool to be automatically started at boot.
pl: Konfiguruje pulę tak, aby była automatycznie startowana po uruchomieniu.

en: Connect the virtual serial console for the guest
pl: Łączy wirtualną konsolę szeregową dla gościa

en: Connect to local hypervisor. This is built-in command after shell start up.
pl: Łączy się z lokalnym nadzorcą. Jest to wbudowane polecenie po uruchomieniu powłoki.

en: Connected to domain %s
pl: Połączono się z domeną %s

en: Container ID is not specified
pl: Nie podano identyfikatora kontenera

en: Container is not defined
pl: Kontener nie jest określony

en: Controllers must use the 'ccid' address type
pl: Kontrolery muszą używać typu adresu "ccid"

en: Convert domain XML config to a native guest configuration format.
pl: Konwertuje konfigurację XML domeny do natywnego formatu konfiguracji gościa.

en: Convert domain XML to native config
pl: Konwertuje XML domeny do natywnej konfiguracji

en: Convert native config to domain XML
pl: Konwertuje natywną konfigurację do XML domeny

en: Convert native guest configuration format to domain XML format.
pl: Konwertuje natywny format konfiguracji gościa do formatu XML domeny.

en: Core dump a domain.
pl: Zrzuca core domeny.

en: Core(s) per socket:
pl: Rdzeni na gniazdo:

en: Could not add controllers
pl: Nie można dodać kontenerów

en: Could not add variable 'IP' to hashmap
pl: Nie można dodać zmiennej "IP" do mapy skrótów

en: Could not add variable 'MAC' to hashmap
pl: Nie można dodać zmiennej "MAC" do mapy skrótów

en: Could not allocate memory for output of '%s'
pl: Nie można przydzielić pamięci dla wyjścia "%s"

en: Could not assign address to disk '%s'
pl: Nie można przydzielić adresu do dysku "%s"

en: Could not build CURL header list
pl: Nie można zbudować listy nagłówka CURL

en: Could not change memory parameters: %s
pl: Nie można zmienić parametrów pamięci: %s

en: Could not change scheduler parameters: %s
pl: Nie można zmienić parametrów planisty: %s

en: Could not close %s
pl: Nie można zamknąć %s

en: Could not configure network
pl: Nie można skonfigurować sieci

en: Could not convert domain name to VEID
pl: Nie można przekonwertować nazwę domeny na VEID

en: Could not convert from %s to UTF-8 encoding
pl: Nie można przekonwertować z %s do kodowania UTF-8

en: Could not copy an XML node
pl: Nie można skopiować węzła XML

en: Could not copy default config
pl: Nie można skopiować domyślnej konfiguracji

en: Could not copy volume: %s
pl: Nie można skopiować woluminu: %s

en: Could not create Session instance, rc = 0x%08x
pl: Nie można utworzyć instancji sesji, rc = 0x%08x

en: Could not create VirtualBox instance, rc = 0x%08x
pl: Nie można utworzyć instancji VirtualBox, rc = 0x%08x

en: Could not create snapshot: %s
pl: Nie można utworzyć migawki: %s

en: Could not create volume: %s
pl: Nie można utworzyć woluminu: %s

en: Could not define domain: %s
pl: Nie można określić domeny: %s

en: Could not delete snapshot '%s': %s
pl: Nie można usunąć migawki "%s": %s

en: Could not delete volume: %s
pl: Nie można usunąć woluminu: %s

en: Could not destroy domain: %s
pl: Nie można zniszczyć domeny: %s

en: Could not disable SIGPIPE
pl: Nie można wyłączyć SIGPIPE

en: Could not dlsym %s from '%s': %s
pl: Nie można utworzyć dlsym %s z "%s": %s

en: Could not extract vzctl version
pl: Nie można wydobyć wersji vzctl

en: Could not find 'active' element
pl: Nie można odnaleźć "aktywnego" elementu

en: Could not find <name>
pl: Nie można odnaleźć <name>

en: Could not find <uuid>
pl: Nie można odnaleźć <uuid>

en: Could not find datastore containing absolute path '%s'
pl: Nie można odnaleźć przechowalni danych zawierającej ścieżkę bezwzględną "%s"

en: Could not find datastore with name '%s'
pl: Nie można odnaleźć przechowalni danych o nazwie "%s"

en: Could not find domain snapshot with internal name '%s'
pl: Nie można odnaleźć migawki domeny z wewnętrzną nazwą "%s"

en: Could not find domain with UUID '%s'
pl: Nie można odnaleźć domeny z UUID "%s"

en: Could not find domain with name '%s'
pl: Nie można odnaleźć domeny o nazwie "%s"

en: Could not find filter '%s'
pl: Nie można odnaleźć filtru "%s"

en: Could not find matching device
pl: Nie można odnaleźć pasującego urządzenia

en: Could not find parent device for '%s'
pl: Nie można odnaleźć urządzenia nadrzędnego dla "%s"

en: Could not find placement for controller %s at %s
pl: Nie można odnaleźć miejsca dla kontrolera %s w %s

en: Could not find snapshot with name '%s'
pl: Nie można odnaleźć migawki o nazwie "%s"

en: Could not find typefile '%s'
pl: Nie można odnaleźć pliku typu "%s"

en: Could not format channel target type
pl: Nie można sformatować typu docelowego kanału

en: Could not generate eth name for container
pl: Nie można utworzyć nazwy eth dla kontenera

en: Could not generate medium name for the disk at: controller instance:%u, port:%d, slot:%d
pl: Nie można utworzyć nazwy nośnika dla dysku w: instancja kontrolera:%u, port:%d, gniazdo:%d

en: Could not generate veth name
pl: Nie można utworzyć nazwy veth

en: Could not get UUID of virtual machine
pl: Nie można uzyskać UUID maszyny wirtualnej

en: Could not get access to ACL tech driver '%s'
pl: Nie można uzyskać dostępu do ACL sterownika technicznego "%s"

en: Could not get current time
pl: Nie można uzyskać bieżącego czasu

en: Could not get list of Defined Domains, rc=%08x
pl: Nie można uzyskać listy określonych domen, rc=%08x

en: Could not get list of Domains, rc=%08x
pl: Nie można uzyskać listy domen, rc=%08x

en: Could not get list of machines, rc=%08x
pl: Nie można uzyskać listy maszyn, rc=%08x

en: Could not get name of virtual machine
pl: Nie można uzyskać nazwy maszyny wirtualnej

en: Could not get number of Defined Domains, rc=%08x
pl: Nie można ustawić liczby określonych domen, rc=%08x

en: Could not get number of Domains, rc=%08x
pl: Nie można uzyskać liczby domen, rc=%08x

en: Could not initialize CURL
pl: Nie można zainicjować CURL

en: Could not initialize CURL mutex
pl: nie można zainicjować muteksa CURL

en: Could not lookup '%s' from '%s'
pl: Nie można wyszukać "%s" z "%s"

en: Could not lookup '%s' list from '%s'
pl: Nie można wyszukać listy "%s" z "%s"

en: Could not lookup controller model for '%s'
pl: Nie można wyszukać modelu kontrolera dla "%s"

en: Could not lookup datastore host mount
pl: Nie można odnaleźć montowania gospodarza przechowalni danych

en: Could not lookup root snapshot list
pl: Nie można wyszukać listy migawek roota

en: Could not migrate domain, migration task finished with an error: %s
pl: Nie można migrować domeny, zadanie migracji zostało ukończone z błędem: %s

en: Could not migrate domain, validation reported a problem
pl: Nie można migrować domeny, sprawdzanie zgłosiło problem

en: Could not migrate domain, validation reported a problem: %s
pl: Nie można migrować domeny, sprawdzanie zgłosiło problem: %s

en: Could not open '%s' to trigger host scan
pl: Nie można otworzyć "%s", aby rozpocząć skanowanie gospodarza

en: Could not open /proc/net/dev
pl: Nie można otworzyć /proc/net/dev

en: Could not open directory %s
pl: Nie można otworzyć katalogu %s

en: Could not parse IID from '%s', rc = 0x%08x
pl: Nie można przetworzyć IID z "%s", rc = 0x%08x

en: Could not parse UUID from '%s'
pl: Nie można przetworzyć UUID z "%s"

en: Could not parse UUID from string '%s'
pl: Nie można przetworzyć UUID z ciągu "%s"

en: Could not parse VPS ID %s
pl: Nie można przetworzyć identyfikatora VPS %s

en: Could not parse positive integer from '%s'
pl: Nie można przetworzyć dodatniej liczny całkowitej z "%s"

en: Could not parse usb file %s
pl: Nie można przetworzyć pliku USB %s

en: Could not parse valid disk index from '%s'
pl: Nie można przetworzyć prawidłowego indeksu dysku z "%s"

en: Could not parse version number from '%s'
pl: Nie można przetworzyć numeru wersji z "%s"

en: Could not put variable '%s' into hashmap
pl: Nie można umieścić zmiennej "%s" w mapie sum kontrolnych

en: Could not re-enable SIGPIPE
pl: Nie można ponownie włączyć SIGPIPE

en: Could not read 'IP_ADDRESS' from config for container %d
pl: Nie można odczytać "IP_ADDRESS" z konfiguracji kontenera %d

en: Could not read 'NETIF' from config for container %d
pl: Nie można odczytać "NETIF" z konfiguracji kontenera %d

en: Could not read 'OSTEMPLATE' from config for container %d
pl: Nie można odczytać "OSTEMPLATE" z konfiguracji kontenera %d

en: Could not read 'VE_PRIVATE' from config for container %d
pl: Nie można odczytać "VE_PRIVATE" z konfiguracji kontenera %d

en: Could not read config for container %d
pl: Nie można odczytać konfiguracji kontenera %d

en: Could not read container config
pl: Nie można odczytać konfiguracji kontenera

en: Could not read typefile '%s'
pl: Nie można odczytać pliku typu "%s"

en: Could not resume domain: %s
pl: Nie można wznowić domeny: %s

en: Could not retrieve pool information
pl: Nie można pobrać informacji o puli

en: Could not retrieve resource pool
pl: Nie można odebrać puli zasobów

en: Could not retrieve the AutoStartDefaults object
pl: Nie można pobrać obiektu AutoStartDefaults

en: Could not revert to snapshot '%s': %s
pl: Nie można przywrócić do migawki "%s": %s

en: Could not search in datastore '%s': %s
pl: Nie można wyszukać w przechowalni danych "%s": %s

en: Could not set UUID
pl: Nie można ustawić UUID

en: Could not set limit to %lld MHz, expecting positive value or -1 (unlimited)
pl: Nie można ustawić ograniczenia na %lld MHz, oczekiwano wartości dodatniej lub -1 (nieograniczone)

en: Could not set max-memory to %lu kilobytes: %s
pl: Nie można ustawić maksymalnej pamięci na %lu kilobajtów: %s

en: Could not set memory size
pl: Nie można ustawić rozmiaru pamięci

en: Could not set memory to %lu kilobytes: %s
pl: Nie można ustawić pamięci na %lu kilobajtów: %s

en: Could not set number of virtual CPUs to %d: %s
pl: Nie można ustawić liczby wirtualnych procesorów na %d: %s

en: Could not set reservation to %lld MHz, expecting positive value
pl: Nie można ustawić rezerwacji na %lld MHz, oczekiwano dodatniej wartości

en: Could not set shares to %d, expecting positive value or -1 (low), -2 (normal) or -3 (high)
pl: Nie można ustawić udziałów na %d, oczekiwano wartości dodatniej albo -1 (niskie), -2 (zwykłe) lub -3 (wysokie)

en: Could not set the source dir for the filesystem
pl: Nie można ustawić katalogu źródłowego dla systemu plików

en: Could not start domain: %s
pl: Nie można uruchomić domeny: %s

en: Could not suspend domain: %s
pl: Nie można uśpić domeny: %s

en: Could not verify disk address
pl: Nie można sprawdzić adresu dysku

en: Could not wipe volume: %s
pl: Nie można wyczyścić woluminu: %s

en: Couldn't fetch Domain Information
pl: Nie można pobrać informacji o domenie

en: Couldn't fetch Node Information
pl: Nie można pobrać informacji o węźle

en: Couldn't get VM information from XML
pl: Nie można uzyskać informacji o maszynie wirtualnej z XML

en: Couldn't get VM record
pl: Nie można uzyskać wpisu maszyny wirtualnej

en: Couldn't get host metrics
pl: Nie można uzyskać metryki gospodarza

en: Couldn't get host metrics - memory information
pl: Nie można uzyskać metryki gospodarza - informacji o pamięci

en: Couldn't get the Domain Pointer
pl: Nie można uzyskać wskaźnika domeny

en: Couldn't get version info
pl: Nie można uzyskać informacji o wersji

en: Couldn't parse version info
pl: Nie można przetworzyć informacji o wersji

en: Couldn't read volume target path '%s'
pl: Nie można odczytać ścieżki docelowej woluminu "%s"

en: Create a device on the node.  Note that this command creates devices on the physical host that can then be assigned to a virtual machine.
pl: Utworzy urządzenie na węźle. Proszę zauważyć, że te polecenie tworzy urządzenia na fizycznym gospodarzu, które mogą być potem przydzielone do maszyny wirtualnej.

en: Create a domain.
pl: Utworzy domenę.

en: Create a network.
pl: Utworzy sieć.

en: Create a pool.
pl: Utworzy pulę.

en: Create a vol from an existing volume.
pl: Utworzy wolumin z istniejącego woluminu.

en: Create a vol.
pl: Utworzy wolumin.

en: Creating non-file volumes is not supported
pl: Utworzenie nieplikowych woluminów jest nieobsługiwane

en: Creation Time
pl: Czas utworzenia

en: Creation of %s volumes is not supported
pl: Utworzenie %s woluminów jest nieobsługiwane

en: Credit scheduler cap parameter (%d) is out of range (0-65534)
pl: Zaufany parametr nakrycia planisty (%d) jest spoza zakresu (0-65534)

en: Credit scheduler weight parameter (%d) is out of range (1-65535)
pl: Zaufany parametr wagi planisty (%d) jest spoza zakresu (1-65535)

en: Data processed:
pl: Przetworzono danych:

en: Data remaining:
pl: Pozostało danych:

en: Data total:
pl: Razem danych:

en: Datastore has unexpected type '%s'
pl: Przechowalnia danych posiada nieoczekiwany typ "%s"

en: Datastore path '%s' doesn't have expected format '[<datastore>] <path>'
pl: Ścieżka do przechowalni danych "%s" nie posiada oczekiwanego formatu "[<przechowalnia_danych>] <ścieżka>"

en: Datastore path '%s' doesn't reference a file
pl: Ścieżka do przechowalni danych "%s" nie zawiera odniesienia do pliku

en: DatastoreInfo has unexpected type
pl: DatastoreInfo posiada nieoczekiwany typ

en: Define a domain.
pl: Określa domenę.

en: Define a new network filter or update an existing one.
pl: Określa nowy filtr sieciowy lub aktualizuje istniejący.

en: Define a pool.
pl: Określa pulę.

en: Define or modify a secret.
pl: Określa lub modyfikuje sekret.

en: Delete a domain snapshot
pl: Usuwa migawkę domeny

en: Delete a given pool.
pl: Usuwa podaną pulę.

en: Delete a given vol.
pl: Usuwa podany wolumin.

en: Dest file %s too big for destination
pl: Plik docelowy %s jest za duży dla celu

en: Destination buffer for ifname ('%s') not large enough
pl: Bufor docelowy dla ifname ("%s") nie jest dość duży

en: Destination buffer for linkdev ('%s') not large enough
pl: Bufor docelowy dla linkdev ("%s") nie jest dość duży

en: Destination libvirt does not support peer-to-peer migration protocol
pl: Docelowa biblioteka libvirt nie obsługuje protokołu migracji w trybie równy z równym

en: Destroyed node device '%s'
pl: Zniszczono urządzenie węzła "%s"

en: Detach device from an XML <file>
pl: Odłącza urządzenie z <pliku> XML

en: Detach disk device.
pl: Odłącza urządzenie dyskowe.

en: Detach network interface.
pl: Odłącza interfejs sieciowy.

en: Device %s has been assigned to guest %d
pl: Urządzenie %s zostało przypisane do gościa %d

en: Device %s is already in use
pl: Urządzenie %s jest już używane

en: Device %s is behind a switch lacking ACS and cannot be assigned
pl: Urządzenie %s jest za przełącznikiem bez ACS, więc nie może zostać przydzielone

en: Device %s not found: could not access %s
pl: Nie odnaleziono urządzenia %s: nie można uzyskać dostępu do %s

en: Device %s re-attached
pl: Ponownie podłączono urządzenie %s

en: Device %s reset
pl: Urządzenie %s zostało przywrócone

en: Device attached successfully
pl: Pomyślnie podłączono urządzenie

en: Device detached successfully
pl: Pomyślnie odłączono urządzenie

en: Device is not a fibre channel HBA
pl: Urządzenie nie jest HBA Fibre Channel

en: Device type '%s' is not an integer
pl: Typ urządzenia "%s" nie jest liczbą całkowitą

en: Device updated successfully
pl: Pomyślnie zaktualizowano urządzenie

en: Did not find USB device %x:%x
pl: Nie można odnaleźć urządzenia USB %x:%x

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disk address %d:%d:%d doesn't match target device '%s'
pl: Adres dysku %d:%d:%d nie zgadza się z urządzeniem docelowym "%s"

en: Disk attached successfully
pl: Pomyślnie podłączono dysk

en: Disk detached successfully
pl: Pomyślnie odłączono dysk

en: Disk device '%s' does not support snapshotting
pl: Urządzenie dysku "%s" nie obsługuje migawek

en: Disk index %d is negative
pl: Indeks dysku %d jest ujemny

en: Disks on SCSI controller %d have inconsistent controller models, cannot autodetect model
pl: Dyski na kontrolerze SCSI %d posiadają niespólne modele kontrolera, nie można automatycznie wykryć modelu

en: Display the system version information.
pl: Wyświetla informacje o wersji systemu.

en: Domain %s XML configuration edited.
pl: Konfiguracja XML domeny %s została zmodyfikowana.

en: Domain %s XML configuration not changed.
pl: Konfiguracja XML domeny %s nie została zmieniona.

en: Domain %s created from %s
pl: Domena %s została utworzona z %s

en: Domain %s defined from %s
pl: Domena %s została określona z %s

en: Domain %s destroyed
pl: Domena %s została zniszczona

en: Domain %s didn't show up
pl: Domena %s nie pokazała się

en: Domain %s has been undefined
pl: Określenie domeny %s zostało usunięte

en: Domain %s has no manage save image; removal skipped
pl: Domena %s nie posiada obrazu zarządzanego zapisu; usunięcie zostanie pominięte

en: Domain %s is being rebooted
pl: Domena %s jest ponownie uruchamiana

en: Domain %s is being shutdown
pl: Domena %s jest wyłączana

en: Domain %s isn't running.
pl: Domena %s nie jest uruchomiona.

en: Domain %s marked as autostarted
pl: Domena %s została oznaczona jako automatycznie uruchamiana

en: Domain %s resumed
pl: Domena %s została wznowiona

en: Domain %s started
pl: Domena %s została uruchomiona

en: Domain %s suspended
pl: Domena %s została uśpiona

en: Domain %s too big for destination
pl: Domena %s jest za duża dla celu

en: Domain %s unmarked as autostarted
pl: Domena %s została odznaczona jako automatycznie uruchamiana

en: Domain '%s' is already running
pl: Domena "%s" jest już uruchomiona

en: Domain '%s' sysinfo are not available
pl: Informacje o systemie domeny "%s" nie są dostępne

en: Domain Pointer is invalid
pl: Wskaźnik domeny jest nieprawidłowy

en: Domain Pointer not valid
pl: Wskaźnik domeny nie jest prawidłowy

en: Domain XML doesn't contain any disks, cannot deduce datastore and path for VMX file
pl: XML domeny nie zawiera żadnych dysków, nie można odgadnąć przechowalni danych i ścieżki do pliku VMX

en: Domain XML doesn't contain any file-based harddisks, cannot deduce datastore and path for VMX file
pl: XML domeny nie zawiera żadnych dysków twardych opartych na plikach, nie można odgadnąć przechowalni danych i ścieżki do pliku VMX

en: Domain already exists, editing existing domains is not supported yet
pl: Domena już istnieje, modyfikowanie istniejących domen nie jest jeszcze obsługiwane

en: Domain has %d interfaces. Please specify which one to detach using --mac
pl: Domena posiada %d interfejsy. Proszę sprawdzić, który odłączyć używając opcji --mac

en: Domain has no current snapshot
pl: Domena nie posiada bieżących migawek

en: Domain is already active
pl: Domena jest już aktywna

en: Domain is already running
pl: Domena jest już uruchomiona

en: Domain is not powered off
pl: Domena nie jest wyłączona

en: Domain is not powered on
pl: Domena nie jest włączona

en: Domain is not running
pl: Domena nie jest uruchomiona

en: Domain is not suspended
pl: Domena nie została uśpiona

en: Domain is not suspended or powered off
pl: Domena nie została uśpiona lub wyłączona

en: Domain name contains invalid escape sequence
pl: Nazwa domeny zawiera nieprawidłową sekwencję sterującą

en: Domain name is not unique
pl: Nazwa domeny nie jest unikalna

en: Domain not found
pl: Nie odnaleziono domeny

en: Domain not found: %s
pl: Nie odnaleziono domeny: %s

en: Domain restored from %s
pl: Domena została przywrócona z %s

en: Domain snapshot %s created
pl: Migawka domeny %s została utworzona

en: Domain snapshot not found
pl: Nie odnaleziono migawki domeny

en: Domain snapshot not found: %s
pl: Nie odnaleziono migawki domeny: %s

en: DomainID can't fit in 32 bits
pl: Identyfikator domeny nie może zmieścić się w 32 bitach

en: Driver state initialization failed
pl: Zainicjowanie stanu sterownika nie powiodło się

en: Dump XML for a domain snapshot
pl: Zrzuca plik XML migawki domeny

en: Dump failed
pl: Zrzut nie powiódł się

en: EOF notify callback must be supplied
pl: należy dostarczyć wywołanie zwrotne powiadomienia EOF

en: Echo back arguments, possibly with quoting.
pl: Wyświetla echo parametrów, możliwie z cytowanie.

en: Edit the XML configuration for a domain.
pl: Modyfikuje konfigurację XML dla domeny.

en: Edit the XML configuration for a network filter.
pl: Modyfikuje konfigurację XML dla filtru sieciowego.

en: Edit the XML configuration for a network.
pl: Modyfikuje konfigurację XML dla sieci.

en: Edit the XML configuration for a physical host interface.
pl: Modyfikuje konfigurację XML dla fizycznego interfejsu gospodarza.

en: Edit the XML configuration for a storage pool.
pl: Modyfikuje konfigurację XML dla puli pamięci masowej.

en: Empty qemu environment name specified
pl: Podano pustą nazwę środowiska QEMU

en: Enabled
pl: Włączone

en: Ensure data previously on a volume is not accessible to future reads
pl: Upewnia się, że dane poprzednio obecne w woluminie nie są dostępne do oczytu w przyszłości

en: Enter %s's password for %s
pl: Proszę podać nazwę użytkownika %s dla %s

en: Enter username for %s
pl: Proszę podać nazwę użytkownika dla %s

en: Enter username for %s [%s]
pl: Proszę podać nazwę użytkownika dla %s [%s]

en: Error adding file to config cache
pl: Błąd podczas dodawania pliku do pamięci podręcznej konfiguracji

en: Error adding file to config list
pl: Błąd podczas dodawania pliku do listy konfiguracji

en: Error creating initial configuration
pl: Błąd podczas tworzenia początkowej konfiguracji

en: Error from child process creating '%s'
pl: Błąd z procesu potomka tworzącego "%s"

en: Error looking up domain
pl: Błąd podczas wyszukiwania domeny

en: Error opening file %s
pl: Błąd podczas otwierania pliku %s

en: Error parsing 'path'. Invalid characters.
pl: Błąd podczas przetwarzania "ścieżki". Nieprawidłowe znaki.

en: Error parsing volume XML.
pl: Błąd podczas przetwarzania XML woluminu.

en: Error reading secret: %s
pl: Błąd podczas odczytywania sekretu: %s

en: Error while building firewall
pl: Błąd podczas budowania zapory sieciowej

en: Error while building firewall: %s
pl: Błąd podczas budowania zapory sieciowej: %s

en: Error while getting %s address info
pl: Błąd podczas uzyskiwania informacji o adresie %s

en: Error while opening SSH session.
pl: Błąd podczas otwierania sesji SSH.

en: Error while reading the domain name
pl: Błąd podczas odczytywania nazwy domeny

en: Ethernet controller index %d out of [0..3] range
pl: Indeks kontrolera ethernetu %d jest spoza zakresu [0...3]

en: Exceeded max iface limit %d
pl: Przekroczono maksymalne ograniczenie interfejsu %d

en: Expecting VI API type 'HostAgent' or 'VirtualCenter' but found '%s'
pl: Oczekiwano typu API programu VI "HostAgent" lub "VirtualCenter", ale odnaleziono "%s"

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'ata-hardDisk' or 'disk' but found '%s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX "%s" wynosi "ata-hardDisk" lub "disk", ale odnaleziono "%s"

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'buslogic' or 'lsilogic' or 'lsisas1068' or 'pvscsi' but found '%s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX "%s" wynosi "buslogic", "lsilogic", "lsisas1068" lub "pvscsi", ale odnaleziono "%s"

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'cdrom-image' but found '%s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX "%s" wynosi "cdrom-image", ale odnaleziono "%s"

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'device' or 'file' but found '%s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX "%s" wynosi "device" lub "file", ale odnaleziono "%s"

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'device', 'file' or 'pipe' or 'network' but found '%s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX "%s" wynosi "device", "file", "pipe" lub "network", ale odnaleziono "%s"

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'generated' or 'static' or 'vpx' but found '%s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX "%s" wynosi "generated", "static" lub "vpx", ale odnaleziono "%s"

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'scsi-hardDisk' or 'disk' but found '%s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX "%s" wynosi "scsi-hardDisk" lub "disk", ale odnaleziono "%s"

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'server' or 'client' but found '%s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX "%s" wynosi "server" lub "client", ale odnaleziono "%s"

en: Expecting VMX entry '%s' to be MAC address but found '%s'
pl: Oczekiwano, że wpis VMX "%s" jest adresem MAC, ale odnaleziono "%s"

en: Expecting VMX entry 'config.version' to be 8 but found %lld
pl: Oczekiwano, że wpis "config.version" VMX wynosi 8, ale odnaleziono %lld

en: Expecting VMX entry 'memsize' to be an unsigned integer (multiple of 4) but found %lld
pl: Oczekiwano, że wpis "memsize" VMX wynosi niepodpisaną liczbę całkowitą (wielokrotność 4), ale odnaleziono %lld

en: Expecting VMX entry 'numvcpus' to be an unsigned integer (1 or a multiple of 2) but found %lld
pl: Oczekiwano, że wpis "numvcpus" VMX wynosi niepodpisaną liczbę całkowitą (1 lub wielokrotność 2), ale odnaleziono %lld

en: Expecting VMX entry 'sched.cpu.affinity' to be a comma separated list of unsigned integers but found '%s'
pl: Oczekiwano, że wpis "sched.cpu.affinity" VMX jest listą niepodpisanych liczb całkowitych oddzielonych przecinkami, ale odnaleziono "%s"

en: Expecting VMX entry 'sched.cpu.affinity' to contain at least as many values as 'numvcpus' (%lld) but found only %d value(s)
pl: Oczekiwano, że wpis "sched.cpu.affinity" VMX zawiera co najmniej tak wiele wartości co "numvcpus" (%lld), ale odnaleziono tylko %d wartości

en: Expecting domain XML attribute 'arch' of entry 'os/type' to be 'i686' or 'x86_64' but found '%s'
pl: Oczekiwano, że atrybut "arch" pliku XML domeny wpisu "os/type" wynosi "i686" lub "x86_64", ale odnaleziono "%s"

en: Expecting domain XML attribute 'cpuset' of entry 'vcpu' to contain at least %d CPU(s)
pl: Oczekiwano, że atrybut "cpuset" wpisu "vcpu" pliku XML domeny zawiera co najmniej %d procesory

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'fd'
pl: Oczekiwano, że atrybut "dev" pliku XML domeny wpisu "urządzenia/dysk/cel" rozpoczyna się od "fd"

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'hd'
pl: Oczekiwano, że atrybut "dev" pliku XML domeny wpisu "urządzenia/dysk/cel" rozpoczyna się od "hd"

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'sd'
pl: Oczekiwano, że atrybut "dev" pliku XML domeny wpisu "urządzenia/dysk/cel" rozpoczyna się od "sd"

en: Expecting domain XML attribute 'model' of entry 'controller' to be 'buslogic' or 'lsilogic' or 'lsisas1068' or 'vmpvscsi' but found '%s'
pl: Oczekiwano, że atrybut "model" pliku XML domeny wpisu "controller" wynosi "buslogic", "lsilogic", "lsisas1068" lub "vmpvscsi", ale odnaleziono "%s"

en: Expecting product 'gsx' or 'esx' or 'embeddedEsx' or 'vpx' but found '%s'
pl: Oczekiwano produktu "gsx", "esx", "embeddedEsx" lub "vpx", ale odnaleziono "%s"

en: Expecting source '%s' of first file-based harddisk to be a VMDK image
pl: Oczekiwano, że źródło "%s" pierwszego dysku twardego opartego na plikach jest obrazem VMDK

en: Expecting type '%s' but found '%s'
pl: Oczekiwano typ "%s", ale odnaleziono "%s"

en: Expecting type to begin with 'ArrayOf' but found '%s'
pl: Oczekiwano, że typ rozpoczyna się od "ArrayOf", ale odnaleziono "%s"

en: Expecting virt type to be '%s' but found '%s'
pl: Oczekiwano, że typ wirtualizacji to "%s", ale odnaleziono "%s"

en: Expiry of passwords is not supported
pl: Wygasanie haseł jest nieobsługiwane

en: FDC bus index %d out of [0] range
pl: Indeks magistrali FDC %d jest spoza zakresu [0]

en: FDC controller index %d out of [0] range
pl: Indeks kontrolera FDC %d jest spoza zakresu [0]

en: FDC unit index %d out of [0..1] range
pl: Indeks jednostki FDC %d jest spoza zakresu [0...1]

en: Failed module registration %s
pl: Rejestracja modułu %s nie powiodła się

en: Failed opening %s
pl: Otwarcie %s nie powiodło się

en: Failed to add PCI device ID '%s' to %s
pl: Dodanie identyfikatora urządzenia PCI "%s" do "%s" nie powiodło się

en: Failed to add slot for PCI device '%s' to %s
pl: Dodanie gniazda dla urządzenia PCI "%s" do %s nie powiodło się

en: Failed to allocate XML buffer
pl: Przydzielenie bufora XML nie powiodło się

en: Failed to allocate memory
pl: Przydzielenie pamięci nie powiodło się

en: Failed to allocate memory for path
pl: Przydzielenie pamięci dla ścieżki nie powiodło się

en: Failed to allocate memory for snapshot directory for domain %s
pl: Przydzielenie pamięci dla katalogu migawek dla domeny %s nie powiodło się

en: Failed to allocate tty
pl: Przydzielenie TTY nie powiodło się

en: Failed to apply capabilities: %d
pl: Zastosowanie możliwości nie powiodło się: %d

en: Failed to attach device from %s
pl: Podłączenie urządzenia z %s nie powiodło się

en: Failed to attach disk
pl: Podłączenie dysku nie powiodło się

en: Failed to attach interface
pl: Podłączenie interfejsu nie powiodło się

en: Failed to attach the following disk/dvd/floppy to the machine: %s, rc=%08x
pl: Dołączenie następującego dysku/DVD/dyskietki do maszyny nie powiodło się: %s, rc=%08x

en: Failed to autostart VM '%s': %s
pl: Automatyczne uruchomienie maszyny wirtualnej "%s" nie powiodło się: %s

en: Failed to autostart storage pool '%s': %s
pl: Automatyczne uruchomienie puli pamięci masowej "%s" nie powiodło się: %s

en: Failed to bind PCI device '%s' to %s
pl: Dowiązanie urządzenia PCI "%s" do "%s" nie powiodło się

en: Failed to build path for %s hook
pl: Zbudowanie ścieżki dla haku %s nie powiodło się

en: Failed to build pidfile path.
pl: Zbudowanie ścieżki do pliku PID nie powiodło się.

