libvirt 4.1.0 - en to or translation catalogue (5439 entries)

en: 
      (specify help <command> for details about the command)
or: 
      (ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ପାଇବା ପାଇଁ help <command> ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ)

en: 
      (specify help <group> for details about the commands in the group)
or: 
      (ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ପାଇବା ପାଇଁ help <group> କୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ)

en: 
      Default paths:
    
        Configuration file (unless overridden by -f):
          $XDG_CONFIG_HOME/libvirt/libvirtd.conf
    
        Sockets:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/libvirt-sock
    
        TLS:
          CA certificate:     $HOME/.pki/libvirt/cacert.pem
          Server certificate: $HOME/.pki/libvirt/servercert.pem
          Server private key: $HOME/.pki/libvirt/serverkey.pem
    
        PID file:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/libvirtd.pid
or: 
      ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପଥଗୁଡ଼ିକ:
    
        ସଂରଚନା ଫାଇଲ (ଯଦି -f ଦ୍ୱାରା ନବଲିଖିତ ହୋଇନଥାଏ):
          $XDG_CONFIG_HOME/libvirt/libvirtd.conf
    
        ସକେଟଗୁଡ଼ିକ:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/libvirt-sock
    
        TLS:
          CA ପ୍ରମାଣପତ୍ର:     $HOME/.pki/libvirt/cacert.pem
          Server certificate: $HOME/.pki/libvirt/servercert.pem
          ସର୍ଭର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କି: $HOME/.pki/libvirt/serverkey.pem
    
        PID ଫାଇଲ:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/libvirtd.pid

en: 
      Default paths:
    
        Configuration file (unless overridden by -f):
          $XDG_CONFIG_HOME/libvirt/virtlockd.conf
    
        Sockets:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlockd-sock
    
        PID file:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlockd.pid
or: 
      ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପଥଗୁଡ଼ିକ:
    
        ବିନ୍ୟାସ ଫାଇଲ (ଯଦି -f ଦ୍ୱାରା ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇନଥାଏ):
          $XDG_CONFIG_HOME/libvirt/virtlockd.conf
    
        ସକେଟଗୁଡ଼ିକ:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlockd-sock
    
        PID ଫାଇଲ:
          $XDG_RUNTIME_DIR/libvirt/virtlockd.pid

en: 
      Default paths:
    
        Configuration file (unless overridden by -f):
          %s
    
        Sockets:
          %s
          %s
    
        TLS:
          CA certificate:     %s
          Server certificate: %s
          Server private key: %s
    
        PID file (unless overridden by -p):
          %s/run/libvirtd.pid
or: 
      ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପଥଗୁଡ଼ିକ:
    
        ସଂରଚନା ଫାଇଲ ( -f ଦ୍ୱାରା ନବଲିଖିତ ହୋଇନଥିଲେ):
          %s
    
        ସକେଟଗୁଡ଼ିକ:
          %s
          %s
    
        TLS:
          CA ପ୍ରମାଣପତ୍ର:     %s
          ସର୍ଭର ପ୍ରମାଣପତ୍ର: %s
          ସର୍ଭର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କି: %s
    
        PID ଫାଇଲ ( -p ଦ୍ୱାରା ନବଲିଖିତ ହୋଇନଥିଲେ):
          %s/run/libvirtd.pid

en: 
      Default paths:
    
        Configuration file (unless overridden by -f):
          %s/libvirt/virtlockd.conf
    
        Sockets:
          %s/run/libvirt/virtlockd-sock
    
        PID file (unless overridden by -p):
          %s/run/virtlockd.pid
or: 
      ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପଥଗୁଡ଼ିକ:
    
        ବିନ୍ୟାସ ଫାଇଲ (ଯଦି -f ଦ୍ୱାରା ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇନଥାଏ):
          %s/libvirt/virtlockd.conf
    
        ସକେଟଗୁଡ଼ିକ:
          %s/run/libvirt/virtlockd-sock
    
        PID ଫାଇଲ (ଯଦି -p ଦ୍ୱାରା ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇନଥାଏ):
          %s/run/virtlockd.pid

en: 
      OPTIONS
or: 
      ବିକଳ୍ପ

en: 
      SYNOPSIS
or: 
      ସାରାଂଶ

en: 
    (Time: %.3f ms)
or: 
    (ସମୟ: %.3f ମିଲି-ସେକେଣ୍ଡ)

en: 
    Domain %s dumped to %s
or: 
    ଡମେନ %s କୁ %s ରେ ଡମ୍ପ କରାଯାଇଛି

en: 
    Domain %s saved to %s
or: 
    ଡମେନ %s କୁ %s ରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇଛି

en: 
    Domain %s state saved by libvirt
or: 
    ଡମେନ %s ସ୍ଥିତିକୁ libvirt ଦ୍ୱାରା ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇଛି

en: 
    Usage:
      %s [options]
    
    Options:
      -h | --help            Display program help:
      -v | --verbose         Verbose messages.
      -d | --daemon          Run as a daemon & write PID file.
      -l | --listen          Listen for TCP/IP connections.
      -t | --timeout <secs>  Exit after timeout period.
      -f | --config <file>   Configuration file.
      -V | --version         Display version information.
      -p | --pid-file <file> Change name of PID file.
    
    libvirt management daemon:
or: 
    ବ୍ୟବହାର ବିଧି:
      %s [options]
    
    ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ:
      -h | --help            Display program help:
      -v | --verbose         Verbose messages.
      -d | --daemon          Run as a daemon & write PID file.
      -l | --listen          Listen for TCP/IP connections.
      -t | --timeout <secs>  Exit after timeout period.
      -f | --config <file>   Configuration file.
      -V | --version         Display version information.
      -p | --pid-file <file> Change name of PID file.
    
    libvirt management daemon:

en:   NAME
or:   ନାମ

en:  %s (help keyword '%s')
or:  %s (ସୂଚକ ଶବ୍ଦ '%s' କୁ ସହାୟତା କରନ୍ତୁ)

en:  %s (help keyword '%s'):
or:  %s (ସୂଚକ ଶବ୍ଦ '%s' କୁ ସହାୟତା କରନ୍ତୁ):

en:  Hypervisors:
or: ହାଇପରଭାଇଜର:

en:  Miscellaneous:
or: ବିବିଧ:

en:  Networking:
or:  ନେଟୱର୍କିଙ୍ଗ:

en:  Storage:
or: ସଂରକ୍ଷଣ ସ୍ଥାନ:

en:  block_io_throttle reply was missing device list
or:   block_io_throttle ଉତ୍ତରରେ ଉପକରଣ ତାଲିକା ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି

en: %6s: Checking %-60s:
or: %6s: ଯାଞ୍ଚ କରୁଅଛି %-60s:

en: %d status from xen daemon: %s:%s
or: xen ଡେମନରୁ %d ସ୍ଥିତି: %s:%s

en: %s %s '%s' has unsupported type '%s', expecting '%s' or '%s'
or: %s %s '%s' ରେ ସହାୟତା ପାଇନଥିବା ପ୍ରକାର '%s' ଅଛି, '%s' କିମ୍ବା '%s' ଆଶା କରାଯାଇଥିଲା

en: %s array element does not contain data
or: %s ଆରେ ଉପାଦାନରେ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ନାହିଁ

en: %s can't be empty
or: %s ଶୂନ୍ୟ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ

en: %s harddisk '%s' has unsupported cache mode '%s'
or: %s ହାର୍ଡ ଡିସ୍କ '%s' ରେ ଅସମର୍ଥିତ କ୍ୟାଶେ ଧାରା '%s' ଅଛି

en: %s has illegal value %s
or: %s ର ଅବୈଧ ମୂଲ୍ୟ %s

en: %s has unexpected '*' before last line
or: ଶେଷ ଧାଡ଼ି ପୂର୍ବରୁ %s  ପାଖରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ  '*' ଅଛି

en: %s in %s must be NULL
or: %s ଟି %s ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଶୂନ ହେବା ଉଚିତ

en: %s in %s must be zero or greater
or: %s ଟି %s ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଶୂନ କିମ୍ବା ତାହାଠୁ ବଡ଼

en: %s in %s must not be NULL
or: %s ଟି %s ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଶୂନ ହେବା ଉଚିତ ନୁହଁ

en: %s in %s must not be zero
or: %s ଟି  %s ରେ ନିଶ୍ତିତ ଭାବରେ ଶୂନ ହେବା ଉଚିତ ନୁହଁ

en: %s is missing 'type' property
or: %s ରେ 'ପ୍ରକାର' ଗୁଣଧର୍ମ ନାହିଁ

en: %s not implemented on Win32
or: %s କୁ Win32 ରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇନାହିଁ

en: %s not parseable
or: %s ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ

en: %s not supported in this QEMU binary
or: %s ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକରେ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: %s object has invalid dynamic type
or: %s ବସ୍ତୁରେ ଅବୈଧ ଅସ୍ଥାୟୀ ପ୍ରକାର ଅଛି

en: %s object is missing the required '%s' property
or: %s ବସ୍ତୁରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ '%s' ଗୁଣଧର୍ମ ନାହିଁ

en: %s reply data was not an array
or: %s ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟଟି ଏକ ଆରେ ନୁହଁ

en: %s uri uuid action
or: %s uri uuid କାର୍ଯ୍ୟ

en: %s: %d: failed to allocate %d bytes
or: %s: %d: %d ବାଇଟକୁ ବାଣ୍ଟିବାରେ ବିଫଳ

en: %s: %d: failed to allocate %lu bytes
or: %s: %d: %lu ବାଇଟ ମାନଙ୍କୁ ବାଣ୍ଟିବାରେ ବିଫଳ

en: %s: %d: failed to allocate argv
or: %s: %d: argv କୁ ବଣ୍ଟନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: %s: Cannot request read and write flags together
or: %s: ପଢ଼ିବା ଏବଂ ଲେଖିବା ପତାକାକୁ ଏକସଙ୍ଗେ ଅନୁରୋଧ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: %s: error: %s%c
or: %s: ତୃଟି: %s%c

en: %s: error: %s. Check /var/log/messages or run without --daemon for more info.
or: %s: ତ୍ରୁଟି: %s. ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ /var/log/messages ଦେଖନ୍ତୁ ଅଥବା  --daemon ବିନା ଚଲାନ୍ତୁ।

en: %s: error: unable to determine if daemon is running: %s
or: %s: ତ୍ରୁଟି: ଡେମନ ଚାଲୁଅଛି କି ନାହିଁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: %s: failed to read temporary file: %s
or: %s: ଅସ୍ତାୟୀ ଫାଇଲ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: %s: failed to write log file: %s
or: %s: ଲଗ ଫାଇଲ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: %s: initialization failed
or: %s: ପ୍ରାରମ୍ଭିକରଣ ବିଫଳ

en: %s: invalid path
or: %s: ଅବୈଧ ପଥ

en: %s: malformed fd %s
or: %s: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ fd %s

en: %s: remote_display_port_max: port must be between the minimal port and %d
or: %s: remote_display_port_max: ପୋର୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ପୋର୍ଟ ଏବଂ %d ମଧ୍ଯରେ ହୋଇଥିବା ଉଚିତ

en: %s: remote_display_port_min: min port must not be greater than max port
or: %s: remote_display_port_min: ସର୍ବନିମ୍ନ ପୋର୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସର୍ବାଧିକ ପୋର୍ଟ ଠାରୁ ବଡ଼ ହୋଇନଥିବା ଉଚିତ

en: %s: remote_display_port_min: port must be greater than or equal to %d
or: %s: remote_display_port_min: ପୋର୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ %d ଠାରୁ ବଡ଼ କିମ୍ବା ସମାନ ହୋଇଥିବା ଉଚିତ

en: %s: remote_websocket_port_max: port must be between the minimal port and %d
or: %s: remote_websocket_port_max: ପୋର୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ପୋର୍ଟ ଏବଂ %d ମଧ୍ଯରେ ରହିବା ଉଚିତ

en: %s: remote_websocket_port_min: min port must not be greater than max port
or: %s: remote_websocket_port_min: ସର୍ବନିମ୍ନ ପୋର୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସର୍ବାଧିକ ପୋର୍ଟ ଠାରୁ ବଡ଼ ହୋଇନଥିବା ଉଚିତ

en: %s: remote_websocket_port_min: port must be greater than or equal to %d
or: %s: remote_websocket_port_min: ପୋର୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ %d ଠାରୁ ବଡ଼ କିମ୍ବା ସମାନ

en: %s: temporary filename contains shell meta or other unacceptable characters (is $TMPDIR wrong?)
or: %s: ପରିବେଶ ପ୍ରାଚଳ ସେଲ ଅଧିତଥ୍ୟ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅଗ୍ରହଣୀୟ ଅକ୍ଷରଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ (is $TMPDIR wrong?)

en: %s: too many command line arguments
or: %s: ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଧାରା ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକ

en: %s: try --help for more details
or: %s: ଅଧିକ ବିବରଣୀ ପାଇଁ --help ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

en: %s: unsupported hypervisor name %s
or: %s: ଅସମର୍ଥିତ ହାଇପରଭାଇଜର ନାମ %s

en: %s: warning: %s%c
or: %s: ଚେତାବନୀ: %s%c

en: '%s' controller cannot be hot plugged.
or: '%s' ନିୟନ୍ତ୍ରକକୁ ହଟ ପ୍ଲଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: '%s' controller cannot be hot unplugged.
or: '%s' ନିୟନ୍ତ୍ରକକୁ ହଟ ପ୍ଲଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: '%s' does not exist
or: '%s' ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: '%s' file does not fit in memory
or: '%s' ଫାଇଲ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନରେ ଖାପଖାଏ ନାହିଁ

en: 'adapter' and 'address' must be specified for scsi hostdev source
or: 'ଏଡପଟର' ଏବଂ 'ଠିକଣା' କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ scsi ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ଉତ୍ସ ପାଇଁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଉଚିତ

en: 'adapter' must be specified for scsi hostdev source
or: scsi ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ଉତ୍ସ ପାଇଁ 'adapter' କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଉଚିତ

en: 'arch' element cannot be used inside 'cpu' element with 'match' attribute'
or: 'arch' ଉପାଦାନକୁ  'cpu' ଉପାଦାନ ମଧ୍ଯରେ 'ମେଳକ' ଗୁଣଧର୍ମ ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ'

en: 'bus', 'target', and 'unit' must be specified for scsi hostdev source address
or: 'bus', 'target', ଏବଂ 'unit' କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ scsi ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ଉତ୍ସ ଠିକଣା ପାଇଁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଉଚିତ

en: 'info blockstats' not supported by this qemu
or: 'info blockstats' ଏହି qemu ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: 'multifunction=on' is not supported with this QEMU binary
or: 'multifunction=on' ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: 'pool' and 'volume' must be specified together for 'pool' type source
or: 'ପୁଲ' ପ୍ରକାରର ଉତ୍ସ ପାଇଁ 'ପୁଲ' ଏବଂ 'ଭଲ୍ୟୁମ' କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକତ୍ର ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଉଚିତ

en: 'queues' attribute must be positive number: %s
or: 'queues' ଗୁଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ଯୁକ୍ତାତ୍ମକ ସଂଖ୍ୟା ହୋଇଥିବା ଉଚିତ: %s

en: 'set_link' not supported by this qemu
or: 'set_link'  ଏହି qemu ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: 'startupPolicy' is only valid for 'file' type volume
or: 'startupPolicy' ଟି କେବଳ 'ଫାଇଲ' ପ୍ରକାର ଭଲ୍ୟୁମ ପାଇଁ ବୈଧ

en: (bridge interface definition)
or: (ବ୍ରିଜ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସଂଜ୍ଞା)

en: (capabilities)
or: (ଦକ୍ଷତା)

en: (esx execute response)
or: (esx ନିଷ୍ପାଦନ ଉତ୍ତର)

en: (interface definition)
or: (ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସଂଜ୍ଞା)

en: (network status)
or: (ନେଟୱର୍କ ସ୍ଥିତି)

en: (none)
or: (କିଛି ନାହିଁ)

en: (re)connect to hypervisor
or: hypervisor ସହିତ ପୁନଃସଂଯୋଜିତ କରନ୍ତୁ

en: --%s and --current are mutually exclusive
or: --%s ଏବଂ --current ଗୁଡ଼ିକ ପରସ୍ପର ନିର୍ଭରଶୀଳ

en: --%s and --tree are mutually exclusive
or: --%s ଏବଂ --tree ଗୁଡ଼ିକ ପରସ୍ପର ନିର୍ଭରଶୀଳ

en: --%s or --current is required
or: --%s କିମ୍ବା --current ଆବଶ୍ୟକ

en: --descendants requires either --from or --current
or: --descendants ହୁଏତଃ --from କିମ୍ବା --current ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: --print-xml is incompatible with --no-metadata
or: --print-xml ଟି --no-metadata ସହିତ ଅସଙ୍ଗତ

en: /proc/net/dev: Interface not found
or: /proc/net/dev:ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: <uuid> does not match secret file name '%s'
or: <uuid> ଗୁପ୍ତ ଫାଇଲ ନାମ '%s' ମେଳ ଖାଏ ନାହିଁ

en: <virtualport> element unsupported for <interface type='%s'>
or: <virtualport> ଉପାଦାନ <interface type='%s'> ପାଇଁ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: <virtualport> element unsupported for type='%s' in interface's <actual> element
or: <virtualport> ପ୍ରକାର='%s' ପାଇଁ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର ଉପାଦାନରେ ସହାୟତାପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ <actual>

en: ? - print this help
or: ? - ଏହି ସହାୟତାକୁ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Aborts the currently running domain job
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଲୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ

en: Access denied
or: ପ୍ରବେଶାନୁମତି ନାହିଁ

en: Activation of snoop request failed on interface '%s'
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ '%s' ଉପରେ snoop ଅନୁରୋଧର ସକ୍ରିୟଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Active %s devices on bus with %s, not doing bus reset
or: ସକ୍ରିୟ %s ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ ବସ ଉପରେ %s ସହିତ, ବସକୁ ପୁନସ୍ଥାପନ କରୁନାହାନ୍ତି

en: Active channel stream exists for this domain
or: ଏହି ଡମେନ ପାଇଁ ସକ୍ରିୟ ଚ୍ୟାନେଲ ଧାରା ଅଛି

en: Active console session exists for this domain
or: ଏହି ଡମେନ ପାଇଁ ସକ୍ରିୟ କୋନସୋଲ ଅଧିବେଶନ ଅବସ୍ଥିତ

en: Active:
or: ସକ୍ରିୟ:

en: Address family for hostname not supported
or: ହୋଷ୍ଟନାମ ପାଇଁ ଠିକଣା ପରିବାର ସହାୟତା ନାହିଁ

en: After dumping core, failed to resume domain '%d' with libxenlight
or: କୋରକୁ ଡମ୍ପ କରିବା ପରେ, ଡମେନ '%d' କୁ libxenlight ସହିତ ପୁନଃଚାଳନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Agent path %s too big for destination
or: ସଦସ୍ୟ ପଥ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: All requests done
or: ସମସ୍ତ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି

en: Allocation
or: ଆବଣ୍ଟନ

en: Allocation:
or: ଆବଣ୍ଟନ:

en: An error occurred, but the cause is unknown
or: ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା, କିନ୍ତୁ କାରଣ ଜଣା ନାହିଁ

en: An explicit disk format must be specified
or: ଏକ ବିଶେଷ ଡିସ୍କ ଶୈଳୀ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ

en: Ancestor model %s not found for CPU model %s
or: ପୂର୍ବଜମାନଙ୍କର ମଡେଲ %s ଟି CPU ମଡେଲ %s ପାଇଁ ମିଳିନାହିଁ

en: AnyType is missing 'type' property
or: AnyType ରେ 'ପ୍ରକାର' ଗୁଣଧର୍ମ ନାହିଁ

en: Argument buffer too small
or: ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ବଫରଟି ଅତ୍ଯଧିକ ଛୋଟ

en: Attach device from an XML <file>.
or: ଗୋଟିଏ XML <file> ରୁ ଗୋଟିଏ ଉପକରଣ ସଂଲଗ୍ନ କରନ୍ତୁ।

en: Attach new disk device.
or: ନୂତନ ଡିସ୍କ ଉପକରଣ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Attach new network interface.
or: ନେଟୱାର୍କ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ।

en: Attached device %s has no type
or: ସଂଲଗ୍ନ ଉପକରଣ %s ର କୌଣସି ପ୍ରକାର ନାହିଁ

en: Attempt to create %s without specifying mode
or: ଧାରା ଉଲ୍ଲେଖ ନକରି %s କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Attempt to migrate guest to the same host %s
or: ସମାନ ହୋଷ୍ଟ %s ରେ ଅତିଥିକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Attempted double use of PCI Address %s
or: PCI ଠିକଣା %s ର ଦୁଇଥର ବ୍ୟବହାର ପ୍ରୟାସ କରାଯାଇଛି

en: Attribute mode is only allowed for guest CPU
or: ଗୁଣଧର୍ମ ଧାରା କେବଳ ଅତିଥି CPU ପାଇଁ ଅନୁମତିପ୍ରାପ୍ତ

en: Authentication Credentials not found
or: ବୈଧିକରଣ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Authentication failed
or: ପ୍ରମାଣୀକରଣ ବିଫଳ

en: Autostart
or: ସ୍ବତଃପ୍ରାରମ୍ଭ

en: Autostart:
or: ସ୍ବତଃପ୍ରାରମ୍ଭ:

en: Available
or: ଉପଲବ୍ଧ

en: Available:
or: ଉପଲବ୍ଧ:

en: Bad child elements counting.
or: ଖରାପ ଅନୁଗାମୀ ଉପାଦାନ ହିସାବ କରୁଅଛି।

en: Bad value for ai_flags
or: ai_flags ପାଇଁ ଭୁଲ ମୂଲ୍ୟ

en: Bad value for nativeMode
or: ସ୍ଥାନୀୟ ଧାରା ପାଇଁ ଭୁଲ ମୂଲ୍ୟ

en: Before dumping core, failed to suspend domain '%d' with libxenlight
or: କୋରକୁ ଡମ୍ପ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଡମେନ '%d' କୁ libxenlight ସହିତ ସ୍ଥଗିତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Block Commit
or: ବ୍ଲକ ଦାଖଲ

en: Block Commit started
or: ବ୍ଲକ ଦାଖଲ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

en: Block Copy
or: ବ୍ଲକ ନକଲ

en: Block Copy started
or: ବ୍ଲକ ନକଲ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

en: Block I/O tuning is not available on this host
or: ଏହି ହୋଷ୍ଟରେ ବ୍ଲକ I/O ଟ୍ୟୁନିଙ୍ଗ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Block Pull
or: ବ୍ଲକ ପୁଲ

en: Block Pull started
or: ବ୍ଲକ ପୁଲ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

en: Block device '%s' is resized
or: ବ୍ଲକ ଉପକରଣ '%s' ର ଆକାର କରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି

en: Bounded
or: ବାନ୍ଧିହୋଇଛି

en: Bridge %s too big for destination
or: ବ୍ରିଜ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Bridge generation exceeded max id %d
or: ବନ୍ଧ ନିର୍ମାଣ max id %d କୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି

en: Bridge interface %s started
or: ବ୍ରିଜ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

en: Bridge name %s too long for destination
or: ବ୍ରିଜ ନାମ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Bridge:
or: ବ୍ରିଜ:

en: Buffer to small for ipset name
or: ବଫରଟି ipset ନାମ ପାଇଁ ଅତ୍ଯଧିକ ଛୋଟ

en: Buffer too small for IPSETFLAGS type
or: ବଫରଟି IPSETFLAGS ପ୍ରକାର ପାଇଁ ଅତ୍ଯଧିକ ଛୋଟ

en: Buffer too small for MAC address
or: ବଫରଟି MAC ଠିକଣା ପାଇଁ ଅତ୍ଯଧିକ ଛୋଟ

en: Buffer too small for uint16 type
or: ବଫରଟି uint16 ପ୍ରକାର ପାଇଁ ଅତ୍ଯଧିକ ଛୋଟ

en: Buffer too small for uint32 type
or: ବଫରଟି uint32 ପ୍ରକାର ପାଇଁ ଅତ୍ଯଧିକ ଛୋଟ

en: Buffer too small for uint8 type
or: ବଫରଟି uint8 ପ୍ରକାର ପାଇଁ ଅତ୍ଯଧିକ ଛୋଟ

en: Buffer too small to print variable '%s' into
or: ପ୍ରାଚଳ '%s' କୁ ଭିତରେ ମୁଦ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ବଫରଟି ଅତି ଛୋଟ ଅଟେ

en: Build a given pool.
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରଦତ୍ତ ପୁଲ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ.

en: Bus %s too big for destination
or: ବସ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Busy
or: ବ୍ଯସ୍ତ

en: CEPH_ARGS was set without an rbd disk
or: CEPH_ARGS କୁ rbd ଡିସ୍କ ବିନା ସେଟ କରାଯାଇଥିଲା

en: CPU Affinity
or: CPU ସାଦୃଶ୍ଯ

en: CPU Affinity:
or: CPU ସାଦୃଶ୍ଯ:

en: CPU Model %s too long for destination
or: CPU ମଡେଲ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: CPU data
or: CPU ତଥ୍ୟ

en: CPU described in %s is identical to host CPU
or: %s ରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଥିବା CPU ଟି ହୋଷ୍ଟ CPU ସହିତ ସମାନ

en: CPU described in %s is incompatible with host CPU
or: %s ରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଥିବା CPU ଟି ହୋଷ୍ଟ CPU ସହିତ ସୁସଂଗତ

en: CPU feature %s already defined
or: CPU ବିଶେଷତା %s କୁ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଛି

en: CPU frequency:
or: CPU ଆବୃତ୍ତି:

en: CPU map:
or: CPU ମେଳକ:

en: CPU model %s is not supported by hypervisor
or: CPU ମଡେଲ %s ହାଇପରଭାଇଜର ଦ୍ବାରା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: CPU model %s too long for destination
or: CPU ମଡେଲ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: CPU model:
or: CPU ନମୁନା:

en: CPU socket topology has changed
or: CPU ସକେଟ ଟୋପୋଲଜି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି

en: CPU socket(s):
or: CPU ସକେଟ:

en: CPU time
or: CPU ସମୟ

en: CPU time:
or: CPU ସମୟ:

en: CPU tuning is not available on this host
or: ଏହି ହୋଷ୍ଟରେ CPU ଟ୍ୟୁନିଙ୍ଗ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: CPU vendor %s already defined
or: CPU ବିକ୍ରେତା %s କୁ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଛି

en: CPU vendor %s not found
or: CPU ବିକ୍ରେତା %s ମିଳୁନାହିଁ

en: CPU vendor specified without CPU model
or: CPU ବିକ୍ରେତା ବିନା CPU ମଡେଲରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି

en: CPU vendors do not match
or: CPU ବିକ୍ରେତାଗୁଡିକ ମିଶୁନାହିଁ

en: CPU(s):
or: CPU(ଗୁଡିକ):

en: CPUs are incompatible
or: CPU ଗୁଡ଼ିକ ଅସଙ୍ଗତ

en: CPUs online:
or: CPUs ଅନ ଲାଇନ:

en: CPUs present:
or: CPU ଉପସ୍ଥିତ:

en: CURL (multi) mismatch
or: CURL (ଏକାଧିକ) ଅମେଳ

en: CURL (share) mismatch
or: CURL (ସହଭାଗ) ମିଶୁ ନାହିଁ

en: Call to %s for unexpected type '%s'
or: %s  ପ୍ରତି ଡାକରା ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପ୍ରକାର '%s' ପାଇଁ

en: Call to %s for unexpected type '%s', expected '%s'
or: %s ପ୍ରତି ଡାକରା ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପ୍ରକାର '%s' ପାଇଁ, '%s' ଆଶାକରାଯାଇଥିଲା

en: Calling %s from '%s' failed
or: %s କୁ '%s'ରୁ ଡାକିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Can only modify disk quota
or: କେବଳ ଡିସ୍କ କୋଟାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ

en: Can only open VNC or SPICE graphics backends, not %s
or: କେବଳ VNC କିମ୍ବା SPICE ଆଲେଖି ପୃଷ୍ଠଭୂମିଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଲିପାରିବେ, %s କୁ ନୁହଁ

en: Can't add USB hub: USB is disabled for this domain
or: USB ହବକୁ ଯୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: USB କୁ ଏହି ଡମେନ ପାଇଁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି

en: Can't add USB input device. USB bus is disabled
or: USB ନିବେଶ ଉପକରଣକୁ ଯୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। USB ବସକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି

en: Can't add another USB controller: USB is disabled for this domain
or: ଅନ୍ୟ ଏକ USB ନିୟନ୍ତ୍ରକକୁ ଯୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: ଏହି ଡମେନ ପାଇଁ USB କୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି

en: Can't add host USB device: USB is disabled in this host
or: ହୋଷ୍ଟ USB ଉପକରଣକୁ ଯୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: USB କୁ ଏହି ହୋଷ୍ଟରେ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି

en: Can't allocate memory
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ବଣ୍ଟନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't connect to $uri. Skipping.
or: $uri ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ଏଡ଼ାଇ ଦେଉଛି।

en: Can't create initial configuration
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ସଂରଚନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't determine config path
or: ବିନ୍ୟାସ ପଥ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't determine page size
or: ପୃଷ୍ଠା ଆକାରକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't determine pid file path.
or: pid ଫାଇଲ ପଥକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Can't determine socket paths
or: ସକେଟ ଫାଇଲ ପଥକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't determine user directory
or: ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Can't find prlctl command in the PATH env
or: prlctl ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ PATH ପରିବେଶରେ ଖୋଜିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't initialize access manager
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ପରିଚାଳକକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't initialize logging
or: ଲଗଇନକୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't load config file: %s: %s
or: ବିନ୍ୟାସ ଫାଇଲକୁ ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %s: %s

en: Can't modify device type '%s'
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s' କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't parse barrier from
or: ଏଥିରୁ ସୀମା ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't parse limit from
or: ଏଥିରୁ ସୀମା ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't parse prlctl output
or: prlctl ଫଳାଫଳକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't set soft limit without hard limit
or: ହାର୍ଡ ସୀମା ବିନା ସଫ୍ଟ ସୀମା ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't setup disk for non-block device
or: ବ୍ଲକ ହୋଇନଥିବା ଉପକରଣ ପାଇଁ ଡିସ୍କ ବିନ୍ୟାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't setup disk without media
or: ମେଡ଼ିଆ ବିନା ଡିସ୍କ ବିନ୍ୟାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot add CURL handle to a multi handle twice
or: ଏକାଧିକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ଦୁଇଥର CURL ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଯୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot add uninitialized CURL handle to a multi handle
or: ଆରମ୍ଭ ହୋଇନଥିବା CURL ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ଏକାଧିକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ଯୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot assign address for device name '%s'
or: ଉପକରଣ ନାମ '%s' ପାଇଁ ଠିକଣା ନ୍ୟସ୍ତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot attach disk until init PID is known
or: ଏହା ଜଣା ଅଛି ଯେ ଡିସ୍କକୁ init PID ରେ ସଂଲଗ୍ନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot attach hostdev until init PID is known
or: init PID ଜଣାନପଡ଼ିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ hostdev କୁ ସଂଲଗ୍ନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot check QEMU binary %s
or: QEMU ଦ୍ୱିମିକ %sକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot check dnsmasq binary %s
or: dnsmasq ଦ୍ୱିମିକ %s କୁ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot check socket connection status
or: ସକେଟ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥିତିକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot close container iterator
or: ଧାରଣ ପାତ୍ର ସଂଯୋଜକକୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot complete within timeout period
or: ସମୟ ସମାପ୍ତି ଅବଧି ମଧ୍ଯରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot connect to agent socket
or: ସଦସ୍ୟ ସକେଟ ସହିତ ସଂଯୋଗ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot create %s
or: %s କୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot create /dev
or: /dev ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot create /dev/pts
or: /dev/pts ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Cannot create a vboxSnapshotXmlHardDisk
or: ଏକ vboxSnapshotXmlHardDisk କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot create a vboxSnapshotXmlSnapshotPtr
or: ଏକ vboxSnapshotXmlSnapshotPtr ସୃଷ୍ଟି କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot create autostart directory %s
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ %s ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot create log directory '%s'
or: ଲଗ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ '%s' କୁ ନିର୍ମାଣ କରିହେବ ନାହିଁ

en: Cannot create macvlan devices on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ macvlan ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ସୃଷ୍ଟି କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot create pipe for child
or: ନିମ୍ନସ୍ତର ପାଇଁ ପାଇପ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot deactivate network autostart
or: ନେଟୱର୍କ autostart କୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot deactivate storage pool autostart
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲ autostart କୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot determine balloon device path
or: ବ୍ୟାଲୁନ ଉପକରଣ ପଥ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot determine free memory
or: ଖାଲି ସ୍ଥାନ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot determine system clock HZ
or: ତନ୍ତ୍ର ଘଡ଼ି HZ କୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot directly attach floppy %s
or: ଫ୍ଲପି %sକୁ ସିଧାସଳଖ ଭାବରେ ସଂଲଗ୍ନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot disable close-on-exec flag
or: close-on-exec କୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot duplicate fd %d onto fd %d
or: fd %d କୁ fd %d ରେ ନକଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot enable close-on-exec flag
or: close-on-exec କୁ ସକ୍ରିୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot enable general autostart option without affecting other domains
or: ଅନ୍ୟ ଡମେନଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ନପକାଇ ସାଧାରଣ ସ୍ୱୟଂପ୍ରାରମ୍ଭ ବିକଳ୍ପକୁ ସକ୍ରିୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot extract running %s hypervisor version
or: %s hypervisor ଚଳନ୍ତି ସଂସ୍କରଣକୁ କାଢିପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot find %s - Possibly the package isn't installed
or: %s କୁ ଖୋଜିପାରିଲା ନାହିଁ - ସମ୍ଭବତଃ ପ୍ୟାକେଜଟି ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ

en: Cannot find '%s' in path
or: ପଥରେ '%s' କୁ ଖୋଜିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot find CPU model with PVR 0x%08x
or: PVR 0x%08x ସହିତ CPU ମଡେଲ ଖୋଜିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot find QEMU binary %s
or: QEMU ଦ୍ୱିମିକ %sକୁ ଖୋଜି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot find UML kernel %s
or: UML କର୍ଣ୍ଣଲ %s କୁ ଖୋଜି ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Cannot find program %d version %d
or: ପ୍ରଗ୍ରାମ %d ସଂସ୍କରଣ %d କୁ ଖୋଜି ପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot find suitable CPU model for given data
or: ପ୍ରଦତ୍ତ ତଥ୍ୟ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ CPU ମଡେଲ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: Cannot find suitable emulator for %s
or: %s ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଏମ୍ୟୁଲେଟର ଖୋଜି ପାଇବେ ନାହିଁ

en: Cannot get hard disk by location
or: ହାର୍ଡ ଡିସ୍କକୁ ଅବସ୍ଥାନ ଦ୍ୱାରା ପାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot get interface MAC on '%s'
or: '%s' ଉପରେ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ MAC ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot get interface MTU on '%s'
or: '%s' ଉପରେ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ MTU ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot get interface flags on '%s'
or: '%s'ରେ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସୂଚକଗୁଡ଼ିକୁ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: Cannot modify live config if domain is inactive
or: ଡମେନ ସକ୍ରିୟ ନଥିବା ସମୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot mount filesystem type %s
or: ଅଜଣା ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାର %s କୁ ସ୍ଥାପନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot move fd %d out of the way
or: fd %d କୁ ପଥ ବାହାରକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot obtain CPU count
or: CPU ହିସାବ ପାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot offline enough CPUs
or: ଯଥେଷ୍ଟ CPU କୁ ଅଫଲାଇନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot open %s
or: %s କୁ ଖୋଲିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot open /dev/urandom
or:  /dev/urandom କୁ ଖୋଲିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot open /proc/cgroups
or: /proc/cgroups କୁ ଖୋଲିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot open init control %s
or: init ନିୟନ୍ତ୍ରଣ %s କୁ ଖୋଲିପାରବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <HardDisk> 'format' attribute
or: <HardDisk> 'ଶୈଳୀ' ବିଶେଷତାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <HardDisk> 'location' attribute
or: <HardDisk> 'ଅବସ୍ଥାନ' ବିଶେଷତାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <HardDisk> 'uuid' attribute
or: <HardDisk> 'uuid' ବିଶେଷତାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <Machine> 'currentSnapshot' attribute
or: <Machine> 'currentSnapshot' ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <Machine> 'lastStateChange' attribute
or: <Machine> 'lastStateChange' ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <Machine> 'name' attribute
or: <Machine> 'name'  ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <Machine> 'snapshotFolder' attribute
or: <Machine> 'snapshotFolder'  ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <Machine> 'uuid' attribute
or: <Machine> 'uuid' ବିଶେଷତାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <Machine> <Hardware> node
or: <Machine> <Hardware> ନୋଡକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <Machine> <MediaRegistry> node
or: <Machine> <MediaRegistry> ନୋଡକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <Machine> <StorageControllers> node
or: <Machine> <StorageControllers> ନୋଡକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <Snapshot> 'name' attribute
or: <Snapshot> 'name'  ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <Snapshot> 'timeStamp' attribute
or: <Snapshot> 'timeStamp' ବିଶେଷତାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <Snapshot> 'uuid' attribute
or: <Snapshot> 'uuid' ବିଶେଷତାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <Snapshot> <Hardware> node
or: <Snapshot> <Hardware> ନୋଡକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <Snapshot> <StorageControllers> node
or: <Snapshot> <StorageControllers> ନୋଡକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <VirtualBox> <Machine> node
or: <VirtualBox> <Machine> ନୋଡକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <address> 'bus' attribute
or: <address> 'bus' ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <address> 'controller' attribute
or: <address> 'controller' ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <address> 'cssid' attribute
or: <address> 'cssid'  ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <address> 'devno' attribute
or: <address> 'devno'  ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <address> 'domain' attribute
or: <address> 'domain' ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <address> 'function' attribute
or: <address> 'function' ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <address> 'iobase' attribute
or: <address>  'iobase'  ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <address> 'irq' attribute
or: <address> 'irq'  ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <address> 'port' attribute
or: <address> 'port' ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <address> 'reg' attribute
or: <address> 'reg'  ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <address> 'slot' attribute
or: <address> 'slot' ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <address> 'ssid' attribute
or: <address> 'ssid'  ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <address> 'target' attribute
or: <address> 'target'  ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <address> 'unit' attribute
or: <address> 'unit' ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <master> 'startport' attribute
or: <master> 'startport'  ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse <source> 'port' attribute with socket interface
or: <source> ସକେଟ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସହିତ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା 'port' ଗୁଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse MAC address '%s' in network '%s'
or: MAC ଠିକଣା '%s'କୁ ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse USB Class code %s
or: USB ଶ୍ରେଣୀ ସଂକେତ %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse USB product ID %s
or: USB ଉତ୍ପାଦ ID %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse USB vendor ID %s
or: USB ବିକ୍ରେତା ID %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse category in %s
or: %s ରେ ବିଭାଗକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse controller index %s
or: ନିୟନ୍ତ୍ରକ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse mode string
or: ଅବସ୍ଥା ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse number from '%s'
or: '%s' ରୁ ସଂଖ୍ୟା ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot parse socket address '%s': %s
or: ସକେଟ ଠିକଣା '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %s

en: Cannot read %s '%s'
or: %s '%s' କୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot read cputime for domain
or: ଡମେନ ପାଇଁ cputime କୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot read from /dev/urandom
or: /dev/urandom ରୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot remove stale PID file %s
or: PID ଫାଇଲ '%s'କୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot resize the max memory on an active domain
or: ଗୋଟିଏ ସକ୍ରିୟ ଡମେନ ଉପରେ ସର୍ବାଧିକ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନର ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot run interactive console without a controlling TTY
or: ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟାତ୍ମକ କୋନସୋଲକୁ ଏକ ନିୟନ୍ତ୍ରକ TTY ବିନା ଚଲାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot save host domain
or: ହୋଷ୍ଟ ଡମେନକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot set a base label with AppArmour
or: AppArmour ସହିତ ମୂଳ ନାମପଟିକୁ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot set autostart for transient domain
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ପରିସର ପାଇଁ ସ୍ୱୟଂଆରମ୍ଭକୁ ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot set bandwidth on interface '%s' of type %d
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ '%s' ଉପରେ %d ପ୍ରକାରର ବ୍ୟାଣ୍ଡୱିଡଥ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot set close-on-exec flag for socket
or: ସକେଟ ପାଇଁ close-on-exec କୁ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot set interface MAC on '%s'
or: '%s' ଉପରେ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ MAC ସେଟ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot set interface MTU on '%s'
or: '%s' ଉପରେ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ MTU ସେଟ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot set interface flags on '%s'
or: '%s'ରେ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସୂଚକଗୁଡ଼ିକୁ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot set memory higher than max memory
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନକୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ସର୍ବାଧିକ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot set ownerId data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ownerId ତଥ୍ୟକୁ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot set ownerName data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ownerName ତଥ୍ୟକୁ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot set ownerPid data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ownerPid ତଥ୍ୟକୁ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot set ownerUUID data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ownerUUID ତଥ୍ୟକୁ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot set restricted data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ପ୍ରତିରୋଧିତ ତଥ୍ୟକୁ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot setup CPU affinity until process is started
or: କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ CPU ସମାନତା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot setup cgroups until process is started
or: ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ନହେଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ cgroups କୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot share CURL handle that is already shared
or: ପୂର୍ବରୁ ସହଭାଗ ହେଉଥିବା CURL ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ସହଭାଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot share uninitialized CURL handle
or: ଆରମ୍ଭ ହୋଇନଥିବା CURL ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ସହଭାଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot specify a label if relabelling is turned off. model=%s
or: ଏକ ନାମପଟିକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ଯଦି ପୁନଃ ନାମକରଣକୁ ଅଫ କରାଯାଏ। ମଡେଲ=%s

en: Cannot undefine HostVirtualSwitch that has a '%s' port
or: HostVirtualSwitch କୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରିବେ ନାହିଁ ଯେଉଁଥିରେ '%s' ପୋର୍ଟ ଅଛି

en: Cannot undefine transient domain
or: ସକ୍ରିୟ ଡମେନକୁ ବ୍ୟାଖ୍ଯାହୀନ କରିହେବ ନାହିଁ

en: Cannot unshare CURL handle that is not shared
or: ସହଭାଗ ହୋଇନଥିବା CURL ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ସହଭାଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot unshare mount namespace
or: namespace ସ୍ଥାପନାକୁ ସହଭାଗ ନକରି ରଖିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot unshare uninitialized CURL handle
or: ଆରମ୍ଭ ହୋଇନଥିବା CURL ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ସହଭାଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot use host name '%s' in network '%s'
or: ହୋଷ୍ଟ ନାମ '%s'କୁ ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot use migrate v2 protocol with lock manager %s
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ v2 ପ୍ରୋଟୋକଲକୁ ଲକ ପରିଚାଳକ %s ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot use predefined UUID
or: ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା UUID କୁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot use slcp with devices other than console
or: କୋନସୋଲ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକରେ slcp କୁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot use virtio serial for parallel/serial devices
or: ସମାନ୍ତରାଳ/ କ୍ରମିକ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ virtio କୁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cap %s too big for destination
or: କ୍ୟାପ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Capabilities not available
or: ଦକ୍ଷତା ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Capabilities not found
or: ଦକ୍ଷତା ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Capacity
or: କ୍ଷମତା

en: Capacity cannot be empty.
or: କ୍ଷମତାକୁ ଖାଲି ରଖିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Capacity:
or: କ୍ଷମତା:

en: Category range c%d-c%d too small
or: ବିଭାଗ ପରିସର c%d-c%d ଟି ଅତି ଛୋଟ ଅଟେ

en: Ceph usage specified, but name is missing
or: Ceph ଉପଯୋଗିତା ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ନାମ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି

en: Certificate failed validation: %s
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ବୈଧିକରଣ ବିଫଳ: %s

en: Chain name contains invalid characters
or: ସୃଙ୍ଖଳ ନାମ ଅବୈଧ ଅକ୍ଷରଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ

en: Change media of CD or floppy drive
or: CD କିମ୍ବା ଫ୍ଲପି ଡ୍ରାଇଭର ମେଡିଆକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Change media of CD or floppy drive.
or: CD କିମ୍ବା ଫ୍ଲପି ଡ୍ରାଇଭର ମେଡିଆକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ।

en: Change the current directory.
or: ପ୍ରଚଳିତ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ।

en: Change the current memory allocation in the guest domain.
or: ଅତିଥି ପରିସରରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଥିବା ସ୍ମୃତି ବଣ୍ଟନ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ।

en: Change the maximum memory allocation limit in the guest domain.
or: ଅତିଥି ପରିସରରେ ସର୍ବାଧିକ ସ୍ମୃତି ବଣ୍ଟନ ପରିସୀମାକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ।

en: Change the number of virtual CPUs in the guest domain.
or: ଅତିଥି ପରିସରରେ ଆଭାସୀ CPU ମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ଯାକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ.

en: Changing device type to/from spicevmc would change default target channel name
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାରକୁ/ପ୍ରକାରରୁ spicevmc ରୁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଚ୍ୟାନେଲ ନାମକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥାଏ

en: Check that the 'kvm-intel' or 'kvm-amd' modules are loaded & the BIOS has enabled virtualization
or: ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଯେ 'kvm-intel' କିମ୍ବା 'kvm-amd' ମଡ୍ୟୁଲଗୁଡ଼ିକ ଧାରଣ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ BIOS ଟି ଆଭାସୀକରଣକୁ ସକ୍ରିୟ କରିଥାଏ

en: Child process (%lld) unexpected %s
or: ନିମ୍ନ ସ୍ତର ପଦ୍ଧତି (%lld)  ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ %s

en: Child process (%s) unexpected %s%s%s
or: ନିମ୍ନ ସ୍ତର ପଦ୍ଧତି (%s) ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ %s%s%s

en: Child quit during startup handshake
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ହସ୍ତମିଳନ ସମୟରେ ନିମ୍ନସ୍ତରଟି ବିଦାୟ ନେଇଛି

en: Children:
or: ନିର୍ଭରକ:

en: Command %s too long for destination
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Command '%s' is not found
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ '%s' ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Commit aborted
or: ଦାଖଲ କ୍ରିୟା ପରିତ୍ଯାଗ କରାଯାଇଛି

en: Commit complete
or: ଦାଖଲ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି

en: Compiled against library: libvirt %d.%d.%d
or: ଲାଇବ୍ରେରୀ ସହିତ ତୁଳନା କରି ସଙ୍କଳନ କରାଯାଇଛି: libvirt %d.%d.%d

en: Compiled with support for:
or: ଏହା ପାଇଁ ସହାୟତାକୁ ସଂକଳିତ କରିଥାଏ:

en: Completed with no error
or: ବିନା ତୃଟିରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି

en: Compressed data:
or: ସଙ୍କୁଚିତ ତଥ୍ୟ:

en: Compressed migration is not supported by QEMU binary
or: ସଙ୍କୋଚିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Compressed pages:
or: ସଙ୍କୁଚିତ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକ:

en: Compression cache misses:
or: ସଂକୋଚନ କ୍ୟାଶେ ଅନୁପସ୍ଥିତ:

en: Compression cache:
or: ସଂକୋଚନ କ୍ୟାଶେ:

en: Compression cache: %.3lf %s
or: ସଙ୍କୋଚନ କ୍ୟାଶେ: %.3lf %s

en: Compression overflows:
or: ସଂକୋଚନ ଅତିପ୍ରବାହ:

en: Compute baseline CPU for a set of given CPUs.
or: ପ୍ରଦତ୍ତ CPU ଗୁଡ଼ିକର ଗୋଟିଏ ସେଟ ପାଇଁ ଆଧାର ଧାଡ଼ି CPU କୁ ଗଣନା କରନ୍ତୁ।

en: Concrete job for %s invocation is in error state
or: %s ଆବାହନ ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଟି ତୃଟି ସ୍ଥିତିରେ ଅଛି

en: Concrete job for %s invocation is in unknown state
or: %s ଆବାହନ ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଟି ଅଜଣା ସ୍ଥିତିରେ ଅଛି

en: Config entry '%s' must be a string
or: config ନିବେଶ '%s' ଟି ଗୋଟିଏ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ହୋଇଥିବା ଉଚିତ

en: Config entry '%s' must represent a boolean value (true|false)
or: ବିନ୍ୟାସ ନିବେଶ '%s' ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ବୁଲିଆନ ମୂଲ୍ୟକୁ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥାଏ (true|false)

en: Configure a domain to be automatically started at boot.
or: ବୁଟ ସମୟରେ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପରିସରକୁ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ।

en: Configure a network to be automatically started at boot.
or: ବୁଟ ସମୟରେ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରାଯିବା ଗୋଟିଏ ନେଟୱାର୍କକୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ।

en: Configure a pool to be automatically started at boot.
or: ବୁଟ ସମୟରେ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପୁଲକୁ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ.