en: Failed to build pool %s
pl: Zbudowanie puli %s nie powiodło się

en: Failed to check for domain managed save image
pl: Sprawdzenie obrazu zapisu zarządzanej domeny nie powiodło się

en: Failed to clear security context for monitor for %s
pl: Wyczyszczenie kontekstu bezpieczeństwa dla monitora dla %s nie powiodło się

en: Failed to clone vol from %s
pl: Sklonowanie woluminu z %s nie powiodło się

en: Failed to collect auth credentials
pl: Zgromadzenie danych uwierzytelniających nie powiodło się

en: Failed to compare host CPU with %s
pl: Porównanie procesora gospodarza za pomocą "%s" nie powiodło się

en: Failed to compile regex %s
pl: Skompilowanie wyrażenia regularnego %s nie powiodło się

en: Failed to connect to %s
pl: Połączenie się z %s nie powiodło się

en: Failed to connect to the hypervisor
pl: Połączenie z nadzorcą nie powiodło się

en: Failed to convert '%s' to int
pl: Przekonwertowanie "%s" na liczbę całkowitą nie powiodło się

en: Failed to convert '%s' to unsigned int
pl: Przekonwertowanie "%s" na niepodpisaną liczbę całkowitą nie powiodło się

en: Failed to convert '%s' to unsigned long long
pl: Przekonwertowanie "%s" na niepodpisaną liczbę całkowitą typu long long nie powiodło się

en: Failed to core dump domain %s to %s
pl: Zrzucanie core domeny %s do %s nie powiodło się

en: Failed to count node devices
pl: Policzenie urządzeń węzłów nie powiodło się

en: Failed to create %s
pl: Utworzenie %s nie powiodło się

en: Failed to create '%s': %s
pl: Utworzenie "%s" nie powiodło się: %s

en: Failed to create SASL client context: %d (%s)
pl: Utworzenie kontekstu klienta SASL nie powiodło się: %d (%s)

en: Failed to create XML
pl: Utworzenie XML nie powiodło się

en: Failed to create domain from %s
pl: Utworzenie domeny z %s nie powiodło się

en: Failed to create domain save file '%s'
pl: Utworzenie pliku zapisu domeny "%s" nie powiodło się

en: Failed to create inactive domain %s
pl: Utworzenie nieaktywnej domeny %s nie powiodło się

en: Failed to create monitor directory %s: %s
pl: Utworzenie katalogu monitorowania %s nie powiodło się: %s

en: Failed to create network from %s
pl: Utworzenie sieci z %s nie powiodło się

en: Failed to create node device from %s
pl: Utworzenie urządzenia węzła z %s nie powiodło się

en: Failed to create pipe
pl: Utworzenie potoku nie powiodło się

en: Failed to create pool %s
pl: Utworzenie puli %s nie powiodło się

en: Failed to create pool from %s
pl: Utworzenie puli z %s nie powiodło się

en: Failed to create symlink '%s to '%s'
pl: Utworzenie dowiązania symbolicznego "%s do "%s" nie powiodło się

en: Failed to create symlink '%s' to '%s'
pl: Utworzenie dowiązania symbolicznego "%s" do "%s" nie powiodło się

en: Failed to create vol %s
pl: Utworzenie woluminu %s nie powiodło się

en: Failed to create vol from %s
pl: Utworzenie woluminu z %s nie powiodło się

en: Failed to define domain from %s
pl: Określenie domeny z %s nie powiodło się

en: Failed to define interface from %s
pl: Określenie interfejsu z %s nie powiodło się

en: Failed to define network filter from %s
pl: Określenie filtru sieciowego z %s nie powiodło się

en: Failed to define network from %s
pl: Określenie sieci z %s nie powiodło się

en: Failed to define pool %s
pl: Określenia puli %s nie powiodło się

en: Failed to define pool from %s
pl: Określenie puli z %s nie powiodło się

en: Failed to delete autostart link '%s': %s
pl: Usunięcie dowiązania automatycznego uruchomienia "%s" nie powiodło się: %s

en: Failed to delete pool %s
pl: Usunięcie puli %s nie powiodło się

en: Failed to delete secret %s
pl: Usunięcie sekretu %s nie powiodło się

en: Failed to delete symlink '%s'
pl: Usunięcie dowiązania symbolicznego "%s" nie powiodło się

en: Failed to delete vol %s
pl: Usunięcie woluminu %s nie powiodło się

en: Failed to destroy domain %s
pl: Zniszczenie domeny %s nie powiodło się

en: Failed to destroy domain '%d'
pl: Usunięcie domeny "%d" z pamięci nie powiodło się

en: Failed to destroy interface %s
pl: Zniszczenie interfejsu %s nie powiodło się

en: Failed to destroy network %s
pl: Zniszczenie sieci %s nie powiodło się

en: Failed to destroy node device '%s'
pl: Zniszczenie urządzenia węzła "%s" nie powiodło się

en: Failed to destroy pool %s
pl: Zniszczenie puli %s nie powiodło się

en: Failed to detach device from %s
pl: Odłączenie urządzenia z %s nie powiodło się

en: Failed to detach disk
pl: Odłączenie dysku nie powiodło się

en: Failed to detach interface
pl: Odłączenie trwałego interfejsu nie powiodło się

en: Failed to determine if %u:%u:%u:%u is a Direct-Access LUN
pl: Ustalenie, czy %u:%u:%u:%u jest Direct-Access LUN nie powiodło się

en: Failed to find a node driver
pl: Odnalezienie sterownika węzła nie powiodło się

en: Failed to find a node driver: %s
pl: Odnalezienie sterownika węzła nie powiodło się: %s

en: Failed to find a secret storage driver
pl: Odnalezienie sekretu sterownika pamięci masowej nie powiodło się

en: Failed to find a secret storage driver: %s
pl: Odnalezienie sekretu sterownika pamięci masowej nie powiodło się: %s

en: Failed to find a storage driver
pl: Odnalezienie sterownika pamięci masowej nie powiodło się

en: Failed to find a storage driver: %s
pl: Odnalezienie sterownika pamięci masowej nie powiodło się: %s

en: Failed to find any %s pool sources
pl: Odnalezienie źródeł pul %s nie powiodło się

en: Failed to find parent device for %s
pl: Odnalezienie urządzenia nadrzędnego dla %s nie powiodło się

en: Failed to find path for %s binary
pl: Odnalezienie ścieżki dla pliku binarnego %s nie powiodło się

en: Failed to find the interface
pl: Odnalezienie interfejsu nie powiodło się

en: Failed to find the interface: %s
pl: Odnalezienie interfejsu nie powiodło się: %s

en: Failed to find the network
pl: Odnalezienie sieci nie powiodło się

en: Failed to find the network: %s
pl: Odnalezienie sieci nie powiodło się: %s

en: Failed to find user record for uid '%u'
pl: Odnalezienie wpisu użytkownika dla UID "%u" nie powiodło się

en: Failed to fork as daemon: %s
pl: Rozdzielenie jako demon nie powiodło się: %s

en: Failed to generate UUID
pl: Utworzenie UUID nie powiodło się

en: Failed to get %s minor number
pl: Uzyskanie pomniejszej liczby %s nie powiodło się

en: Failed to get UUID of created secret
pl: Uzyskanie UUID utworzonego sekretu nie powiodło się

en: Failed to get a scheduler name
pl: Uzyskanie nazwy planisty nie powiodło się

en: Failed to get block stats %s %s
pl: Uzyskanie statystyk urządzenia blokowego %s %s nie powiodło się

en: Failed to get disk information
pl: Uzyskanie informacji o dysku nie powiodło się

en: Failed to get domain's UUID
pl: Uzyskanie UUID domeny się nie powiodło

en: Failed to get host number for iSCSI session with path '%s'
pl: Uzyskanie numeru gospodarza dla sesji iSCSI za pomocą ścieżki "%s" nie powiodło się

en: Failed to get interface information
pl: Uzyskanie informacji o interfejsie nie powiodło się

en: Failed to get interface stats %s %s
pl: Uzyskanie informacji o statystykach interfejsu %s %s nie powiodło się

en: Failed to get memory statistics for domain %s
pl: Uzyskanie statystyk pamięci domeny %s nie powiodło się

en: Failed to get node physical info from libxenlight
pl: Uzyskanie informacji o fizycznym węźle z biblioteki libxenlight nie powiodło się

en: Failed to get security label
pl: Uzyskanie etykiety bezpieczeństwa nie powiodło się

en: Failed to get udev device for syspath '%s' or '%s'
pl: Uzyskanie urządzenia udev dla ścieżki sys "%s" lub "%s" nie powiodło się

en: Failed to get version info from libxenlight
pl: Uzyskanie informacji o wersji z biblioteki libxenlight nie powiodło się

en: Failed to initialize libpciaccess: %s
pl: Zainicjowanie biblioteki libpciaccess nie powiodło się: %s

en: Failed to initialize security drivers
pl: Zainicjowanie sterowników bezpieczeństwa nie powiodło się

en: Failed to initialize storage pool '%s': %s
pl: Zainicjowanie puli pamięci masowej "%s" nie powiodło się: %s

en: Failed to list active domains
pl: Wyświetlenie listy aktywnych domen nie powiodło się

en: Failed to list active interfaces
pl: Wyświetlenie listy aktywnych interfejsów nie powiodło się

en: Failed to list active networks
pl: Wyświetlenie listy aktywnych sieci nie powiodło się

en: Failed to list active pools
pl: Wyświetlenie listy aktywnych pul nie powiodło się

en: Failed to list inactive domains
pl: Wyświetlenie listy aktywnych domen nie powiodło się

en: Failed to list inactive interfaces
pl: Wyświetlenie listy nieaktywnych interfejsów nie powiodło się

en: Failed to list inactive networks
pl: Wyświetlenie listy nieaktywnych sieci nie powiodło się

en: Failed to list inactive pools
pl: Wyświetlenie listy nieaktywnych pul nie powiodło się

en: Failed to list network filters
pl: Wyświetlenie listy filtrów sieciowych nie powiodło się

en: Failed to list node devices
pl: Wyświetlenie listy urządzeń węzłów nie powiodło się

en: Failed to list secrets
pl: Wyświetlenie listy sekretów nie powiodło się

en: Failed to list storage volumes
pl: Wyświetlenie listy woluminów pamięci masowej nie powiodło się

en: Failed to make auth credentials
pl: Utworzenie danych uwierzytelniających nie powiodło się

en: Failed to make device %s
pl: Utworzenie urządzenia %s nie powiodło się

en: Failed to make dnsmasq (PID: %d) reload config files.
pl: Ponowne wczytanie plików konfiguracji przez dnsmasq (PID: %d) nie powiodło się

en: Failed to make domain persistent after migration
pl: Uczynienie domeny trwałej po migracji nie powiodło się

en: Failed to make domain persistent after migration: %s
pl: Uczynienie domeny trwałej po migracji nie powiodło się: %s

en: Failed to make path %s
pl: Utworzenie ścieżki %s nie powiodło się

en: Failed to make root private
pl: zmiana roota na prywatny nie powiodła się

en: Failed to mark domain %s as autostarted
pl: Oznaczenie domeny %s jako automatycznie uruchamianej nie powiodło się

en: Failed to mkdir %s
pl: Utworzenie katalogu %s nie powiodło się

en: Failed to mount devpts on %s
pl: Zamontowanie devpts w %s nie powiodło się

en: Failed to mount empty tmpfs at %s
pl: Zamontowanie pustego systemu plików tmpfs w %s nie powiodło się

en: Failed to open '%s'
pl: Otwarcie "%s" nie powiodło się

en: Failed to open config space file '%s'
pl: Otwarcie pliku konfiguracji przestrzeni "%s" nie powiodło się

en: Failed to open dir '%s'
pl: Otwarcie katalogu "%s" nie powiodło się

en: Failed to open file '%s'
pl: Otwarcie pliku "%s" nie powiodło się

en: Failed to open snapshot directory %s for domain %s: %s
pl: Otwarcie katalogu migawek %s dla domeny %s nie powiodło się: %s

en: Failed to open storage volume with path '%s'
pl: Otwarcie woluminu pamięci masowej za pomocą ścieżki "%s" nie powiodło się

en: Failed to open stream for file descriptor when reading output from '%s': '%s'
pl: Otwarcie potoku dla deskryptora pliku podczas odczytywania wyjścia z "%s" nie powiodło się: "%s"

en: Failed to open tty %s
pl: Otwarcie TTY %s nie powiodło się

en: Failed to opendir path '%s'
pl: Otwarcie katalogu ścieżki "%s" nie powiodło się

en: Failed to opendir sysfs path '%s'
pl: Otwarcie katalogu ścieżki do sysfs "%s" nie powiodło się

en: Failed to parse PCI config address '%s'
pl: Przetworzenie adresu konfiguracji PCI "%s" nie powiodło się

en: Failed to parse block name %s
pl: Przetworzenie nazwy bloku %s nie powiodło się

en: Failed to parse dir name '%s'
pl: Przetworzenie nazwy katalogu "%s" nie powiodło się

en: Failed to parse mode '%s'
pl: Przetworzenie trybu "%s" nie powiodło się

en: Failed to parse positive integer from '%s'
pl: Przetworzenie dodatniej liczny całkowitej z "%s" nie powiodło się

en: Failed to parse snapshot XML from file '%s'
pl: Przetworzenie XML migawki z pliku "%s" nie powiodło się

en: Failed to parse vzlist output
pl: Przetworzenie wyjścia vzlist nie powiodło się

en: Failed to pivot root
pl: Obrócenie roota nie powiodło się

en: Failed to process SCSI device with sysfs path '%s'
pl: Przetworzenie urządzenia SCSI za pomocą ścieżki do sysfs "%s" nie powiodło się

en: Failed to re-attach PCI device: %s
pl: Ponowne podłączenie urządzenia PCI nie powiodło się: %s

en: Failed to re-attach device %s
pl: Ponowne podłączenie urządzenia %s nie powiodło się

en: Failed to read '%s'
pl: Odczytanie "%s" nie powiodło się

en: Failed to read /proc/mounts
pl: Odczytanie /proc/mounts nie powiodło się

en: Failed to read AppArmor profiles list '%s'
pl: Odczytanie listy profili AppArmor "%s" nie powiodło się

en: Failed to read PCI config space for %s
pl: Odczytanie przestrzeni konfiguracji PCI dla %s nie powiodło się

en: Failed to read file '%s'
pl: Odczytanie pliku "%s" nie powiodło się

en: Failed to read from %s
pl: Odczytanie z %s nie powiodło się

en: Failed to read product/vendor ID for %s
pl: Odczytanie identyfikatora produktu/producenta dla %s nie powiodło się

en: Failed to read snapshot file %s: %s
pl: Odczytanie pliku migawki %s nie powiodło się: %s

en: Failed to read the container continue message
pl: Odczytanie komunikatu kontynuacji kontenera nie powiodło się

en: Failed to readdir for %s (%d)
pl: Odczytanie katalogu dla %s (%d) nie powiodło się

en: Failed to reboot domain %s
pl: Ponowne uruchomienie domeny %s nie powiodło się

en: Failed to reboot domain '%d' with libxenlight
pl: Ponowne uruchomienie domeny "%d" za pomocą biblioteki libxenlight nie powiodło się

en: Failed to reconnect to the hypervisor
pl: Ponowne połączenie z nadzorcą nie powiodło się

en: Failed to redefine sexpr
pl: Ponowne określenia sexpr nie powiodło się

en: Failed to refresh pool %s
pl: Odświeżenie puli %s nie powiodło się

en: Failed to register shutdown timeout
pl: Zarejestrowanie czasu oczekiwania na wyłączenie nie powiodło się

en: Failed to register xml namespace '%s'
pl: Zarejestrowanie przestrzeni nazw XML "%s" nie powiodło się

en: Failed to remove PCI ID '%s' from %s
pl: Usunięcie identyfikatora PCI "%s" z %s nie powiodło się

en: Failed to remove managed save image for domain %s
pl: Usunięcie obrazu zarządzanego zapisu dla domeny %s nie powiodło się

en: Failed to reset PCI device: %s
pl: Przywrócenie urządzenia PCI nie powiodło się: %s

en: Failed to reset device %s
pl: Przywrócenie urządzenia %s nie powiodło się

en: Failed to restore PCI config space for %s
pl: Przywrócenie przestrzeni konfiguracji PCI %s nie powiodło się

en: Failed to restore domain from %s
pl: Przywrócenie domeny z %s nie powiodło się

en: Failed to resume domain %s
pl: Wznowienie domeny %s nie powiodło się

en: Failed to resume guest %s after failure
pl: Wznowienie gościa %s po niepowodzeniu nie powiodło się

en: Failed to run clone container
pl: Uruchomienie klona kontenera nie powiodło się

en: Failed to run command '%s' to create new iscsi interface
pl: Wykonanie polecenia "%s", aby utworzyć nowy interfejs iSCSI nie powiodło się

en: Failed to run command '%s' to update iscsi interface with IQN '%s'
pl: Wykonanie polecenia "%s", aby zaktualizować interfejs iSCSI za pomocą IQN "%s" nie powiodło się

en: Failed to save domain %s state
pl: Zapisanie stanu domeny %s nie powiodło się

en: Failed to save domain %s to %s
pl: Zapisanie domeny %s do %s nie powiodło się

en: Failed to set attributes from %s
pl: Ustawienie atrybutów z %s nie powiodło się

en: Failed to set memory for domain
pl: Nie można ustawić pamięci domeny

en: Failed to set non-blocking file descriptor flag
pl: Ustawienie nieblokującej flagi deskryptora pliku nie powiodło się

en: Failed to set secret value
pl: Uzyskanie wartości sekretu nie powiodło się

en: Failed to set security context for monitor for %s
pl: Ustawienie kontekstu bezpieczeństwa dla monitora dla %s nie powiodło się

en: Failed to shutdown domain %s
pl: Wyłączenie domeny %s nie powiodło się

en: Failed to shutdown domain '%d' with libxenlight
pl: Wyłączenie domeny "%d" za pomocą biblioteki libxenlight nie powiodło się

en: Failed to start SASL negotiation: %d (%s)
pl: Uruchomienie negocjacji SASL nie powiodło się: %d (%s)

en: Failed to start domain %s
pl: Uruchomienie domeny %s nie powiodło się

en: Failed to start interface %s
pl: Uruchomienie interfejsu %s nie powiodło się

en: Failed to start job on VM '%s': %s
pl: Uruchomienie zadania na maszynie wirtualnej "%s" nie powiodło się: %s

en: Failed to start network %s
pl: Uruchomienie sieci %s nie powiodło się

en: Failed to start pool %s
pl: Uruchomienie puli %s nie powiodło się

en: Failed to start the nwfilter driver
pl: Uruchomienie sterownika nwfilter nie powiodło się

en: Failed to start the nwfilter driver: %s
pl: Uruchomienie sterownika nwfilter nie powiodło się: %s

en: Failed to stat storage volume with path '%s'
pl: Wykonanie stat na woluminie pamięci masowej za pomocą ścieżki "%s" nie powiodło się

en: Failed to suspend domain %s
pl: Uśpienie domeny %s nie powiodło się

en: Failed to switch root mount into slave mode
pl: Przełączenie montowania roota do trybu podrzędnego nie powiodło się

en: Failed to take snapshot: %s
pl: Wykonanie migawki nie powiodło się: %s

en: Failed to trigger a re-probe for PCI device '%s'
pl: Rozpoczęcie ponownego wykrycia urządzenia PCI "%s" nie powiodło się

en: Failed to truncate volume with path '%s' to %ju bytes
pl: Skrócenie woluminu za pomocą ścieżki "%s" do %ju bajtów nie powiodło się

en: Failed to truncate volume with path '%s' to 0 bytes
pl: Skrócenie woluminu za pomocą ścieżki "%s" do 0 bajtów nie powiodło się

en: Failed to undefine domain %s
pl: Usunięcie określenia domeny %s nie powiodło się

en: Failed to undefine interface %s
pl: Usunięcie określenia interfejsu %s nie powiodło się

en: Failed to undefine network %s
pl: Usunięcie określenia sieci %s nie powiodło się

en: Failed to undefine network filter %s
pl: Usunięcie określenia filtru sieciowego %s nie powiodło się

en: Failed to undefine pool %s
pl: Usunięcie określenia puli %s nie powiodło się

en: Failed to unmark domain %s as autostarted
pl: Odznaczenie domeny %s jako automatycznie uruchamianej nie powiodło się

en: Failed to update device from %s
pl: Zaktualizowanie urządzenia z %s nie powiodło się

en: Failed to wipe vol %s
pl: Usunięcie zawartości woluminu %s nie powiodło się

en: Failed to write %zu bytes to storage volume with path '%s'
pl: Zapisanie %zu bajtów do woluminu pamięci masowej za pomocą ścieżki "%s" nie powiodło się

en: Failed to write vmx file '%s'
pl: Zapisanie pliku VMX "%s" nie powiodło się

en: Failure establishing SSH session.
pl: Błąd podczas ustanawiania sesji SSH.

en: Failure to mask address
pl: Maskowanie adresu nie powiodło się

en: Feature %s required by CPU model %s not found
pl: Nie odnaleziono funkcji %s wymaganej przez model procesora %s

en: File '%s' has unknown type
pl: Plik "%s" posiada nieznany typ

en: File descriptor returned by udev %d does not match node device file descriptor %d
pl: Deskryptor pliku zwrócony przez udev %d nie zgadza się z deskryptorem pliku urządzenia węzła %d

en: File name '%s' doesn't have expected format '/vmfs/volumes/<datastore>/<path>'
pl: Nazwa pliku "%s" nie posiada oczekiwanego formatu "/vmfs/volumes/<przechowalnia-danych>/<ścieżka>"

en: File name '%s' refers to non-existing datastore '%s'
pl: Nazwa pliku "%s" odnosi się do nieistniejącej przechowalni danych "%s"

en: File processed:
pl: Przetworzono plików:

en: File remaining:
pl: Pozostało plików:

en: File total:
pl: Razem plików:

en: Filter '%s' is in use.
pl: Filtr "%s" jest używany.

en: First file-based harddisk has no source, cannot deduce datastore and path for VMX file
pl: Pierwszy dysk twardy oparty na plikach nie posiada źródła, nie można odgadnąć przechowalni danych i ścieżki do pliku VMX

en: Floppy '%s' has unsupported type '%s', expecting '%s' or '%s'
pl: Dyskietka "%s" posiada nieobsługiwany typ "%s", oczekiwano "%s" lub "%s"

en: Floppy disk index (parsed from '%s') is too large
pl: Indeks dyskietki (przetworzony z "%s") jest za duży

en: Found unexpected controller model '%s' for disk '%s'
pl: Odnaleziono nieoczekiwany model kontrolera "%s" dla dysku "%s"

en: Function %s too big for destination
pl: Funkcja %s jest za duża dla celu

en: GET operation failed
pl: działanie GET nie powiodło się

en: GET operation failed: %s
pl: działanie GET nie powiodło się: %s

en: GNUTLS call error
pl: błąd wywołania GNUTLS

en: Get block device size info for a domain.
pl: Uzyskuje informacje o rozmiarze urządzenia blokowego dla domeny.

en: Get network interface stats for a running domain.
pl: Uzyskuje statystyki interfejsu sieciowego uruchomionej domeny.

en: Get or set blkio parameters
pl: Uzyskuje lub ustawia parametry blkio

en: Get or set memory parameters
pl: Uzyskuje lub ustawia parametry pamięci

en: Get or set the current blkio parameters for a guest domain.
        To get the blkio parameters use following command: 
    
        virsh # blkiotune <domain>
pl: Uzyskuje lub ustawia parametry bieżącego blkio dla domeny gościa.
        Aby uzyskać parametry blkio, należy użyć poniższego polecenia: 
    
        virsh # blkiotune <domena>

en: Get or set the current memory parameters for a guest domain.
        To get the memory parameters use following command: 
    
        virsh # memtune <domain>
pl: Uzyskuje lub ustawia parametry bieżącej pamięci dla domeny gościa.
        Aby ustawić parametry pamięci, należy użyć następującego polecenia: 
    
        virsh # memtune <domena>

en: Got invalid memory size %d
pl: Otrzymano nieprawidłowy rozmiar pamięci %d

en: Graphics password only supported for VNC
pl: Hasło grafiki jest obsługiwane tylko dla VNC

en: Grouped commands:
pl: Zgrupowane polecenia:

en: HTTP response code %d for call to '%s'
pl: Kod odpowiedzi %d HTTP dla wywołania do "%s"

en: HTTP response code %d for call to '%s'. Fault is unknown, XPath evaluation failed
pl: Kod odpowiedzi %d HTTP dla wywołania do "%s". Przyczyna jest nieznana, sprawdzenie XPath nie powiodło się

en: HTTP response code %d for call to '%s'. Fault is unknown, deserialization failed
pl: Kod odpowiedzi %d HTTP dla wywołania do "%s". Przyczyna jest nieznana, usunięcie szeregowania nie powiodło się

en: HTTP response code %d for call to '%s'. Fault: %s - %s
pl: Kod odpowiedzi %d HTTP dla wywołania do "%s". Przyczyna: %s - %s

en: HTTP response code %d for download from '%s'
pl: Kod odpowiedzi %d HTTP do pobierania z "%s"

en: HTTP response code %d for upload to '%s'
pl: Kod odpowiedzi %d HTTP do wysyłania do "%s"

en: Hash operation not allowed during iteration
pl: Działanie sumy kontrolnej nie jest zezwolone podczas iteracji

en: Hook for %s, failed to find operation #%d
pl: Hak dla %s, odnalezienie działania #%d nie powiodło się

en: Hook script execution failed
pl: Wykonanie skryptu haku nie powiodło się

en: Hook script execution failed: %s
pl: Wykonanie skryptu haku nie powiodło się: %s

en: Host CPU is a superset of CPU described in %s
pl: Procesor gospodarza jest nadzbiorem procesora opisanego w %s

en: Host SMBIOS information is not available
pl: Informacje o SMBIOS gospodarza nie są dostępne

en: Host sysinfo extraction not supported on this platform
pl: Wydobycie sysinfo gospodarza jest nieobsługiwane na tej platformie

en: HostCpuIdInfo register '%s' has an unexpected format
pl: Rejestr HostCpuIdInfo "%s" posiada nieoczekiwany format

en: HostCpuIdInfo register '%s' has an unexpected length
pl: Rejestr HostCpuIdInfo "%s" posiada nieoczekiwaną długość

en: I/O error
pl: błąd wejścia/wyjścia

en: IDE bus index %d out of [0..1] range
pl: Indeks magistrali IDE %d jest spoza zakresu [0...1]

en: IDE controller index %d out of [0] range
pl: Indeks kontrolera IDE %d jest spoza zakresu [0]

en: IDE disk index (parsed from '%s') is too large
pl: Indeks dysku IDE (przetworzony z "%s") jest za duży

en: IDE unit index %d out of [0..1] range
pl: Indeks jednostki IDE %d jest spoza zakresu [0...1]

en: IFLA_PORT_SELF is missing
pl: brak IFLA_PORT_SELF

en: IFLA_VF_PORTS is missing
pl: Brak IFLA_VF_PORTS

en: IP %s too big for destination
pl: IP %s jest za duże dla celu

en: IP address lookup for host '%s' failed: %s
pl: Wyszukiwanie adresu IP dla gospodarza "%s" nie powiodło się: %s

en: IP parameter must be given since libvirt was not compiled with IP address learning support
pl: Należy podać parametr IP, ponieważ biblioteka libvirt nie została skompilowana z obsługą nauczania adresu IP

en: IP parameter must be provided since snooping the IP address does not work possibly due to missing tools
pl: Należy podać parametr IP, ponieważ wykrycie adresu IP nie działa, prawdopodobnie z powodu braku narzędzi

en: ISession object is null
pl: Obiekt ISession jest pusty

en: IVirtualBox object is null
pl: Obiekt IVirtualBox jest pusty

en: Id
pl: Identyfikator

en: Id:
pl: Identyfikator:

en: Ignoring guests on $uri URI
pl: Ignorowanie gości pod adresem URI $uri

en: Inconsistent SCSI controller model ('%s' is not '%s') for SCSI controller index %d
pl: Niespójny model kontrolera SCSI ("%s" nie jest "%s") dla kontrolera SCSI, indeks %d

en: Interface %s XML configuration edited.
pl: Konfiguracja XML interfejsu %s została zmodyfikowana.

en: Interface %s XML configuration not changed.
pl: Konfiguracja XML interfejsu %s nie została zmieniona.

en: Interface %s defined from %s
pl: Interfejs %s został określony z %s

en: Interface %s destroyed
pl: Zniszczono interfejs %s

en: Interface %s started
pl: Uruchomiono interfejs %s

en: Interface %s undefined
pl: Usunięto określenie interfejsu %s

en: Interface attached successfully
pl: Pomyślnie podłączono interfejs

en: Interface detached successfully
pl: Pomyślnie odłączono interfejs

en: Interface not found
pl: Nie odnaleziono interfejsu

en: Interface not found: %s
pl: Nie odnaleziono interfejsu: %s

en: Invalid CPU feature name
pl: Nieprawidłowy nazwa funkcji procesora

en: Invalid CPU feature policy
pl: Nieprawidłowa polityka funkcji procesora

en: Invalid CPU topology
pl: Nieprawidłowa topologia procesora

en: Invalid CPU vendor string '%s'
pl: Nieprawidłowy ciąg producenta procesora "%s"

en: Invalid PID %d for container
pl: Nieprawidłowy PID %d dla kontenera

en: Invalid argument
pl: nieprawidłowy parametr

en: Invalid argument (occurrence)
pl: Nieprawidłowy parametr (wystąpienie)

en: Invalid base64 data
pl: Nieprawidłowe dane base64

en: Invalid bridge mac address '%s' in network '%s'
pl: Nieprawidłowy adres MAC mostka "%s" w sieci "%s"

en: Invalid bus type '%s' for disk
pl: Nieprawidłowy typ magistrali "%s" dla dysku

en: Invalid bus type '%s' for floppy disk
pl: Nieprawidłowy typ magistrali "%s" dla dyskietki

en: Invalid call
pl: Nieprawidłowe wywołanie

en: Invalid certificate
pl: Nieprawidłowy certyfikat

en: Invalid compressed save format %d
pl: Nieprawidłowy format skompresowanego zapisu %d

en: Invalid context
pl: Nieprawidłowy kontekst

en: Invalid dump image format specified in configuration file, using raw
pl: Podano nieprawidłowy format obrazu zrzutu w pliku konfiguracji, używanie raw

en: Invalid environment name, it must begin with a letter or underscore
pl: Nieprawidłowa nazwa środowiska, musi rozpoczynać się od litery lub podkreślenia

en: Invalid environment name, it must contain only alphanumerics and underscore
pl: Nieprawidłowa nazwa środowiska, może zawierać tylko znaki alfanumeryczne i podkreślenia

en: Invalid floppy device name: %s
pl: Nieprawidłowa nazwa urządzenia dyskietki: %s

en: Invalid harddisk device name: %s
pl: Nieprawidłowa nazwa urządzenia dysku twardego: %s

en: Invalid hook name for #%d
pl: Nieprawidłowa nazwa haku dla #%d

en: Invalid ip address prefix value
pl: Nieprawidłowa wartość przedrostka adresu IP

en: Invalid lookup from '%s'
pl: Nieprawidłowe wyszukanie z "%s"

en: Invalid lookup of '%s' from '%s'
pl: Nieprawidłowe wyszukanie "%s" z "%s"

en: Invalid match attribute for CPU specification
pl: Nieprawidłowy pasujący atrybut dla określenia procesora

en: Invalid network filter
pl: Nieprawidłowy filtr sieci

en: Invalid network filter: %s
pl: Nieprawidłowy filtr sieci: %s

en: Invalid occurrence value
pl: Nieprawidłowa wartość wystąpienia

en: Invalid parameter count
pl: Nieprawidłowa liczba parametrów

en: Invalid parameter to virXPathBoolean()
pl: Nieprawidłowy parametr virXPathBoolean()

en: Invalid parameter to virXPathLong()
pl: Nieprawidłowy parametr virXPathLong()

en: Invalid parameter to virXPathLongLong()
pl: Nieprawidłowy parametr virXPathLongLong()

en: Invalid parameter to virXPathNode()
pl: Nieprawidłowy parametr virXPathNode()

en: Invalid parameter to virXPathNodeSet()
pl: Nieprawidłowy parametr virXPathNodeSet()

en: Invalid parameter to virXPathNumber()
pl: Nieprawidłowy parametr virXPathNumber()

en: Invalid parameter to virXPathString()
pl: Nieprawidłowy parametr virXPathString()

en: Invalid parameter to virXPathULong()
pl: Nieprawidłowy parametr virXPathULong()

en: Invalid partition type
pl: Nieprawidłowy typ partycji

en: Invalid path, '%s' is not a known interface
pl: Nieprawidłowa ścieżka, "%s" nie jest znanym interfejsem

en: Invalid port number: %s
pl: Nieprawidłowy numer portu: %s

en: Invalid ports: %s
pl: Nieprawidłowe porty: %s

en: Invalid prefix or netmask for '%s'
pl: Nieprawidłowy przedrostek lub maska sieci dla "%s"

en: Invalid relative path '%s'
pl: Nieprawidłowa względna ścieżka "%s"

en: Invalid save image format specified in configuration file
pl: Podano nieprawidłowy format pliku zapisu w pliku konfiguracji

en: Invalid secret
pl: Nieprawidłowy sekret

en: Invalid secret: %s
pl: Nieprawidłowy sekret: %s

en: Invalid security label %s
pl: Nieprawidłowa etykieta bezpieczeństwa %s

en: Invalid security label '%s'
pl: Nieprawidłowa etykieta bezpieczeństwa "%s"

en: Invalid snapshot
pl: Nieprawidłowa migawka

en: Invalid snapshot: %s
pl: Nieprawidłowa migawka: %s

en: Invalid state '%s' in domain snapshot XML
pl: Nieprawidłowy stan "%s" w pliku XML migawki domeny

en: Invalid syntax for --set, expecting name=value
pl: Nieprawidłowa składnia --set, oczekiwano nazwa=wartość

en: Invalid value '%s' for VMX entry '%s'
pl: Nieprawidłowa wartość "%s" dla wpisu VMX "%s"

en: Invalid value of %d for I/O weight
pl: Nieprawidłowa wartość %d dla wagi wejścia/wyjścia

en: Invalid vectors: %s
pl: Nieprawidłowe wektory: %s

en: Invalid vendor element in CPU model %s
pl: Nieprawidłowy element producenta w modelu procesora %s

en: Invalid vport operation (%d)
pl: Nieprawidłowe działanie wirtualnego portu (%d)

en: Job type:
pl: Typ zadania:

en: Key must be empty, Power Hypervisor will create one for you.
pl: Klucz musi być pusty, program Power Hypervisor go utworzy.

en: Key of the current session differs from the key at last login
pl: Klucz bieżącej sesji różni się od klucza ostatniego logowania

en: List snapshots for a domain
pl: Wyświetla listę migawek dla domeny

en: MAC Address
pl: Adres MAC

en: MAC address
pl: Adres MAC

en: MAC address %s too big for destination
pl: Adres MAC %s jest za duży dla celu

en: MAC address %s too long for destination
pl: Adres MAC %s jest za długi dla celu

en: Malformed size %s
pl: Błędnie sformatowany rozmiar %s

en: ManagedObjectReference is missing 'type' property
pl: Brak własności "type" w ManagedObjectReference

en: Max memory:
pl: Maksymalna pamięć:

en: Memory balloon device type '%s' is not supported by this version of qemu
pl: Typ urządzenia balonu pamięci "%s" jest nieobsługiwany przez tę wersję QEMU

en: Memory processed:
pl: Przetworzono pamięć:

en: Memory remaining:
pl: Pozostało pamięci:

en: Memory size:
pl: Rozmiar pamięci:

en: Memory total:
pl: Razem pamięci:

en: MethodFault is missing 'type' property
pl: Brak właściwości "type" w MethodFault

en: Migrate domain to another host.  Add --live for live migration.
pl: Migruje domenę do innego gospodarza. Należy dodać --live, aby migrować w czasie pracy.

en: Migration URI has to specify resource pool and host system
pl: Adres URI migracji musi określać pulę zasobów i system gospodarza

en: Migration not possible without a vCenter
pl: Migracja nie jest możliwa bez vCenter

en: Migration source and destination have to refer to the same vCenter
pl: Źródło i cel migracji muszą odnosić się do tego samego vCenter

en: Missing '%s' property
pl: Brak właściwości "%s"

en: Missing '%s' property while looking for ManagedEntityStatus
pl: Brak własności "%s" podczas wyszukiwania ManagedEntityStatus

en: Missing 'cores' attribute in CPU topology
pl: Brak atrybutu "rdzenie" w topologii procesora

en: Missing 'runtime.powerState' property
pl: Brak własności "runtime.powerState"

en: Missing 'sockets' attribute in CPU topology
pl: Brak atrybutu "gniazda" w topologii procesora

en: Missing 'threads' attribute in CPU topology
pl: Brak atrybutu "wątki" w topologii procesora

en: Missing CPU architecture
pl: Brak architektury procesora

en: Missing CPU feature name
pl: Brak nazwy funkcji procesora

en: Missing CPU model name
pl: Brak nazwy modelu procesora

en: Missing CPU vendor name
pl: Brak nazwy producenta procesora

en: Missing IP address in static host definition for network '%s'
pl: Brak adresu IP w określeniu sieci statycznego gospodarza dla sieci "%s"

en: Missing SCSI controller for index %d
pl: Brak kontrolera SCSI dla indeksu %d

en: Missing address
pl: Brak adresu

en: Missing ancestor's name in CPU model %s
pl: Brak nazwy przodka w modelu procesora %s

en: Missing backend %d
pl: brak zaplecza %d

en: Missing essential config entry '%s'
pl: Brak niezbędnego wpisu konfiguracji "%s"

en: Missing feature name for CPU model %s
pl: Brak nazwy funkcji dla modelu procesora %s

en: Missing module registration symbol %s
pl: Brak symbolu rejestracji modułu %s

en: Missing or empty 'hostName' property
pl: Brak własności "hostName" lub jest pusta

en: Missing server name in phyp:// URI
pl: Brak nazwy serwera w adresie URI phyp://

en: Missing source host attribute for char device
pl: Brak atrybutu źródłowego gospodarza dla urządzenia znakowego

en: Missing source path attribute for char device
pl: Brak atrybutu ścieżki źródłowej dla urządzenia znakowego

en: Missing source service attribute for char device
pl: Brak atrybutu usługi źródłowej dla urządzenia znakowego

en: Missing vendor string for CPU vendor %s
pl: Brak ciągu producenta dla producenta procesora %s

en: Model %s too big for destination
pl: Model %s jest za duży dla celu

en: Model name contains invalid characters
pl: Nazwa modelu zawiera nieprawidłowe znaki

en: Monitor path %s too big for destination
pl: Ścieżka monitora %s jest za duża dla celu

en: Multi-head video devices are unsupported
pl: Wielomonitorowe urządzenia graficzne są nieobsługiwane

en: NULL or empty path
pl: NULL lub pusta ścieżka

en: NUMA cell number
pl: Numer komórki NUMA

en: NUMA cell(s):
pl: Komórki NUMA:

en: NUMA free memory
pl: Wolna pamięć NUMA

en: Name
pl: Nazwa

en: Name or service not known
pl: Nieznana nazwa usługi

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Named device aliases are not supported
pl: Aliasy nazwanych urządzeń są nieobsługiwane

en: Network %s created from %s
pl: Sieć %s została utworzona z %s

en: Network %s defined from %s
pl: Sieć %s została określona z %s

en: Network %s destroyed
pl: Sieć %s została zniszczona

en: Network %s has been undefined
pl: Określenie sieci %s zostało usunięte

en: Network %s marked as autostarted
pl: Sieć %s została oznaczona jako automatycznie uruchamiana

en: Network %s started
pl: Sieć %s została uruchomiona

en: Network %s unmarked as autostarted
pl: Sieć %s została odznaczona jako automatycznie uruchamiana

en: Network '%s' is already running
pl: Sieć "%s" jest już uruchomiona

en: Network '%s' is still running
pl: Sieć "%s" jest ciągle uruchomiona

en: Network '%s' not found
pl: Nie odnaleziono sieci "%s"

en: Network config filename '%s' does not match network name '%s'
pl: Nazwa pliku konfiguracji sieci "%s" nie zgadza się z nazwą sieci "%s"

en: Network filter %s XML configuration edited.
pl: Konfiguracja XML filtru sieciowego %s została zmodyfikowana.

en: Network filter %s XML configuration not changed.
pl: Konfiguracja XML filtru sieciowego %s nie została zmieniona.

en: Network filter %s defined from %s
pl: Filtr sieciowy %s został określony z %s

en: Network filter %s undefined
pl: Określenie filtru sieciowego %s zostało usunięte

en: Network filter not found
pl: Nie odnaleziono filtru sieci

en: Network filter not found: %s
pl: Nie odnaleziono filtru sieci: %s

en: Network ifname %s too long for destination
pl: ifname sieci %s jest za długie dla celu

en: Network is already in use by interface %s
pl: Sieć jest już używana przez interfejs %s

en: Network not found
pl: Nie odnaleziono sieci

en: Network not found: %s
pl: Nie odnaleziono sieci: %s

en: Network type %d is not supported
pl: Typ sieci %d jest nieobsługiwany

en: No <source> 'address' attribute specified with socket interface
pl: Brak atrybutu <source> "address" podanego za pomocą interfejsu gniazda

en: No <source> 'bridge' attribute specified with <interface type='bridge'/>
pl: Brak atrybutu <source> "bridge" podanego za pomocą <interface type='bridge'/>

en: No <source> 'dev' attribute specified with <interface type='direct'/>
pl: Brak atrybutu <source> "dev" podanego za pomocą <interface type='direct'/>

en: No <source> 'name' attribute specified with <interface type='internal'/>
pl: Brak atrybutu <source> "name" podanego za pomocą <interface type='internal'/>

en: No <source> 'network' attribute specified with <interface type='network'/>
pl: Brak atrybutu <source> "network" podanego za pomocą <interface type='network'/>

en: No <source> 'port' attribute specified with socket interface
pl: Brak atrybutu <source> "port" podanego za pomocą interfejsu gniazda

en: No CPUs given
pl: Nie podano procesorów

en: No IP address for host '%s' found: %s
pl: Nie odnaleziono adresu IP dla gospodarza "%s": %s

en: No JSON parser implementation is available
pl: Brak dostępnej implementacji parsera JSON

en: No authentication callback available
pl: Brak dostępnego wywołania zwrotnego uwierzytelnienia

en: No authentication callback provided.
pl: Nie dostarczono wywołania zwrotnego uwierzytelnienia.

en: No device with bus '%s' and target '%s'
pl: Brak urządzenia o magistrali "%s" i celu "%s"

en: No domain with ID %d
pl: Brak domeny o identyfikatorze %d

en: No domain with UUID %s
pl: Brak domeny o UUID %s

en: No domain with matching id %d
pl: Brak domeny pasującej do identyfikatora %d

en: No domain with matching name '%s'
pl: Brak domeny pasującej do nazwy "%s"

en: No domain with matching uuid '%s'
pl: Brak domeny pasującej do UUID "%s"

en: No domain with name '%s'
pl: Brak domeny o nazwie "%s"

en: No error message provided
pl: Nie podano komunikatu błędu

en: No host CPU specified in '%s'
pl: Nie podano procesora gospodarza w "%s"

en: No qemu command-line argument specified
pl: Nie podano żadnego parametru QEMU w wierszu poleceń

en: No qemu environment name specified
pl: Nie podano nazwy środowiska QEMU

en: No socket addresses found for '%s'
pl: Nie odnaleziono adresów gniazda dla "%s"

en: No storage volume with key or path '%s'
pl: Brak woluminu pamięci masowej z kluczem lub ścieżką "%s"

en: No support for %s in command 'attach-disk'
pl: Brak obsługi %s przez polecenie "attach-disk"

en: No support for %s in command 'attach-interface'
pl: Brak obsługi %s przez polecenie "attach-interface"

en: No support for domain XML entry 'vcpu' attribute 'current'
pl: Brak obsługi atrybutu "current" wpisu "cpu" pliku XML domeny

en: No support for multiple video devices
pl: Brak obsługi wielu urządzeń graficznych

en: No type specified for device address
pl: Nie podano typu dla adresu sprzętu

en: No yet handled value '%s' for VMX entry '%s'
pl: Jeszcze nie obsługiwana wartość "%s" wpisu VMX "%s"

en: Node device %s created from %s
pl: Urządzenie węzła %s zostało utworzone z %s

en: Node device not found
pl: Nie odnaleziono urządzenia węzła

en: Node device not found: %s
pl: Nie odnaleziono urządzenia węzła: %s

en: Non-cancelable task is blocked by an unanswered question
pl: Nieanulowalne zadanie jest blokowane przez nie odpowiedziane zapytanie

en: Non-empty feature list specified without CPU model
pl: Podano niepustą listę funkcji bez modelu procesora

en: None
pl: Brak

en: Not detaching active device %s
pl: Aktywne urządzenie %s nie zostanie odłączone

en: Not enough free space in pool for volume '%s'
pl: Brak wystarczającego wolnego miejsca w puli dla woluminu "%s"

en: Not reattaching active device %s
pl: Aktywne urządzenie %s nie zostanie ponownie podłączone

en: Not resetting active device %s
pl: Aktywne urządzenie %s nie zostanie przywrócone

en: OS Type:
pl: Typ systemu operacyjnego:

en: ObjectContent does not reference a virtual machine
pl: ObjectContent nie zawiera odniesienia do maszyny wirtualnej

en: Only 1 %s bus is supported
pl: Obsługiwana jest tylko jedna magistrala %s

en: Only 1 %s controller is supported
pl: Obsługiwany jest tylko jeden kontroler %s

en: Only IPv4 or IPv6 addresses can be used with iptables
pl: Tylko adresy IPv4 lub IPv6 mogą być używane z iptables

en: Only PCI device addresses with function=0 are supported
pl: Obsługiwane są tylko adresy urządzeń PCI za pomocą function=0

en: Only vpxmigr:// migration URIs are supported
pl: Tylko adresy URI migracji vpxmigr:// są obsługiwane

en: Only x509 certificates are supported
pl: Tylko certyfikaty x509 są obsługiwane

en: OpenRemoteSession/LaunchVMProcess failed, domain can't be started
pl: OpenRemoteSession/LaunchVMProcess nie powiodło się, nie można uruchomić domeny

en: OpenVZ control file /proc/vz does not exist
pl: Plik kontroli OpenVZ /proc/vz nie istnieje

en: OpenVZ control file /proc/vz is not accessible
pl: Plik kontroli OpenVZ /proc/vz jest niedostępny

en: Other tasks are pending for this domain
pl: Inne zadania są oczekujące dla tej domeny

en: Out of memory
pl: Brak pamięci

en: Output a secret value
pl: Przekazuje wartość sekretu

en: Output a secret value to stdout.
pl: Przekazuje wartość sekretu na standardowe wyjście.

en: Output attributes of a secret as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje atrybuty sekretu jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: Output the IP address and port number for the VNC display.
pl: Przekazuje adres IP i numer portu do ekranu VNC.

en: Output the device for the TTY console.
pl: Przekazuje urządzenie na konsolę TTY.

en: Output the domain information as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje informacje o domenie jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: Output the network filter information as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje informacje o filtrze sieciowym jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: Output the network information as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje informacje o sieci jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: Output the node device details as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje szczegóły urządzenia węzła jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: Output the physical host interface information as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje informacje o fizycznym interfejsie gospodarza jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: Output the pool information as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje informacje o puli jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: Output the vol information as an XML dump to stdout.
pl: Przekazuje informacje o woluminie jako zrzut XML na standardowe wyjście.

en: PCI device assignment is not supported by this version of qemu
pl: przydzielanie urządzenia PCI jest nieobsługiwane przez tę wersję QEMU

en: PCI host devices must use 'pci' address type
pl: Urządzenia gospodarza PCI muszą używać typu adresu "pci"

en: POST operation failed
pl: działanie POST nie powiodło się

en: POST operation failed: %s
pl: działanie POST nie powiodło się: %s

en: Parallel port index %d out of [0..2] range
pl: Indeks portu równoległego %d jest spoza zakresu [0...2]

en: Parent device %s is not capable of vport operations
pl: Urządzenie nadrzędne %s nie ma możliwości działania wirtualnego portu

en: Password request failed
pl: Żądanie hasła nie powiodło się

en: Path
pl: Ścieżka

en: Path %s too long for unix socket
pl: Ścieżka %s jest za długa dla gniazda uniksowego

en: Path has to specify the datacenter and compute resource
pl: Ścieżka musi określać centralę danych i zasób obliczeniowy

en: Pending question blocks virtual machine execution, question is '%s', no possible answers
pl: Oczekujące zapytania blokują wykonanie maszyny wirtualnej, zapytanie to "%s", brak możliwych odpowiedzi

en: Pending question blocks virtual machine execution, question is '%s', possible answers are %s
pl: Oczekujące zapytania blokują wykonanie maszyny wirtualnej, zapytanie to "%s", możliwe odpowiedzi to %s

en: Pending question blocks virtual machine execution, question is '%s', possible answers are %s, but no default answer is specified
pl: Oczekujące zapytania blokują wykonanie maszyny wirtualnej, zapytanie to "%s", możliwe odpowiedzi to %s, ale nie określono domyślnej

en: Persistent
pl: Trwałe

en: Persistent:
pl: Trwałe:

en: Physical:
pl: Fizycznie:

en: Pin domain VCPUs to host physical CPUs.
pl: Przypina wirtualny procesor domeny do fizycznego procesora gospodarza.

en: Pool %s built
pl: Zbudowano pulę %s

en: Pool %s created
pl: Utworzono pulę %s

en: Pool %s created from %s
pl: Utworzono pulę %s z %s

en: Pool %s defined
pl: Określono pulę %s

en: Pool %s defined from %s
pl: Określono pulę %s z %s

en: Pool %s deleted
pl: Usunięto pulę %s

en: Pool %s destroyed
pl: Zniszczono pulę %s

en: Pool %s has been undefined
pl: Określenie puli %s zostało usunięte

en: Pool %s marked as autostarted
pl: Pula %s została oznaczona jako automatycznie uruchamiana

en: Pool %s refreshed
pl: Odświeżono pulę %s

en: Pool %s started
pl: Uruchomiono pulę %s

en: Pool %s unmarked as autostarted
pl: Pula %s została odznaczona jako automatycznie uruchamiana

en: Possibly you don't have IBM Tools installed in your LPAR. Contact your support to enable this feature.
pl: Prawdopodobnie nie zainstalowano narzędzi firmy IBM w LPAR. Proszę skontaktować się ze wsparciem, aby włączyć tę funkcję.

en: Possibly you don't have IBM Tools installed in your LPAR.Contact your support to enable this feature.
pl: Prawdopodobnie nie zainstalowano narzędzi firmy IBM w LPAR. Proszę skontaktować się ze wsparciem, aby włączyć tę funkcję.

en: PrepareTunnel called but no TUNNELLED flag set
pl: Wywołano PrepareTunnel, ale nie ustawiono flagi TUNNELLED

en: Primary IDE controller must have PCI address 0:0:1.1
pl: Pierwszy kontroler IDE musi posiadać adres PCI 0:0:1.1

en: Primary video card must have PCI address 0:0:2.0
pl: Pierwsza karta graficzna musi posiadać adres PCI 0:0:2.0

en: Print the current directory.
pl: Wyświetla bieżący katalog.

en: Prints global help, command specific help, or help for a
        group of related commands
pl: Wyświetla globalną pomoc, pomoc dla konkretnego polecenia
        lub pomoc dla grupy związanych poleceń

en: Prints global help, command specific help, or help for a group of related commands
pl: Wyświetla globalną pomoc, pomoc dla konkretnego polecenia lub pomoc dla grupy związanych poleceń

en: Process %d %p %p [[[[%s]]][[[%s]]]
pl: Proces %d %p %p [[[[%s]]][[[%s]]]

en: Process CPU affinity is not supported on this platform
pl: Pokrewieństwo procesora procesu jest nieobsługiwane na tej platformie

en: Query parameter 'auto_answer' has unexpected value '%s' (should be 0 or 1)
pl: Parametr zapytania "auto_answer" posiada nieoczekiwaną wartość "%s" (powinna wynosić 0 lub 1)

en: Query parameter 'no_verify' has unexpected value '%s' (should be 0 or 1)
pl: Parametr zapytania "no_verify" posiada nieoczekiwaną wartość "%s" (powinna wynosić 0 lub 1)

en: Query parameter 'no_verify' has unexpected value (should be 0 or 1)
pl: Parametr zapytania "no_verify" posiada nieoczekiwaną wartość (powinna wynosić 0 lub 1)

en: Query parameter 'proxy' contains unexpected type '%s' (should be (http|socks(|4|4a|5))
pl: Parametr zapytania "proxy" posiada nieoczekiwaną wartość "%s" (powinna wynosić (http|socks(|4|4a|5))

en: Query parameter 'proxy' doesn't contain a hostname
pl: Parametr zapytania "proxy" nie zawiera nazwy gospodarza

en: Query parameter 'transport' has unexpected value '%s' (should be http|https)
pl: Parametr zapytania "transport" posiada nieoczekiwaną wartość "%s" (powinna wynosić http|https)

en: QueryPerf returned object with unexpected type '%s'
pl: QueryPerf zwróciło obiekt o nieobsługiwanym typie "%s"

en: RPC error
pl: błąd RPC

en: Range exceeds available cells
pl: Zakres przekracza dostępne komórki

en: Reattach node device to its device driver once released by the domain.
pl: Ponownie podłącza urządzenie węzła do jego sterownika urządzenia przed przydzieleniem do domeny.

en: Reconnected to the hypervisor
pl: Ponownie połączono się z nadzorcą

en: Refresh a given pool.
pl: Odświeża podaną pulę.

en: Removable media not supported for %s device
pl: Nośniki wymienne nie są obsługiwane dla urządzenia %s

en: Remove an existing managed save state file from a domain
pl: Usuwa istniejący plik stanu zarządzanego zapisu z domeny

en: Remove managed save of a domain
pl: Usuwa zarządzany zapis domeny

en: Removed managedsave image for domain %s
pl: Usunięto obraz zarządzanego zapisu dla domeny %s

en: Renaming domains on migration not supported
pl: Pozostałe domeny w migracji nie są obsługiwane

en: Requested number of virtual CPUs is greater than max allowable number of virtual CPUs for the domain: %d > %d
pl: Żądana liczna procesorów wirtualnych jest większa od maksymalnie dozwolonej liczby wirtualnych procesorów dla domeny: %d > %d

en: Requested number of virtual CPUs must at least be 1
pl: Żądana liczba wirtualnych procesorów musi wynosić co najmniej 1

en: Requested operation is not valid
pl: Żądane działanie jest nieprawidłowe

en: Requested operation is not valid: %s
pl: Żądane działanie jest nieprawidłowe: %s

en: Reset node device before or after assigning to a domain.
pl: Przywraca urządzenie węzła przed lub po przypisaniu do domeny.

en: Restore a domain.
pl: Przywraca domenę.

en: Resume a previously suspended domain.
pl: Wznawia wcześniej uśpioną domenę.

en: Resume operation failed
pl: Działanie wznowienia nie powiodło się

en: Resuming after dump failed
pl: Wznowienie po zrzucie nie powiodło się

en: Resuming guest $name:
pl: Wznawianie gościa $name:

en: Resuming guests on $uri URI...
pl: Wznawianie gości pod adresem URI $uri...

en: Returns XML <sources> document.
pl: Zwraca dokument <źródłowy> XML.

en: Returns a list of secrets
pl: Zwraca listę sekretów.

en: Returns basic information about the domain virtual CPUs.
pl: Zwraca podstawowe informacje o wirtualnych procesorach domeny.

en: Returns basic information about the domain.
pl: Zwraca podstawowe informacje o domenie.

en: Returns basic information about the node.
pl: Zwraca podstawowe informacje o węźle.

en: Returns basic information about the storage pool.
pl: Zwraca podstawowe informacje o puli pamięci masowej.

en: Returns basic information about the storage vol.
pl: Zwraca podstawowe informacje o woluminie pamięci masowej.

en: Returns capabilities of hypervisor/driver.
pl: Zwraca możliwości nadzorcy/sterownika.

en: Returns information about jobs running on a domain.
pl: Zwraca informacje o zadaniach wykonywanych w domenie.

en: Returns list of domains.
pl: Zwraca listę domen.

en: Returns list of network filters.
pl: Zwraca listę filtrów sieciowych.

en: Returns list of networks.
pl: Zwraca listę sieci.

en: Returns list of physical host interfaces.
pl: Zwraca listę fizycznych interfejsów gospodarza.

en: Returns list of pools.
pl: Zwraca listę pul.

en: Returns list of vols by pool.
pl: Zwraca listę woluminów po pulach.

en: Returns state about a domain.
pl: Zwraca stan domeny.

en: Returns the number of virtual CPUs used by the domain.
pl: Zmienia liczbę wirtualnych procesorów użytych przez domenę.

en: Revert a domain to a snapshot
pl: Przywraca domenę do migawki

en: Revert domain to snapshot
pl: Przywraca domenę do migawki

en: Root element is not 'node'
pl: Element roota nie jest "węzłem"

en: Run a reboot command in the target domain.
pl: Wykonuje polecenie reboot w docelowej domenie.

en: Run shutdown in the target domain.
pl: Wykonuje polecenie shutdown w docelowej domenie.

en: Running guests on $uri URI:
pl: Uruchamianie gości pod adresem URI $uri:

en: Running hypervisor: %s %d.%d.%d
pl: Uruchomiony nadzorca: %s %d.%d.%d

en: SASL mechanism %s not supported by server
pl: mechanizm SASL %s jest nieobsługiwany przez serwer

en: SATA is not supported with this QEMU binary
pl: SATA jest nieobsługiwana przez ten plik binarny QEMU

en: SCSI bus index %d out of [0] range
pl: Indeks magistrali SCSI %d jest spoza zakresu [0]

en: SCSI controller index %d out of [0..3] range
pl: Indeks kontrolera SCSI %d jest spoza zakresu [0...3]

en: SCSI controller only supports 1 bus
pl: Kontroler SCSI obsługuje tylko jedną magistralę

en: SCSI disk index (parsed from '%s') is too large
pl: Indeks dysku SCSI (przetworzony z "%s") jest za duży

en: SCSI host found, but its udev name '%s' does not begin with 'host'
pl: Odnaleziono gospodarza SCSI, ale jego nazwa udev "%s" nie zaczyna się od "host"

en: SCSI unit index %d out of [0..6,8..15] range
pl: Indeks jednostki SCSI %d jest spoza zakresu [0...6,8...15]

en: Save and destroy a running domain, so it can be restarted from
        the same state at a later time.  When the virsh 'start'
        command is next run for the domain, it will automatically
        be started from this saved state.
pl: Zapisuje i niszczy uruchomioną domenę, aby można ją było
        ponownie uruchomić w tym samym stanie w późniejszym czasie.
        Kiedy polecenie "start" powłoki virsh zostanie wykonane
        następnym razem dla tej domeny, zostanie ona automatycznie
        uruchomiona z tego zapisanego stanu.

en: Scheduler
pl: Planista

en: Secret %s created
pl: Sekret %s został utworzony

en: Secret %s deleted
pl: Usunięto sekret %s

en: Secret not found
pl: Nie odnaleziono sekretu

en: Secret not found: %s
pl: Nie odnaleziono sekretu: %s

en: Secret value set
pl: Ustawiono wartość sekretu

en: Security DOI:
pl: DOI bezpieczeństwa:

en: Security driver %s not found
pl: Nie odnaleziono sterownika bezpieczeństwa %s

en: Security label:
pl: Etykieta bezpieczeństwa:

en: Security model not found
pl: Nie odnaleziono modelu bezpieczeństwa

en: Security model not found: %s
pl: Nie odnaleziono modelu bezpieczeństwa: %s

en: Security model:
pl: Model bezpieczeństwa:

en: See web site at %s
pl: Proszę zobaczyć stronę WWW pod adresem %s

en: Serial port index %d out of [0..3] range
pl: Indeks portu szeregowego %d jest spoza zakresu [0...3]

en: Server name not in URI
pl: Brak nazwy serwera w adresie URI

en: Set a secret value.
pl: Ustawia wartość sekretu.

en: Set maximum tolerable downtime of a domain which is being live-migrated to another host.
pl: Ustawia maksymalny tolerowany czas braku odpowiedzi domeny migrowanej w czasie działania do innego gospodarza.

en: Shares level has unknown value %d
pl: Poziom udziałów posiada nieznaną wartość %d

en: Show maximum number of virtual CPUs for guests on this connection.
pl: Wyświetla maksymalną liczbę wirtualnych procesorów dla gościa w tym połączeniu.

en: Show/Set scheduler parameters.
pl: Wyświetla/ustawia parametry planisty.

en: Shutting down guests on $uri URI...
pl: Wyłączanie gości pod adresem URI $uri...

en: Slot %s too big for destination
pl: Gniazdo %s jest za duże dla celu

en: Snapshot '%s' already exists
pl: Migawka "%s" już istnieje

en: Snapshot Delete
pl: Usunięcie migawki

en: Snapshot Dump XML
pl: Plik XML zrzutu migawki

en: Snapshot List
pl: Lista migawek

en: Sound model %s too big for destination
pl: Model dźwięku %s jest za duży dla celu

en: Start a domain, either from the last managedsave
        state, or via a fresh boot if no managedsave state
        is present.
pl: Uruchamia domenę z ostatniego stanu zarządzanego
        zapisu lub przez świeże uruchomienie, jeśli stan
        zarządzanego zapisu nie jest obecny.

en: Start a network.
pl: Uruchamia sieć.

en: Start a pool.
pl: Uruchamia pulę.

en: State
pl: Stan

en: State:
pl: Stan:

en: Storage pool config filename '%s' does not match pool name '%s'
pl: Nazwa pliku konfiguracji puli pamięci masowej "%s" nie zgadza się z nazwą puli "%s"

en: Storage pool not found
pl: Nie odnaleziono puli pamięci masowej

en: Storage pool not found: %s
pl: Nie odnaleziono puli pamięci masowej: %s

en: Storage volume not found
pl: Nie odnaleziono woluminu pamięci masowej

en: Storage volume not found: %s
pl: Nie odnaleziono woluminu pamięci masowej: %s

en: StoragePool name already exists.
pl: Nazwa puli pamięci masowej już istnieje.

en: Suspend a running domain.
pl: Usypia uruchomioną domenę.

en: Suspend operation failed
pl: Działanie uśpienia nie powiodło się

en: Suspending $name:
pl: Usypianie $name:

en: Suspending guests on $uri URI...
pl: Usypianie gości pod adresem URI $uri...

en: System lacks NETNS support
pl: W systemie brak obsługi NETNS

en: TCP client networking type not supported
pl: typ sieci klienta TCP jest nieobsługiwany

en: TCP server networking type not supported
pl: typ sieci serwera TCP jest nieobsługiwany

en: Target already exists
pl: Cel już istnieje

en: The certificate has been revoked.
pl: Certyfikat został odrzucony.

en: The certificate has no peers
pl: Certyfikat nie posiada partnerów

en: The certificate hasn't got a known issuer.
pl: Certyfikat klienta posiada nieznanego wystawcę.

en: The certificate is not trusted.
pl: Certyfikat jest niezaufany.

en: The certificate uses an insecure algorithm
pl: Certyfikat klienta używa niebezpiecznego algorytmu

en: The domain is not running
pl: Domena nie jest uruchomiona

en: The server redirects from '%s'
pl: Serwer przekierowuje z "%s"

en: The server redirects from '%s' to '%s'
pl: Serwer przekierowuje z "%s" do "%s"

en: This QEMU does not support QXL graphics adapters
pl: To QEMU nie obsługuje adapterów grafiki QXL

en: This command is intended to be used by libvirtd and not used directly.
pl: To polecenie jest przeznaczone do używania przez usługę libvirtd, a nie używania bezpośredniego.

en: This host is managed by a vCenter with IP address %s, but a mismachting vCenter '%s' (%s) has been specified
pl: Ten gospodarz jest zarządzany przez vCenter o adresie IP %s, ale określono niezgodny vCenter "%s" (%s)

en: This host is not managed by a vCenter
pl: Ten gospodarz nie jest zarządzany przez vCenter

en: This type of device cannot be hot unplugged
pl: Tego typu urządzenia nie można odłączać w czasie pracy

en: This type of disk cannot be hot unplugged
pl: Tego typu dysku nie można odłączać w czasie pracy

en: Thread(s) per core:
pl: Wątków na rdzeń:

en: Time elapsed:
pl: Upłynęło czasu:

en: Time remaining:
pl: Czas pozostały:

en: Timed out during operation
pl: Przekroczono czas oczekiwania podczas działania

en: Timed out during operation: %s
pl: Przekroczono czas oczekiwania podczas działania: %s

en: To enable ip%stables filtering for the VM do 'echo 1 > %s'
pl: Aby włączyć filtrowanie ip%stables dla domeny, należy wykonać polecenie "echo 1 > %s"

en: Too long bridge device name
pl: Nazwa urządzenia mostka jest za długa

en: Too long network device name
pl: Nazwa urządzenia sieci jest za długa

en: Too many bytes to read from stream
pl: Za dużo bajtów do odczytania ze strumienia

en: Too many bytes to write to stream
pl: Za dużo bajtów do zapisania do strumienia

en: Too many drivers, cannot register %s
pl: Za dużo sterowników, nie można zarejestrować %s

en: Total
pl: Razem

en: Tunnelled migration requested but invalid RPC method called
pl: Żądano migracji tunelowej, ale wywołano nieprawidłową metodę RPC

en: Type
pl: Typ

en: Type %s too big for destination
pl: Typ %s jest za duży dla celu

en: Type:
pl: Typ:

en: Type:  'help' for help with commands
           'quit' to quit
pl: Należy podać:  "help", aby uzyskać pomoc o poleceniach
                   "quit", aby zakończyć

en: UNIX domain sockets are not supported on this platform
pl: Gniazda domen uniksowych są nieobsługiwane na tej platformie

en: USB host device is missing bus/device information
pl: Brak informacji o magistrali/urządzeniu dla urządzenia USB gospodarza

en: UUID in config file malformed
pl: UUID w pliku konfiguracji jest błędnie sformatowany

en: UUID mismatch between <uuid> and <sysinfo>
pl: UUID między <uuid> i <sysinfo> nie zgadza się

en: Unable to access stream for '%s'
pl: Nie można uzyskać dostępu do strumienia dla "%s"

en: Unable to add LPAR to the table
pl: Nie można dodać LPAR do tablicy

en: Unable to add handle %d to event loop
pl: Nie można dodać obsługi %d do pętli zdarzeń

en: Unable to attach network devices without vlan
pl: Nie można podłączyć urządzenia sieciowego bez VLAN

en: Unable to become session leader
pl: Nie można przełączyć na przywódcę sesji

en: Unable to change MaxMemorySize
pl: Nie można zmienić MaxMemorySize

en: Unable to change blkio parameters
pl: Nie można zmienić parametrów blkio

en: Unable to change memory parameters
pl: Nie można zmienić parametrów pamięci

en: Unable to change to root dir
pl: Nie można zmienić na katalog roota

en: Unable to close %s
pl: Nie można zamknąć %s

en: Unable to create LPAR. Reason: '%s'
pl: Nie można utworzyć LPAR. Przyczyna: "%s"

en: Unable to create Storage Pool: %s
pl: Nie można utworzyć puli pamięci masowej: %s

en: Unable to create Volume: %s
pl: Nie można utworzyć woluminu: %s

en: Unable to create new virtual adapter
pl: Nie można utworzyć nowego adaptera wirtualnego

en: Unable to create pipe
pl: Nie można utworzyć potoku

en: Unable to determine device index for network device
pl: Nie można określić indeksu urządzenia dla urządzenia sieciowego

en: Unable to determine domain's CPU.
pl: Nie można ustalić procesora domeny.