en: Connect the virtual serial console for the guest
or: ଅତିଥି ପାଇଁ ଆଭାସୀ କ୍ରମାନ୍ବୟ କୋନଶୋଲ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Connect to local hypervisor. This is built-in command after shell start up.
or: ସ୍ଥାନୀୟ ହାଇପରଭାଇଜର ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ। ଆବରଣ ବ୍ଯବସ୍ଥାପନ ପରେ ଏହା ପୂର୍ବ-ଉପଲବ୍ଧ (built-in) ସନ୍ଦେଶ ଅଟେ।

en: Connected to domain %s
or: ପରିସର %s ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ

en: Constant pages:
or: ସ୍ଥିରାଙ୍କ ପୃଷ୍ଠା:

en: Container ID is not specified
or: ଧାରଣ ପାତ୍ର ID ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଲ୍ଲିଖିତ ନାହିଁ

en: Container does not provide an initctl pipe
or: ଧାରଣ ପାତ୍ର କୌଣସି initctl ପାଇପ ପ୍ରଦାନ କରିନଥାଏ

en: Container is not defined
or: ଧାରଣ ପାତ୍ରଟିକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇନାହିଁ

en: Control groups not supported on this platform
or: ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଶ୍ରେଣୀ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Controllers must use the 'ccid' address type
or: ନିୟନ୍ତ୍ରକମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ 'ccid' ଠିକଣା ପ୍ରକାର ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ

en: Convert domain XML config to a native guest configuration format.
or: ପରିସର XML config କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଅତିଥି ବିନ୍ୟାସ ଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ।

en: Convert domain XML to native config
or: ପରିସର XML କୁ ସ୍ଥାନୀୟ config ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Convert native config to domain XML
or: ସ୍ଥାନୀୟ config କୁ ପରିସର XML ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Convert native guest configuration format to domain XML format.
or: ସ୍ଥାନୀୟ ଅତିଥି ବିନ୍ୟାସ ଶୈଳୀକୁ ପରିସର XML ଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Copy a disk backing image chain to dest.
or: ଲକ୍ଷସ୍ଥଳରେ ଗୋଟିଏ ଡିସ୍କ ପ୍ରତିଛବି ସୃଙ୍ଖଳକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ।

en: Copy aborted
or: ନକଲ କ୍ରିୟାକୁ ପରିତ୍ଯାଗ କରାଯାଇଛି

en: Core dump a domain.
or: ଗୋଟିଏ ପରିସରର ଅନ୍ତଃସ୍ଥଳକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Core(s) per socket:
or: ସକେଟ ପ୍ରତି ଅନଃସ୍ଥଳ:

en: Could find volume with name: %s
or: ଏହି ନାମ ବିଶିଷ୍ଟ ଭଲ୍ୟୁମକୁ ଖୋଜିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not add variable 'IP' to hashmap
or: ପ୍ରାଚଳ 'IP' କୁ hashmap ରେ ଯୋଗ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not add variable 'MAC' to hashmap
or: ପ୍ରାଚଳ 'MAC' କୁ hashmap ରେ ଯୋଗ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not allocate memory for output of '%s'
or: '%s' ର ଫଳାଫଳରେ ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ବାଣ୍ଟି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not assign address to disk '%s'
or: ଡିସ୍କ '%s' ରେ ଠିକଣା ନ୍ୟସ୍ତ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not build CURL header list
or: CURL ଶୀର୍ଷକ ତାଲିକା ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not change memory parameters: %s
or: ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ:%s

en: Could not change scheduler parameters: %s
or: ନିୟୋଜକ ପ୍ରାଚଳକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not close %s
or: %s କୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not configure network
or: ନେଟୱର୍କକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not convert domain name to VEID
or: ପରିସର ନାମକୁ VEID ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not convert from %s to UTF-8 encoding
or: %s ରୁ UTF-8 ସାଙ୍କେତିକରଣକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not copy an XML node
or: XML ନୋଡକୁ ନକଲ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not copy default config
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ config କୁ ନକଲ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not copy volume: %s
or: ଭଲ୍ୟୁମକୁ ନକଲ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not create Session instance, rc = 0x%08x
or: ଅଧିବେଶନ ପରିସ୍ଥିତି ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ, rc = 0x%08x

en: Could not create VirtualBox instance, rc = 0x%08x
or: VirtualBox ପରିସ୍ଥିତି ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ, rc = 0x%08x

en: Could not create filter
or: ଛାଣକ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not create openwsman client
or: openwsman କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not create snapshot: %s
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not create volume: %s
or: ଭଲ୍ୟୁମ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not define domain: %s
or: ଡମେନକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not delete snapshot '%s': %s
or: ଆଶୁଚିତ୍ର '%s' କୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not delete volume: %s
or: ଭଲ୍ୟୁମକୁ ଉପସାରଣ କରି ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not destroy domain: %s
or: ଡମେନକୁ ନଷ୍ଟ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not determine home directory
or: ହୋମ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not disable SIGPIPE
or: SIGPIPE କୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not dlsym %s from '%s': %s
or: %s କୁ '%s' ରୁ dlsym କରି ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not extract VirtualBox version
or: VirtualBox ସଂସ୍କରଣକୁ କାଢିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not extract vzctl version
or: vzctl ସଂସ୍କରଣକୁ କାଢିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not find %s with name '%s'
or: %s କୁ '%s' ନାମ ସହିତ ଖୋଜି ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find 'active' element
or: 'ସକ୍ରିୟ' ଉପାଦାନକୁ ଖୋଜି ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find <name>
or: <name> କୁ ଖୋଜି ପାରୁନାହିଁ

en: Could not find <uuid>
or: <uuid> କୁ ଖୋଜି ପାରୁନାହିଁ

en: Could not find HostPortGroup for key '%s'
or: କି '%s' ପାଇଁ HostPortGroup କୁ ଖୋଜି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not find HostPortGroup with key '%s'
or: କି '%s' ସହିତ HostPortGroup କୁ ଖୋଜି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not find HostVirtualSwitch with UUID '%s'
or: UUID '%s' ସହିତ HostVirtualSwitch କୁ ଖୋଜି ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find HostVirtualSwitch with name '%s'
or: '%s' ନାମ ସହିତ HostVirtualSwitch କୁ ଖୋଜି ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find PhysicalNic with key '%s'
or: କି '%s' ସହିତ PhysicalNic କୁ ଖୋଜି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not find PhysicalNic with name '%s'
or: '%s' ନାମକ PhysicalNic କୁ ଖୋଜି ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find any 'network' element in status file
or: ସ୍ଥିତି ଫାଇଲରେ କୌଣସି 'ନେଟୱର୍କ' ଉପାଦାନ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find any mounted controllers
or: କୌଣସି ସ୍ଥାପିତ ନିୟନ୍ତ୍ରକଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଜି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not find compute resource specified in '%s'
or: '%s' ରେ ଉଲ୍ଲିଖିତ କୌଣସି କମ୍ପୁଟର ଉତ୍ସକୁ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find datacenter specified in '%s'
or: '%s' ରେ ଉଲ୍ଲିଖିତ ତଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଖୋଜିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not find datastore containing absolute path '%s'
or: ବିଶେଷ ପଥ '%s' କୁ ଧାରଣ କରିଥିବା ତଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find datastore with name '%s'
or: '%s' ନାମକ ତଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find domain snapshot with internal name '%s'
or: ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ନାମ '%s' ସହିତ ମେଳ ଖାଉଥିବା ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ର ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find domain with UUID '%s'
or: UUID '%s' ସହିତ ଡମେନ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find domain with name '%s'
or: '%s' ନାମ ସହିତ ମେଳ ଖାଉଥିବା  ଡମେନ ଖୋଜି ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find host system specified in '%s'
or: '%s' ରେ ଉଲ୍ଲିଖିତ ହୋଷ୍ଟ ତନ୍ତ୍ରକୁ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find matching device
or: ମେଳଖାଉଥିବା ଉପକରଣକୁ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find parent device for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ମୂଖ୍ୟ ଉପକରଣକୁ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find physical NIC with MAC address '%s'
or: MAC ଠିକଣା '%s' ସହିତ ଭୌତିକ NIC କୁ ଖୋଜି ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find physical NIC with name '%s'
or: '%s'ନାମକ ଭୌତିକ NIC କୁ ଖୋଜି ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find snapshot with name '%s'
or: '%s' ନାମ ସହିତ ଆଶୁଚିତ୍ର ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find storage pool with name '%s'
or: '%s' ନାମକ ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲକୁ ଖୋଜିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not find storage pool with name: %s
or: ନାମ ସହିତ ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲ ପାଇଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not find storage pool with uuid '%s'
or: uuid '%s' ବିଶିଷ୍ଟ ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲ ଖୋଜିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not find storage volume with key '%s'
or: '%s' କି ସହିତ ସଂରକ୍ଷଣ ଭଲ୍ୟୁମକୁ ଖୋଜିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not find typefile '%s'
or: ପ୍ରକାର ଫାଇଲ '%s'କୁ ଖୋଜି ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Could not find value for variable '%s'
or: ପ୍ରାଚଳ '%s' ପାଇଁ ମୂଲ୍ୟ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not find variable '%s' in iterator
or: ପୂନରାବର୍ତ୍ତକରେ '%s'କୁ ଖୋଜି ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not format channel target type
or: ଚ୍ୟାନେଲ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପ୍ରକାରକୁ ସଜାଡ଼ି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not free deserialized data
or: କ୍ରମହୀନ ତଥ୍ୟକୁ ମୁକ୍ତ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not generate eth name for container
or: ଧାରଣ ପାତ୍ରରେ eth ନାମକୁ ସୃଷ୍ଟିକରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not generate next class ID
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଶ୍ରେଣୀ ID କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not generate veth name
or: veth ନାମକୁ ସୃଷ୍ଟିକରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not get UUID of virtual machine
or: ଆଭାସୀ ତନ୍ତ୍ରର UUID ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not get Virtual functions on %s
or: %s ରେ ଆଭାସୀ ଫଳନ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not get current time
or: ଏବେର ସମୟ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not get interface list
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ତାଲିକା ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not get iterator index for (internal) iterator ID %u
or: (ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ) ପୂନରାବର୍ତ୍ତକ ID %u ପାଇଁ ପୂନରାବର୍ତ୍ତକ ଅନୁକ୍ରମଣିକା ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not get iterator index for iterator ID %u
or: ପୂନରାବର୍ତ୍ତକ ID %u ପାଇଁ ପୂନରାବର୍ତ୍ତକ ଅନୁକ୍ରମଣିକା ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not get list of Defined Domains, rc=%08x
or: ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଡମେନଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକା ପାଇଲା ନାହିଁ, rc=%08x

en: Could not get list of Domains, rc=%08x
or: ଡମେନଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକା ପାଇଲା ନାହିଁ, rc=%08x

en: Could not get list of domains, rc=%08x
or: ଡମେନଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକା ପାଇଲା ନାହିଁ, rc=%08x

en: Could not get list of machines, rc=%08x
or: ମେସିନଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକା ପାଇଲା ନାହିଁ, rc=%08x

en: Could not get members of bridge '%s'
or: ବ୍ରିଜ '%s' ର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not get name of virtual machine
or: ଆଭାସୀ ତନ୍ତ୍ରର ନାମ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not get nth (%u) value of variable '%s'
or: nth (%u) ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାଚଳ '%s' ର  ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not get number of Defined Domains, rc=%08x
or: ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଡମେନଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ପାଇଲା ନାହିଁ, rc=%08x

en: Could not get number of Domains, rc=%08x
or: ଡମେନଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ଯା ପାଇଲା ନାହିଁ, rc=%08x

en: Could not get slaves of bond '%s'
or: ବନ୍ଧନ '%s' ର ଅନୁଚରକୁ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not get snapshot id
or: ଆଶୁଚିତ୍ର id କୁ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not get snapshot name
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ନାମ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not get syspath for parent of '%s'
or: '%s' ର ପ୍ରମୂଖ ପାଇଁ syspath ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not handle file name '%s'
or: ଫାଇଲ ନାମ '%s'କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not initialize CURL
or: CURL କୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not initialize CURL (multi)
or: CURL (ଏକାଧିକ) କୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not initialize CURL (share)
or: CURL  (ସହଭାଗ) କୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not initialize CURL mutex
or: CURL mutexକୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not initialize a CURL (share) mutex
or: CURL (ସହଭାଗ) mutexକୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not initialize openwsman transport
or: openwsman ପରିବହନକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not initialize options
or: ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not initialize session mutex
or: ଅଧିବେଶନ mutexକୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not lookup %s
or: %s କୁ ଦେଖିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not lookup %s for %s invocation
or: %s କୁ %s ଆବାହନ ପାଇଁ ଦେଖିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not lookup %s for domain %s
or: %s କୁ ଡମେନ %s ପାଇଁ ଦେଖିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not lookup '%s' from '%s'
or: '%s' କୁ '%s' ରୁ ନିରୀକ୍ଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not lookup '%s' list from '%s'
or: '%s' ତାଲିକାକୁ '%s' ରୁ ନିରୀକ୍ଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not lookup SOAP body
or: SOAP ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଦେଖିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not lookup controller model for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ନିୟନ୍ତ୍ରକ ମଡେଲକୁ ଦେଖିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not lookup datastore host mount
or: ତଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ହୋଷ୍ଟ ସ୍ଥାପନକୁ ଦେଖିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not lookup pull response
or: ପୁଲ ଉତ୍ତରକୁ ଦେଖି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not lookup pull response items
or: ପୁଲ ଉତ୍ତର ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not lookup root snapshot list
or: ରୁଟ ଆଶୁଚିତ୍ର ତାଲିକାକୁ ଦେଖିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not migrate domain, migration task finished with an error: %s
or: ଡମେନ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ, ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କ୍ରିୟା ଏକ ତ୍ରୁଟି ସହ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି: %s

en: Could not migrate domain, validation reported a problem
or: ଡମେନ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ, ବୈଧିକରଣ ଏକ ସମସ୍ୟା ଖବର କରିଥାଏ

en: Could not migrate domain, validation reported a problem: %s
or: ଡମେନ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ, ବୈଧିକରଣ ଏକ ସମସ୍ୟା ଖବର କରିଥାଏ: %s

en: Could not open '%s' to trigger host scan
or: ଆଧାର କ୍ରମବୀକ୍ଷଣକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ '%s' କୁ ଖୋଲିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not open /proc/net/dev
or: /proc/net/dev କୁ ଖୋଲିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse 'bonding/arp_interval' '%s' for '%s'
or: 'bonding/arp_interval' '%s' କୁ '%s' ପାଇଁ ବିଶ୍ଲେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse 'bonding/downdelay' '%s' for '%s'
or: 'bonding/downdelay' '%s' କୁ '%s' ପାଇଁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Could not parse 'bonding/miimon' '%s' for '%s'
or: 'bonding/miimon' '%s' କୁ '%s' ପାଇଁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse 'bonding/mode' '%s' for '%s'
or: 'bonding/mode' '%s' କୁ '%s' ପାଇଁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse 'bonding/updelay' '%s' for '%s'
or: 'bonding/updelay' '%s' କୁ '%s' ପାଇଁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse 'bonding/use_carrier' '%s' for '%s'
or: 'bonding/use_carrier' '%s' କୁ '%s' ପାଇଁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse 'bridge/stp_state' '%s' for '%s'
or: 'bridge/stp_state' '%s' କୁ '%s' ପାଇଁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse IID from '%s', rc = 0x%08x
or: IID କୁ '%s' ରୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ, rc = 0x%08x

en: Could not parse MTU value '%s'
or: MTU ମୂଲ୍ୟ '%s' କୁ ବିଶ୍ଲେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse UUID from '%s'
or: UUID କୁ  '%s' ରୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse UUID from string '%s'
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ '%s' ରୁ UUID କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse VPS ID %s
or: VPS ID %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse chain priority '%s'
or: ସୃଙ୍ଖଳ ଅଗ୍ରାଧିକାର '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse positive integer from '%s'
or: '%s' ରୁ ଯୁକ୍ତାତ୍ମକ ଗଣନ ସଂଖ୍ୟା ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse return code from '%s'
or: %s ରୁ ଫେରିଥିବା ସଂକେତକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse usb file %s
or: usb ଫାଇଲ %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse valid disk index from '%s'
or: %s ରୁ ବୈଧ ଡିସ୍କ ଅନୁକ୍ରମଣିକାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not parse version number from '%s'
or: '%s' ରୁ ସଂସ୍କରଣ ସଂଖ୍ୟାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not put variable '%s' into hashmap
or: hashmap ରେ  ପ୍ରାଚଳ '%s' କୁ ରଖି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not query registry value '%s\%s'
or: ପଞ୍ଜିକରଣ ମୂଲ୍ୟ '%s\%s' କୁ ପଚାରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not re-enable SIGPIPE
or: SIGPIPE କୁ ପୁଣି ସକ୍ରିୟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not read '%s' from config for container %d
or: '%s' କୁ ସଂରଚନାରୁ ଧାରଣ ପାତ୍ର %d ପାଇଁ ପଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not read 'IP_ADDRESS' from config for container %d
or: ଧାରଣ ପାତ୍ର %d ପାଇଁ configରୁ 'IP_ADDRESS' କୁ ପଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not read 'NETIF' from config for container %d
or: ଧାରଣ ପାତ୍ର %d ପାଇଁ configରୁ 'NETIF' କୁ ପଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not read 'OSTEMPLATE' from config for container %d
or: ଧାରଣ ପାତ୍ର %d ପାଇଁ configରୁ 'OSTEMPLATE' କୁ ପଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not read 'VE_PRIVATE' from config for container %d
or: ଧାରଣ ପାତ୍ର %d ପାଇଁ configରୁ 'VE_PRIVATE' କୁ ପଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not read config for container %d
or: ଧାରଣ ପାତ୍ର %d ପାଇଁ config କୁ ପଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not read container config
or: ଧାରଣ ପାତ୍ର config କୁ ପଢ଼ି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not read typefile '%s'
or: ପ୍ରକାର ଫାଇଲ '%s'କୁ ପଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not resume domain: %s
or: ଡମେନକୁ ପୁନଃଚାଳନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not retrieve 'bonding/arp_interval' for '%s'
or: 'bonding/arp_interval' କୁ '%s' ପାଇଁ କାଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not retrieve 'bonding/arp_ip_target' for '%s'
or: 'bonding/arp_ip_target' କୁ '%s' ପାଇଁ କାଢିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not retrieve 'bonding/arp_validate' for '%s'
or: 'bonding/arp_validate' କୁ '%s' ପାଇଁ କାଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not retrieve 'bonding/downdelay' for '%s'
or: 'bonding/downdelay' କୁ '%s' ପାଇଁ କାଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Could not retrieve 'bonding/miimon' for '%s'
or: 'bonding/miimon' କୁ '%s' ପାଇଁ କାଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not retrieve 'bonding/mode' for '%s'
or: 'bonding/mode' କୁ '%s' ପାଇଁ କାଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not retrieve 'bonding/updelay' for '%s'
or: 'bonding/updelay' କୁ '%s' ପାଇଁ କାଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not retrieve 'bonding/use_carrier' for '%s'
or: 'bonding/use_carrier' କୁ '%s' ପାଇଁ କାଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not retrieve 'bridge/forward_delay' for '%s'
or: 'bridge/forward_delay' କୁ '%s' ପାଇଁ କାଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not retrieve 'bridge/stp_state' for '%s'
or: 'bridge/stp_state' କୁ '%s' ପାଇଁ କାଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not retrieve pool information
or: ପୁଲ ସୂଚନା ବାହାର କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not retrieve resource pool
or: ଉତ୍ସ ସମୂହକୁ କାଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not retrieve the AutoStartDefaults object
or: AutoStartDefaults ବସ୍ତୁକୁ ବାହାର କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not revert to snapshot '%s': %s
or: ଆଶୁଚିତ୍ର '%s' କୁ ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not search in datastore '%s': %s
or: ତଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର '%s' ରେ ଖୋଜିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not set UUID
or: UUID କୁ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not set disk quota
or: ଡିସ୍କ କୋଟାକୁ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not set limit to %lld MHz, expecting positive value or -1 (unlimited)
or: ସୀମାକୁ %lld MHz ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ, ଯୁକ୍ତାତ୍ମକ ମୂଲ୍ୟ ଆଶା କରୁଅଛି ଅଥବା -1 (ଅସୀମିତ)

en: Could not set max-memory to %lu kilobytes: %s
or: ସର୍ବାଧିକ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନକୁ %lu କିଲୋବାଇଟରେ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not set memory size
or: ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନପ ଆକାରକୁ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not set memory to %lu kilobytes: %s
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନକୁ %lu କିଲୋବାଇଟରେ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not set number of vCPUs
or: vCPU ମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ଯାକୁ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not set number of virtual CPUs to %d: %s
or: ଆଭାସୀ  CPU ମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ଯାକୁ %d  ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not set reservation to %lld MHz, expecting positive value
or: ସଂରକ୍ଷଣକୁ %lld MHz ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ, ଯୁକ୍ତାତ୍ମକ ମୂଲ୍ୟ ଆଶାକରୁଅଛି

en: Could not set shares to %d, expecting positive value or -1 (low), -2 (normal) or -3 (high)
or: ସହଭାଗୀକୁ %d ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ, ଯୁକ୍ତାତ୍ମକ ମୂଲ୍ୟ ଆଶାକରୁଅଛି ଅଥବା -1 (ନିମ୍ନ), -2 (ସାଧାରଣ) ଅଥବା -3 (ଉଚ୍ଚ)

en: Could not set the source dir for the filesystem
or: ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ପାଇଁ ଉତ୍ସ dirକୁ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not start domain: %s
or: ଡମେନକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିଲି ନାହିଁ: %s

en: Could not suspend domain: %s
or: ଡମେନକୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not verify disk address
or: ଡିସ୍କ ଠିକଣାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not wipe volume: %s
or: ଭଲ୍ୟୁମକୁ ସଫା  କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not write to stream
or: ଧାରାରେ ଲେଖିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Couldn't fetch Domain Information
or: ଡମେନ ସୂଚନାକୁ କାଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Couldn't fetch Node Information
or: ନୋଡ ସୂଚନା ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Couldn't get VM information from XML
or: XML ରୁ VM ବିବରଣୀ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Couldn't get VM record
or: VM ବିବରଣୀ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Couldn't get host metrics
or: ହୋଷ୍ଟ ମେଟ୍ରିକ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Couldn't get host metrics - memory information
or: ହୋଷ୍ଟ ମେଟ୍ରିକ ପାଇଲା ନାହିଁ- ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ସୂଚନା

en: Couldn't get the Domain Pointer
or: ଡମେନ ସୂଚକକୁ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Couldn't get version info
or: ସଂସ୍କରଣ ସୂଚନାକୁ କାଢିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Couldn't parse version info
or: ସଂସ୍କରଣ ସୂଚନାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Couldn't read volume target path '%s'
or: ଆକାର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପଥ '%s'କୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Couldn't set link state on interface: %s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଉପରେ ସଂଯୋଗିକି ସ୍ଥିତି ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %s

en: Cpu '%u' in node '%zu' is out of range of the provided bitmap
or: Cpu '%u' ଯାହାକି ନୋଡ '%zu' ରେ ଅଛି ତାହା ପ୍ରଦତ୍ତ ବିଟମ୍ୟାପର ସୀମା ବାହାରେ ଅଛି

en: Create a device on the node.  Note that this command creates devices on the physical host that can then be assigned to a virtual machine.
or: ନୋଡରେ ଗୋଟିଏ ଉପକରଣ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ।  ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଭୌତିକ ଆଧାରରେ ଉପକରଣ ନିର୍ମାଣ କରିଥାଏ ଯାହାକୁକି ଗୋଟିଏ ଆଭାସୀ ଯନ୍ତ୍ରରେ ନ୍ୟସ୍ତ କରାଯାଇଥାଏ।

en: Create a domain.
or: ଗୋଟିଏ ପରିସର ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ।

en: Create a network.
or: ଗୋଟିଏ ନେଟୱାର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ।

en: Create a pool.
or: ଗୋଟିଏ ପୁଲ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ.

en: Create a restore point for interfaces settings
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସଂରଚନା ପାଇଁ ଏକ ପୁନଃସ୍ଥାପନ ବିନ୍ଦୁ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Create a snapshot (disk and RAM) from XML
or: XML ରୁ ଗୋଟିଏ ଆଶୁଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ (ଡିସ୍କ ଏବଂ RAM)

en: Create a snapshot (disk and RAM) from arguments
or: ଏକ ଆଶୁଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ (ଡିସ୍କ ଏବଂ RAM) ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ପାଖରୁ

en: Create a snapshot from XML
or: XML ରୁ ଗୋଟିଏ ଆଶୁଚିତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create a snapshot from a set of args
or: ଗୋଟିଏ args ସେଟରୁ ଆଶୁଚିତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create a vol from an existing volume.
or: ଏକ ସ୍ଥିତବାନ ଭଲ୍ୟୁମରୁ ଗୋଟିଏ ଭଲ୍ୟୁମ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create a vol.
or: ଗୋଟିଏ vol ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ.

en: Created bridge %s with attached device %s
or: ବ୍ରିଜ %s କୁ ସଂଲଗ୍ନ ଉପକରଣ %s ସହିତ ନିର୍ମାଣ କରିଛି

en: Creating non-file volumes is not supported
or: ଫାଇଲ ହୀନ ଭଲ୍ୟୁମଗୁଡ଼ିକର ନିର୍ମାଣ କରୁଅଛି

en: Creation Time
or: ନିର୍ମାଣ ସମୟ

en: Creation of %s volumes is not supported
or: %s ଭଲ୍ୟୁମର ନିର୍ମାଣ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: Credit scheduler cap parameter (%d) is out of range (0-65534)
or: ଶ୍ରେୟ ନିର୍ଘଣ୍ଟକ ସୀମା ପାରାମିଟର (%d) ପରିସର ବାହାରେ ଅଛି  (0-65534)

en: Credit scheduler weight parameter (%d) is out of range (1-65535)
or: ଶ୍ରେୟ ନିର୍ଘଣ୍ଟକ ଓଜନ ପାରାମିଟର (%d) ପରିସର (୧-୬୫୫୩୫) ବାହାରେ ଅଛି।

en: Current:
or: ପ୍ରଚଳିତ:

en: DAC imagelabel couldn't be determined
or: DAC ପ୍ରତିଛବି ନାମପଟିକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: DAC seclabel couldn't be determined
or: DAC seclabel କୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: DBus matches could not be installed. Disabling nwfilter driver
or: DBus ମେଳକଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାପନ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ। nwfilter ଡ୍ରାଇଭରକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରୁଅଛି

en: DBus not available, disabling HAL driver: %s
or: DBus ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ, HAL ଡ୍ରାଇଭରକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରୁଅଛି: %s

en: DBus support not compiled into this binary
or: DBus ସହାୟତା ଏହି ବାଇନାରୀରେ ସୁସଙ୍ଗତ ନୁହଁ

en: DBus type stack is empty
or: DBus ପ୍ରକାର ଷ୍ଟାକ ଖାଲି ଅଛି

en: DBus type too deeply nested
or: DBus ପ୍ରକାର ଅତି ମାତ୍ରାରେ ସନ୍ନିହିତ

en: DNS HOST records cannot be modified, only added or deleted
or: DNS HOST ବିବରଣୀକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବ ନାହିଁ, କେବଳ ଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା କିମ୍ବା ଅପସାରିତ ହୋଇଥିଲା

en: DNS SRV records cannot be modified, only added or deleted
or: DNS SRV ବିବରଣୀକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବ ନାହିଁ, କେବଳ ଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା କିମ୍ବା ଅପସାରିତ ହୋଇଥିଲା

en: DNS TXT records cannot be modified, only added or deleted
or: DNS SRV ବିବରଣୀକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବ ନାହିଁ, କେବଳ ଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା କିମ୍ବା ଅପସାରିତ ହୋଇଥିଲା

en: Data processed:
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇଥିବା ତଥ୍ୟ:

en: Data remaining:
or: ବଳକା ତଥ୍ୟ:

en: Data total:
or: ସମୁଦାୟ ତଥ୍ୟ:

en: Datastore has unexpected type '%s'
or: Datastore ରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପ୍ରକାର '%s' ଅଛି

en: Datastore path '%s' doesn't have expected format '[<datastore>] <path>'
or: ତଥ୍ୟ ସଂରକ୍ଷଣ ପଥ '%s' ରେ ଆଶାତିତ ଶୈଳୀ ନାହିଁ '[<datastore>] <path>'

en: Datastore path '%s' doesn't reference a file
or: ତଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ପଥ '%s' କୌଣସି ଫାଇଲକୁ ଅନୁସରଣ କରିନଥାଏ

en: DatastoreInfo has unexpected type
or: DatastoreInfo ରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପ୍ରକାର ଥାଏ

en: Define a domain.
or: ଗୋଟିଏ ପରିସର ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରନ୍ତୁ

en: Define a new network filter or update an existing one.
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ନେଟୱର୍କ ଛାଣକକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଗୋଟିଏ ସ୍ଥିତବାନ ଛାଣକକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ।

en: Define a pool.
or: ଗୋଟିଏ ପୁଲକୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରନ୍ତୁ.

en: Define or modify a secret.
or: ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟକୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Delete a domain snapshot
or: ଗୋଟିଏ ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete a given pool.
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରଦତ୍ତ ପୁଲକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ.

en: Delete a given vol.
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରଦତ୍ତ volକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ.

en: Descendants:
or: ବଂଶ:

en: Dest file %s too big for destination
or: ଡେଷ୍ଟ ଫାଇଲ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Destination buffer for ifname ('%s') not large enough
or: ifname ('%s') ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ବଫର ଯଥେଷ୍ଟ ବଡ଼ ନୁହଁ

en: Destination buffer for linkdev ('%s') not large enough
or: linkdev ('%s') ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ବଫର ଯଥେଷ୍ଟ ବଡ଼ ନୁହଁ

en: Destination libvirt does not support peer-to-peer migration protocol
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ libvirt peer-to-peer ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପ୍ରୋଟୋକଲକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: Destroy a device on the node.  Note that this command destroys devices on the physical host
or: ଏହି ନୋଡରେ ଗୋଟିଏ ଉପକରଣକୁ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ।  ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଭୌତିକ ହୋଷ୍ଟରେ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ନଷ୍ଟ କରିଥାଏ

en: Destroyed node device '%s'
or: ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ନୋଡ ଉପକରଣ '%s'

en: Detach device from an XML <file>
or: ଗୋଟିଏ XML <file> ରୁ ଉପକରଣକୁ ପୃଥକ କରନ୍ତୁ

en: Detach disk device.
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣକୁ ଅଲଗା କରନ୍ତୁ।

en: Detach network interface.
or: ନେଟୱାର୍କ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ଅଲଗା କରନ୍ତୁ।

en: Detach node device from its device driver before assigning to a domain.
or: ଗୋଟିଏ ପରିସରରେ ନିଯୁକ୍ତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନୋଡ ଉପକରଣକୁ ତାହାର ଉପକରଣ ଡ୍ରାଇଭରରୁ ପୃଥକ କରନ୍ତୁ।

en: Device
or: ଉପକରଣ

en: Device %s detached
or: ଉପକରଣ %s ପୃଥକ ହୋଇଛି

en: Device %s has been assigned to guest %d
or: ଉପକରଣ %s କୁ ଅତିଥି %d ରେ ନ୍ୟସ୍ତ କରାଯାଇଛି

en: Device %s in use
or: ଉପକରଣ %s ବ୍ୟବହାର ହେଉଅଛି

en: Device %s is already in use
or: ଉପକରଣ %s ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାରରେ ଅଛି

en: Device %s is behind a switch lacking ACS and cannot be assigned
or: ଉପକରଣ %s ଟି ACS ନଥିବା ଗୋଟିଏ ସ୍ୱୀଚ ପଛରେ ଅଛି ଏବଂ ନ୍ୟସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Device %s is not a bridge
or: ଉପକରଣ '%s' ଟି ଗୋଟିଏ ବ୍ରିଜ ନୁହଁ

en: Device %s not found: could not access %s
or: ଉପକରଣ %s ମିଳୁ ନାହିଁ: %s କୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Device %s re-attached
or: ଉପକରଣ %s ପୁଣି ସଯୁକ୍ତ ହୋଇଛି

en: Device %s reset
or: ଉପକରଣ %sକୁ ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି

en: Device %s un-attached from bridge %s
or: ଉପକରଣ %s କୁ ବ୍ରିଜ %s ରୁ ପୃଥକ କରାଯାଇଛି

en: Device attached successfully
or: ଉପକରଣ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ ହୋଇଛି

en: Device attached to bridge %s has no name
or: ବ୍ରିଜ %s ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ ଉପକରଣର କୌଣସି ନାମ ନାହିଁ

en: Device detached successfully
or: ଉପକରଣ ସଫଳତାର ସହିତ ପୃଥକ ହୋଇଛି

en: Device is not a fibre channel HBA
or: ଉପକରଣଟି ଗୋଟିଏ ଫାଇବର ଚ୍ୟାନେଲ HBA ନୁହଁ

en: Device type '%s' is not an integer
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s' ଟି ଗୋଟିଏ ଗଣନ ସଂଖ୍ୟା ନୁହଁ

en: Device updated successfully
or: ଉପକରଣ ସଫଳତାର ସହିତ ଅଦ୍ୟତିତ ହୋଇଛି

en: Device: %s
or: ଉପକରଣ: %s

en: Dict entry in signature '%s' is wrong size
or: ହସ୍ତାକ୍ଷର '%s' ରେ ଅବିଧାନ ନିବେଶର ଆକାର ଭୁଲ ଅଟେ

en: Dict entry in signature '%s' must be a basic type
or: ହସ୍ତାକ୍ଷର '%s' ରେ ଅବିଧାନ ନିବେଶ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ମୌଳିକ ପ୍ରକାରର ଅଟେ

en: Did not find USB device bus:%u device:%u
or: USB ଉପକରଣ ପରିପଥକୁ ପାଇଲେ ନାହିଁ:%u ଉପକରଣ:%u

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଗଲା

en: Disallowing client %llu with uid %llu
or: uid %llu ସହିତ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ %llu  କୁ ଅନୁମତି ଦେଉନାହିଁ

en: Disk address %d:%d:%d doesn't match target device '%s'
or: ଡିସ୍କ ଠିକଣା %d:%d:%d ଲକ୍ଷସ୍ଥଳ ଉପକରଣ '%s' ସହିତ ମେଳ ଖାଇନଥାଏ

en: Disk attached successfully
or: ଡିସ୍କ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ ହୋଇଛି

en: Disk cache mode %s is not supported
or: ଡିସ୍କ କ୍ୟାଶେ ଧାରା %s ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: Disk detached successfully
or: ଡିସ୍କ ସଫଳତାର ସହିତ ପୃଥକ ହୋଇଛି

en: Disk device '%s' does not support snapshotting
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣ '%s' ଆଶୁଚିତ୍ର ନେବାରେ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: Disk index %d is negative
or: ଡିସ୍କ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ଟି ରୂଣାତ୍ମକ ଅଟେ

en: Disk source %s must be a character/block device
or: ଡିସ୍କ ଉତ୍ସ %s ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ଅକ୍ଷର/ବ୍ଲକ ଉପକରଣ ହେବା ଉଚିତ

en: Display the system version information.
or: ତନ୍ତ୍ର ସଂସ୍କରଣ ସୂଚନାକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ।

en: Displays the node's total number of CPUs, the number of online CPUs and the list of online CPUs.
or: ନୋଡର ସମୁଦାୟ ସଂଖ୍ୟକ CPU କୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ, ଅନଲାଇନ CPU ଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ଏବଂ ଅନଲାଇନ CPU ଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକା।

en: Do not change process security label
or: ପଦ୍ଧତି ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତରକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Domain %s XML configuration edited.
or: ପରିସର %s XML ବିନ୍ୟାସ ସମ୍ପାଦିତ ହୋଇଥାଏ।

en: Domain %s XML configuration not changed.
or: ପରିସର %s XML ବିନ୍ୟାସ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇନାହିଁ।

en: Domain %s attached to pid %u
or: ଡମେନ %s pid %u ରେ ସଂଲଗ୍ନ

en: Domain %s could not be suspended
or: ଡମେନ %s କୁ ସ୍ଥଗିତ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: Domain %s could not be woken up
or: ଡମେନ %s କୁ ଜାଗ୍ରତ କରାଯାଇନଥିଲା

en: Domain %s created from %s
or: %s ପରିସର %s ରୁ ସୃଷ୍ଟ

en: Domain %s defined from %s
or: %s ପରସରକୁ %s ରୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରାଯାଇଛି

en: Domain %s destroyed
or: %s ପରିସରକୁ ନଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି

en: Domain %s didn't show up
or: ଡମେନ %s କୁ ଦର୍ଶାଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: Domain %s has been undefined
or: %s ପରିସର ନାମକୁ ସଜ୍ଞା ବିହୀନ କରାଯାଇଛି

en: Domain %s has no manage save image; removal skipped
or: ଡମେନ %s ରେ କୌଣସି ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷଣ ପ୍ରତିଛବି ନାହିଁ; ବହିଷ୍କାରକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି

en: Domain %s is being rebooted
or: %s ପରିସରକୁ ପୁନର୍ଚାଳନ କରାଯାଇଛି

en: Domain %s is being shutdown
or: %s ପରିସରକୁ ବନ୍ଦ କରାଯାଇଛି

en: Domain %s isn't running.
or: ପରିସର %s ଚାଲୁନାହିଁ।

en: Domain %s marked as autostarted
or: %s ପରିସରକୁ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଚିହ୍ନିତ କରାଯାଇଛି

en: Domain %s resumed
or: %s ପରିସରକୁ ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରାଗଲା

en: Domain %s started
or: %s ପରିସର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରାଗଲା

en: Domain %s successfully suspended
or: ଡମେନ %s କୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସ୍ଥଗିତ କରାଯାଇଛି

en: Domain %s successfully woken up
or: ଡମେନ %s କୁ ସଫଳତାର ସହିତ ଜାଗ୍ରତ କରାଯାଇଛି

en: Domain %s suspended
or: %s ପରିସରକୁ ସ୍ଥଗିତ କରାଯାଇଛି

en: Domain %s too big for destination
or: ଡମେନ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Domain %s unmarked as autostarted
or: %s ପରିସରରୁ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଚିହ୍ନକୁ ହଟାଯାଇଛି

en: Domain %s was reset
or: ଡମେନ %s କୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରାଗଲା

en: Domain '%s' is already running
or: ପରିସର %s ଟି ପୂର୍ବରୁ ଚାଲୁଅଛି

en: Domain '%s' sysinfo are not available
or: ଡମେନ '%s' sysinfo ଗୁଡ଼ିକ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Domain Pointer is invalid
or: ଡମେନ ସୂଚକଟି ଅବୈଧ ଅଟେ

en: Domain Pointer not valid
or: ଡମେନ ସୂଚକ ବୈଧ ନୁହଁ

en: Domain XML doesn't contain any disks, cannot deduce datastore and path for VMX file
or: ଡମେନ XML କୌଣସି ଡିସ୍କ ଧାରଣ କରିନଥାଏ, ତଥ୍ୟ ଭଣ୍ଡାରଏବଂ VMX ଫାଇଲ ପ୍ରତି ପଥକୁ ଅନୁମାନ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Domain XML doesn't contain any file-based harddisks, cannot deduce datastore and path for VMX file
or: ଡମେନ XML ଫାଇଲ-ଆଧାରିତ କୌଣସି ହାର୍ଡଡିସ୍କ ଧାରଣ କରିନଥାଏ, ତଥ୍ୟ ଭଣ୍ଡାରଏବଂ VMX ଫାଇଲ ପ୍ରତି ପଥକୁ ଅନୁମାନ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Domain XML must contain at least one <disk> element.
or: ଡମେନ XML ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅତିକମରେ ଗୋଟିଏ <disk> ଉପାଦାନ ଧାରଣ କରିଥାଏ।

en: Domain already exists, editing existing domains is not supported yet
or: ଡମେନ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି, ସ୍ଥିତବାନ ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସମ୍ପାଦନ କରିବା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Domain description updated successfully
or: ଡମେନ ବର୍ଣ୍ଣନା ସଫଳତାର ସହିତ ଅଦ୍ୟତିତ ହୋଇଛି

en: Domain has %d interfaces. Please specify which one to detach using --mac
or: ଡମେନରେ%d ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଅଛି। --mac କୁ ବ୍ୟବହାର କରି କାହାକୁ ପୃଥକ କରାଯିବ ଦୟାକରି ତାହା ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: Domain has no current snapshot
or: ଡମେନରେ କୌଣସି ପ୍ରଚଳିତ ଆଶୁଚିତ୍ର ନାହିଁ

en: Domain has no managed save image
or: ଡମେନରେ କୌଣସି ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷିତ ପ୍ରତିଛବି ନାହିଁ

en: Domain is already active
or: ପରିସରଟି ପୂର୍ବରୁ ସକ୍ରିୟ ଅଛି

en: Domain is already active or is in state transition
or: ଡମେନଟି ପୂର୍ବରୁ ସକ୍ରିୟ ଅଛି କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟରତ ଅଛି

en: Domain is already running
or: ପରିସର %s ଟି ପୂର୍ବରୁ ଚାଲୁଅଛି

en: Domain is not active
or: ପରିସରଟି ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: Domain is not active or is in state transition
or: ଡମେନଟି ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଚାଲିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛି

en: Domain is not paused
or: ଡମେନକୁ ଅଟକାଯାଇ ନାହିଁ

en: Domain is not powered off
or: ଡମେନକୁ ଅଫ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Domain is not powered on
or: ଡମେନକୁ ଅନ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Domain is not running
or: ଡମେନଟି ଚାଲୁନାହିଁ

en: Domain is not suspended
or: ଡମେନକୁ ସ୍ଥଗିତ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Domain is not suspended or powered off
or: ଡମେନକୁ ନିଲମ୍ବିତ ରଖାଯାଇ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଅଫ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Domain name contains invalid escape sequence
or: ଡମେନ ନାମ ଅବୈଧ ଏସ୍କେପ କ୍ରମ ଧାରଣ କରିଥାଏ

en: Domain name is not unique
or: ଡମେନ ନାମଟି ଅନନ୍ୟ ନୁହଁ

en: Domain not found
or: ପରିସର ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Domain not found: %s
or: ପରିସର ମିଳିଲା ନାହିଁ: %s

en: Domain restored from %s
or: %s ରୁ ପୁନଃସ୍ଥାପିତ ପରିସର

en: Domain snapshot %s children deleted
or: ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ର %s ର ଅନୁଗାମୀକୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି

en: Domain snapshot %s created
or: ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ର %s ନିର୍ମାଣ ହୋଇଛି

en: Domain snapshot %s created from '%s'
or: ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ର %s %s ରୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି

en: Domain snapshot %s deleted
or: ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ର %s କୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି

en: Domain snapshot not found
or: ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ର ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Domain snapshot not found: %s
or: ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ର ମିଳିଲା ନାହିଁ: %s

en: Domain title can't contain newlines
or: ଡମେନ ଶୀର୍ଷକରେ ନୂତନ ଧାଡ଼ି ନଥାଏ

en: Domain:
or: ପରିସର:

en: DomainID can't fit in 32 bits
or: DomainID 32 ବିଟରେ ଖାପ ଖାଉନାହିଁ

en: Done.
or: ସମାପ୍ତ।

en: Download length it too large
or: ଆହରଣ ଲମ୍ବା ଅତି ବଡ଼ ଅଟେ

en: Download volume contents to a file
or: ଏକ ଫାଇଲ ମଧ୍ଯକୁ ଭଲ୍ୟୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଆହରଣ କରନ୍ତୁ

en: Driver state initialization failed
or: ଡ୍ରାଇଭର ସ୍ଥିତି ପ୍ରାରମ୍ଭିକରଣ ବିଫଳ

en: Dump
or: ଡମ୍ପ

en: Dump XML for a domain snapshot
or: ଗୋଟିଏ ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ର ପାଇଁ XML କୁ ପକାନ୍ତୁ

en: Dump failed
or: ଡମ୍ପ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Duplicate NUMA cell info for cell id '%u'
or: ସେଲ id '%u' ପାଇଁ ନକଲି NUMA ସେଲ ସୂଚନା

en: Duration not supported. Use 0 for now
or: ଅବଧି ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ 0 ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: EOF notify callback must be supplied
or: EOF ବିଜ୍ଞପ୍ତି କଲବ୍ୟାକ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି

en: Edit the XML configuration for a domain.
or: ଗୋଟିଏ ପରିସର ପାଇଁ XML ବିନ୍ୟାସକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit the XML configuration for a network filter.
or: ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକ ପାଇଁ XML ବିନ୍ଯାସକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ।

en: Edit the XML configuration for a network.
or: ନେଟୱାର୍କ ପାଇଁ XML ବିନ୍ଯାସକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ।

en: Edit the XML configuration for a physical host interface.
or: ଗୋଟିଏ ଭୌତିକ ଆଧାର ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପାଇଁ XML ବିନ୍ୟାସକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit the XML configuration for a storage pool.
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ପାଇଁ XML ବିନ୍ଯାସକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ।

en: Edit the domain XML associated with a saved state file
or: ସଂରକ୍ଷିତ ସ୍ଥିତି ଫାଇଲ ସହିତ ସଶ୍ଳିଷ୍ଟ XML ଡମେନକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit the domain snapshot XML for a named snapshot
or: ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ର XML କୁ ଏକ ନାମକରଣ ହୋଇଥିବା ଆଶୁଚିତ୍ର ପାଇଁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Eject the media
or: ମେଡିଆକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Empty cpu list for pinning
or: ପିନିଙ୍ଗ ପାଇଁ ଖାଲି cpu ତାଲିକା

en: Empty qemu environment name specified
or: ଖାଲି qemu ପରିବେଶ ନାମ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଛି

en: Empty response during %s
or: %s ସମୟରେ ଖାଲି ଉତ୍ତର

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ

en: Ensure data previously on a volume is not accessible to future reads
or: ପୂର୍ବରୁ ଗୋଟିଏ ଭଲ୍ୟୁମରେ ଥିବା ତଥ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟତ ପଠନ ପାଇଁ ଅଭିଗମ୍ୟ ନୁହଁ

en: Enter %s's password for %s
or: %s's ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ %s ପାଇଁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ

en: Enter username for %s
or: %s ପାଇଁ ଚାଳକ ନାମ ଭରଣ କରନ୍ତୁ

en: Enter username for %s [%s]
or: %s ପାଇଁ ଚାଳକ ନାମ ଭରଣ କରନ୍ତୁ [%s]

en: Error adding file to config cache
or: config କ୍ୟାଶେରେ ଫାଇଲ ଯୋଡ଼ିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error adding file to config list
or: config ତାଲିକାରେ ଫାଇଲ ଯୋଗ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error creating initial configuration
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ବିନ୍ୟାସକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error from child process creating '%s'
or: '%s' କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବା ଫଳରେ ନିମ୍ନ ସ୍ତର ପଦ୍ଧତିରୁ ତ୍ରୁଟି

en: Error from child process opening '%s'
or: '%s' କୁ ଖୋଲିବା ଫଳରେ ନିମ୍ନ ସ୍ତର ପଦ୍ଧତିରୁ ତ୍ରୁଟି

en: Error in xmlAddPrevSibling
or: xmlAddPrevSibling ରେ ତୃଟି

en: Error in xmlNewProp
or: xmlNewProp ରେ ତୃଟି

en: Error looking up domain
or: ପରିସର ଦେଖିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error notify callback must be supplied
or: ତୃଟି ବିଜ୍ଞପ୍ତି କଲବ୍ୟାକ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି

en: Error opening file %s
or: ଫାଇଲ %sକୁ ଖୋଲିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error parsing 'path'. Invalid characters.
or: 'path' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି। ଅବୈଧ ବର୍ଣ୍ଣଗୁଡ଼ିକ।

en: Error parsing volume XML.
or: ଭଲ୍ୟୁମ XML ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି।

en: Error reading secret: %s
or: ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟ ପଢ଼ିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error while building firewall
or: ଫାୟାରୱାଲ ନିର୍ମାଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: Error while building firewall: %s
or: ଫାୟାରୱାଲ ନିର୍ମାଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Error while getting %s address info
or: %s ଠିକଣା ସୂଚନା ପାଇବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error while opening SSH session.
or: SSH ଅଧିବେଶନକୁ ଖୋଲିବା ସମୟରେ ତୃଟି।

en: Error while processing command's IO
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶର IO କୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: Error while processing monitor IO
or: ମନିଟର  IO କୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: Error while reading /proc/cgroups
or: /proc/cgroups ପଢ଼ିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error while reading the domain name
or: ଡମେନ ନାମକୁ ପଢ଼ିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: Escape character is %s
or: Escape ଅକ୍ଷରଟି ହେଉଛି %s

en: Ethernet controller index %d out of [0..3] range
or: ଇଥରନେଟ ନିୟନ୍ତ୍ରକ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ସୀମା [0..3] ବାହାରେ

en: Exceeded max iface limit %d
or: ସର୍ବାଧିକ iface ସୀମା %d କୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଛିକରିଛି

en: Executing new processes is not supported on Win32 platform
or: Win32 ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ ନୂତନ ପଦ୍ଧତିକୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରିବା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Existing device %s has no type
or: ସ୍ଥିତବାନ ଉପକରଣ %s ରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ନାହିଁ

en: Existing device %s is already a bridge
or: ସ୍ଥିତବାନ ଉପକରଣ %s ପୂର୍ବରୁ ଏକ ବ୍ରିଜ ଅଟେ

en: Exiting due to failure to migrate profile
or: ରୂପରେଖା ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ବିଫଳ ହେବାରୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରୁଅଛି

en: Expected downtime:
or: ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଅଚଳ ଅବସ୍ଥା:

en: Expected exactly 1 host for the storage pool
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲ ପାଇଁ ଠିକ 1 ଟି ହୋଷ୍ଟ ଆଶା କରାଯାଇଥିଲା

en: Expecting VI API type 'HostAgent' or 'VirtualCenter' but found '%s'
or: VI API ପ୍ରକାର 'HostAgent' କିମ୍ବା 'VirtualCenter' କୁ ଆଶାକରୁଅଛି କିନ୍ତୁ '%s' ମିଳିଛି

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'ata-hardDisk' or 'disk' but found '%s'
or: VMX ନିବେଶ '%s' କୁ 'ata-hardDisk' କିମ୍ବା 'ଡିସ୍କ' ଭାବରେ ଆଶା କରୁଅଛି କିନ୍ତୁ '%s' ମିଳିଲା

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'buslogic' or 'lsilogic' or 'lsisas1068' or 'pvscsi' but found '%s'
or: VMX ନିବେଶ '%s' କୁ 'buslogic' କିମ୍ବା 'lsilogic' କିମ୍ବା 'lsisas1068' କିମ୍ବା 'pvscsi' ଭାବରେ ଆଶା କରୁଅଛି କିନ୍ତୁ '%s' ମିଳିଲା

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'cdrom-image' but found '%s'
or: VMX ନିବେଶ '%s' କୁ 'cdrom-image' ଭାବରେ ଆଶା କରୁଅଛି କିନ୍ତୁ '%s' ମିଳିଲା

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'device' or 'file' but found '%s'
or: VMX ନିବେଶ '%s' କୁ 'ଉପକରଣ' କିମ୍ବା 'ଫାଇଲ' ହେବା ପାଇଁ ଆଶାକରୁଅଛି କିନ୍ତୁ '%s' ମିଳିଲା

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'device', 'file' or 'pipe' or 'network' but found '%s'
or: VMX ନିବେଶ '%s' କୁ 'ଉପକରଣ', 'ଫାଇଲ' କିମ୍ବା 'ପାଇପ' କିମ୍ବା 'ନେଟୱର୍କ' ହେବା ପାଇଁ ଆଶାକରୁଅଛି କିନ୍ତୁ '%s' ମିଳିଲା

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'generated' or 'static' or 'vpx' but found '%s'
or: VMX ନିବେଶ '%s' କୁ 'ନିର୍ମିତ' କିମ୍ବା 'ସ୍ଥାୟୀ' କିମ୍ବା 'vpx' ଭାବରେ ଆଶାକରୁଅଛି କିନ୍ତୁ'%s' ମିଳିଲା

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'scsi-hardDisk' or 'disk' but found '%s'
or: VMX ନିବେଶ '%s' କୁ 'scsi-hardDisk' କିମ୍ବା 'ଡିସ୍କ' ଭାବରେ  ଆଶା କରୁଅଛି କିନ୍ତୁ '%s' ମିଳିଲା

en: Expecting VMX entry '%s' to be 'server' or 'client' but found '%s'
or: VMX ନିବେଶ '%s' କୁ 'ସର୍ଭର' କିମ୍ବା 'କ୍ଲାଏଣ୍ଟ' ବୋଲି ଆଶାକରୁଅଛି କିନ୍ତୁ '%s' ମିଳିଲା

en: Expecting VMX entry '%s' to be MAC address but found '%s'
or: VMX ନିବେଶ '%s' କୁ MAC ଠିକଣା ଭାବରେ ଆଶାକରିଥିଲା କିନ୍ତୁ '%s' ମିଳିଲା

en: Expecting VMX entry 'config.version' to be 8 but found %lld
or: VMX ନିବେଶ 'config.version' କୁ 8 ବୋଲି ଆଶା କରୁଅଛି କିନ୍ତୁ%lld ମିଳିଲା

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'fd'
or: ନିବେଶ 'devices/disk/target' ର ଡମେନ XML ବିଶେଷତା 'dev' କୁ 'fd' ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଶାକରାଯାଇଥାଏ

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'hd'
or: ନିବେଶ 'devices/disk/target' ର ଡମେନ XML ବିଶେଷତା 'dev' କୁ 'hd' ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଶାକରାଯାଇଥାଏ

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'sd'
or: ନିବେଶ 'devices/disk/target' ର ଡମେନ XML ବିଶେଷତା 'dev' କୁ 'sd' ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଶାକରାଯାଇଥାଏ

en: Expecting product 'gsx' or 'esx' or 'embeddedEsx' or 'vpx' but found '%s'
or: 'gsx', 'esx' ,'embeddedEsx' କିମ୍ବା 'vpx' କୁ ଆଶାକରୁଅଛି କିନ୍ତୁ '%s' ମିଳିଛି

en: Expecting source '%s' of first file-based harddisk to be a VMDK image
or: ପ୍ରଥମ ଫାଇଲ-ଆଧାରିତ ହାର୍ଡ ଡିସ୍କର ଉତ୍ସ '%s' କୁ VMDK ପ୍ରତିଛବି ଭାବରେ  ଆଶାକରୁଅଛି

en: Expecting type '%s' but found '%s'
or: ପ୍ରକାର '%s' ଆଶାକରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ '%s' ମିଳିଲା

en: Expecting virt type to be '%s' but found '%s'
or: virt ପ୍ରକାରକୁ '%s' ହେବା ପାଇଁ ଆଶା କରୁଅଛି କିନ୍ତୁ '%s' ମିଲିଲା

en: Expiry of passwords is not supported
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତଗୁଡ଼ିକର ସମୟ ସମାପ୍ତି ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: Extract the snapshot's parent, if any
or: ଆଶୁଚିତ୍ରର ମୂଖ୍ୟକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ, ଯଦି କିଛି ଥାଏ

en: FDC bus index %d out of [0] range
or: FDC ପରିପଥ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ସୀମା [0] ବାହାରେ

en: FDC controller index %d out of [0] range
or: FDC ନିୟନ୍ତ୍ରକ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ସୀମା [0] ବାହାରେ

en: FDC unit index %d out of [0..1] range
or: FDC ଏକକ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ସୀମା [0..1] ବାହାରେ

en: Failed
or: ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Failed module registration %s
or: ମଡ୍ୟୁଲ ପଞ୍ଜିକରଣ %s ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Failed opening %s
or: %s କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed set TLS x509 credentials: %s
or: TLS x509 ଅଧିକାର ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to acquire lock
or: ତାଲାକୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to acquire pid file '%s'
or: pid ଫାଇଲ '%s'କୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to add PCI device ID '%s' to %s
or: PCI ଉପକରଣ ID '%s' କୁ %s ଥିରେ ଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to add netlink event handle watch
or: netlink ଘଟଣା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପ୍ରଦର୍ଶକକୁ ଯୋଡ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Failed to add signal handle watch
or: ସଂକେତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଘଡ଼ି ଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to add slot for PCI device '%s' to %s
or: PCI ଉପକରଣ '%s' ରୁ %s କୁ ପାଇଁ ସ୍ଲଟ ଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to add watch for fd %d events %d
or: fd %d ଘଟଣା %d ପାଇଁ ଘଡ଼ି ଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to allocate XML buffer
or: XML ବଫର ବାଣ୍ଟିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to allocate memory
or: ସ୍ମୃତି ବାଣ୍ଟିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to allocate memory for path
or: ପଥ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ବାଣ୍ଟିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to allocate memory for snapshot directory for domain %s
or: ଡମେନ %s ର ଆଶୁଚିତ୍ର ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ପାଇଁ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ବଣ୍ଟନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to allocate security label
or: ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର ବଣ୍ଟନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to allocate security model
or: ସୁରକ୍ଷା ମଡେଲ ବଣ୍ଟନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to allocate tty
or: tty କୁ ବାଣ୍ଟିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to allocate xen session
or: xen ଅଧିବେଶନକୁ ବାଣ୍ଟିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to apply capabilities: %d
or: ସାମର୍ଥ୍ଯକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ: %d

en: Failed to attach device from %s
or: %s ରୁ ଉପକରଣ ସଂଲଗ୍ନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to attach disk
or: ଡିସ୍କକୁ ସଂଲଗ୍ନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to attach interface
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ସଂଲଗ୍ନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to attach to pid %u
or: pid %u ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to autostart VM '%s': %s
or: VM '%s' କୁ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to autostart storage pool '%s': %s
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲ '%s' କୁ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to begin network config change transaction
or: ନେଟୱର୍କ ବିନ୍ୟାସ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to bind PCI device '%s' to %s
or: PCI ଉପକରଣ '%s' କୁ %s ଥିରେ ବାନ୍ଧିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to bind mount directory %s to %s
or: ସ୍ଥାପନ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ %s କୁ %s ରେ ବାନ୍ଧିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to build path for %s hook
or: %s ହୁକ ପାଇଁ ପଥ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to build pidfile path
or: pidfile ପଥ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to build pidfile path.
or: pidfile ପଥ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to build pool %s
or: ପୁଲ %s ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to check for domain managed save image
or: ଡମେନ ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷଣ ପ୍ରତିଛବି ପାଇଁ ଯାଞ୍ଚ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to check for managed save image
or: ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷିତ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to clean up %s
or: %s କୁ ସଫା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to clear security context for agent for %s
or: %s ପାଇଁ ଥିବା ସଦସ୍ୟ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ ସଫା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to clear security context for monitor for %s
or: %s ପାଇଁ ଥିବା ମନିଟର ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ ସଫା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to clone vol from %s
or: volକୁ %s ରୁ କ୍ଲୋନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to close bind target %s
or: ବନ୍ଧନ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ %s କୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to collect auth credentials
or: auth ପରିଚୟପତ୍ର ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to collect command
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to collect new description/title
or: ନୂତନ ବର୍ଣ୍ଣନା/ଶୀର୍ଷକ ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to commit network config change transaction
or: ନେଟୱର୍କ ବିନ୍ୟାସ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣକୁ ଦାଖଲ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to compare host CPU with %s
or: %s ସହିତ ହୋଷ୍ଟ CPUକୁ ତୁଳନା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to compile regex %s
or: regex %s କୁ ସଙ୍କଳନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to complete action %s on media
or: କାର୍ଯ୍ୟ %s କୁ ମେଡିଆ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to complete tree listing
or: ବୃକ୍ଷ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to connect socket to '%s'
or: ସକେଟକୁ '%s' ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to connect to %s
or: %s ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to connect to ssh agent
or: ssh ସଦସ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to convert '%s' to int
or: '%s' କୁ int ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to copy XML node
or: XML ନୋଡକୁ ନକଲ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to core dump domain %s to %s
or: %s ପରିସରକୁ %s କୁ ପଠାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to count network filters
or: ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକକୁ ହିସାବ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to count node devices
or: ନୋଡ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ଗଣନା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to count secrets
or: ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ହିସାବ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create %s
or: %s କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create '%s': %s
or: '%s' କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to create SASL client context: %d (%s)
or: SASL ଗ୍ରାହକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ: %d (%s)

en: Failed to create XML
or: XML ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create XML conf object
or: XML conf ବସ୍ତୁକୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create XML config object
or: XML ବିନ୍ୟାସ ବସ୍ତୁକୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create bind target %s
or: ବନ୍ଧନ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ %s କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create bridge node in xml document
or: xml ଦଲିଲରେ ବ୍ରିଜ ନୋଡ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create disk pool geometry
or: ଡିସ୍କ ପୁଲ ଜ୍ୟାମିତି ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create display URI
or: URI କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create domain from %s
or: %s ରୁ ପରିସର ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create domain save file '%s'
or: ଡମେନ ସଂରକ୍ଷଣ ଫାଇଲ '%s' କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create file '%s': couldn't determine fs type
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ: fs ପ୍ରକାର ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Failed to create filesystem probe for device %s
or: ଉପକରଣ %s ପାଇଁ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create inactive domain %s
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଡମେନ %s କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create interface node under bridge node in xml document
or: xml ଦଲିଲରେ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନୋଡକୁ ବ୍ରିଜ ନୋଡ ଅନ୍ତର୍ଗତରେ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create mDNS client: %s
or: mDNS ଗ୍ରାହକ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to create network from %s
or: %s ରୁ ନେଟୱାର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create node device from %s
or: %s ରୁ ନୋଡ ଉପକରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create pipe
or: ପାଇପ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create pool %s
or: ପୁଲ %s ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create pool from %s
or: %s ରୁ ପୁଲ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create reboot thread, killing domain
or: ପୁନର୍ଚାଳନ ଥ୍ରେଡ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ, ଡମେନକୁ ବନ୍ଦ କରୁଅଛି

en: Failed to create socket
or: ସକେଟ ନିର୍ମାଣରେ ବିଫଳ

en: Failed to create symlink '%s to '%s'
or: symlink '%s' କୁ '%s' ରେ ନିର୍ମାଣ କରିପରିବେ ନାହିଁ

en: Failed to create symlink '%s' to '%s'
or: symlink '%s' କୁ '%s' ରେ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create thread to suspend the host
or: ହୋଷ୍ଟକୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବା ପାଇଁ ଥ୍ରେଡ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create vol %s
or: vol %s ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to create vol from %s
or: %s ରୁ vol ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to define domain from %s
or: %s ରୁ ପରିସରକୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to define interface from %s
or: %s ରୁ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to define network filter from %s
or: %s ରୁ ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକକୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to define network from %s
or: %s ରୁ ନେଟୱାର୍କକୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to define new bridge interface %s
or: ନୂତନ ବ୍ରିଜ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s କୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to define new interface %s
or: ନୂତନ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s କୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to define pool %s
or: ପୁଲ %s କୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to define pool from %s
or: %s ରୁ ପୁଲକୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to delete autostart link '%s': %s
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଲିଙ୍କ '%s' କୁ ଅପସାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to delete pool %s
or: ପୁଲ %s କୁ ଅପସାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to delete secret %s
or: ଗୁପ୍ତ %s କୁ ଅପସାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to delete snapshot %s
or: ଆଶୁଚିତ୍ର %s କୁ ଅପସାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to delete symlink '%s'
or: symlink '%s' କୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Failed to delete vol %s
or: vol %s କୁ ଅପସାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to destroy bridge interface %s
or: ବ୍ରିଜ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s କୁ ନଷ୍ଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to destroy domain %s
or: %s ପରିସରକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to destroy domain '%d'
or: ଡମେନ '%d' କୁ ନଷ୍ଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to destroy interface %s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s କୁ ନଷ୍ଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to destroy network %s
or: %s ନେଟୱାର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to destroy node device '%s'
or: ନୋଡ ଉପକରଣ '%s'କୁ ନଷ୍ଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to destroy pool %s
or: ପୁଲ %s କୁ ନଷ୍ଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to detach device %s
or: ଉପକରଣ  %s କୁ ପୃଥକ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to detach device from %s
or: %s ରୁ ଉପକରଣକୁ ପୃଥକ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to detach disk
or: ଡିସ୍କକୁ ପୃଥକ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to detach interface
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ପୃଥକ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to determine if %u:%u:%u:%u is a Direct-Access LUN
or: %u:%u:%u:%u ଟି ଗୋଟିଏ ସିଧାସଳଖ ଅଭିଗମ୍ୟ LUN ବୋଲି ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to disconnect from the hypervisor
or: ହାଇପରଭାଇଜର ଠାରୁ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to dump core of domain '%d' with libxenlight
or: ଡମେନ '%d' କୁ libxenlight ସହିତ କୋର ଡମ୍ପ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to extract interface information
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସୂଚନା ବାହାର କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to extract interface information or no interfaces found
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସୂଚନା ବାହାର କରିବାରେ ବିଫଳ କିମ୍ବା କୌଣସି ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ମିଳି ନାହିଁ

en: Failed to find SCSI host with wwnn='%s', wwpn='%s'
or: SCSI ହୋଷ୍ଟକୁ wwnn='%s', wwpn='%s' ସହିତ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to find a node driver
or: ନୋଡ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to find a node driver: %s
or: ନୋଡ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to find a secret storage driver
or: ଗୋଟିଏ ଗୁପ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to find a secret storage driver: %s
or: ଗୋଟିଏ ଗୁପ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to find a storage driver
or: ଭଣ୍ଡାର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to find a storage driver: %s
or: ଭଣ୍ଡାର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to find any %s pool sources
or: ଯେକୌଣସି ପୁଲ %s କୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to find group record for gid '%u'
or: gid '%u' ପାଇଁ ଶ୍ରେଣୀ ବିବରଣୀ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to find parent device for %s
or: %s ପାଇଁ ମୂଖ୍ୟ ଉପକରଣକୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to find the interface
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to find the interface: %s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to find the network
or: ନେଟୱାର୍କକୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to find the network: %s
or: ନେଟୱାର୍କକୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to find user record for uid '%u'
or: uid '%u' ପାଇଁ ଚାଳକ ବିବରଣୀ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to fork as daemon: %s
or: ଡେମନ ପରି ବିଭାଜିତ ହେବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to format new xml document for bridge %s
or: ବ୍ରିଜ %s ରେ ନୂତନ xml ଦଲିଲକୁ ସଜାଡ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to format new xml document for un-enslaved interface %s
or: ନୂତନ xml ଦଲିଲକୁ ଅନୁଗାମୀ ହୋଇନଥିବା ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s ପାଇଁ ସଜ୍ଜିକରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to generate UUID
or: UUID ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get %s minor number
or: %s ଗୌଣ ସଂଖ୍ଯାକୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get PCI Config Address String
or: PCI ସଂରଚନା ଠିକଣା ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get PCI SYSFS file
or: PCI SYSFS ଫାଇଲ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get UUID of created secret
or: ନିର୍ମିତ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟର UUID ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get VNC port. Is this domain using VNC?
or: VNC ପୋର୍ଟ ପାଇବାରେ ବିଫଳ। ଏହି ଡମେନ VNC କୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଅଛି କି?

en: Failed to get a scheduler name
or: ଗୋଟିଏ ଅନୁସୂଚକ ନାମ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get block stats %s %s
or: %s ଖଣ୍ଡର ଅବସ୍ଥିତି ପାଇବାରେ ବିଫଳ %s

en: Failed to get capability names of the device
or: ଉପକରଣର ସାମର୍ଥ୍ଯ ନାମ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get capability numbers of the device
or: ଉପକରଣର କ୍ଷମତା ସଂଖ୍ୟା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get disk information
or: ଡିସ୍କ ସୂଚନା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get domain autostart state
or: ଡମେନ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ସ୍ଥିତିକୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get domain description xml
or: ଡମେନ xml ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get domain persistence info
or: ଡମେନ ସ୍ଥାୟୀ ସୂଚନାକୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get domain state
or: ଡମେନ ସ୍ଥିତି ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get domain's UUID
or: ଡମେନର  UUID କୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get fs flags
or: fs ସୂଚକକୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get host number for iSCSI session with path '%s'
or: iSCSI ଅଧିବେଶନ ପାଇଁ ପଥ '%s' ସହିତ ଆଧାର ସଂଖ୍ୟାକୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get interface information
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସୂଚନା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get interface stats %s %s
or: %s ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର ଅବସ୍ଥିତି ପାଇବାରେ ବିଫଳ %s

en: Failed to get memory statistics for domain %s
or: ଡମେନ %s ପାଇଁ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get network autostart state
or: ନେଟୱର୍କର ସ୍ବୟଂ ଆରମ୍ଭ ସ୍ଥିତିକୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get network persistence info
or: ନେଟୱର୍କ ସ୍ଥାୟୀ ସୂଚନା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get node physical info from libxenlight
or: libxenlight ରୁ ନୋଡ ଭୌତିକ ସୂଚନା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get pool autostart state
or: ପୁଲ ସ୍ୱୟଂପ୍ରାରମ୍ଭ ସ୍ଥିତିକୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get pool persistence info
or: ପୁଲ ସ୍ଥାୟୀ ସୂଚନା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get scheduler id for domain '%d' with libxenlight
or: ଡମେନ '%d' ପାଇଁ libxenlight ସହିତ ଯୋଜନା id ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get scheduler parameters for domain '%d' with libxenlight
or: ଡମେନ '%d' ପାଇଁ libxenlight ସହିତ ଯୋଜନା ପ୍ରାଚଳ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get snapshot count
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ସଂଖ୍ୟା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get the number of active networks
or: ସକ୍ରିୟ ନେଟୱର୍କଗୁଡ଼ିକ ସଂଖ୍ୟା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get the number of active pools
or: ସକ୍ରିୟ ପୁଲଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get the number of inactive networks
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ନେଟୱର୍କଗୁଡ଼ିକ ସଂଖ୍ୟା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get the number of inactive pools
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପୁଲଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get udev device for syspath '%s' or '%s'
or: syspath '%s' କିମ୍ବା '%s' ପାଇଁ udev ଉପକରଣ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get uuid of secret
or: ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟର uuid ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to get version info from libxenlight
or: libxenlight ରୁ ସଂସ୍କରଣ ସୂଚନା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to initialize TLS session: %s
or: TLS ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to initialize libssh2 agent handle
or: libssh2 ସଦସ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to initialize libssh2 known hosts table
or: libssh2 ଜଣା ଥିବା ହୋଷ୍ଟ ସାରଣୀକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to initialize libssh2 session
or: libssh2 ଅଧିବେଶନକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to initialize libvirt
or: libvirt ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to initialize mutex
or: mutex ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to initialize security drivers
or: ସୁରକ୍ଷା ଡ୍ରାଇଭରକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to initialize storage pool '%s': %s
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲ '%s': %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to inquire lock
or: ଲକ୍‌ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to kill process %lld: %s
or: %lld କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to list active domains
or: ସକ୍ରିୟ ପରିସର ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list active interfaces
or: ସକ୍ରିୟ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list active networks
or: ସକ୍ରିୟ ନେଟୱାର୍କ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list active pools
or: ସକ୍ରିୟ ପୁଲମାନଙ୍କୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list domains
or: ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list inactive domains
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପରିସର ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list inactive interfaces
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list inactive networks
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ନେଟୱାର୍କ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list inactive pools
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପୁଲମାନଙ୍କୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list interfaces
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list network filters
or: ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list networks
or: ନେଟୱର୍କ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list node devices
or: ନୋଡ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list node secrets
or: ନୋଡ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list persistent guests on $uri
or: $uri ଉପରେ ସ୍ଥାୟୀ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list pools
or: ପୁଲଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list secrets
or: ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list ssh agent identities
or: ssh ସଦସ୍ୟ ପରିଚାୟକକୁ ତାସିକାଭୁକ୍ତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list storage volumes
or: ସଂରକ୍ଷଣ ଭଲ୍ୟୁମଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list transient guests
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list vcpus for domain '%d' with libxenlight
or: ଡମେନ '%d' ପାଇଁ libxenlight ସହିତ vcpus କୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to list volumes
or: ଭଲ୍ୟୁମଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to load PCI stub module %s
or: PCI stub ମଡ୍ୟୁଲ %s କୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to load plugin %s: %s
or: ପ୍ଲଗଇନ %s କୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to make auth credentials
or: auth ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to make device %s
or: ଉପକରଣ %s କୁ ତିଆରି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to make directory %s readonly
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %s କୁ କେବଳ ପଠନୀୟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to make dnsmasq (PID: %d) reload config files.
or: dnsmasq (PID: %d) କୁ ବିନ୍ୟାସ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ପୁନର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to make domain persistent after migration
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପରେ ଡମେନ କ୍ଷମତାକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to make domain persistent after migration: %s
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପରେ ଡମେନ କ୍ଷମତାକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to make new root %s readonly
or: ନୂତନ ରୁଟ %s କୁ କେବଳ ପଠନୀୟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to make path %s
or: ପଥ %s କୁ ତିଆରି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to make root private
or: ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକକୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to mark domain %s as autostarted
or: %s ପରିସରକୁ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଚିହ୍ନିତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to mkdir %s
or: mkdir %s କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to mount %s on %s type %s
or: %s ରେ %s ପ୍ରକାର  %s କୁ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to mount %s on /proc/meminfo
or: %s କୁ /proc/meminfo ଉପରେ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to mount device %s to %s
or: ଉପକରଣ %s କୁ %s ରେ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to mount device %s to %s as %s
or: ସ୍ଥାପନ ଉପକରଣ %s କୁ %s ରେ %s ଭାବରେ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to mount device %s to %s, unable to detect filesystem
or: ସ୍ଥାପନ ଉପକରଣ %s କୁ %s ରେ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ, ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରକୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Failed to mount devpts on %s
or: %s ରେ devpts କୁ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to mount directory %s as tmpfs
or: ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ %s କୁ tmpfs ଭାବରେ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to mount empty tmpfs at %s
or: ଖାଲି tmpfsକୁ %s ରେ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to move '%s' element in xml document
or: xml ଦଲିଲରେ '%s' କୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to open %s
or: %s କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to open '%s'
or: '%s' କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to open config space file '%s'
or: config ସ୍ପେସ ଫାଇଲ '%s' କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to open file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s'କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to open file '%s': couldn't determine fs type
or: ଫାଇଲ '%s'କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ: fs ପ୍ରକାର ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Failed to open pid file '%s'
or: pid ଫାଇଲ '%s'କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to open storage volume with path '%s'
or: ପଥ '%s' ସହିତ ସଂରକ୍ଷଣ ଭଲ୍ୟୁମକୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to open stream for file descriptor when reading output from '%s': '%s'
or: '%s' ରୁ ଫଳାଫଳକୁ ପଢ଼ିବା ସମୟରେ ଫାଇଲ ବର୍ଣ୍ଣନାକାରୀ ପାଇଁ ଧାରା ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ: '%s'

en: Failed to open tty %s
or: tty %s କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to parse block name %s
or: ବ୍ଲକ ନାମ %sକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to parse configuration of %s
or: %s ର ବିନ୍ଯାସକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to parse dir name '%s'
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ନାମ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to parse domain description xml
or: ପରିସର ବର୍ଣ୍ଣନା xml ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to parse group '%s'
or: ଶ୍ରେଣୀ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Failed to parse mode '%s'
or: ଧାରା '%s' କୁ ବିଶ୍ଲେଷଣ କରିବାରେ

en: Failed to parse port number
or: ପୋର୍ଟ ସଂଖ୍ୟାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to parse positive integer from '%s'
or: '%s' ରୁ ଯୁକ୍ତାତ୍ମକ ଗଣନ ସଂଖ୍ୟା ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to parse snapshot XML from file '%s'
or: ଆଶୁଚିତ୍ର XML  କୁ ଫାଇଲ '%s' ରୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to parse user '%s'
or: ବ୍ୟବହାରକାରୀ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to parse vzlist output
or: vzlist ଫଳାଫଳକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to pin vcpu '%d' with libxenlight
or: vcpu '%d' କୁ libxenlight ସହିତ ପିନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to pivot root
or: ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକକୁ pivot କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to process SCSI device with sysfs path '%s'
or: SCSI ଉପକରଣକୁ sysfs ପଥ '%s' ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to re-attach PCI device: %s
or: PCI ଉପକରଣକୁ ପୁଣିଥରେ ସଂଲଗ୍ନ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to re-attach device %s
or: ଉପକରଣ %s କୁ ପୁଣିଥରେ ସଂଲଗ୍ନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to read '%s'
or: '%s' କୁ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to read /proc/mounts
or: /proc/mountsକୁ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to read AppArmor profiles list '%s'
or: AppArmor ରୂପରେଖା ତାଲିକା '%s' କୁ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to read PCI config space for %s
or: PCI ବିନ୍ୟାସ ସ୍ଥାନକୁ %s ପାଇଁ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to read any block statistics for domain %d
or: ଡମେନ %d ପାଇଁ କୌଣସି ବ୍ଲକ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to read file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to read from %s
or: %s ରୁ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to read product/vendor ID for %s
or: %s ପାଇଁ ଉତ୍ପାଦ/ବିକ୍ରେତା ID କୁ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to read the container continue message
or: ଧାରଣ ପାତ୍ର ଚାଲୁରଖିବା ସନ୍ଦେଶ ପଠାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to readdir for %s (%d)
or: %s (%d) ପାଇଁ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to reboot domain %s
or: %s ପରିସରକୁ ପୁନର୍ଚାଳନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to reboot domain '%d' with libxenlight
or: ଡମେନ '%d' କୁ libxenlight  ସହିତ ପୁନର୍ଚାଳନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to reconnect to the hypervisor
or: hypervisor ସହିତ ପୁନଃ ପୁନଃସଂଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to redefine sexpr
or: sexpr କୁ ପୁନଃ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to refresh pool %s
or: ପୁଲ %s କୁ ସତେଜ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to register shutdown timeout
or: ବନ୍ଦ କରିବା ସମୟ ସମାପ୍ତକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to register xml namespace '%s'
or: xml namespace '%s' କୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to register xml namespace 'http://www.innotek.de/VirtualBox-settings'
or: xml namespace 'http://www.innotek.de/VirtualBox-settings' କୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to release lock
or: ଲକ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to release port %d
or: ପୋର୍ଟ  %d କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to remove PCI ID '%s' from %s
or: PCI ID '%s' କୁ %s ରୁ କାଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to remove domain managed save image
or: ଡମେନ ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷଣ ପ୍ରତିଛବିକୁ ବାହାର କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to remove managed save file '%s'
or: ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷଣ ଫାଇଲ '%s' କୁ ବାହାର କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to remove managed save image for domain %s
or: ଡମେନ %s ପାଇଁ  ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷଣ ପ୍ରତିଛବିକୁ ବାହାର କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to remove storage volume '%s'(%s)
or: ସଂରକ୍ଷଣ ଭଲ୍ୟୁମ '%s'(%s) କୁ ବାହାର କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to reset PCI device: %s
or: PCI ଉପକରଣକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to reset device %s
or: ଉପକରଣ %sକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to reset domain %s
or: ଡମେନ %sକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to resize block device '%s'
or: ବ୍ଲକ ଉପକରଣ '%s' ର ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to resolve device link '%s'
or: ଉପକରଣ ଲିଙ୍କ '%s' କୁ ସମାଧାନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to restore PCI config space for %s
or: PCI ବିନ୍ୟାସ ସ୍ଥାନକୁ %s ପାଇଁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to restore domain from %s
or: %s ରୁ ପରିସରକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to restrict process
or: ପଦ୍ଧତିକୁ ସିମୀତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to resume domain %s
or: %s ପରିସରକୁ ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to resume domain '%d' with libxenlight
or: ଡମେନ '%d' କୁ libxenlight  ସହିତ ପୁନଃଚାଳନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to resume guest %s after failure
or: ବିଫଳତା ପରେ ଅତିଥି %s କୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to retrieve CPU statistics for domain '%s'
or: ଡମେନ '%s' ପାଇଁ CPU ପରିସଂଖ୍ୟାନ କାଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to retrieve current vcpu count
or: ପ୍ରଚଳିତ vcpu ସଂଖ୍ୟାକୁ କାଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to retrieve maximum vcpu count
or: ସର୍ବାଧିକ vcpu ସଂଖ୍ୟାକୁ କାଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to retrieve ssh host key: %s
or: ssh ହୋଷ୍ଟ କି କାଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to retrieve vCPU count from the guest
or: ଅତିଥି ପାଖରୁ vCPU ହିସାବ ଗ୍ରହଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to rollback network config change transaction
or: ନେଟୱର୍କ ବିନ୍ୟାସ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣକୁ ପଛାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to run clone container
or: କୃନ୍ତକ ଧାରଣ ପାତ୍ରକୁ ଚଲାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to run command '%s' to create new iscsi interface
or: ନୂତନ iscsi ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ '%s' କୁ ଚଲାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to run command '%s' to update iscsi interface with IQN '%s'
or: iscsi ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ IQN '%s' ସହିତ ଅଦ୍ୟତନ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ '%s' କୁ ଚଲାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to save domain %s state
or: ଡମେନ %s ସ୍ଥିତିରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to save domain %s to %s
or: %s ପରିସରକୁ %s ରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to save domain '%d' with libxenlight
or: ଡମେନ '%d' କୁ libxenlight ସହିତ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to send continue signal to controller
or: ନିୟନ୍ତ୍ରକ ପାଖକୁ ଅନବରତ ସଂକେତ ପଠାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to serialize snapshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ କ୍ରମାନ୍ବୟରେ ପ୍ରସାରିତ କରିବା ସମୟରେ ବିଫଳ

en: Failed to set %s for %s: value too large
or: %s କୁ %s ପାଇଁ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ: ମୂଲ୍ୟଟି ଅତିବଡ଼

en: Failed to set NOCOW flag
or: NOCOW ସୂଚକକୁ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set attributes from %s
or: %s ରୁ ଗୁଣଗୁଡ଼ିକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Failed to set bridge delay %d in xml document
or: ବ୍ରିଜ ବିଳମ୍ବ %d କୁ xml ଦଲିଲରେ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set bridge interface type to 'bridge' in xml document
or: xml ଦଲିଲରେ ବ୍ରିଜ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରକାରକୁ 'ବ୍ରିଜ' ଭାବରେ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set close-on-exec flag '%s'
or: '%s' ଉପରେ close-on-exec ସୂଚକକୁ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set interface name to '%s' in xml document
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମକୁ '%s' ଭାବରେ xml ଦଲିଲରେ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set interface type to '%s' in xml document
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରକାରକୁ '%s' ଭାବରେ xml ଦଲିଲରେ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set master bridge interface name to '%s' in xml document
or: xml ଦଲିଲରେ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମକୁ '%s' ଭାବରେ ମୂଖ୍ୟ ବ୍ରିଜ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଅନ୍ତର୍ଗତରେ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set maximum memory for domain '%d' with libxenlight
or: ଡମେନ '%d' ପାଇଁ libxenlight ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନକୁ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set memory for domain
or: ଗୋଟିଏ ସକ୍ରିୟ ପରିସରର ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Failed to set memory for domain '%d' with libxenlight
or: ଡମେନ '%d' ପାଇଁ libxenlight ସହିତ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set new domain description
or: ନୂତନ ଡମେନ ବର୍ଣ୍ଣନା ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set new slave interface name to '%s' in xml document
or: xml ଦଲିଲରେ ନୂତନ ଅନୁଗାମୀ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମକୁ '%s' ଭାବରେ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Failed to set new slave interface type to '%s' in xml document
or: xml ଦଲିଲରେ ନୂତନ ଅନୁଗାମୀ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରକାରକୁ '%s' ଭାବରେ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Failed to set non-blocking file descriptor flag
or: ଅଟକାଉନଥିବା ଫାଇଲ ନିରୂପକ ଫ୍ଲାଗ ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set scheduler parameters for domain '%d' with libxenlight
or: ଡମେନ '%d' ପାଇଁ libxenlight ସହିତ ଯୋଜନା ପ୍ରାଚଳ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set secret value
or: ଗୁପ୍ତ ମୂଲ୍ୟ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set security context for agent for %s
or: %s ପାଇଁ ଥିବା ସଦସ୍ୟ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set security context for monitor for %s
or: %s ପାଇଁ ଥିବା ମନିଟର ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set stp attribute in xml document
or: xml ଦଲିଲରେ stp ବିଶେଷତାକୁ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set vcpus for domain '%d' with libxenlight
or: ଡମେନ '%d' କୁ libxenlight ସହିତ vcpus ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to shutdown domain %s
or: %s ପରିସରକୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to shutdown domain '%d' with libxenlight
or: ଡମେନ '%d' କୁ libxenlight  ସହିତ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to start SASL negotiation: %d (%s)
or: SASL ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ: %d (%s)

en: Failed to start bridge interface %s
or: ବ୍ରିଜ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to start domain %s
or: %s ପରିସରକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to start interface %s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to start job on VM '%s': %s
or: VM '%s' ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to start network %s
or: %s ନେଟୱାର୍କକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to start pool %s
or: ପୁଲ %s କୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to start the nwfilter driver
or: nwfilter ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to start the nwfilter driver: %s
or: nwfilter ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to stat storage volume with path '%s'
or: ପଥ '%s' ସହିତ ସଂରକ୍ଷଣ ଭଲ୍ୟୁମକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to step SASL negotiation: %d (%s)
or: SASL ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ବିଫଳ: %d (%s)

en: Failed to suspend domain %s
or: %s ପରିସରକୁ ସ୍ଥଗିତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to suspend domain '%d' with libxenlight
or: ଡମେନ '%d' କୁ libxenlight ସହିତ ସ୍ଥଗିତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to switch root mount into slave mode
or: ମୂଖ୍ୟ ସ୍ଥାପନକୁ ଅନୁସରଣକାରୀ ଭାବରେ ବଦଳାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to symlink device %s to %s
or: ଉପକରଣ '%s' କୁ %s ରେ symlink  କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to take snapshot: %s
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ନେବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Failed to terminate process %lld with SIG%s
or: %lld କାର୍ଯ୍ୟକୁ SIG%s ସହିତ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to trigger a re-probe for PCI device '%s'
or: PCI ଉପକରଣ '%s' ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପୁନଃ-ଅନ୍ୱେଷଣକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to truncate file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ କାଟିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to truncate volume with path '%s' to %ju bytes
or: ପଥ '%s' ସହିତ ଭଲ୍ୟୁମକୁ  %ju ବାଇଟରେ ଖଣ୍ଡନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to truncate volume with path '%s' to 0 bytes
or: ପଥ '%s' ସହିତ ଭଲ୍ୟୁମକୁ 0 ବାଇଟରେ ଖଣ୍ଡନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to unbind PCI device '%s' from %s
or: PCI ଉପକରଣ '%s' କୁ %s ରୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to undefine bridge interface %s
or: ବ୍ରିଜ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s କୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to undefine domain %s
or: %s ପରିସରକୁ ସଜ୍ଞା ବିହୀନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to undefine interface %s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s କୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to undefine network %s
or: %s ନେଟୱାର୍କକୁ ସଜ୍ଞା ବିହୀନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to undefine network filter %s
or: %s ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକକୁ ସଜ୍ଞା ବିହୀନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to undefine pool %s
or: ପୁଲ %s କୁ ସଜ୍ଞା ବିହୀନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to unmark domain %s as autostarted
or: %s ପରିସରରୁ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଚିହ୍ନକୁ ହଟାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to unmount '%s' and could not detach subtree '%s'
or: '%s' କୁ ବିସ୍ଥାପିତ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି ଏବଂ ଉପବୃକ୍ଷ '%s' କୁ ବିଚ୍ଛେଦ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Failed to unmount '%s' and could not unmount old root '%s'
or: '%s' କୁ ବିସ୍ଥାପିତ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି ଏବଂ ପୁରୁଣା ରୁଟ '%s' କୁ ବିସ୍ଥାପିତ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Failed to update %s
or: %s କୁ ଅଦ୍ୟତନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to update device from %s
or: %s ରୁ ଉପକରଣ ଅଦ୍ୟତନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to update interface link state
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସଂଯୋଗିକୀ ସ୍ଥିତିକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to update network %s
or: %s ନେଟୱାର୍କକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to verify peer's certificate
or: ସାଥୀ ପ୍ରମାଣପତ୍ରକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to wipe vol %s
or: vol %s କୁ ସଫା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to write %zu bytes to storage volume with path '%s'
or: %zu ବାଇଟକୁ ପଥ '%s' ସହିତ ସଂରକ୍ଷଣ ଭଲ୍ୟୁମରେ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to write save file header
or: ଫାଇଲ ସଂରକ୍ଷଣ ଶୀର୍ଷକକୁ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to write to pid file '%s'
or: pid ଫାଇଲ '%s'କୁ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to write vmx file '%s'
or: vmx ଫାଇଲ '%s' କୁ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to write xml description
or: xml ବର୍ଣ୍ଣନା ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed! Volume not removed.
or: ବିଫଳ! ଭଲ୍ୟୁମକୁ ବାହାର କରାଯାଇ ନାହିଁ।

en: Failed.
or: ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: Failure establishing SSH session.
or: SSH ଅଧିବେଶନକୁ ସ୍ଥାପନ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି।

en: Failure while reading log output
or: ଲଗ ଫଳାଫଳକୁ ପଢ଼ିବା ସମୟରେ ବିଫଳତା

en: Feature %s required by CPU model %s not found
or: CPU ମଡେଲ %s ବିଶେଷତା %s ଦ୍ୱାରା ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇଥାଏ

en: Field kernel memory too long for destination
or: କ୍ଷେତ୍ର  କର୍ଣ୍ଣଲ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Field name '%s' too long
or: କ୍ଷେତ୍ର ନାମ '%s' ଟି ବହୁତ ବଡ଼

en: File '%s' has unknown type
or: ଫାଇଲ '%s' ରେ ଅଜଣା ପ୍ରକାର ଅଛି

en: File processed:
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇଥିବା ଫାଇଲ:

en: File remaining:
or: ବଳକା ସମୟ:

en: File total:
or: ସମୁଦାୟ ଫାଇଲ:

en: Filepath is Null
or: ଫାଇଲ ପଥଟି ଖାଲି ଅଛି

en: Filepath is null
or: ଫାଇଲ ପଥଟି ଖାଲି ଅଛି

en: Filesystem driver type not supported
or: ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ଡ୍ରାଇଭର ପ୍ରକାର ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: Filter '%s' is in use.
or: ଛାଣକ '%s' ବ୍ୟବହାର ହେଉଅଛି।

en: Filtering is not supported by this libvirt
or: libvirt ଦ୍ବାରା ଫିଲଟର କରିବା ସମର୍ଥିତ ନୁହେଁ

en: Filtering using --type is not supported by this libvirt
or: --type କୁ ବ୍ୟବହାର କରି ଫିଲଟର କରିବା ଏହି libvirt ଦ୍ୱାରା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: First file-based harddisk has no source, cannot deduce datastore and path for VMX file
or: ପ୍ରଥମ ଫାଇଲ-ଆଧାରିତ ହାର୍ଡ ଡିସ୍କରେ କୌଣସି ଉତ୍ସ ନାହିଁ, ତଥ୍ୟ ଭଣ୍ଡାର ଏବଂ  VMX ଫାଇଲ ପ୍ରତି ପଥକୁ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Floppy '%s' has unsupported type '%s', expecting '%s' or '%s'
or: ଫ୍ଲପି '%s' ରେ ସହାୟତା ପାଇନଥିବା ପ୍ରକାର '%s' ଅଛି, '%s' କିମ୍ବା '%s' ଆଶା କରାଯାଇଥିଲା

en: Floppy disk index (parsed from '%s') is too large
or: ଫ୍ଲପି ଡିସ୍କ ଅନୁକ୍ରମଣିକାଟି ('%s' ରୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରାଯାଇଥିବା) ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: For IPv4, multiple DHCP definitions cannot be specified.
or: IPv4 ପାଇଁ, ଏକାଧିକ DHCP ସଂଜ୍ଞାକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: For IPv6, multiple DHCP definitions cannot be specified.
or: IPv6 ପାଇଁ, ଏକାଧିକ DHCP ସଂଜ୍ଞାକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Forcefully stop a given network.
or: ଗୋଟିଏ ନେଟୱାର୍କକୁ ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ ଭାବରେ ଅଟକାନ୍ତୁ।

en: Forcefully stop a given pool. Raw data in the pool is untouched
or: ପ୍ରଦତ୍ତ ପୁଲକୁ ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ ଭାବରେ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ। ସେହି ପୁଲରେ ଥିବା ମୂଳ ତଥ୍ୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇନଥାଏ

en: Formatting IP address for host '%s' failed: %s
or: ହୋଷ୍ଟ '%s' ପାଇଁ IP ଠିକଣାକୁ ସଜାଡ଼ିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: Found invalid device link '%s' in '%s'
or: '%s' ରେ ଭୁଲ ଉପକରଣ ଲିଙ୍କ '%s' ମିଳିଛି

en: Found unexpected controller model '%s' for disk '%s'
or: ଡିସ୍କ '%s' ପାଇଁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ନିୟନ୍ତ୍ରକ ମଡେଲ'%s' ମିଳିଛି

en: Fully-qualified path of block device
or: ବ୍ଲକ ଉପକରଣର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସକ୍ଷମ ପଥ

en: Fully-qualified path or target of disk device
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ-ସକ୍ଷମ ପଥ

en: Function %s too big for destination
or: ଫଳନ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: GET operation failed
or: GET ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଫଳ

en: GET operation failed: %s
or: GET ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଫଳ: %s

en: GNUTLS call error
or: GNUTLS call ତୃଟି

en: Get block device size info for a domain.
or: ଗୋଟିଏ ଡମେନ ପାଇଁ ବ୍ଲକ ଉପକରଣ ଆକାର ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ।

en: Get link state of a domain's virtual interface.
or: ଗୋଟିଏ ଡମେନର ଆଭାସୀ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର ସଂଯୋଗିକୀ ସ୍ଥିତି ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ।

en: Get memory statistics for a running domain.
or: ଗୋଟିଏ ଚଳନ୍ତି ଡମେନ ପାଇଁ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ପାଆନ୍ତୁ।

en: Get network interface stats for a running domain.
or: ଗୋଟିଏ ଚଳନ୍ତି ପରିସର ପାଇଁ ନେଟୱାର୍କ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସ୍ଥିତି ପାଆନ୍ତୁ

en: Get or set blkio parameters
or: blkio ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Get or set memory parameters
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Get or set node memory parameters
or: ନୋଡ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Get or set numa parameters
or: numa ପ୍ରାଚଳକୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Get or set the current snapshot
or: ପ୍ରଚଳିତ ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Get persistent config failed
or: ସ୍ଥାୟୀ ବିନ୍ଯାସ ଆଣିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Get persistent interface state
or: ସ୍ଥାୟୀ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସ୍ଥିତି ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Get the maximum migration bandwidth
or: ସର୍ବାଧିକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ବ୍ୟାଣ୍ଡୱିଡ଼ଥ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Get the maximum migration bandwidth (in MiB/s) for a domain.
or: ଡମେନ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ବ୍ୟାଣ୍ଡୱିଡ଼ଥ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ  (MiB/s ରେ)

en: Get the name of the parent of a snapshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରର ମୂଖ୍ୟର ନାମ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Get the summary of block devices for a domain.
or: ଗୋଟିଏ ଡମେନ ପାଇଁ ବ୍ଲକ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକର ସାରାଂଶ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Get the summary of virtual interfaces for a domain.
or: ଗୋଟିଏ ଡମେନ ପାଇଁ ଆଭାସୀ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠଗୁଡ଼ିକର ସାରାଂଶ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ।

en: Get/set parameters of a domain's virtual interface.
or: ଏକ ଡମେନର ଆଭାସୀ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ/ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Got invalid memory size %d
or: ଅବୈଧ ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ଆକାର %d ପାଇଲା

en: Graphics password only supported for VNC
or: ଆଲେଖିକ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ କେବଳ VNC ପାଇଁ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ

en: Grouped commands:
or: ସମୂହ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ:

en: Guest agent is not responding
or: ଅତିଥି ସଦସ୍ୟଟି ଉତ୍ତର ଦେଉ ନାହିଁ

en: Guest agent is not responding: %s
or: ଅତିଥି ସଦସ୍ୟଟି ଉତ୍ତର ଦେଉ ନାହିଁ: %s

en: Guest agent not available for now
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଅତିଥି ସଦସ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: HTTP response code %d for call to '%s'
or: HTTP ଉତ୍ତର ସଂକେତ %d ଡାକରା '%s' ପାଇଁ

en: HTTP response code %d for call to '%s'. Fault: %s - %s
or: HTTP ଉତ୍ତର ସଂକେତ %d '%s' ରେ କଲ ପାଇଁ। ତୃଟି: %s - %s

en: HTTP response code %d for download from '%s'
or: HTTP ଉତ୍ତର ସଂକେତ %d '%s' ରୁ ଆହରଣ ପାଇଁ

en: HTTP response code %d for upload to '%s'
or: HTTP ଉତ୍ତର ସଂକେତ %d '%s' ରେ ଆହରଣ କରିବା ପାଇଁ

en: Handshake is already complete
or: ହସ୍ତମିଳନ ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି

en: Hard disk is null
or: ହାର୍ଡ ଡିସ୍କଟି ଖାଲି ଅଛି

en: Host CPU is a superset of CPU described in %s
or: ହୋଷ୍ଟ CPU ଟି %s ରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯ।ଇଥିବା ଗୋଟିଏ CPU

en: Host SMBIOS information is not available
or: ହୋଷ୍ଟ SMBIOS ସୂଚନାଟି ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: HostCpuIdInfo register '%s' has an unexpected format
or: HostCpuIdInfo ପଞ୍ଜିକରଣ '%s' ର ଶୈଳୀ ଆଶାନୁରୂପ ନୁହଁ

en: HostCpuIdInfo register '%s' has an unexpected length
or: HostCpuIdInfo ପଞ୍ଜିକରଣ '%s' ର ଲମ୍ବ ଆଶାନୁରୂପ ନୁହଁ

en: HostPortGroup with name '%s' exists already
or: '%s'  ନାମକ HostPortGroup ପୂର୍ବରୁ ରହିଛି

en: HostVirtualSwitch already exists, editing existing ones is not supported yet
or: HostVirtualSwitch ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ, ସ୍ଥିତବାନକୁ ସମ୍ପାଦନ କରିବା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Hostdev source %s must be a block device
or: Hostdev ଉତ୍ସ %s ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ବ୍ଲକ ଉପକରଣ ଅଟେ

en: Hostname is needed for host key verification
or: ହୋଷ୍ଟ କି ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ହୋଷ୍ଟ ନାମ ଆବଶ୍ୟକ

en: Hostname of '%s' is unset
or: '%s' ର ହୋଷ୍ଟନାମ ସେଟ ହୋଇନାହିଁ

en: Human monitor command is not available to run %s
or: ମନୁଷ୍ୟ ମନିଟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶଟି %s କୁ ଚଲାଇବା ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧନାହିଁ

en: HyperV feature '%s' should not have a value
or: HyperV ବିଶେଷତା '%s' ର କୌଣସି ମୂଳ୍ୟ ନଥିବା ଉଚିତ

en: HyperV spinlock retry count must be at least 4095
or: HyperV ସ୍ପିନଲକ ପୁନଃପ୍ରୟାସ ସଂଖ୍ୟା ଅତିକମରେ 4095 ହୋଇଥିବା ଉଚିତ

en: I/O error
or: I/O ତ୍ରୁଟି

en: ID of a screen to take screenshot of
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ନେବା ପାଇଁ ପରଦାର ID

en: IDE bus index %d out of [0..1] range
or: IDE ପରିପଥ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ସୀମା [0..1] ବାହାରେ

en: IDE controller index %d out of [0] range
or: IDE ନିୟନ୍ତ୍ରକ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ସୀମା [0] ବାହାରେ

en: IDE disk index (parsed from '%s') is too large
or: IDE ଡିସ୍କ ଅନୁକ୍ରମଣିକାଟି ('%s' ରୁ ବିଶ୍ଳଷଣ କରାଯାଇଥିବା) ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: IDE unit index %d out of [0..1] range
or: IDE ଏକକ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ସୀମା [0..1] ବାହାରେ

en: IFLA_PORT_SELF is missing
or: IFLA_PORT_SELF ଟି ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: IFLA_VF_PORTS is missing
or: IFLA_VF_PORTS ଟି ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: IP %s too big for destination
or: IP %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳ ଫାଇଲ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: IP address lookup for host '%s' failed: %s
or: ହୋଷ୍ଟ '%s' ପାଇଁ IP ଠିକଣା ଯାଞ୍ଚ ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: ISession object is null
or: ISession ବସ୍ତୁଟି ଶୂନ୍ୟ ଅଟେ

en: IVirtualBox object is null
or: IVirtualBox ବସ୍ତୁଟି ଶୂନ୍ୟ ଅଟେ

en: Id
or: ପରିଚୟ

en: Id:
or: ପରିଚୟ:

en: Identity attribute is already set
or: ପରିଚୟ ଗୁଣ ପୂର୍ବରୁ ସେଟ ହୋଇଛି

en: Ignoring guests on $uri URI
or: $uri URI ଉପରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରୁଅଛି

en: In use
or: ବ୍ଯବହୃତ ହେଉଅଛି

en: Incoming cookie data had unexpected UUID %s vs %s
or: ଆସୁଥିବା କୁକି ତଥ୍ୟରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ UUID %s vs %s ଅଛି

en: Incoming cookie data had unexpected name %s vs %s
or: ଆସୁଥିବା କୁକି ତଥ୍ୟରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ନାମ %s vs %s ଅଛି

en: Incorrect data type
or: ଭୁଲ ତଥ୍ଯ ପ୍ରକାର

en: Incorrect xpath '%s'
or: ଭୁଲ xpath '%s'

en: Init pid is not yet available
or: Init pid ଟି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Init process ID is not yet known
or: Init ପଦ୍ଧତି ID ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ନାହିଁ

en: Initialization of %s state driver failed: %s
or: %s ସ୍ଥିତି ଡ୍ରାଇଭରର ଆରମ୍ଭ ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: Inject NMI to the guest
or: ଅତିଥିରେ NMI ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ

en: Inject NMI to the guest domain.
or: ଅତିଥିରେ ଡମେନରେ NMI ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ।

en: Insert the media
or: ମେଡ଼ିଆ ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ

en: Instantiation of rules failed on interface '%s'
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ '%s' ଉପରେ ନିୟମାବଳୀ ସ୍ଥାପନ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Interface
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ

en: Interface %s XML configuration edited.
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s XML ବିନ୍ୟାସ ସମ୍ପାଦିତ ହୋଇଥାଏ।

en: Interface %s XML configuration not changed.
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s XML ବିନ୍ୟାସ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇନାହିଁ।

en: Interface %s defined from %s
or: %s ରୁ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s କୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରାଯାଇଛି

en: Interface %s destroyed
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s କୁ ନଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି

en: Interface %s started
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

en: Interface %s undefined
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s କୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇନାହିଁ

en: Interface (dev: %s) not found.
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ  (dev: %s)ମିଳିଲା ନାହିଁ।

en: Interface attached successfully
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ ହୋଇଛି

en: Interface detached successfully
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସଫଳତାର ସହିତ ପୃଥକ ହୋଇଛି

en: Interface name from config %s doesn't match given supplied name %s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମକୁ ବିନ୍ୟାସ %s ରୁ ପ୍ରଦତ୍ତ ନାମ '%s' ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Interface not found
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Interface not found: %s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ମିଳିଲା ନାହିଁ: %s

en: Interface type hostdev is currently supported on SR-IOV Virtual Functions only
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରକାର hostdev ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ SR-IOV ଆଭାସୀ ଫଳନ ଉପରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ

en: Interrupted by a signal
or: ସଂକେତ ଦ୍ୱାରା ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

en: Invalid "nativeMode='%s'" in vlan <tag> element
or: vlan <tag> ଉପାଦାନରେ ଅବୈଧ "nativeMode='%s'"

en: Invalid BIOS 'date' format
or: ଅବୈଧ BIOS 'date' ଶୈଳୀ

en: Invalid CPU feature name
or: ଅବୈଧ CPU ବିଶେଷତା ନାମ

en: Invalid CPU feature policy
or: ଅବୈଧ CPU ବିଶେଷତା ନିୟମ

en: Invalid CPU topology
or: ଅବୈଧ CPU ଟୋପୋଲୋଜି

en: Invalid CPU vendor string '%s'
or: ଅବୈଧ CPU ବିକ୍ରେତା ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ '%s'

en: Invalid IP address in network '%s' DNS HOST record
or: ନେଟୱର୍କ '%s' DNS ହୋଷ୍ଟ ବିବରଣୀରେ ଅବୈଧ IP ଠିକଣା

en: Invalid IP address in static host definition for network '%s'
or: ସ୍ଥାୟୀ ହୋଷ୍ଟ ସଂଜ୍ଞାରେ ନେଟୱର୍କ '%s' ପାଇଁ ଅବୈଧ IP ଠିକଣା

en: Invalid IPv4 prefix '%lu' in network '%s'
or: ଅବୈଧ IPv4 ଉପସର୍ଗ '%lu ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ'

en: Invalid IPv6 prefix '%lu' in network '%s'
or: ଅବୈଧ IPv6 ଉପସର୍ଗ '%lu' ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ

en: Invalid NULL callback provided
or: ଅବୈଧ NULL କଲବ୍ୟାକ ଦିଆଯାଇଛି

en: Invalid USB Class code %s
or: ଅବୈଧ  USB ଶ୍ରେଣୀ ସଂକେତ %s

en: Invalid address '%s' in network '%s'
or: ଅବୈଧ ଠିକଣା'%s' ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ ଅଛି

en: Invalid address for a USB device
or: USB ଉପକରଣ ପାଇଁ ଅବୈଧ ଠିକଣା

en: Invalid address.
or: ଅବୈଧ ଠିକଣା।

en: Invalid allow value, either 'yes' or 'no'
or: ଅବୈଧ ଅନୁମତି ମୂଲ୍ୟ, କେବଳ 'ହଁ' କିମ୍ବା 'ନାଁ'

en: Invalid argument
or: ଅବୈଧ ସ୍ବତନ୍ତ୍ରଚର

en: Invalid authentication method: '%s'
or: ଅବୈଧ ବୈଧିକରଣ ପଦ୍ଧତି: '%s'

en: Invalid back reference
or: ଅବୈଧ  ପଛୁଆ ସନ୍ଦର୍ଭ

en: Invalid base64 data
or: ଅବୈଧ base64 ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟ

en: Invalid boolean value for field '%s'
or: ସ୍ଥାନ '%s' ପାଇଁ ଅବୈଧ ବୁଲିଆନ ମୂଲ୍ୟ

en: Invalid bridge mac address '%s' in network '%s'
or: ଅବୈଧ ବ୍ରିଜ mac ଠିକଣା'%s' ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ ଅଛି

en: Invalid buffer API usage
or: ଅବୈଧ ବଫର API ଉପଯୋଗିତା

en: Invalid bus type '%s' for disk
or: ଡିସ୍କ ପାଇଁ ଅବୈଧ ପରିପଥ ପ୍ରକାର '%s'

en: Invalid bus type '%s' for floppy disk
or: ଫ୍ଲପି ଡିସ୍କ ପାଇଁ ଅବୈଧ ବସ ପ୍ରକାର '%s'

en: Invalid call
or: ଅବୈଧ ଡ଼ାକରା

en: Invalid call, no mutex
or: ଅବୈଧ ଡ଼ାକରା, କୌଣସି ମ୍ୟୁଟେକ୍ସ ନାହିଁ

en: Invalid call, no session
or: ଅବୈଧ ଡ଼ାକରା, କୌଣସି ଅଧିବେଶନ ନାହିଁ

en: Invalid capability type
or: ଅବୈଧ କ୍ଷମତା ପ୍ରକାର

en: Invalid certificate
or: ଅବୈଧ ପ୍ରମାଣପତ୍ର

en: Invalid chain name '%s'. Please use a chain name called '%s' or any of the following prefixes:
or: ଅବୈଧ ଶୃଙ୍ଖଳ ନାମ '%s'. ଦୟାକରି '%s' ନାମକ ଶୃଙ୍ଖଳ କିମ୍ବା ନିମ୍ନଲିଖିତ ଉପସର୍ଗଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ଯରୁ ଯେକୌଣସି ଗୋଟିଏକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ:

en: Invalid character '%c' in id '%s' of network '%s'
or: ଅବୈଧ ବର୍ଣ୍ଣ '%c' id '%s' ର ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ

en: Invalid character class name
or: ଅବୈଧ ଅକ୍ଷର ଶ୍ରେଣୀ ନାମ

en: Invalid class ID %d
or: ଅବୈଧ ଶ୍ରେଣୀ ID %d

en: Invalid collation character
or: ଅବୈଧ ବିଭାଜନ ପ୍ରକାର

en: Invalid compressed save format %d
or: ଅବୈଧ ସଂକୋଚନ ସଂରକ୍ଷିତ ଶୈଳୀ %d

en: Invalid content of \{\}
or:  \{\} ର ଅବୈଧ ବିଷୟବସ୍ତୁ

en: Invalid context
or: ଅବୈଧ ପ୍ରସଙ୍ଗ

en: Invalid cpuNum in %s
or: %s ରେ ଅବୈଧ cpuNum

en: Invalid cpuid[%zu] in %s feature
or: ଅବୈଧ cpuid[%zu] ଟି %s ବିଶେଷତାରେ ଅବସ୍ଥିତ

en: Invalid data provided by guest agent
or: ଅତିଥି ସଦସ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଅବୈଧ ତଥ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି

en: Invalid device %s iommu_group file %s is not a symlink
or: ଅବୈଧ ଉପକରଣ %s iommu_group ଫାଇଲ %s ଟି ଏକ symlink ନୁହଁ

en: Invalid domain supplied
or: ଅବୈଧ ଡମେନ ଦିଆଯାଇଛି

en: Invalid duration
or: ଅବୈଧ ଅବଧି

en: Invalid environment name, it must begin with a letter or underscore
or: ଅବୈଧ ପରିବେଶ ନାମ, ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ଅକ୍ଷର କିମ୍ବା ରେଖାଙ୍କିତ ଦ୍ୱାରା ଆରମ୍ଭ ହେବା ଉଚିତ

en: Invalid environment name, it must contain only alphanumerics and underscore
or: ଅବୈଧ ପରିବେଶ ନାମ, ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କେବଳ ଅକ୍ଷରାଙ୍କ ଏବଂ ରେଖାଙ୍କିତ ଧାରଣ କରିଥିବା ଉଚିତ

en: Invalid fallback attribute
or: ଅବୈଧ ଫଲବ୍ୟାକ ଗୁଣ

en: Invalid file descriptor while waiting for monitor
or: ମନିଟରକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ସମୟରେ ଅବୈଧ ଫାଇଲ ବର୍ଣ୍ଣନାକାରୀ

en: Invalid floppy device name: %s
or: ଅବୈଧ ଫ୍ଲପି ଉପକରଣ ନାମ: %s

en: Invalid format for 'bonding/arp_validate' for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ 'bonding/arp_validate' ର ଅବୈଧ ଶୈଳୀ

en: Invalid format for 'bonding/mode' for '%s'
or: 'bonding/mode' କୁ '%s' ପାଇଁ ଅବୈଧ ଶୈଳୀ

en: Invalid harddisk device name: %s
or: ଅବୈଧ ହାର୍ଡ ଡିସ୍କ ଉପକରଣ ନାମ: %s

en: Invalid hook name for #%d
or: #%d ପାଇଁ ଅବୈଧ ହୁକ ନାମ

en: Invalid ip address prefix value
or: ଅବୈଧ ip ଠିକଣା ଉପସର୍ଗ ମୂଲ୍ୟ

en: Invalid ipv6 setting '%s' in network '%s'
or: ଅବୈଧ ipv6 ସଂରଚନା'%s' ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ ଅଛି

en: Invalid lookup from '%s'
or: '%s' ରୁ ଅବୈଧ ନିରୀକ୍ଷଣ

en: Invalid lookup of '%s' from '%s'
or: '%s'ର ଅବୈଧ ନିରୀକ୍ଷଣ '%s' ରୁ

en: Invalid match attribute for CPU specification
or: CPU ବିଶେଷ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଅବୈଧ ମେଳକ ଗୁଣଧର୍ମ

en: Invalid memory core dump attribute value '%s'
or: ଅବୈଧ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ କୋର ଡମ୍ପ ଗୁଣର ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: Invalid mode attribute '%s'
or: ଅବୈଧ ଧାରାର ଗୁଣ '%s'

en: Invalid mode: %s
or: ଅବୈଧ ଧାରା: %s

en: Invalid multicast bridge mac address '%s' in network '%s'
or: ଅବୈଧ ମଲଟିକାଷ୍ଟ mac ଠିକଣା'%s' ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ ଅଛି

en: Invalid netmask '%s' for address '%s' in network '%s' (both must be IPv4)
or: ଠିକଣା'%s' ପାଇଁ ଅବୈଧ ନେଟମାସ୍କ '%s'  ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ ଅଛି (ଉଭୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ IPv4 ହେବା ଉଚିତ)

en: Invalid network filter
or: ଅବୈଧ ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକ

en: Invalid network filter: %s
or: ଅବୈଧ ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକ: %s

en: Invalid or not yet handled value '%s' for VMX entry '%s' for device type '%s'
or: VMX ନିବେଶ '%s' ପାଇଁ ଅବୈଧ କିମ୍ବା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇନଥିବା ମୂଲ୍ୟ '%s' ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s' ପାଇଁ

en: Invalid parameter
or: ଅବୈଧ ପ୍ରାଚଳ

en: Invalid parameter count
or: ଅବୈଧ ପ୍ରାଚଳ ଗଣନା

en: Invalid parameter to virXPathBoolean()
or: virXPathBoolean() ପାଇଁ ଅବୈଧ ପ୍ରାଚଳ

en: Invalid parameter to virXPathLong()
or: virXPathLong() ପାଇଁ ଅବୈଧ ପ୍ରାଚଳ

en: Invalid parameter to virXPathLongLong()
or: virXPathLongLong() ପାଇଁ ଅବୈଧ ପ୍ରାଚଳ

en: Invalid parameter to virXPathNode()
or: virXPathNode() ପାଇଁ ଅବୈଧ ପ୍ରାଚଳ

en: Invalid parameter to virXPathNodeSet()
or: virXPathNodeSet() ପାଇଁ ଅବୈଧ ପ୍ରାଚଳ

en: Invalid parameter to virXPathNumber()
or: virXPathNumber() ପାଇଁ ଅବୈଧ ପ୍ରାଚଳ

en: Invalid parameter to virXPathString()
or: virXPathString() ପାଇଁ ଅବୈଧ ପ୍ରାଚଳ

en: Invalid parameter to virXPathULong()
or: virXPathULong() ପାଇଁ ଅବୈଧ ପ୍ରାଚଳ

en: Invalid partial specification for virtio ccw address
or: virtio ccw ଠିକଣା ପାଇଁ ଅବୈଧ ଆଂଶିକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଙ୍କ

en: Invalid partition type
or: ଅବୈଧ ବିଭାଜନ ପ୍ରକାର

en: Invalid port number: %s
or: ଅବୈଧ ସଂଯୋଗିକୀ ସଂଖ୍ୟା: %s

en: Invalid port range '%u-%u'.
or: ଅବୈଧ ପୋର୍ଟ ସୀମା '%u-%u'.