en: Unable to determine domain's max memory.
pl: Nie można ustalić maksymalnej pamięci domeny.

en: Unable to determine domain's memory.
pl: Nie można ustalić pamięci domeny.

en: Unable to determine domain's name.
pl: Nie można ustalić nazwy domeny.

en: Unable to determine number of domains.
pl: Nie można ustalić liczby domen.

en: Unable to determine storage pool's name.
pl: Nie można ustalić nazwy puli pamięci masowej.

en: Unable to determine storage pool's uuid.
pl: Nie można ustalić UUID puli pamięci masowej.

en: Unable to determine storage pools's size.
pl: Nie można ustalić rozmiaru puli pamięci masowej.

en: Unable to determine storage pools's source adapter.
pl: Nie można ustalić adaptera źródłowego puli pamięci masowej.

en: Unable to determine storage sp's name.
pl: Nie można ustalić nazwy sp pamięci masowej.

en: Unable to determine storage sp's uuid.
pl: Nie można ustalić UUID sp pamięci masowej.

en: Unable to determine storage sps's size.
pl: Nie można ustalić rozmiaru sps pamięci masowej.

en: Unable to determine storage sps's source adapter.
pl: Nie można ustalić adaptera źródłowego sps pamięci masowej.

en: Unable to find 'cpuacct' cgroups controller mount
pl: Nie można odnaleźć punktu montowania kontrolera cgroups "cpuacct"

en: Unable to find 'devices' cgroups controller mount
pl: Nie można odnaleźć punktu montowania kontrolera cgroups "devices"

en: Unable to find 'memory' cgroups controller mount
pl: Nie można odnaleźć punktu montowania kontrolera cgroups "memory"

en: Unable to format guestfwd port
pl: Nie można sformatować portu guestfwd

en: Unable to generate random uuid.
pl: Nie można utworzyć losowego UUID.

en: Unable to get Host CPU set
pl: Nie można uzyskać ustawienia procesora gospodarza

en: Unable to get VIOS name
pl: Nie można uzyskać nazwy VIOS

en: Unable to get VIOS profile name.
pl: Nie można uzyskać nazwy profilu VIOS.

en: Unable to get blkio parameters
pl: Nie można uzyskać parametrów blkio

en: Unable to get current time
pl: Nie można uzyskać bieżącego czasu

en: Unable to get domain status
pl: Nie można uzyskać stanu domeny

en: Unable to get free slot number
pl: Nie można uzyskać numeru wolnego gniazda

en: Unable to get host metric Information
pl: Nie można uzyskać informacji metrycznych o gospodarzu

en: Unable to get memory parameters
pl: Nie można uzyskać parametrów pamięci

en: Unable to get number of blkio parameters
pl: Nie można uzyskać liczby parametrów blkio

en: Unable to get number of memory parameters
pl: Nie można uzyskać liczny parametrów pamięci

en: Unable to initialize audit layer
pl: Nie można zainicjować warstwy audytu

en: Unable to initialize certificate
pl: Nie można zainicjować certyfikatu

en: Unable to initialize mutex
pl: Nie można zainicjować muteksu

en: Unable to load certificate
pl: Nie można wczytać certyfikatu

en: Unable to obtain host UUID
pl: Nie można uzyskać UUID gospodarza

en: Unable to open %s
pl: Nie można otworzyć %s

en: Unable to open %s (%d)
pl: Nie można otworzyć %s (%d)

en: Unable to open UNIX socket
pl: Nie można otworzyć gniazda uniksowego

en: Unable to open monitor path %s
pl: Nie można otworzyć ścieżki do monitora %s

en: Unable to open stream for '%s'
pl: Nie można otworzyć strumienia dla "%s"

en: Unable to parse devaddr parameter '%s'
pl: Nie można przetworzyć parametru devaddr "%s"

en: Unable to parse given mac address
pl: Nie można przetworzyć podanego adresu MAC

en: Unable to parse integer parameter
pl: Nie można przetworzyć parametru liczby całkowitej

en: Unable to poll on file handles
pl: Nie można odpytać obsługi plików

en: Unable to pre-create chardev file '%s'
pl: Nie można utworzyć pliku urządzenia znakowego "%s" z wyprzedzeniem

en: Unable to put monitor into non-blocking mode
pl: Nie można umieścić monitora w trybie nie blokowania

en: Unable to read %s
pl: Nie można odczytać %s

en: Unable to remove %s (%d)
pl: Nie można usunąć %s (%d)

en: Unable to request personality for %s on %s
pl: Nie można zażądać osobowości dla %s w %s

en: Unable to reset PCI device %s: %s
pl: Nie można przywrócić urządzenia PCI %s: %s

en: Unable to send container continue message
pl: Nie można wysłać komunikatu kontynuacji kontenera

en: Unable to set VM logfile close-on-exec flag
pl: Nie można ustawić flagi pliku dziennika maszyny wirtualnej close-on-exec

en: Unable to set monitor close-on-exec flag
pl: Nie można ustawić flagi monitora close-on-exec

en: Unable to setup wakeup pipe
pl: Nie można ustawić potoku przebudzeń

en: Unable to write %s
pl: Nie można zapisać %s

en: Unable to write information to local file.
pl: Nie można zapisać informacji do lokalnego pliku.

en: Unable to write pid file '%s/%s.pid'
pl: Nie można zapisać pliku PID "%s/%s.pid"

en: Unbounded
pl: Niepowiązane

en: Undefine a given network filter.
pl: Usuwa określenie filtru sieciowego.

en: Undefine a secret.
pl: Usuwa określenie sekretu.

en: Undefine the configuration for an inactive pool.
pl: Usuwa określenie konfiguracji dla nieaktywnej puli.

en: Underlying qemu does not support %s disk removal
pl: Podstawowe QEMU nie obsługuje usuwania dysków %s

en: Unexpected CPU feature policy %d
pl: Nieoczekiwana polityka funkcji procesora %d

en: Unexpected CPU match policy %d
pl: Nieoczekiwana pasująca polityka procesora %d

en: Unexpected LXC URI path '%s', try lxc:///
pl: Nieoczekiwana ścieżka adresu URI LXC "%s", należy wypróbować lxc:///

en: Unexpected QEMU monitor still active during domain deletion
pl: Nieoczekiwany monitor QEMU jest nadal aktywny podczas usuwania domeny

en: Unexpected error
pl: Nieoczekiwany błąd

en: Unexpected line > %d characters when parsing output of '%s'
pl: Nieoczekiwany wiersz > %d znaków podczas przetwarzania wyjścia "%s"

en: Unhandled datatype %x
pl: Nieobsługiwany typ danych %x

en: Unix path %s too long for destination
pl: Gniazdo uniksowe %s jest za długie dla celu

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown CPU feature %s
pl: Nieznana funkcja procesora %s

en: Unknown CPU model %s
pl: Nieznany model procesora %s

en: Unknown CPU vendor %s
pl: Nieznany producent procesora %s

en: Unknown cgroup controller '%s'
pl: Nieznany typ cgroup "%s"

en: Unknown controller type '%s'
pl: Nieznany typ kontrolera "%s"

en: Unknown device type %d
pl: Nieznany typ urządzenia %d

en: Unknown driver name '%s'
pl: Nieznana nazwa sterownika "%s"

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown file create tool type '%d'.
pl: Nieznany typ narzędzia tworzenia plików "%d".

en: Unknown interface <driver name='%s'> has been specified
pl: Podano nieznany interfejs <driver name='%s'>

en: Unknown interface <driver txmode='%s'> has been specified
pl: Podano nieznany interfejs <driver txmode='%s'>

en: Unknown model type '%s'
pl: Nieznany typ modelu "%s"

en: Unknown poll response.
pl: Nieznana odpowiedź sondażu.

en: Unknown protocol '%s'
pl: Nieznany protokół "%s"

en: Unknown release: %s
pl: Nieznane wydanie: %s

en: Unknown scheduler
pl: Nieznany planista

en: Unknown source mode '%s'
pl: Nieznany tryb źródła "%s"

en: Unknown source type: '%s'
pl: Nieznany typ źródła: "%s"

en: Unknown value '%s' for %s
pl: Nieznana wartość "%s" dla %s

en: Unknown value '%s' for %s 'type' property
pl: Nieznana wartość "%s" dla właściwości %s "type"

en: Unknown value '%s' for AnyType 'type' property
pl: Nieznana wartość "%s" własności "type" AnyType

en: Unknown value '%s' for xsd:boolean
pl: Nieznana wartość "%s" dla xsd:boolean

en: Unknown vendor %s referenced by CPU model %s
pl: Nieznany producent %s w modelu procesora %s

en: Unsupported SMBIOS mode '%s'
pl: Nieobsługiwany tryb SMBIOS "%s"

en: Unsupported bus type '%s'
pl: Nieobsługiwany typ magistrali "%s"

en: Unsupported bus type '%s' for device type '%s'
pl: Nieobsługiwany typ magistrali "%s" dla typu urządzenia "%s"

en: Unsupported capacity-to-allocation relation
pl: Nieobsługiwany związek pojemności-do-przydziału

en: Unsupported character device TCP protocol '%s'
pl: Nieobsługiwany typ urządzenia znakowego protokołu TCP "%s"

en: Unsupported character device type '%s'
pl: Nieobsługiwany typ urządzenia znakowego "%s"

en: Unsupported config format '%s'
pl: Nieobsługiwany format konfiguracji "%s"

en: Unsupported device type '%s'
pl: Nieobsługiwany typ urządzenia "%s"

en: Unsupported disk address type '%s'
pl: Nieobsługiwany typ adresu dysku "%s"

en: Unsupported disk device type '%s'
pl: Nieobsługiwany typ urządzenia dysku "%s"

en: Unsupported disk name mapping for bus '%s'
pl: Nieobsługiwane mapowanie nazwy dysku dla magistrali "%s"

en: Unsupported graphics type '%s'
pl: Nieobsługiwany typ grafiki "%s"

en: Unsupported net type '%s'
pl: Nieobsługiwany typ sieci "%s"

en: Unsupported spicevmc target name '%s'
pl: Nieobsługiwana nazwa docelowa spicevmc "%s"

en: Unsupported video device type '%s'
pl: Nieobsługiwany typ urządzenia graficznego "%s"

en: Unused
pl: Nieużywane

en: Update device from an XML <file>.
pl: Aktualizuje urządzenie z <pliku> XML.

en: Usage
pl: Użycie

en: Usage: $program_name {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload|gueststatus|shutdown}
pl: Użycie: $program_name {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload|gueststatus|shutdown}

en: Used memory:
pl: Użyta pamięć:

en: Username request failed
pl: Żądanie nazwy użytkownika nie powiodło się

en: Using API: %s %d.%d.%d
pl: Używa API: %s %d.%d.%d

en: VCPU:
pl: Wirtualny procesor:

en: VFB %s too big for destination
pl: Wirtualny bufor ramki %s jest za duży dla celu

en: VM is already active
pl: Maszyna wirtualna jest już aktywna

en: VMX entry '%s' contains unsupported scheme '%s'
pl: Wpis VMX "%s" posiada nieobsługiwany schemat "%s"

en: VMX entry '%s' doesn't contain a port part
pl: Wpis VMX "%s" nie zawiera części dotyczącej portu

en: VMX entry 'annotation' contains invalid escape sequence
pl: Wpis VMX "annotation" zawiera nieprawidłową sekwencję sterującą

en: VMX entry 'name' contains invalid escape sequence
pl: Wpis VMX "name" zawiera nieprawidłową sekwencję sterującą

en: VMX entry 'sched.cpu.affinity' contains a %d, this value is too large
pl: Wpis "sched.cpu.affinity" VMX zawiera %d, ta wartość jest za duża

en: Value '%s' is out of %s range
pl: Wartość "%s" jest poza zakresem %s

en: Vifname %s too big for destination
pl: Vifname %s jest za duże dla celu

en: Virsh command line tool of libvirt %s
pl: Narzędzie wiersza poleceń virsh biblioteki libvirt %s

en: Vol %s cloned from %s
pl: Wolumin %s został sklonowany z %s

en: Vol %s created
pl: Wolumin %s została utworzony

en: Vol %s created from %s
pl: Wolumin %s został utworzony z %s

en: Vol %s created from input vol %s
pl: Wolumin %s został utworzony z woluminu wejściowego %s

en: Vol %s deleted
pl: Usunięto wolumin %s

en: Vol %s wiped
pl: Zawartość woluminu %s została usunięta

en: Volume name '%s' doesn't have expected format '<directory>/<file>'
pl: Nazwa woluminu "%s" nie posiada oczekiwanego formatu "<katalog>/<plik>"

en: Volume name '%s' has unsupported suffix, expecting '.vmdk'
pl: Nazwa woluminu "%s" posiada nieobsługiwany przyrostek, oczekiwano ".vmdk"

en: Volume path '%s' did not start with parent pool source device name.
pl: Ścieżka woluminu "%s" nie uruchamia się z nazwą nadrzędnego urządzenia źródłowego puli.

en: Weight %s too big for destination
pl: Waga %s jest za duża dla celu

en: Welcome to %s, the virtualization interactive terminal.
pl: Witaj w %s, interaktywnym terminalu wirtualizacji.

en: Write of '%s' to '%s' during vport create/delete failed
pl: Zapisanie "%s" do "%s" podczas tworzenia/usuwania wirtualnego portu nie powiodło się

en: Write to '%s' to trigger host scan failed
pl: Zapisanie do "%s", aby rozpocząć skanowanie gospodarza nie powiodło się

en: Wrong MAC address
pl: Błędny adres MAC

en: Wrong XML element type %d
pl: Błędny typ elementu XML %d

en: Wrong length MAC address
pl: Błędna długość adres MAC

en: XML does not contain expected 'cpu' element
pl: XML nie zawiera oczekiwanego elementu "cpu"

en: XML does not contain expected 'sysinfo' element
pl: XML nie zawiera oczekiwanego elementu "sysinfo"

en: XML file
pl: Plik XML

en: XML node doesn't contain text, expecting an xsd:dateTime value
pl: Węzeł XML nie zawiera tekstu, oczekiwano wartości xsd:dateTime

en: XPath evaluation of response for call to '%s' failed
pl: Sprawdzenie XPath odpowiedzi na wywołanie do "%s" nie powiodło się

en: Xend only supports modifying both live and persistent config
pl: Xend obsługuje tylko modyfikowanie konfiguracji na żywo i trwałej

en: Xend returned HTTP Content-Length of %d, which exceeds maximum of %d
pl: Xend zwróciło HTTP Content-Length %d, co przekracza maksimum %d

en: Xm driver only supports adding disk or network devices
pl: Sterownik Xm obsługuje tylko dodawanie urządzeń dysków lub urządzeń sieciowych

en: Xm driver only supports modifying persistent config
pl: Sterownik Xm obsługuje tylko modyfikowanie trwałej konfiguracji

en: You are trying to set a number of CPUs bigger than the max possible.
pl: Nastąpiła próba ustawienia liczby procesorów na większą niż maksymalnie możliwa.

en: [--%s <number>]
pl: [--%s <numer>]

en: [--%s <string>]
pl: [--%s <ciąg]

en: [--%s] <number>
pl: [--%s] <liczba>

en: [--%s] <string>
pl: [--%s] <ciąg>

en: a secret with UUID %s already defined for use with %s
pl: sekret z UUID %s jest już określony do użycia za pomocą %s

en: a secret with UUID %s is already defined for use with %s
pl: sekret z UUID %s jest już określony do użycia za pomocą %s

en: abort active domain job
pl: przerywa zadanie aktywnej domeny

en: active
pl: aktywne

en: adding %s device failed: %s
pl: dodanie urządzenia %s nie powiodło się: %s

en: adding %s disk controller failed: %s
pl: dodanie kontrolera dysku %s nie powiodło się: %s

en: adding %s disk failed %s: %s
pl: dodanie dysku %s nie powiodło się %s: %s

en: adding usb device failed
pl: dodanie urządzenia USB nie powiodło się

en: adding watch @introduceDomain
pl: dodawanie obserwacji @introduceDomain

en: adding watch @releaseDomain
pl: dodawanie obserwacji @releaseDomain

en: adding watch on %s
pl: dodawanie obserwacji do %s

en: additional privileges are required
pl: wymagane są dodatkowe uprawnienia

en: affect next boot
pl: ma wpływ na następne uruchomienie

en: affect running domain
pl: wpływa na uruchomioną domenę

en: allocated netlink buffer is too small
pl: przydzielony bufor netlink jest za mały

en: already active
pl: jest już aktywne

en: amount of data to download
pl: ilość danych do pobrania

en: apparmor_parser exited with error
pl: apparmor_parser został zakończony z błędem

en: argument key '%s' is too short, missing type prefix
pl: klucz parametru "%s" jest za krótki, brak przedrostka typu

en: argument out of range: %d
pl: parametr jest spoza zakresu: %d

en: arguments to echo
pl: parametry dla polecenia echo

en: attach device from an XML file
pl: podłącza urządzenie z pliku XML

en: attach disk device
pl: podłącza urządzenie dyskowe

en: attach network interface
pl: podłącza interfejs sieciowy

en: attach to console after creation
pl: podłącza do konsoli po utworzeniu

en: authentication failed
pl: uwierzytelnienie nie powiodło się

en: authentication failed: %s
pl: uwierzytelnienie nie powiodło się: %s

en: authentication required
pl: uwierzytelnienie jest wymagane

en: autostart a domain
pl: automatycznie uruchamia domenę

en: autostart a network
pl: automatycznie uruchamia sieć

en: autostart a pool
pl: automatycznie uruchamia pulę

en: bad command
pl: błędne polecenie

en: bad name
pl: błędna nazwa

en: bad pathname
pl: błędna nazwa ścieżki

en: balloon memory must contain model name
pl: balon pamięci musi zawierać nazwę modelu

en: base64-encoded secret value
pl: Wartość sekretu zaszyfrowana za pomocą base64

en: blkio cgroup isn't mounted
pl: cgroup blkio nie jest zamontowany

en: block
pl: blokada

en: block device
pl: urządzenie blokowe

en: block peek request too large for remote protocol, %zi > %d
pl: żądanie zerknięcia blokowego jest za duże dla zdalnego protokołu, %zi > %d

en: blockstats device entry was not in expected format
pl: wpis urządzenia statystyk bloku nie był w oczekiwanym formacie

en: blockstats reply was missing device list
pl: brak listy urządzeń w odpowiedzi statystyk bloku

en: blockstats stats entry was not in expected format
pl: wpis statystyk bloku nie był w oczekiwanym formacie

en: bond arp monitoring has no target
pl: monitorowanie ARP powiązania nie posiada celu

en: bond interface arpmon interval missing or invalid
pl: brak lub nieprawidłowe przerwanie ARPMON interfejsu powiązania

en: bond interface arpmon target missing
pl: brak celu ARPMON interfejsu powiązania

en: bond interface miimon downdelay invalid
pl: brak lub nieprawidłowe opóźnienie dolne MIIMON interfejsu powiązania

en: bond interface miimon freq missing or invalid
pl: brak lub nieprawidłowa częstotliwość MIIMON interfejsu powiązania

en: bond interface miimon updelay invalid
pl: brak lub nieprawidłowe opóźnienie górne MIIMON interfejsu powiązania

en: bond interface misses the bond element
pl: brak elementu powiązania interfejsu powiązania

en: bool
pl: zmienna

en: booting from assigned PCI devices is not supported with this version of qemu
pl: uruchamianie z przydzielonych urządzeń PCI jest nieobsługiwane przez tę wersję QEMU

en: bridge '%s' has an invalid netmask or IP address
pl: mostek "%s" posiada nieprawidłową maskę sieci lub adres IP

en: bridge interface misses the bridge element
pl: brak elementu mostka interfejsu mostka

en: bridge interface stp should be on or off got %s
pl: STP interfejsu mostka powinien być włączony lub wyłączony, otrzymał %s

en: bridge name '%s' already in use.
pl: nazwa mostka "%s" jest już używana.

en: buffer for root interface name is too small
pl: bufor dla nazwy interfesju roota jest za mały

en: buffer too small for IP address
pl: bufor jest mały dla adresu IP

en: buffer too small for IPv6 address
pl: bufor jest mały dla adresu IPv6

en: build a pool
pl: buduje pulę

en: building
pl: budowanie

en: caller ignores cookie or cookielen
pl: program wywołujący ignoruje ciasteczko lub cookielen

en: caller ignores uri_out
pl: program wywołujący ignoruje uri_out

en: can only passthrough directories
pl: można przejść tylko przez katalogi

en: can't get the port/slot number of harddisk/dvd/floppy to be attached: %s, rc=%08x
pl: nie można uzyskać numeru portu/gniazda dysku twardego/DVD/dyskietki do dołączenia: %s, rc=%08x

en: can't get the uuid of the file to be attached as harddisk/dvd/floppy: %s, rc=%08x
pl: nie można uzyskać UUID pliku do dołączenia jako dysk twardy/DVD/dyskietkę: %s, rc=%08x

en: can't get the uuid of the file to be attached as harddisk: %s, rc=%08x
pl: nie można uzyskać UUID pliku do dołączenia do dysku twardego: %s, rc=%08x

en: can't get the uuid of the file to be attached to cdrom: %s, rc=%08x
pl: nie można uzyskać UUID pliku do dołączenia do napędu CD-ROM: %s, rc=%08x

en: can't get the uuid of the file to be attached to floppy drive: %s, rc=%08x
pl: nie można uzyskać UUID pliku do dołączenia do napędu dyskietki: %s, rc=%08x

en: can't open session to the domain with id %d
pl: nie można otworzyć sesji w domenie o identyfikatorze %d

en: can't retrieve config entry for domain to overwrite
pl: nie można pobrać wpisu konfiguracji dla domeny do zastąpienia

en: can't retrieve config file for domain
pl: nie można pobrać pliku konfiguracji dla domeny

en: can't retrieve config filename for domain to overwrite
pl: nie można pobrać nazwy pliku konfiguracji dla domeny do zastąpienia

en: canceled by client
pl: anulowano przez klienta

en: cannot acquire job mutex
pl: nie można uzyskać muteksa zadania

en: cannot acquire state change lock
pl: nie można uzyskać blokady zmiany stanu

en: cannot allocate nlhandle for netlink
pl: nie można przydzielić nlhandle dla netlink

en: cannot attach device on inactive domain
pl: nie można podłączyć urządzenia do nieaktywnej domeny

en: cannot become session leader
pl: nie można przełączyć na przywódcę sesji

en: cannot bind socket
pl: nie można dowiązać gniazda

en: cannot block signals
pl: nie można zablokować sygnałów

en: cannot change keymap setting on spice graphics
pl: nie można zmienić ustawienia mapy klawiszy w grafice SPICE

en: cannot change keymap setting on vnc graphics
pl: nie można zmienić ustawienia mapy klawiszy w grafice VNC

en: cannot change listen address setting on spice graphics
pl: nie można zmienić ustawienia adresu nasłuchiwania w grafice SPICE

en: cannot change listen address setting on vnc graphics
pl: nie można zmienić ustawienia adresu nasłuchiwania w grafice VNC

en: cannot change persistent config of a transient domain
pl: nie można zmienić trwałej konfiguracji domeny przejściowej

en: cannot change port settings on spice graphics
pl: nie można zmienić ustawień portu w grafice SPICE

en: cannot change port settings on vnc graphics
pl: nie można zmienić ustawień portu w grafice VNC

en: cannot change private flag on existing secret
pl: nie można zmienić flagi prywatności istniejącego sekretu

en: cannot change to root directory
pl: nie można zmienić na katalog roota

en: cannot change to root directory: %s
pl: nie można zmienić na katalog roota: %s

en: cannot change vcpu count of this domain
pl: nie można zmienić liczby wirtualnych procesorów tej domeny

en: cannot check guest CPU data for %s architecture
pl: nie można sprawdzić danych procesora gościa dla architektury %s

en: cannot chown %s to (%u, %u)
pl: nie można zmienić właściciela %s na (%u, %u)

en: cannot chown '%s' to (%u, %u)
pl: nie można zmienić właściciela "%s" na (%u, %u)

en: cannot chown '%s' to group %u
pl: nie można zmienić właściciela "%s" grupę "%u"

en: cannot clear device header of '%s'
pl: nie można wyczyścić nagłówka urządzenia "%s"

en: cannot close device '%s'
pl: nie można zamknąć urządzenia "%s"

en: cannot close file %s
pl: nie można zamknąć pliku %s

en: cannot close file '%s'
pl: nie można zamknąć pliku "%s"

en: cannot close file: %s
pl: nie można zamknąć pliku: %s

en: cannot close volume %s
pl: nie można zamknąć woluminu %s

en: cannot compare CPUs of %s architecture
pl: nie można porównać procesorów architektury %s

en: cannot compute baseline CPU of %s architecture
pl: nie można obliczyć podstawowego procesora architektury %s

en: cannot compute guest CPU data for %s architecture
pl: nie można obliczyć danych procesora gościa dla architektury %s

en: cannot convert disk '%s' to bus/device index
pl: nie można przekonwertować dysku "%s" na indeks magistrali/urządzenia

en: cannot copy from volume to a directory volume
pl: nie można skopiować z woluminu do woluminu katalogu

en: cannot copy from volume with qcow-create
pl: nie można skopiować z woluminu za pomocą qcow-create

en: cannot count boot devices
pl: nie można policzyć urządzeń startowych

en: cannot create %s
pl: nie można utworzyć %s

en: cannot create '%s'
pl: nie można utworzyć "%s"

en: cannot create autostart directory %s
pl: nie można utworzyć katalogu automatycznego uruchamiania %s

en: cannot create autostart directory '%s'
pl: nie można utworzyć katalogu automatycznego uruchamiania "%s"

en: cannot create capabilities for libxenlight
pl: nie można utworzyć możliwości dla biblioteki libxenlight

en: cannot create config directory %s
pl: nie można utworzyć katalogu konfiguracji %s

en: cannot create config directory '%s'
pl: nie można utworzyć katalogu konfiguracji "%s"

en: cannot create directory %s
pl: nie można utworzyć katalogu %s

en: cannot create log directory %s
pl: nie można utworzyć katalogu dziennika %s

en: cannot create path '%s'
pl: nie można utworzyć ścieżki "%s"

en: cannot create pipe
pl: nie można utworzyć potoku

en: cannot create pipe for tunnelled migration
pl: nie można utworzyć potoku dla tunelowanej migracji

en: cannot create snapshot directory '%s'
pl: nie można utworzyć katalogu migawki "%s"

en: cannot create virtual FAT disks in read-write mode
pl: nie można utworzyć wirtualnych dysków FAT w trybie do odczytu i zapisu

en: cannot decode CPU data for %s architecture
pl: nie można dekodować danych procesora dla architektury %s

en: cannot delete domain snapshot for running domain
pl: nie można usunąć migawki domeny dla uruchomionej domeny

en: cannot delete snapshots of running domain
pl: nie można usunąć migawek uruchomionej domeny

en: cannot detach device on inactive domain
pl: nie można odłączyć urządzenia na nieaktywnej domenie

en: cannot determine default video type
pl: nie można określić domyślnego typu graficznego

en: cannot determine filesystem for '%s'
pl: nie można ustalić systemu plików dla "%s"

en: cannot disable %s
pl: nie można wyłączyć %s

en: cannot encode CPU data for %s architecture
pl: nie można zakodować danych procesora dla architektury %s

en: cannot execute binary %s
pl: nie można wykonać pliku binarnego %s

en: cannot extend file '%s'
pl: nie można rozszerzyć pliku "%s"

en: cannot extract PCI device bus '%s'
pl: nie można wydobyć magistrali urządzenia PCI "%s"

en: cannot extract PCI device function '%s'
pl: nie można wydobyć funkcji urządzenia PCI "%s"

en: cannot extract PCI device slot '%s'
pl: nie można wydobyć gniazda urządzenia PCI "%s"

en: cannot extract USB device address '%s'
pl: nie można wydobyć adresu urządzenia USB "%s"

en: cannot extract USB device bus '%s'
pl: nie można wydobyć magistrali urządzenia USB "%s"

en: cannot extract USB device product '%s'
pl: nie można wydobyć produktu urządzenia USB "%s"

en: cannot extract USB device vendor '%s'
pl: nie można wydobyć producenta urządzenia USB "%s"

en: cannot fill file '%s'
pl: nie można wypełnić pliku "%s"

en: cannot find CPU map for %s architecture
pl: nie można odnaleźć mapy procesora dla architektury %s

en: cannot find NIC definition for vlan %d
pl: nie można odnaleźć definicji NIC dla VLAN %d

en: cannot find PCI address for %s NIC
pl: nie można odnaleźć adresu PCI dla NIC %s

en: cannot find PCI address for VirtIO disk %s
pl: nie można odnaleźć adresu PCI dla dysku VirtIO %s

en: cannot find PCI address for balloon %s
pl: nie można odnaleźć adresu PCI dla balonu %s

en: cannot find PCI address for controller %s
pl: nie można odnaleźć adresu PCI dla kontrolera %s

en: cannot find PCI address for sound adapter %s
pl: nie można odnaleźć adresu PCI dla adaptera dźwięku %s

en: cannot find PCI address for video adapter %s
pl: nie można odnaleźć adresu PCI dla adaptera grafiki %s

en: cannot find PCI address for watchdog %s
pl: nie można odnaleźć adresu PCI dla watchdoga %s

en: cannot find character device %s
pl: nie można odnaleźć urządzenia znakowego %s

en: cannot find default console device
pl: nie można odnaleźć domyślnego urządzenia konsoli

en: cannot find existing graphics device to modify
pl: nie można odnaleźć istniejącego urządzenia graficznego do zmodyfikowania

en: cannot find newly created volume '%s'
pl: nie można odnaleźć nowo utworzonego woluminu "%s"

en: cannot find pid in vmware log file
pl: nie można odnaleźć PID w pliku dziennika vmware

en: cannot find port number in character device %s
pl: nie można odnaleźć numeru portu w urządzeniu znakowym %s

en: cannot find secrets without a connection
pl: nie można odnaleźć sekretów bez połączenia

en: cannot find session
pl: nie można odnaleźć sesji

en: cannot find statistics for device '%s'
pl: nie można odnaleźć statystyk dla urządzenia "%s"

en: cannot fork child process
pl: nie można rozdzielić procesu potomnego

en: cannot free CPU data for %s architecture
pl: nie można uwolnić danych procesora dla architektury %s

en: cannot generate a random uuid for instanceid
pl: Nie można utworzyć losowego UUID dla instanceid

en: cannot generate a random uuid for interfaceid
pl: nie można utworzyć losowego UUID dla interfaceid

en: cannot get CPU affinity of process %d
pl: nie można uzyskać pokrewieństwa procesora procesu %d

en: cannot get VCPUs info
pl: nie można uzyskać informacji o wirtualnych procesorach

en: cannot get current time
pl: nie można uzyskać bieżącego czasu

en: cannot get domain details
pl: nie można uzyskać szczegółów domeny

en: cannot get file context of '%s'
pl: nie można uzyskać kontekstu pliku "%s"

en: cannot get host CPU capabilities
pl: nie można uzyskać możliwości procesora gospodarza

en: cannot get interface flags on macvtap tap
pl: nie można uzyskać flag interfejsu w taśmie macvtap

en: cannot get node CPU data for %s architecture
pl: nie można uzyskać danych węzła procesora dla architektury %s

en: cannot get the host uuid
pl: nie można uzyskać UUID gospodarza

en: cannot get time of day
pl: nie można uzyskać czasu

en: cannot get vCPU placement & pCPU time
pl: nie można uzyskać położenia wirtualnego procesora i czasu fizycznego procesora

en: cannot initialize condition variable
pl: nie można zainicjować zmiennej warunkowej

en: cannot initialize inotify
pl: nie można zainicjować inotify

en: cannot initialize monitor condition
pl: nie można zainicjować warunku monitora

en: cannot initialize mutex
pl: nie można zainicjować muteksa

en: cannot list SASL mechanisms %d (%s)
pl: nie można wyświetlić listy mechanizmów SASL %d (%s)

en: cannot list vcpu pinning for an inactive domain
pl: nie można wyświetlić listy przypięć wirtualnych procesorów dla nieaktywnej domeny

en: cannot list vcpus for an inactive domain
pl: nie można wyświetlić listy wirtualnych procesorów dla nieaktywnej domeny

en: cannot mix caller fds with blocking execution
pl: nie można mieszać fd programu wywołującego z wykonaniem blokującym

en: cannot mix string I/O with asynchronous command
pl: nie można mieszać ciągu wejścia/wyjścia z poleceniem asynchronicznym

en: cannot mix string I/O with daemon
pl: nie można mieszać ciągu wejścia/wyjścia z demonem

en: cannot modify the persistent configuration of a domain
pl: nie można zmodyfikować trwałej konfiguracji domeny

en: cannot open %s
pl: nie można otworzyć %s

en: cannot open '%s'
pl: nie można otworzyć "%s"

en: cannot open device '%s'
pl: nie można otworzyć urządzenia "%s"

en: cannot open directory: %s
pl: nie można otworzyć katalogu: %s

en: cannot open file using fd
pl: nie można otworzyć pliku używając fd

en: cannot open macvtap tap device %s
pl: nie można otworzyć urządzenia taśmowego macvtap %s

en: cannot open path '%s'
pl: nie można otworzyć ścieżki "%s"

en: cannot open socket
pl: nie można otworzyć gniazda

en: cannot open volume '%s'
pl: nie można otworzyć woluminu "%s"

en: cannot opendir %s
pl: nie można otworzyć katalogu %s

en: cannot parse CPU map file: %s
pl: nie można przetworzyć pliku mapy procesora: %s

en: cannot parse CPU map for %s architecture
pl: nie można przetworzyć mapy procesora dla architektury %s

en: cannot parse CPU topology '%s'
pl: nie można przetworzyć topologii procesora "%s"

en: cannot parse NIC definition '%s'
pl: nie można przetworzyć funkcji NIC "%s"

en: cannot parse NIC vlan in '%s'
pl: nie można przetworzyć VLAN NIC w "%s"

en: cannot parse PCI bus '%s'
pl: nie można przetworzyć magistrali PCI "%s"

en: cannot parse PCI domain '%s'
pl: nie można przetworzyć domeny PCI "%s"

en: cannot parse PCI func '%s'
pl: nie można przetworzyć funkcji PCI "%s"

en: cannot parse PCI slot '%s'
pl: nie można przetworzyć gniazda PCI "%s"

en: cannot parse UUID '%s'
pl: nie można przetworzyć UUID "%s"

en: cannot parse VNC port '%s'
pl: nie można przetworzyć portu VNC "%s"

en: cannot parse bus %s
pl: nie można przetworzyć magistrali %s

en: cannot parse device %s
pl: nie można przetworzyć urządzenia %s

en: cannot parse device end location
pl: nie można przetworzyć położenia końcowego urządzenia

en: cannot parse device start location
pl: nie można przetworzyć położenia początkowego urządzenia

en: cannot parse drive bus '%s'
pl: nie można przetworzyć magistrali napędu "%s"

en: cannot parse drive index '%s'
pl: nie można przetworzyć indeksu napędu "%s"

en: cannot parse drive unit '%s'
pl: nie można przetworzyć jednostki napędu "%s"

en: cannot parse instanceid parameter as a uuid
pl: nie można przetworzyć parametru instanceid jako UUID

en: cannot parse io mode '%s'
pl: nie można przetworzyć trybu wejścia/wyjścia "%s"

en: cannot parse json %s: %s
pl: nie można przetworzyć JSON %s: %s

en: cannot parse memory level '%s'
pl: nie można przetworzyć poziomu pamięci "%s"

en: cannot parse migration data remaining statistic %s
pl: nie można przetworzyć statystyki pozostałych danych migracji %s

en: cannot parse migration data total statistic %s
pl: nie można przetworzyć statystyki całkowitych danych migracji %s

en: cannot parse migration data transferred statistic %s
pl: nie można przetworzyć statystyki przesłanych danych migracji %s

en: cannot parse nbd filename '%s'
pl: nie można przetworzyć nazwy pliku nbd "%s"

en: cannot parse partition number from target '%s'
pl: nie można przetworzyć numeru partycji z celu "%s"

en: cannot parse password validity time '%s', expect YYYY-MM-DDTHH:MM:SS
pl: nie można przetworzyć czasu sprawdzenia hasła "%s", oczekiwano RRRR-MM-DDTGG:MM:SS

en: cannot parse pid in vmware log file
pl: nie można przetworzyć PID w pliku dziennika vmware

en: cannot parse product %s
pl: nie można przetworzyć produktu %s

en: cannot parse rdp port %s
pl: nie można przetworzyć portu RDP %s

en: cannot parse sheepdog filename '%s'
pl: nie można przetworzyć nazwy pliku sheepdoga "%s"

en: cannot parse sndbuf size in '%s'
pl: nie można przetworzyć rozmiaru sndbuf w "%s"

en: cannot parse spice port %s
pl: nie można przetworzyć portu spice %s

en: cannot parse spice tlsPort %s
pl: nie można przetworzyć portu TLS spice %s

en: cannot parse value for %s
pl: nie można przetworzyć wartości dla %s

en: cannot parse value of managerid parameter
pl: nie można przetworzyć wartości parametru managerid

en: cannot parse value of typeid parameter
pl: nie można przetworzyć wartości parametru typeid

en: cannot parse value of typeidversion parameter
pl: nie można przetworzyć wartości parametru typeidversion

en: cannot parse vbd filename, missing driver name
pl: nie można przetworzyć nazwy pliku vbd, brak nazwy sterownika

en: cannot parse vbd filename, missing driver type
pl: nie można przetworzyć nazwy pliku vbd, brak typu sterownika

en: cannot parse vendor id %s
pl: nie można przetworzyć identyfikatora producenta %s

en: cannot parse version %s
pl: nie można przetworzyć wersji %s

en: cannot parse video heads '%s'
pl: nie można przetworzyć głowic graficznych "%s"

en: cannot parse video ram '%s'
pl: nie można przetworzyć graficznej pamięci RAM "%s"

en: cannot parse vlan in '%s'
pl: nie można przetworzyć VLAN w "%s"

en: cannot parse vnc port %s
pl: nie można przetworzyć portu VNC %s

en: cannot pass pipe for tunnelled migration
pl: nie można przekazać potoku dla tunelowanej migracji

en: cannot perform tunnelled migration without using peer2peer flag
pl: nie można wykonać migracji tunelowej bez używania flagi peer2peer

en: cannot pin vcpus on an inactive domain
pl: nie można przypiąć wirtualnych procesorów do nieaktywnej domeny

en: cannot probe backing volume format: %s
pl: nie można wykryć formatu woluminu zapasowego: %s

en: cannot query SASL ssf on connection %d (%s)
pl: nie można odpytać SSF SASL na połączeniu %d (%s)

en: cannot query SASL username on connection %d (%s)
pl: nie można odpytać nazwy użytkownika SASL na połączeniu %d (%s)

en: cannot read %s
pl: nie można odczytać %s

en: cannot read %s statistic
pl: nie można odczytać statystyk %s

en: cannot read '%s'
pl: nie można odczytać "%s"

en: cannot read SELinux virtual image context file %s
pl: nie można odczytać pliku kontekstu obrazu wirtualnego SELinuksa %s

en: cannot read beginning of file '%s'
pl: nie można odczytać początku pliku "%s"

en: cannot read cputime for domain
pl: nie można odczytać czasu procesora dla domeny

en: cannot read cputime for domain %d
pl: nie można odczytać czasu procesora dla domeny %d

en: cannot read dir '%s'
pl: nie można odczytać katalogu "%s"

en: cannot read directory %s
pl: nie można odczytać katalogu %s

en: cannot read domain image '%s'
pl: nie można odczytać obrazu domeny "%s"

en: cannot read file %s
pl: nie można odczytać pliku %s

en: cannot read from %s
pl: nie można odczytać z %s

en: cannot read from stream
pl: nie można odczytać ze strumienia

en: cannot read header '%s'
pl: nie można odczytać nagłówka "%s"

en: cannot read mount list '%s'
pl: nie można odczytać listy montowania "%s"

en: cannot read reply %s
pl: nie można odczytać odpowiedzi %s

en: cannot register file watch on stream
pl: nie można zarejestrować obserwacji pliku na strumieniu

en: cannot remove config %s
pl: nie można usunąć konfiguracji %s

en: cannot remove config file '%s'
pl: nie można usunąć konfiguracji "%s"

en: cannot remove config for %s
pl: nie można usunąć konfiguracji dla %s

en: cannot remove directory '%s'
pl: nie można usunąć katalogu "%s"

en: cannot replace NETIF config
pl: nie można zastąpić konfiguracji NETIF

en: cannot resolve driver link %s
pl: nie można rozwiązać dowiązania sterownika %s

en: cannot restore domain '%s' uuid %s from a file which belongs to domain '%s' uuid %s
pl: nie można przywrócić domeny "%s" UUID %s z pliku, który należy do domeny "%s" UUID %s

en: cannot restore domain snapshot for running domain
pl: nie można przywrócić migawki domeny dla uruchomionej domeny

en: cannot revert snapshot of running domain
pl: nie można przywrócić migawki uruchomionej domeny

en: cannot seek to beginning of file '%s'
pl: nie można przejść do początku pliku "%s"

en: cannot seek to end of file '%s'
pl: nie można przejść do końca pliku "%s"

en: cannot seek to start of '%s'
pl: nie można przejść do początku "%s"

en: cannot send command %s
pl: nie można wysłać polecenia %s

en: cannot send to netlink socket
pl: nie można wysłać do gniazda netlink

en: cannot send too long command %s (%d bytes)
pl: nie można wysłać za długiego polecenia %s (%d bajtów)

en: cannot set CPU affinity on process %d
pl: nie można ustawić pokrewieństwa procesora procesu %d

en: cannot set autostart for transient domain
pl: nie można ustawić automatycznego uruchamiania domeny przejściowej

en: cannot set autostart for transient network
pl: nie można ustawić automatycznego uruchamiania sieci przejściowej

en: cannot set external SSF %d (%s)
pl: nie można ustawić zewnętrznego SSF %d (%s)

en: cannot set file mode '%s'
pl: nie można ustawić trybu pliku "%s"

en: cannot set file owner '%s'
pl: nie można ustawić właściciela pliku "%s"

en: cannot set max memory lower than current memory
pl: nie można ustawić maksymalnej pamięci poniżej obecnej pamięci

en: cannot set memory higher than max memory
pl: nie można ustawić pamięci powyżej maksymalnej pamięci

en: cannot set memory of an active domain
pl: nie można ustawić pamięci aktywnej domeny

en: cannot set mode of '%s' to %04o
pl: nie można ustawić trybu pliku "%s" na %04o

en: cannot set security props %d (%s)
pl: nie można ustawić podparcia bezpieczeństwa %d (%s)

en: cannot set to start of '%s'
pl: nie można ustawić na początek "%s"

en: cannot stat '%s'
pl: nie można wykonać stat "%s"

en: cannot stat fd %d
pl: nie można wykonać stat na fd %d

en: cannot stat file '%s'
pl: nie można wykonać stat na pliku "%s"

en: cannot stat: %s
pl: nie można wykonać stat: %s

en: cannot statvfs path '%s'
pl: nie można wykonać statvfs na ścieżce "%s"

en: cannot sync data to file '%s'
pl: nie można zsynchronizować danych do pliku "%s"

en: cannot unblock signals
pl: nie można odblokować sygnałów

en: cannot undefine transient domain
pl: nie można usunąć określenia domeny przejściowej

en: cannot unlink file '%s'
pl: nie można usunąć dowiązania symbolicznego do pliku "%s"

en: cannot update AppArmor profile '%s'
pl: nie można zaktualizować profilu AppArmor "%s"

en: cannot update guest CPU data for %s architecture
pl: nie można zaktualizować danych procesora gościa dla architektury %s

en: cannot write config file '%s'
pl: nie można zapisać pliku konfiguracji "%s"

en: cannot write to stream
pl: nie można zapisać do strumienia

en: cap for XEN_CREDIT
pl: nakrycie XEN_CREDIT

en: capabilities
pl: możliwości

en: cd: command valid only in interactive mode
pl: cd: polecenie jest prawidłowe tylko w trybie interaktywnym

en: cgroup CPU controller is not mounted
pl: cgroup kontrolera procesora nie jest zamontowane

en: cgroup memory controller is not mounted
pl: cgroup kontrolera pamięci nie jest zamontowane

en: cgroup_controllers must be a list of strings
pl: cgroup_controllers musi być listą ciągów

en: cgroup_device_acl must be a list of strings
pl: cgroup_device_acl musi być listą ciągów

en: change maximum memory limit
pl: zmienia maksymalne ograniczenie pamięci

en: change memory allocation
pl: zmienia przydział pamięci

en: change number of virtual CPUs
pl: zmienia liczbę wirtualnych procesorów

en: change the current directory
pl: zmienia bieżący katalog

en: character device %s is not using a PTY
pl: urządzenie znakowe %s nie używa PTY

en: character device information was missing filename
pl: brak nazwy pliku w informacjach o urządzeniu znakowym

en: character device name
pl: nazwa urządzenia znakowego

en: character device reply was missing return data
pl: brak danych zwrotnych w odpowiedzi urządzenia znakowego

en: child failed to create directory '%s'
pl: utworzenie katalogu "%s" przez potomka nie powiodło się

en: client tried invalid PolicyKit init request
pl: klient próbował nieprawidłowego żądania inicjowania PolicyKit

en: client tried invalid SASL init request
pl: klient próbował nieprawidłowe żądanie inicjowania SASL

en: client tried invalid SASL start request
pl: klient próbował nieprawidłowego żądania uruchomienia SASL

en: clone a volume.
pl: klonuje wolumin.

en: clone name
pl: nazwa klona

en: close: %s: failed to write or close temporary file: %s
pl: close: %s: zapisanie lub zamknięcie pliku tymczasowego nie powiodło się: %s

en: command
pl: polecenie

en: command '%s' doesn't exist
pl: polecenie "%s" nie istnieje

en: command '%s' doesn't support option --%s
pl: polecenie "%s" nie obsługuje opcji --%s

en: command '%s' requires --%s option
pl: polecenie "%s" wymaga opcji --%s

en: command '%s' requires <%s> option
pl: polecenie "%s" wymaga opcji <%s>

en: command group '%s' doesn't exist
pl: grupa poleceń "%s" nie istnieje

en: command is in human monitor protocol
pl: polecenie jest w protokole monitorowania człowieka

en: command is not yet running
pl: polecenie nie jest uruchomione

en: command or command group '%s' doesn't exist
pl: polecenie lub grupa poleceń "%s" nie istnieje

en: compare CPU with host CPU
pl: porównuje procesor z procesorem gospodarza

en: compare host CPU with a CPU described by an XML file
pl: porównuje procesor gospodarza z procesorem opisanym w pliku XML

en: compute baseline CPU
pl: oblicza podstawowy procesor

en: config
pl: konfiguracja

en: config data file to import from
pl: plik danych konfiguracji do zaimportowania

en: config value %s was malformed
pl: wartość konfiguracji %s jest błędnie sformatowana

en: config value %s was missing
pl: brak wartości konfiguracji %s

en: config value %s was not a string
pl: wartość konfiguracji %s nie jest ciągiem

en: configuration file syntax error
pl: błąd składni pliku konfiguracji

en: configuration file syntax error: %s
pl: błąd składni pliku konfiguracji: %s

en: conn, or private data is NULL
pl: połączenie lub prywatne dane są PUSTE

en: connect to the guest console
pl: łączy się z konsolą gościa

en: connection URI of the destination host as seen from the client(normal migration) or source(p2p migration)
pl: adres URI połączenia gospodarza docelowego, tak jak widziany przez klienta (zwykła migracja) lub źródło (migracja P2P)

en: connection already open
pl: połączenie jest już otwarte

en: connection not open
pl: połączenie nie jest otwarte

en: connection vcpu maximum
pl: połączenie wirtualny procesor maksimum

en: conversion from string failed
pl: konwersja z ciągu nie powiodła się

en: convert a domain id or UUID to domain name
pl: konwertuje identyfikator lub UUID domeny do nazwy domeny

en: convert a domain name or UUID to domain id
pl: konwertuje nazwę domeny lub UUID na identyfikator domeny

en: convert a domain name or id to domain UUID
pl: konwertuje nazwę lub identyfikator domeny na UUID domeny

en: convert a network UUID to network name
pl: konwertuje identyfikator lub UUID sieci do nazwy sieci

en: convert a network name to network UUID
pl: konwertuje nazwę sieci na UUID sieci

en: convert a pool UUID to pool name
pl: konwertuje UUID puli do nazwy puli

en: convert a pool name to pool UUID
pl: konwertuje nazwę puli na UUID puli

en: convert an interface MAC address to interface name
pl: konwertuje adres MAC interfejsu na jego nazwę

en: convert an interface name to interface MAC address
pl: konwertuje nazwę interfejsu na jego adres MAC

en: copy-on-write image not supported with qcow-create
pl: obraz typu "kopiuj w czasie zapisu" jest nieobsługiwany za pomocą qcow-create

en: could not allocate memory
pl: nie można przydzielić pamięci

en: could not allocate memory for disk
pl: nie można przydzielić pamięci dla dysku

en: could not allocate memory for profile
pl: nie można przydzielić pamięci dla profilu

en: could not allocate memory for profile files
pl: nie można przydzielić pamięci plików profilu

en: could not allocate memory for profile name
pl: nie można przydzielić pamięci dla nazwy profilu

en: could not allocate memory for string
pl: Nie można przydzielić pamięci dla ciągu

en: could not attach the file as harddisk/dvd/floppy: %s, rc=%08x
pl: nie można dołączyć pliku jako dysk twardy/DVD/dyskietkę: %s, rc=%08x

en: could not attach the file as harddisk: %s, rc=%08x
pl: nie można dołączyć pliku do dysku twardego: %s, rc=%08x

en: could not attach the file to cdrom: %s, rc=%08x
pl: nie można dołączyć pliku do napędu CD-ROM: %s, rc=%08x

en: could not attach the file to floppy drive, rc=%08x
pl: nie można dołączyć pliku do napędu dyskietki, rc=%08x

en: could not attach the file to floppy drive: %s, rc=%08x
pl: nie można dołączyć pliku do napędu dyskietki: %s, rc=%08x

en: could not change ACPI status to: %s, rc=%08x
pl: nie można zmienić stanu ACPI na: %s, rc=%08x

en: could not change APIC status to: %s, rc=%08x
pl: nie można zmienić stanu APIC na: %s, rc=%08x

en: could not change PAE status to: %s, rc=%08x
pl: nie można zmienić stanu PAE na: %s, rc=%08x

en: could not change media on %s: %s
pl: nie można zmienić nośnika w %s: %s

en: could not close logfile
pl: nie można zamknąć pliku dziennika

en: could not connect to Xen Store
pl: nie można połączyć się z Xen Store

en: could not connect to Xen Store %s
pl: nie można połączyć się z Xen Store %s

en: could not convert '%s' to an integer
pl: nie można przekonwertować "%s" na liczbę całkowitą

en: could not create profile
pl: nie można utworzyć profilu

en: could not de-attach the mounted ISO, rc=%08x
pl: nie można ponownie dołączyć zamontowanego pliku ISO, rc=%08x

en: could not define a domain, rc=%08x
pl: nie można określić domen, rc=%08x

en: could not delete snapshot
pl: nie można usunąć migawki

en: could not delete the domain, rc=%08x
pl: nie można usunąć domeny, rc=%08x

en: could not determine max vcpus for the domain
pl: nie można ustalić maksymalnych wirtualnych procesorów dla domeny

en: could not eject media on %s: %s
pl: nie można wysunąć nośnika w %s: %s

en: could not find libvirtd
pl: nie można odnaleźć libvirtd

en: could not find name in XML
pl: nie można odnaleźć nazwy w XML

en: could not find replacement string
pl: Nie można odnaleźć ciągu zastępczego

en: could not get VM definition
pl: nie można uzyskać określenia maszyny wirtualnej

en: could not get children snapshots
pl: nie można uzyskać migawek podrzędnych

en: could not get creation time of snapshot %s
pl: nie można uzyskać czasu utworzenia migawki %s

en: could not get current snapshot
pl: nie można uzyskać bieżącej migawki

en: could not get current snapshot name
pl: nie można uzyskać nazwy bieżącej migawki

en: could not get current snapshot of domain %s
pl: nie można uzyskać bieżącego migawki domeny %s

en: could not get description of snapshot %s
pl: nie można uzyskać opisu migawki %s

en: could not get domain UUID
pl: nie można uzyskać UUID domeny

en: could not get domain state
pl: nie można uzyskać stanu domeny

en: could not get information about NUMA topology
pl: nie można uzyskać informacji o topologii NUMA

en: could not get name of parent of snapshot %s
pl: nie można uzyskać nazwy nadrzędnej migawki %s

en: could not get number of volumes in the pool: %s, rc=%08x
pl: nie można uzyskać liczby woluminów w puli: %s, rc=%08x

en: could not get online state of snapshot %s
pl: nie można uzyskać stanu online migawki %s

en: could not get parent of snapshot %s
pl: nie można uzyskać nadrzędnej migawki %s

en: could not get root snapshot for domain %s
pl: nie można uzyskać migawki roota dla domeny %s

en: could not get snapshot UUID
pl: nie można uzyskać UUID migawki

en: could not get snapshot count for domain %s
pl: nie można uzyskać liczby migawek dla domeny %s

en: could not get snapshot name
pl: nie można uzyskać nazwy migawki

en: could not get the volume list in the pool: %s, rc=%08x
pl: nie można uzyskać listy woluminów w puli: %s, rc=%08x

en: could not open VirtualBox session with domain %s
pl: nie można otworzyć sesji programu VirtualBox za pomocą domeny %s

en: could not open input path '%s'
pl: nie można otworzyć ścieżki wejścia "%s"

en: could not parse CEPH_ARGS '%s'
pl: nie można przetworzyć CEPH_ARGS "%s"

en: could not parse XML
pl: nie można przetworzyć XML

en: could not parse arguments
pl: nie można przetworzyć parametrów

en: could not read CPU flags
pl: nie można odczytać flag procesora

en: could not read xml file
pl: nie można odczytać pliku XML

en: could not remove profile for '%s'
pl: nie można usunąć profilu dla "%s"

en: could not restore snapshot for domain %s
pl: nie można przywrócić migawki dla domeny %s

en: could not set IFS
pl: nie można ustawić IFS

en: could not set PATH
pl: nie można ustawić ŚCIEŻKI

en: could not set the memory size of the domain to: %lu Kb, rc=%08x
pl: nie można ustawić rozmiaru pamięci domeny na: %lu Kb, rc=%08x

en: could not set the number of cpus of the domain to: %u, rc=%08x
pl: nie można ustawić maksymalnej liczby procesorów domeny na: %u, rc=%08x

en: could not set the number of virtual CPUs to: %u, rc=%08x
pl: nie można ustawić liczby wirtualnych procesorów na: %u, rc=%08x

en: could not take snapshot of domain %s
pl: nie można wykonać migawki domeny %s

en: could not use Xen hypervisor entry
pl: nie można użyć wpisu nadzorcy Xen

en: could not use Xen hypervisor entry %s
pl: nie można użyć wpisu nadzorcy Xen %s

en: could not write pidfile %s for %d
pl: nie można zapisać pliku PID %s dla %d

en: couldn't write radvd config file '%s'
pl: nie można zapisać pliku konfiguracji radvd "%s"

en: cpu affinity is not supported
pl: pokrewieństwo procesora jest nieobsługiwane

en: cpu information was empty
pl: informacja o procesorze była pusta

en: cpu reply was missing return data
pl: brak danych zwrotnych w odpowiedzi procesora

en: crash the domain after core dump
pl: zawiesza domenę pod zrzucie core

en: crashed
pl: zawieszone

en: create a device defined by an XML file on the node
pl: utworzy urządzenie określone przez plik XML na węźle

en: create a domain from an XML file
pl: utworzy domenę z pliku XML

en: create a network from an XML file
pl: utworzy sieć z pliku XML

en: create a pool from a set of args
pl: utworzy pulę z zestawu parametrów

en: create a pool from an XML file
pl: utworzy pulę z pliku XML

en: create a vol from an XML file
pl: utwórz wolumin z pliku XML

en: create a vol, using another volume as input
pl: utworzy wolumin, używając innego woluminu jako wejścia

en: create a volume from a set of args
pl: utworzy wolumin z zestawu parametrów

en: creation of non-raw file images is not supported without qemu-img.
pl: utworzenie niesurowych plików obrazów jest nieobsługiwane bez qemu-img.

en: creation of non-raw images is not supported without qemu-img
pl: utworzenie niesurowych obrazów jest nieobsługiwane bez qemu-img

en: creation of pid file requires daemonized command
pl: utworzenie pliku PID wymaga polecenia w formie demona

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_REDIRECT_URL) returned an error: %s (%d) : %s
pl: curl_easy_getinfo(CURLINFO_REDIRECT_URL) zwróciło błąd: %s (%d) : %s

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) returned a negative response code
pl: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) zwróciło ujemny kod odpowiedzi

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) returned an error: %s (%d) : %s
pl: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) zwróciło błąd: %s (%d) : %s

en: curl_easy_perform() returned an error: %s (%d) : %s
pl: curl_easy_perform() zwróciło błąd: %s (%d) : %s

en: current
pl: bieżące

en: current vcpu count must equal maximum
pl: bieżąca liczba procesorów wirtualnych musi równać się maksimum

en: daemonized command cannot set working directory %s
pl: polecenie w postaci demona nie może ustawić katalogu roboczego %s

en: dangling \
pl: zwisanie \

en: data sinks cannot be used for non-blocking streams
pl: nie można używać odpływów danych dla nieblokujących strumieni

en: data sources cannot be used for non-blocking streams
pl: nie można używać źródeł danych dla nieblokujących strumieni

en: define (but don't start) a domain from an XML file
pl: określa (ale nie uruchamia) domenę z pliku XML

en: define a pool from a set of args
pl: określa pulę z zestawu parametrów

en: define or modify a secret from an XML file
pl: określa lub modyfikuje sekret z pliku XML

en: define or update a network filter from an XML file
pl: określa lub aktualizuje filtr sieciowy z pliku XML

en: degraded
pl: zdegradowano

en: delete a pool
pl: usuwa pulę

en: delete a vol
pl: usuwa wolumin

en: delete snapshot and all children
pl: usuwa migawkę i wszystkich jej potomków

en: deleting %s drive failed: %s
pl: usunięcie napędu %s nie powiodło się: %s

en: deleting drive is not supported.  This may leak data if disk is reassigned
pl: usuwanie napędów nie jest obsługiwane. Może to spowodować utratę danych, jeśli dysk zostanie ponownie przydzielony

en: destroy a physical host interface (disable it / "if-down")
pl: niszczy fizyczny interfejs gospodarza (wyłącz go/"if-down")

en: detach device from an XML file
pl: odłącza urządzenie z pliku XML

en: detach disk device
pl: odłącza urządzenie dyskowe

en: detach network interface
pl: odłącza interfejs sieciowy

en: detaching %s device failed: %s
pl: odłączenie urządzenia %s nie powiodło się: %s

en: detailed domain vcpu information
pl: szczegółowe informacje o wirtualnych procesorach domeny

en: device %s is not a PCI device
pl: urządzenie %s nie jest urządzeniem PCI

en: device cannot be detached with this QEMU version
pl: nie można odłączyć urządzenia za pomocą tej wersji QEMU

en: device cannot be detached without a PCI address
pl: nie można odłączyć urządzenia bez adresu PCI

en: device cannot be detached without a device alias
pl: nie można odłączyć urządzenia bez jego aliasu

en: device cannot be detached: device is busy
pl: nie można odłączyć urządzenia: urządzenie jest zajęte

en: device key
pl: klucz urządzenia

en: device type '%s' cannot be attached
pl: typu urządzenia "%s" nie można podłączać

en: device type '%s' cannot be updated
pl: typ urządzenia "%s" nie może zostać zaktualizowany

en: direct migration
pl: migracja bezpośrednia

en: direct networking type not supported
pl: typ bezpośredniej sieci jest nieobsługiwany

en: directory to switch to (default: home or else root)
pl: katalog do przełączenia (domyślnie: domowy lub inny root)

en: disable
pl: wyłączenie

en: disable autostarting
pl: wyłącza automatyczne uruchamianie

en: discover potential storage pool sources
pl: wykrywa potencjalne źródła puli pamięci masowej

en: disk %s does not have any encryption information
pl: dysk %s nie posiada żadnej informacji o szyfrowaniu

en: disk %s not found
pl: nie odnaleziono dysku %s

en: disk aio mode not supported with this QEMU binary
pl: tryb aio dysku jest nieobsługiwana przez ten plik binarny QEMU

en: disk bus '%s' cannot be hotplugged.
pl: magistrali dysku "%s" nie można podłączać podczas pracy.

en: disk bus '%s' cannot be updated.
pl: nie można zaktualizować magistrali dysku "%s".

en: disk device type '%s' cannot be hotplugged
pl: typu urządzenia dysku "%s" nie można podłączać w czasie pracy

en: disk source path is missing
pl: brak ścieżki do dysku źródłowego

en: display available free memory for the NUMA cell.
pl: wyświetla dostępną wolną pamięć dla komórki NUMA.