en: Invalid ports: %s
or: ଅବୈଧ ସଂଯୋଗିକୀଗୁଡ଼ିକ: %s

en: Invalid preceding regular expression
or: ଅବୈଧ ଅନୁଗାମୀ ନିୟମିତ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି

en: Invalid prefix or netmask for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଅବୈଧ ଉପସର୍ଗ କିମ୍ବା ନେଟମାସ୍କ

en: Invalid query parameter '%s'
or: ଅବୈଧ ପ୍ରଶ୍ନ ପ୍ରାଚଳ '%s'

en: Invalid range end
or: ଅବୈଧ ପରିସର ସୀମା

en: Invalid regular expression
or: ଅବୈଧ ନିୟମିତ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି

en: Invalid relative path '%s'
or: ଅବୈଧ ସମ୍ପୃକ୍ତ ପଥ '%s'

en: Invalid secret
or: ଅବୈଧ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟ

en: Invalid secret: %s
or: ଅବୈଧ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟ: %s

en: Invalid security label %s
or: ଅବୈଧ ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର %s

en: Invalid security label '%s'
or: ଅବୈଧ ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର '%s'

en: Invalid snapshot
or: ଅବୈଧ ଆଶୁଚିତ୍ର

en: Invalid snapshot: %s
or: ଅବୈଧ ଆଶୁଚିତ୍ର: %s

en: Invalid specification for virtio ccw address: cssid='%s' ssid='%s' devno='%s'
or: virtio ccw ଠିକଣା ପାଇଁ ଅବୈଧ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଙ୍କ: cssid='%s' ssid='%s' devno='%s'

en: Invalid specification of multiple <filterref>s in a single <interface>
or: ଗୋଟିଏ <interface> ମଧ୍ଯରେ ଏକାଧିକ <filterref>s ର  ଅବୈଧ ଲକ୍ଷଣ

en: Invalid state '%s' in domain snapshot XML
or: ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ର XML ରେ ଅବୈଧ ସ୍ଥିତି '%s'

en: Invalid state for this operation
or: ଏହି ପ୍ରୟୋଗ ପାଇଁ ଅବୈଧ ସ୍ଥିତି

en: Invalid state transition
or: ଅବୈଧ ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ

en: Invalid string '%s' for escape sequence
or: ପରିପଥ ପ୍ରକାର ପାଇଁ ଅବୈଧ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ '%s'

en: Invalid suspend target
or: ଅବୈଧ ନିଲମ୍ବନ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ

en: Invalid syntax for --set, expecting name=value
or: --set ପାଇଁ ଅବୈଧ ବାକ୍ୟବିନ୍ୟାସ, ନାମ=ମୂଲ୍ୟ ଆଶାକରାଯାଉଛି

en: Invalid target
or: ଅବୈଧ ଲକ୍ଷ୍ଯ

en: Invalid value '%s' for VMX entry '%s'
or: VMX ନିବେଶ '%s' ପାଇଁ ଅବୈଧ ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: Invalid value for number of CPUs to show
or: ଦର୍ଶାଇବାକୁ ଥିବା CPU ଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ପାଇଁ ଅବୈଧ ମୂଲ୍ୟ

en: Invalid value for start CPU
or: CPU ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ ଅବୈଧ ମୂଲ୍ୟ

en: Invalid value for timeout
or: ସମୟ ସମାପ୍ତି ପାଇଁ ଅବୈଧ ମୂଲ୍ୟ

en: Invalid value of %d for I/O weight
or: I/O ଓଜନ ପାଇଁ %d ର ଅବୈଧ ମୂଲ୍ଯ

en: Invalid vectors: %s
or: ଅବୈଧ ଭେକ୍ଟରଗୁଡ଼ିକ: %s

en: Invalid vendor element in CPU model %s
or: CPU ମଡେଲ %s ରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅବୈଧ ବିକ୍ରେତା ଉପାଦାନ

en: Invalid virNetSSHSessionPtr
or: ଅବୈଧ virNetSSHSessionPtr

en: Invalid vport operation (%d)
or: ଅବୈଧ vport ପ୍ରୟୋଗ (%d)

en: Invocation of %s returned an error: %s (%d)
or: %s ର ଆବାହନ ଏକ ତୃଟି ଫେରାଇଛି: %s (%d)

en: Invoke fstrim on domain's mounted filesystems.
or: fstrim କୁ ଡମେନର ସ୍ଥାପିତ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Iterator ID exceeds maximum ID of %u
or: ପୁନରାବର୍ତ୍ତକ ID  %u ର ସର୍ବାଧିକ ID କୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଥାଏ

en: JSON monitor is required
or: JSON ମନିଟର ଆବଶ୍ୟକ

en: JSON monitor should be using AddNetdev
or: JSON ମନିଟର AddNetdev ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ

en: JSON monitor should be using RemoveNetdev
or: JSON ମନିଟର RemoveNetdev ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ

en: Job submission failed on interface '%s'
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ '%s' ରେ କାର୍ୟ୍ୟ ଦାଖଲ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Job type:
or: କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରକାର:

en: Kernel does not support private devpts
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ devpts କୁ କର୍ଣ୍ଣଲ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: Kernel doesn't support user namespace
or: କର୍ଣ୍ଣଲ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ନାମସ୍ଥାନକୁ ସମର୍ଥନ କରିନଥାଏ

en: LXC Guest Enter Namespace
or: LXC ଅତିଥି Namespace ଭରଣ କରିଥାଏ

en: Lease %s in lockspace %s already exists
or: ଲିଜ %s ଲକସ୍ପେସ %s ରେ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି

en: Lease %s in lockspace %s does not exist
or: ଲିଜ %s ଲକସ୍ପେସ %s ରେ ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: Library '%s' doesn't exist
or: ଲାଇବ୍ରେରୀ '%s' ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: List snapshots for a domain
or: ଗୋଟିଏ ଡମେନ ପାଇଁ ଆଶୁଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Load the 'tun' module to enable networking for QEMU guests
or: QEMU ଅତିଥିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନେଟୱର୍କିଙ୍ଗକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବା ପାଇଁ 'tun' ମଡ୍ୟୁଲକୁ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Load the 'vhost_net' module to improve performance of virtio networking
or: virtio ନେଟୱର୍କିଙ୍ଗର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତାକୁ ଉନ୍ନତ କରିବା ପାଇଁ 'vhost_net' ମଡ୍ୟୁଲକୁ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Location:
or: ଅବସ୍ଥାନ:

en: Lockspace for path %s already exists
or: %s  ପଥ ପାଇଁ Lockspace ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ

en: Lockspace for path %s does not exist
or: %s ପଥ ପାଇଁ Lockspace ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: Lockspace location %s exists, but is not a directory
or: Lockspace ଅବସ୍ଥାନ %s ଅବସ୍ଥିତ, କିନ୍ତୁ ଏକ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ନୁହଁ

en: Lockspace path '%s' exceeded %d characters
or: ଲକସ୍ପେସ ପଥ '%s' ଟି %d ଅକ୍ଷରରୁ ଅଧିକ ହୋଇଛି

en: Lockspace resource '%s' is locked
or: ଲକସ୍ପେସ୍‌ ଉତ୍ସ '%s' ଟି ଲକ ହୋଇଛି

en: Lockspace resource '%s' is not locked
or: ଲକସ୍ପେସ୍‌ ଉତ୍ସ '%s' ଟି ଲକ ହୋଇ ନାହିଁ

en: Lost connection to destination host
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ  ହୋଷ୍ଟରେ ସଂଯୋଗ ହରାଇଛି

en: MAC Address
or: MAC ଠିକଣା

en: MAC address
or: MAC ଠିକଣା

en: MAC address %s too big for destination
or: MAC ଠିକଣା %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: MAC address %s too long for destination
or: MAC ଠିକଣା %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Machine is Null
or: ମେସିନଟି ଖାଲି ଅଛି

en: Machine is null
or: ମେସିନଟି ଖାଲି ଅଛି

en: Malformatted array index
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଆରେ ଅନୁକ୍ରମଣିକା

en: Malformatted iterator id
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ପୁନରାବର୍ତ୍ତକ id

en: Malformatted variable
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ  ପ୍ରାଚଳ

en: Malformed 'floor_sum' attribute: %s
or: ତୃଟିଯୁକ୍ତ 'floor_sum' ଗୁଣ: %s

en: Malformed 'queues' value '%s'
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ 'queues' ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: Malformed clients data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ତଥ୍ୟ ତୃଟିଯୁକ୍ତ

en: Malformed ctrl-alt-del setting '%s'
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ  ctrl-alt-del  ବିନ୍ୟାସ '%s'

en: Malformed device value '%s'
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଉପକରଣ ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: Malformed lease target offset %s
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ରାଜିନାମା ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଅଫସେଟ %s

en: Malformed lockspaces data from JSON file
or: JSON ଫାଇଲରୁ ତୃଟିଯୁକ୍ତlockspaces ତଥ୍ୟ

en: Malformed nbd port '%s'
or: ତୃଟିଯୁକ୍ତ nbd ପୋର୍ଟ '%s'

en: Malformed owner value in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ତୃଟିଯୁକ୍ତ ନିଜସ୍ୱ ମୂଲ୍ୟ

en: Malformed owners value in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ତୃଟିଯୁକ୍ତ ନିଜସ୍ୱ ମୂଲ୍ୟ

en: Malformed resources value in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ତୃଟିଯୁକ୍ତ ଉତ୍ସ ମୂଲ୍ୟ

en: Malformed services data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ସର୍ଭିସଗୁଡ଼ିକର ତଥ୍ୟ ତୃଟିଯୁକ୍ତ

en: Malformed size %s
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଆକାର %s

en: Malformed wwn: %s
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ wwn: %s

en: Manage active block operations
or: ସକ୍ରିୟ ବ୍ଲକ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ

en: Managed save:
or: ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷଣ:

en: ManagedObjectReference is missing 'type' property
or: ManagedObjectReference ରେ 'ପ୍ରକାର' ଗୁଣଧର୍ମ ନାହିଁ

en: Mandatory option not present
or: ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ ବିକଳ୍ପ ଉପସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: Max memory, as scaled integer (default KiB)
or: ସର୍ବାଧିକ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ, ଗଣନ ସଂଖ୍ୟା ପରି ମପାଯାଇଥିବା (ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ  KiB)

en: Max memory:
or: ସର୍ବାଧିକ ସ୍ମୃତି:

en: Media Registry is null
or: ମେଡିଆ ପଞ୍ଜିକରଣ ଖାଲି ଅଛି

en: Media registry is null
or: ମେଡିଆ ପଞ୍ଜିକରଣ ଖାଲି ଅଛି

en: Memory %lu too small, min %lu
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ %lu ଅତି ଛୋଟ ଅଟେ, ସର୍ବନିମ୍ନ %lu

en: Memory allocation failure
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ବଣ୍ଟନ ବିଫଳ

en: Memory balloon device type '%s' is not supported by this version of qemu
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ବ୍ୟାଲୁନ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s' ଏହି qemu ସଂସ୍କରଣ ଦ୍ୱାରା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Memory cgroup is not available on this host
or: ଏହି ହୋଷ୍ଟରେ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ cgroup ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Memory exhausted
or: ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ଶେଷ ହୋଇଛି

en: Memory processed:
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇଥିବା ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ:

en: Memory remaining:
or: ବଳକା ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ:

en: Memory size should be multiple of 1Mb.
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଆକାର 1Mb ର ଗୁଣିତକ ହେବା ଉଚିତ।

en: Memory size:
or: ସ୍ମୃତି ଆକାର:

en: Memory total:
or: ସମୁଦାୟ ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ:

en: Metadata:
or: ଅଧିତଥ୍ୟ:

en: MethodFault is missing 'type' property
or: MethodFault ରେ 'ପ୍ରକାର' ଗୁଣଧର୍ମ ନାହିଁ

en: Migrate domain to another host.  Add --live for live migration.
or: ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ ଆଧାରକୁ ପରିସରକୁ ଉତ୍ପ୍ରବାସ କରନ୍ତୁ। ପ୍ରତ୍ଯେକ୍ଷ ଉତ୍ପ୍ରବାସନ ପାଇଁ --live ଯୋଗ କରନ୍ତୁ।

en: Migration
or: ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ

en: Migration URI has to specify resource pool and host system
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ URI ଉତ୍ସ ସମୂହ ଏବଂ ହୋଷ୍ଟ ତନ୍ତ୍ରକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଉଚିତ

en: Migration graphics data already present
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଆଲେଖୀ ତଥ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛି

en: Migration lockstate data already present
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ lockstate ତଥ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ଉପସ୍ଥିତ

en: Migration not possible without a vCenter
or: vCenter ବିନା ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସମ୍ଭବପର ନୁହଁ

en: Migration persistent data already present
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସ୍ଥାୟୀ ତଥ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ଉପସ୍ଥିତ

en: Migration source and destination have to refer to the same vCenter
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଉତ୍ସ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ସମାନ vCenter କୁ ଦର୍ଶାଇବା ଉଚିତ

en: Migration with lock driver %s requires cookie support
or: ଲକ ଡ୍ରାଇଭର %s ସହିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ କୁକି ସହାୟତା ଆବଶ୍ୟକ

en: Missing %s lock state for migration cookie
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କୁକି ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ %s ଲକ ସ୍ଥିତି

en: Missing '%s' field in lock manager driver
or: ଲକ ପରିଚାଳକ ଡ୍ରାଇଭରରେ '%s' ସ୍ଥାନ ନାହିଁ

en: Missing '%s' property
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ  '%s'  ଗୁଣଧର୍ମ

en: Missing 'cores' attribute in CPU topology
or: CPU ଟୋପୋଲୋଜିରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ 'cores' ଗୁଣଧର୍ମ

en: Missing 'cpus' attribute in NUMA cell
or: NUMA ସେଲରେ 'cpus' ଗୁଣ ନାହିଁ

en: Missing 'key' element for lease
or: ରାଜିନାମା ପାଇଁ 'ମୂଖ୍ୟ' ଉପାଦାନ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing 'name' property in %s lookup
or: %s ପରିଦର୍ଶନରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ 'ନାମ' ଗୁଣଧର୍ମ

en: Missing 'runtime.powerState' property
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ 'runtime.powerState' ଗୁଣଧର୍ମ

en: Missing 'sockets' attribute in CPU topology
or: CPU ଟୋପୋଲଜିରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ 'sockets' ଗୁଣଧର୍ମ

en: Missing 'target' element for lease
or: ରାଜିନାମା ପାଇଁ 'ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ' ଉପାଦାନ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing 'threads' attribute in CPU topology
or: CPU ଟୋପୋଲୋଜିରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ 'threads' ଗୁଣଧର୍ମ

en: Missing <block> element in hostdev storage device
or: hostdev ସଂରକ୍ଷଣ ଉପକରଣ ପାଇଁ <block> ଉପାଦାନ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing <char> element in hostdev character device
or: hostdev ବର୍ଣ୍ଣ ଉପକରଣରେ <char> ଉପାଦାନ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing <interface> element in hostdev net device
or: hostdev ନେଟ ଉପକରଣରେ <interface> ଉପାଦାନ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing <source> element in hostdev device
or: hostdev ଉପକରଣରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ <source> ଉପାଦାନ

en: Missing CPU architecture
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ CPU ସଂରଚନା

en: Missing CPU feature name
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ CPU ବିଶେଷତା ନାମ

en: Missing CPU model name
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ CPU ମଡେଲ ନାମ

en: Missing CPU vendor name
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ  CPU ବିକ୍ରେତା ନାମ

en: Missing ID parameter for domain object
or: ଡମେନ ବସ୍ତୁ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ID ପ୍ରାଚଳ

en: Missing IP address in network '%s' DNS HOST record
or: ନେଟୱରର୍କ '%s' DNS ହୋଷ୍ଟ ବିବରଣୀରେ IP ଠିକଣା ନାହିଁ

en: Missing IP address in static host definition for network '%s'
or: ସ୍ଥାୟୀ ହୋଷ୍ଟ ସଂଜ୍ଞାରେ ନେଟୱର୍କ '%s' ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ IP ଠିକଣା

en: Missing SCSI controller for index %d
or: ଅନୁକ୍ରମଣିକା  %d ପାଇଁ SCSI ନିୟନ୍ତ୍ରକ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing TPM device path
or: TPM ଉପକରଣ ପଥ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing UUID parameter for domain object
or: ଡମେନ ବସ୍ତୁ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ  UUID ପ୍ରାଚଳ

en: Missing address
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଠିକଣା

en: Missing allow attribute for USB redirection filter
or: USB ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଛାଣକ ପାଇଁ ଗୁଣଧର୍ମ ଅନୁମତି ନାହିଁ

en: Missing ancestor's name in CPU model %s
or: CPU ମଡେଲ %s ରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ପୂର୍ବଜମାନଙ୍କର ନାମ

en: Missing auth field in JSON state document
or: JSON ଦଲିଲରେ auth ସ୍ଥାନ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing backend %d
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ପୃଷ୍ଠଭୂମି %d

en: Missing client data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing clients data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing defaultLockspace data from JSON file
or: JSON ଫାଇଲରୁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ Lockspace ତଥ୍ୟ ହଜିଯାଇଛି

en: Missing disk info when adding volume
or: ଭଲ୍ଯୁମ ଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ଡିସ୍କ ସୂଚନା ନାହିଁ

en: Missing errfd data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ errfd ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing essential config entry '%s'
or: ଆବଶ୍ୟକୀୟ ବିନ୍ଯାସ ନିବେଶ '%s'ନାହିଁ

en: Missing fd data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ fd ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing feature name for CPU model %s
or: CPU ମଡେଲ '%s' ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ବିଶେଷତା ନାମ

en: Missing hostname in network '%s' DNS HOST record
or: ନେଟୱର୍କ '%s' DNS ହୋଷ୍ଟ ବିବରଣୀରେ ହୋଷ୍ଟନାମ ନାହିଁ

en: Missing ip and hostname in network '%s' DNS HOST record
or: ନେଟୱର୍କ '%s' DNS ହୋଷ୍ଟ ବିବରଣୀରେ ip ଏବଂ ହୋଷ୍ଟନାମ ନାହିଁ

en: Missing isClient data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ isClient ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing keepaliveCount data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ keepaliveCount  ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing keepaliveInterval data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ keepaliveInterval ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing lock driver name in migration cookie
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କୁକିରେ ଲକ ଡ୍ରାଇଭର ନାମ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing lockspaces data from JSON file
or: JSON ଫାଇଲରୁ lockspaces ତଥ୍ୟ ହଜିଯାଇଛି

en: Missing lxc.rootfs configuration
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ lxc.rootfs ସଂରଚନା

en: Missing magic data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ଜାଦୁଇ ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing master path attribute for nmdm device
or: nmdm ଉପକରଣ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ମୂଖ୍ୟ ପଥ ଗୁଣ

en: Missing max_clients data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ max_clients ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing max_workers data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ max_workers ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing min_workers data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ min_workers ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing module registration symbol %s
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଏକକାଂଶ ପଞ୍ଜିକରଣ ସଂକେତ %s

en: Missing monitor reply object
or: ମନିଟର ଉତ୍ତର ବସ୍ତୁ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing name parameter for domain object
or: ଡମେନ ବସ୍ତୁ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ନାମ ପ୍ରାଚଳ

en: Missing nrequests_client_max field in JSON state document
or: JSON ଦଲିଲରେ nrequests_client_max ସ୍ଥାନ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing or empty 'hostName' property
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ କିମ୍ବା ଖାଲି 'hostName' ଗୁଣଧର୍ମ

en: Missing or invalid PVR value in CPU model %s
or: CPU ମଡେଲ %s ରେ PVR ମୂଲ୍ୟ ନାହିଁ  କିମ୍ବା ଅବୈଧ ଅଟେ

en: Missing or invalid auth pointer
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ କିମ୍ବା ଅବୈଧ auth ସୂଚକ

en: Missing ownerId data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ownerId ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing ownerName data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ownerName ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing ownerPid data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ownerPid ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing ownerUUID data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ownerUUID ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing path or lockspace for lease resource
or: ଚୁକ୍ତିନାମା ଉତ୍ସ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ପଥ କିମ୍ବା ଲକସ୍ପେସ

en: Missing pid data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ pid ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing plugin initialization symbol 'virLockDriverImpl'
or: ପ୍ଲଗଇନ ପ୍ରାରମ୍ଭିକରଣ ସଂକେତ 'virLockDriverImpl' ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing priority_workers data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ priority_workers ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing privateData field in JSON state document
or: JSON ଦଲିଲରେ privateData ସ୍ଥାନ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing readonly field in JSON state document
or: JSON ଦଲିଲରେ କେବଳ ପଠନୀୟ ସ୍ଥାନ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing required name or value in DNS TXT record of network %s
or: ନେଟୱର୍କ %s ର DNS TXT  ବିବରଣୀରେ ନାମ ଅଥବା ମୂଲ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing resource fd in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ଉତ୍ସ fd ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing resource flags in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ଉତ୍ସ ସୂଚକ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing resource lockHeld in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ lockHeld ଉତ୍ସ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing resource name in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ଉତ୍ସ ନାମ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing resource owners in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ନିଜର ଉତ୍ସ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing resource path in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ଉତ୍ସ ପଥ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing resources value in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ଉତ୍ସ ମୂଲ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing restricted data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ପ୍ରତିରୋଧିତ ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing server data from JSON file
or: JSON ଫାଇଲରୁ ହଜିଯାଇଥିବା ସର୍ଭର ତଥ୍ୟ

en: Missing server name in phyp:// URI
or: phyp:// URI ରେ ସର୍ଭର ନାମ ନାହିଁ

en: Missing service data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ସର୍ଭିସ ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing services data in JSON document
or: JSON ଦଲିଲରେ ସର୍ଭିସଗୁଡ଼ିକର ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing slave path attribute for nmdm device
or: nmdm ଉପକରଣ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ସ୍ଲେଭ୍‌ ପଥ ଗୁଣ

en: Missing sock field in JSON state document
or: JSON ଦଲିଲରେ sock ସ୍ଥାନ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing socks field in JSON state document
or: JSON ଦଲିଲରେ socks ସ୍ଥାନ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing source channel attribute for char device
or: char ଉପକରଣ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉତ୍ସ ଚ୍ୟାନେଲ ଗୁଣ

en: Missing source host attribute for char device
or: char ଉପକରଣ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଆଧାର ପଥ ଗୁଣ

en: Missing source path attribute for char device
or: char ଉପକରଣ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉତ୍ସ ପଥ ଗୁଣ

en: Missing source service attribute for char device
or: char ଉପକରଣ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉତ୍ସ ସର୍ଭିସ ଗୁଣ

en: Missing storage block path
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ସଂରକ୍ଷଣ ବ୍ଲକ ପଥ

en: Missing storage host block path
or: ସଂରକ୍ଷଣ ହୋଷ୍ଟ ବ୍ଲକ ପଥ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Missing variant type signature
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ହସ୍ତାକ୍ଷର

en: Missing vendor string for CPU vendor %s
or: CPU ବିକ୍ରେତା %s ପାଇଁ ବିକ୍ରେତା ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Model
or: ମଡେଲ

en: Model %s too big for destination
or: ମଡେଲ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Model name contains invalid characters
or: ମଡେଲ ନାମ ଅବୈଧ ଅକ୍ଷରଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ

en: Monitor does not support sending of file descriptors
or: ମନିଟରଟି ଫାଇଲ ବର୍ଣ୍ଣନାକାରୀକୁ ପଠାଇବା ପାଇଁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: Monitor path %s too big for destination
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ପଥ %s ଟି ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Multi-head video devices are unsupported
or: ଏକାଧିକ ଶୀର୍ଷକ ବିଶିଷ୍ଟ ଭିଡ଼ିଓ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ ସହାୟତା ପାଇନଥାଏ

en: Multiple '%s' controllers with index '%d'
or: ଏକାଧିକ '%s' ନିୟନ୍ତ୍ରକଗୁଡ଼ିକ ଅନୁକ୍ରମଣିକା '%d' ସହିତ

en: Multiple USB devices for %x:%x were found, but none of them is at bus:%u device:%u
or: %x:%x ପାଇଁ ଏକାଧିକ USB ଉପକରଣ ମିଳିଛି, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ଯରୁ କେହି ବସରେ ନାହାନ୍ତି:%u ଉପକରଣ:%u

en: Multiple USB devices for %x:%x, use <address> to specify one
or: %x:%x ପାଇଁ ଏକାଧିକ USB ଉପକରଣ, ଗୋଟିଏକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ପାଇଁ <address> କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Multiple interfaces attached to bridge
or: ଏହି ବ୍ରିଜ ସହିତ ଏକାଧିକ  ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସଂଲଗ୍ନ

en: Multiple legacy USB controllers are not supported
or: ଏକାଧିକ ପୁରୁଣା USB ନିୟନ୍ତ୍ରକଗୁଡ଼ିକ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Multiqueue devices are not supported on this system
or: Multiqueue ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ ଏହି ତନ୍ତ୍ର ଉପରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Must use --rename or --clone to change %s to %s
or: --rename କିମ୍ବା --clone କୁ %s ରୁ %s କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: NOTE
or: ଟିପ୍ପଣୀ

en: NULL or empty path
or: NULL କିମ୍ବା ଖାଲି ପଥ

en: NULL string parameter '%s'
or: NULL ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ପ୍ରାଚଳ '%s'

en: NULL value for field '%s'
or: ସ୍ଥାନ '%s' ପାଇଁ ଶୂନ୍ୟ ମୂଲ୍ୟ

en: NUMA cell number
or: NUMA କକ୍ଷ ସଂଖ୍ୟା

en: NUMA cell(s):
or: NUMA କକ୍ଷ(ମାନ):

en: NUMA free memory
or: NUMA ମୁକ୍ତ ସ୍ମୃତି

en: NUMA isn't available on this host
or: NUMA ଏହି ହୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: NUMA node selections to set
or: ସେଟ କରିବା ପାଇଁ NUMA ନୋଡ ଚୟନ

en: NUMA topology defined without NUMA cells
or: NUMA ଟୋପୋଲୋଜି NUMA କୋଷଗୁଡ଼ିକ ବିନା ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଥାଏ

en: Name
or: ନାମ

en: Name of chain is longer than %u characters
or: ସୃଙ୍ଖଳର ନାମ %u ଟି ଅକ୍ଷରରୁ ଅଧିକ

en: Name or service not known
or: ନାମ କିମ୍ବା ସର୍ଭିସ ଜଣା ନାହିଁ

en: Name:
or: ନାମ:

en: Named device aliases are not supported
or: ନାମକରଣ ହୋଇଥିବା ଉପକରଣ ଉପନାମଗୁଡ଼ିକ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: Namespaces are not supported on this platform.
or: Namespaces ଗୁଡ଼ିକ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ।

en: Netdev support unavailable
or: Netdev ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Network %s XML configuration edited.
or: ନେଟୱର୍କ %s XML ବିନ୍ୟାସ ସମ୍ପାଦିତ ହୋଇଥାଏ।

en: Network %s XML configuration not changed.
or: ନେଟୱର୍କ %s  XML ବିନ୍ୟାସ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇନାହିଁ।

en: Network %s created from %s
or: %s ନେଟୱାର୍କ %s ରୁ ସୃଷ୍ଟ

en: Network %s defined from %s
or: %s ନେଟୱାର୍କକୁ %s ରୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରାଯାଇଛି

en: Network %s destroyed
or: %s ନେଟୱାର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି

en: Network %s has been undefined
or: %s ନେଟୱାର୍କକୁ ସଜ୍ଞା ବିହୀନ କରାଯାଇଛି

en: Network %s marked as autostarted
or: %s ନେଟୱାର୍କକୁ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଚିହ୍ନିତ କରାଯାଇଛି

en: Network %s started
or: %s ନେଟୱାର୍କକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି

en: Network %s unmarked as autostarted
or: %s ନେଟୱାର୍କରୁ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଚିହ୍ନକୁ ହଟାଯାଇଛି

en: Network '%s' is already running
or: ନେଟୱାର୍କ '%s' ପୂର୍ବରୁ ଚାଲୁଅଛି

en: Network '%s' is still running
or: ନେଟୱାର୍କ '%s' ତଥାପି ଚାଲୁଅଛି

en: Network '%s' not found
or: ନେଟୱାର୍କ '%s' ମିଳୁନାହିଁ

en: Network config change transaction committed
or: ନେଟୱର୍କ ବିନ୍ୟାସ ପରିବର୍ତ୍ତନ କାରବାର ଦାଖଲ ହୋଇଛି

en: Network config change transaction rolled back
or: ନେଟୱର୍କ ବିନ୍ୟାସ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପଛାଇବାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥାଏ

en: Network config change transaction started
or: ନେଟୱର୍କ ବିନ୍ୟାସ ପରିବର୍ତ୍ତନ କାରବାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

en: Network config filename '%s' does not match network name '%s'
or: ନେଟୱର୍କ ବିନ୍ୟାସ ଫାଇଲ ନାମ '%s' ନେଟୱର୍କ ନାମ '%s' ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Network device %s already exists
or: ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣ %s ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି

en: Network device configuration is not supported on this platform
or: ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣ ବିନ୍ୟାସଟି ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Network device type is not supported
or: ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Network filter %s XML configuration edited.
or: ନେଟୱର୍କ ଛାଣକ %s XML ବିନ୍ୟାସ ସମ୍ପାଦିତ ହୋଇଥାଏ।

en: Network filter %s XML configuration not changed.
or: ନେଟୱର୍କ ଛାଣକ %s XML ବିନ୍ୟାସ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇନାହିଁ।

en: Network filter %s defined from %s
or: %s ନେଟୱାର୍କ ଚାଣକକୁ %s ରୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରାଯାଇଛି

en: Network filter %s undefined
or: %s ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକକୁ ସଜ୍ଞା ବିହୀନ କରାଯାଇଛି

en: Network filter not found
or: ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Network filter not found: %s
or: ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକ ମିଳିଲା ନାହିଁ: %s

en: Network ifname %s too long for destination
or: ନେଟୱର୍କ ifname %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Network is already in use by interface %s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s ଦ୍ୱାରା ନେଟୱର୍କଟି ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି

en: Network migration data already present
or: ନେଟୱର୍କ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ଉପସ୍ଥିତ

en: Network not found
or: ନେଟୱାର୍କ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Network not found: %s
or: ନେଟୱାର୍କ ମିଳିଲା ନାହିଁ: %s

en: Network type %d is not supported
or: ନେଟୱାର୍କ ପ୍ରକାର %d ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: New size of the block device, as scaled integer (default KiB)
or: ବ୍ଲକ ଉପକରଣର ନୂତନ ଆକାର, ମପାଯାଇଥିବା ଗଣନ ସଂଖ୍ୟା ପରି (ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ KiB)

en: No <source> 'address' attribute specified with socket interface
or: <source> ସକେଟ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସହିତ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା କୌଣସି 'ଠିକଣା' ଗୁଣ ନାହିଁ

en: No <source> 'bridge' attribute specified with <interface type='bridge'/>
or: <source> <interface type='bridge'/> ସହିତ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା କୌଣସି 'bridge' ଗୁଣ ନାହିଁ

en: No <source> 'dev' attribute specified with <interface type='direct'/>
or: କୌଣସି <source> 'dev' ଗୁଣ <interface type='direct'/> ସହିତ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇନାହିଁ

en: No <source> 'mode' attribute specified with <interface type='vhostuser'/>
or: କୌଣସି <source> 'mode' ଗୁଣ <interface type='vhostuser'/> ସହିତ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇନାହିଁ

en: No <source> 'name' attribute specified with <interface type='internal'/>
or: <source> <interface type='internal'/> ସହିତ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା କୌଣସି 'ନାମ' ଗୁଣ ନାହିଁ

en: No <source> 'network' attribute specified with <interface type='network'/>
or: <source> <interface type='network'/> ସହିତ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା କୌଣସି 'network' ଗୁଣ ନାହିଁ

en: No <source> 'path' attribute specified with <interface type='vhostuser'/>
or: କୌଣସି <source> 'path' ଗୁଣ <interface type='vhostuser'/> ସହିତ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇନାହିଁ

en: No <source> 'port' attribute specified with socket interface
or: <source> ସକେଟ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସହିତ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା କୌଣସି 'port' ଗୁଣ ନାହିଁ

en: No CPUs given
or: କୌଣସି CPUs ପ୍ରଦତ୍ତ ହୋଇନାହିଁ

en: No IP address for host '%s' found: %s
or: ହୋଷ୍ଟ  '%s' ପାଇଁ କୌଣସି IP ଠିକଣା ନାହିଁ: %s

en: No JSON parser implementation is available
or: କୌଣସି JSON ବିଶ୍ଳେଷକ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀତା ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: No PCI buses available
or: କୌଣସି PCI ପରିପଥ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: No UNIX process ID available
or: କୌଣସି UNIX କାର୍ଯ୍ୟ ID ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: No active operation on device: %s
or: ଉପକରଣ ଉପରେ କୌଣସି ସକ୍ରିୟ ପ୍ରୟୋଗ ନାହିଁ: %s

en: No address associated with hostname
or: ହୋଷ୍ଟନାମ ସହିତ କୌଣସି ଠିକଣା ସମ୍ପୃକ୍ତ ନାହିଁ

en: No args present for signature %s
or: ହସ୍ତାକ୍ଷର %s ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ନାହିଁ

en: No authentication callback available
or: କୌଣସି ବୈଧିକରଣ ଡାକରା ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇନାହିଁ

en: No authentication callback provided.
or: କୌଣସି ବୈଧିକରଣ ଡାକରା ଦିଆ ହୋଇନାହିଁ

en: No authentication methods supplied
or: କୌଣସି ବୈଧିକରଣ ପଦ୍ଧତି ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ

en: No bridge name specified
or: କୌଣସି ବ୍ରିଜ ନାମ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ

en: No bridge node in xml document
or: xml ଦଲିଲରେ କୌଣସି ବ୍ରିଜ ନୋଡ ନାହିଁ

en: No category range available
or: କୌଣସି ବିଭାଗ ସୀମା ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: No channel command provided
or: କୌଣସି ଚ୍ୟାନେଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ

en: No data supplied for <initarg> element
or: <initarg> ଉପାଦାନ ପାଇଁ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ

en: No description for domain: %s
or: ଡମେନ ପାଇଁ କୌଣସି ବର୍ଣ୍ଣନା ନାହିଁ: %s

en: No device found for specified path
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପଥ ପାଇଁ କୌଣସି ଉପକରଣ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: No device with bus '%s' and target '%s'
or: ପରିପଥ '%s' ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟ '%s' ସହିତ କୌଣସି ଯନ୍ତ୍ର ନାହିଁ

en: No domain with ID %d
or: ID %d ସହିତ କୌଣସି ଡମେନ ନାହିଁ

en: No domain with UUID %s
or: UUID %s ସହିତ କୌଣସି ପରିସର ନାହିଁ

en: No domain with matching id %d
or: id %d ସହିତ ମେଳ ଖାଉଥିବା କୌଣସି ପରିସର ନାହିଁ

en: No domain with matching name '%s'
or: ମେଳ ଖାଉଥିବା ନାମ '%s' ସହିତ କୌଣସି ପରିସର ନାହିଁ

en: No domain with matching uuid '%s'
or: uuid '%s' ସହିତ ମେଳଖାଉଥିବା କୌଣସି ଡମେନ ନାହିଁ

en: No domain with name %s
or: '%s' ନାମ ବିଶିଷ୍ଟ କୌଣସି ଡମେନ ନାହିଁ

en: No domain with name '%s'
or: '%s' ନାମ ବିଶିଷ୍ଟ କୌଣସି ଡମେନ ନାହିଁ

en: No error message from child failure
or: ନିମ୍ନସ୍ତରରୁ କୌଣସି ତ୍ରୁଟି ସନ୍ଦେଶ ମିଳି ନାହିଁ

en: No error message provided
or: କୌଣସି ତୃଟି ସନ୍ଦେଶ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: No errors found
or: କୌଣସି ତୃଟି ମିଳି ନଥିଲା

en: No free NBD devices
or: କୌଣସି ଖାଲି NBD ଉପକରଣ ନାହିଁ

en: No free veth devices available
or: କୌଣସି ଖାଲି veth ଉପକରଣ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: No graphics backend with index %d
or: ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ସହିତ କୌଣସି ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଆଲେଖି ନାହିଁ

en: No host CPU specified in '%s'
or: '%s' ରେ କୌଣସି ହୋଷ୍ଟ CPU ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇନାହିଁ

en: No info for device '%s'
or: ଉପକରଣ '%s' ପାଇଁ କୌଣସି ସୂଚନା ନାହିଁ

en: No interface attached to bridge
or: ବ୍ରିଜ ସହିତ କୌଣସି ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସଂଲଗ୍ନ ନାହିଁ

en: No interface with MAC address %s was found
or: MAC ଠିକଣା %s ସହିତ କୌଣସି ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାହିଁ

en: No master USB controller specified
or: କୌଣସି ମୂଖ୍ୟ USB ନିୟନ୍ତ୍ରକ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇ ନାହିଁ

en: No match
or: କୌଣସି ମେଳକ ନାହିଁ

en: No monitor connection for pid %u
or: pid %u ପାଇଁ କୌଣସି ମନିଟର ସଂଯୋଗ ନାହିଁ

en: No more available PCI slots
or: ଅଧିକ PCI ସ୍ଲଟ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: No per-CPU stats available
or: CPU ପ୍ରତି କୌଣସି ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: No previous regular expression
or: କୌଣସି ପୂର୍ବ ନିୟମିତ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ନାହିଁ

en: No qemu command-line argument specified
or: କୌଣସି qemu ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଧାରା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇନାହିଁ

en: No qemu environment name specified
or: କୌଣସି qemu ପରିବେଶ ନାମ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇନାହିଁ

en: No source device specified when formatting pool '%s'
or: ପୁଲ  '%s' କୁ ଫର୍‌ମାଟ୍‌ କରିବା ସମୟରେ କୌଣସି ଉତ୍ସ ଉପକରଣ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇନାହିଁ

en: No statedir specified
or: କୌଣସି statedir ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇ ନାହିଁ

en: No storage volume with key or path '%s'
or: '%s' ନାମକ କି ଅଥବା ପଥ ସହିତ କୌଣସି ସଂରକ୍ଷଣ ଭଲ୍ୟୁମ ନାହିଁ

en: No such disk in media registry %s
or: ମେଡିଆ ପଞ୍ଜିକରଣ %s ରେ ଏପରି କୌଣସି ନାହିଁ

en: No support for %s in command 'attach-disk'
or: 'attach-disk' ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ %s ପାଇଁ କୌଣସି  ସମର୍ଥନ ନାହିଁ

en: No support for %s in command 'attach-interface'
or: 'attach-interface' ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ %s ପାଇଁ କୌଣସି ସମର୍ଥନ ନାହିଁ

en: No support for domain XML entry 'vcpu' attribute 'current'
or: ଡମେନ XML ନିବେଶ 'vcpu' ଗୁଣ 'current' ପାଇଁ  କୌଣସି ସହାୟତା ନାହିଁ

en: No support for multiple video devices
or: ଏକାଧିକ ଭିଡ଼ିଓ ଉପକରଣ ପାଇଁ କୌଣସି ସହାୟତା ନାହିଁ

en: No total stats available
or: ସମୁଦାୟ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: No type specified for device address
or: ଉପକରଣ ଠିକଣା ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇନାହିଁ

en: No valid cgroup for machine %s
or: ଯନ୍ତ୍ର %s ପାଇଁ କୌଣସି ବୈଧ cgroup ନାହିଁ

en: No yet handled value '%s' for VMX entry '%s'
or:  VMX ନିବେଶ '%s' ପାଇଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହୋଇନଥିବା ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: Node %zu out of range
or: ନୋଡ %zu ସୀମା ବାହାରେ ଅଛି

en: Node device %s created from %s
or: %s ରୁ ନିର୍ମିତ ନୋଡ ଉପକରଣ %s

en: Node device not found
or: ନୋଡ ଉପକରଣ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Node device not found: %s
or: ନୋଡ ଉପକରଣ ମିଳିଲା ନାହିଁ: %s

en: Non-empty feature list specified without CPU model
or: ଖାଲିନଥିବା ବିଶେଷତା ତାଲିକା CPU ମଡେଲ ବିନା ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି

en: Non-recoverable failure in name resolution
or: ନାମ ସମାଧାନରେ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରୁନଥିବା ବିଫଳତା

en: None
or: କିଛି ନୁହେଁ

en: Normal data:
or: ସାଧାରଣ ତଥ୍ୟ:

en: Normal pages:
or: ସାଧାରଣ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକ:

en: Not detaching active device %s
or: ସକ୍ରିୟ ଉପକରଣ %s କୁ ପୃଥକ କରୁନାହିଁ

en: Not enough fields in message for signature
or: ହସ୍ତାକ୍ଷର ପାଇଁ ସନ୍ଦେଶରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ

en: Not enough free space in pool for volume '%s'
or: ପୁଲରେ ଆକାର '%s' ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ମୁକ୍ତ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ

en: Not reattaching active device %s
or: ସକ୍ରିୟ ଉପକରଣ %s କୁ ପୁଣି ଲଗାଉନାହିଁ

en: Not resetting active device %s
or: ସକ୍ରିୟ ଉପକରଣ %s କୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରୁନାହିଁ

en: Not supported
or: ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: Not supported on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Not suspending transient guests on URI: $uri:
or: URI ଉପରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରୁନାହିଁ: $uri:

en: Now in mirroring phase
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରତିବିମ୍ବିତ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛି

en: Number of CPUs in <numa> exceeds the <vcpu> count
or: <numa> ରେ  CPUs ସଂଖ୍ୟା <vcpu> ସଂଖ୍ୟାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଥାଏ

en: Number of domain stats records is %d, which exceeds max limit: %d
or: ଡମେନ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ବିବରଣୀଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ହେଉଛି %d, ଯାହାକି ସର୍ବାଧିକ ସୀମାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି: %d

en: Number of leases is %d, which exceeds max limit: %d
or: ଲିଜଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ହେଉଛି %d, ଯାହାକି ସର୍ବାଧିକ ସୀମାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି: %d

en: Number of shown CPUs at most
or: ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଦର୍ଶାଇବାକୁ ଥିବା CPU ସଂଖ୍ୟା

en: Number of vCPUs should be >= 1
or: vCPU ଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା >= 1 ଉଚିତ

en: OS Type:
or: ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାର:

en: O_DIRECT unsupported on this platform
or: O_DIRECT ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Offset must be zero for this lock manager
or: ଏହି ତାଲା ପରିଚାଳକ ପାଇଁ ଅଫସେଟକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଶୂନ କରିବା ଉଚିତ

en: One or more references were leaked after disconnect from the hypervisor
or: ହାଇପରଭାଇଜର ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଅନେକ ସନ୍ଦର୍ଭଗୁଡ଼ିକ ଲିକ ହୋଇଥିଲା

en: Only %d CPUs available to show
or: ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ କେବଳ %d CPUs ଉପଲବ୍ଧ

en: Only '%s' filesystem type is supported
or: କେବଳ '%s' ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାର ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ

en: Only 'credit' scheduler is supported
or: କେବଳ 'credit'  ନିୟନ୍ତ୍ରକଟି ସମର୍ଥିତ

en: Only 'scsi_host' adapter is supported
or: କେବଳ 'scsi_host' ଏଡପଟର ସମର୍ଥିତ

en: Only PCI device addresses with function=0 are supported
or: କେବଳ ଫଳନ=0 ବିଶିଷ୍ଟ PCI ଉପକରଣ ଠିକଣାଗୁଡ଼ିକ ସମର୍ଥିତ

en: Only PCI device addresses with function=0 are supported with this QEMU binary
or: ଏହି QEMU ବାଇନାରୀ ସହିତ କେବଳ ଫଳନ=0 ବିଶିଷ୍ଟ PCI ଉପକରଣ ଠିକଣାଗୁଡ଼ିକ ସମର୍ଥିତ

en: Only PTY console types are supported
or: କେବଳ PTY କୋନସୋଲ ପ୍ରକାରଗୁଡ଼ିକ ସମର୍ଥିତ

en: Only bridged veth devices can be detached
or: କେବଳ ବ୍ରିଜ veth ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ପୃଥକ କରିପାରିବେ

en: Only emulated CPUs are available, performance will be significantly limited
or: କେବଳ ଏମ୍ୟୁଲେଟେଡ CPU ଗୁଡ଼ିକ ଉପଲବ୍ଧ, କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ବିଶେଷ ଭାବରେ ସିମୀତ ହେବ

en: Only ide and scsi disk support wwn
or: କେବଳ ide ଏବଂ scsi ଡିସ୍କ wwn କୁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: Only one argument from --table, --name and --uuid may be specified.
or: --table, --name ଏବଂ --uuid ମଧ୍ଯରୁ କେବଳ ଗୋଟିଏ ପ୍ରାଚଳକୁ ହୁଏତଃ ଉଲ୍ଲେଖ କରିପାରିବେ।

en: Only one child <inbound> element allowed
or: କେବଳ ଗୋଟିଏ ତଳ ସ୍ତରୀୟ <inbound> ଉପାଦାନ ଅନୁମୋଦିତ

en: Only one child <outbound> element allowed
or: କେବଳ ଗୋଟିଏ ତଳ ସ୍ତରୀୟ <outbound> ଉପାଦାନ ଅନୁମୋଦିତ

en: Only one primary video device is supported
or: କେବଳ ଗୋଟିଏ ପ୍ରାଥମିକ ଭିଡ଼ିଓ ଉପକରଣ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ

en: Only the first console can be a serial port
or: କେବଳ ପ୍ରଥମ କୋନସୋଲଟି ଏକ କ୍ରମିକ ପୋର୍ଟ ଅଟେ

en: Only the init process may be killed
or: କେବଳ init ପ୍ରକ୍ରିୟା ହୁଏତଃ ବନ୍ଦ ହୋଇଥାଏ

en: Only vpxmigr:// migration URIs are supported
or: କେବଳ vpxmigr:// ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ URI ଗୁଡ଼ିକ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ

en: Only x509 certificates are supported
or: କେବଳ x509 ପ୍ରମାଣପତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ

en: OpenRemoteSession/LaunchVMProcess failed, domain can't be started
or: OpenRemoteSession/LaunchVMProcess ବିଫଳ ହୋଇଛି, ଡମେନକୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: OpenVZ control file /proc/vz does not exist
or: OpenVZ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଫାଇଲ /proc/vz ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: OpenVZ control file /proc/vz is not accessible
or: OpenVZ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଫାଇଲ /proc/vz ଟି ଅଭିଗମ୍ୟ ନୁହଁ

en: Operation is not supported for device: %s
or: ଉପକରଣ ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରୟୋଗ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ:%s

en: Operation not supported
or: ପ୍ରୟୋଗ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: Operation not supported: %s
or: ଏହି ପ୍ରୟୋଗଟି ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ: %s

en: Option argument is empty
or: ବିକଳ୍ପ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚରଟି ଖାଲି ଅଛି

en: Options --%s and --%s are mutually exclusive
or: ବିକଳ୍ପ --%s ଏବଂ --%s ଗୁଡ଼ିକ ପରସ୍ପର ନିର୍ଭରଶୀଳ

en: Options --tree and --cap are incompatible
or: --tree ଏବଂ --cap ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ଅସଙ୍ଗତ ଅଟେ

en: Other tasks are pending for this domain
or: ଏହି ଡମେନ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବକୟା ଅଛି

en: Out of memory
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନର ଅଭାବ

en: Out of space while reading log output: %s
or: ଲଗ ଫଳାଫଳକୁ ପଢ଼ିବା ସମୟରେ ସ୍ଥାନର ଅଭାବ: %s

en: Output a secret value
or: ଗୋଟିଏ ଗୁପ୍ତ ମୂଲ୍ୟ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Output a secret value to stdout.
or: stdout ରେ ଗୋଟିଏ ଗୁପ୍ତ ମୂଲ୍ୟ ବାହାର କରନ୍ତୁ।

en: Output attributes of a secret as an XML dump to stdout.
or: ନୋଡ ଉପକରଣ ସୂଚନାକୁ stdout ରେ ଗୋଟିଏ XML ବଜ୍ଯବସ୍ତୁ ଭାବରେ ନିର୍ଗମ କରନ୍ତୁ।

en: Output the IP address and port number for the VNC display.
or: VNC ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଆଇ.ପି. ଠିକଣା ଏବଂ ସଂଯୋଗିକୀ ସଂଖ୍ଯା ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ।

en: Output the IP address and port number for the graphical display.
or: ଆଲେଖିକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ IP ଠିକଣା ଏବଂ ସଂଯୋଗିକୀ ସଂଖ୍ଯା ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ।

en: Output the device for the TTY console.
or: TTY କୋନଶୋଲ ପାଇଁ ଉପକରଣକୁ ନିର୍ଗମ କରନ୍ତୁ।

en: Output the domain information as an XML dump to stdout.
or: ପରିସର ସୂଚନାକୁ stdout ରେ ଗୋଟିଏ XML ବଜ୍ଯବସ୍ତୁ ଭାବରେ ନିର୍ଗମ କରନ୍ତୁ।

en: Output the network filter information as an XML dump to stdout.
or: ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକ ସୂଚନାକୁ stdout ରେ ଗୋଟିଏ XML ବଜ୍ଯବସ୍ତୁ ଭାବରେ ନିର୍ଗମ କରନ୍ତୁ।

en: Output the network information as an XML dump to stdout.
or: ନେଟୱାର୍କ ସୂଚନାକୁ stdout ରେ ଗୋଟିଏ XML ବଜ୍ଯବସ୍ତୁ ଭାବରେ ନିର୍ଗମ କରନ୍ତୁ।

en: Output the node device details as an XML dump to stdout.
or: ନୋଡ ଉପକରଣ ସୂଚନାକୁ stdout ରେ ଗୋଟିଏ XML ବଜ୍ଯବସ୍ତୁ ଭାବରେ ନିର୍ଗମ କରନ୍ତୁ.

en: Output the physical host interface information as an XML dump to stdout.
or: ଭୌତିକ ଆଧାର ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପରିସର ସୂଚନାକୁ stdout ରେ ଗୋଟିଏ XML ବଜ୍ଯବସ୍ତୁ ଭାବରେ ନିର୍ଗମ କରନ୍ତୁ।

en: Output the pool information as an XML dump to stdout.
or: ପୁଲର ସୂଚନାକୁ stdout ରେ ଗୋଟିଏ XML ବଜ୍ଯବସ୍ତୁ ଭାବରେ ନିର୍ଗମ କରନ୍ତୁ.

en: Output the vol information as an XML dump to stdout.
or: vol ସୂଚନାକୁ stdout ରେ ଗୋଟିଏ XML ବଜ୍ଯବସ୍ତୁ ଭାବରେ ନିର୍ଗମ କରନ୍ତୁ.

en: PCI address 0:0:1.0 is in use, QEMU needs it for primary video
or: PCI ଠିକଣା 0:0:1.0 ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି, QEMU ଏହାକୁ ପ୍ରାଥମିକ ଭିଡ଼ିଓ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: PCI address 0:0:2.0 is in use, QEMU needs it for primary video
or: PCI ଠିକଣା 0:0:2.0 ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି, QEMU ଏହାକୁ ପ୍ରାଥମିକ ଭିଡ଼ିଓ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: PCI address Formatting failed
or: PCI ଠିକଣା ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: PCI bus 0 slot 1 is reserved for the implicit LPC PCI-ISA bridge
or: PCI ବସ 0 ସ୍ଲଟ 1 କୁ LPC PCI-ISA ବ୍ରିଜ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇଛି

en: PCI device %s is not assignable
or: PCI ଉପକରଣ %s କୁ ନ୍ୟସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: PCI host devices must use 'pci' address type
or: PCI ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ 'pci' ଠିକଣା ପ୍ରକାର ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ

en: POST operation failed
or: POST ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଫଳ

en: POST operation failed: %s
or: POST ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଫଳ: %s

en: Parallel port index %d out of [0..2] range
or: ସମାନ୍ତରାଳ ପୋର୍ଟ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ସୀମା [0..2] ବାହାରେ

en: Parameter '%s' is not a string
or: ପ୍ରାଚଳ '%s' ଟି ଏକ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ନୁହଁ

en: Parameter '%s' is not supported by this kernel
or: ପ୍ରାଚଳ '%s' ଏହି କର୍ଣ୍ଣଲ ଦ୍ୱାରା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Parameter string not correctly encoded
or: ପ୍ରାଚଳ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ସାଙ୍କେତିକରଣ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Parent
or: ମୂଖ୍ୟ

en: Parent device %s is not capable of vport operations
or: ମୂଖ୍ୟ ଉପକରଣ %s ଟି vport ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁ

en: Parent:
or: ମୂଖ୍ୟ:

en: Parsed JSON reply '%s' isn't an object
or: ବିଶ୍ଳେଷଣ କରାଯାଇଥିବା JSON ଉତ୍ତର '%s' ଟି ଗୋଟିଏ ବସ୍ତୁ ନୁହଁ

en: Passphrase for key '%s'
or: କି '%s' ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Password request failed
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଅନୁରୋଧ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Password request seen, but no handler available
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଅନୁରୋଧ ଦେଖାଦେଇଛି, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ନିୟନ୍ତ୍ରକ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Path
or: ପଥ

en: Path %s too long for unix socket
or: ପଥ %s ଟି unix ସକେଟ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Path '%s' does not specify a compute resource
or: ପଥ '%s' କୌଣସି କମ୍ପୁଟର ଉତ୍ସକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିନଥାଏ

en: Path '%s' does not specify a datacenter
or: ପଥ '%s' କୌଣସି ତଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିନଥାଏ

en: Path '%s' does not specify a host system
or: ପଥ '%s' କୌଣସି ହୋଷ୍ଟକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିନଥାଏ

en: Path '%s' ends with an excess item
or: ପଥ '%s' ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ବସ୍ତୁ ସହିତ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ

en: Path '%s' is not accessible
or: ପଥ '%s' ଟି ଅଭିଗମ୍ୟ ନୁହଁ

en: Path '%s' must be a block device
or: ପଥ '%s' ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ବ୍ଲକ ଉପକରଣ ହେବା ଉଚିତ

en: Persistent
or: ସ୍ଥାୟୀ

en: Persistent:
or: ସ୍ଥାୟୀ:

en: Physical:
or: ଭୌତିକ:

en: Pin domain VCPUs to host physical CPUs.
or: ଭୌତିକ CPU ମାନଙ୍କୁ ହୋଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ VCPU ମାନଙ୍କ ପିନ ପରିସର।

en: Pin domain emulator threads to host physical CPUs.
or: ଡମେନ ଏମ୍ୟୁଲେଟର ଥ୍ରେଡକୁ ହୋଷ୍ଟ ଭୌତିକ CPU ଗୁଡ଼ିକରେ ପିନ କରନ୍ତୁ।

en: Plugin %s not accessible
or: ପ୍ଲଗଇନ %s କୁ ଅବିଗମ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Policy kit denied action %s from <anonymous>
or: Policy kit କାର୍ଯ୍ୟ %s କୁ <anonymous> ରୁ ବାରଣ କରିଛି

en: Pool %s XML configuration edited.
or: ପୁଲ %s XML ବିନ୍ୟାସ ସମ୍ପାଦିତ ହୋଇଥାଏ।

en: Pool %s XML configuration not changed.
or: ପୁଲ %s XML ବିନ୍ୟାସ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇନାହିଁ।

en: Pool %s built
or: ପୁଲ %s ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି

en: Pool %s created
or: ପୁଲ %s ନିର୍ମିତ

en: Pool %s created from %s
or: ପୁଲ %s %s ରୁ ସୃଷ୍ଟି

en: Pool %s defined
or: ପୁଲ %s କୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରାଯାଇଛି

en: Pool %s defined from %s
or: %s ପୁଲକୁ %s ରୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରାଯାଇଛି

en: Pool %s deleted
or: ପୁଲ %s କୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି

en: Pool %s destroyed
or: ପୁଲ %s କୁ ନଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି

en: Pool %s has been undefined
or: ପୁଲ %s ନାମକୁ ସଜ୍ଞା ବିହୀନ କରାଯାଇଛି

en: Pool %s marked as autostarted
or: ପୁଲ %s କୁ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଚିହ୍ନିତ କରାଯାଇଛି

en: Pool %s refreshed
or: ପୁଲ %s କୁ ସତେଜ କରାଗଲା

en: Pool %s started
or: ପୁଲ %s ପ୍ରାରମ୍ଭ କରାଗଲା

en: Pool %s unmarked as autostarted
or: ପୁଲ %s ରୁ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଚିହ୍ନକୁ ହଟାଯାଇଛି

en: Port profile Associate failed for %s
or: %s ପାଇଁ ପୋର୍ଟ ରୂପରେଖା ସହଯୋଗୀ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Premature end of regular expression
or: ଅପରିପକ୍ୱ ନିୟମିତ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତିର ସମାପ୍ତି

en: PrepareTunnel called but no TUNNELLED flag set
or: ଟନେଲ ଡ଼ାକରାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ କୌଣସି TUNNELLED ଫ୍ଲାଗ ସେଟ ହୋଇନାହିଁ

en: Primary IDE controller must have PCI address 0:0:1.1
or: ପ୍ରାଥମିକ IDE ନିୟନ୍ତ୍ରକରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ PCI ଠିକଣା 0:0:1.1 ଥିବା ଉଚିତ

en: Primary SATA controller must have PCI address 0:0:1f.2
or: ପ୍ରାଥମିକ SATA ନିୟନ୍ତ୍ରକରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ PCI ଠିକଣା  0:0:1f.2 ଥିବା ଉଚିତ

en: Primary video card must have PCI address 0:0:1.0
or: ପ୍ରାଥମିକ ଭିଡ଼ିଓ କାର୍ଡ଼ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ PCI ଠିକଣା 0:0:1.0 ଥିବା ଉଚିତ

en: Primary video card must have PCI address 0:0:2.0
or: ପ୍ରାଥମିକ ଭିଡ଼ିଓ କାର୍ଡ଼ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ PCI ଠିକଣା 0:0:2.0 ଥିବା ଉଚିତ

en: Print the current directory.
or: ପ୍ରଚଳିତ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Prints cpu stats of the node.
or: ନୋଡର cpu ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦର୍ଶାଇଥାଏ।

en: Prints memory stats of the node.
or: ନୋଡର ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ପରିସଂଖ୍ୟାନକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରିଥାଏ।

en: Priority '%d' is outside valid range of [%d,%d]
or: ଅଗ୍ରାଧିକାର '%d' ବୈଧ ସୀମା [%d,%d] ବାହାରେ ଅଛି

en: Process %d %p %p [[[[%s]]][[[%s]]]
or: ପ୍ରକ୍ରିୟା %d %p %p [[[[%s]]][[[%s]]]

en: Process %zu %p %p [[[%s]]][[[%s]]]
or: ପଦ୍ଧତି %zu %p %p [[[%s]]][[[%s]]]

en: Process CPU affinity is not supported on this platform
or: ପଦ୍ଧତି CPU ସାଦୃଶ୍ୟ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: Processing request in progress
or: ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନୁରୋଧ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେଉଛି

en: Pull aborted
or: ପୁଲ ପରିତ୍ଯାଗ କରାଯାଇଛି

en: Pull complete
or: ପୁଲ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି

en: QEMU Attach
or: QEMU ସଂଲଗ୍ନ

en: QEMU Guest Agent Command
or: QEMU ଅତିଥି ସଦସ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

en: QEMU Monitor Command
or: QEMU ମନିଟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

en: QEMU binary %s is not executable
or: QEMU ବାଇନାରୀ %s ଟି ନିଷ୍ପାଦନ ଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ

en: QEMU does not support seccomp sandboxes
or: QEMU seccomp ସ୍ୟାଣ୍ଡବକ୍ସଗୁଡ଼ିକୁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: QEMU guest agent is not available due to an error
or: ଏକ ତୃଟି କାରଣରୁ QEMU ଅତିଥି ସଦସ୍ଯ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: QEMU guest agent is not configured
or: QEMU ଅତିଥି ସଦସ୍ୟକୁ ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Query, adjust speed, or cancel active block operations.
or: ସକ୍ରିୟ ବ୍ଲକ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ପଚାରନ୍ତୁ, ଗତି ସଜାଡ଼ନ୍ତୁ, କିମ୍ବା ବାତିଲ କରନ୍ତୁ।

en: QueryVirtualDiskUuid not available, cannot lookup storage volume by UUID
or: QueryVirtualDiskUuid ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ, UUID ଦ୍ୱାରା ସଂରକ୍ଷଣ ଭଲ୍ୟୁମକୁ ଦେଖିପାରିବେ ନାହିଁ

en: RPC error
or: RPC ତୃଟି

en: Range exceeds available cells
or: ସୀମା ଉପଲବ୍ଧ କୋଷଗୁଡ଼ିକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଥାଏ

en: Raw I/O is not supported on this platform
or: ପ୍ରକୃତ I/O ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Reattach node device to its device driver once released by the domain.
or: ଗୋଟିଏ ପରିସରରେ ନିଯୁକ୍ତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନୋଡ ଉପକରଣକୁ ତାହାର ଉପକରଣ ଡ୍ରାଇଭରରୁ ପୃଥକ କରନ୍ତୁ।

en: Reconnected to the hypervisor
or: hypervisor ସହିତ ପୁନଃସଂଯୋଜିତ ହୋଇଛି

en: Refresh a given pool.
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରଦତ୍ତ ପୁଲକୁ ସତେଜ କରନ୍ତୁ.

en: Refusing to undefine while domain managed save image exists
or: ଡମେନ ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷଣ ପ୍ରତିଛବି ଅବସ୍ଥିତ ଥିବା ସମୟରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା ନକରିବା ପାଇଁ ବାରଣ କରିଛି

en: Registry value '%s\%s' has unexpected type
or: ପଞ୍ଜିକରଣ ମୂଲ୍ୟ '%s\%s' ରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିକ ପ୍ରକାର

en: Registry value '%s\%s' is too short
or: ପଞ୍ଜିକରଣ ମୂଲ୍ୟ '%s\%s' ଟି ଅତି ଛୋଟ ଅଟେ

en: Regular expression too big
or: ନୟମିତ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତିଟି ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Removable media not supported for %s device
or: %s ଉପକରଣ ପାଇଁ କୌଣସି କଢ଼ାଯୋଗ୍ୟ ମେଡ଼ିଆ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: Remove an existing managed save state file from a domain
or: ଏକ ଡମେନରୁ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥିତବାନ ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷଣ ସ୍ଥିତି ଫାଇଲକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Remove managed save of a domain
or: ଗୋଟିଏ ଡମେନର ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷଣକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Removed managedsave image for domain %s
or: ଡମେନ %s ପାଇଁ ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷିତ ପ୍ରତିଛବିକୁ ବାହାର କରାଯାଇଛି

en: Renaming domains on migration not supported
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସମୟରେ ନୂତନ ନାମରେ ପୁନଃନାମକରଣ କରିବା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: Replace the domain XML associated with a saved state file
or: ସଂରକ୍ଷିତ ସ୍ଥିତି ଫାଇଲ ସହିତ ସମ୍ପୃକ୍ତ XML ଡମେନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରନ୍ତୁ

en: Reply message incorrect
or: ଉତ୍ତର ସନ୍ଦେଶ ଭୁଲ ଅଛି

en: Request canceled
or: ଅନୁରୋଧକୁ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି

en: Request not canceled
or: ଅନୁରୋଧକୁ ବାତିଲ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Requested metadata element is not present
or: ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ଅଧିତଥ୍ଯ ଉପାଦାନ ଉପସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: Requested number of virtual CPUs is greater than max allowable number of virtual CPUs for the domain: %d > %d
or: ଏହି ପରିସର ପାଇଁ ଅନୁରୋଧିତ  ଆଭାସୀ CPUs ସଂଖ୍ୟା ସର୍ବାଧିକ ଅନୁମୋଦିତ ଆଭାସୀ CPUs ଠାରୁ ଅଧିକ: %d > %d

en: Requested number of virtual CPUs must at least be 1
or: ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ଆଭାସୀ CPU ମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ଯାକୁ ଅତିକମରେ 1 କରନ୍ତୁ

en: Requested operation is not valid
or: ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟୋଗଟି ବୈଧ ନୁହଁ

en: Requested operation is not valid: %s
or: ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟୋଗଟି ବୈଧ ନୁହଁ: %s

en: Reset node device before or after assigning to a domain.
or: ନୋଡ ଉପକରଣକୁ ପୂର୍ବରୁ କିମ୍ବା ପରେ ଗୋଟିଏ ଚଳନ୍ତି ପରିସରକୁ ନିଯୁକ୍ତ କରିସାରିବା ପରେ।

en: Reset the target domain as if by power button
or: ଶକ୍ତି ବଟନ ଦ୍ୱାରା ହୋଇଥିବା ପରି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନକୁ ପୁଣି ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Resize block device of domain.
or: ଡମେନର ବ୍ଲକ ଉପକରଣର ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ।

en: Resource name '%s' exceeds %d characters
or: ଉତ୍ସ ନାମ '%s' %d ଅକ୍ଷରକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଥାଏ

en: Resource partition '%s' must start with '/'
or: ଉତ୍ସ ବିଭାଜନ '%s' ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ '/' ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବା ଉଚିତ

en: Restore a domain.
or: ଗୋଟିଏ ପରିସରକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ।

en: Restoring of leases failed on interface '%s'
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ '%s' ଉପରେ ଲିଜର ପୁନଃସ୍ଥାପନ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Resume a previously suspended domain.
or: ପୂର୍ବରୁ ସ୍ଥଗିତ ଗୋଟିଏ ପରିସରକୁ ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ।

en: Resume operation failed
or: ପୁନଃ ଚଳନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଫଳ ହେଲା

en: Resuming after dump failed
or: ଡମ୍ପ ବିଫଳ ହେବା ପରେ ପୁନଃଚାଳନ କରୁଅଛି

en: Resuming guest $name:
or: ଅତିଥି $name କୁ ପୁନଃଚାଳନ କରୁଅଛି:

en: Resuming guests on $uri URI...
or: $uri URI ଉପରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ପୁନଃଚାଳନ କରୁଅଛି ...

en: Returns XML <sources> document.
or: XML <sources> ଦଲିଲକୁ ଫେରାଇଥାଏ।

en: Returns a list of secrets
or: ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକା ପ୍ରଦାନ ଦେଇଥାଏ

en: Returns basic information about a snapshot.
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ମୌଳିକ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ।

en: Returns basic information about the domain virtual CPUs.
or: ପରିସର ଆଭାସୀ CPU ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ମୌଳିକ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ।

en: Returns basic information about the domain.
or: ପରିସର ବିଷୟରେ ମୌଳିକ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ।

en: Returns basic information about the network
or: ନେଟୱର୍କ ବିଷୟରେ ମୌଳିକ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ

en: Returns basic information about the node.
or: ନୋଡ ବିଷୟରେ ମୌଳିକ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ।

en: Returns basic information about the storage pool.
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ବିଷୟରେ ମୌଳିକ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ.

en: Returns basic information about the storage vol.
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ବିଷୟରେ ମୌଳିକ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ.

en: Returns capabilities of hypervisor/driver.
or: hypervisor/ଡ୍ରାଇଭରର ସାମର୍ଥ ଫେରାଇଥାଏ।

en: Returns cpu stats of the node, in nanoseconds.
or: ନୋଡର cpu ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦର୍ଶାଇଥାଏ, ନାନୋ ସେକେଣ୍ଡରେ।

en: Returns information about jobs running on a domain.
or: ଡମେନରେ ଚାଲୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଫେରାଇଥାଏ।

en: Returns list of domains.
or: ପରିସର ମାନଙ୍କର ତାଲିକାକୁ ଫେରସ୍ତ କରନ୍ତୁ।

en: Returns list of network filters.
or: ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକମାନଙ୍କର ତାଲିକା ଦେଇଥାଏ।

en: Returns list of networks.
or: ନେଟୱାର୍କ ମାନଙ୍କର ତାଲିକା ଦେଇଥାଏ।

en: Returns list of physical host interfaces.
or: ଭୌତିକ ଆଧାର ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକାକୁ ଫେରସ୍ତ କରିଥାଏ।

en: Returns list of pools.
or: ପୁଲମାନଙ୍କର ତାଲିକାକୁ ଫେରସ୍ତ କରନ୍ତୁ.

en: Returns list of vols by pool.
or: ପୁଲ ଦ୍ୱାରା vol ମାନଙ୍କର ତାଲିକାକୁ ଫେରସ୍ତ କରନ୍ତୁ.

en: Returns memory stats of the node, in kilobytes.
or: ନୋଡର ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ସ୍ଥିତି ଦର୍ଶାଇଥାଏ, କିଲୋବାଇଟରେ।

en: Returns state about a domain.
or: ଗୋଟିଏ ପରିସର ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ସୂଚାଇଥାଏ.

en: Returns state of a control interface to the domain.
or: ଡମେନ ପାଖକୁ ଗୋଟିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସ୍ଥିତି ଫେରାଇଥାଏ।

en: Returns the number of virtual CPUs used by the domain.
or: ଡମେନ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହୃତ ଆଭାସୀ CPU ମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ଯାକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ।

en: Revert a domain to a snapshot
or: ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ ଆଧାରକୁ ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରନ୍ତୁ

en: Revert domain to snapshot
or: ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ ଆଧାରକୁ ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରନ୍ତୁ

en: Root element is not 'node'
or: ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଉପାଦାନଟି 'node' ନୁହଁ

en: Run a reboot command in the target domain.
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ପରିସରରେ ଗୋଟିଏ ପୁନଃଚଳନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଚଳାନ୍ତୁ।

en: Run shutdown in the target domain.
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ପରିସରରେ shutdown ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଚଳାନ୍ତୁ।

en: Running against daemon: %d.%d.%d
or: ଡେମନ ବିପକ୍ଷରେ ଚାଲୁଅଛି: %d.%d.%d

en: Running guests on $uri URI:
or: $uri URI ଉପରେ ଅତିଥିମାନେ ଚାଲୁଛନ୍ତି:

en: Running hypervisor: %s %d.%d.%d
or: hypervisor କୁ ଚଳାଉଛି: %s %d.%d.%d

en: S3 state is disabled for this domain
or: S3 ସ୍ଥିତିକୁ ଏହି ଡମେନ ପାଇଁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି

en: S4 state is disabled for this domain
or: S4 ସ୍ଥିତିକୁ ଏହି ଡମେନ ପାଇଁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି

en: SASL mechanism %s not supported by server
or: SASL କ୍ରିୟାବଳୀ %s ସର୍ଭର ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: SATA is not supported with this QEMU binary
or: SATA ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: SCSI bus index %d out of [0] range
or: SCSI ପରିପଥ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ସୀମା [0] ବାହାରେ

en: SCSI controller index %d out of [0..3] range
or: SCSI ନିୟନ୍ତ୍ରକ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ସୀମା [0..3] ବାହାରେ

en: SCSI controller only supports 1 bus
or: SCSI ନିୟନ୍ତ୍ରକ କେବଳ 1 ବସକୁ ସମର୍ଥନ କରିଥାଏ

en: SCSI disk index (parsed from '%s') is too large
or: SCSI ଡିସ୍କ ଅନୁକ୍ରମଣିକାଟି ('%s' ରୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରାଯାଇଥିବା) ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: SCSI host device doesn't support managed mode
or: SCSI ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ପରିଚାଳିତ ଧାରାକୁ ସହାୟତା ଦେଇନଥାଏ

en: SCSI passthrough is not supported by this version of qemu
or: SCSI ଯାତାୟାତ ଏହି ସଂସ୍କରଣ qemu ଦ୍ୱାରା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: SCSI unit index %d out of [0..6,8..15] range
or: SCSI ଏକକ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ସୀମା [0..6,8..15] ବାହାରେ

en: SHUTDOWN_TIMEOUT must be equal or greater than 0
or: SHUTDOWN_TIMEOUT ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ 0 ଠାରୁ ଅଧିକ

en: SOAP fault during %s: code '%s', subcode '%s', reason '%s', detail '%s'
or: %s ସମୟରେ SOAP ତୃଟି: ସଂକେତ '%s', ଉପସଂକେତ '%s', କାରଣ '%s', ବିବରଣୀ '%s'

en: SSH host key for '%s' (%s) was not accepted
or: '%s' (%s) ପାଇଁ SSH ହୋଷ୍ଟ କି କୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: SSH session handshake failed: %s
or: SSH ଅଧିବେଶନ ହ୍ୟାଣ୍ଡସେକ୍‌ ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: SSH transport error
or: SSH ପରିବହନ ତୃଟି

en: SSH transport error: %s
or: SSH ପରିବହନ ତୃଟି: %s

en: Sanlock plugin is not initialized
or: Sanlock ପ୍ଲଗଇନଟି ଆରମ୍ଭ ହୋଇନାହିଁ

en: Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save the RAM state of a running domain.
or: ଗୋଟିଏ ଚଳନ୍ତି ଡମେନର RAM ସ୍ଥିତିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ।

en: Saved image %s XML configuration not changed.
or: ସଂରକ୍ଷିତ ପ୍ରତିଛବି %s XML ସଂରଚନା ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇନାହିଁ।

en: Scheduler
or: ନିୟୋଜକ

en: Screenshot saved to %s, with type of %s
or: ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ %s ରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇଛି, %s ର ପ୍ରକାର ସହିତ

en: Secret %s created
or: ଗୁପ୍ତ %s ସୃଷ୍ଟିହେଲା

en: Secret %s deleted
or: ଗୁପ୍ତ %s ଅପସାରିତ ହୋଇଛି

en: Secret not found
or: ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Secret not found: %s
or: ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟ ମିଳିଲା ନାହିଁ: %s

en: Secret value set
or: ଗୁପ୍ତ ମୂଲ୍ୟ ସେଟ ହୋଇଛି

en: Security DOI:
or: ସୁରକ୍ଷା DOI:

en: Security driver "none" cannot create confined guests
or: ସୁରକ୍ଷା ଡ୍ରାଇଭର "none" ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Security driver %s not enabled
or: ସୁରକ୍ଷା ଡ୍ରାଇଭର %s କୁ ସକ୍ରିୟ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Security driver %s not found
or: ସୁରକ୍ଷା ଡ୍ରାଇଭର %s ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Security label:
or: ସୁରକ୍ଷା ନାମପଟି:

en: Security model %s cannot be entered
or: ସୁରକ୍ଷା ମଡେଲ %s କୁ ନିବେଶ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Security model not found
or: ସୁରକ୍ଷା ମଡେଲ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Security model not found: %s
or: ସୁରକ୍ଷା ମଡେଲ ମିଳିଲା ନାହିଁ: %s

en: Security model:
or: ସୁରକ୍ଷା ମଡେଲ:

en: See web site at %s
or: %s ରେ ୱେବସାଇଟ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Send keycodes (integers or symbolic names) to the guest
or: ଅତିଥି ପାଖକୁ keycodes (ଗଣନ ସଂଖ୍ୟା କିମ୍ବା ସାଙ୍କେତିକ ନାମ) ପଠାନ୍ତୁ

en: Send keycodes to the guest
or: ଅତିଥି ପାଖକୁ keycodes ପଠାନ୍ତୁ

en: Send signals to processes
or: ପ୍ରକ୍ରିୟାଗୁଡ଼ିକ ପାଖକୁ ସଂକେତ ପଠାନ୍ତୁ

en: Send signals to processes in the guest
or: ଅତିଥିରେ ପ୍ରକ୍ରିୟାଗୁଡ଼ିକ ପାଖକୁ ସଂକେତ ପଠାନ୍ତୁ

en: Serial port index %d out of [0..3] range
or: କ୍ରମିକ ପୋର୍ଟ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ସୀମା [0..3] ବାହାରେ

en: Server name not in URI
or: ସର୍ଭର ନାମ URI ରେ ନାହିଁ

en: Servname not supported for ai_socktype
or: ai_socktype ପାଇଁ Servname କୁ ସହାୟତା ନାହିଁ

en: Set a secret value.
or: ଗୋଟିଏ ଗୁପ୍ତ ମୂଲ୍ୟ ସେଟ କରନ୍ତୁ।

en: Set maximum tolerable downtime of a domain which is being live-migrated to another host.
or: ଗୋଟିଏ ଡମେନର ସର୍ବାଧିକ ସହନଶୀଳ ଆହରଣ ସମୟକୁ ସେଟ କରନ୍ତୁ ଯାହାକି ଅନ୍ୟ ଏକ ହୋଷ୍ଟକୁ ଜୀବନ୍ତ-ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ହୋଇଥାଏ।

en: Set or query a block device I/O tuning parameters.
or: ବ୍ଲକ ଉପକରଣ I/O ଟ୍ୟୁନିଙ୍ଗ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ସେଟ କରିଥାଏ କିମ୍ବା ପଚାରିଥାଏ।

en: Set or query disk I/O parameters such as block throttling.
or: ବ୍ଲକ ଥ୍ରୋଟଲିଙ୍ଗ ପରି ଡିସ୍କ I/O ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ସେଟ କରିଥାଏ କିମ୍ବା ପଚାରିଥାଏ।

en: Set the maximum migration bandwidth
or: ସର୍ବାଧିକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ବ୍ୟାଣ୍ଡୱିଡଥକୁ ସେଟ କରିଥାଏ

en: Setting of link state is not supported by this qemu
or: ଏହି qemu ଦ୍ୱାରା ସଂଯୋଗିକି ସ୍ଥିତି ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Setting startupPolicy is only allowed for USB devices
or: USB ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ କେବଳ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ନିତୀ ସେଟ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଅଛି

en: Shared memory:
or: ସହଭାଗୀ ସ୍ମୃତି:

en: Show block device errors
or: ବ୍ଲକ ଉପକରଣ ତୃଟିଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show errors on block devices
or: ବ୍ଲକ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକରେ ତୃଟିଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show maximum number of virtual CPUs for guests on this connection.
or: ଅତିଥିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ଆଭାସୀ CPU ଗୁଡ଼ିକୁ ଏହି ସଂଯୋଗରେ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ।

en: Show statistics from this CPU
or: ଏହି CPU ରୁ ପରିସଂଖ୍ଯାନ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show total statistics only
or: କେବଳ ସମୁଦାୟ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show/Set scheduler parameters.
or: ନିୟୋଜକ ପ୍ରାଚଳକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ/ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ।

en: Shutting down guests on $uri URI...
or: $uri URI ଉପରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରୁଅଛି ...

en: Signature '%s' too deeply nested
or: ହସ୍ତାକ୍ଷର '%s' ଅତି ମାତ୍ରାରେ ସନ୍ନିହିତ

en: Size of volume '%s' successfully changed by %s
or: ଭଲ୍ୟୁମ '%s' ର ଆକାର ସଫଳ ଭାବରେ %s ଦ୍ୱାରା ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି

en: Size of volume '%s' successfully changed to %s
or: ଭଲ୍ୟୁମ '%s' ର ଆକାର ସଫଳ ଭାବରେ %s କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି

en: Slot %s too big for destination
or: ସ୍ଲଟ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Snapshot %s XML configuration not changed.
or: ଆଶୁଚିତ୍ର %s XML ବିନ୍ୟାସ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇନାହିଁ।

en: Snapshot %s cloned to %s.
or: ଆଶୁଚିତ୍ର %s କୁ %s ରେ କ୍ଲୋନ କରାଯାଇଛି।

en: Snapshot %s edited.
or: ଆଶୁଚିତ୍ର %s କୁ ସମ୍ପାଦନ କରାଯାଇଛି।

en: Snapshot %s set as current
or: ଆଶୁଚିତ୍ର %s ପ୍ରଚଳିତ ଭାବରେ ସେଟ ହୋଇଥାଏ

en: Snapshot '%s' already exists
or: ଆଶୁଚିତ୍ର '%s' ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି

en: Snapshot Delete
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ଅପସାରିତ ହୋଇଛି

en: Snapshot Dump XML
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ଡମ୍ପ XML

en: Snapshot List
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ତାଲିକା

en: Snapshot is Null
or: ଆଶୁଚିତ୍ରଟି ଖାଲି ଅଛି

en: Snapshots have inconsistent relations for domain %s
or: ଡମେନ  %s ପାଇଁ ଆଶୁଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ ଅଛି

en: Some processes refused to die
or: କିଛି ପଦ୍ଧତି ବନ୍ଦ ହେବାରୁ ବାରଣ କରିଛନ୍ତି

en: Sound model %s too big for destination
or: ଧ୍ୱନି ମଡେଲ %s ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Source
or: ଉତ୍ସ

en: Source device does not exist when formatting pool '%s'
or: ପୁଲ  '%s' କୁ ଫର୍‌ମାଟ୍‌ କରିବା ସମୟରେ କୌଣସି ଉତ୍ସ ଉପକରଣ ନାହିଁ

en: Source host lock driver %s different from target %s
or: ଉତ୍ସ ହୋଷ୍ଟ ଲକ ଡ୍ରାଇଭର %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ %s ଠାରୁ ଭିନ୍ନ ଅଟେ

en: Specified both --storage and --remove-all-storage
or: ଉଭୟ --storage ଏବଂ --remove-all-storage କୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି

en: Specifying mount point is not supported for now
or: ସ୍ଥାପନ ବିନ୍ଦୁକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ବର୍ତ୍ତମାନ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Start a block commit operation.
or: ଗୋଟିଏ ବ୍ଲକ ଦାଖଲ ପ୍ରୟୋଗକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ।

en: Start a block copy operation.
or: ଏକ ବ୍ଲକ ନକଲ ବିକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ।

en: Start a network.
or: ଗୋଟିଏ ନେଟୱାର୍କକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ।

en: Start a pool.
or: ଗୋଟିଏ ପୁଲକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ.

en: Starting shutdown on guest: $name
or: ଅତିଥି ଉପରେ ବନ୍ଦ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି: $name

en: State
or: ଅବସ୍ଥା

en: State file %s edited.
or: ସ୍ଥିତି ଫାଇଲ %s କୁ ସମ୍ପାଦନ କରାଯାଇଛି।

en: State file %s updated.
or: ସ୍ଥିତି ଫାଇଲ %s କୁ ଅଦ୍ୟତନ କରାଯାଇଛି।

en: State:
or: ଅବସ୍ଥା:

en: Stats %s too big for destination
or: ପରିସଂଖ୍ୟାନ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳ ଫାଇଲ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Status is unknown
or: ସ୍ଥିତି ଅଜ୍ଞାତ ଅଟେ

en: Storage pool already built
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲ ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ମିତ

en: Storage pool already built: %s
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲ ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ମିତ: %s

en: Storage pool config filename '%s' does not match pool name '%s'
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ବିନ୍ୟାସ ଫାଇଲ ନାମ '%s' ପୁଲ ନାମ '%s' ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Storage pool not found
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Storage pool not found: %s
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ମିଳିଲା ନାହିଁ: %s

en: Storage source %s must be a block device
or: ସଂରକ୍ଷଣ ଉତ୍ସ %s ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ବ୍ଲକ ଉପକରଣ ହେବା ଉଚିତ

en: Storage source %s must be a character device
or: ସଂରକ୍ଷଣ ଉତ୍ସ %s ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ ହେବା ଉଚିତ

en: Storage source conflict with pool: '%s'
or: ସଂରକ୍ଷଣ ଉତ୍ସ ପୁଲ ସହିତ ଦ୍ୱନ୍ଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ: '%s'

en: Storage volume '%s'(%s) is not managed by libvirt. Remove it manually.
or: ସଂରକ୍ଷଣ ଭଲ୍ୟୁମ '%s'(%s) ଟି libvirt ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ନୁହଁ। ଏହାକୁ ହସ୍ତକୃତ ଭାବରେ ବାହାର କରନ୍ତୁ।

en: Storage volume deletion is supported only on stopped domains
or: ସଂରକ୍ଷଣ ଭଲ୍ୟୁମ ଅପସାରଣକୁ କେବଳ ଅଟକ ଥିବା ଡମେନରେ ସହାୟତା ଦିଆଯାଇଥାଏ

en: Storage volume not found
or: ଭଣ୍ଡାର ଆକାର ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Storage volume not found: %s
or: ଭଣ୍ଡାର ଆକାର ମିଳିଲା ନାହିଁ: %s

en: StoragePool name already exists.
or: StoragePool ନାମ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ।

en: Success
or: ସଫଳତା

en: Successfully copied
or: ସଫଳତାର ସହିତ ନକଲ ହୋଇଛି

en: Successfully pivoted
or: ସଫଳ ଭାବରେ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରାଯାଇଛି

en: Support for SELinux is not enabled
or: SELinux ପାଇଁ ସହାୟତାକୁ ସକ୍ରିୟ କରାହୋଇନାହିଁ

en: Suspend a running domain.
or: ଗୋଟିଏ ଚଳନ୍ତି ପରିସରକୁ ସ୍ଥଗିତ କରନ୍ତୁ

en: Suspend duration in seconds, at least 60
or: ନିଲମ୍ବନ ଅବଧି ସେକେଣ୍ଡରେ, ଅତିକମରେ 60

en: Suspend operation already in progress
or: ନିଲମ୍ବନ ପ୍ରୟୋଗ ପୂର୍ବରୁ କାର୍ଯ୍ୟରତ

en: Suspend operation failed
or: ନିଲମ୍ବିତ ପ୍ରୟୋଗ ବିଫଳ ହେଲା

en: Suspend the host node for a given time duration and attempt to resume thereafter.
or: ଏକ ପ୍ରଦତ୍ତ ସମୟ ସୀମା ପାଇଁ ହୋଷ୍ଟ ନୋଡକୁ ନିଲମ୍ବିତ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତାପରେ ପୁନଃଚାଳନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ।

en: Suspending $name:
or: $name କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରୁଅଛି:

en: Suspending guests on $uri URI...
or: $uri URI ଉପରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରୁଅଛି ...

en: System error
or: ତନ୍ତ୍ର ତୃଟି

en: System is in use
or: ତନ୍ତ୍ରଟି ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି

en: System is not available
or: ତନ୍ତ୍ରଟି ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: System lacks NETNS support
or: ତନ୍ତ୍ରରେ NETNS ସମର୍ଥନର ଅଭାବ

en: TCP client networking type not supported
or: TCP କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ନେଟୱାର୍କ ପ୍ରକାର ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: TCP server networking type not supported
or: TCP ସର୍ଭର ନେଟୱାର୍କିଙ୍ଗ ପ୍ରକାର ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: TLS handshake failed %s
or: TLS ହ୍ୟାଣ୍ଡସେକ ବିଫଳ %s

en: TPM device path %s is invalid
or: TPM ଉପକରଣ ପଥ %s ଟି ଅବୈଧ

en: Target
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ

en: Target CPU arch %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ CPU ଚାପ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target CPU cores %d does not match source %d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ CPU ମୂଳସ୍ଥାନ %d ଉତ୍ସ %d ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target CPU does not match source
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ CPU ଉତ୍ସ ସହିତ ମେଳଖାଉନାହିଁ

en: Target CPU feature %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ CPU ବିଶେଷତା %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target CPU feature count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ CPU ବିଶେଷତା ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target CPU feature policy %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ CPU ବିଶେଷତା ନିତୀ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target CPU mode %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ସ୍ଥଳ CPU ଧାରା %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳ ଖାଏ ନାହିଁ

en: Target CPU model %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ CPU ଧାରା %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target CPU sockets %d does not match source %d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ CPU ସକେଟ %d ଉତ୍ସ %d ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target CPU threads %d does not match source %d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ CPU ସୂତ୍ର %d ଉତ୍ସ %d ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target CPU type %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥଳ CPU ପ୍ରକାର '%s' ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳ ଖାଇନଥାଏ

en: Target CPU vendor %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ CPU ବିକ୍ରେତା %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target TSC frequency %lu does not match source %lu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ସ୍ଥଳ TSC ପୁନରାବୃତ୍ତି %lu ଉତ୍ସ %lu ସହିତ ମେଳ ଖାଏ ନାହିଁ

en: Target TSC mode %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ସ୍ଥଳ TSC ଧାରା %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳ ଖାଏ ନାହିଁ

en: Target USB Class code does not match source
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ USB ଶ୍ରେଣୀ ସଂକେତ ଉତ୍ସ ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ

en: Target USB allow '%s' does not match source '%s'
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ USB ଅନୁମୋଦିତ '%s' ଉତ୍ସ '%s' ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ

en: Target USB product ID does not match source
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ USB ଉତ୍ପାଦନ ID ଉତ୍ସ ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ

en: Target USB redirection filter rule count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ USB ଦିଗ ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ଛାଣକ ନିୟମ ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target USB vendor ID does not match source
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ USB ବିକ୍ରେତା ID ଉତ୍ସ ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ

en: Target USB version does not match source
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ USB ସଂସ୍କରଣ ଉତ୍ସ ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ

en: Target already exists
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ।

en: Target balloon model %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ବ୍ୟାଲୁନ ମଡେଲ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target channel addr %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଚ୍ୟାନେଲ ଠିକଣା %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target channel name %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଚ୍ୟାନେଲ ନାମ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target channel type %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଚ୍ୟାନେଲ ପ୍ରକାର %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target console type %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ କୋନସୋଲ ପ୍ରକାର %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target controller index %d does not match source %d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ନିୟନ୍ତ୍ରକ ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ଉତ୍ସ %d ସହିତ ମିଶୁ ନାହିଁ

en: Target controller model %d does not match source %d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ନିୟନ୍ତ୍ରକ ମଡେଲ %d ଉତ୍ସ %d ସହିତ ମିଶୁ ନାହିଁ

en: Target controller ports %d does not match source %d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ନିୟନ୍ତ୍ରକ ପୋର୍ଟ %d ଉତ୍ସ %d ସହିତ ମିଶୁ ନାହିଁ

en: Target controller type %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ନିୟନ୍ତ୍ରକ ପ୍ରକାର %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମିଶୁ ନାହିଁ

en: Target controller vectors %d does not match source %d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ନିୟନ୍ତ୍ରକ ଭେକ୍ଟର %d ଉତ୍ସ %d ସହିତ ମିଶୁ ନାହିଁ

en: Target device PCI address %04x:%02x:%02x.%02x does not match source %04x:%02x:%02x.%02x
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଉପକରଣ PCI ଠିକଣା %04x:%02x:%02x.%02x ଉତ୍ସ%04x:%02x:%02x.%02x ସହିତ ମିଶି ନଥାଏ

en: Target device address type %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଉପକରଣ ଠିକଣା ପ୍ରକାର %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target device ccid address %d:%d does not match source %d:%d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଉପକରଣ ccid ଠିକଣା %d:%d ଉତ୍ସ %d:%d ସହିତ ମେଳ ଖାଇନଥାଏ

en: Target device drive address %d:%d:%d does not match source %d:%d:%d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଉପକରଣ ଡ୍ରାଇଭ ଠିକଣା %d:%d:%d  ଉତ୍ସ %d:%d:%d ସହିତ ମେଳ ଖାଇନଥାଏ

en: Target device virtio serial address %d:%d:%d does not match source %d:%d:%d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଉପକରଣ virtio କ୍ରମିକ ଠିକଣା  %d:%d:%d ଉତ୍ସ %d:%d:%d ସହିତ ମେଳ ଖାଇନଥାଏ

en: Target disk %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡିସ୍କ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମିଶୁ ନାହିଁ

en: Target disk access mode does not match source
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡିସ୍କ ପ୍ରବେଶାନୁମତି ଧାରା ଉତ୍ସ ସହିତ ମିଶୁ ନାହିଁ

en: Target disk bus %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡିସ୍କ ବସ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମିଶୁ ନାହିଁ

en: Target disk device %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡିସ୍କ ଉପକରଣ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମିଶୁ ନାହିଁ

en: Target disk serial %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡିସ୍କ କ୍ରମାଙ୍କ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମିଶୁ ନାହିଁ

en: Target domain OS type %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ OS ପ୍ରକାର %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ

en: Target domain SMBIOS mode %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ SMBIOS ଧାରା %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target domain USB redirection filter count %d does not match source %d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ USB ଦିଗ ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ଫିଲଟର ସଂଖ୍ୟା %d ଉତ୍ସ %d ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target domain architecture %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ ସଂରଚନା %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ

en: Target domain channel count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ ଚ୍ୟାନେଲ ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target domain console count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ କୋନସୋଲ ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target domain current memory %lld does not match source %lld
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ ପ୍ରଚଳିତ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ %lld ଉତ୍ସ %lld ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ

en: Target domain disk count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ ଡିସ୍କ ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target domain filesystem count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target domain host device count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target domain hub device count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ ହବ ଉପକରଣ ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target domain input device count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ ନିବେଶ ଉପକରଣ ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target domain max memory %lld does not match source %lld
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ ସର୍ବାଧିକ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ %lld ଉତ୍ସ %lld ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ

en: Target domain memory balloon count %d does not match source %d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ବ୍ୟାଲୁନ ସଂଖ୍ୟା %d ଉତ୍ସ %d ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target domain net card count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ନେଟ କାର୍ଡ ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target domain parallel port count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ ସମାନ୍ତରାଳ ପୋର୍ଟ ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target domain serial port count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ କ୍ରମିକ ପୋର୍ଟ ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target domain smartcard count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target domain sound card count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଧ୍ୱନି କାର୍ଡ ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target domain timers do not match source
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ ସମୟ ମାପକ ଉତ୍ସ ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ

en: Target domain uuid %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ uuid %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ

en: Target domain video card count %zu does not match source %zu
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଭିଡ଼ିଓ କାର୍ଡ ସଂଖ୍ୟା %zu ଉତ୍ସ %zu ସହିତ  ମେଳଖାଇନଥାଏ

en: Target domain virt type %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ virtପ୍ରକାର %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ

en: Target domain watchdog count %d does not match source %d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଡମେନ ୱାଚଡଗ ହିସାବ %d ଉତ୍ସ %d ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target filesystem access mode does not match source
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ପ୍ରବେଶାନୁମତି ଧାରା ଉତ୍ସ ସହିତ ମିଶୁ ନାହିଁ

en: Target filesystem guest target %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ଅତିଥି ଲକ୍ଷ୍ଯ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମିଶୁ ନାହିଁ

en: Target host device mode %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ଧାରା %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target host device subsystem %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ଉପତନ୍ତ୍ର %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target hub device type %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ହବ ପ୍ରକାର %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target input device bus %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ନିବେଶ ଉପକରଣ ବସ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target input device type %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ନିବେଶ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target network card model %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ନେଟୱର୍କ କାର୍ଡ ମଡେଲ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target not found
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Target serial port %d does not match source %d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ କ୍ରମିକ ପୋର୍ଟ %d ଉତ୍ସ %d ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target sound card model %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଧ୍ୱନି କାର୍ଡ ମଡେଲ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target sysinfo %s %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ sysinfo %s %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉନାହିଁ

en: Target sysinfo %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ sysinfo %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉନାହିଁ

en: Target sysinfo does not match source
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ sysinfo ଉତ୍ସ ସହିତ ମେଳଖାଉନାହିଁ

en: Target timer %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ସ୍ଥଳ ସମୟ ମାପକ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target timer presence %d does not match source %d
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ସମୟ ମାପକ ଉପସ୍ଥିତି %d ଉତ୍ସ %d ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target video card 2d accel %u does not match source %u
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଭିଡ଼ିଓ କାର୍ଡ 2d ତ୍ୱରଣ %u ଉତ୍ସ %u ସହିତ ମେଳ ଖାଇନଥାଏ

en: Target video card 3d accel %u does not match source %u
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଭିଡ଼ିଓ କାର୍ଡ 3d ତ୍ୱରଣ %u ଉତ୍ସ %u ସହିତ ମେଳ ଖାଇନଥାଏ

en: Target video card acceleration does not match source
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଭିଡ଼ିଓ କାର୍ଡ ତ୍ୱରଣ ଉତ୍ସ ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target video card heads %u does not match source %u
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଭିଡ଼ିଓ କାର୍ଡ ମୁଖ୍ୟ ଭାଗ %u ଉତ୍ସ %u ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target video card model %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଭିଡିଓ କାର୍ଡ ମଡେଲ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target video card vram %u does not match source %u
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଭିଡ଼ିଓ କାର୍ଡ dvram %u ଉତ୍ସ %u ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Target watchdog model %s does not match source %s
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ୱାଚଡଗ ମଡେଲ %s ଉତ୍ସ %s ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Temporary failure in name resolution
or: ନାମ ସମାଧାନରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ବିଫଳତା

en: The CA certificate %s has expired
or: CA ପ୍ରମାଣପତ୍ର %s ର ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି

en: The CA certificate %s is not yet active
or: CA ପ୍ରମାଣପତ୍ର %s ଟି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: The CCW devno '%s' is in use already
or: CCW devno '%s' ଟି ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି

en: The QEMU executable %s does not support TPM backend type %s
or: QEMU ନିଷ୍ପାଦନଯୋଗ୍ୟ %s TPM ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପ୍ରକାର %s କୁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: The QEMU executable %s does not support TPM model %s
or: QEMU ନିଷ୍ପାଦନଯୋଗ୍ୟ %s TPM ମଡେଲ %s କୁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: The XML configuration was changed by another user.
or: XML ବିନ୍ୟାସ ଅନ୍ୟ ଏକ ଚାଳକ ଦ୍ୱାରା ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଥାଏ।

en: The certificate has been revoked.
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରଟିର ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି

en: The certificate has no peers
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରଟିର କୌଣସି ସାଥୀ ନାହିଁ

en: The certificate hasn't got a known issuer.
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରର ଦାତା ଅଜଣା ଅଟେ।

en: The certificate is not trusted.
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରଟି ବିଶ୍ୱସ୍ତ ନୁହଁ।

en: The certificate uses an insecure algorithm
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରଟି ଗୋଟିଏ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଆଲଗୋରିଦମ ବ୍ୟବହାର କରେ

en: The client certificate %s has expired
or: କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ପ୍ରମାଣପତ୍ର %s ର ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି

en: The client certificate %s is not yet active
or: କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ପ୍ରମାଣପତ୍ର %s ଟି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: The disk device '%s' already has media
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣ '%s' ରେ ପୂର୍ବରୁ ମେଡିଆ ଅଛି

en: The disk device '%s' doesn't have media
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣ '%s' ରେ କୌଣସି ମେଡିଆ ନାହିଁ

en: The domain is not running
or: ପରିସରଟି ଚାଲୁନାହିଁ

en: The host was not suspended
or: ହୋଷ୍ଟକୁ ନିଲମ୍ବିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: The machine has no snapshot and it should have it
or: ମେସିନରେ କୌଣସି ଆଶୁଚିତ୍ର ନାହିଁ ଏବଂ ଏଥିରେ ତାହା ଥିବା ଉଚିତ

en: The read only disk has no parent
or: କେବଳ ପଠନୀୟ ଡିସ୍କର କୌଣସି ମୂଖ୍ୟ ସ୍ତର ନଥାଏ

en: The server certificate %s has expired
or: ସର୍ଭର ପ୍ରମାଣପତ୍ର %s ର ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି

en: The server certificate %s is not yet active
or: ସର୍ଭର ପ୍ରମାଣପତ୍ର %s ଟି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: The server redirects from '%s'
or: ସର୍ଭର '%s' ରୁ ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛି

en: The server redirects from '%s' to '%s'
or: ସର୍ଭର '%s' ରୁ '%s' କୁ ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥାଏ

en: There are no more free CCW devnos.
or: ସେଠାରେ କୌଣସି ଅଧିକ ଖାଲି CCW devnos ନାହିଁ।

en: This QEMU doesn't support scsi-block for lun passthrough
or: ଏହି QEMU scsi-ବ୍ଲକକୁ lun ଯାତାୟାତ ପାଇଁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: This QEMU doesn't support the LSI 53C895A SCSI controller
or: ଏହି QEMU LSI 53C895A SCSI ନିୟନ୍ତ୍ରକକୁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: This QEMU doesn't support virtio scsi controller
or: ଏହି QEMU virtio scsi ନିୟନ୍ତ୍ରକକୁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: This function is not supported on WIN32 platform
or: WIN32 ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାଟି ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: This host is not managed by a vCenter
or: ଏହି ହୋଷ୍ଟ କୌଣସି vCenter ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ହୋଇନଥାଏ

en: This libvirtd build does not support TLS
or: ଏହି libvirtd ନିର୍ମାଣଟି TLS କୁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: This type of device cannot be hot unplugged
or: ଏହି ପ୍ରକାରର ଉପକରଣକୁ ହଟ ଅନପ୍ଲଗ କରିହେବ ନାହିଁ

en: This type of disk cannot be hot unplugged
or: ଏହି ପ୍ରକାରର ଡିସ୍କକୁ ହଟ ଅନପ୍ଲଗ କରିହେବ ନାହିଁ

en: Thread(s) per core:
or: ଅନ୍ତଃସ୍ଥଳ ପ୍ରତି ଥ୍ରେଡ:

en: Time elapsed:
or: ବିତି ଥିବା ସମୟ:

en: Time remaining:
or: ବଳକା ସମୟ:

en: Timed out during operation
or: ପ୍ରୟୋଗ ସମୟରେ ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି

en: Timed out during operation: %s
or: ପ୍ରୟୋଗ ସମୟରେ ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି: %s

en: Timed out while reading log output: %s
or: ଲଗ ଫଳାଫଳକୁ ପଢ଼ିବା ସମୟରେ ସମୟ ସମାପ୍ତ: %s

en: Timeout
or: ସମୟ ସମାପ୍ତି

en: Timeout parameter not supported
or: ସମୟ ସମାପ୍ତି ପ୍ରାଚଳ ସହାୟତାପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Too long bridge device name
or: ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼ ବ୍ରିଜ ଉପକରଣ ନାମ

en: Too long network device name
or: ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼ ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣ ନାମ

en: Too many (%u) FDs passed from caller
or: ଅତ୍ୟଧିକ (%u) FDs କଲର ପାଖରୁ ଯାଇଛି

en: Too many CPU models '%d' for limit '%d'
or: ଅତ୍ଯଧିକ CPU ମଡେଲ '%d' ସିମୀତ '%d' ପାଇଁ

en: Too many bytes to read from stream
or: ଧାରାରୁ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବାଇଟ ଆବଶ୍ୟକ

en: Too many bytes to write to stream
or: ଧାରାରେ ଲେଖିବା ପାଇଁ ଅତ୍ଯଧିକ ବାଇଟ ଆବଶ୍ୟକ

en: Too many domain elements in migration cookie: %d
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କୁକିରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଡମେନ ଉପାଦାନ: %d