en: display extended details for pools
pl: wyświetla rozszerzone informacje o pulach

en: display extended details for volumes
pl: wyświetla rozszerzone informacje o woluminach

en: display the progress of migration
pl: Wyświetla postęp migracji

en: do not restart the domain on the destination host
pl: nie uruchamia ponownie domeny na gospodarzu docelowym

en: domain %s exists already
pl: domena %s już istnieje

en: domain %s has no snapshots with name %s
pl: domena %s nie posiada migawek o nazwie %s

en: domain %s is already running
pl: domena %s jest już uruchomiona

en: domain '%s' already exists with uuid %s
pl: domena "%s" jest już określona za pomocą UUID %s

en: domain '%s' coredump: failed to open %s
pl: zrzut core domeny "%s": otwarcie %s nie powiodło się

en: domain '%s' coredump: failed to write header to %s
pl: zrzut core domeny "%s": zapisanie nagłówka do %s nie powiodło się

en: domain '%s' coredump: write failed: %s
pl: zrzut core domeny "%s": zapisanie nie powiodło się: %s

en: domain '%s' is already defined with uuid %s
pl: domena "%s" jest już określona za pomocą UUID %s

en: domain '%s' is not processing incoming migration
pl: domena "%s" nie przetwarza migracji przychodzącej

en: domain '%s' not paused
pl: domena "%s" nie jest wstrzymana

en: domain '%s' not running
pl: domena "%s" nie jest uruchomiona

en: domain block device size information
pl: informacje o rozmiarze urządzenia blokowego domeny

en: domain core dump job
pl: zadanie zrzutu core domeny

en: domain event %d not registered
pl: zdarzenie domeny %d nie zostało zarejestrowane

en: domain has no snapshots
pl: domena nie posiada migawek

en: domain id or name
pl: identyfikator lub nazwa domeny

en: domain id or uuid
pl: identyfikator lub UUID domeny

en: domain information
pl: informacje o domenie

en: domain information in XML
pl: informacje o domenie w XML

en: domain information incomplete, missing HVM loader
pl: informacje o domenie są niepełne, brak wczytywania HVM

en: domain information incomplete, missing cpu_cap
pl: informacje o domenie są niepełne, brak cpu_cap

en: domain information incomplete, missing cpu_weight
pl: informacje o domenie są niepełne, brak cpu_weight

en: domain information incomplete, missing domid
pl: informacje o domenie są niepełne, brak domid

en: domain information incomplete, missing kernel & bootloader
pl: informacje o domenie są niepełne, brak jądra i programu startowego

en: domain information incomplete, missing name
pl: informacje o domenie są niepełne, brak nazwy

en: domain information incomplete, missing uuid
pl: informacje o domenie są niepełne, brak UUID

en: domain information incomplete, vbd has no dev
pl: informacje o domenie są niepełne, vbd nie ma dev

en: domain information incomplete, vbd has no src
pl: informacje o domenie są niepełne, vbd nie ma src

en: domain information incorrect domid not numeric
pl: informacje o domenie są nieprawidłowe, domid nie jest numeryczne

en: domain is already running
pl: domena jest już uruchomiona

en: domain is not in running state
pl: domena nie jest uruchomiona

en: domain is not in shutoff state
pl: domena nie jest wyłączona

en: domain is not in suspend state
pl: domena nie jest w stanie uśpienia

en: domain is not running
pl: domena nie jest uruchomiona

en: domain job information
pl: informacje o zadaniu domeny

en: domain name or uuid
pl: nazwa lub UUID domeny

en: domain name, id or uuid
pl: nazwa domeny, identyfikator lub UUID

en: domain not active
pl: domena nie jest aktywna

en: domain not running
pl: domena nie jest uruchomiona

en: domain save job
pl: zadanie zapisu domeny

en: domain snapshot XML
pl: XML migawki domeny

en: domain state
pl: stan domeny

en: domain type
pl: typ domeny

en: domain vcpu counts
pl: domena wirtualny procesor liczba

en: domainBlockPeek is not supported for dom0
pl: domainBlockPeek jest nieobsługiwane przez dom0

en: domainMigratePrepare did not set uri
pl: domainMigratePrepare nie ustawiło adresu URI

en: domainMigratePrepare2 did not set uri
pl: domainMigratePrepare2 nie ustawiło adresu URI

en: domainsnapshot
pl: migawka domeny

en: done
pl: ukończono

en: drive hotplug is not supported
pl: przyłączanie napędu w czasie działania jest nieobsługiwane

en: driver of disk device
pl: sterownik urządzenia dyskowego

en: driver serial '%s' contains unsafe characters
pl: numer seryjny sterownika "%s" zawiera niebezpieczne znaki

en: dump the core of a domain to a file for analysis
pl: zrzuca core domeny do pliku do analiz

en: dup2(stderr) failed
pl: dup2(stderr) nie powiodło się

en: dup2(stdin) failed
pl: dup2(stdin) nie powiodło się

en: dup2(stdout) failed
pl: dup2(stdout) nie powiodło się

en: echo arguments
pl: wyświetla echo parametrów

en: edit XML configuration for a domain
pl: modyfikuje konfigurację XML dla domeny

en: edit XML configuration for a network
pl: modyfikuje konfigurację XML dla sieci

en: edit XML configuration for a network filter
pl: modyfikuje konfigurację XML dla filtru sieciowego

en: edit XML configuration for a physical host interface
pl: modyfikuje konfigurację XML dla fizycznego interfejsu gospodarza

en: edit XML configuration for a storage pool
pl: modyfikuje konfigurację XML dla puli pamięci masowej

en: enable
pl: włączenie

en: encountered an error on interface %s index %d
pl: wystąpił błąd na interfejsie %s indeksie %d

en: encrypted volumes not supported with qcow-create
pl: zaszyfrowane woluminy są nieobsługiwane za pomocą qcow-create

en: enumerate devices on this host
pl: wylicza urządzenia na tym gospodarzu

en: error
pl: błąd

en: error %d during port-profile setlink on interface %s (%d)
pl: błąd %d podczas ustawiania dowiązania profilu portu w interfejsie %s (%d)

en: error calling aa_change_profile()
pl: błąd podczas wywoływania aa_change_profile()

en: error calling security_getenforce()
pl: błąd podczas wywoływania security_getenforce()

en: error copying UUID
pl: błąd podczas kopiowania UUID

en: error copying profile name
pl: błąd podczas kopiowania nazwy profilu

en: error dumping %s (%d) interface
pl: błąd podczas zrzucania interfejsu %s (%d)

en: error during virtual port configuration of ifindex %d
pl: błąd podczas konfiguracji portu wirtualnego dla ifindex %d

en: error parsing IFLA_PORT_SELF part
pl: błąd podczas przetwarzania części IFLA_PORT_SELF

en: error parsing IFLA_VF_PORT part
pl: błąd podczas przetwarzania części IFLA_VF_PORT

en: error parsing pid of lldpad
pl: błąd podczas przetwarzania PID lldpad

en: error replacing string
pl: błąd podczas zastępowania ciągu

en: error while iterating over IFLA_VF_PORTS part
pl: błąd podczas działa przez część IFLA_VF_PORTS

en: error while resuming the domain
pl: błąd podczas ponownego wznawiania domeny

en: error while suspending the domain
pl: błąd podczas usypania domeny

en: error:
pl: błąd:

en: escape for XML use
pl: sekwencja sterująca do użycia w XML

en: escape for shell use
pl: sekwencja sterująca do użycia przez powłokę

en: event callback already tracked
pl: wywołanie zwrotne zdarzenia jest już śledzone

en: event from unexpected fd %d!=%d / watch %d!=%d
pl: zdarzenie od nieoczekiwanego fd %d!=%d/obserwacja %d!=%d

en: expected syntax: --%s <%s>
pl: nieoczekiwana składnia: --%s <%s>

en: expecting a name
pl: oczekiwana nazwa

en: expecting a separator
pl: oczekiwane rozdzielenie

en: expecting a separator in list
pl: oczekiwane rozdzielenia na liście

en: expecting a value
pl: oczekiwana wartość

en: expecting absolute path: %s
pl: oczekiwanie ścieżki bezwzględnej: %s

en: expecting an assignment
pl: oczekiwane wyznaczenie

en: extended partition already exists
pl: partycja rozszerzona już istnieje

en: failed Xen syscall %s
pl: wywołanie systemowe Xena nie powiodło się %s

en: failed reading from file '%s'
pl: odczytanie z pliku "%s" nie powiodło się

en: failed to allocate buffer
pl: przydzielenie bufora nie powiodło się

en: failed to allocate file buffer
pl: Przydzielenie bufora pliku nie powiodło się

en: failed to allocate memory for %s config list
pl: przydzielenie pamięci dla listy konfiguracji %s nie powiodło się

en: failed to apply capabilities: %d
pl: zastosowanie możliwości nie powiodło się: %d

en: failed to build sexpr
pl: zbudowanie sexpr nie powiodło się

en: failed to close file
pl: zamknięcie pliku nie powiodło się

en: failed to close or write to profile
pl: zamknięcie lub zapisanie do profilu nie powiodło się

en: failed to connect to Xen Store
pl: połączenie się z Xen Store nie powiodło się

en: failed to connect to monitor socket
pl: połączenie się z gniazdem monitora nie powiodło się

en: failed to connect to the hypervisor
pl: połączenie się z nadzorcą nie powiodło się

en: failed to connect to xend
pl: połączenie się z usługą xend nie powiodło się

en: failed to create %s
pl: utworzenie %s się nie powiodło

en: failed to create a socket
pl: utworzenie gniazda nie powiodło się

en: failed to create directory '%s'
pl: utworzenie katalogu "%s" nie powiodło się

en: failed to create include file
pl: utworzenie pliku include nie powiodło się

en: failed to create link %s to %s
pl: utworzenie dowiązania %s do %s nie powiodło się

en: failed to create logfile %s
pl: utworzenie pliku dziennika %s nie powiodło się

en: failed to create profile
pl: utworzenie profilu nie powiodło się

en: failed to create socket
pl: utworzenie gniazda nie powiodło się

en: failed to detach PCI device, invalid address %.4x:%.2x:%.2x: %s
pl: odłączenie urządzenia PCI nie powiodło się, nieprawidłowy adres %.4x:%.2x:%.2x: %s

en: failed to determine host name
pl: ustalenie nazwy gospodarza nie powiodło się

en: failed to enable IP forwarding
pl: włączenie przekierowywania IP nie powiodło się

en: failed to enable mac filter in '%s'
pl: włączenie filtru adresów MAC w "%s" nie powiodło się

en: failed to generate XML
pl: utworzenie XML nie powiodło się

en: failed to generate uuid
pl: utworzenie UUID się nie powiodło

en: failed to get URI
pl: uzyskanie adresu URI nie powiodło się

en: failed to get capabilities
pl: uzyskanie możliwości nie powiodło się

en: failed to get domain '%s'
pl: uzyskanie domeny "%s" nie powiodło się

en: failed to get domain UUID
pl: uzyskanie UUID domeny nie powiodło się

en: failed to get domain xml
pl: uzyskanie XML domeny nie powiodło się

en: failed to get free memory for NUMA node number: %lu
pl: uzyskanie wolnej pamięci dla numeru węzła NUMA nie powiodło się: %lu

en: failed to get hostname
pl: uzyskanie nazwy gospodarza nie powiodło się

en: failed to get hypervisor type
pl: uzyskanie typu nadzorcy nie powiodło się

en: failed to get interface '%s'
pl: uzyskanie interfejsu "%s" nie powiodło się

en: failed to get network '%s'
pl: uzyskanie sieci "%s" nie powiodło się

en: failed to get network UUID
pl: uzyskanie UUID sieci nie powiodło się

en: failed to get node information
pl: uzyskanie informacji o węźle nie powiodło się

en: failed to get nwfilter '%s'
pl: uzyskanie nwfilter "%s" nie powiodło się

en: failed to get parent pool
pl: uzyskanie nadrzędnej puli nie powiodło się

en: failed to get pool '%s'
pl: uzyskanie puli "%s" nie powiodło się

en: failed to get pool UUID
pl: uzyskanie UUID puli nie powiodło się

en: failed to get secret '%s'
pl: uzyskanie sekretu "%s" nie powiodło się

en: failed to get source from sourceList
pl: uzyskanie źródła z sourceList nie powiodło się

en: failed to get sysinfo
pl: uzyskanie sysinfo nadzorcy nie powiodło się

en: failed to get the hypervisor version
pl: uzyskanie wersji nadzorcy nie powiodło się

en: failed to get the library version
pl: uzyskanie wersji biblioteki nie powiodło się

en: failed to get vol '%s'
pl: uzyskanie woluminu "%s" nie powiodło się

en: failed to initialize SASL library: %d (%s)
pl: zainicjowanie biblioteki SASL nie powiodło się: %d (%s)

en: failed to load module %s %s
pl: wczytanie modułu %s %s nie powiodło się

en: failed to lseek or read from file: %s
pl: wykonanie lseek lub odczytanie z pliku nie powiodło się: %s

en: failed to mark network %s as autostarted
pl: oznaczenie sieci %s jako automatycznie uruchamianej nie powiodło się

en: failed to mark pool %s as autostarted
pl: oznaczenie puli %s jako automatycznie uruchamianej nie powiodło się

en: failed to move file to %s
pl: nie powiodło się przeniesienie pliku do %s

en: failed to open %s for reading
pl: otwarcie %s do odczytania nie powiodło się

en: failed to open chardev file: %s
pl: otwarcie pliku urządzenia znakowego nie powiodło się: %s

en: failed to open configuration file for reading
pl: otwarcie pliku konfiguracji do odczytania nie powiodło się

en: failed to open file
pl: otwarcie pliku nie powiodło się

en: failed to open for reading: %s
pl: otwarcie do odczytania nie powiodło się: %s

en: failed to open the log file. check the log file path
pl: otwarcie pliku dziennika nie powiodło się. należy sprawdzić ścieżkę do pliku dziennika

en: failed to parse Xend domain information
pl: przetworzenie informacji o domenie Xend nie powiodło się

en: failed to parse configuration file
pl: przetworzenie pliku konfiguracji nie powiodło się

en: failed to parse configuration file %s
pl: przetworzenie pliku konfiguracji %s nie powiodło się

en: failed to parse xml document
pl: przetworzenie dokumentu XML nie powiodło się

en: failed to read AppArmor template
pl: odczytanie szablonu AppArmor nie powiodło się

en: failed to read XML
pl: odczytanie XML nie powiodło się

en: failed to read configuration file
pl: odczytanie pliku konfiguracji nie powiodło się

en: failed to read configuration file %s
pl: odczytanie pliku konfiguracji %s nie powiodło się

en: failed to read from Xen Daemon
pl: odczytanie z demona Xen nie powiodło się

en: failed to read metadata length in '%s'
pl: odczytanie długości metadanych w "%s" nie powiodło się

en: failed to read pid: %s
pl: odczytanie PID nie powiodło się: %s

en: failed to read qemu header
pl: odczytanie nagłówka QEMU nie powiodło się

en: failed to read temporary file created with template %s
pl: odczytanie pliku tymczasowego utworzonego za pomocą szablonu %s nie powiodło się

en: failed to remove link %s
pl: usunięcie dowiązania %s nie powiodło się

en: failed to remove old domain from config map
pl: usunięcie starej domeny z mapy konfiguracji nie powiodło się

en: failed to remove pool '%s'
pl: usunięcie puli "%s" nie powiodło się

en: failed to resume domain
pl: wznowienie domeny nie powiodło się

en: failed to run apparmor_parser
pl: wykonanie apparmor_parser nie powiodło się

en: failed to save chardev path '%s'
pl: zapisanie ścieżki urządzenia znakowego "%s" nie powiodło się

en: failed to save content
pl: zapisanie zawartości nie powiodło się

en: failed to seek to end of %s
pl: przejście do końca %s nie powiodło się

en: failed to serialize S-Expr
pl: uszeregowanie S-Expr nie powiodło się

en: failed to serialize S-Expr: %s
pl: uszeregowanie S-Expr nie powiodło się: %s

en: failed to set reduced privileges
pl: ustawienie zmniejszonych uprawnień nie powiodło się

en: failed to setup stderr file handle
pl: ustawienie obsługi plików standardowego wyjścia błędów nie powiodło się

en: failed to setup stdin file handle
pl: ustawienie obsługi plików standardowego wejścia nie powiodło się

en: failed to setup stdout file handle
pl: ustawienie obsługi plików standardowego wyjścia nie powiodło się

en: failed to unmark network %s as autostarted
pl: odznaczenie sieci %s jako automatycznie uruchamianej nie powiodło się

en: failed to unmark pool %s as autostarted
pl: odznaczenie puli %s jako automatycznie uruchamianej nie powiodło się

en: failed to wait on condition
pl: oczekiwanie na warunek nie powiodło się

en: failed to wake up polling thread
pl: obudzenie wątku wyliczania nie powiodło się

en: failed to write configuration file
pl: zapisanie pliku konfiguracji nie powiodło się

en: failed to write configuration file: %s
pl: zapisanie pliku konfiguracji nie powiodło się: %s

en: failed to write header to domain save file '%s'
pl: zapisanie nagłówka do pliku zapisu domeny "%s" nie powiodło się

en: failed to write the log file
pl: zapisanie pliku dziennika nie powiodło się

en: failed to write to Xen Daemon
pl: zapisanie do demona Xen nie powiodło się

en: failed to write to profile
pl: zapisanie do profilu nie powiodło się

en: failed to write xml to '%s'
pl: zapisanie XML do "%s" nie powiodło się

en: failed writing to file '%s'
pl: zapisanie do pliku "%s" nie powiodło się

en: fd must be valid
pl: fd musi być prawidłowe

en: file
pl: plik

en: file %s does not exist
pl: plik %s nie istnieje

en: file containing XML CPU descriptions
pl: plik zawierający opisy XML procesorów

en: file containing an XML CPU description
pl: plik zawierający opis XML procesora

en: file containing an XML description of the device
pl: plik zawierający opis XML urządzenia

en: file containing an XML domain description
pl: plik zawierający opis XML domeny

en: file containing an XML interface description
pl: plik zawierający opis XML interfejsu

en: file containing an XML network description
pl: plik zawierający opis XML sieci

en: file containing an XML network filter description
pl: plik zawierający opis XML filtru sieciowego

en: file containing an XML pool description
pl: plik zawierający opis XML puli

en: file containing an XML vol description
pl: plik zawierający opis XML woluminu

en: file containing secret attributes in XML
pl: plik zawierający atrybuty sekretu w XML

en: filesystem is not of type 'template' or 'mount'
pl: system plików nie jest typu "template" lub "mount"

en: filesystem passthrough not supported by this QEMU
pl: przejście przez system plików jest nieobsługiwane przez QEMU

en: filter has no name
pl: filtr nie posiada nazwy

en: filter with same UUID but different name ('%s') already exists
pl: filtr o tym samym UUID, ale o innej nazwie ("%s") już istnieje

en: filter would introduce a loop
pl: filtr wprowadziłby pętlę

en: find potential storage pool sources
pl: wyszukuje potencjalne źródła puli pamięci masowej

en: finding dom on config list
pl: wyszukiwanie dom na liście konfiguracji

en: flags parameter must be VIR_MEMORY_VIRTUAL or VIR_MEMORY_PHYSICAL
pl: parametr flag musi być VIR_MEMORY_VIRTUAL lub VIR_MEMORY_PHYSICAL

en: force device update
pl: wymusza aktualizację urządzenia

en: format for underlying storage
pl: format podstawowej pamięci masowej

en: format of backing volume if taking a snapshot
pl: format woluminu zapasowego, jeśli wykonywana jest migawka

en: format='qcow' passphrase for %s must not contain a '\0'
pl: format="qcow" hasło dla %s nie może zawiera "\0"

en: formatter for %s %s reported error
pl: formatowanie dla %s %s zgłosiło błąd

en: found no rbd hosts in CEPH_ARGS '%s'
pl: nie odnaleziono gospodarzy rbd w CEPH_ARGS "%s"

en: get device block stats for a domain
pl: uzyskuje statystyki urządzenia blokowego domeny

en: get memory statistics for a domain
pl: uzyskuje statystyki pamięci domeny

en: get network interface stats for a domain
pl: uzyskuje statystyki interfejsu sieciowego domeny

en: get value from running domain
pl: uzyskuje wartość z uruchomionej domeny

en: get value to be used on next boot
pl: uzyskuje wartość do użycia podczas następnego uruchomienia

en: getting time of day
pl: uzyskiwanie bieżącego czasu

en: given uuid does not match XML uuid
pl: podany UUID nie zgadza się z UUID z XML

en: got unknown HTTP error code %d
pl: otrzymano nieznany kod błędu HTTP %d

en: got wrong number of vCPU pids from QEMU monitor. got %d, wanted %d
pl: otrzymano błędną liczbę PID wirtualnych procesorów z monitora QEMU. Otrzymano %d, żądano %d

en: gracefully shutdown a domain
pl: stosownie wyłącza domenę

en: guest CPU is not compatible with host CPU
pl: procesora gościa nie jest zgodny z procesorem gospodarza

en: guest unexpectedly quit
pl: gość został nieoczekiwanie zakończony

en: guest unexpectedly quit during hotplug
pl: gość został nieoczekiwanie zakończony podczas przełączania w czasie pracy

en: guestfwd channel does not define a target address
pl: kanał guestfwd nie określa adresu docelowego

en: guestfwd channel does not define a target port
pl: kanał guestfwd nie określa portu docelowego

en: guestfwd channel only supports IPv4 addresses
pl: kanał guestfwd obsługuje tylko adresy IPv4

en: guestfwd requires QEMU to support -chardev & -device
pl: guestfwd wymaga, aby QEMU obsługiwało -chardev i -device

en: host pci device %.4x:%.2x:%.2x.%.1x not found
pl: nie odnaleziono urządzenia PCI gospodarza %.4x:%.2x:%.2x.%.1x

en: host reports map buffer length exceeds maximum: %d > %d
pl: gospodarz zgłasza, że długość mapy buforów wirtualnych procesorów przekracza maksimum: %d > %d

en: host reports too many vCPUs: %d > %d
pl: gospodarz zgłasza za dużo wirtualnych procesorów: %d > %d

en: host usb device %03d.%03d not found
pl: nie odnaleziono urządzenia USB gospodarza %03d.%03d

en: host-certificates mode needs exactly three certificates
pl: tryb certyfikatów gospodarza wymaga dokładnie trzech certyfikatów

en: hostdev mode '%s' not supported
pl: tryb "hostdev" "%s" jest nieobsługiwany

en: hostdev subsys type '%s' not supported
pl: typ podsystemu "hostdev" "%s" jest nieobsługiwany

en: hostname on destination resolved to localhost, but migration requires an FQDN
pl: nazwa komputera na celu została rozwiązana na localhost, a migracja wymaga FQDN

en: hotplug of device type not supported
pl: podłączanie tego typu urządzenia podczas pracy jest nieobsługiwane

en: hugepage backing not supported by '%s'
pl: tworzenie kopii zapasowych ogromnych stron nie jest obsługiwane przez "%s"

en: human monitor command was missing return data
pl: brak danych zwrotnych w odpowiedzi polecenia monitorowania człowieka

en: hypervisor connection URI
pl: adres URI połączenia z nadzorcą

en: hypervisor lacks deviceboot feature
pl: nadzorca nie posiada funkcji uruchamiania z urządzenia

en: idle
pl: bezczynne

en: image magic is incorrect
pl: magia obrazu jest niepoprawna

en: image version is not supported (%d > %d)
pl: wersja obrazu jest nieobsługiwana (%d > %d)

en: in shutdown
pl: wyłącza się

en: inaccessible
pl: niedostępne

en: inaccessible backing store volume %s
pl: niedostępny zapasowy wolumin pamięci masowej %s

en: inactive
pl: nieaktywne

en: include security sensitive information in XML dump
pl: zawiera prywatne informacje w zrzucie XML

en: incomplete reply %s
pl: niepełna odpowiedź %s

en: incomplete save header in '%s'
pl: niepełny nagłówek zapisu w "%s"

en: incorrect boot order '%s', expecting positive integer
pl: niepoprawny porządek startowy "%s", oczekiwano dodatniej liczny całkowitej

en: info balloon reply was missing balloon data
pl: brak zwrotnych danych balonu w odpowiedzi informacji o balonie

en: info balloon reply was missing return data
pl: brak zwrotnych danych w odpowiedzi informacji o balonie

en: info migration reply was missing return data
pl: brak danych zwrotnych w odpowiedzi informacji o migracji

en: info migration reply was missing return status
pl: brak zwrotnego stanu w odpowiedzi informacji o migracji

en: initializing inotify
pl: inicjowanie inotify

en: interface device
pl: interfejs urządzenia

en: interface has no name
pl: interfejs nie posiada nazwy

en: interface has unsupported type '%s'
pl: interfejs posiada nieobsługiwany typ "%s"

en: interface information in XML
pl: informacje o interfejsie w XML

en: interface mac
pl: MAC interfejsu

en: interface misses the type attribute
pl: brak atrybutu typu interfejsu

en: interface mtu value is improper
pl: wartość MTU interfejsu jest niewłaściwa

en: interface name
pl: nazwa interfejsu

en: interface name %s does not fit into buffer
pl: nazwa interfejsu %s nie mieści się w buforze

en: interface name or MAC address
pl: nazwa interfejsu lub adres MAC

en: internal error
pl: wewnętrzny błąd

en: internal networking type not supported
pl: typ sieci wewnętrznej jest nieobsługiwany

en: invalid '=' after option --%s
pl: nieprawidłowe "=" po opcji --%s

en: invalid <encryption> for volume %s
pl: nieprawidłowe <szyfrowanie> dla woluminu %s

en: invalid MAC address
pl: nieprawidłowy adres MAC

en: invalid MAC address: %s
pl: nieprawidłowy adres MAC: %s

en: invalid PCI bus ID supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator magistrali PCI dla "%s"

en: invalid PCI domain ID supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator domeny PCI dla "%s"

en: invalid PCI function ID supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator funkcji PCI dla "%s"

en: invalid PCI product ID supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator produktu PCI dla "%s"

en: invalid PCI slot ID supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator gniazda PCI dla "%s"

en: invalid PCI vendor ID supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator producenta PCI dla "%s"

en: invalid SCSI LUN ID supplied for '%s'
pl: nieprawidłowy identyfikator LUN SCSI dla "%s"

en: invalid SCSI bus ID supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator magistrali SCSI dla "%s"

en: invalid SCSI host ID supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator gospodarza SCSI dla "%s"

en: invalid SCSI target ID supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator docelowy SCSI dla "%s"

en: invalid USB bus number supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy numer magistrali USB dla "%s"

en: invalid USB device number supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy numer urządzenia USB dla "%s"

en: invalid USB interface class supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłową klasę interfejsu USB dla "%s"

en: invalid USB interface number supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy numer interfejsu USB dla "%s"

en: invalid USB interface protocol supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy protokół interfejsu USB dla "%s"

en: invalid USB interface subclass supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłową podklasę interfejsu USB dla "%s"

en: invalid USB product ID supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator produktu USB dla "%s"

en: invalid USB vendor ID supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy identyfikator producenta USB dla "%s"

en: invalid UUID
pl: nieprawidłowy UUID

en: invalid VM definition
pl: nieprawidłowe określenie maszyny wirtualnej

en: invalid XML length: %d
pl: nieprawidłowa długość XML: %d

en: invalid base64 in '%s'
pl: nieprawidłowe base64 w "%s"

en: invalid catchup limit
pl: nieprawidłowe ograniczenie dociągnięcia

en: invalid catchup slew
pl: nieprawidłowa liczba dociągnięcia

en: invalid catchup threshold
pl: nieprawidłowa stopień dociągnięcia

en: invalid certificate name: %s
pl: nieprawidłowa nazwa certyfikatu: %s

en: invalid cipher size for TLS session
pl: nieprawidłowy rozmiar szyfru dla sesji TLS

en: invalid connection pointer in
pl: nieprawidłowy wskaźnik połączenia w

en: invalid connection pointer in %s
pl: nieprawidłowy wskaźnik połączenia w %s

en: invalid database name: %s
pl: nieprawidłowa nazwa bazy danych: %s

en: invalid device name '%s'
pl: nieprawidłowa nazwa urządzenia "%s"

en: invalid domain pointer in
pl: nieprawidłowy wskaźnik domeny w

en: invalid domain pointer in %s
pl: nieprawidłowy wskaźnik domeny w %s

en: invalid domain state '%s'
pl: nieprawidłowy stan domeny "%s"

en: invalid domain type %s
pl: nieprawidłowy typ domeny %s

en: invalid flag
pl: nieprawidłowa flaga

en: invalid flag combination: (0x%x)
pl: nieprawidłowa kombinacja flag: (0x%x)

en: invalid host UUID: %s
pl: nieprawidłowy UUID gospodarza: %s

en: invalid interface name %s
pl: nieprawidłowa nazwa interfejsu %s

en: invalid interface pointer in
pl: nieprawidłowy wskaźnik interfejsu w

en: invalid interface pointer in %s
pl: nieprawidłowy wskaźnik interfejsu w %s

en: invalid length for new profile
pl: nieprawidłowa długość dla nowego profilu

en: invalid netfs path (ends in /): %s
pl: nieprawidłowa ścieżka netfs (kończy się /): %s

en: invalid netfs path (no /): %s
pl: nieprawidłowa ścieżka netfs (brak /): %s

en: invalid network pointer in
pl: nieprawidłowy wskaźnik sieciowy w

en: invalid network pointer in %s
pl: nieprawidłowy wskaźnik sieciowy w %s

en: invalid network type supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy typ sieci dla "%s"

en: invalid node device pointer
pl: nieprawidłowy wskaźnik urządzenia węzła

en: invalid node device pointer in %s
pl: nieprawidłowy wskaźnik urządzenia węzła w %s

en: invalid path %s not assigned to domain
pl: nieprawidłowa ścieżka %s nie została przydzielona do domeny

en: invalid path, '%s' is not a known interface
pl: nieprawidłowa ścieżka, "%s" nie jest znanym interfejsem

en: invalid path: %s
pl: nieprawidłowa ścieżka: %s

en: invalid pid
pl: nieprawidłowy PID

en: invalid removable media size supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy rozmiar nośnika wymiennego dla "%s"

en: invalid scheduler option: %s
pl: nieprawidłowa opcja planisty: %s

en: invalid size supplied for '%s'
pl: podano nieprawidłowy rozmiar "%s"

en: invalid sound model
pl: nieprawidłowy model dźwięku

en: invalid storage pool pointer in
pl: nieprawidłowy wskaźnik puli pamięci masowej w

en: invalid storage pool pointer in %s
pl: nieprawidłowy wskaźnik puli pamięci masowej w %s

en: invalid storage volume pointer in
pl: nieprawidłowy wskaźnik woluminu pamięci masowej w

en: invalid storage volume pointer in %s
pl: nieprawidłowy wskaźnik woluminu pamięci masowej w %s

en: invalid timer frequency
pl: nieprawidłowa częstotliwość stopera

en: invalid use of command API
pl: nieprawidłowe użycie API polecenia

en: invalid uuid %s
pl: nieprawidłowy UUID %s

en: invalid value %d
pl: nieprawidłowa wartość %d

en: invalid value of 'ephemeral'
pl: nieprawidłowa wartość "efemeryczna"

en: invalid value of 'private'
pl: nieprawidłowa wartość "prywatności"

en: invalid watchdog action
pl: nieprawidłowa czynność watchdog

en: is not active
pl: nie jest aktywna

en: job
pl: zadanie

en: leave the guest paused after creation
pl: pozostawia wstrzymanego gościa po utworzeniu

en: length of metadata out of range
pl: długość metadanych jest spoza zakresu

en: libhal_ctx_init failed, haldaemon is probably not running
pl: libhal_ctx_init nie powiodło się, haldaemon prawdopodobnie nie jest uruchomiony

en: libhal_ctx_new returned NULL
pl: libhal_ctx_new zwróciło NULL

en: libhal_ctx_set_dbus_connection failed
pl: libhal_ctx_set_dbus_connection nie powiodło się

en: libhal_get_all_devices failed
pl: libhal_get_all_devices nie powiodło się

en: library call %s failed, possibly not supported
pl: wywołanie biblioteki %s nie powiodło się, prawdopodobnie jest nieobsługiwana

en: library call failed, possibly not supported
pl: wywołanie biblioteki nie powiodło się, prawdopodobnie jest nieobsługiwana

en: libvirt was built without the '%s' driver
pl: Bibliotekę libvirt zbudowano bez sterownika "%s"

en: libvirt-guests is configured not to start any guests on boot
pl: libvirt-guests zostało skonfigurowane, aby nie rozpoczynać żadnych gości podczas uruchamiania

en: libxenlight does not support disk driver %s
pl: Biblioteka libxenlight nie obsługuje sterownika dysku %s

en: libxenlight failed to create new domain '%s'
pl: Utworzenie nowej domeny "%s" przez bibliotekę libxenlight nie powiodło się

en: libxenlight failed to parse UUID '%s'
pl: Przetworzenie UUID "%s" przez bibliotekę libxenlight nie powiodło się

en: libxenlight failed to store userdata
pl: Przechowanie danych użytkownika przez bibliotekę libxenlight nie powiodło się

en: libxenlight state driver is not active
pl: Sterownik stanu biblioteki libxenlight jest nieaktywny

en: libxl_domain_info failed for domain '%d'
pl: libxl_domain_info nie powiodło się dla domeny "%d"

en: libxl_get_physinfo_info failed
pl: libxl_get_physinfo_info nie powiodło się

en: libxml2 doesn't handle %s encoding
pl: Biblioteka libxml2 nie obsługuje kodowania %s

en: list devices in a tree
pl: wyświetla listę urządzeń w drzewie

en: list domains
pl: lista domen

en: list inactive & active domains
pl: lista nieaktywnych i aktywnych domen

en: list inactive & active interfaces
pl: lista nieaktywnych i aktywnych interfejsów

en: list inactive & active networks
pl: lista nieaktywnych i aktywnych sieci

en: list inactive & active pools
pl: lista nieaktywnych i aktywnych pul

en: list inactive domains
pl: lista nieaktywnych domen

en: list inactive interfaces
pl: lista nieaktywnych interfejsów

en: list inactive networks
pl: lista nieaktywnych sieci

en: list inactive pools
pl: lista nieaktywnych pul

en: list is not closed with ]
pl: lista nie kończy się na ]

en: list network filters
pl: wyświetla listę filtrów sieciowych

en: list networks
pl: lista sieci

en: list of secrets is inconsistent
pl: lista sekretów jest niespójna

en: list physical host interfaces
pl: lista fizycznych interfejsów gospodarza

en: list pools
pl: lista pul

en: list secrets
pl: wyświetla listę sekretów

en: list vols
pl: lista woluminów

en: lists not allowed in VMX format
pl: listy nie są dozwolone w formacie VMX

en: live
pl: działa

en: live migration
pl: migracja w czasie pracy

en: looking up dom
pl: wyszukiwania dom

en: lxc state driver is not active
pl: sterownik stanu LXC jest nieaktywny

en: lxcChild() passed invalid vm definition
pl: lxcChild() przekazał nieprawidłową definicję maszyny wirtualnej

en: machine already powered down
pl: maszyna jest już wyłączona

en: machine is not in poweroff|saved|aborted state, so couldn't start it
pl: maszyna nie jest w stanie wyłączonym|zapisanym|przerwanym, więc nie można jej uruchomić

en: machine not in running state to suspend it
pl: maszyna nie jest w stanie uruchomionym, aby ją uśpić

en: machine not paused, so can't resume it
pl: maszyna nie jest wstrzymana, więc nie można jej wznowić

en: machine not running, so can't reboot it
pl: maszyna nie jest uruchomiona, więc nie można jej uruchomić ponownie

en: machine paused, so can't power it down
pl: maszyna jest wstrzymana, więc nie można jej wyłączyć

en: machine type %s too big for destination
pl: typ maszyny %s jest za duży dla celu

en: malformed capacity element
pl: błędnie sformatowany element pojemności

en: malformed char device string
pl: błędnie sformatowany ciąg urządzenia znakowego

en: malformed group element
pl: błędnie sformatowany grupy

en: malformed keyword arguments in '%s'
pl: błędnie sformatowane parametry słów kluczowych w "%s"

en: malformed mac address '%s'
pl: błędnie sformatowany adres MAC "%s"

en: malformed netlink response message
pl: błędnie sformatowany komunikat odpowiedzi netlink

en: malformed octal mode
pl: błędnie sformatowany tryb ósemkowy

en: malformed owner element
pl: błędnie sformatowany element właściciela

en: malformed uuid element
pl: błędnie sformatowany element UUID

en: malformed uuid element for '%s'
pl: błędnie sformatowany element UUID dla "%s"

en: malformed volume encryption uuid '%s'
pl: błędnie sformatowany UUID szyfrowania woluminu "%s"

en: malformed volume extent length value
pl: błędnie sformatowana wartość długości obszaru woluminu

en: malformed volume extent offset value
pl: błędnie sformatowana wartość wyrównania obszaru woluminu

en: malformed volume extent size value
pl: błędnie sformatowana wartość rozmiaru obszaru woluminu

en: managed PCI devices not supported with XenD
pl: zarządzane urządzenia PCI nie są obsługiwane za pomocą XenD

en: managed save of a domain state
pl: zarządzany zapis stanu domeny

en: maximum
pl: maksimum

en: maximum tolerable downtime (in milliseconds) for migration
pl: maksymalny tolerowany czas braku odpowiedzi (w milisekundach) dla migracji