en: Too many domains '%d' for limit '%d'
or: ଅତ୍ଯଧିକଡମେନ '%d' ସିମୀତ '%d' ପାଇଁ

en: Too many drivers, cannot register %s
or: ଅତ୍ୟଧିକ ଡ୍ରାଇଭର, %s କୁ ପଞ୍ଜିକୃତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Too many fields in message for signature
or: ହସ୍ତାକ୍ଷର ପାଇଁ ସନ୍ଦେଶରେ ଅତ୍ୟଧିକ ସ୍ଥାନ ଅଛି

en: Too many filesystems detected for %s
or: %s ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ମିଳିଛି

en: Too many interfaces '%d' for limit '%d'
or: ଅତ୍ଯଧିକ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ '%d' ସିମୀତ '%d' ପାଇଁ

en: Too many job stats '%d' for limit '%d'
or: ଅତ୍ଯଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିସଂଖ୍ୟାନ '%d' ସିମୀତ '%d' ପାଇଁ

en: Too many migration parameters '%d' for limit '%d'
or: ଅତ୍ଯଧିକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକ '%d' ସିମୀତ '%d' ପାଇଁ

en: Too many networks '%d' for limit '%d'
or: ଅତ୍ଯଧିକ ନେଟୱର୍କ '%d' ସିମୀତ '%d' ପାଇଁ

en: Too many resources %d for object
or: ବସ୍ତୁ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ସ  %d

en: Too many secrets '%d' for limit '%d'
or: ଅତ୍ଯଧିକ ଗୁପ୍ତ '%d' ସିମୀତ '%d' ପାଇଁ

en: Total
or: ସମୁଦାୟ

en: Total:
or: ସମୁଦାୟ:

en: Trailing backslash
or: ଅନୁସରଣକାରୀ ବେକସ୍ଲାଶ

en: Transition started
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

en: Transport error during %s: %s (%d)
or: %s ସମୟରେ ପରିବହନ ତୃଟି: %s (%d)

en: Trying to free MultiCURL object that is still in use
or: MultiCURL ବସ୍ତୁକୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଅଛି ଯାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟବହାରରେ ଅଛି

en: Trying to free SharedCURL object that is still in use
or: ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟବହାରରେ ଥିବା SharedCURL ବସ୍ତୁକୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଅଛି

en: Trying to lock unknown SharedCURL lock %d
or: ଅଜଣା  SharedCURL ତାଲା %d କୁ  ତାଲା ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି

en: Trying to unlock unknown SharedCURL lock %d
or: ଅଜଣା  SharedCURL ତାଲା %d ର  ତାଲା ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି

en: Tunnelled migration requested but invalid RPC method called
or: ଟନେଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣକୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ଅବୈଧ RPC ପଦ୍ଧତିକୁ ଡ଼କାହୋଇନାହିଁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Type %s too big for destination
or: ପ୍ରକାର %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼ବଡ଼

en: Type:
or: ପ୍ରକାର:

en: Type:  'help' for help with commands
           'quit' to quit
or: ଟାଇପ କରନ୍ତୁ:  ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ 'help'
            ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ 'quit'

en: UNIX domain sockets are not supported on this platform
or: UNIX ଡମେନ ସକେଟଗୁଡ଼ିକ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: UNIX sockets are not supported on this platform
or: UNIX ସକେଟଗୁଡ଼ିକ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: URI is missing the server part
or: URI ରେ ସର୍ଭର ନାହିଁ

en: USB device %s is already in use
or: USB ଉପକରଣ %s ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାରରେ ଅଛି

en: USB host device is missing bus/device information
or: USB ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣରେ ବସ/ଉପକରଣ ସୂଚନା ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: USB source %s was not a character device
or: USB ଉତ୍ସ %s ଟି ଗୋଟିଏ ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ ନୁହଁ

en: UUID in config file malformed
or: config ଫାଇଲରେ ଥିବା UUID ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ହୋଇଛି

en: UUID mismatch between <uuid> and <sysinfo>
or: <uuid> ଏବଂ <sysinfo> ମଧ୍ଯରେ UUID ପାର୍ଥକ୍ୟ

en: Unable to access %s
or: %s କୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to access config file %s
or: ବିନ୍ୟାସ ଫାଇଲ %s କୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to access file descriptor %d
or: ଫାଇଲ ବର୍ଣ୍ଣନାକାରୀ %d କୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to access stream for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଧାରାକୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to acquire lock on '%s'
or: '%s' ଉପରେ ଲକ ହାସଲ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add LPAR to the table
or: ସାରଣୀରେ LPAR ଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add bridge %s port %s
or: ବ୍ରିଜ %s ପୋର୍ଟ %s କୁ ଯୋଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add epoll fd
or: epoll fd କୁ ଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add extra data
or: ଅତିରିକ୍ତ ତଥ୍ୟ ଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add handle %d to event loop
or: ଘଟଣା ଲୁପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ %d କୁ ଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add hard disk to media Registry
or: ମେଡିଆ ପଞ୍ଜିକରଣରେ ହାର୍ଡ ଡିସ୍କ ଯୋଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add hard disk to media registry
or: ମେଡିଆ ପଞ୍ଜିକରଣରେ ହାର୍ଡ ଡିସ୍କ ଯୋଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add hard disk to the media registry
or: ମେଡିଆ ପଞ୍ଜିକରଣରେ ହାର୍ଡ ଡିସ୍କ ଯୋଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add hardware machine
or: ହାର୍ଡୱେର ମେସିନ ଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add lockspace %s
or: lockspace %s କୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add media registry other media
or: ମେଡିଆ ପଞ୍ଜିକରଣକୁ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ମେଡିଆରେ ଯୋଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add port %s to OVS bridge %s
or: ପୋର୍ଟ %s କୁ OVS ବ୍ରିଜ %s ରେ ଯୋଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add storage controller
or: ସଂରକ୍ଷଣ ନିୟନ୍ତ୍ରକ ଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add the snapshot hardware
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ହାର୍ଡୱେର ଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add the snapshot storageController
or: ଆଶୁଚିତ୍ର storageController ଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to add the snapshot to the machine description
or: ମେସିନ ବର୍ଣ୍ଣନାକାରୀରେ ଆଶୁଚିତ୍ର ଯୋଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to allocate FD list
or: FD ତାଲିକାକୁ ବଣ୍ଟନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to allocate lease %s
or: ଲିଜ୍‌  %s କୁ ବଣ୍ଟନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to allocate lockspace %s
or: ଲକସ୍ପେସ %s କୁ ବଣ୍ଟନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to allocate x509 credentials: %s
or: x509 ଅଧିକାରଗୁଡ଼ିକୁ ବଣ୍ଟନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to append command 'id' string
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ 'id' ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡକୁ ଯୋଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to associate TAP device
or: TAP ଉପକରଣ ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ହେବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to associate device %s with blkid library
or: blkid ଲାଇବ୍ରେରୀ ସହିତ ଉପକରଣ %s କୁ ସଂମ୍ପୃକ୍ତ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to associate file %s with NBD device
or: ଫାଇଲ %s କୁ NBD ଉପକରଣ ସହିତ ସମ୍ପୃକ୍ତ କିରବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to associate file %s with loop device
or: ଫାଇଲ %s କୁ ଲୁପ ଉପକରଣ ସହିତ ସମ୍ପୃକ୍ତ କିରବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to attach %s to loop device
or: ଲୁପ ଉପକରଣରେ %s କୁ ସଂଲଗ୍ନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to attach network devices without vlan
or: vlan ବିନା ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଲଗ୍ନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to become session leader
or: ଅଧିବେଶନ ନେତା ହେବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to change MaxMemorySize
or: MaxMemorySize କୁ ବଦଳାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to change balloon collection period.
or: ବ୍ୟାଲୁନ ସଂଗ୍ରହ ଅବଧିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to change blkio parameters
or: blkio ପ୍ରାଚଳରକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to change block I/O throttle
or: ବ୍ଲକ I/O  ଥ୍ରୋଟଲକୁ ବଦଳାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to change memory parameters
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to change numa parameters
or: numa ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to change target guest XML during migration
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସମୟରେ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଅତିଥି XML କୁ ବଦଳାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to change to %s
or: %s କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to change to root dir
or: ମୂଖ୍ୟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ବଦଳାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to check interface %s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s କୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to check interface config on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସଂରଚନା ଯାଞ୍ଚ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to check interface flags for %s
or: %s ପାଇଁ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସୂଚକକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to clone to check reboot support
or: ପୁନଃଚାଳନ ସହାୟତାକୁ କ୍ଲୋନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to close %s
or: %s କୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to close disk children
or: ଡିସ୍କ ନିମ୍ନସ୍ତରକୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to close recursively all disks
or: ସମସ୍ତ ଡିସ୍କଗୁଡ଼ିକୁ ପୁନଃପୌନିକ ଭାବରେ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to compute hash of data
or: ତଥ୍ୟର ହ୍ୟାସ ହିସାବ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to connect to libvirt currently. Retrying .. $i
or: libvirt ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହେବାରେ ଅକ୍ଷମ। ପୁନଃ ପ୍ରୟାସ କରୁଅଛି  .. $i

en: Unable to create %s
or: %s କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create JSON formatter
or: JSON ଫରମାଟର୍‌ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create JSON parser
or: JSON ବିଶ୍ଳେଷକ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create LPAR. Reason: '%s'
or: LPAR ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ। କାରଣ: '%s'

en: Unable to create Storage Pool: %s
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ:%s

en: Unable to create Volume: %s
or: ଭଲ୍ୟୁମ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to create blkid library handle
or: blkid ଲାଇବ୍ରେରୀ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create bridge %s
or: ବ୍ରିଜ %s କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create bridge device
or: ବ୍ରିଜ ଉପକରଣକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create device %s
or: ଉପକରଣ %s କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create directory %s
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %s କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create epoll fd
or: epoll fd ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create lockspace %s
or: ଲକସ୍ପେସ %s ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create migration thread
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଥ୍ରେଡ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create new virtual adapter
or: ନୂତନ ଆଭାସୀ ଏଡପଟର ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create pipe
or: ପାଇପ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create rule
or: ନିୟମାବଳୀ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create signal pipe
or: ସଂକେତ ପାଇପ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create socket
or: ସକେଟ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create tap device
or: ଟ୍ୟାପ ଉପକରଣକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create tap device %s
or: ଟ୍ୟାପ ଉପକରଣ %s କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create thread to process command's IO
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶର IO କୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ଥ୍ରେଡ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to delete bridge %s
or: ବ୍ରିଜ %s କୁ ଅପସାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to delete port %s from OVS
or: ପୋର୍ଟ %s କୁ OVS ରୁ ଅପସାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to destroy Storage Pool: %s
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to detect filesystem for %s
or: %s ପାଇଁ  ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରକୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to determine config directory
or: ବିନ୍ୟାସ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to determine domain's CPU.
or: ଡମେନର CPU ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to determine domain's max memory.
or: ଡମେନର ସର୍ବାଧିକ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to determine domain's memory.
or: ଡମେନର ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to determine domain's name.
or: ଡମେନ ନାମ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: Unable to determine home directory
or: ମୂଖ୍ୟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to determine mount table on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ ସ୍ଥାପନ ସାରଣୀକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to determine number of domains.
or: ଡମେନ ସଂଖ୍ୟା ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to determine storage pool's name.
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲର ନାମ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to determine storage pool's uuid.
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲ uuid ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to determine storage pools's size.
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲ ଆକାର ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to determine storage pools's source adapter.
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲର ଉତ୍ସ ଏଡପଟର ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to determine storage sp's name.
or: ସଂରକ୍ଷଣ sp ନାମ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to determine storage sp's uuid.
or: ସଂରକ୍ଷଣ uuid ନାମ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to determine storage sps's size.
or: ସଂରକ୍ଷଣ sps ର ନାମ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to determine storage sps's source adapter.
or: ସଂରକ୍ଷଣ sps ର ଉତ୍ସ ଏଡପଟର ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to dump link info on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ ଲିଙ୍କ ସୂଚନାକୁ ଡମ୍ପ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to extract disk path from %s
or: %s ରୁ ଡିସ୍କ ପଥକୁ ବାହାର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to find 'cpuacct' cgroups controller mount
or: 'cpuacct' cgroups ନିୟନ୍ତ୍ରକ ସ୍ଥାପକକୁ ଖୋଜିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to find 'devices' cgroups controller mount
or: 'ଉପକରଣ' cgroups ନିୟନ୍ତ୍ରକ ସ୍ଥାପକକୁ ଖୋଜିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to find 'memory' cgroups controller mount
or: 'ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ' cgroups ନିୟନ୍ତ୍ରକ ସ୍ଥାପକକୁ ଖୋଜିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to find 'qemu-nbd' binary in $PATH
or: 'qemu-nbd' ବାଇନାରୀକୁ $PATH ରେ ଖୋଜିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to find a free loop device in /dev
or: /dev ରେ ଖାଲି ଲୁପ ଉପକରଣ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to find correct value in 'bonding/arp_validate' for '%s'
or: 'bonding/arp_validate' ରେ '%s' ପାଇଁ ସଠିକ ମୂଲ୍ୟ ଖୋଜିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to find correct value in 'bonding/mode' for '%s'
or: 'bonding/mode' ରେ '%s' ପାଇଁ ସଠିକ ମୂଲ୍ୟ ଖୋଜିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to find filesystem type for %s
or: %s ପାଇଁ ଫାଇତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାରକୁ ଖୋଜି ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to format SELinux context
or: SELinux ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ସଜାଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to format guestfwd port
or: guestfwd ସଂଯୋଗିକୀକୁ ସଜାଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to format time
or: ସମୟକୁ ସଜାଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to generate diffie-hellman parameters: %s
or: diffie-hellman ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to generate random uuid.
or: ମନଇଚ୍ଛା uuid ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to get Capabilities
or: କ୍ଷମତା ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get DBus session bus connection: %s
or: DBus ଅଧିବେଶନ ବସ ସଂଯୋଗ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to get DBus system bus connection: %s
or: DBus ତନ୍ତ୍ର ବସ ସଂଯୋଗ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to get Host CPU set
or: ହୋଷ୍ଟ CPUକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get STP delay on %s on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ %s ଉପରେ STP ବିଳମ୍ବକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get STP on %s on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ %s ଉପରେ STP କୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get VIOS name
or: VIOS ନାମ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get VIOS profile name.
or: VIOS ରୂପରେଖା ନାମ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to get VLAN for interface %s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s ପାଇଁ VLAN ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get VLAN on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ VLAN ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get XML Desc of snapshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରର XML ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get a virDomainSnapshotDefPtr
or: ଏକ virDomainSnapshotDefPtr ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get blkio parameters
or: blkio ପ୍ରାଚଳରକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get block I/O throttle parameters
or: ବ୍ଲକ I/O  ଥ୍ରୋଟଲ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ବଦଳାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get bridge %s %s
or: ବ୍ରିଜ %s %s ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get childMedium location
or: childMedium ଅବସ୍ଥାନ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get cpu map
or: cpu ମେଳକକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get current process SELinux context
or: ପ୍ରଚଳିତ ପଦ୍ଧତି SELinux ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get current time
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get device ID '%s'
or: ଉପକରଣ ID '%s' ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get disk children
or: ଡିସ୍କ ନିମ୍ନସ୍ତର ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get disk format
or: ଡିସ୍କ ଫର୍ମାଟ୍‌ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get disk parent
or: ମୂଖ୍ୟ ଡିସ୍କ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get disk uuid
or: ଡିସ୍କ uuid ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get domain status
or: ଡମେନ ସ୍ଥିତି ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Unable to get free loop device via ioctl
or: ioctl ମାଧ୍ଯମରେ ଖାଲି ଲୁପ ଉପକରଣ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get free slot number
or: ଖାଲି ସ୍ଲଟ ସଂଖ୍ୟା ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get hard disk format
or: ହାର୍ଡ ଡିସ୍କ ଫର୍ମାଟ୍‌ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get hard disk id
or: ହାର୍ଡ ଡିସ୍କ id ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get host metric Information
or: ହୋଷ୍ଟ ମେଟ୍ରିକ ସୂଚନା ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get index for interface %s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s ପାଇଁ ଅନୁକ୍ରମଣିକା ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get interface index for %s
or: %s ପାଇଁ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଅନୁକ୍ରମଣିକା ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get interface parameters
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get loop status on %s
or: %s ଉପରେ ଲୁପ ସ୍ଥିତି ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get medium location
or: ମାଧ୍ଯମ ଅବସ୍ଥାନ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get memory parameters
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ପ୍ରାଚଳକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get memory stats
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ସ୍ଥିତିକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get minor number of device '%s'
or: ଉପକରଣ '%s' ର ଗୌଣ ସଂଖ୍ୟାକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get node cpu stats
or: ନୋଡ cpu ସ୍ଥିତି ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get numa parameters
or: numa ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get number of blkio parameters
or: blkio ପ୍ରାଚଳର ସଂଖ୍ୟା ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get number of cpu stats
or: cpu ସ୍ଥିତି ସଂଖ୍ୟା ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get number of interface parameters
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Unable to get number of memory parameters
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get number of memory stats
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ସ୍ଥିତିର ସଂଖ୍ୟା ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get parent hard disk
or: ମୂଖ୍ୟ ହାର୍ଡ ଡିସ୍କ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get peer socket name
or: ସାଥୀ ସକେଟ ନାମ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get physical function status on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ ଭୌତିକ ଫଳନ ସ୍ଥିତି ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get remote socket name
or: ସୁଦୂର ସକେଟ ନାମ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get snapshot content
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ବିଷୟବସ୍ତୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get the machine location path
or: ମେସିନ ଅବସ୍ଥାନ ପଥ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get the parent disk
or: ମୂଖ୍ୟ ଡିସ୍କ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get the read write medium format
or: ପଠନ ଲିଖନ ମାଧ୍ଯମ ଶୈଳୀ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get the read write medium id
or: ପଠନ ଲିଖନ ମାଧ୍ଯମ id ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get the snapshot to remove
or: କାଢ଼ିବା ପାଇଁ ଆଶୁଚିତ୍ର ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get virtual function index on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ ଆଭାସୀ ଫଳନ ଅନୁକ୍ରମଣିକା ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get virtual function info on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ ଆଭାସୀ ଫଳନ ସୂଚନା ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to get virtual functions on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ ଆଭାସୀ ଫଳନ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to import client certificate %s
or: କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ପ୍ରମାଣପତ୍ର %s ଆମଦାନୀ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to import server certificate %s
or: ସର୍ଭର ପ୍ରମାଣପତ୍ର %s ଆମଦାନୀ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to init qemu driver mutexes
or: qemu ଡ୍ରାଇଭର mutexes କୁ init କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to initialize certificate
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to initialize diffie-hellman parameters: %s
or: diffie-hellman ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to initialize lease %s
or: ଲିଜ  %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to initialize lockspace mutex
or: lockspace mutexକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to initialize mutex
or: mutexକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to invoke fstrim
or: fstrim କୁ ଉତ୍ପନ୍ନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to issue hypervisor ioctl %d
or: ହାଇପରଭାଇଜର ioctl %d କୁ ନ୍ୟସ୍ତ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to issue hypervisor ioctl %lu
or: ହାଇପରଭାଇଜର ioctl %lu କୁ ନ୍ୟସ୍ତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Unable to know if disk is in media registry
or: ମେଡିଆ ପଞ୍ଜିକରଣରେ ଡିସ୍କ ଅଛି କି ନାହିଁ ଜାଣିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to know if the snapshot is the current snapshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରଟି ଏକ ପ୍ରଚଳିତ ଆଶୁଚିତ୍ର କି ନୁହଁ ଜାଣିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to load certificate
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରକୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to lock %zu bytes of memory
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନର %zu ବାଇଟକୁ ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to lookup SELinux process context
or: SELinux ପଦ୍ଧତି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଦେଖିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to make TAP device non-persistent
or: TAP ଉପକରଣକୁ ଅସ୍ଥାୟା କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to make pipe
or: ପାଇପ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to mark loop device as autoclear
or: ଲୁପ ଉପକରଣକୁ autoclear ଭାବରେ ଚିହ୍ନଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to migrate %s to %s
or: %s କୁ %s ପାଖକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to modify live devices
or: ଜୀବନ୍ତ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to notify child process
or: ନିମ୍ନ ସ୍ତର ପଦ୍ଧତିକୁ ସୂଚାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to notify parent process
or: ମୂଖ୍ୟ ପଦ୍ଧତିକୁ ସୂଚାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to obtain host UUID
or: ହୋଷ୍ଟ UUID କୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to obtain hostInternetScsiHba
or: hostInternetScsiHba କୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to obtain iSCSI adapter
or: iSCSI ଏଡପଟରକୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open %s
or: %s କୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open %s (%d)
or: %s (%d) କୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open '%s'
or: '%s' କୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open /dev/loop-control
or: /dev/loop-control କୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open UNIX socket
or: UNIX ସକେଟକୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open control socket
or: ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ସକେଟକୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open filesystem %s
or: ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର %s କୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open monitor path %s
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ପଥ %sକୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open resource %s
or: ଉତ୍ସ %s କୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open stream for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଧାରାକୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open test socket
or: ପରୀକ୍ଷା ସକେଟକୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open/create resource %s
or: ଉତ୍ସ %s କୁ ଖୋଲିବା/ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to parse URI %s
or: URI %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to parse base SELinux context '%s'
or: ମୂଳ SELinux ପ୍ରସଙ୍ଗ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to parse class id '%s'
or: ଶ୍ରେଣୀ id '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to parse current SELinux context '%s'
or: ପ୍ରଚଳିତ SELinux ପ୍ରସଙ୍ଗ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to parse devaddr parameter '%s'
or: devaddr ପ୍ରାଚଳ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to parse given mac address
or: ପ୍ରଦତ୍ତ mac ଠିକଣାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to parse integer parameter
or: ଗଣନ ସଂଖ୍ୟା ପ୍ରାଚଳକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to parse lock state %s
or: ଲକ ସ୍ଥିତି %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to parse quota
or: କୋଟାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to parse string parameter
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ପ୍ରାଚଳକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to parse the xml
or: xml ଫାଇଲକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to poll on file handles
or: ଫାଇଲ ନିୟନ୍ତ୍ରଣଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ପଲ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to put monitor into non-blocking mode
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକାକୁ ବାଧାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ରଖିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to query sector size %s
or: ବିଭାଗ ଆକାର %s କୁ ପଚାରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to query tap interface name
or: ଟ୍ୟାପ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମ ପଚାରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to read %s
or: %s କୁ ପଢ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to read container pty
or: ଧାରଣ ପାତ୍ର  pty କୁ ପଢ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to read from monitor
or: ମନିଟରରୁ ପଢିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to register disconnect callback
or: ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିତ କଲବ୍ୟାକକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to remove %s (%d)
or: %s (%d) କୁ ବାହାର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to remove Fake Disks
or: ନକଲି ଡିସ୍କଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to remove bridge %s port %s
or: ବ୍ରିଜ %s ପୋର୍ଟ %s କୁ କାଢ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to remove device %s
or: ଉପକରଣ %s କୁ ବାହାର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to remove epoll fd
or: epoll fd କୁ କାଢ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to remove metadata of %d snapshots
or: %d ଆଶୁଚିତ୍ରର ଅଧିତଥ୍ୟକୁ ବାହାର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to rename '%s' to '%s'
or: '%s' କୁ '%s' ଭାବରେ ନାମ ବଦଳାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to request personality for %s on %s
or: %s ପାଇଁ %s ଉପରେ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ତ୍ୱକୁ ଅନୁରୋଧ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to reset PCI device %s: %s
or: PCI ଉପକରଣ %sକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to resolve %s for pid %u
or: %s କୁ pid %u ପାଇଁ ସମାଧାନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to resolve device %s iommu_group symlink %s
or: ଉପକରଣ %s iommu_group symlink %s କୁ ସମାଧାନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to restart self
or: ନିଜକୁ ପୁନଃଚାଳନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to run command to get OVS port data for interface %s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s ପାଇଁ OVS ପୋର୍ଟ ତଥ୍ଯ ପାଇବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଚଲାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to run command to set OVS port data for interface %s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s ପାଇଁ OVS ପୋର୍ଟ ତଥ୍ୟ ସେଟ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଚଲାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to run one time DBus initializer
or: ଗୋଟିଏ ଥର DBus ପ୍ରାରମ୍ଭକାରୀକୁ ଚଲାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to save '%s'
or: '%s' କୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to save lease %s
or: ଲିଜ %sକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to save lockspace %s
or: lockspace %s କୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to save new snapshot xml file
or: ନୂଆ ଆଶୁଚିତ୍ର xml ଫାଇଲକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to save state file %s
or: ଫାଇଲ %sକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to save the xml
or: xml କୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to seek %s to %llu
or: %s କୁ %llu ରେ ମାଗିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to send %d signal to process %d
or: %d ସଂକେତକୁ ପଦ୍ଧତି %d କୁ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to send SIGTERM to init pid %llu
or: SIGTERM କୁ init pid %llu ପାଖକୁ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to send container continue message
or: ଧାରଣ ପାତ୍ର ଚାଲୁରଖିବା ସନ୍ଦେଶ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set FD %d blocking
or: FD %d ବ୍ଲକିଙ୍ଗକୁ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set IPV6_V6ONLY flag
or: IPV6_V6ONLY ସୂଚକ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set SELinux context MCS '%s'
or: SELinux ପ୍ରସଙ୍ଗ MCS '%s' କୁ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set SELinux context role '%s'
or: SELinux ପ୍ରସଙ୍ଗ ଭୂମିକା '%s' କୁ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set SELinux context user '%s'
or: SELinux ପ୍ରସଙ୍ଗ ବ୍ୟବହାରକାରୀ '%s' କୁ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set STP delay on %s on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ %s ଉପରେ STP ବିଳମ୍ବକୁ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set STP on %s on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ %s ଉପରେ STP କୁ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set VM logfile close-on-exec flag
or: VM ଲଗଫାଇଲ close-on-exec ଫ୍ଲାଗକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set bridge %s %s
or: ବ୍ରିଜ %s %s ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set cloexec flag
or: cloexec ସୂଚକ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set close-on-exec flag
or: close-on-exec ଫ୍ଲାଗକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set console file descriptor non-blocking
or: କୋନସଲ ଫାଇଲ ନିରୂପକ ଫ୍ଲାଗ ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Unable to set interface parameters
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set monitor close-on-exec flag
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା close-on-exec ଫ୍ଲାଗକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set network bandwidth on direct interfaces
or: ସିଧାସଳଖ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ନେଟୱର୍କ ବ୍ୟାଣ୍ଡୱିଡ଼ଥ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Unable to set non-blocking mode
or: ବାଧାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ରଖିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set port profile on direct interfaces
or: ସିଧାସଳଖ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ପୋର୍ଟ ରୂପରେଖା ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Unable to set tap device %s to persistent
or: ଟ୍ୟାପ ଉପକରଣ %s କୁ ସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set x509 CA certificate: %s: %s
or: x509 CA ପ୍ରମାଣପତ୍ର ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s: %s

en: Unable to set x509 certificate revocation list: %s: %s
or: x509 ପ୍ରମାଣପତ୍ର କାଢ଼ିବା ତାଲିକା ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s: %s

en: Unable to set x509 key and certificate: %s, %s: %s
or: x509 କି ଏବଂ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s, %s: %s

en: Unable to setup wakeup pipe
or: ୱେକଅପ୍‌ ପାଇପ୍‌ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to stat bind source %s
or: ବନ୍ଧନ ଉତ୍ସ %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to stat bind target %s
or: ବନ୍ଧନ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to suspend domain due to missing system_wakeup monitor command
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ system_wakeup ମନିଟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ହେତୁ ଡମେନକୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to symlink directory %s to %s
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %s କୁ %s ସହିତ symlink କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to truncate %s
or: %s କୁ ଯୋଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to unescape command
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ unescape କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to unlock %zu bytes of memory
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନର %zu ବାଇଟକୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to verify TLS peer: %s
or: TLS ସାଥୀକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to wait for child process
or: ନିମ୍ନ ସ୍ତର ପଦ୍ଧତି ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to wait on agent monitor condition
or: ସଦସ୍ୟ ମନିଟର ସ୍ଥିତିରେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to wait on epoll
or: epoll ରେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to wait on monitor condition
or: ମନିଟର ସର୍ତ୍ତରେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to wait on parent process
or: ମୂଖ୍ୟ ପଦ୍ଧତି ଉପରେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to wake up domain due to missing system_wakeup monitor command
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ system_wakeup ମନିଟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ହେତୁ ଡମେନକୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to watch epoll FD
or: epoll FD କୁ ଦେଖିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to watch host console PTY
or: PTY ହୋଷ୍ଟ କୋନସୋଲକୁ ଦେଖିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to write %s
or: %s କୁ ଲେଖିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to write information to local file.
or: ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଇଲରେ ଲେଖିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to write pid file '%s/%s.pid'
or: pid ଫାଇଲ '%s/%s.pid' କୁ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: Unable to write to container pty
or: ଧାରଣ ପାତ୍ର pty ରେ ଲେଖିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to write to monitor
or: ମନିଟରରେ ଲେଖିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unbounded
or: ବନ୍ଧାହୋଇନଥିବା

en: Unconfined guests are not allowed on this host
or: ଏହି ହୋଷ୍ଟରେ ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁମତି ନାହିଁ

en: Undefine a given network filter.
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରଦତ୍ତ ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକକୁ ସଜ୍ଞା ବିହୀନ କରନ୍ତୁ।

en: Undefine a secret.
or: ଗୋଟିଏ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

en: Undefine an inactive domain, or convert persistent to transient.
or: ଏକ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଡମେନକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କିମ୍ବା ସ୍ଥାୟୀକୁ ଅସ୍ଥାୟୀ କରନ୍ତୁ।

en: Undefine the configuration for an inactive pool.
or: ଗୋଟିଏ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପୁଲ ପାଇଁ ବିନ୍ଯାସକୁ ସଜ୍ଞା ବିହୀନ କରନ୍ତୁ.

en: Unexpected CPU fallback value: %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ CPU ଫଲବ୍ୟାକ ମୂଲ୍ୟ: %d

en: Unexpected CPU feature policy %d
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ CPU ବିଶେଷଗୁଣ ନିୟମାବଳୀ %d

en: Unexpected CPU match policy %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ CPU ମେଳକ ନିୟମାବଳୀ %d

en: Unexpected CPU mode %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ CPU ଧାରା %d

en: Unexpected HTTP error code %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ HTTP ତୃଟି ସଂକେତ %d

en: Unexpected HTTP response during %s: %d
or: %s ସମୟରେ ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ HTTP ଉତ୍ତର: %d

en: Unexpected JSON reply '%s'
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ JSON ଉତ୍ତର '%s'

en: Unexpected LXC URI path '%s', try lxc:///
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ LXC URI ପଥ '%s', lxc:/// କୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ

en: Unexpected QEMU agent still active during domain deletion
or: ଡମେନ ଅପସାରଣ ସମୟରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ QEMU ସଦସ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ଅଛି

en: Unexpected QEMU monitor still active during domain deletion
or: ଡମେନ ଅପସାରଣ ସମୟରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ QEMU ମନିଟର ସକ୍ରିୟ ଅଛି

en: Unexpected confirm code '%c' from parent
or: ମୂଖ୍ୟ ସ୍ତରରୁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ନିଶ୍ଚିତକରଣ ସଂକେତ '%c'

en: Unexpected disk sgio mode '%d'
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଡିସ୍କ sgio କ୍ୟାଶେ ଧାରା '%d'

en: Unexpected error
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ତ୍ରୁଟି

en: Unexpected filesystem type %s
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାର %s

en: Unexpected hostdev mode %d
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ hostdev ଧାରା %d

en: Unexpected line > %d characters when parsing output of '%s'
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଧାଡ଼ି > %d ଅକ୍ଷର ଯେତେବେଳେ '%s' ର ଫଳାଫଳକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିଥାଏ

en: Unexpected lock parameters for disk resource
or: ଡିସ୍କ ଉତ୍ସ ପାଇଁଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲକ୍‌ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକ

en: Unexpected message status %u
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସନ୍ଦେଶ ସ୍ଥିତି %u

en: Unexpected message type %u
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସନ୍ଦେଶ ପ୍ରକାର %u

en: Unexpected parameter %s for lease resource
or: ଚୁକ୍ତିନାମା ଉତ୍ସ ପାଇଁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପ୍ରାଚଳ %s

en: Unexpected parameter %s for object
or: ବସ୍ତୁ ପାଇଁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପ୍ରାଚଳ %s

en: Unexpected parameters for disk resource
or: ଡିସ୍କ ଉତ୍ସ ପାଇଁଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକ

en: Unexpected root filesystem without loop device
or: ଲୁପ ଉପକରଣ ବିନା ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ରୁଟ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର

en: Unexpected signal received: %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସଂକେତ ଗ୍ରହଣ ହୋଇଛି: %d

en: Unexpected volume path format: %s
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭଲ୍ୟୁମ ପଥ ଶୈଳୀ: %s

en: Unhandled event %d for monitor fd %d
or: ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଘଟଣା %d ପ୍ରଦର୍ଶିକା fd %d ପାଇଁ

en: Unix path %s too long for destination
or: Unix ପଥ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Unknown CPU feature %s
or: ଅଜଣା CPU ବିଶେଷତା %s

en: Unknown CPU model %s
or: ଅଜଣା CPU ମଡେଲ %s

en: Unknown CPU vendor %s
or: ଅଜଣା CPU ବିକ୍ରେତା %s

en: Unknown JSON reply '%s'
or: ଅଜଣା JSON ଉତ୍ତର '%s'

en: Unknown PCI device <driver name='%s'/> has been specified
or: ଅଜଣା PCI ଉପକରଣ <driver name='%s'/> କୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି

en: Unknown QEMU arch %s
or: ଅଜଣା QEMU ଅଭିଲେଖ %s

en: Unknown architecture %s
or: ଅଜଣା ସ୍ଥାପତ୍ୟ %s

en: Unknown async job type %s
or: ଅଜଣା async କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରକାର %s

en: Unknown cgroup controller '%s'
or: ଅଜଣା  cgroup ନିୟନ୍ତ୍ରକ '%s'

en: Unknown controller type '%s'
or: ଅଜଣା ନିୟନ୍ତ୍ରକ ପ୍ରକାର '%s'

en: Unknown disk name '%s' and no address specified
or: ଅଜଣା ଡିସ୍କ ନାମ '%s' ଏବଂ କୌଣସି ଠିକଣା ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇନାହିଁ

en: Unknown driver name '%s'
or: ଅଜଣା ଡ୍ରାଇଭର ନାମ '%s'

en: Unknown driver type %s
or: ଅଜଣା ଡ୍ରାଇଭର ପ୍ରକାର %s

en: Unknown error
or: ଅଜଣା ତ୍ରୁଟି

en: Unknown error value
or: ଅଜଣା ତୃଟି ମୂଲ୍ୟ

en: Unknown forward type %d in network '%s'
or: ଅଜଣା ଅଗ୍ରସର ପ୍ରକାର %d ନେଟୱର୍କ  '%s' ରେ  ଅଛି

en: Unknown interface <driver name='%s'> has been specified
or: ଅଜଣା ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ <driver name='%s'> କୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି

en: Unknown interface <driver txmode='%s'> has been specified
or: ଅଜଣା ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ <driver txmode='%s'> କୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି

en: Unknown job
or: ଅଜଣା କାର୍ଯ୍ୟ

en: Unknown job phase %s
or: ଅଜଣା କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥା %s

en: Unknown job type %s
or: ଅଜଣା କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରକାର %s

en: Unknown lock manager object type %d
or: ଅଜଣା ତାଲା ପରିଚାଳକ ବସ୍ତୁ ପ୍ରକାର %d

en: Unknown migration cookie feature %s
or: ଅଜଣା ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କୁକି ବିଶେଷତା %s

en: Unknown mode '%s' in interface <actual> element
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ <actual> ଉପାଦାନରେ ଅଜଣା ଧାରା '%s'

en: Unknown mode has been specified
or: ଅଜଣା ଧାରାକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି

en: Unknown model type '%s'
or: ଅଜଣା ମଡେଲ ପ୍ରକାର '%s'

en: Unknown poll response.
or: ଅଜଣା ମତଦାନ ଉତ୍ତର।

en: Unknown protocol '%s'
or: ଅଜଣା ପ୍ରଟୋକଲ '%s'

en: Unknown qemu capabilities flag %s
or: ଅଜଣା qemu କ୍ଷମତା ସୂଚକ %s

en: Unknown release: %s
or: ଅଜଣା ପ୍ରକାଶନ: %s

en: Unknown return code
or: ଅଜଣା ଫେରିବା ସଂକେତ

en: Unknown scheduler
or: ଅଜଣା ନିୟୋଜକ

en: Unknown scheduler %d
or: ଅଜଣା ନିୟୋଜକ  %d

en: Unknown source mode '%s'
or: ଅଜଣା ଉତ୍ସ ଧାରା '%s'

en: Unknown source type: '%s'
or: ଅଜଣା ଉତ୍ସ ପ୍ରକାର: '%s'

en: Unknown startup policy '%s'
or: ଅଜଣା ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ନିତୀ '%s'

en: Unknown suspend target: %u
or: ଅଜଣା ନିଲମ୍ବନ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ: %u

en: Unknown taint flag %s
or: ଅଜଣା ଟେଣ୍ଟ ପତାକା %s

en: Unknown value '%s' for %s
or: ଅଜଣା ମୂଲ୍ୟ '%s' '%s' ପାଇଁ

en: Unknown value '%s' for %s 'type' property
or: ଅଜଣା ମୂଲ୍ୟ '%s', %s 'ପ୍ରକାର' ଗୁଣଧର୍ମ ପାଇଁ

en: Unknown value '%s' for <address> 'multifunction' attribute
or: <address> 'multifunction' ଗୁଣ ପାଇଁ ଅଜଣା ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: Unknown value '%s' for AnyType 'type' property
or: ଅଜଣା ମୂଲ୍ୟ '%s'  AnyType 'ପ୍ରକାର' ଗୁଣଧର୍ମ ପାଇଁ

en: Unknown value '%s' for xsd:boolean
or: xsd:boolean ପାଇଁ ଅଜଣା ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: Unknown vendor %s referenced by CPU model %s
or: CPU ମଡେଲ %s ଦ୍ୱାରା ଉଲ୍ଲିଖିତ ଅଜଣା ବିକ୍ରେତା %s

en: Unmatched ( or \(
or: ଅମେଳ ( ଅଥବା \(

en: Unmatched ) or \)
or: ଅମେଳ ) ଅଥବା \)

en: Unmatched \{
or: ଅମେଳ \{

en: Unrecognized family '%s' in network '%s'
or: ଅଚିହ୍ନା ପରିବାର '%s' ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ

en: Unsafe migration
or: ଅସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ

en: Unsafe migration: %s
or: ଅସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ: %s

en: Unsupported <dns> element in network %s with forward mode='%s'
or: ନେଟୱର୍କ %s ରେ ଅଗ୍ରସରଣ ଧାରା='%s' ସହିତ ଅସମର୍ଥିତ <dns> ଉପାଦାନ

en: Unsupported <domain> element in network %s with forward mode='%s'
or: ନେଟୱର୍କ %s ରେ ଅଗ୍ରସରଣ ଧାରା='%s' ସହିତ ଅସମର୍ଥିତ <domain> ଉପାଦାନ

en: Unsupported <ip> element in network %s with forward mode='%s'
or: ନେଟୱର୍କ %s ରେ ଅଗ୍ରସରଣ ଧାରା='%s' ସହିତ ଅସମର୍ଥିତ <ip> ଉପାଦାନ

en: Unsupported CPU placement mode '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ CPU ଧାରଣ ଧାରା '%s'

en: Unsupported NUMA memory tuning mode '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ  NUMA ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଟ୍ୟୁନିଙ୍ଗ ଧାରା '%s'

en: Unsupported OS type: %s
or: ଅସମର୍ଥିତ OS ପ୍ରକାର: %s

en: Unsupported SMBIOS mode '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ SMBIOS ଧାରା '%s'

en: Unsupported algorithm '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଆଲଗୋରିଦମ '%s'

en: Unsupported bus type '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ପରିପଥ ପ୍ରକାର '%s'

en: Unsupported bus type '%s' for device type '%s'
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s' ପାଇଁ ଅସମର୍ଥିତ ପରିପଥ ପ୍ରକାର '%s'

en: Unsupported character device TCP protocol '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ TCP ପ୍ରୋଟୋକଲ '%s'

en: Unsupported character device type '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s'

en: Unsupported config format '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ସଂରଚନା ପ୍ରକାର '%s'

en: Unsupported controller model: %s
or: ଅସମର୍ଥିତ ନିୟନ୍ତ୍ରକ ମଡେଲ: %s

en: Unsupported device type '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s'

en: Unsupported disk address type '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଡିସ୍କ ଠିକଣା ପ୍ରକାର '%s'

en: Unsupported disk device type '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଡିସ୍କ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s'

en: Unsupported forward mode '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଅଗ୍ରସରଣ ଧାରା '%s'

en: Unsupported graphics type '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଆଲେଖୀ ପ୍ରକାର '%s'

en: Unsupported host device mode %s
or: ଅସମର୍ଥିତ ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ଧାରା %s

en: Unsupported host device type %s
or: ଅସମର୍ଥିତ ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର %s

en: Unsupported hostdev mode %s
or: ଅସମର୍ଥିତ hostdev ଧାରା %s

en: Unsupported hostdev type %s
or: ଅସମର୍ଥିତ hostdev ପ୍ରକାର %s

en: Unsupported migration cookie feature %s
or: ଅସମର୍ଥିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କୁକି ବିଶେଷତା %s

en: Unsupported net type '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ନେଟ ପ୍ରକାର '%s'

en: Unsupported network type %s
or: ଅସମର୍ଥିତ ନେଟୱର୍କ ପ୍ରକାର %s

en: Unsupported object type %d
or: ଅସମର୍ଥିତ ବସ୍ତୁ ପ୍ରକାର %d

en: Unsupported spicevmc target name '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ  spicevmc ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ନାମ '%s'

en: Unsupported video device type '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଭିଡ଼ିଓ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s'

en: Unsupported virt type
or: ଅସମର୍ଥିତ virt ପ୍ରକାର

en: Unused
or: ଅବ୍ଯବହୃତ

en: Unusual value in %s/devices/%s/class: %s
or: %s/devices/%s/class ରେ ଅସାଧରଣ ମୂଲ୍ୟ ଅଛି: %s

en: Update device from an XML <file>.
or: ଗୋଟିଏ XML <file> ରୁ ଗୋଟିଏ ଉପକରଣ ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ।

en: Update the media
or: ମେଡ଼ିଆକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ

en: Upgrade to a kernel supporting namespaces
or: namespaces କୁ ସହାୟତା କରୁଥିବା କର୍ଣ୍ଣଲକୁ ଉନ୍ନୟନ କରନ୍ତୁ

en: Upload file contents to a volume
or: ଏହି ଭଲ୍ୟୁମ ମଧ୍ଯରେ ଫାଇଲ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Usage
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି

en: Usage: $program_name {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload|gueststatus|shutdown}
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: $program_name {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload|gueststatus|shutdown}

en: Used memory:
or: ବ୍ଯବହୃତ ସ୍ମୃତି:

en: Username and key file path must be provided for private key authentication
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କି ବୈଧିକରଣ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ନାମ ଏବଂ କି ଫାଇଲ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ

en: Username must be provided for ssh agent authentication
or: ssh ସଦସ୍ୟ ବୈଧିକରଣ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ନାମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ

en: Username request failed
or: ଚାଳକ ନାମ ଅନୁରୋଧ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Using API: %s %d.%d.%d
or: API ବ୍ଯବହାର କରୁଅଛି: %s %d.%d.%d

en: Using library: libvirt %d.%d.%d
or: ଲାଇବ୍ରେରୀ ବ୍ଯବହାର କରୁଅଛି: libvirt %d.%d.%d

en: Uuid is null
or: Uuid ଖାଲି ଅଛି

en: VFB %s too big for destination
or: VFB %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: VFIO PCI device assignment is not supported by this version of qemu
or: VFIO PCI ଉପକରଣ କାର୍ଯ୍ୟଭାର qemu ସଂସ୍କରଣ ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: VM is already active
or: VM ଟି ପୂର୍ବରୁ ସକ୍ରିୟ ଅଛି

en: VMX entry '%s' contains unsupported scheme '%s'
or: VMX ନିବେଶ '%s' ରେ ଅସମର୍ଥିତ ଯୋଜନା '%s' ଅସମର୍ଥିତ

en: VMX entry '%s' doesn't contain a port part
or: VMX ନିବେଶ '%s' ରେ କୌଣସି ପୋର୍ଟ ଅଂଶ ଧାରଣ କରିନଥାଏ

en: VMX entry 'annotation' contains invalid escape sequence
or: VMX ନିବେଶ 'ଟିପ୍ପଣୀ' ଅବୈଧ ଏସକେପ କ୍ରମ ଧାରଣ କରିଥାଏ

en: VMX entry 'name' contains invalid escape sequence
or: VMX ନିବେଶ 'ନାମ' ଅବୈଧ ଏସକେପ କ୍ରମ ଧାରଣ କରିଥାଏ

en: VMX entry 'sched.cpu.affinity' contains a %d, this value is too large
or: VMX ନିବେଶ 'sched.cpu.affinity' ଗୋଟିଏ %d ଧାରଣ କରିଥାଏ, ଏହି ମୂଲ୍ୟଟି ଅତି ବଡ଼ ଅଟେ

en: VNC WebSockets are not supported with this QEMU binary
or: VNC ୱେବ ସକେଟଗୁଡ଼ିକ ଏହି QEMU ବାଇନାରୀ ସହିତ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: VNC supports connected='keep' only
or: VNC ସହାୟତା ସଂଯୁକ୍ତ=କେବଳ 'keep'

en: Value '%s' is not representable as %s
or: ମୂଲ୍ୟ '%s' କୁ %s ଭାବରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିହେବ ନାହିଁ

en: Value '%s' is out of %s range
or: ମୂଲ୍ଯ '%s' ଟି %s ପରିସର ବାହାରେ

en: Value of cputune emulator_period must be in range [1000, 1000000]
or: cputune ଏମ୍ୟୁଲେଟରର ଅବଧିର ମୂଲ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ [1000, 1000000] ମଧ୍ଯରେ ରହିବା ଉଚିତ (_p)

en: Value of cputune emulator_quota must be in range [1000, 18446744073709551]
or: cputune ଏମ୍ୟୁଲେଟରର ଅବଧିର ମୂଲ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ  [1000, 18446744073709551] ମଧ୍ଯରେ ରହିବା ଉଚିତ (_p)

en: Value of cputune period must be in range [1000, 1000000]
or: cputune ଅବଧି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ [1000, 1000000] ସୀମା ମଧ୍ଯରେ ଥିବା ଉଚିତ

en: Value of cputune quota must be in range [1000, 18446744073709551]
or: cputune କୋଟାର ମୂଲ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ [1000, 18446744073709551] ମଧ୍ଯରେ ରହିବା ଉଚିତ

en: Variable value contains invalid character
or: ପ୍ରାଚଳ ମୂଲ୍ୟରେ ଅବୈଧ ଅକ୍ଷର ଅଛି

en: Vifname %s too big for destination
or: Vifname %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Virsh command line tool of libvirt %s
or: libvirt %s ର Virsh ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ସାଧନ

en: Vol %s cloned from %s
or: Vol %s କୁ %sରୁ କ୍ଲୋନ କରାଯାଇଛି

en: Vol %s created
or: Vol %s ସୃଷ୍ଟିହେଲା

en: Vol %s created from %s
or: %s ରୁ ନିର୍ମିତ Vol %s

en: Vol %s created from input vol %s
or: Vol %s ନିବେଶ vol %sରୁ ନିର୍ମିତ

en: Vol %s deleted
or: Vol %s ଅପସାରିତ

en: Vol %s wiped
or: Vol %s ସଫାହୋଇଛି

en: Volume '%s' was not found in domain's definition.
or: ଡମେନ ସଂଜ୍ଞାରେ ଭଲ୍ୟୁମ '%s' ମିଳି ନଥିଲା।

en: Volume '%s'(%s) removed.
or: ଭଲ୍ୟୁମ '%s'(%s) କୁ ବାହାର କରାଯାଇଛି।

en: Volume name '%s' doesn't have expected format '<directory>/<file>'
or: ଭଲ୍ୟୁମ ନାମ '%s' ରେ କୌଣସି ଆଶାକରାଯାଇଥିବା ଶୈଳୀ '<directory>/<file>' ନାହିଁ

en: Volume name '%s' has unsupported suffix, expecting '.vmdk'
or: ଭଲ୍ୟୁମ ନାମ '%s' ରେ ଅସମର୍ଥିତ ଉପସର୍ଗ ଅଛି, '.vmdk' ଆଶାକରାଯାଉଛି

en: Volume path '%s' did not start with parent pool source device name.
or: ଆକାର ପଥ '%s' ପ୍ରମୂଖ ପୁଲ ଉତ୍ସ ଉପକରଣ ନାମ ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇନଥିଲା।

en: Volume path '%s' is a FIFO
or: ଭଲ୍ୟୁମ ପଥ  '%s' ଟି ଏକ FIFO

en: Waiting for %d guests to shut down, %d seconds left\n
or: %d ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ବନ୍ଦ ହେବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଅଛି, %d ସେକେଣ୍ଡ ବଳିଅଛି\n

en: Waiting for %d guests to shut down\n
or: %d ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ବନ୍ଦ ହେବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଅଛି\n

en: Waiting for guest %s to shut down, %d seconds left\n
or: ବନ୍ଦ ହେବା ପାଇଁ ଅତିଥି %s କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଅଛି,%d ସେକେଣ୍ଡ ବଳିଅଛି\n

en: Waiting for guest %s to shut down\n
or: ବନ୍ଦ ହେବା ପାଇଁ ଅତିଥି %s କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଅଛି\n

en: Wakeup a domain that was previously suspended by power management.
or: ଶକ୍ତି ପରିଚାଳନା ଦ୍ୱାରା ପୂର୍ବରୁ ସ୍ଥଗିତ ଥିବା ଗୋଟିଏ ଡମେନକୁ ଜାଗ୍ରତ କରନ୍ତୁ।

en: Weight %s too big for destination
or: ଓଜନ %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: Welcome to %s, the virtualization interactive terminal.
or: %s, ଆଭାସୀକରଣ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟାତ୍ମକ ଟର୍ମିନାଲରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବାଗତମ।

en: Wiping volume '%s'(%s) ...
or: ଭଲ୍ୟୁମ '%s'(%s) କୁ ସଫା କରୁଅଛି ...

en: Write of '%s' to '%s' during vport create/delete failed
or: vport ନିର୍ମାଣ/ଅପସାରଣ ସମୟରେ '%s' ରୁ '%s' କୁ ଲେଖିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Write to '%s' to trigger host scan failed
or: ବିଫଳ ହୋଇଥିବା ଆଧାର କ୍ରମବୀକ୍ଷଣକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ '%s' କୁ ଲେଖନ୍ତୁ

en: Wrong <source> 'mode' attribute specified with <interface type='vhostuser'/>
or: ଭୁଲ <source> 'mode' ଗୁଣ <interface type='vhostuser'/> ସହିତ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇନାହିଁ

en: Wrong MAC address
or: ଭୁଲ MAC ଠିକଣା

en: Wrong XML element type %d
or: ଭୁଲ XML ଉପାଦାନ ପ୍ରକାର %d

en: Wrong length MAC address
or: ଭୁଲ ଲମ୍ବ ବିଶିଷ୍ଟ MAC ଠିକଣା

en: XBZRLE is active, but 'bytes' data was missing
or: XBZRLE ସକ୍ରିୟ ଅଛି, କିନ୍ତୁ 'ବାଇଟ' ତଥ୍ୟ ନାହିଁ

en: XBZRLE is active, but 'cache-miss' data was missing
or: XBZRLE ସକ୍ରିୟ ଅଛି, କିନ୍ତୁ 'cache-miss' ତଥ୍ୟ ନାହିଁ

en: XBZRLE is active, but 'cache-size' data was missing
or: XBZRLE ସକ୍ରିୟ ଅଛି, କିନ୍ତୁ 'କ୍ୟାଶେ-ଆକାର' ତଥ୍ୟ ନାହିଁ

en: XBZRLE is active, but 'overflow' data was missing
or: XBZRLE ସକ୍ରିୟ ଅଛି, କିନ୍ତୁ 'ଅତିପ୍ରବାହ' ତଥ୍ୟ ନାହିଁ

en: XBZRLE is active, but 'pages' data was missing
or: XBZRLE ସକ୍ରିୟ ଅଛି, କିନ୍ତୁ 'ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକର' ତଥ୍ୟ ନାହିଁ

en: XML does not contain expected 'cpu' element
or: XML ରେ ଆଶାକରାଯାଉଥିବା 'cpu' ଉପାଦାନ ନାହିଁ

en: XML does not contain expected 'sysinfo' element
or: XML ରେ ଆଶାକରାଯାଉଥିବା 'sysinfo' ଉପାଦାନ ନାହିଁ

en: XML error: %s
or: XML ତ୍ରୁଟି: %s

en: XML file
or: XML ଫାଇଲ

en: XML node doesn't contain text, expecting an %s value
or: XML ନୋଡରେ ପାଠ୍ୟ ନାହିଁ, ଗୋଟିଏ %s ମୂଲ୍ୟ ଆଶାକରାଯାଉଛି

en: XML node doesn't contain text, expecting an xsd:dateTime value
or: XML ନୋଡ ପାଠ୍ୟ ଧାରଣ କରିନଥାଏ, ଗୋଟିଏ xsd:dateTime ମୂଲ୍ୟ ଆଶାକରିଥାଏ

en: Xend only supports modifying both live and persistent config
or: କେବଳ Xend ଉଭୟ ଜୀବନ୍ତ ଏବଂ ସ୍ଥାୟୀ ବିନ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ସମର୍ଥନ କରିଥାଏ

en: You must map the root user of container
or: ଆପଣଙ୍କୁ ଧାରଣ ପାତ୍ରର ରୁଟ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ସହିତ ମେଳ କରିବା ଉଚିତ

en: a secret with UUID %s already defined for use with %s
or: ଗୋଟିଏ ଗୁପ୍ତ UUID %s ପୂର୍ବରୁ %s ସହିତ ବ୍ୟବହାର ହେବା ପାଇଁ ବ୍ଯାଖ୍ୟା କରାଯାଇଛି

en: a secret with UUID %s is already defined for use with %s
or: ଗୋଟିଏ ଗୁପ୍ତ UUID %s ପୂର୍ବରୁ %s ସହିତ ବ୍ୟବହାର ହେବା ପାଇଁ ବ୍ଯାଖ୍ୟା କରାଯାଇଛି

en: abort active domain job
or: ସକ୍ରିୟ ଡମେନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ

en: abort on soft errors during migration
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସମୟରେ ସଫ୍ଟ ତୃଟି ଉପରେ ପରିତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ

en: abort the active job on the specified disk
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଡିସ୍କଉପରେ ସକ୍ରିୟ କାର୍ୟ୍ୟକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ

en: access denied
or: ପ୍ରବେଶାନୁମତି ନାହିଁ

en: access denied by policy
or: ନିତୀ ଦ୍ୱାରା ଅଭିଗମ୍ୟତାକୁ ବାରଣ କରାଯାଇଛି

en: access denied: %s
or: ପ୍ରବେଶାନୁମତି ନାହିଁ: %s

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: active commit not supported with this QEMU binary
or: ସକ୍ରିୟ ଦାଖଲ ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: add a column showing parent snapshot
or: ମୂଖ୍ୟ ସ୍ତର ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ଦର୍ଶାଉଥିବା ସ୍ତମ୍ଭକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: adding %s device failed: %s
or: %s ଉପକରଣକୁ ଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: adding watch @introduceDomain
or: @introduceDomainରେ ନଜର ଦେଇକରି

en: adding watch @releaseDomain
or: @releaseDomain ନଜର ଦେଇକରି

en: adding watch on %s
or: %sରେ ଦୃଷ୍ଟି ଯୋଗ କରୁଅଛି

en: additionally display the type and device value
or: ଏହା ସହିତ ପ୍ରକାର ଏବଂ ଉପକରଣ ମୂଲ୍ୟକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: address of disk device
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣର ଠିକଣା

en: address type='%s' not supported in hostdev interfaces
or: ଠିକଣା ପ୍ରକାର= '%s' hostdev ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠରେ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: affect current domain
or: ପ୍ରଚଳିତ ଡମେନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାନ୍ତୁ

en: affect current state of network
or: ପ୍ରଚଳିତ ନେଟୱର୍କ ସ୍ଥିତି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାନ୍ତୁ

en: affect next boot
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ବୁଟରେ କାର୍ୟ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ

en: affect next network startup
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ନେଟୱର୍କ ପ୍ରାରମ୍ଭ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାନ୍ତୁ

en: affect running domain
or: ଚଳନ୍ତି ଡମେନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାନ୍ତୁ

en: affect running network
or: ପ୍ରଚଳିତ ନେଟୱର୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାନ୍ତୁ

en: after reverting, change state to paused
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରିବା ପରେ, ସ୍ଥିତିକୁ ବିରତିରୁ ପରିବର୍ତ୍ତିନ କରନ୍ତୁ

en: after reverting, change state to running
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରିବା ପରେ, ସ୍ଥିତିକୁ ଚାଲିବା ଅବସ୍ଥାରୁ ପରିବର୍ତ୍ତିନ କରନ୍ତୁ

en: ai_family not supported
or: ai_family ପାଇଁ ସହାୟତା ନାହିଁ

en: ai_socktype not supported
or: ai_socktype ପାଇଁ ସହାୟତା ନାହିଁ

en: allocate the new capacity, rather than leaving it sparse
or: ନୂତନ କ୍ଷମତାକୁ ବଣ୍ଟନ କରନ୍ତୁ, ଏହାକୁ ଖାଲି ଛାଡ଼ିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ

en: allocated netlink buffer is too small
or: ବଣ୍ଟିତ netlink ବଫରଟି ଅତ୍ୟଧିକ ଛୋଟ ଅଟେ

en: allow cloning to new name
or: ନୂତନ ନାମକୁ କ୍ଲୋନ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ

en: allow renaming an existing snapshot
or: ଏକ ସ୍ଥିତବାନ ଆଶୁଚିତ୍ରର ପୁନଃ ନାମକରଣ କରନ୍ତୁ

en: allow the resize to shrink the volume
or: ଭଲ୍ୟୁମକୁ ସଙ୍କୋଚନ କରିବା ପାଇଁ ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ

en: already active
or: ପୂର୍ବରୁ ସକ୍ରିୟ ଅଛି

en: also print reason for the state
or: ଏହି ସ୍ଥିତି ପାଇଁ କାରଣ ମଧ୍ଯ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: also set edited snapshot as current
or: ସମ୍ପାଦିତ ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ମଧ୍ଯ ପ୍ରଚଳିତ ଭାବରେ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: alter live configuration of running domain
or: ଚଳନ୍ତି ଡମେନର ଜୀବନ୍ତ ସଂରଚନାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: amount of data to download
or: ଆହରଣ କରିବା ପାଇଁ ଥିବା ତଥ୍ୟର ପରିମାଣ

en: amount of data to upload
or: ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଥିବା ତଥ୍ୟର ପରିମାଣ

en: apparmor_parser exited with error
or: apparmor_parser ତୃଟି ସହିତ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରିଥାଏ

en: applyDHCPOnlyRules failed - spoofing not protected!
or: applyDHCPOnlyRules ବିଫଳ ହୋଇଛି - ନକଲ କରିବା ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହଁ!

en: argument key '%s' is too short, missing type prefix
or: ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର କି '%s' ଟି ଅତ୍ୟଧିକ ଛୋଟ, ଅନୁପସ୍ଥିତ ପ୍ରକାର ଉପସର୍ଗ

en: argument key '%s' must not have null value
or: ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର କି '%s' ରେ କୌଣସି ଶୂନ୍ୟ ମୂଲ୍ୟ ରହିବା ଉଚିତ ନୁହଁ

en: argument out of range: %d
or: ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ସୀମା ବାହାରେ: %d

en: argument unsupported
or: ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚରଟି ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: argument unsupported: %s
or: ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚରଟି ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ: %s

en: arguments to echo
or: ପ୍ରତିଧ୍ୱନି କରିବା ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର

en: at line %d: %s%s
    %s
or: ଧାଡ଼ି %d ରେ: %s%s
    %s

en: attach device from an XML file
or: ଗୋଟିଏ XML ଫାଇଲରୁ ଗୋଟିଏ ଉପକରଣ ସଂଲଗ୍ନ କରନ୍ତୁ

en: attach disk device
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: attach network interface
or: ନେଟୱାର୍କ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: attach to console after creation
or: ନିର୍ମାଣ ପରେ କୋନସଲ ସହିତ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: attaching serial console is not supported
or: କ୍ରମିକ କୋନସୋଲକୁ ସଂଲଗ୍ନ କରିବା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: authentication cancelled
or: ବୈଧିକରଣ ବାତିଲ ହୋଇଛି

en: authentication cancelled: %s
or: ବୈଧିକରଣ ବାତିଲ ହୋଇଛି: %s

en: authentication failed
or: ପ୍ରମାଣୀକରଣ ବିଫଳ

en: authentication failed: %s
or: ପ୍ରମାଣୀକରଣ ବିଫଳ: %s

en: authentication required
or: ପ୍ରାଧିକରଣ ଆବଶ୍ୟକ

en: authentication with private key '%s' has failed: %s
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କି '%s' ସହିତ ବୈଧିକରଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: automatically destroy the guest when virsh disconnects
or: virsh ସହିତ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବା ପରେ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଅତିଥିକୁ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: autostart a domain
or: ଗୋଟିଏ ପରିସରକୁ ସ୍ବତଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: autostart a network
or: ଗୋଟିଏ ନେଟୱାର୍କକୁ ସ୍ବତଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: autostart a pool
or: ଗୋଟିଏ ପୁଲକୁ ସ୍ବତଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: avahi not available at build time
or: avahi ନିର୍ମାଣ ସମୟରେ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: avoid file system cache when dumping
or: ଡମ୍ପ କରିବା ସମୟରେ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର କ୍ୟାଶେକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଅନ୍ତୁ

en: avoid file system cache when loading
or: ଧାରଣ କରିବା ସମୟରେ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର କ୍ୟାଶେକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଅନ୍ତୁ

en: avoid file system cache when restoring
or: ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିବା ସମୟରେ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର କ୍ୟାଶେକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଅନ୍ତୁ

en: avoid file system cache when saving
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ସମୟରେ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର କ୍ୟାଶେକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଅନ୍ତୁ

en: background job
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି କାର୍ଯ୍ୟ

en: bad command
or: ଖରାପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

en: bad name
or: ଖରାପ ନାମ

en: bad pathname
or: ଖରାପ ପଥ ନାମ

en: balloon memory must contain model name
or: ବ୍ୟାଲୁନ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମଡେଲ ନାମ ଧାରଣ କରିବା ଉଚିତ

en: bandwidth limit in MiB/s
or: ବ୍ୟାଣ୍ଡୱିଡଥ ସୀମା MiB/s ରେ

en: bandwidth must be less than %llu
or: ବ୍ୟାଣ୍ଡୱିଡ଼ଥ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ %llu ରୁ କମ ହେବା ଉଚିତ

en: base '%s' is not immediately below '%s' in chain for '%s'
or: ଆଧାର '%s' ଠିକ '%s' ତଳେ ଶୃଙ୍ଖଳରେ '%s' ପାଇଁ ନାହିଁ

en: base64-encoded secret value
or: base64-encoded ଗୁପ୍ତ ମୂଲ୍ୟ

en: bhyve state driver is not active
or: bhyve ଅବସ୍ଥା ଡ୍ରାଇଭରଟି ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: blkio cgroup isn't mounted
or: blkio cgroup ଟି ସ୍ଥାପିତ ନାହିଁ

en: block
or: ଆବଦ୍ଧ

en: block I/O throttling not supported with this QEMU binary
or: ବ୍ଲକ I/O ଥ୍ରଟଲିଙ୍ଗ ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: block copy is not supported with this QEMU binary
or: ବ୍ଲକ ନକଲ ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: block copy still active
or: ବ୍ଲକ ନକଲଟି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସକ୍ରିୟ ଅଛି

en: block copy still active: %s
or: ବ୍ଲକ ନକଲଟି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସକ୍ରିୟ ଅଛି: %s

en: block device
or: ଖଣ୍ଡ ଉପକରଣ

en: block jobs not supported with this QEMU binary
or: ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: block peek request too large for remote protocol, %zi > %d
or: ସୁଦୂର ପ୍ରଟୋକଲ ପାଇଁ ବ୍ଲକ ପିକ ଅନୁରୋଧ ଖୁବ ବଡ଼, %zi > %d

en: block_io_throttle device entry was not in expected format
or:  block_io_throttle ଉପକରଣ ଭରଣଟି ଆଶାକରାଯାଉଥିବା ଶୈଳୀରେ ନାହିଁ

en: block_io_throttle field '%s' missing in qemu's output
or: block_io_throttle କ୍ଷେତ୍ର '%s' ଟି qemu ର ଫଳାଫଳରେ ନାହିଁ

en: block_io_throttle inserted entry was not in expected format
or:  block_io_throttle ଭରଣଟି ଆଶାକରାଯାଉଥିବା ଶୈଳୀରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛି

en: blockstats device entry was not in expected format
or: blockstats ଉପକରଣ ଭରଣଟି ଆଶାକରାଯାଉଥିବା ଶୈଳୀରେ ନାହିଁ

en: blockstats stats entry was not in expected format
or: blockstats stats ଭରଣଟି ଆଶାକରାଯାଉଥିବା ଶୈଳୀରେ ନାହିଁ

en: bond arp monitoring has no target
or: ବନ୍ଧନ arp ନିରିକ୍ଷଣରେ କୌଣସି ଲକ୍ଷ୍ଯ ନଥାଏ

en: bond interface arpmon interval missing or invalid
or: ବନ୍ଧନ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ arpmon ଅନ୍ତରାଳ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଥବା ଅବୈଧ

en: bond interface arpmon target missing
or: ବନ୍ଧନ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ arpmon ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: bond interface miimon downdelay invalid
or: ବନ୍ଧନ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ miimon downdelay ଅବୈଧ ଅଟେ

en: bond interface miimon freq missing or invalid
or: ବନ୍ଧନ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ miimon freq ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଥବା ଅବୈଧ

en: bond interface miimon updelay invalid
or: ବନ୍ଧନ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ miimon updelay ଅବୈଧ ଅଟେ

en: bond interface misses the bond element
or: ବନ୍ଧନ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠରେ ବନ୍ଧନ ଉପାଦାନ ନଥାଏ

en: bool
or: ବୁଲ

en: boot order '%s' used for more than one device
or: ବୁଟ କ୍ରମ '%s' କୁ ଗୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଉପକରଣ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥାଏ

en: booted
or: ବୁଟ ହୋଇଛି

en: bridge %s doesn't exist
or: ବ୍ରିଜ %s ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: bridge '%s' has an invalid netmask or IP address
or: ବ୍ରିଜ '%s' ରେ ଅବୈଧ ନେଟମାସ୍କ କିମ୍ବା IP ଠିକଣା ଅଛି

en: bridge '%s' has an invalid prefix
or: ବ୍ରିଜ '%s' ରେ ଅବୈଧ ଉପସର୍ଗ ଅଛି

en: bridge an existing network device
or: ଏକ ସ୍ଥିତବାନ ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣକୁ ବ୍ରିଜ କରନ୍ତୁ

en: bridge interface misses the bridge element
or: ବ୍ରିଜ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠରେ ବ୍ରିଜ ଉପାଦାନ ନଥାଏ

en: bridge interface stp should be on or off got %s
or: ବ୍ରିଜ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ stp ଅନ କିମ୍ବା ଅଫ ଥିବା ଉଚିତ %s ପାଇଛି

en: bridge name '%s' already in use.
or: ବ୍ରିଜ ନାମ '%s' ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାରରେ ଅଛି।

en: bridge name not allowed in %s mode (network '%s')
or: %s ଧାରାରେ ବ୍ରିଜ ନାମ ଅନୁମତି ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ (ନେଟୱର୍କ '%s')

en: buffer for root interface name is too small
or: ରୁଟ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମ ପାଇଁ ବଫରଟି ଅତି ଛୋଟ ଅଟେ

en: buffer too small for IP address
or: ବଫରଟି IP ଠିକଣା ପାଇଁ ଅତ୍ଯଧିକ ଛୋଟ

en: buffer too small for IPv6 address
or: ବଫରଟି IPv6 ଠିକଣା ପାଇଁ ଅତ୍ଯଧିକ ଛୋଟ

en: build a pool
or: ଗୋଟିଏ ପୁଲ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: building
or: ନିର୍ମାଣ କରୁଅଛି

en: bus must be 0 for ide controller
or: ide ନିୟନ୍ତ୍ରକ ପାଇଁ ପରିପଥ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ 0 ହେବା ଉଚିତ

en: bypass cache unsupported by this system
or: କ୍ୟାଶେ ପଥ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏହି ତନ୍ତ୍ର ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: cache mode of disk device
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣର କ୍ୟାଶେ ଧାରା

en: can't change link state: device alias not found
or: ସଂଯୋଗିକୀ ସ୍ଥିତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: ଉପକରଣ ଉପନାମ ମିଳୁ ନାହିଁ

en: can't change numatune mode for running domain
or: ଚଳନ୍ତି ଡମେନ ପାଇଁ numatune ଧାରାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: can't open session to the domain with id %d
or: id %d ସହିତ ଅଧିବେଶନକୁ ଡମେନରେ ଖୋଲିପାରିବେ ନାହିଁ

en: can't parse cputune emulator period value
or: cputune ଏମୁଲେଟର ଅବଧି ମୂଲ୍ୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: can't parse cputune emulator quota value
or: cputune ଏମ୍ୟୁଲେଟର କୋଟାର ମୂଲ୍ୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: can't parse cputune period value
or: cputune ଅବଧି ମୂଲ୍ୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: can't parse cputune quota value
or: cputune କୋଟା ମୂଲ୍ୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: can't parse cputune shares value
or: cputune ସହଭାଗ ମୂଲ୍ୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: can't retrieve config entry for domain to overwrite
or: ନବଲିଖନ କରିବାକୁ ପରିସର ପାଇଁ config ଭରଣକୁ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: can't retrieve config file for domain
or: ପରିସର ପାଇଁ config ଫାଇଲ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: can't retrieve config filename for domain to overwrite
or: ନବଲିଖନ କରିବାକୁ ପରିସର ପାଇଁ config ଫାଇଲନାମକୁ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: can't update '%s' section of network '%s'
or: ନେଟୱର୍କ '%s' ର '%s' ବିଭାଗକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: can't update unrecognized section of network
or: ନେଟୱର୍କର ଅଚିହ୍ନା ବିଭାଗକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: canceled by client
or: କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ବାତିଲ କରାଯାଇଥିଲା

en: cannot abort incoming migration; use virDomainDestroy instead
or: ଆସୁଥିବା ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ; ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ virDomainDestroy କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: cannot acquire job mutex
or: କାର୍ଯ୍ୟ mutex କୁ ଧାରଣ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot acquire state change lock
or: ଅବସ୍ଥା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଲକକୁ ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot acquire state change lock due to max_queued limit
or: max_queued ସୀମା ହେତୁ ଅବସ୍ଥା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଲକକୁ ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot add netlink membership
or: netlink ସଦସ୍ୟତାକୁ ଯୋଡ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot allocate nlhandle for netlink
or: netlink ପାଇଁ nlhandle ବଣ୍ଟନ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot apply process capabilities %d
or: ପ୍ରକ୍ରିୟା ସାମର୍ଥ୍ଯ %d କୁ ପ୍ରୟୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot attach device on inactive domain
or: ଗୋଟିଏ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପରିସରରେ ଉପକରଣ ଯୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot become session leader
or: ଅଧିବେଶନ ପ୍ରତିନିଧି ହୋଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot bind socket
or: ସକେଟକୁ ଖୋଲି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot block signals
or: ସଂକେତକୁ ଅଟକାଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot change config of '%s' network type
or: '%s' ନେଟୱର୍କ ପ୍ରକାରର ବିନ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot change keymap setting on spice graphics
or: spice ଆଲେଖୀ ଉପରେ କିମ୍ୟାପ ସଂରଚନାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot change keymap setting on vnc graphics
or: vnc ଆଲେଖୀ ଉପରେ କିମ୍ୟାପ ସଂରଚନାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot change network interface mac address from %s to %s
or: ନେଟୱର୍କ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ mac ଠିକଣାକୁ %s ରୁ %s କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot change network interface type to '%s'
or: ନେଟୱର୍କ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରକାରକୁ '%s' କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot change permission of '%s'
or: '%s' ର ଅନୁମତି ବଦଳାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot change persistent config of a transient domain
or: ଗୋଟିଏ ଅସ୍ଥାୟୀ ଡମେନର ସ୍ଥାୟୀ ବିନ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot change persistent config of a transient network
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ନେଟୱର୍କର ସ୍ଥାୟୀ ବିନ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot change port settings on spice graphics
or: spice ଆଲେଖୀ ଉପରେ ପୋର୍ଟ ସଂରଚନାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot change port settings on vnc graphics
or: vnc ଆଲେଖୀଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ପୋର୍ଟ ସଂରଚନାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot change private flag on existing secret
or: ସ୍ଥିତବାନ ଗୁପ୍ତତଥ୍ୟ ଉପରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚକକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot change to '%u' group
or: '%u' ଶ୍ରେଣୀକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot change to root directory
or: ମୂଖ୍ୟ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot change to root directory: %s
or: ମୂଖ୍ୟ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %s

en: cannot change vcpu count of this domain
or: ଏହି ଡମେନର vcpu ହିସାବକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot chmod '%s' to 0660
or: '%s' କୁ 0660 ରେ chmod କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot chown %s to (%u, %u)
or: chown %s କୁ (%u, %u) କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot chown '%s' to (%u, %u)
or: '%s' କୁ (%u, %u) ରେ chown କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot chown '%s' to group %u
or: '%s' କୁ ଶ୍ରେଣୀ %u ରେ chown କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot close file
or: ଫାଇଲକୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot close file %s
or: ଫାଇଲ %s କୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot close file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot close file: %s
or: ଫାଇଲକୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %s

en: cannot close stream on domain %s
or: ଡମେନ %s ଉପରେ ଧାରାକୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot close volume %s
or: ଆକାର %s କୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot compare CPUs of %s architecture
or: %s ସଂରଚନାର CPU ଗୁଡ଼ିକୁ ତୁଳନା କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot compute baseline CPU of %s architecture
or: %s ସଂରଚନାର ଆଧାର CPU କୁ ତୁଳନା କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot connect to netlink socket with protocol %d
or: ପ୍ରୋଟୋକଲ %d ସହିତ netlink ସକେଟ ସଂଯୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot convert disk '%s' to bus/device index
or: ଡିସ୍କ '%s' କୁ ପରିପଥ/ଯନ୍ତ୍ର ଅନୁକ୍ରମଣିକାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot copy from volume to a directory volume
or: ଭଲ୍ୟୁମକୁ ମୂଖ୍ୟ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ ଭଲ୍ୟୁମରେ ନକଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot create %s
or: %s କୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot create a vboxSnapshotXmlPtr
or: vboxSnapshotXmlPtr  କୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot create autostart directory %s
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ %s ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot create autostart directory '%s'
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ '%s' ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot create capabilities for libxenlight
or: libxenlight ପାଇଁ କ୍ଷମତା ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot create config directory %s
or: ବିନ୍ଯାସ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ %sକୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot create config directory '%s'
or: ବିନ୍ଯାସ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ '%s'କୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot create directory %s
or: ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ %s କୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot create file %s
or: ଫାଇଲ %sକୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot create file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot create log directory %s
or: ଲଗ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ %s କୁ ନିର୍ମାଣ କରିହେବ ନାହିଁ

en: cannot create path '%s'
or: ପଥ '%s' କୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot create pipe
or: ପାଇପ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot create pipe for tunnelled migration
or: ଟନେଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ପାଇପ  ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot create snapshot directory '%s'
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ '%s' କୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ'

en: cannot create virtual FAT disks in read-write mode
or: ଆଭାସୀ FAT ଡିସ୍କଗୁଡ଼ିକୁ ପଠନୀୟ-ଲିଖନୀୟ ଧାରାରେ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot decode CPU data for %s architecture
or: %s ସଂରଚନା ପାଇଁ CPU ତଥ୍ୟକୁ ସଂକେତହୀନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot delete domain snapshot for running domain
or: ଚାଲୁଥିବା ଡେମନର ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot delete inactive domain with %d snapshots
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଡମେନକୁ %d ଆଶୁଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot delete snapshots of running domain
or: ଚାଲୁଥିବା ଡମେନର ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ଅପସାରଣ କରିହେବ ନାହିଁ

en: cannot detach device on inactive domain
or: ଗୋଟିଏ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପରିସରରେ ଉପକରଣ ପୃଥକ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot determine filesystem for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot disable %s
or: %s କୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot do managed save for transient domain
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଡମେନ ପାଇଁ ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot download from volume %s
or: ଭଲ୍ୟୁମ %s ରୁ ଆହରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot encode CPU data for %s architecture
or: %s ସଂରଚନା ପାଇଁ CPU ତଥ୍ୟକୁ ସାଙ୍କେତିକରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot execute binary %s
or: ଦ୍ୱମିକ %sକୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extend file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ ବଢ଼ାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract PCI device bus '%s'
or: PCI ଉପକରଣ ବସ '%s' କୁ କାଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract PCI device function '%s'
or: PCI ଉପକରଣ ଫଳନ '%s' କୁ କାଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract PCI device slot '%s'
or: PCI ଉପକରଣ ସ୍ଲଟ '%s' କୁ କାଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract USB device address '%s'
or: USB ଉପକରଣ ଠିକଣା '%s' କୁ କାଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract USB device bus '%s'
or: USB ଉପକରଣ ବସ '%s' କୁ କାଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract USB device product '%s'
or: USB ଉପକରଣ ଉତ୍ପାଦ '%s' କୁ କାଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract USB device vendor '%s'
or: USB ଉପକରଣ ବିକ୍ରେତା '%s' କୁ କାଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract blkiotune nodes
or: blkiotune ନୋଡକୁ କାଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract console devices
or: କୋନସୋଲ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract device leases
or: ଉପକରଣ ଚାଜିନାମାଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract emulatorpin nodes
or: emulatorpin ନୋଡଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract hugepages nodes
or: ନିବେଶ hugepages ନୋଡଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract iothreadpin nodes
or: ନିବେଶ iothreadpin ନୋଡଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract numatune nodes
or: ନିବେଶ numatune ନୋଡଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot extract resource nodes
or: ଉତ୍ସ ନୋଡଗୁଡ଼ିକୁ କାଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot fill file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ ପୁରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot find CPU map for %s architecture
or: %s ସଂରଚନା ପାଇଁ CPU ମ୍ୟାପ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot find NIC definition for vlan %d
or: vlan %d ପାଇଁ NIC ସଜ୍ଞା ଖୋଡିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot find channel %s
or: ଚ୍ୟାନେଲ %s କୁ ଖୋଜିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot find character device %s
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ଉପକରଣ %s କୁ ଖୋଜିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot find console device '%s'
or: କୋନସୋଲ ଉପକରଣ '%s' କୁ ଖୋଜିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot find default console device
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କୋନସୋଲ ଉପକରଣକୁ ଖୋଜି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot find init path '%s' relative to container root
or: ଧାରକ ରୁଟ ଅନୁପାତରେ init ପଥ '%s' କୁ ଖୋଜିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot find newly created volume '%s'
or: ନୂତନ ଭାବେ ନିର୍ମିତ ଆକାର '%s' କୁ ଖୋଜିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot find pid in vmware log file
or: vmware ଲଗ ଫାଇଲରେ pid କୁ ଖୋଜିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot find port number in character device %s
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ଉପକରଣ %s ରେ ସଂଯୋଗିକୀ ସଂଖ୍ୟା ଖୋଜିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot find statistics for device '%s'
or: ଉପକରଣ '%s' ପାଇଁ ପରିସଂଖ୍ୟାନକୁ ଖୋଜି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot find throttling info for device '%s'
or: ଉପକରଣ '%s' ପାଇଁ ତ୍ୱରିତ ସୂଚନା ଖୋଜି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot fork child process
or: ନିମ୍ନ ସ୍ତର ପଦ୍ଧତିକୁ ବିଭାଜନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot generate a random uuid for instanceid
or: instanceid ପାଇଁ ମନଇଚ୍ଛା uuid ସୃଷ୍ଟିକରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot generate a random uuid for interfaceid
or: interfaceid ପାଇଁ ମନଇଚ୍ଛା uuid ସୃଷ୍ଟିକରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot get CPU affinity of process %d
or: ପଦ୍ଧତି %d ରେ CPU ସମାନତାକୁ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot get RSS for domain
or: ଡମେନ ପାଇଁ RSS କୁ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot get VCPUs info
or: VCPUs ସୂଚନା ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot get children disk
or: ନିମ୍ନସ୍ତର ଡିସ୍କ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: cannot get current time
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: cannot get disk location
or: ଡିସ୍କ ଅବସ୍ଥାନ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot get domain details
or: ଡମେନ ବିବରଣୀ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot get feature flags on macvtap tap
or: macvtap ଟ୍ୟାପରେ ବିଶେଷତା ସୂଚକଗୁଡ଼ିକୁ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot get file context of '%s'
or: '%s' ର ଫାଇଲ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot get host CPU capabilities
or: ହୋଷ୍ଟ CPU କ୍ଷମତା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: cannot get interface flags on macvtap tap
or: macvtap ଟ୍ୟାପରେ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସୂଚକଗୁଡ଼ିକୁ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot get machine
or: ମେସିନ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot get machine name
or: ମେସିନ ନାମ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot get medium
or: ମାଧ୍ଯମ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: cannot get medium attachment type
or: ମାଧ୍ଯମ ସଂଲଗ୍ନକ ପ୍ରକାର ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot get medium attachments
or: ମାଧ୍ଯମ ସଂଲଗ୍ନ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot get netlink socket fd
or: netlink ସକେଟ fd ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot get security props %d (%s)
or: ସୁରକ୍ଷା props %d ପାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ  (%s)

en: cannot get settings file path
or: ସେଟିଙ୍ଗ ଫାଇଲ ପଥ ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot get snapshot ids
or: ଆଶୁଚିତ୍ର id ପାଇଲା ନାହିଁ

en: cannot get the host uuid
or: ହୋଷ୍ଟ uuid ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot get the path of MEMORY cgroup controller
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ cgroup ନିୟନ୍ତ୍ରକର ପଥ ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot get time of day
or: ଦିନର ସମୟ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot get vCPU placement & pCPU time
or: vCPU ନିୟୋଜନ & pCPU ସମୟ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot halt after snapshot of transient domain
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଡମେନର ଆଶୁଚିତ୍ର ପରେ ଅଟକି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot halt after transient domain snapshot
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ର ପରେ ଅଟକି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot hot unplug multifunction PCI device: %.4x:%.2x:%.2x.%.1x
or: ଏକାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଶିଷ୍ଟ PCI ଉପକରଣକୁ ହଟ ଅନପ୍ଲଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %.4x:%.2x:%.2x.%.1x

en: cannot hot unplug multifunction PCI device: %s
or: ଏକାଧିକ କାର୍ୟ୍ୟ ବିଶିଷ୍ଟ PCI ଉପକରଣକୁ ହଟ ଅନପ୍ଲଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %s

en: cannot initialize cert object: %s
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ବସ୍ତୁକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %s

en: cannot initialize condition variable
or: ସର୍ତ୍ତ ଚଳନକୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot initialize inotify
or: inotify କୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot initialize monitor condition
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ସର୍ତ୍ତକୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot initialize mutex
or: mutexକୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot list SASL mechanisms %d (%s)
or: SASL ବ୍ୟବସ୍ଥାଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ %d (%s)

en: cannot list vcpu pinning for an inactive domain
or: ଗୋଟିଏ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପରିସରରେ vcpus ପିନିଙ୍ଗକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot list vcpus for an inactive domain
or: ଗୋଟିଏ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପରିସରରେ vcpus କୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବାପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot load AppArmor profile '%s'
or: AppArmor ରୂପରେଖା '%s' କୁ ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot load cert data from %s: %s
or: %s ରୁ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ତଥ୍ୟ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ: %s

en: cannot migrate domain with %d snapshots
or: %d ଆଶୁଚିତ୍ର ସହିତ ଡମେନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot migrate domain with I/O error
or: I/O ତୃଟି ସହିତ ଡମେନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot mix caller fds with blocking execution
or: କଲର fds କୁ ଅଟକ ଥିବା ନିଷ୍ପାଦନ ସହିତ ମିଶାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot mix string I/O with asynchronous command
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ I/O କୁ ଅସନ୍ତୁଳିତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସହିତ ମିଶାଇପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot mix string I/O with daemon
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ I/O କୁ ଡେମନ ସହିତ ମିଶାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot modify network device alias
or: ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣ ଉପନାମକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot modify network device boot index setting
or: ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣ ବୁଟ ଅନୁକ୍ରମଣିକା ବିନ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot modify network device guest PCI address
or: ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣ ଅତିଥି PCI ଠିକଣାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot modify network device model from %s to %s
or: ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣ ମଡେଲକୁ %s ରୁ %s କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot modify network device rom bar setting
or: ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣ rom ପଟି ବିନ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot modify network device script attribute
or: ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଗୁଣଧର୍ମକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot modify network device tap name
or: ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣ ଟ୍ୟାପ ନାମକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot modify network rom file
or: ନେଟୱର୍କ rom ଫାଇଲକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot modify the persistent configuration of a domain
or: ଗୋଟିଏ ଡମେନର ସ୍ଥାୟୀ ବିନ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot modify virtio network device driver attributes
or: virtio ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣ ଡ୍ରାଇଭର ଗୁଣଧର୍ମଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରବେ ନାହିଁ

en: cannot obtain CPU freq
or: CPU freq ପାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot open %s
or: %s କୁ ଖୋଲିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot open '%s'
or: '%s' କୁ ଖୋଲିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot open SELinux label_handle
or: SELinux label_handle କୁ ଖୋଲିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot open file using fd
or: fd ବ୍ୟବହାର କରି ଫାଇଲ ଖୋଲି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot open macvtap tap device %s
or: macvtap ଟ୍ୟାପ ଉପକରଣ %s କୁ ଖୋଲିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot open path '%s'
or: ପଥ '%s' କୁ ଖୋଲିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot open socket
or: ସକେଟକୁ ଖୋଲିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot open volume '%s'
or: ଆକାର '%s' କୁ ଖୋଲିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse %s version number in '%.*s'
or: %s ସଂସ୍କରଣ ସଂଖ୍ୟାକୁ  '%.*s' ରେ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse CPU data
or: CPU ତଥ୍ଯକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରି ହେବ ନାହିଁ

en: cannot parse CPU map for %s architecture
or: %s ସଂରଚନା ପାଇଁ CPU ମ୍ୟାପକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse CPU topology '%s'
or: CPU ଟୋପୋଲଜି '%s'କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse HyperV spinlock retry count
or: HyperV ସ୍ପିନଲକର ପୁଣି ହିସାବକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse NIC definition '%s'
or: NIC ସଜ୍ଞା '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse NIC vlan in '%s'
or: '%s'ରେ NIC vlan କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse PCI bus '%s'
or: PCI ପରିପଥ '%s'କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse PCI domain '%s'
or: PCI ପରିସର '%s'କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse PCI func '%s'
or: PCI ଫଳନ '%s'କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse PCI slot '%s'
or: PCI ସ୍ଲଟ '%s'କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse UUID '%s'
or: UUID '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse VNC port '%s'
or: VNC ସଂଯୋଗିକୀ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse bus %s
or: ପରିପଥ %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse cylinders value'%s'
or: ସିଲିଣ୍ଡର ମୂଲ୍ୟ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse device %s
or: ଉପକରଣ %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse device end location
or: ଉପକରଣ ଶେଷ ସ୍ଥାନକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse device start location
or: ଉପକରଣ ଆରମ୍ଭ ସ୍ଥାନକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse disk migration data remaining statistic %s
or: ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟର ବଳକା ପରିସଂଖ୍ୟାନ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse disk migration data total statistic %s
or: ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟ ସମୁଦାୟ ପରିସଂଖ୍ୟାନ %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse disk migration data transferred statistic %s
or: ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟ ପରିବହନ ପରିସଂଖ୍ୟାନ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse drive bus '%s'
or: ଡ୍ରାଇଭ ବସ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse drive index '%s'
or: ଡ୍ରାଇଭ ଅନୁକ୍ରମଣିକା '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse drive unit '%s'
or: ଡ୍ରାଇଭ ଏକକ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse heads value'%s'
or: ହେଡ ମୂଲ୍ୟ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse instanceid parameter as a uuid
or: instanceid ପ୍ରାଚଳକୁ uuid ଭାବରେ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse interfaceid parameter as a uuid
or: interfaceid ପ୍ରାଚଳକୁ uuid ଭାବରେ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse io mode '%s'
or: io ଧାରା '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse json %s: %s
or: json %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %s

en: cannot parse migration data remaining statistic %s
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟର ବଳକା ପରିସଂଖ୍ୟାନ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse migration data total statistic %s
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟ ସମୁଦାୟ ପରିସଂଖ୍ୟାନ %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse migration data transferred statistic %s
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟ ପରିବହନ ପରିସଂଖ୍ୟାନ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse nbd filename '%s'
or: nbd ଫାଇଲନାମ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse partition number from target '%s'
or: ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥଳ '%s'ରୁ ବିଭାଜନ ସଂଖ୍ୟାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse password validity time '%s', expect YYYY-MM-DDTHH:MM:SS
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ବୈଧତା ସମୟ '%s' କୁ  ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ,  YYYY-MM-DDTHH:MM:SS ଆଶାକରାଯାଉଛି

en: cannot parse pid in vmware log file
or: vmware ଲଗ ଫାଇଲରେ pid କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse product %s
or: ଉତ୍ପାଦ %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse rdp port %s
or: rdp ସଂଯୋଗିକୀ %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse reboot-timeout value
or: ପୁନଃଚାଳନ ସମୟ ସମାପ୍ତି ମୂଲ୍ୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse sectors value'%s'
or: ବିଭାଗ ମୂଲ୍ୟ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse sheepdog filename '%s'
or: sheepdog ଫାଇଲ ନାମ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse sndbuf size in '%s'
or: '%s' ରେ sndbuf ଆକାରକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse spice port %s
or: ସ୍ପାଇସ ସଂଯୋଗିକୀ %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse spice tlsPort %s
or: spice tlsPort %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse usage '%s' for RAM filesystem
or: RAM ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse value of managerid parameter
or: managerid ପ୍ରାଚଳ ପାଇଁ ମୂଲ୍ୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse value of typeid parameter
or: typeid ପ୍ରାଚଳର ମୂଲ୍ୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse value of typeidversion parameter
or: typeidversion ପ୍ରାଚଳର ମୂଲ୍ୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse vbd filename, missing driver name
or: vbd ଫାଇଲ ନାମକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ, ଡ୍ରାଇଭର ନାମ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: cannot parse vbd filename, missing driver type
or: vbd ଫାଇଲ ନାମକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ, ଡ୍ରାଇଭର ପ୍ରକାର ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: cannot parse vendor id %s
or: ବିକ୍ରେତା id %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse version %s
or: ସଂସ୍କରଣ %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse video heads '%s'
or: ଭିଡିଓ ହେଡ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse video ram '%s'
or: ଭିଡିଓ ରାମ '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse vlan in '%s'
or: '%s'ରେ vlanକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot parse vnc port %s
or: vnc ସଂଯୋଗିକୀ %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot pass pipe for tunnelled migration
or: ଟନେଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ପାଇପ ପାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot perform tunnelled migration without using peer2peer flag
or: peer2peer ଫ୍ଲାଗ ବ୍ୟବହାର ନକରି ଚ୍ୟାନେଲ ସ୍ଥିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot pin vcpus on an inactive domain
or: ଗୋଟିଏ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପରିସରରେ vcpus କୁ ଯୋଡ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot query SASL ssf on connection %d (%s)
or: ସଂଯୋଗରେ SASL ssf ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ %d (%s)

en: cannot query SASL username on connection %d (%s)
or: SASL ଚାଳକ ନାମକୁ ସଂଯୋଗ %dରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ (%s)

en: cannot query both live and config at once
or: ଏକା ଥରେ ଉଭୟ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଏବଂ ବିନ୍ୟାସକୁ ପଚାରି ପାଇବେ ନାହିଁ

en: cannot read %s
or: %s କୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot read %s statistic
or: %s ପରିସଂଖ୍ୟାନକୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot read %s value
or: %s ମୂଲ୍ୟକୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot read '%s'
or: '%s' କୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot read SELinux virtual domain context file '%s'
or: SELinux ଆଭାସୀ ପରିସର ପ୍ରସଙ୍ଗ ଫାଇଲ '%s'କୁ ପଢ଼ି ପାରିବେ ନାହିଁ'

en: cannot read SELinux virtual image context file %s
or: SELinux ଆଭାସୀ ପ୍ରତିଛବି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଫାଇଲ %sକୁ ପଢ଼ି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot read beginning of file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s'ର ଆରମ୍ଭରେ ପଢ଼ି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot read cputime for domain
or: ପରିସର ପାଇଁ cputime କୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot read cputime for domain %d
or: cpu ସମୟକୁ ପରିସର %d ପାଇଁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot read dir '%s'
or: dir '%s' କୁ ପଢ଼ି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot read domain image '%s'
or: ପରିସର ପ୍ରତିଛବି '%s' ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot read file %s
or: ଫାଇଲ %sକୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot read from stream
or: ଧାରାରୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot read header '%s'
or: ଶୀର୍ଷକ '%s' କୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot read mount list '%s'
or: ସ୍ଥାପନ ତାଲିକା '%s' କୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot read reply %s
or: ଉତ୍ତର %s କୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot receive data from volume %s
or: ଭଲ୍ୟୁମ %s ରୁ ତଥ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot register file watch on stream
or: ଧାରାରେ ଫାଇଲ ନିରିକ୍ଷଣକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot remove config %s
or: ବିନ୍ୟାସ %s କୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot remove config file '%s'
or: ବିନ୍ୟାସ ଫାଇଲ '%s'କୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot remove config for %s
or: %s ପାଇଁ ବିନ୍ୟାସକୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot remove corrupt file: %s
or: ତୃଟିଯୁକ୍ତ ଫାଇଲକୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %s

en: cannot remove directory '%s'
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ '%s' କୁ ବାହାର କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot remove managed save file %s
or: ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷଣ ଫାଇଲ %s କୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot rename file '%s' as '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ '%s' ଭାବରେ ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot replace NETIF config
or: NETIF ବିନ୍ୟାସକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot resize the maximum memory on an active domain
or: ଗୋଟିଏ ସକ୍ରିୟ ଡମେନ ଉପରେ ସର୍ବାଧିକ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନର ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot resolve driver link %s
or: ଡ୍ରାଇଭର ସଂଯୋଗ %s କୁ ସମାଧାନ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot restore domain snapshot for running domain
or: ଚାଲିଥିବା ଡମେନ ପାଇଁ ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot revert snapshot of running domain
or: ଚାଲୁଥିବା ଡେମନର ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot save file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରି ପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot seek in '%s'
or: '%s' ରେ ଖୋଜି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot seek to beginning of file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s'ର ଆରମ୍ଭରେ ଖୋଜିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot send command %s
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ %sକୁ ପଠାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot send data to volume %s
or: ଆକାର %s ମଧ୍ଯକୁ ତଥ୍ୟ ପ୍ରେରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot send to netlink socket
or: ନେଟଲିଙ୍କ ସକେଟକୁ ପଠାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot send too long command %s (%d bytes)
or: ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ %s କୁ ପଠାଇପାରିବେ ନାହିଁ (%d ବାଇଟଗୁଡ଼ିକ)

en: cannot set CPU affinity on process %d
or: ପଦ୍ଧତି %d ରେ CPU ସମାନତାକୁ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot set autostart for transient domain
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ପରିସର ପାଇଁ ସ୍ୱୟଂଆରମ୍ଭକୁ ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot set autostart for transient network
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ନେଟୱର୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱୟଂପ୍ରାରମ୍ଭକୁ ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot set external SSF %d (%s)
or: ବାହ୍ଯ SSF ବିନ୍ୟାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ %d (%s)

en: cannot set file mode '%s'
or: ଫାଇଲ ଅବସ୍ଥା '%s' କୁ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot set file owner '%s'
or: ଫାଇଲ ଅଧିପତି '%s' କୁ ବିନ୍ୟାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot set max memory lower than current memory
or: ସର୍ବାଧିକ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନକୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଅପେକ୍ଷା କମ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot set memory higher than max memory
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନକୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ସର୍ବାଧିକ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot set memory of an active domain
or: ଗୋଟିଏ ସକ୍ରିୟ ପରିସରର ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: cannot set mode of '%s' to %04o
or: ଅବସ୍ଥା '%s' କୁ %04o ଭାବରେ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot set netlink socket nonblocking
or: netlink ସକେଟକୁ ଅଟକ ହୋଇନଥିବା ପରି ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot set security props %d (%s)
or: ସୁରକ୍ଷା props ବିନ୍ୟାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ %d (%s)

en: cannot set snapshot %s as its own parent
or: ଆଶୁଚିତ୍ର %s କୁ ତାହାର ମୂଖ୍ୟ ଭାବରେ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot set supplemental groups
or: ଅନୁପୂରକ ଶ୍ରେଣୀଗୁଡ଼ିକୁ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot set vcpus on an inactive domain
or: ଗୋଟିଏ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଡମେନରେ vcpus କୁ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot stat '%s'
or: '%s' ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot stat fd %d
or: fd %d କୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot stat file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot stat path '%s'
or: ପଥ '%s' କୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot stat: %s
or: ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %s

en: cannot statvfs path '%s'
or: ପଥ '%s' କୁ statvfs କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot sync data to file '%s'
or: ତଥ୍ୟକୁ ଫାଇଲ '%s' ରେ ସମକାଳୀନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot sync data to volume with path '%s'
or: ପଥ '%s' ସହିତ ତଥ୍ୟକୁ ସନ୍ତୁଳନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot sync file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ ସମକାଳୀନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot unblock signals
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ ଅସଂଯୁକ୍ତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot undefine transient domain
or: ସକ୍ରିୟ ପରିସରକୁ ବ୍ୟାଖ୍ଯାହୀନ କରିହେବ ନାହିଁ

en: cannot unlink file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ ଅସଂଯୁକ୍ତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot update AppArmor profile '%s'
or: AppArmor ରୂପରେଖା '%s' କୁ ଅଦ୍ୟତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot upload to volume %s
or: ଆକାର %s ମଧ୍ଯରେ ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot write config file '%s'
or: ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲ '%s'କୁ ଲେଖିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot write data to file '%s'
or: ତଥ୍ୟକୁ ଫାଇଲ '%s' ରେ ଲେଖି ପାରିବେ ନାହିଁ

en: cannot write to stream
or: ଧାରାରେ ଲେଖିପାରିବେ ନାହିଁ

en: cap for XEN_CREDIT
or: XEN_CREDIT ପାଇଁ ଟୋପି

en: capabilities
or: ଦକ୍ଷତା

en: capability names, separated by comma
or: ସାମର୍ଥ୍ୟ ନାମଗୁଡ଼ିକ, କୋମା ଦ୍ୱାରା ପୃଥକ

en: capture disk state but not vm state
or: ଡିସ୍କ ସ୍ଥିତିକୁ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ vm ସ୍ଥିତିକୁ ନୁହଁ

en: cd: command valid only in interactive mode
or: cd: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କେବଳ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟାତ୍ମକ ଧାରାରେ ବୈଧ ଅଟେ

en: cdrom device without source path not supported
or: ବିନା ଉତ୍ସ ପଥରେ cdrom ଉପକରଣ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: cellNum in %s must be less than or equal to %d
or: %s ରେ cellNum ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ %d ରୁ କମ କିମ୍ବା ସମା ହୋଇଥିବା ଉଚିତ

en: cfs_period '%llu' must be in range (1000, 1000000)
or: cfs_period '%llu' ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ସୀମା ମଧ୍ଯରେ ରହିବା ଉଚିତ (1000, 1000000)

en: cfs_quota '%lld' must be in range (1000, %llu)
or: cfs_quota '%lld' ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ସୀମା ମଧ୍ଯରେ ଥିବା ଉଚିତ (1000, %llu)

en: cgroup CPU controller is not mounted
or: cgroup CPU ନିୟନ୍ତ୍ରକ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ

en: cgroup CPUACCT controller is not mounted
or: cgroup CPUACCT ନିୟନ୍ତ୍ରକ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ

en: cgroup cpu is required for scheduler tuning
or: ଯୋଜନାକାରୀ ଟ୍ୟୁନିଙ୍ଗ ପାଇଁ cgroup cpu ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇଥାଏ

en: cgroup cpuset controller is not mounted
or: cgroup cpuset ନିୟନ୍ତ୍ରକକୁ ସ୍ଥାପନ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: cgroup memory controller is not mounted
or: cgroup ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ନିୟନ୍ତ୍ରକକୁ ସ୍ଥାପନ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: change maximum memory limit
or: ସର୍ବାଧିକ ସ୍ମୃତି ପରିସୀମାକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: change memory allocation
or: ସ୍ମୃତି ବଣ୍ଟନ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: change number of virtual CPUs
or: ଆଭାସୀ CPU ମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ଯାକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: change of nodeset for running domain requires strict numa mode
or: ଚଳନ୍ତି ଡମେନ ପାଇଁ ନୋଡସେଟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଶେଷ numa ଧାରା ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: change the current directory
or: ପ୍ରଚଳିତ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: channel %s is not using a UNIX socket
or: ଚ୍ୟାନେଲ %s କୌଣସି UNIX ସକେଟ ବ୍ୟବହାର କରୁନାହିଁ

en: character device %s is not using a PTY
or: ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ %s କୌଣସି PTY ବ୍ୟବହାର କରିନଥାଏ

en: character device information was missing array element
or: ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ ସୂଚନାରେ ଆରେ ଉପାଦାନ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: character device information was missing filename
or: ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ ସୂଚନାରେ ଫାଇଲ ନାମ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: character device name
or: ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ ନାମ

en: character device reply was missing return data
or: ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ ଉତ୍ତରରେ ଫେରସ୍ତ ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲା

en: chardev already exists
or: chardev ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ

en: chardev-add reply was missing pty path
or: chardev-add ଉତ୍ତରରେ pty ପଥ ନଥିଲା

en: child failed to create directory '%s'
or: ନିମ୍ନ ସ୍ତରଟି ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ '%s' କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: child process failed to create file '%s'
or: ନିମ୍ନସ୍ତରର ପଦ୍ଧତି ଫାଇଲ '%s' କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: client socket is closed
or: କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ସକେଟ ବନ୍ଦ ଅଛି

en: client tried invalid PolicyKit init request
or: ଗ୍ରାହକ ଅବୈଧ PolicyKit init ଅନୁରୋଧକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲା

en: client tried invalid SASL init request
or: ଗ୍ରାହକ ଅବୈଧ SASL init ଅନୁରୋଧକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିସାରିଛି

en: client tried invalid SASL start request
or: ଗ୍ରାହକ ଅବୈଧ SASL ଆରମ୍ଭ ଅନୁରୋଧ ଚେଷ୍ଟାକରିଥିଲା

en: clone a volume.
or: ଗୋଟିଏ ଭଲ୍ୟୁମକୁ କ୍ଲୋନ କରନ୍ତୁ

en: clone name
or: କ୍ଲୋନ ନାମ

en: close: %s: failed to write or close temporary file: %s
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ: %s: ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲକୁ ଲେଖିବା କିମ୍ବା ବନ୍ଦ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: command
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

en: command '%s' doesn't support option --%s
or: '%s' ନିର୍ଦ୍ଦେଶ --%s ବିକଳ୍ପ ପାଇଁ ସହାୟକ ନୁହେଁ

en: command '%s' requires --%s option
or: '%s' ନିର୍ଦ୍ଦେଶ --%s ବିକଳ୍ପ ଆବଶ୍ଯକ କରିଥାଏ

en: command '%s' requires <%s> option
or: '%s' ନିର୍ଦ୍ଦେଶ <%s> ବିକଳ୍ପ ଆବଶ୍ଯକ କରିଥାଏ

en: command is already running as pid %lld
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶଟି pid %lld ଭାବରେ ପୂର୍ବରୁ ଚାଲିଅଛି

en: command is in human monitor protocol
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶଟି ବ୍ୟକ୍ତି ମନିଟର ପ୍ରଟୋକଲରେ ଅଛି

en: command is not yet running
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶଟି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିନାହିଁ

en: command or command group '%s' doesn't exist
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କିମ୍ବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଶ୍ରେଣୀ '%s' ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: commit changes and free restore point
or: ଦାଖଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି ଏବଂ ପୁନଃସ୍ଥାପନ ବିନ୍ଦୁକୁ ମୁକ୍ତ କରିଛି

en: compare CPU with host CPU
or: CPU କୁ ହୋଷ୍ଟ CPU ସହିତ ତୁଳନା କରନ୍ତୁ

en: compare host CPU with a CPU described by an XML file
or: ହୋଷ୍ଟ CPU କୁ ଗୋଟିଏ XML ଫାଇଲ ଦ୍ୱାରା ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଥିବା ଗୋଟିଏ CPU ସହିତ ତୁଳନା କରନ୍ତୁ

en: compatibility option only available with qcow2
or: ସୁସଙ୍ଗତତା ବିକଳ୍ପ କେବଳ qcow2 ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ

en: compress repeated pages during live migration
or: ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସମୟରେପୁନରାବୃତ୍ତି ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକୁ ସଙ୍କୋଚନ କରନ୍ତୁ

en: compute baseline CPU
or: ଆଧାର ଧାଡ଼ି CPU କୁ ଗଣନା କରନ୍ତୁ

en: config
or: ବିନ୍ୟାସ

en: config data file to import from
or: ରୁ ଆମଦାନୀ ପାଇଁ config ତଥ୍ୟ ଫାଇଲ

en: config value %s not a string
or: config ମୂଲ୍ୟ %s ଟି ଗୋଟିଏ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ନଥିଲା