en: memory peek request too large for remote protocol, %zi > %d
pl: żądanie zerknięcia pamięci jest za duże dla zdalnego protokołu, %zi > %d

en: memory size can't be changed unless domain is powered down
pl: nie można zmieniać rozmiaru pamięci, jeśli domena jest włączona

en: migrate domain to another host
pl: migruje domenę do innego gospodarza

en: migrate: Invalid downtime
pl: migracja: nieprawidłowy czas braku odpowiedzi

en: migrate: Unexpected timeout for offline migration
pl: migracja: nieoczekiwanie przekroczono czas oczekiwania dla migracji w trybie offline

en: migration URI, usually can be omitted
pl: adres URI migracji, zwykle można pominąć

en: migration job
pl: zadanie migracji

en: migration to '%s' failed: %s
pl: migracja do "%s" nie powiodła się: %s

en: migration to '%s' not supported by this qemu: %s
pl: migracja do "%s" jest nieobsługiwane przez to QEMU: %s

en: migration was active, but RAM 'remaining' data was missing
pl: migracja była aktywna, ale brak danych RAM "pozostało"

en: migration was active, but RAM 'total' data was missing
pl: migracja była aktywna, ale brak danych RAM "razem"

en: migration was active, but RAM 'transferred' data was missing
pl: migracja była aktywna, ale brak danych RAM "przeniesiono"

en: migration was active, but no RAM info was set
pl: migracja była aktywna, ale nie ustawiono informacji o RAM

en: migration with non-shared storage with full disk copy
pl: migracja za pomocą niewspółdzielonej pamięci masowej za pomocą kopii całego dysku

en: migration with non-shared storage with incremental copy (same base image shared between source and destination)
pl: migracja za pomocą niewspółdzielonej pamięci masowej za pomocą kopii przyrostowej (taki sam obraz podstawowy współdzielony między źródłem i celem)

en: mismatched header magic
pl: nagłówek magii nie zgadza się

en: missing "
pl: brak "

en: missing 'timezone' attribute for clock with offset='timezone'
pl: brak atrybutu "timezone" dla zegara z offset='timezone

en: missing PCI bus
pl: brak magistrali PCI

en: missing PCI domain
pl: brak domeny PCI

en: missing PCI func
pl: brak funkcji PCI

en: missing PCI slot
pl: brak gniazda PCI

en: missing SCSI host capability type for '%s'
pl: brak typu możliwości gospodarza SCSI dla "%s"

en: missing argument
pl: brak parametru

en: missing backend for pool type %d
pl: brak zaplecza dla typu puli %d

en: missing boot device
pl: brak urządzenia startowego

en: missing boot order attribute
pl: brak atrybutu porządku startowego

en: missing capability type
pl: brak typu możliwości

en: missing capacity element
pl: brak elementu pojemności

en: missing creationTime from existing snapshot
pl: brak creationTime z istniejącej migawki

en: missing devices information
pl: brak informacji o urządzeniach

en: missing devices information for %s
pl: brak informacji o urządzeniach dla %s

en: missing disk device alias name for %s
pl: brak nazwy alias urządzenia dysku dla %s

en: missing domain state
pl: brak stanu domeny

en: missing domain type attribute
pl: brak atrybutu typu domeny

en: missing file parameter in drive '%s'
pl: brak parametru pliku w napędzie "%s"

en: missing graphics device type
pl: brak typu urządzenia graficznego

en: missing index/unit/bus parameter in drive '%s'
pl: brak parametru indeksu/jednostki/magistrali w napędzie "%s"

en: missing input device type
pl: brak typu urządzenia wejściowego

en: missing kernel information
pl: brak informacji o jądrze

en: missing name for disk source
pl: brak nazwy dla dysku źródłowego

en: missing name for host
pl: brak nazwy dla gospodarza

en: missing operating system information
pl: brak informacji o systemie operacyjnym

en: missing operating system information for %s
pl: brak informacji o systemie operacyjnym %s

en: missing pool source name element
pl: brak elementu nazwy źródła puli

en: missing product
pl: brak produktu

en: missing root device information
pl: brak informacji o urządzeniu root

en: missing root device information in %s
pl: brak informacji o urządzeniu root w %s

en: missing root element
pl: brak elementu roota

en: missing smartcard device mode
pl: brak trybu urządzenia smartcard

en: missing source device
pl: brak urządzenia źródłowego

en: missing source host
pl: brak gospodarza źródłowego

en: missing source information for device
pl: brak informacji źródłowych dla urządzenia

en: missing source information for device %s
pl: brak informacji źródłowych dla urządzenia %s

en: missing source path
pl: brak ścieżki źródłowej

en: missing state from existing snapshot
pl: brak stanu z istniejącej migawki

en: missing storage capability type for '%s'
pl: brak typu możliwości pamięci masowej dla "%s"

en: missing storage pool source device name
pl: brak nazwy urządzenia źródłowego puli pamięci masowej

en: missing storage pool source device path
pl: brak ścieżki do urządzenia źródłowego puli pamięci masowej

en: missing storage pool source host name
pl: brak nazwy źródłowego puli pamięci masowej gospodarza

en: missing storage pool source path
pl: brak ścieżki źródłowej puli pamięci masowej

en: missing storage pool target path
pl: brak ścieżki docelowej puli pamięci masowej

en: missing target information for device
pl: brak informacji docelowej dla urządzenia

en: missing target information for device %s
pl: brak informacji docelowej dla urządzenia %s

en: missing timer name
pl: brak nazwy stopera

en: missing value for %s argument
pl: brak wartości dla parametru %s

en: missing vendor
pl: brak producenta

en: missing video model and cannot determine default
pl: brak modelu graficznego i nie można określić domyślnego

en: missing volume encryption uuid
pl: brak UUID szyfrowania woluminu

en: missing volume name element
pl: brak elementu nazwy woluminu

en: missing watchdog model
pl: brak modelu watchdoga

en: mode of device reading and writing
pl: tryb odczytywania i zapisywania urządzenia

en: model type
pl: typ modelu

en: monitor must not be NULL
pl: monitor nie może być PUSTY

en: multiple interfaces with matching MAC address
pl: wiele interfejsów pasujących do adresów MAC

en: multiple matching interfaces found
pl: odnaleziono wiele pasujących interfejsów

en: multiple matching interfaces found: %s
pl: odnaleziono wiele pasujących interfejsów: %s

en: multiple stream callbacks not supported
pl: wiele wywołań zwrotnych strumienia jest nieobsługiwanych

en: mutex initialization failed
pl: zainicjowanie muteksu nie powiodło się

en: name of the inactive domain
pl: nazwa nieaktywnej domeny

en: name of the pool
pl: nazwa puli

en: name of the volume
pl: nazwa woluminu

en: negotiated SSF %d was not strong enough
pl: wynegocjowane SSF %d nie było wystarczająco silne

en: negotiation SSF %d was not strong enough
pl: negocjacja SSF %d nie była wystarczająco silna

en: network %s exists already
pl: sieć %s już istnieje

en: network %s is not active
pl: sieć %s jest nieaktywna

en: network '%s' already exists with uuid %s
pl: sieć "%s" już istnieje za pomocą UUID %s

en: network '%s' does not have a bridge name.
pl: sieć "%s" nie posiada nazwy mostka.

en: network '%s' is already defined with uuid %s
pl: sieć "%s" jest już określona za pomocą UUID %s

en: network filter config filename '%s' does not match name '%s'
pl: nazwa pliku konfiguracji puli filtru sieci "%s" nie zgadza się z nazwą "%s"

en: network filter information in XML
pl: informacje o filtrze sieciowym w XML

en: network filter name or uuid
pl: nazwa lub UUID filtru sieciowego

en: network information
pl: informacje o sieci

en: network information in XML
pl: informacje o sieci w XML

en: network interface type
pl: typ interfejsu sieciowego

en: network is already active
pl: sieć jest już aktywna

en: network is already active as '%s'
pl: sieć jest już aktywna jako "%s"

en: network name
pl: nazwa sieci

en: network name or uuid
pl: nazwa sieci lub UUID

en: network uuid
pl: UUID sieci

en: nl_recv failed
pl: nl_recv nie powiodło się

en: no
pl: nie

en: no FLR, PM reset or bus reset available
pl: brak FLR, przywrócenie PM lub magistrali jest niedostępne

en: no HVM domain loader
pl: brak wczytywania domeny HVM

en: no IFLA_PORT_RESPONSE found in netlink message
pl: nie odnaleziono IFLA_PORT_RESPONSE w odpowiedzi netlink

en: no PCI bus ID supplied for '%s'
pl: nie podano identyfikatora magistrali PCI dla "%s"

en: no PCI domain ID supplied for '%s'
pl: nie podano identyfikatora domeny PCI dla "%s"

en: no PCI function ID supplied for '%s'
pl: nie podano identyfikatora funkcji PCI dla "%s"

en: no PCI product ID supplied for '%s'
pl: nie podano identyfikatora produktu PCI dla "%s"

en: no PCI slot ID supplied for '%s'
pl: nie podano identyfikatora gniazda PCI dla "%s"

en: no PCI vendor ID supplied for '%s'
pl: nie podano identyfikatora producenta PCI dla "%s"

en: no QEMU URI path given, try %s
pl: nie podano ścieżki URI QEMU, należy wypróbować %s

en: no SCSI LUN ID supplied for '%s'
pl: nie podano identyfikatora LUN SCSI dla "%s"

en: no SCSI bus ID supplied for '%s'
pl: nie podano identyfikatora magistrali SCSI dla "%s"

en: no SCSI host ID supplied for '%s'
pl: nie podano identyfikatora gospodarza SCSI dla "%s"

en: no SCSI target ID supplied for '%s'
pl: nie podano identyfikatora docelowego SCSI dla "%s"

en: no USB bus number supplied for '%s'
pl: nie podano numeru magistrali USB dla "%s"

en: no USB device number supplied for '%s'
pl: nie podano numeru urządzenia USB dla "%s"

en: no USB interface class supplied for '%s'
pl: nie podano klasy interfejsu USB dla "%s"

en: no USB interface number supplied for '%s'
pl: nie podano numeru interfejsu USB dla "%s"

en: no USB interface protocol supplied for '%s'
pl: nie podano protokołu interfejsu USB dla "%s"

en: no USB interface subclass supplied for '%s'
pl: nie podano podklasy interfejsu USB dla "%s"

en: no USB product ID supplied for '%s'
pl: nie podano identyfikatora produktu USB dla "%s"

en: no USB vendor ID supplied for '%s'
pl: nie podano identyfikatora producenta USB dla "%s"

en: no VirtualBox driver path specified (try vbox:///session)
pl: nie podano ścieżki do sterownika VirtualBox (należy wypróbować vbox:///session)

en: no assigned pty for device %s
pl: brak przydzielonego PTY dla urządzenia %s

en: no autostart
pl: brak automatycznego uruchamiania

en: no block device path supplied for '%s'
pl: nie podano ścieżki do urządzenia blokowego dla "%s"

en: no callback provided
pl: nie dostarczono wywołania zwrotnego

en: no client username was found
pl: nie odnaleziono nazwy użytkownika klienta

en: no config file for %s
pl: brak pliku konfiguracji dla %s

en: no connection driver available
pl: brak dostępnego sterownika połączenia

en: no connection driver available for %s
pl: brak dostępnego sterownika połączenia dla %s

en: no device capabilities for '%s'
pl: brak możliwości urządzenia "%s"

en: no disk format for %s and probing is disabled
pl: brak formatu dysku dla %s, a wykrywanie jest wyłączone

en: no disk found with alias %s
pl: nie odnaleziono dysku z aliasem %s

en: no disk found with path %s
pl: nie odnaleziono dysku ze ścieżką %s

en: no domain XML passed
pl: nie przekazano XML domeny

en: no domain config
pl: brak konfiguracji domeny

en: no domain snapshot with matching name '%s'
pl: brak migawki domeny pasującej do nazwy "%s"

en: no domain with matching id
pl: brak domeny pasującej do identyfikatora

en: no domain with matching id %d
pl: brak domeny pasującej do identyfikatora %d

en: no domain with matching name '%s'
pl: brak domeny pasującej do nazwy "%s"

en: no domain with matching uuid
pl: brak domeny pasującej do UUID

en: no domain with matching uuid '%s'
pl: brak domeny pasującej do UUID "%s"

en: no emulator path found
pl: nie odnaleziono ścieżki do emulatora

en: no error
pl: brak błędu

en: no error message found
pl: nie odnaleziono komunikatu błędu

en: no extended partition found and no primary partition available
pl: nie odnaleziono partycji rozszerzonej i nie jest dostępna żadna partycja podstawowa

en: no job is active on the domain
pl: brak aktywnych zadać w domenie

en: no kernel specified
pl: nie podano jądra

en: no large enough free extent
pl: brak wystarczająco dużego wolnego obszaru

en: no limit
pl: brak ograniczenia

en: no monitor path
pl: brak ścieżki do monitora

en: no network interface supplied for '%s'
pl: nie podano interfejsu sieciowego dla "%s"

en: no network with matching name '%s'
pl: brak sieci pasującej do nazwy "%s"

en: no network with matching uuid
pl: brak sieci pasującej do UUID

en: no node device with matching name '%s'
pl: brak urządzenia węzła pasującego do nazwy "%s"

en: no nwfilter with matching name '%s'
pl: brak nwfilter pasującego do nazwy "%s"

en: no nwfilter with matching uuid
pl: brak nwfilter pasującego do UUID

en: no parent for this device
pl: brak urządzenia nadrzędnego dla tego urządzenia

en: no removable media size supplied for '%s'
pl: nie podano rozmiaru nośnika wymiennego dla "%s"

en: no replacement string in template
pl: brak ciągu zastępczego w szablonie

en: no running guests.
pl: brak uruchomionych gości.

en: no secret with matching usage '%s'
pl: brak sekretów pasujących do użycia "%s"

en: no secret with matching uuid '%s'
pl: brak sekretu pasującego do UUID "%s"

en: no size supplied for '%s'
pl: nie podano rozmiaru "%s"

en: no sockets found
pl: nie odnaleziono gniazd

en: no state
pl: brak stanu

en: no storage pool with matching name '%s'
pl: brak puli pamięci masowej pasującego do nazwy "%s"

en: no storage pool with matching uuid
pl: brak puli pamięci masowej pasującej do UUID

en: no storage vol with matching key '%s'
pl: brak woluminu pamięci masowej pasującego do klucza "%s"

en: no storage vol with matching name '%s'
pl: brak woluminu pamięci masowej pasującego do nazwy "%s"

en: no storage vol with matching path '%s'
pl: brak woluminu pamięci masowej pasującego do ścieżki "%s"

en: no stream callback registered
pl: brak zarejestrowanego wywołania zwrotnego strumienia

en: no system UUID supplied for '%s'
pl: nie podano UUID systemu dla "%s"

en: no target device %s
pl: brak urządzenia docelowego %s

en: no target name supplied for '%s'
pl: nie podano nazwy docelowej dla "%s"

en: no threads found
pl: nie odnaleziono wątków

en: no valid connection
pl: brak prawidłowego połączenia

en: no valid netlink response was received
pl: nie otrzymano prawidłowej odpowiedzi netlink

en: node device details in XML
pl: szczegóły urządzenia węzła w XML

en: node info not implemented on this platform
pl: informacje o węźle nie są zaimplementowane na tej platformie

en: node information
pl: informacje o węźle

en: node information incomplete, missing scheduler name
pl: informacje o węźle są niepełne, brak nazwy planisty

en: nonzero ncpus doesn't match with NULL cpus
pl: niezerowe nprocesory nie zgadzają się z PUSTYMI procesorami

en: nonzero ncpus doesn't match with NULL xmlCPUs
pl: niezerowe nprocesory nie zgadzają się z PUSTYMI xmlCPU

en: nonzero nmodels doesn't match with NULL models
pl: niezerowe nmodele nie zgadzają się z PUSTYMI modelami

en: not enough space in target buffer
pl: brak wystarczającej ilości miejsca w buforze docelowym

en: nparams too large
pl: nparams jest za duże

en: nsIEventQueue object is null
pl: Obiekt nsIEventQueue jest pusty

en: number
pl: liczba

en: number of virtual CPUs
pl: liczba wirtualnych procesorów

en: numbers not allowed in VMX format
pl: liczby nie są dozwolone w formacie VMX

en: nwfilter is in use
pl: nwfilter jest używany

en: on_xend_start not present in sexpr
pl: brak on_xend_start w sexpr

en: only TCP listen is supported for chr device
pl: dla urządzeń znakowych obsługiwane jest tylko nasłuchiwanie TCP

en: only a single memory balloon device is supported
pl: obsługiwane jest tylko pojedyncze urządzenie balonu pamięci

en: only a single watchdog device is supported
pl: obsługiwane jest tylko pojedyncze urządzenie watchdog

en: only one filesystem supported
pl: obsługiwany jest tylko jeden systemu plików

en: only one video card is currently supported
pl: obecnie obsługiwana jest tylko jedna karta graficzna

en: only supports mount filesystem type
pl: obsługiwany jest tylko typ systemu plików mount

en: open disk image file failed
pl: otwarcie obrazu dysku nie powiodło się

en: operation failed
pl: działanie nie powiodło się

en: operation failed: %s
pl: działanie nie powiodło się: %s

en: operation forbidden for read only access
pl: działanie jest zabronione z powodu uprawnień tylko do odczytu

en: operation type %d not supported
pl: typ działania %d jest nieobsługiwany

en: optdata
pl: dane opcjonalne

en: optional file of source xml to query for pools
pl: opcjonalny plik źródłowy XML do odpytania dla pul

en: optional host to query
pl: opcjonalny gospodarz do odpytania

en: optional initiator IQN to use for query
pl: opcjonalny inicjator IQN do użycia dla zapytania

en: optional port to query
pl: opcjonalny port do odpytania

en: out of memory
pl: brak pamięci

en: output an XML string for the hypervisor sysinfo, if available
pl: wyświetla ciąg XML dla sysinfo nadzorcy, jeśli jest dostępne

en: parameter=value
pl: parametr=wartość

en: parser error
pl: błąd parsera

en: parsing pci_add reply failed: %s
pl: przetworzenie odpowiedzi pci_add nie powiodło się: %s

en: parsing uuid %s
pl: przetwarzanie UUID %s

en: passthrough mode requires a character device type attribute
pl: tryb przejścia wymaga atrybutu typu urządzenia znakowego

en: path '%s' doesn't reference a file
pl: ścieżka "%s" nie zawiera odniesienia do pliku

en: path '%s' is not absolute
pl: ścieżka "%s" nie jest bezwzględna

en: path does not exist, skipping file type checks
pl: ścieżka nie istnieje, pomijanie sprawdzania typu pliku

en: paused
pl: wstrzymane

en: peer-2-peer migration
pl: migracja w trybie równy z równym

en: per-device boot elements cannot be used together with os/boot elements
pl: nie można używać elementów startowych osobnych dla każdego urządzenia razem z elementami systemu operacyjnego/uruchamiania

en: perform a live core dump if supported
pl: wykonuje zrzut core na żywo, jeśli jest obsługiwane

en: persist VM on destination
pl: ustawia trwałość maszyny wirtualnej na celu

en: poll error
pl: błąd sondażu

en: poll on socket failed
pl: sondaż na gnieździe nie powiódł się

en: pool '%s' already exists with uuid %s
pl: pula "%s" już istnieje za pomocą UUID %s

en: pool '%s' has asynchronous jobs running.
pl: pula "%s" posiada uruchomione zadania asynchroniczne.

en: pool '%s' is already defined with uuid %s
pl: pula "%s" jest już określona za pomocą UUID %s

en: pool does not support pool deletion
pl: pula nie obsługuje usuwania pul

en: pool has no config file
pl: pula nie posiada pliku konfiguracji

en: pool information in XML
pl: informacje o puli w XML

en: pool is already active as '%s'
pl: pula jest już aktywna jako "%s"

en: pool name
pl: nazwa puli

en: pool name or uuid
pl: nazwa lub UUID puli

en: pool name or uuid of the input volume's pool
pl: nazwa puli lub UUID wejściowej puli woluminu

en: pool type '%s' does not support source discovery
pl: typ puli "%s" nie obsługuje wykrywania źródeł

en: port-profile setlink timed out
pl: dowiązanie profilu portu przekroczyło czas oczekiwania

en: print XML document, but don't define/create
pl: wyświetla dokument XML, ale nie określa/tworzy

en: print help
pl: wyświetla pomoc

en: print the current directory
pl: wyświetla bieżący katalog

en: print the hypervisor canonical URI
pl: wyświetla kanoniczny adres URI nadzorcy

en: print the hypervisor hostname
pl: wyświetla nazwę gospodarza nadzorcy

en: print the hypervisor sysinfo
pl: wyświetla sysinfo nadzorcy

en: profile does not exist
pl: profil nie istnieje

en: profile exists
pl: profil istnieje

en: profile name exceeds maximum length
pl: nazwa profilu przekracza maksymalną długość

en: profileid parameter too long
pl: parametr profileid jest za długi

en: protocol misses the family attribute
pl: brak atrybutu rodziny interfejsu

en: ps2 bus does not support %s input device
pl: magistrala PS/2 nie obsługuje urządzenia wejściowego %s

en: pwd: cannot get current directory: %s
pl: pwd: nie można uzyskać bieżącego katalogu: %s

en: qcow volume encryption unsupported with volume format %s
pl: szyfrowanie woluminu qcow nie jest obsługiwane za pomocą formatu woluminu %s

en: qemu does not support closing of file handles: %s
pl: QEMU nie obsługuje zamykania obsługi plików: %s

en: qemu does not support sending of file handles: %s
pl: QEMU nie obsługuje wysyłania obsługi plików: %s

en: qemu emulator '%s' does not support xen
pl: emulator QEMU "%s" nie obsługuje Xena

en: qemu is not using a unix socket monitor, cannot send fd %s
pl: QEMU nie używa monitora gniazd Uniksa, nie można wysłać fd %s

en: qemu state driver is not active
pl: sterownik stanu QEMU jest nieaktywny

en: quit this interactive terminal
pl: kończy pracę tego terminala interaktywnego

en: read on wakeup fd failed
pl: odczytanie podczas przebudzenia fd nie powiodło się

en: read-only connection
pl: połączenie tylko do odczytu

en: reattach node device to its device driver
pl: ponownie podłącza urządzenie węzła do jego sterownika urządzenia

en: reboot a domain
pl: uruchamia ponownie domenę

en: received hangup / error event on socket
pl: otrzymano zdarzenie zawieszenia/błędu na gnieździe

en: referenced filter '%s' is missing
pl: brak wspomnianego filtru "%s"

en: refresh a pool
pl: odświeża pulę

en: remoteReadConfigFile: %s: %s: invalid type: got %s; expected %s
pl: remoteReadConfigFile: %s: %s: nieprawidłowy typ: otrzymano %s; oczekiwano %s

en: remoteReadConfigFile: %s: %s: must be a string or list of strings
pl: remoteReadConfigFile: %s: %s: musi być ciągiem lub listą ciągów

en: remoteReadConfigFile: %s: %s: unsupported auth %s
pl: remoteReadConfigFile: %s: %s: nieobsługiwane uwierzytelnianie %s

en: remote_open: for 'ext' transport, command is required
pl: remote_open: dla przesyłu "ext" wymagane jest polecenie

en: rename to new name during migration (if supported)
pl: zmienia nazwę na nową podczas migracji (jeśli jest obsługiwane)

en: requested authentication type %s rejected
pl: żądany typ uwierzytelniania %s został odrzucony

en: requested device does not exist
pl: żądane urządzenie nie istnieje

en: requested vcpus is greater than max allowable vcpus for the domain: %d > %d
pl: żądane procesory wirtualne są większe od maksymalnych dostępnych wirtualnych procesorów dla domeny: %d > %d

en: reset node device
pl: przywraca urządzenie węzła

en: restore a domain from a saved state in a file
pl: przywraca domenę z zapisanego stanu w pliku

en: resume a domain
pl: wznawia domenę

en: resume operation failed
pl: działanie wznowienia nie powiodło się

en: resuming after dump failed
pl: wznowienie po zrzucie nie powiodło się

en: resuming after snapshot failed
pl: wznawianie po niepowodzeniu migawki

en: return the pool uuid rather than pool name
pl: zwraca UUID puli zamiast jej nazwy

en: returned buffer is not same size as requested
pl: zwrócony bufor nie ma żądanego rozmiaru

en: returns the storage pool for a given volume key or path
pl: zwraca pulę pamięci masowej dla podanego klucza lub ścieżki do woluminu

en: returns the volume key for a given volume name or path
pl: zwraca klucz woluminu dla podanej nazwy lub ścieżki do woluminu

en: returns the volume name for a given volume key or path
pl: zwraca nazwę woluminu dla podanego klucza lub ścieżki do woluminu

en: returns the volume path for a given volume name or key
pl: zwraca ścieżkę do woluminu dla podanej nazwy lub klucza woluminu

en: root element was not source
pl: element roota nie był źródłem

en: rule node requires action attribute
pl: węzeł reguły wymaga atrybutu czynności

en: rule node requires direction attribute
pl: węzeł reguły wymaga atrybutu kierunku

en: running
pl: uruchomiona

en: sasl start reply data too long %d
pl: dane odpowiedzi uruchomienia SASL są za długie %d

en: sasl step reply data too long %d
pl: dane odpowiedzi kroku SASL są za długie %d

en: save a domain state to a file
pl: zapisuje stan domeny do pliku

en: saving domain '%s' failed to allocate space for metadata
pl: podczas zapisywania domeny "%s" nie powiodło się przydzielenie miejsca dla metadanych

en: saving domain '%s' to '%s': open failed
pl: zapisywanie domeny "%s" do "%s": otwarcie nie powiodło się

en: saving domain '%s' to '%s': write failed
pl: zapisywanie domeny "%s" do "%s": zapisanie nie powiodło się

en: script used to bridge network interface
pl: skrypt użyty dla mostka interfejsu sieciowego

en: sdl not supported by '%s'
pl: SDL nie jest obsługiwane przez "%s"

en: secret '%s' does not have a value
pl: sekret "%s" nie posiada wartości

en: secret UUID
pl: UUID sekretu

en: secret attributes in XML
pl: atrybuty sekretu w XML

en: secret is private
pl: sekret jest prywatny

en: secret storage not supported
pl: sekret pamięci masowej jest nieobsługiwany

en: secrets already defined
pl: sekrety są już określone

en: security DOI string exceeds max %d bytes
pl: ciąg DOI bezpieczeństwa przekracza maksymalne %d bajtów

en: security imagelabel is missing
pl: brak etykiety obrazu bezpieczeństwa

en: security label already defined for VM
pl: etykieta bezpieczeństwa jest już określona dla maszyny wirtualnej

en: security label driver mismatch: '%s' model configured for domain, but hypervisor driver is '%s'.
pl: sterownik etykiety bezpieczeństwa nie zgadza się: skonfigurowano model "%s" dla domeny, ale sterownik nadzorcy to "%s".

en: security label exceeds maximum length: %d
pl: etykieta bezpieczeństwa przekracza maksymalną długość: %d

en: security label is missing
pl: brak etykiety bezpieczeństwa

en: security model string exceeds max %d bytes
pl: ciąg modelu bezpieczeństwa przekracza maksymalne %d bajtów

en: sending of PortProfileRequest failed.
pl: wysłanie PortProfileRequest nie powiodło się.

en: server verification (of our certificate or IP address) failed
pl: sprawdzenie serwera (certyfikatu lub adresu IP) nie powiodło się

en: set a secret value
pl: ustawia wartość sekretu

en: set maximum limit on next boot
pl: ustawia maksymalne ograniczenie podczas następnego uruchomienia

en: set maximum tolerable downtime
pl: ustawia maksymalny tolerowany czas braku odpowiedzi

en: setting VNC password failed
pl: ustawienie hasła VNC nie powiodło się

en: setting current vcpu count less than maximum is not supported with this QEMU binary
pl: ustawienie bieżącej liczny procesorów wirtualnych mniejszej niż maksymalne jest nieobsługiwane przez ten plik binarny QEMU

en: setting disk password is not supported
pl: ustawienie hasła dysku jest nieobsługiwane

en: setting up HAL callbacks failed
pl: ustawienie wywołań zwrotnych HAL nie powiodło się

en: sexpr2string failed
pl: sexpr2string nie powiodło się

en: show free memory for all NUMA cells
pl: wyświetla wolną pamięć dla wszystkich komórek NUMA

en: show inactive defined XML
pl: wyświetla nieaktywny określony XML

en: show version
pl: wyświetla wersję

en: show/set scheduler parameters
pl: wyświetla/ustawia parametry planisty

en: shut off
pl: wyłączone

en: shutdown operation failed
pl: działanie wyłączenia nie powiodło się

en: size > maximum buffer size
pl: rozmiar > maksymalny rozmiar bufora

en: snapshot name
pl: nazwa migawki

en: sndbuf must be a positive integer
pl: sndbuf musi być dodatnią liczbą całkowitą

en: sockpair failed
pl: sockpair nie powiodło się

en: source config data format
pl: format danych konfiguracji źródłowej

en: source device for underlying storage
pl: urządzenie źródłowe dla podstawowej pamięci masowej

en: source name for underlying storage
pl: nazwa źródłowa dla podstawowej pamięci masowej

en: source of disk device
pl: źródło urządzenia dyskowego

en: source of network interface
pl: źródło interfejsu sieciowego

en: source path for underlying storage
pl: ścieżka źródłowa dla podstawowej pamięci masowej

en: source-host for underlying storage
pl: gospodarz źródłowy dla podstawowej pamięci masowej

en: spice channel missing name/mode
pl: brak nazwy/trybu w kanale spice

en: spice graphics are not supported with this QEMU
pl: grafika spice jest nieobsługiwana przez to QEMU

en: spicevmc device type only supports virtio
pl: typ urządzenia spicevmc obsługuje tylko virtio

en: spicevmc not supported in this QEMU binary
pl: spicevmc jest nieobsługiwane przez ten plik binarny QEMU

en: start a (previously defined) inactive domain
pl: uruchamia (wcześniej określoną) nieaktywną domenę

en: start a (previously defined) inactive network
pl: uruchamia (wcześniej określoną) nieaktywną sieć

en: start a (previously defined) inactive pool
pl: uruchamia (wcześniej określoną) nieaktywną pulę

en: start a physical host interface (enable it / "if-up")
pl: uruchamia fizyczny interfejs gospodarza (włącza go/"if-up")

en: start a physical host interface.
pl: uruchamia fizyczny interfejs gospodarz.

en: start cell %d out of range (0-%d)
pl: początkowa komórka %d jest spoza zakresu (0-%d)

en: started
pl: uruchomiono

en: stat of '%s' failed
pl: wykonanie stat na "%s" nie powiodło się

en: stopped, with no saved guests
pl: zatrzymano, bez zapisanych gości

en: stopped, with saved guests
pl: zatrzymano, z zapisanymi gośćmi

en: storage pool '%s' is already active
pl: pula pamięci masowej "%s" jest już aktywna

en: storage pool '%s' is not active
pl: pula pamięci masowej "%s" jest nieaktywna

en: storage pool already exists
pl: pula pamięci masowej już istnieje

en: storage pool does not support building encrypted volumes from other volumes
pl: pula pamięci masowej nie obsługuje tworzenia zaszyfrowanych woluminów z innych woluminów

en: storage pool does not support encrypted volumes
pl: pula pamięci masowej nie obsługuje zaszyfrowanych woluminów

en: storage pool does not support vol deletion
pl: pula pamięci masowej nie obsługuje usuwania woluminów

en: storage pool does not support volume creation
pl: pula pamięci masowej nie obsługuje tworzenia woluminów

en: storage pool does not support volume creation from an existing volume
pl: pula pamięci masowej nie obsługuje tworzenia woluminów z istniejących woluminów

en: storage pool information
pl: informacje o puli pamięci masowej

en: storage pool is not active
pl: pula pamięci masowej jest nieaktywna

en: storage vol already exists
pl: wolumin pamięci masowej już istnieje

en: storage vol information
pl: informacje o woluminie pamięci masowej

en: storage volume name '%s' already in use.
pl: nazwa woluminu pamięci masowej "%s" jest już używana.

en: stream aborted at client request
pl: przerwano strumień na żądanie klienta

en: stream aborted with unexpected status %d
pl: przerwano strumień z nieoczekiwanym stanem %d

en: stream already has a callback registered
pl: strumień posiada już zarejestrowane wywołanie zwrotne

en: stream does not have a callback registered
pl: strumień nie posiada zarejestrowanego wywołania zwrotnego

en: stream had I/O failure
pl: strumień ma awarię wejścia/wyjścia

en: stream had unexpected termination
pl: strumień został nieoczekiwanie zakończony

en: stream is not open
pl: strumień nie jest otwarty

en: string
pl: ciąg

en: subdriver of disk device
pl: podsterownik urządzenia dyskowego

en: suspend a domain
pl: usypia domenę

en: sysinfo must contain a type attribute
pl: sysinfo musi zawierać atrybut typu

en: system call error
pl: błąd wywołania systemowego

en: target %s already exists
pl: cel %s już istnieje

en: target %s already exists.
pl: cel %s już istnieje

en: target %s:%d already exists
pl: cel %s:%d już istnieje

en: target '%s' already exists
pl: cel "%s" już istnieje

en: target config data type format
pl: docelowy format typu danych konfiguracji

en: target device type
pl: typ urządzenia docelowego

en: target for underlying storage
pl: cel podstawowej pamięci masowej

en: target network name
pl: nazwa sieci docelowej

en: target of disk device
pl: cel urządzenia dyskowego

en: target type must be specified for %s device
pl: należy podać typ celu dla urządzenia %s

en: template '%s' does not exist
pl: szablon "%s" nie istnieje

en: template does not exist
pl: szablon nie istnieje

en: template name exceeds maximum length
pl: nazwa szablonu przekracza maksymalną długość

en: testOpen: supply a path or use test:///default
pl: testOpen: należy podać ścieżkę lub użyć test:///domyślna

en: the QEMU binary %s does not support smbios settings
pl: plik binarny QEMU %s nie obsługuje ustawień smbios

en: the backing volume if taking a snapshot
pl: wolumin zapasowy, jeśli wykonywana jest migawka

en: the disk password is incorrect
pl: hasło dysku jest niepoprawne

en: the domain does not have a current snapshot
pl: domena nie posiada bieżącej migawki

en: the snapshot '%s' does not exist, and was not loaded
pl: migawka "%s" nie istnieje i nie została wczytana

en: the state to restore
pl: stan do przywrócenia

en: this QEMU binary lacks hda support
pl: ten plik binarny QEMU nie posiada obsługi hda

en: this QEMU binary lacks multiple smartcard support
pl: ten plik binarny QEMU nie posiada obsługi wielu kart smartcard

en: this QEMU binary lacks smartcard host mode support
pl: ten plik binarny QEMU nie posiada obsługi trybu gospodarza smartcard

en: this QEMU binary lacks smartcard passthrough mode support
pl: ten plik binarny QEMU nie posiada obsługi trybu przejścia smartcard

en: this domain does not have a device to delete snapshots
pl: ta domena nie posiada urządzenia do usuwania migawek

en: this domain does not have a device to load snapshots
pl: ta domena nie posiada urządzenia do wczytywania migawek

en: this domain does not have a device to take snapshots
pl: ta domena nie posiada urządzenia do wykonywania migawek

en: this domain exists already
pl: ta domena już istnieje

en: this function is not supported by the connection driver
pl: ta funkcja jest nieobsługiwana przez sterownik połączenia

en: this function is not supported by the connection driver: %s
pl: ta funkcja jest nieobsługiwana przez sterownik połączenia: %s

en: this network exists already
pl: ta sieć już istnieje

en: too many NUMA cells: %d > %d
pl: za dużo komórek NUMA: %d > %d

en: too many drivers registered
pl: zarejestrowano za dużo sterowników

en: too many drivers registered in %s
pl: zarejestrowano za dużo sterowników w %s

en: too many memory stats requested: %d > %d
pl: zażądano za dużo statystyk pamięci: %d > %d

en: too many secrets for qcow encryption
pl: za dużo sekretów dla szyfrowania qcow

en: topology syntax error
pl: błąd składni topologii

en: transport methods unix, ssh and ext are not supported under Windows
pl: metody przesyłu unix, ssh i ext nie są obsługiwane w systemie Windows

en: tty console
pl: konsola TTY

en: tunnelled migration
pl: migracja tunelowa

en: tunnelled migration failed to read from qemu
pl: nie powiodło się odczytanie z QEMU dla migracji tunelowej

en: tunnelled migration requested but NULL stream passed
pl: żądano tunelowej migracji, ale przekazano PUSTY strumień

en: type of source (block|file)
pl: typ źródła (blok|plik)

en: type of storage pool sources to discover
pl: typ źródeł puli pamięci masowej do wykrycia

en: type of storage pool sources to find
pl: typ źródeł puli pamięci masowej do wyszukania

en: type of the pool
pl: typ puli

en: udev scan devices returned %d
pl: skanowanie urządzeń udev zwróciło %d

en: udev_monitor_new_from_netlink returned NULL
pl: udev_monitor_new_from_netlink zwróciło NULL

en: udev_monitor_receive_device returned NULL
pl: udev_monitor_receive_device zwróciło NULL

en: uml state driver is not active
pl: sterownik stanu UML jest nieaktywny

en: umlStartup: out of memory
pl: umlStartup: brak pamięci

en: unable to access device %s
pl: nie można uzyskać dostępu do urządzenia %s

en: unable to access disk %s
pl: nie można uzyskać dostępu do dysku %s

en: unable to add USB disk %s: %s
pl: nie można dodać dysku USB %s: %s

en: unable to add host net: %s
pl: nie można dodać sieci gospodarza: %s

en: unable to allocate socket security context '%s'
pl: nie można przydzielić kontekstu bezpieczeństwa gniazda "%s"

en: unable to change config on '%s' graphics type
pl: nie można zmienić konfiguracji typu graficznego "%s"

en: unable to clear socket security context '%s'
pl: nie można wyczyścić kontekstu bezpieczeństwa gniazda "%s"

en: unable to close %s
pl: nie można zamknąć %s

en: unable to connect to '%s:%s'
pl: nie można połączyć się z "%s:%s"

en: unable to create hugepage path %s
pl: nie można utworzyć ścieżki ogromnych stron %s

en: unable to create rundir %s: %s
pl: nie można utworzyć katalogu uruchamiania %s: %s

en: unable to create socket pair
pl: nie można utworzyć pary gniazd

en: unable to determine original VLAN
pl: nie można ustalić oryginalnego VLAN

en: unable to execute QEMU command '%s'
pl: nie można wykonać polecenia QEMU "%s"

en: unable to execute QEMU command '%s': %s
pl: błąd podczas wykonać polecenia QEMU "%s": %s

en: unable to find kvm-img or qemu-img
pl: nie można odnaleźć kvm-img lub qemu-img

en: unable to generate uuid
pl: nie można utworzyć UUID

en: unable to get PID %d security context
pl: nie można uzyskać kontekstu bezpieczeństwa PID %d

en: unable to get current process context '%s'
pl: nie można uzyskać bieżącego kontekstu procesu "%s"

en: unable to get current time
pl: nie można uzyskać bieżącego czasu

en: unable to get node capabilities
pl: nie można uzyskać możliwości węzła

en: unable to handle monitor type: %s
pl: nie można obsłużyć typu monitora: %s

en: unable to initialize VirtualBox driver API
pl: nie można zainicjować API sterownika VirtualBox

en: unable to make pipe
pl: nie można utworzyć potoku

en: unable to open pipe
pl: nie można otworzyć potoku

en: unable to open stream
pl: nie można otworzyć strumienia

en: unable to parse mac address '%s'
pl: nie można przetworzyć adresu MAC "%s"

en: unable to poll on child
pl: nie można uzyskać sondażu potomka

en: unable to read vmware log file
pl: nie można odczytać pliku dziennika vmware

en: unable to register monitor events
pl: nie można zarejestrować zdarzeń monitora

en: unable to resolve hostname '%s': %s
pl: nie można rozwiązać nazwy gospodarza "%s": %s

en: unable to set ownership of '%s' to %d:%d
pl: nie można ustawić właściciela "%s" na %d:%d

en: unable to set ownership of '%s' to user %d:%d
pl: nie można ustawić właściciela "%s" na użytkownika %d:%d

en: unable to set ownership on %s to %d:%d
pl: nie można ustawić właściciela %s na %d:%d

en: unable to set security context '%s'
pl: nie można ustawić kontekstu bezpieczeństwa "%s"

en: unable to set security context '%s' on '%s'
pl: nie można ustawić kontekstu bezpieczeństwa "%s" na %s

en: unable to set security context '%s' on fd %d
pl: nie można ustawić kontekstu bezpieczeństwa "%s" na fd %d

en: unable to set socket security context '%s'
pl: nie można ustawić kontekstu bezpieczeństwa gniazda "%s"

en: unable to set tty attributes: %s
pl: nie można ustawić atrybutów TTY: %s

en: unable to store config file handle
pl: nie można przechować obsługi pliku konfiguracji

en: unable to unload already unloaded profile
pl: nie można usunąć z pamięci już usuniętego profilu

en: unable to write to child input
pl: nie można zapisać do wejścia potomka

en: undefine VM on source
pl: usuwa określenie maszyny wirtualnej na źródle

en: undefine a network filter
pl: usuwa określenie filtru sieciowego

en: undefine a physical host interface (remove it from configuration)
pl: usuwa określenie fizycznego interfejsu gospodarza (usuwa je z konfiguracji)

en: undefine a secret
pl: usuwa określenie sekretu

en: undefine an inactive pool
pl: usuwa określenie nieaktywnej puli

en: undefine an interface.
pl: usuwa określenie interfejsu.

en: undefined hardware architecture
pl: nieokreślona architektura sprzętu

en: unexpected OpenVZ URI path '%s', try openvz:///system
pl: nieoczekiwana ścieżka URI OpenVZ "%s", należy wypróbować openvz:///system

en: unexpected QEMU URI path '%s', try qemu:///session
pl: nieoczekiwana ścieżka URI QEMU "%s", należy wypróbować qemu:///session

en: unexpected QEMU URI path '%s', try qemu:///system
pl: nieoczekiwana ścieżka URI QEMU "%s", należy wypróbować qemu:///system

en: unexpected UML URI path '%s', try uml:///session
pl: nieoczekiwana ścieżka URI UML "%s", należy wypróbować uml:///session

en: unexpected UML URI path '%s', try uml:///system
pl: nieoczekiwana ścieżka URI UML "%s", należy wypróbować uml:///system

en: unexpected Xen URI path '%s', try xen:///
pl: nieoczekiwana ścieżka URI Xena "%s", należy wypróbować xen:///

en: unexpected accessmode %d
pl: nieoczekiwany tryb dostępu %d

en: unexpected address type for fdc disk
pl: nieoczekiwany typ adresu dla dysku fdc

en: unexpected address type for ide disk
pl: nieoczekiwany typ adresu dla bezczynnego dysku

en: unexpected address type for scsi disk
pl: nieoczekiwany typ adresu dla dysku SCSI

en: unexpected boot device type %d
pl: nieoczekiwany typ urządzenia startowego %d

en: unexpected char device type %d
pl: nieoczekiwany typ urządzenia znakowego %d

en: unexpected char type %d
pl: nieoczekiwany typ urządzenia znakowego %d

en: unexpected chr device type
pl: nieoczekiwany typ urządzenia znakowego

en: unexpected controller type %d
pl: nieoczekiwany typ kontrolera %d

en: unexpected data '%s'
pl: nieoczekiwane dane "%s"

en: unexpected disk address type %s
pl: nieoczekiwany typ adresu dysku %s

en: unexpected disk bus %d
pl: nieoczekiwana magistrala dysku %d

en: unexpected disk cache mode %d
pl: nieoczekiwany tryb pamięci podręcznej dysku %d

en: unexpected disk device %d
pl: nieoczekiwany urządzenie dysku %d

en: unexpected disk io mode %d
pl: nieoczekiwany tryb wejścia/wyjścia dysku %d

en: unexpected disk type %d
pl: nieoczekiwany typ dysku %d

en: unexpected disk type %s
pl: nieoczekiwany typ dysku %s

en: unexpected domain %s already exists
pl: nieoczekiwana domena %s już istnieje

en: unexpected domain snapshot %s already exists
pl: nieoczekiwana migawka domeny %s już istnieje

en: unexpected domain type %d
pl: nieoczekiwany typ domeny %d

en: unexpected empty keyword in %s
pl: nieoczekiwane puste słowo kluczowe w %s

en: unexpected encryption format
pl: nieoczekiwany format szyfrowania

en: unexpected filesystem type %d
pl: nieoczekiwany typ systemu plików %d

en: unexpected graphics type %d
pl: nieoczekiwany typ grafiki %d

en: unexpected hostdev mode %d
pl: nieoczekiwany tryb urządzenia gospodarza %d

en: unexpected hostdev type %d
pl: nieoczekiwany typ urządzenia gospodarza %d

en: unexpected input bus type %d
pl: nieoczekiwany typ magistrali wejścia %d

en: unexpected input type %d
pl: nieoczekiwany typ wejścia %d

en: unexpected interface type %d
pl: nieoczekiwany typ interfejsu %d

en: unexpected lifecycle action %d
pl: nieoczekiwana czynność cyklu życia %d

en: unexpected lifecycle value %d
pl: nieoczekiwana wartość cyklu życiowego %d

en: unexpected memballoon model %d
pl: nieoczekiwany model balonu pamięci %d

en: unexpected migration status in %s
pl: nieoczekiwany stan migracji w %s

en: unexpected model type %d
pl: nieoczekiwany typ modelu %d

en: unexpected net type %d
pl: nieoczekiwany typ sieci %d

en: unexpected number of snapshots < %u
pl: nieoczekiwana liczba migawek < %u

en: unexpected number of snapshots > %u
pl: nieoczekiwana liczba migawek > %u

en: unexpected pool type
pl: nieoczekiwany typ puli

en: unexpected secret usage type %d
pl: nieoczekiwany typ użycia sekretu %d

en: unexpected smartcard type %d
pl: nieoczekiwany typ smartcard %d

en: unexpected smbios mode %d
pl: nieoczekiwany tryb smbios %d

en: unexpected sound model %d
pl: nieoczekiwany model dźwięku %d

en: unexpected storage mode for '%s'
pl: nieoczekiwany tryb pamięci masowej dla "%s"

en: unexpected sysinfo type model %d
pl: nieoczekiwany model typu sysinfo %d

en: unexpected timer mode %d
pl: nieoczekiwany tryb stopera %d

en: unexpected timer name %d
pl: nieoczekiwana nazwa stopera %d

en: unexpected timer tickpolicy %d
pl: nieoczekiwana polityka tyknięć stopera %d

en: unexpected timer track %d
pl: nieoczekiwany ślad stopera %d

en: unexpected value %s for on_crash
pl: nieoczekiwana wartość %s dla on_crash

en: unexpected value %s for on_poweroff
pl: nieoczekiwana wartość %s dla on_poweroff

en: unexpected value %s for on_reboot
pl: nieoczekiwana wartość %s dla on_reboot

en: unexpected value from on_xend_start
pl: nieoczekiwana wartość z on_xend_start

en: unexpected video model %d
pl: nieoczekiwany model graficzny %d

en: unexpected volume encryption secret type
pl: nieoczekiwany typ sekretu szyfrowania woluminów

en: unexpected watchdog action %d
pl: nieoczekiwana czynność watchdog %d

en: unexpected watchdog model %d
pl: nieoczekiwany model watchdog %d

en: unexpectedly failed
pl: nieoczekiwanie nie powiodło się

en: unknown
pl: nieznane

en: unknown CPU syntax '%s'
pl: nieznana składnia procesora "%s"

en: unknown OS type
pl: nieznany typ systemu operacyjnego

en: unknown OS type %s
pl: nieznany typ systemu operacyjnego %s

en: unknown PCI device syntax '%s'
pl: nieznana składnia urządzenia PCI "%s"

en: unknown SCSI host capability type '%s' for '%s'
pl: nieznany typ możliwości gospodarza SCSI "%s" dla "%s"

en: unknown USB device syntax '%s'
pl: nieznana składnia urządzenia USB "%s"

en: unknown accessmode '%s'
pl: nieznany tryb dostępu "%s"

en: unknown address type '%s'
pl: nieznany typ adresu "%s"

en: unknown arp bonding validate %s
pl: nieznane sprawdzanie powiązania ARP %s

en: unknown auth type '%s'
pl: nieznany typ uwierzytelniania "%s"

en: unknown authentication type %s
pl: nieznany typ uwierzytelniania %s

en: unknown bonding mode %s
pl: nieznany tryb powiązania %s

en: unknown boot device '%s'
pl: nieznane urządzenie startowe "%s"

en: unknown capability type '%d' for '%s'
pl: nieznany typ możliwości "%d" dla "%s"

en: unknown capability type '%s'
pl: nieznany typ możliwości "%s"

en: unknown character device syntax %s
pl: nieznana składnia urządzenia znakowego %s

en: unknown character device type: %s
pl: nieznany typ urządzenia znakowego: %s

en: unknown chr device type '%s'
pl: nieznany typ urządzenia znakowego "%s"

en: unknown clock offset '%s'
pl: nieznane wyrównanie zegara "%s"

en: unknown command: '%s'
pl: nieznane polecenie: "%s"

en: unknown dhcp peerdns value %s
pl: nieznana wartość peerdns DHCP %s

en: unknown disk bus type '%s'
pl: nieznany typ magistrali dysku "%s"

en: unknown disk cache mode '%s'
pl: nieznany tryb pamięci podręcznej dysku "%s"

en: unknown disk device '%s'
pl: nieznane urządzenie dysku "%s"

en: unknown disk error policy '%s'
pl: nieznana polityka błędu dysku "%s"

en: unknown disk io mode '%s'
pl: nieznany tryb wejścia/wyjścia dysku "%s"

en: unknown disk type '%s'
pl: nieznany typ dysku "%s"

en: unknown driver path '%s' specified (try vbox:///session)
pl: podano nieznaną ścieżkę do sterownika "%s" (należy wypróbować vbox:///session)

en: unknown driver path '%s' specified (try vbox:///system)
pl: podano nieznaną ścieżkę do sterownika "%s" (należy wypróbować vbox:///system)

en: unknown error
pl: nieznany błąd

en: unknown filesystem type '%s'
pl: nieznany typ systemu plików "%s"

en: unknown forwarding type '%s'
pl: nieznany typ przekierowywania "%s"

en: unknown fullscreen value '%s'
pl: nieznana wartość pełnego ekranu "%s"

en: unknown graphics device type '%s'
pl: nieznany typ urządzenia graficznego "%s"

en: unknown graphics type '%s'
pl: nieznany typ grafiki "%s"

en: unknown host
pl: nieznany gospodarz

en: unknown host %s
pl: nieznany gospodarz %s

en: unknown hostdev mode '%s'
pl: nieznany tryb urządzenia gospodarza "%s"

en: unknown input bus type '%s'
pl: nieznany typ magistrali wejściowego "%s"

en: unknown input device type '%s'
pl: nieznany typ urządzenia wejściowego "%s"

en: unknown interface startmode %s
pl: nieznany tryb startowy interfejsu %s

en: unknown interface type %s
pl: nieznany typ interfejsu %s

en: unknown interface type '%s'
pl: nieznany typ interfejsu "%s"

en: unknown lifecycle type %s
pl: nieznany typ cyklu życiowego %s

en: unknown memory balloon model '%s'
pl: nieznany model balonu pamięci "%s"

en: unknown migration protocol
pl: nieznany protokół migracji

en: unknown mii bonding carrier %s
pl: nieznany operator powiązania MMI %s

en: unknown parameter type: %d
pl: nieznany typ parametru: %d

en: unknown partition type
pl: nieznany typ partycji

en: unknown pci source type '%s'
pl: nieznany typ źródła PCI "%s"

en: unknown pool format number %d
pl: nieznany numer formatu puli %d

en: unknown pool format type %s
pl: nieznany typ formatu puli %s

en: unknown procedure: %d
pl: nieznana procedura: %d

en: unknown protocol type '%s'
pl: nieznany typ protokołu "%s"

en: unknown root element for nw filter
pl: nieznany element roota dla puli nw filter

en: unknown root element for volume encryption information
pl: nieznany element roota dla informacji o szyfrowaniu woluminów

en: unknown rule action attribute value
pl: nieznana wartość atrybutu czynności reguły

en: unknown rule direction attribute value
pl: nieznana wartość atrybutu kierunku reguły

en: unknown secret usage type
pl: nieznany typ użycia sekretu

en: unknown secret usage type %s
pl: nieznany typ użycia sekretu %s

en: unknown smartcard device mode: %s
pl: nieznany tryb urządzenia smartcard: %s

en: unknown smartcard mode
pl: nieznany tryb smartcard

en: unknown smartcard type %d
pl: nieznany typ smartcard %d

en: unknown smbios mode '%s'
pl: nieznany  tryb smbios "%s"

en: unknown sound model '%s'
pl: nieznany modelu dźwięku "%s"

en: unknown spice channel mode %s
pl: nieznany tryb kanału spice %s

en: unknown spice channel name %s
pl: nieznana nazwa kanału spice %s

en: unknown storage capability type '%s' for '%s'
pl: nieznany typ możliwości pamięci masowej "%s" dla "%s"

en: unknown storage pool type %s
pl: nieznany typ puli pamięci masowej %s

en: unknown storage vol backing store type %d
pl: nieznany typ zapasowego woluminu pamięci masowej %d

en: unknown storage vol type %d
pl: nieznany typ woluminu pamięci masowej %d

en: unknown sysinfo type '%s'
pl: nieznany typ sysinfo "%s"

en: unknown timer mode '%s'
pl: nieznany tryb stopera "%s"

en: unknown timer name '%s'
pl: nieznana nazwa stopera "%s"

en: unknown timer present value '%s'
pl: nieznana obecna wartość stopera "%s"

en: unknown timer tickpolicy '%s'
pl: nieznana polityka tyknięć stopera "%s"

en: unknown timer track '%s'
pl: nieznany ślad stopera "%s"

en: unknown type '%s'
pl: nieznany typ "%s"

en: unknown type presented to host for character device: %s
pl: nieznany typ urządzenia znakowego przedstawiony gospodarzowi: %s

en: unknown usb source type '%s'
pl: nieznany typ źródła USB "%s"

en: unknown video adapter type '%s'
pl: nieznany typ adaptera graficznego "%s"

en: unknown video model '%s'
pl: nieznany model grafiki "%s"

en: unknown virt type in domain definition '%d'
pl: nieznany typ wirtualizacji w definicji domeny "%d"

en: unknown volume encryption format
pl: nieznany format szyfrowania woluminu

en: unknown volume encryption format type %s
pl: nieznany format szyfrowania woluminu %s

en: unknown volume encryption secret type
pl: nieznany typ sekretu szyfrowania woluminu

en: unknown volume encryption secret type %s
pl: nieznany typ sekretu szyfrowania woluminu %s

en: unknown volume format number %d
pl: nieznany numer formatu woluminu %d

en: unknown volume format type %s
pl: nieznany typ formatu woluminu %s

en: unknown watchdog action '%s'
pl: nieznana czynność watchdog "%s"

en: unknown watchdog model '%s'
pl: nieznany model watchdog "%s"

en: unrecognized virtio-net-pci 'tx' option
pl: nierozpoznana opcja "tx" virtio-net-pci

en: unspecified error
pl: nieokreślony błąd

en: unsupported SSH key type
pl: nieobsługiwany typ klucza SSH

en: unsupported authentication type %d
pl: nieobsługiwany typ uwierzytelniania %d

en: unsupported chardev '%s'
pl: nieobsługiwane urządzenie znakowe "%s"

en: unsupported chr device type %d
pl: nieobsługiwany typ urządzenia znakowego %d

en: unsupported clock offset '%s'
pl: nieobsługiwane wyrównanie zegara "%s"

en: unsupported config type %s
pl: nieobsługiwany typ konfiguracji %s

en: unsupported configuration
pl: nieobsługiwana konfiguracja

en: unsupported configuration: %s
pl: nieobsługiwana konfiguracja: %s

en: unsupported console target type %s
pl: nieobsługiwany typ konsoli docelowej %s

en: unsupported data type '%c' for arg '%s'
pl: nieobsługiwany typ danych "%c" dla parametru "%s"

en: unsupported device type
pl: nieobsługiwany typ urządzenia

en: unsupported disk bus '%s' with device setup
pl: nieobsługiwana magistrala dysku "%s" w ustawieniach urządzenia

en: unsupported disk driver type for '%s'
pl: nieobsługiwany typ sterownika dysku dla "%s"

en: unsupported disk type %s
pl: nieobsługiwany typ dysku %s

en: unsupported disk type '%s'
pl: nieobsługiwany typ dysku "%s"

en: unsupported driver name '%s' for disk '%s'
pl: nieobsługiwana nazwa sterownika "%s" dla dysku "%s"

en: unsupported event ID %d
pl: nieobsługiwany identyfikator zdarzenia %d

en: unsupported flags (0x%x)
pl: nieobsługiwane flagi (0x%x)

en: unsupported flags: (0x%x)
pl: nieobsługiwane flagi: (0x%x)

en: unsupported graphics type '%s'
pl: nieobsługiwany typ grafiki "%s"

en: unsupported input bus %s
pl: nieobsługiwana magistrala wejściowa %s

en: unsupported monitor type '%s'
pl: nieobsługiwany typ monitora "%s"

en: unsupported network type %d
pl: nieobsługiwany typ sieci %d

en: unsupported option
pl: nieobsługiwana opcja

en: unsupported option '-%c'. See --help.
pl: nieobsługiwana opcja "-%c". Proszę zobaczyć --help.

en: unsupported pit tickpolicy '%s'
pl: nieobsługiwana polityka tyknięć pit "%s"

en: unsupported protocol family '%s'
pl: nieobsługiwana rodzina protokołów "%s"

en: unsupported protocol type %s
pl: nieobsługiwany typ protokołu %s

en: unsupported rtc tickpolicy '%s'
pl: nieobsługiwana polityka tyknięć rtc "%s"

en: unsupported rtc timer tickpolicy '%s'
pl: nieobsługiwana polityka tyknięć stopera rtc "%s"

en: unsupported rtc timer track '%s'
pl: nieobsługiwany ślad stopera rtc "%s"

en: unsupported storage vol type %d
pl: nieobsługiwany typ woluminu pamięci masowej %d

en: unsupported timer type (name) '%s'
pl: nieobsługiwany typ stopera (nazwa) "%s"

en: unsupported usb disk type for '%s'
pl: nieobsługiwany typ dysku USB dla "%s"

en: unsupported volume encryption format %d
pl: nieobsługiwany format szyfrowania woluminu %d

en: unterminated number
pl: niezakończona liczba

en: unterminated string
pl: niezakończony ciąg

en: update device from an XML file
pl: aktualizuje urządzenie z pliku XML

en: update guest CPU according to host CPU
pl: aktualizuje procesor gościa zgodnie z procesorem gospodarza

en: usb address needs bus id
pl: adres USB wymaga identyfikatora magistrali

en: usb address needs device id
pl: adres USB wymaga identyfikatora urządzenia

en: usb product needs id
pl: produkt USB wymaga identyfikatora

en: usb vendor needs id
pl: producent USB wymaga identyfikatora

en: uuidstr in %s must be a valid UUID
pl: uuidstr w %s musi być prawidłowym UUID

en: vCPU count exceeds maximum: %d > %d
pl: liczba wirtualnych procesorów przekracza maksimum: %d > %d

en: vCPU map buffer length exceeds maximum: %d > %d
pl: długość mapy buforów wirtualnych procesorów przekracza maksimum: %d > %d

en: vCenter IP address %s too big for destination
pl: Adres IP vCenter %s jest za duży dla celu

en: value for 'vram' must be less than '%u'
pl: wartość dla "vram" musi być mniejsza niż "%u"

en: value for typeid out of range
pl: wartość typeid jest spoza zakresu

en: value of managerid out of range
pl: wartość managerid jest spoza zakresu

en: value of typeidversion out of range
pl: wartość typeidversion jest spoza zakresu

en: vcpu number
pl: liczba wirtualnych procesorów

en: vendor cannot be 0.
pl: producent nie może wynosić 0.

en: version mismatch (actual %x, expected %x)
pl: wersja nie zgadza się (jest %x, oczekiwano %x)

en: version parsing error
pl: błąd podczas przetwarzania wersji

en: vhost-net is not supported with this QEMU binary
pl: vhost-net jest nieobsługiwane przez ten plik binarny QEMU

en: vhost-net is only supported for virtio network interfaces
pl: vhost-net jest obsługiwane tylko dla interfejsów sieciowych virtio

en: vhost-net was requested for an interface, but is unavailable
pl: vhost-net zostało zażądane dla interfejsu, ale jest niedostępne

en: video type %s is not supported with QEMU
pl: typ graficzny %s jest nieobsługiwany przez QEMU

en: video type %s is only valid as primary video card
pl: typ grafiki %s jest prawidłowy tylko jako główna karta graficzna

en: virDirCreate is not implemented for WIN32
pl: virDirCreate jest niezaimplementowane w systemach Win32

en: virDomainGetXMLDesc with secure flag
pl: virDomainGetXMLDesc z flagą bezpieczeństwa

en: virDomainSnapshotGetXMLDesc with secure flag
pl: virDomainSnapshotGetXMLDesc z flagą bezpieczeństwa

en: virExec is not implemented for WIN32
pl: virExec jest niezaimplementowane w systemach Win32

en: virGetGroupID is not available
pl: virGetGroupID jest niedostępne

en: virGetUserDirectory is not available
pl: virGetUserDirectory jest niedostępne

en: virGetUserID is not available
pl: virGetUserID jest niedostępne

en: virGetUserName is not available
pl: virGetUserName jest niedostępne

en: virInterfaceDefFormat missing interface name
pl: virInterfaceDefFormat brakuje nazwy interfejsu

en: virInterfaceDefFormat unknown startmode
pl: nieznany tryb startowy virInterfaceDefFormat

en: virSetUIDGID is not available
pl: virSetUIDGID jest niedostępne

en: virVMXContext has no formatFileName function set
pl: virVMXContext nie posiada zestawu funkcji formatFileName

en: virVMXContext has no parseFileName function set
pl: virVMXContext nie posiada zestawu funkcji parseFileName

en: virtio channel requires QEMU to support -device
pl: kanał VirtIO wymaga, aby QEMU obsługiwało -device

en: virtio serial device has invalid address type
pl: urządzenie szeregowe VirtIO posiada nieprawidłowy typ adresu

en: virtio-net-pci 'tx' option not supported in this QEMU binary
pl: opcja "tx" virtio-net-pci jest nieobsługiwana przez ten plik binarny QEMU

en: vlan interface misses name attribute
pl: brak atrybutu nazwy interfejsu VLAN

en: vlan interface misses the tag attribute
pl: brak atrybutu znacznika interfejsu VLAN

en: vlan interface misses the vlan element
pl: brak elementu VLAN interfejsu VLAN

en: vlan misses the tag name
pl: brak nazwy znacznika VLAN

en: vmplayer does not support libvirt suspend/resume (vmware pause/unpause) operation
pl: vmplayer nie obsługuje działań uśpienia/wznawiania biblioteki libvirt (wstrzymania/wznawienia vmware)

en: vnc display
pl: ekran VNC

en: vol information in XML
pl: informacje o woluminie w XML

en: vol name, key or path
pl: nazwa, klucz lub ścieżka woluminu

en: volume '%s' is still being allocated.
pl: wolumin "%s" jest ciągle przydzielany.

en: volume key or path
pl: klucz lub ścieżka woluminu

en: volume name or key
pl: nazwa lub klucz woluminu

en: volume name or path
pl: nazwa lub ścieżka woluminu

en: volume usage specified, but volume path is missing
pl: podano użycie woluminu, ale brak ścieżki woluminu

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: watch already tracked
pl: obserwacja jest już śledzona

en: watchdog must contain model name
pl: watchdog musi zawierać nazwę modelu

en: weight for XEN_CREDIT
pl: waga XEN_CREDIT

en: where to dump the core
pl: gdzie zrzucić core

en: where to save the data
pl: gdzie zapisać dane

en: wipe a vol
pl: usuwa zawartość woluminu

en: write: %s: failed to write to temporary file: %s
pl: write: %s: zapisanie do pliku tymczasowego nie powiodło się: %s

en: xen bus does not support %s input device
pl: magistrala Xena nie obsługuje urządzenia wejściowego %s

en: xenDaemonDomainMigrate: Xen does not support bandwidth limits during migration
pl: xenDaemonDomainMigrate: Xen nie obsługuje ograniczeń pasma podczas migracji

en: xenDaemonDomainMigrate: Xen does not support renaming domains during migration
pl: xenDaemonDomainMigrate: Xen nie obsługuje zmieniania domen podczas migracji

en: xenDaemonDomainMigrate: a hostname must be specified in the URI
pl: xenDaemonDomainMigrate: nazwa gospodarza musi zostać podana w adresie URI

en: xenDaemonDomainMigrate: invalid port number
pl: xenDaemonDomainMigrate: nieprawidłowy numer portu

en: xenDaemonDomainMigrate: only xenmigr:// migrations are supported by Xen
pl: xenDaemonDomainMigrate: tylko migracje xenmigr:// są obsługiwane przez Xena

en: xenDaemonDomainMigrate: unsupported flag
pl: xenDaemonDomainMigrate: nieobsługiwana flaga

en: xenDaemonDomainMigrate: xend cannot migrate paused domains
pl: xenDaemonDomainMigrate: xend nie może migrować wstrzymanych domen

en: xenDaemonGetAutostart failed to find this domain
pl: odnalezienie tej domeny przez xenDaemonGetAutostart nie powiodło się

en: xenDaemonSetAutostart failed to find this domain
pl: odnalezienie tej domeny przez xenDaemonSetAutostart nie powiodło się

en: xend_post: error from xen daemon: %s
pl: xend_post: błąd demona Xen: %s

en: xml data file to export from
pl: plik danych XML do wyeksportowania

en: xsd:dateTime value '%s' has unexpected format
pl: Wartość "%s" xsd:dateTime posiada nieoczekiwany format

en: xsd:dateTime value '%s' too long for destination
pl: Wartość "%s" xsd:dateTime jest za długa dla celu

en: yes
pl: tak