en: config value %s was malformed
or: config ମୂଲ୍ୟ %s ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଥିଲା

en: config value %s was missing
or: config ମୂଲ୍ୟ %s ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲା

en: config value %s was not a string
or: config ମୂଲ୍ୟ %s ଟି ଗୋଟିଏ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ନଥିଲା

en: configuration file syntax error
or: ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲ ବାକ୍ଯ ବିନ୍ଯାସ ତୃଟି

en: configuration file syntax error: %s
or: ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲ ବାକ୍ଯ ବିନ୍ଯାସ ତୃଟି: %s

en: conflicting occurrences of kvmclock feature
or: kvmclock ବିଶେଷତାର ପୁନରାବୃତ୍ତି ସହିତ ଦ୍ୱନ୍ଦ କରିଥାଏ

en: conn, or private data is NULL
or: conn, କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ତଥ୍ୟଟି NULL

en: connect to the guest console
or: ଅତିଥି କୋନଶୋଲ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: connection already open
or: ସଂଯୋଗ ପୂର୍ବରୁ ଖୋଲାଅଛି

en: connection not open
or: ସଂଯୋଗ ଖୋଲାନାହିଁ

en: connection vcpu maximum
or: ସଂଯୋଗ vcpu ସର୍ବାଧିକ

en: control domain's incoming traffics
or: ଡମେନର ଆସୁଥିବା ଯାତାୟାତକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: control domain's outgoing traffics
or: ଡମେନର ଯାଉଥିବା ଯାତାୟାତକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: control or query domain emulator affinity
or: ଡମେନ ଏମ୍ୟୁଲେଟର ସାଦୃଶ୍ଯତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପଚାରନ୍ତୁ

en: control or query domain vcpu affinity
or: ଡମେନ vcpu ସାଦୃଶ୍ଯତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପଚାରନ୍ତୁ

en: conversion from hyper to %s overflowed
or: ହାଇପର %s ରୁ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣତାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ

en: conversion from string failed
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡରୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: convert a domain id or UUID to domain name
or: ଗୋଟିଏ ପରିସର ପରଚୟ କିମ୍ବା UUID କୁ ପରିସର ନାମରେ ରୂପାନ୍ତରିତ କରନ୍ତୁ

en: convert a domain name or UUID to domain id
or: ଗୋଟିଏ ପରିସର ନାମ କିମ୍ବା UUID କୁ ପରିସର ପରିଚୟ ଭାବରେ ରୂପାନ୍ତରିତ କରନ୍ତୁ

en: convert a domain name or id to domain UUID
or: ଗୋଟିଏ ପରିସର ନାମ କିମ୍ବା ପରିଚୟକୁ ପରିସର UUID ଭାବରେ ରୂପାନ୍ତରିତ କରନ୍ତୁ

en: convert a network UUID to network name
or: ଗୋଟିଏ ନେଟୱାର୍କ ପରଚୟ କିମ୍ବା UUID କୁ ପରିସର ନାମରେ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: convert a network name to network UUID
or: ଗୋଟିଏ ନେଟୱାର୍କ ନାମକୁ ନେଟୱାର୍କ UUID ଭାବରେ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: convert a pool UUID to pool name
or: ଗୋଟିଏ ପୁଲ UUID କୁ ପୁଲ ନାମରେ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: convert a pool name to pool UUID
or: ଗୋଟିଏ ପୁଲ ନାମକୁ ପୁଲ UUID ଭାବରେ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: convert an interface MAC address to interface name
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ MAC ଠିକଣାକୁ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: convert an interface name to interface MAC address
or: ଗୋଟିଏ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମକୁ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ MAC ଠିକଣାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: copy_on_read is not supported by this QEMU binary
or: copy_on_read ଏହି QEMU ଦ୍ୱାରା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: could not allocate memory
or: ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ଯୋଗାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: could not allocate memory for disk
or: ଡିସ୍କ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ବାଣ୍ଟି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not allocate memory for profile
or: ରୂପରେଖା ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ବାଣ୍ଟି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not allocate memory for profile files
or: ରୂପରେଖା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ବାଣ୍ଟି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not allocate memory for profile name
or: ରୂପରେଖା ନାମ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ବାଣ୍ଟି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not attach shared folder '%s', rc=%08x
or: ସହଭାଗୀ ଫୋଲଡର '%s' କୁ ସଂଲଗ୍ନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ, rc=%08x

en: could not build absolute core file path
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମୂଖ୍ୟ ଫାଇଲ ପଥ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not build absolute input file path
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିବେଶ ଫାଇଲ ପଥ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not build absolute output file path
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ଫାଇଲ ପଥ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not change ACPI status to: %s, rc=%08x
or: ACPI ସ୍ଥିତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s, rc=%08x

en: could not change APIC status to: %s, rc=%08x
or: APIC ସ୍ଥିତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s, rc=%08x

en: could not change PAE status to: %s, rc=%08x
or: PAE ସ୍ଥିତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s, rc=%08x

en: could not change media on %s: %s
or: %s ଉପରେ ମେଡିଆକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: could not close handshake fd
or: ହସ୍ତ ମିଳନ  fd କୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not close logfile
or: ଲଗ ଫାଇଲକୁ ବନ୍ଦକରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not connect to Xen Store
or: ଜେନ ଭଣ୍ଡାର ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not connect to Xen Store %s
or: ଜେନ ଭଣ୍ଡାର %s ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not create profile
or: ରୂପରେଖା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not define a domain, rc=%08x
or: କୌଣସି ଡମେନକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରିଲା ନାହିଁ, rc=%08x

en: could not delete snapshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not delete the domain, rc=%08x
or: ଡମେନକୁ ଅପସାରଣ କରିହେଲା ନାହିଁ, rc=%08x

en: could not detach shared folder '%s', rc=%08x
or: ସହଭାଗୀ ଫୋଲଡର '%s' କୁ ପୃଥକ କରିପାରିଲା ନାହିଁ, rc=%08x

en: could not determine max vcpus for the domain
or: ପରିସର ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ vcpus ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: could not eject media on %s: %s
or: %s ଉପରେ ମେଡିଆକୁ ବାହାର କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: could not find libvirtd
or: libvirtd କୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ

en: could not find name in XML
or: XML ରେ ନାମ ଖୋଜି ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get MAC address of interface %s
or: %s ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର MAC ଠିକଣା ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get VM definition
or: VM ସଂଜ୍ଞା ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get children snapshots
or: ଅନୁଗାମୀ ଆଶୁଚିତ୍ର ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get creation time of snapshot %s
or: ଆଶୁଚିତ୍ର %s ର ନିର୍ମାଣ ସମୟ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get current snapshot
or: ଏବେର ଆଶୁଚିତ୍ର ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get current snapshot name
or: ଏବେର ଆଶୁଚିତ୍ର ନାମ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get current snapshot of domain %s
or: ଡମେନ  %s ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଶୁଚିତ୍ର ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get description of snapshot %s
or: ଆଶୁଚିତ୍ର %s ରବର୍ଣ୍ଣନା ସମୟ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get domain UUID
or: ଡମେନ UUID ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get domain state
or: ଡମେନ ସ୍ଥିତି ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get information about NUMA topology
or: NUMA ଟୋପୋଲୋଜି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get interface XML description: %s%s%s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ XML ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇଲା ନାହିଁ: %s%s%s

en: could not get machine
or: ମେସିନ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get name of parent of snapshot %s
or: ମୂଖ୍ୟ ଆଶୁଚିତ୍ର %s ର ନାମ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get number of volumes in the pool: %s, rc=%08x
or: ପୁଲରେ ଭଲ୍ୟୁମ ସଂଖ୍ୟା ପାଇଲା ନାହିଁ: %s, rc=%08x

en: could not get online state of snapshot %s
or: ଆଶୁଚିତ୍ର  %s ରୁ ଅନଲାଇନ ସ୍ଥିତି ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get parent of snapshot %s
or: ଆଶୁଚିତ୍ର %s ର ମୂଖ୍ୟକୁ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get root snapshot for domain %s
or: ଡମେନ %s ପାଇଁ ରୁଟ ଆଶୁଚିତ୍ର ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get snapshot UUID
or: ଆଶୁଚିତ୍ର UUID କୁ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get snapshot count for domain %s
or: ଡମେନ %s ପାଇଁ ଆଶୁଚିତ୍ର ଗଣନା ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get snapshot count for listed domains
or: ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଡମେନ ପାଇଁ ଆଶୁଚିତ୍ର ଗଣନା ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get snapshot name
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ନାମ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not get the volume list in the pool: %s, rc=%08x
or: ପୁଲରୁ ଭଲ୍ୟୁମ ତାଲିକା ପାଇଲା ନାହିଁ: %s, rc=%08x

en: could not initialize domain event timer
or: ଡମେନ ଘଟଣା ତନ୍ତ୍ରକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: could not open VirtualBox session with domain %s
or: ଡମେନ %s ସହିତ VirtualBox ଅଧିବେଶନକୁ ଖୋଲିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not open input path '%s'
or: ନିବେଶ ପଥ '%s' କୁ ଖୋଲିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not parse CEPH_ARGS '%s'
or: CEPH_ARGS '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not parse XML
or: XML ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not parse arguments
or: ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ  ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not parse weight %s
or: ଓଜନ  %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not read CPU flags
or: CPU ଫ୍ଲାଗକୁ ପଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not read xml file
or: xml ଫାଇଲକୁ ପଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not receive data from domain %s
or: ଡମେନ %s ରୁ ତଥ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not remove profile for '%s'
or: %s ପାଇଁ ବିନ୍ୟାସକୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: could not restore snapshot for domain %s
or: ଡମେନ %s ପାଇଁ ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not set IFS
or: IFS କୁ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not set PATH
or: PATH କୁ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not set the memory size of the domain to: %llu Kb, rc=%08x
or: ଡମେନର ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଆକାରକୁ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %llu Kb, rc=%08x

en: could not set the memory size of the domain to: %lu Kb, rc=%08x
or: ଡମେନର ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଆକାରକୁ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %lu Kb, rc=%08x

en: could not set the number of cpus of the domain to: %u, rc=%08x
or: ଡମେନର cpus ମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ଯାକୁ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %u, rc=%08x

en: could not set the number of virtual CPUs to: %u, rc=%08x
or: ଆଭାସୀ CPU ମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ଯାକୁ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %u, rc=%08x

en: could not take a screenshot of %s
or: %s ର ଆଶୁଚିତ୍ର ନେଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not take snapshot of domain %s
or: ଡମେନ %s ର ଆଶୁଚିତ୍ର ପାଇଲା ନାହିଁ

en: could not use Xen hypervisor entry
or: ଜେନ hypervisor ପ୍ରବିଷ୍ଟିକୁ ବ୍ଯବହାର କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not use Xen hypervisor entry %s
or: ଜେନ hypervisor ପ୍ରବିଷ୍ଟି %s କୁ ବ୍ଯବହାର କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: could not write pidfile %s for %d
or: pidfile %s %d ପାଇଁ ଲେଖିପାରିଲା ନାହିଁ

en: couldn't find IFLA_VF_INFO for VF %d in netlink response
or: VF %d ପାଇଁ netlink ଉତ୍ତରରେ IFLA_VF_INFO କୁ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: couldn't find interface named '%s'
or: '%s' ନାମକ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ଖୋଜି ପାଇଲା ନାହିଁ

en: couldn't find interface named '%s': %s%s%s
or: '%s' ନାମକ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ଖୋଜି ପାରିଲା ନାହିଁ: %s%s%s

en: couldn't find interface with MAC address '%s'
or: '%s' MAC ଠିକଣା ଥିବା କୌଣସି ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: couldn't find interface with MAC address '%s': %s%s%s
or: '%s' MAC ଠିକଣା ଥିବା କୌଣସି ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ମିଳିଲା ନାହିଁ: %s%s%s

en: couldn't locate a matching DNS HOST record in network %s
or: ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ DNS HOST ବିବରଣୀ ସହିତ ମେଳଖାଉଥିବା ଏକ dhcp ହୋଷ୍ଟ ନିବେଶକୁ ଦେଖି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: couldn't locate a matching DNS SRV record in network %s
or: ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ DNS SRV ବିବରଣୀ ସହିତ ମେଳଖାଉଥିବା ଏକ dhcp ହୋଷ୍ଟ ନିବେଶକୁ ଦେଖି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: couldn't locate a matching DNS TXT record in network %s
or: ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ DNS TXT ବିବରଣୀ ସହିତ ମେଳଖାଉଥିବା ଏକ dhcp ହୋଷ୍ଟ ନିବେଶକୁ ଦେଖି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: couldn't locate a matching dhcp host entry in network '%s'
or: ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ ମେଳଖାଉଥିବା ଏକ dhcp ହୋଷ୍ଟ ନିବେଶକୁ ଦେଖି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: couldn't locate a matching dhcp range entry in network '%s'
or: ମେଳଖାଉଥିବା ଏକ dhcp ପରିସରକୁ ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ ଖୋଜିପାରିଲା ନାହିଁ

en: couldn't retrieve authentication methods list: %s
or: ବୈଧିକରଣ ଧାରା ତାଲିକାକୁ କାଢ଼ିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: couldn't update dhcp host entry - no <ip> element found at index %d in network '%s'
or: dhcp ହୋଷ୍ଟ ନିବେଶକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ - ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ର ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ କୌଣସି <ip> ଉପାଦାନ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: couldn't update dhcp host entry - no <ip> element found in network '%s'
or: dhcp ହୋଷ୍ଟ ନିବେଶକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ -  ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ କୌଣସି <ip> ଉପାଦାନ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: couldn't write dnsmasq config file '%s'
or: dnsmasq ସଂରଚନା ଫାଇଲ '%s' କୁ ଲେଖିପାରିଲା ନାହିଁ

en: couldn't write radvd config file '%s'
or: radvd ସଂରଚନା ଫାଇଲ '%s' କୁ ଲେଖିପାରିଲା ନାହିଁ

en: cpu affinity is not supported
or: cpu ସାଦୃଶ୍ୟ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: cpuacct parse error
or: cpuacct ବିଶ୍ଳେଷଣ ତ୍ରୁଟି

en: crash the domain after core dump
or: କୋର ଡମ୍ପ ପରେ ଡମେନକୁ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: crashed
or: ହଠାତ ଅଚଳ ହୋଇଗଲା

en: create a bridge device and attach an existing network device to it
or: ଗୋଟିଏ ବ୍ରିଜ ଉପକରଣ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେଥିରେ ସ୍ଥିତବାନ ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣକୁ ସଂଲଗ୍ନ କରନ୍ତୁ

en: create a device defined by an XML file on the node
or: ନୋଡରେ ଗୋଟିଏ XML ଫାଇଲ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଗୋଟିଏ ପରସର ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: create a domain from an XML file
or: ଗୋଟିଏ XML ଫାଇଲରୁ ଗୋଟିଏ ପରସର ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: create a network from an XML file
or: ଗୋଟିଏ XML ଫାଇଲରୁ ଗୋଟିଏ ନେଟୱାର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: create a pool from a set of args
or: ଗୋଟିଏ args ସେଟରୁ ପୁଲ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: create a pool from an XML file
or: ଗୋଟିଏ XML ଫାଇଲରୁ ଗୋଟିଏ ପୁଲ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: create a vol from an XML file
or: XML ଫାଇଲରୁ ଗୋଟିଏ vol ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: create a vol, using another volume as input
or: ଅନ୍ୟ ଏକ ଭଲ୍ୟୁମକୁ ନିବେଶ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରି ଗୋଟିଏ ଭଲ୍ୟୁମ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: create a volume from a set of args
or: ଗୋଟିଏ arg ସେଟରୁ ଆକାର ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: creating snapshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କରୁଅଛି

en: creation of non-raw file images is not supported without qemu-img.
or: qemu-img ବିନା non-raw ଫାଇଲ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ।

en: creation of pid file requires daemonized command
or: pid ଫାଇଲର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ daemonized ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଆବଶ୍ୟକ

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_REDIRECT_URL) returned an error: %s (%d) : %s
or: curl_easy_getinfo(CURLINFO_REDIRECT_URL) ଏକ ତୃଟି ଫେରାଇଥିଲା: %s (%d) : %s

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) returned a negative response code
or: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) ଏକ ଋଣାତ୍ମକ ଉତ୍ତର ସଂକେତ ଫେରାଇଥିଲା

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) returned an error: %s (%d) : %s
or: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) ଏକ ତୃଟି ଫେରାଇଥିଲା: %s (%d) : %s

en: curl_easy_perform() returned an error: %s (%d) : %s
or: curl_easy_perform() ଏକ ତୃଟି ଫେରାଇଥାଏ: %s (%d) : %s

en: current
or: ପ୍ରଚଳିତ

en: current bridge device name
or: ପ୍ରଚଳିତ ବ୍ରିଜ ଉପକରଣ ନାମ

en: current vcpu count must equal maximum
or: ପ୍ରଚଳିତ vcpu ହିସାବ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସର୍ବାଧିକ ସହିତ ସମାନ ହେବା ଉଚିତ

en: current vcpus must be equal to maxvcpus
or: ପ୍ରଚଳିତ vcpus ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ maxvcpus ସହିତ ସମାନ ହେବା ଉଚିତ

en: daemonized command cannot set working directory %s
or: daemonized ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %s କୁ ସେଟ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: daemonized command cannot use virCommandRunAsync
or: daemonized ନିର୍ଦ୍ଦେଶ virCommandRunAsync କୁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: dangling \
or: ଝୁଲୁଅଛି \

en: data sinks cannot be used for non-blocking streams
or: ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହକୁ ବନ୍ଦ ହେଉନଥିବା ଧାରା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ ନାହିଁ

en: data sources cannot be used for non-blocking streams
or: ଅଟକାଯାଉନଥିବା ଧାରାରେ ତଥ୍ୟ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: define (but don't start) a domain from an XML file
or: ଗୋଟିଏ XML ଫାଇଲରୁ ଗୋଟିଏ ପରିସର ବ୍ଯାଖ୍ଯ କରନ୍ତୁ (କିନ୍ତୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ)

en: define a pool from a set of args
or: ଗୋଟିଏ ପୁଲକୁ args ସେଟରୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରନ୍ତୁ

en: define or modify a secret from an XML file
or: ଗୋଟିଏ XML ଫାଇଲରୁ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟକୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: define or update a network filter from an XML file
or: ଗୋଟିଏ XML ଫାଇଲରୁ ଗୋଟିଏ ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକକୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ

en: definition for snapshot %s must use uuid %s
or: ଆଶୁଚିତ୍ର %s ପାଇଁ ସଂଜ୍ଞା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ uuid %s ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ

en: degraded
or: ପଦଚ୍ୟୁତ ହେଲା

en: delete a pool
or: ଗୋଟିଏ ପୁଲକୁ ଅପସାରଣକରନ୍ତୁ

en: delete a vol
or: ଗୋଟିଏ volକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: delete children but not snapshot
or: ଅନୁଗାମୀକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ନୁହଁ

en: delete current snapshot
or: ପ୍ରଚଳିତ ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: delete files that were successfully committed
or: ସଫଳ ଭାବରେ ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: delete only libvirt metadata, leaving snapshot contents behind
or: କେବଳ libvirt ଅଧିତଥ୍ୟକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ, ଆଶୁଚିତ୍ର ବିଷୟବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ପଛରେ ପକାଇ

en: delete snapshot and all children
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ଏବଂ ସମସ୍ତ ଅନୁଗାମୀକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: deleting %s drive failed: %s
or: %s ଡ୍ରାଇଭର ଅପସାରଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: deleting drive is not supported.  This may leak data if disk is reassigned
or: ଡ୍ରାଇଭ ଅପସାରଣ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ। ଡିସ୍କକୁ ପୁଣି ନ୍ୟସ୍ତ କଲେ ଏହା ହୁଏତଃ ତଥ୍ୟ ହରାଇ ପାରେ

en: description of snapshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରର ବର୍ଣ୍ଣନା

en: destroy (stop) a device on the node
or: ଏହି ନୋଡରେ ଗୋଟିଏ ଉପକରଣକୁ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ (ଅଟକାନ୍ତୁ)

en: destroy (stop) a domain
or: ଗୋଟିଏ ଡମେନକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦିଅନ୍ତୁ (ଅଟକାନ୍ତୁ)

en: destroy (stop) a network
or: ଗୋଟିଏ ନେଟୱାର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦିଅନ୍ତୁ (ଅଟକାନ୍ତୁ)

en: destroy (stop) a pool
or: ଗୋଟିଏ ପୁଲକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦିଅନ୍ତୁ (ଅଟକାନ୍ତୁ)

en: destroy a physical host interface (disable it / "if-down")
or: ଗୋଟିଏ ଭୌତିକ ଆଧାର ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ (ଏହାକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ / "if-down")

en: destroyed
or: ନଷ୍ଟ ହୋଇଛି

en: detach device from an XML file
or: ଗୋଟିଏ XML ଫାଇଲରୁ ଉପକରଣକୁ ପୃଥକ କରନ୍ତୁ

en: detach disk device
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣକୁ ଅଲଗା କରନ୍ତୁ

en: detach network interface
or: ନେଟୱାର୍କ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ଅଲଗା କରନ୍ତୁ

en: detach node device from its device driver
or: ନୋଡ ଉପକରଣକୁ ତାହାର ଉପକରଣ ଡ୍ରାଇଭରରୁ ପୃଥକ କରନ୍ତୁ

en: detaching %s device failed: %s
or: %s ଉପକରଣକୁ ପୃଥକ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: detaching serial console is not supported
or: କ୍ରମିକ କୋନସୋଲକୁ ପୃଥକ କରିବା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: detailed domain vcpu information
or: ବିସ୍ତୃତ ଡମେନ vcpu ସୂଚନା

en: dev->id buffer overflow: %d %d
or: dev->id ବଫର ଅତିପ୍ରବାହ: %d %d

en: dev->name buffer overflow: %.3d:%.3d
or: dev->name ବଫର ଅତିପ୍ରବାହ: %.3d:%.3d

en: device %s is not a PCI device
or: ଉପକରଣ %s ଟି ଗୋଟିଏ PCI ଯନ୍ତ୍ର ନୁହଁ

en: device alias not found: cannot set link state to down
or: ଉପକରଣ ଉପନାମ ମିଳୁ ନାହିଁ: ଲିଙ୍କ ସ୍ଥିତିକୁ ତଳେ ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: device cannot be detached without a device alias
or: ଉପକରଣ ଉପନାମ ବିନା ଉପକରଣକୁ ପୃଥକ କରିହେବ ନାହିଁ

en: device cannot be detached: device is busy
or: ଉପକରଣକୁ ପୃଥକ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: ଉପକରଣଟି ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି

en: device is already in the domain configuration
or: ଉପକରଣଟି ପୂର୍ବରୁ ଡମେନ ସଂରଚନାରେ ଅଛି

en: device key
or: ଉପକରଣ କି

en: device name or wwn pair in 'wwnn,wwpn' format
or: 'wwnn,wwpn' ଶୈଳୀରେ ଉପକରଣ ନାମ କିମ୍ବାwwn ଯୁଗଳ

en: device name rejected
or: ଉପକରଣ ନାମକୁ ଖାରଜ କରାଯାଇଛି

en: device not present in domain configuration
or: ଡମେନ ସଂରଚନାରେ ଉପକରଣ ନାହିଁ

en: device path '%s' doesn't exist
or: ଉପକରଣ ପଥ '%s' ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: device type '%s' cannot be attached
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s' କୁ ସଂଲଗ୍ନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: device type '%s' cannot be detached
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s' କୁ ପୃଥକ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: device type '%s' cannot be updated
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s' କୁ ଅଦ୍ୟତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: device type '%s' cannot hot unplugged
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s' କୁ ହଟପ୍ଲଗ କରିହେବ ନାହିଁ

en: device-list-properties reply data was missing 'name'
or: device-list-properties ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟରେ  'ନାମ' ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: device-list-properties reply data was not an array
or: device-list-properties ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟଟି ଏକ ଆରେ ନୁହଁ

en: devices cgroup isn't mounted
or: ଉପକରଣ cgroup କୁ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ

en: dhcp ranges cannot be modified, only added or deleted
or: dhcp ପରିସରକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବ ନାହିଁ, କେବଳ ଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା କିମ୍ବା ଅପସାରିତ ହୋଇଥିଲା

en: direct migration
or: ସିଧାସଳଖ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ

en: direct networking type not supported
or: ସିଧାସଳଖ ନେଟୱାର୍କିଙ୍ଗ ପ୍ରକାର ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: directory to switch to (default: home or else root)
or: ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଥିବା ଡିରେକ୍ଟୋରୀ (ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ: home ଅନ୍ୟଥା ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ)

en: disable
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ

en: disable autostarting
or: ସ୍ବତଃଚାଳନ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: disable shared memory is not available with this QEMU binary
or: ସହଭାଗୀ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଏହି QEMU ବାଇନାରୀ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: discard is not supported by this QEMU binary
or: ଏହି QEMU ବାଇନାରୀ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତ୍ୟାଖାନ କରିବା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: discover potential storage pool sources
or: ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପୁଲ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକୁ ଆବିଷ୍କାର କରନ୍ତୁ

en: disjoint NUMA cpu ranges are not supported with this QEMU
or: ଅଲଗା ଥିବା NUMA cpu ସୀମାଗୁଡ଼ିକ ଏହି QEMU ସହିତ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: disk %s does not have any encryption information
or: ଡିସ୍କ %s ରେ କୌଣସି ସଂଗୁପ୍ତ ସୂଚନା ନାହିଁ

en: disk %s has no source file to be committed
or: ଡିସ୍କ %s ରେ ଦାଖଲ ପାଇଁ କୌଣସି ଉତ୍ସ ଫାଇଲ ନାହିଁ

en: disk %s not found
or: ଡିସ୍କ %s ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: disk '%s' must use snapshot mode '%s'
or: ଡିସ୍କ '%s' ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଶୁଚିତ୍ର ଧାରା '%s' ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ

en: disk '%s' not ready for pivot yet
or: ଡିସ୍କ '%s' ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେନ୍ଦ୍ର ବିନ୍ଦୁ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନାହିଁ

en: disk '%s' specified twice
or: ଡିସ୍କ '%s' କୁ ଦୁଇଥର ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଛି

en: disk aio mode not supported with this QEMU binary
or: ଡିସ୍କ aio ମଡେଲ ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: disk attributes: disk[,snapshot=type][,driver=type][,file=name]
or: ଡିସ୍କ ଗୁଣଗୁଡ଼ିକ: ଡିସ୍କ[,ଆଶୁଚିତ୍ର=ପ୍ରକାର][,ଡ୍ରାଇଭର=ପ୍ରକାର][,ଫାଇଲ=ନାମ]

en: disk bus '%s' cannot be hot unplugged.
or: ଡିସ୍କ ପରିପଥ '%s' କୁ ହଟ ପ୍ଲଗ କରିହେବ ନାହିଁ।

en: disk bus '%s' cannot be hotplugged.
or: ଡିସ୍କ ପରିପଥ '%s' କୁ ହଟ ପ୍ଲଗ କରିହେବ ନାହିଁ।

en: disk bus '%s' cannot be updated.
or: ଡିସ୍କ ପରିପଥ '%s' କୁ ଅଦ୍ୟତନ କରିହେବ ନାହିଁ।

en: disk cache mode 'directsync' is not supported by this QEMU
or: ଡିସ୍କ କ୍ୟାଶେ ଧାରା 'directsync' ଏହି QEMU ଦ୍ୱାରା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: disk cache mode 'unsafe' is not supported by this QEMU
or: ଡିସ୍କ କ୍ୟାଶେ ଧାରା 'ଅସୁରକ୍ଷିତ' ଏହି QEMU ଦ୍ୱାରା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: disk device type '%s' cannot be detached
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s' କୁ ପୃଥକ କରିହେବ ନାହିଁ

en: disk device type '%s' cannot be hotplugged
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s' କୁ ହଟପ୍ଲଗ କରିହେବ ନାହିଁ

en: disk device='lun' is not supported for bus='%s'
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣ='lun' ଟି ବସ='%s' ପରିପଥ ପାଇଁ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: disk device='lun' is not supported for protocol='%s'
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣ='lun' ଟି ପ୍ରଟୋକଲ='%s'ପରିପଥ ପାଇଁ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: disk device='lun' is not supported for usb bus
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣ='lun' ଟି usb ପରିପଥ ପାଇଁ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: disk driver %s is not supported
or: ଡିସ୍କ ଡ୍ରାଇଭର %s ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: disk event_idx mode supported only for virtio bus
or: ଡିସ୍କ event_idx ଧାରା କେବଳ virtio ବସ ପାଇଁ ସହାୟକ

en: disk format %s is not supported
or: ଡିସ୍କ ଶୈଳୀ %s ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: disk ioeventfd mode supported only for virtio bus
or: ଡିସ୍କ ioeventfd ଧାରା କେବଳ virtio ବସ ପାଇଁ ସହାୟକ

en: disk migration was active, but 'remaining' data was missing
or: ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣଟି ସକ୍ରିୟ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ  'remaining' ତଥ୍ୟଟି ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲା

en: disk migration was active, but 'total' data was missing
or: ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣଟି ସକ୍ରିୟ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ 'total' ତଥ୍ୟଟି ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲା

en: disk migration was active, but 'transferred' data was missing
or: ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣଟି ସକ୍ରିୟ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ  'transferred' ତଥ୍ୟଟି ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲା

en: disk product is more than 16 characters
or: ଡିସ୍କ ଉତ୍ପାଦନ 16 ଅକ୍ଷରରୁ ଅଧିକ ହୋଇଥିବା ଉଚିତ

en: disk product is not printable string
or: ଡିସ୍କ ଉତ୍ପାଦନ ଏକ ମୁଦ୍ରଣଯୋଗ୍ୟ ବାକ୍ୟ ନୁହଁ

en: disk snapshots not supported yet
or: ଡିସ୍କ ଆଶୁଚିତ୍ର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: disk source mode is only valid when storage pool is of iscsi type
or: ଡିସ୍କ ଉତ୍ସ ଧାରା କେବଳ ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲ iscsi ପ୍ରକାରର ହୋଇଥିବା ସମୟରେ ବୈଧ ଅଟେ

en: disk source path is missing
or: ଡିସ୍କ ଉତ୍ସ ପଥ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି

en: disk vendor is more than 8 characters
or: ଡିସ୍କ ବିକ୍ରେତା 8 ଅକ୍ଷରରୁ ଅଧିକ ହୋଇଥିବା ଉଚିତ

en: disk vendor is not printable string
or: ଡିସ୍କ ବିକ୍ରେତା ଏକ ମୁଦ୍ରଣଯୋଗ୍ୟ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ନୁହଁ

en: display
or: ଦେଖାଅ

en: display available free memory for the NUMA cell.
or: NUMA କୋଷ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ମୁକ୍ତ ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥାଏ.

en: display extended details for pools
or: ପୁଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: display extended details for volumes
or: ଭଲ୍ୟୁମଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ଦର୍ଶାଇଥାଏ

en: display the progress of dump
or: ଡମ୍ପର ଅଗ୍ରଗତିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: display the progress of migration
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ଉନ୍ନତିକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: display the progress of save
or: ସଂରକ୍ଷଣ ଅଗ୍ରଗତିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: dnsmasq binary %s is not executable
or: dnsmasq ବାଇନାରୀ %s ଟି ନିଷ୍ପାଦନ ଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ

en: do not enable STP for this bridge
or: ଏହି ବ୍ରିଜ ପାଇଁ STP କୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: do not restart the domain on the destination host
or: ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳ ହୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଡମେନକୁ ପୁନଃଚାଳନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: domain %s exists already
or: %s ପରିସରଟି ପୂର୍ବରୁ ରହିଛି

en: domain %s has no snapshots with name %s
or: ଡମେନ %s ରେ %s ନାମକ କୌଣସି ଆଶୁଚିତ୍ର ନାହିଁ

en: domain %s is already running
or: ଡମେନ %s ଟି ପୂର୍ବରୁ ଚାଲୁଅଛି

en: domain '%s' already exists with uuid %s
or: ଡମେନ '%s' କୁ uuid %s ସହିତ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ

en: domain '%s' coredump: failed to open %s
or: ପରିସରକୁ '%s' coredump: %s କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: domain '%s' coredump: failed to write header to %s
or: ପରିସର '%s' coredump: %sରେ ଶୀର୍ଷକକୁ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: domain '%s' coredump: write failed: %s
or: ପରିସର '%s' coredump: ଲେଖିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: domain '%s' has no current snapshot
or: ଡମେନ '%s' ରେ କୌଣସି ଆଶୁଚିତ୍ର ନାହିଁ

en: domain '%s' is already defined with uuid %s
or: ପରିସର '%s' କୁ uuid %s ସହିତ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ଯାଖ୍ୟା କରାଯାଇଛି

en: domain '%s' is not being migrated
or: ଡମେନ '%s' କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: domain '%s' not paused
or: ପରିସର '%s' ଅଟକି ନାହିଁ

en: domain '%s' not running
or: ପରିସର '%s' ଚାଲୁନାହିଁ

en: domain block device size information
or: ଡମେନ ବ୍ଲକ ଉପକରଣ ଆକାର ସୂଚନା

en: domain control interface state
or: ଡମେନ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସ୍ଥିତି

en: domain core dump job
or: ଡମେନ କୋର ଡମ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟ

en: domain display connection URI
or: ଡମେନ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ସଂଯୋଗ URI

en: domain event %d not registered
or: ଡମେନ ଘଟଣା %d ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇନାହିଁ

en: domain has active block job
or: ଡମେନରେ ଏକ ସକ୍ରିୟ ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଛି

en: domain has assigned host devices
or: ଡମେନରେ ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ନ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି

en: domain has assigned non-USB host devices
or: ଡମେନରେ USB ନଥିବା ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ନ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି

en: domain has no snapshots
or: ଡମେନର କୌଣସି ଆଶୁଚିତ୍ର ନାହିଁ

en: domain id or name
or: ପରିସର ପରିଚୟ କିମ୍ବା ନାମ

en: domain id or uuid
or: ପରିସର ପରିଚୟ କିମ୍ବା uuid

en: domain information
or: ପରିସର ସୂଚନା

en: domain information in XML
or: XML ରେ ପରିସର ସୂଚନା

en: domain information incomplete, missing HVM loader
or: ପରିସର ସୂଚନା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ, HVM ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: domain information incomplete, missing cpu_cap
or: ପରିସର ସୂଚନା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ, cpu_cap ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: domain information incomplete, missing cpu_weight
or: ପରିସର ସୂଚନା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ, cpu_weight ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: domain information incomplete, missing domid
or: ପରିସର ସୂଚନା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ, domid ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: domain information incomplete, missing kernel & bootloader
or: ପରିସର ସୂଚନା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ, କର୍ଣ୍ଣଲ ଏବଂ ବୁଟ-ଲୋଡର ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: domain information incomplete, missing name
or: ପରିସର ସୂଚନା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ, domid ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: domain information incomplete, missing uuid
or: ପରିସର ସୂଚନା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ, uuid ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: domain information incomplete, vbd has no dev
or: ପରିସର ସୂଚନା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ, vbd ର କୌଣସି dev ନାହିଁ

en: domain information incomplete, vbd has no src
or: ପରିସର ସୂଚନା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ, vbd ର କୌଣସି src ନାହିଁ

en: domain information incorrect domid not numeric
or: ପରିସର ସୂଚନା ଭୂଲ domid ସଂଖ୍ଯାତ୍ମକ ନୁହେଁ

en: domain is already running
or: ପରିସର %s ଟି ପୂର୍ବରୁ ଚାଲୁଅଛି

en: domain is marked for auto destroy
or: ଡମେନକୁ ସ୍ବୟଂନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି

en: domain is no longer running
or: ଡମେନ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲୁନାହିଁ

en: domain is not active
or: ପରିସରଟି ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: domain is not in running state
or: ପରିସରଟି ଚାଲିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନାହିଁ

en: domain is not in shutoff state
or: ପରିସରଟି shutoff ଅବସ୍ଥାରେ ନାହିଁ

en: domain is not in suspend state
or: ଡମେନଟି ନିଲମ୍ବିତ ଅବସ୍ଥାରେ ନାହିଁ

en: domain is not running
or: ପରିସର ଚାଲୁନାହିଁ

en: domain is not transient
or: ଡମେନଟି ଅସ୍ଥାୟୀ ନୁହଁ

en: domain is pmsuspended
or: ଡମେନଟି ହେଉଛି pmsuspended

en: domain is transient
or: ଡମେନ ଅସ୍ଥାୟୀ ଅଟେ

en: domain job information
or: ଡମେନ କାର୍ଯ୍ୟ ସୂଚନା

en: domain name or uuid
or: ପରିସର ନାମ କିମ୍ବା uuid

en: domain name, id or uuid
or: ପରିସର ନାମ, ପରିଚୟ କିମ୍ବା uuid

en: domain not active
or: ଡମେନଟି ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: domain not running
or: ପରିସର ଚାଲୁନାହିଁ

en: domain save job
or: ଡମେନ ସଂରକ୍ଷଣ କାର୍ଯ୍ୟ

en: domain snapshot XML
or: ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ର XML

en: domain state
or: ପରିସର ଅବସ୍ଥା

en: domain stats query failed
or: ଡମେନ ସ୍ଥିତି ପ୍ରଶ୍ନ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: domain time
or: ଡମେନ ସମୟ

en: domain type
or: ଡମେନ ପ୍ରକାର

en: domain vcpu counts
or: ଡମେନ vcpu ସଂଖ୍ୟା

en: domainBlockPeek is not supported for dom0
or: dom0 ପାଇଁ domainBlockPeek ଅସମର୍ଥିତ

en: domainMigratePrepare did not set uri
or: domainMigratePrepare uri ବିନ୍ୟାସ କରିନାହିଁ

en: domainMigratePrepare2 did not set uri
or: domainMigratePrepare2 uri ସେଟ କରିନଥିଲେ

en: domainMigratePrepare3 did not set uri
or: domainMigratePrepare3 uri ବିନ୍ୟାସ କରିନାହିଁ

en: don't start the bridge immediately
or: ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବ୍ରିଜକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: done
or: ସମାପ୍ତ

en: download volume contents to a file
or: ଏକ ଫାଇଲ ମଧ୍ଯକୁ ଭଲ୍ୟୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଆହରଣ କରନ୍ତୁ

en: drive hotplug is not supported
or: ଡ୍ରାଇଭ ହଟପ୍ଲଗ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: driver of disk device
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣର ଡ୍ରାଇଭର (ଚାଳକ)

en: driver serial '%s' contains unsafe characters
or: ଡ୍ରାଇଭର କ୍ରମ '%s' ଅସୁରକ୍ଷିତ ବର୍ଣ୍ଣମାଳା ଧାରଣ କରିଥାଏ

en: dtb is not supported with this QEMU binary
or: dtb ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: dump domain's memory only
or: କେବଳ ଡମ୍ପ ଡମେନର ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ

en: dump the core of a domain to a file for analysis
or: ବିଶ୍ଳେଷଣ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପରିସରର ଅନ୍ତଃସ୍ଥଳକୁ ଗୋଟିଏ ଫାଇଲକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: dump-guest-core is not available with this QEMU binary
or: dump-guest-core ଏହି QEMU ବାଇନାରୀ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: dump-guest-memory is not supported
or: dump-guest-memory ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: dumping
or: ଡମ୍ପ କରୁଅଛି

en: dup2(stderr) failed
or: dup2(stderr) ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: dup2(stdin) failed
or: dup2(stdin) ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: dup2(stdout) failed
or: dup2(stdout) ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: duplicate native vlan setting
or: ନକଲି ସ୍ଥାନୀୟ vlan ସଂରଚନା

en: duration in seconds
or: ଅବଧି ସେକେଣ୍ଡରେ

en: dynamic label type must use resource relabeling
or: ସ୍ଥାୟୀ ନାମପଟି ପ୍ରକାର ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉତ୍ସ ପୁନଃ ନାମକରଣରେ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥାଏ

en: echo arguments
or: ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚରଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରତିଧ୍ୱନି କରନ୍ତୁ

en: edit XML configuration for a domain
or: ପରିସର ପାଇଁ XML ବିନ୍ୟାସକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: edit XML configuration for a network
or: ନେଟୱାର୍କ ପାଇଁ XML ବିନ୍ଯାସକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: edit XML configuration for a network filter
or: ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକ ପାଇଁ XML ବିନ୍ଯାସକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: edit XML configuration for a physical host interface
or: ଗୋଟିଏ ଭୌତିକ ଆଧାର ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପାଇଁ XML ବିନ୍ୟାସକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: edit XML configuration for a storage pool
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ପାଇଁ XML ବିନ୍ଯାସକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: edit XML for a domain's saved state file
or: ଡମେନର ସଂରକ୍ଷିତ ସ୍ଥିତି ଫାଇଲ ପାଇଁ XML କୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: edit XML for a snapshot
or: ଏକ ଆଶୁଚିତ୍ର ପାଇଁ XML କୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: element 'name' is mandatory for RBD pool
or: RBD ପୁଲ ପାଇଁ ଉପାଦାନ 'ନାମ' ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ

en: empty json array
or: ଖାଲି json ଆରେ

en: empty path
or: ଖାଲି ପଥ

en: emulator:
or: ଏମୁଲେଟର:

en: enable
or: ସକ୍ରିୟ

en: encountered an error on interface %s index %d
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s ଅନୁକ୍ରମଣିକା %d ଉପରେ ଏକ ତୃଟିର ସମ୍ମୁଖିନ ହୋଇଛି

en: entry was missing 'device'
or: ନିବେଶରେ 'ଉପକରଣ' ନାହିଁ

en: entry was missing 'len'
or: ନିବେଶରେ 'ଲମ୍ବ' ନାହିଁ

en: entry was missing 'offset'
or: ନିବେଶରେ 'ଅଫସେଟ' ନାହିଁ

en: entry was missing 'speed'
or: ନିବେଶରେ 'ଗତି' ନାହିଁ

en: entry was missing 'type'
or: ନିବେଶରେ 'ପ୍ରକାର' ନାହିଁ

en: enumerate devices on this host
or: ଏହି ଆଧାରରେ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ଗଣନା କରନ୍ତୁ

en: error
or: ତୃଟି

en: error calling aa_change_profile()
or: aa_change_profile()କୁ ଡାକିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: error calling security_getenforce()
or: security_getenforce()କୁ ଡାକିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: error copying UUID
or: UUID କୁ ନକଲ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: error copying profile name
or: ରୂପରେଖା ନାମକୁ ନକଲ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: error count:
or: ତୃଟି ସଂଖ୍ୟା:

en: error dumping %s (%d) interface
or: %s (%d) ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ଡମ୍ପ କରିବାରେ ତୃଟି

en: error during virtual port configuration of ifindex %d
or: ifindex %d ର ଆଭାସୀ ପୋର୍ଟ ସଂରଚନା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error from service
or: ସର୍ଭିସରୁ ତୃଟି

en: error from service: %s
or: ସର୍ଭିସରୁ ତୃଟି: %s

en: error in poll call
or: ପୋଲ କଲରେ ତୃଟି

en: error parsing IFLA_PORT_SELF part
or: IFLA_PORT_SELF ଅଂଶକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ତୃଟି

en: error parsing IFLA_VF_INFO
or: IFLA_VF_INFO କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ତୃଟି

en: error parsing IFLA_VF_PORT part
or: IFLA_VF_PORT ଅଂଶକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ତୃଟି

en: error parsing pid of lldpad
or: lldpad ର pid କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ତୃଟି

en: error receiving signal from container
or: ଧାରଣ ପାତ୍ରରୁ ସଂକେତ ଗ୍ରହଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: error sending continue signal to daemon
or: ଡେମନକୁ ଅନବରତ ସଂକେତ ପଠାଇବାରେ ତୃଟି

en: error while resuming the domain
or: ଡମେନକୁ ପୁନଃଚାଳନ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error while suspending the domain
or: ଡମେନକୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: error:
or: ତୃଟି:

en: escape for XML use
or: XML ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଏସକେପ

en: escape for shell use
or: ସେଲ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଏସକେପ

en: event callback already tracked
or: ଘଟଣା ଡାକ ପୂର୍ବରୁ ଜଣା ପଡ଼ିଛି

en: event wakeup
or: ଘଟଣା ଜାଗ୍ରତ

en: eventID in %s must be less than %d
or: %s ରେ ଘଟଣାID ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ %d ରୁ କମ ରହିବା ଉଚିତ

en: execute command without timeout
or: ସମୟ ସମାପ୍ତି ବିନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: execute command without waiting for timeout
or: ସମୟ ସମାପ୍ତି ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା ନକରି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: existing interface name
or: ସ୍ଥିତବାନ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମ

en: exit status %d
or: ପ୍ରସ୍ଥାନ ଅବସ୍ଥିତି %d

en: expected syntax: --%s <%s>
or: ପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ବାକ୍ଯ ବିନ୍ଯାସ: --%s <%s>

en: expected unicast mac address, found multicast '%s'
or: ୟୁନିକାଷ୍ଟ mac ଠିକଣା ଆଶାକରାଯାଇଥିଲା, ମଲଟିକାଷ୍ଟ '%s' ମିଳିଲା

en: expected unicast mac address, found multicast '%s' in network '%s'
or: ୟୁନିକାଷ୍ଟ mac ଠିକଣା ଆଶାକରାଯାଇଥିଲା, ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ ମଲଟିକାଷ୍ଟ '%s' ମିଳିଲା

en: expecting %zu consoles, but got %zu tty file handlers
or: %zu କୋନସୋଲକୁ ଆଶାକରୁଅଛି, କିନ୍ତୁ %zu tty ଫାଇଲ ନିୟନ୍ତ୍ରକଗୁଡ଼ିକୁ ପାଇଛି

en: expecting %zu veths, but got %zu
or: %zu କୁ ଆଶାକରୁଅଛି, କିନ୍ତୁ %zu ପାଇଛି

en: expecting a name
or: ଗୋଟିଏ ନାମ ଆଶା କରୁଅଛି

en: expecting a scsi:00.00.00 address.
or: ଗୋଟିଏ scsi:00.00.00 ଠିକଣା ଆଶାକରୁଅଛି।

en: expecting a separator
or: ଗୋଟିଏ ବିଭାଜକ ଆଶା କରୁଅଛି

en: expecting a separator in list
or: ତାଲିକାରେ ଗୋଟିଏ ବିଭାଜକକୁ ଆଶା କରୁଅଛି

en: expecting a value
or: ଗୋଟିଏ ମୂଲ୍ଯ ଆଶା କରୁଅଛି

en: expecting absolute path: %s
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପଥ ଆଶା କରୁଅଛି: %s

en: expecting an assignment
or: ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ଯ ଆଶା କରୁଅଛି

en: expecting an ide:00.00.00 address.
or: ଗୋଟିଏ  ide:00.00.00 ଠିକଣା ଆଶାକରୁଅଛି।

en: extended partition already exists
or: ଅନୁଲମ୍ବିତ ବିଭାଜନ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି

en: external
or: ବାହ୍ୟ

en: external memory snapshots require a filename
or: ବାହ୍ୟ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଆଶୁଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଏକ ଫାଇଲନାମ ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: external snapshot file for disk %s already exists and is not a block device: %s
or: ଡିସ୍କ %s ପାଇଁ ବାହ୍ୟ ଆଶୁଚିତ୍ର ଫାଇଲ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଏବଂତାହା ଏକ ବ୍ଲକ ଉପକରଣ ନୁହଁ: %s

en: external snapshot format for disk %s is unsupported: %s
or: ଡିସ୍କ %s ପାଇଁ ବାହ୍ୟ ଆଶୁଚିତ୍ର ଶୈଳୀ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ: %s

en: failed
or: ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: failed Xen syscall %s
or: Xen syscall %s ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: failed due to I/O error
or: I/O ତୃଟି ହେତୁ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: failed reading from file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' ରୁ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to add new filter rules to '%s' - attempting to restore old rules
or: '%s' ସହିତ ନୂତନ ଫିଲଟର ନିୟମ ଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ - ପୁରୁଣା ନିୟମଗୁଡ଼ିକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଅଛି

en: failed to allocate buffer
or: ବଫର ବାଣ୍ଟିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to allocate file buffer
or: ଫାଇଲ ବଫର ବାଣ୍ଟିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to apply capabilities: %d
or: ସାମର୍ଥ୍ଯ ପ୍ରୟୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ: %d

en: failed to authenticate using SSH agent: %s
or: SSH ସଦସ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରି ବୈଧିକୃତ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: failed to begin transaction: %s%s%s
or: କାରବାର ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s%s%s

en: failed to build sexpr
or: sexpr ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to calculate ssh host key hash
or: ssh ହୋଷ୍ଟ କି ହ୍ୟାସ୍‌କୁ ହିସାବ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to close file
or: ଫାଇଲକୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ଅସଫଳ

en: failed to close or write to profile
or: ରୂପରେଖାକୁ ବନ୍ଦ କରିବା କିମ୍ବା  ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to collect snapshot list
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ତାଲିକା ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to commit transaction: %s%s%s
or: କାରବାରକୁ ଦାଖଲ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s%s%s

en: failed to connect to Xen Store
or: ଜେନ ଭଣ୍ଡାରକୁ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to connect to monitor socket
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ସକେଟ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to connect to the RADOS monitor on: %s
or: RADOS ମନିଟର ଉପରେ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: failed to connect to the hypervisor
or: hypervisor କୁ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to connect to xend
or: xend କୁ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to copy security label
or: ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତରକୁ ନକଲ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to create %s
or: %s କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to create (start) interface %s: %s%s%s
or: (ଆରମ୍ଭ) ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s%s%s

en: failed to create a socket
or: ଗୋଟିଏ ସକେଟ ନିର୍ମାଣରେ ବିଫଳ

en: failed to create directory '%s'
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ '%s' କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to create include file
or: ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଫାଇଲ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to create json
or: json କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to create link %s to %s
or: ସଂଯୋଗ %sକୁ %sରେ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to create logfile %s
or: ଲଗ ଫାଇଲ %sକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to create profile
or: ରୂପରେଖା ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to create socket
or: ସକେଟ ନିର୍ମାଣରେ ବିଫଳ

en: failed to create socket needed for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସକେଟ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to create the RADOS cluster
or: RADOS କ୍ଲଷ୍ଟର ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to create the RBD IoCTX. Does the pool '%s' exist?
or: RBD IoCTX କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ। ପୁଲ '%s' ଅବସ୍ଥିତ କି?

en: failed to create udev context
or: udev ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to create volume '%s/%s'
or: ଭଲ୍ୟୁମ '%s/%s' କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to destroy (stop) interface %s: %s%s%s
or: (ଶେଷ) ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s କୁ ନଷ୍ଟ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s%s%s

en: failed to determine host name
or: ଆଧାର ନାମ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to enable IP forwarding
or: IP ଅଗ୍ରଗମୀକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to enable mac filter in '%s'
or: '%s' ରେ mac ଛାଣକକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to execute command '%s': %s
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ '%s' କୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: failed to find the VID for the VLAN device '%s'
or:  VLAN ଉପକରଣ '%s' ପାଇଁ VID ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to finish job for disk %s
or: ଡିସ୍କ %s ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to generate XML
or: XML ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to generate uuid
or: uuid ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get URI
or: ୟୁ.ଆର.ଆଇ. ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get capabilities
or: ସାମର୍ଥ୍ଯ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get domain '%s'
or: '%s' ପରିଚୟକୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get domain UUID
or: ପରିସର UUID କୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get domain xml
or: ପରିସର xml କୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get free memory for NUMA node number: %lu
or: NUMA ନୋଡ ସଂଖ୍ୟା ପାଇଁ ମୁକ୍ତ ସ୍ଥାନ ପାଇବାରେ ବିଫଳ: %lu

en: failed to get hostname
or: ଆଧାର ନାମ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get hypervisor type
or: hypervisor ପ୍ରକାରକୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get interface '%s'
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ '%s' କୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get list of %s interfaces on host
or: ହୋଷ୍ଟ ଉପରେ %s ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର ତାଲିକା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get network '%s'
or: '%s' ନେଟୱାର୍କକୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get network UUID
or: ନେଟୱାର୍କ UUID ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get node information
or: ନୋଡ ସୂଚନା ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get number of %s interfaces on host
or: ହୋଷ୍ଟ ଉପରେ %s ଟି ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get number of host interfaces: %s%s%s
or: ହୋଷ୍ଟ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସଂଖ୍ୟା ପାଇବାରେ ବିଫଳ: %s%s%s

en: failed to get nwfilter '%s'
or: ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକ '%s' କୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get parent pool
or: ପ୍ରମୂଖ ପୁଲକୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get pool '%s'
or: ପୁଲ '%s' କୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get pool UUID
or: ପୁଲ UUID କୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get secret '%s'
or: ଗୁପ୍ତ '%s' କୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get source from sourceList
or: ଉତ୍ସ ତାଲିକାରୁ ଉତ୍ସ ନିର୍ମାଣରେ ବିଫଳ

en: failed to get status of interface %s: %s%s%s
or: %s ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର ଅବସ୍ଥିତି ପାଇବାରେ ବିଫଳ : %s%s%s

en: failed to get sysinfo
or: sysinfo ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get the daemon version
or: ଡେମନ ସଂସ୍କରଣ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get the hypervisor version
or: hypervisor ସଂସ୍କରଣ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get the library version
or: ଲାଇବ୍ରେରୀ ସଂସ୍କରଣ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get vol '%s'
or: '%s' vol କୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to get vol '%s', specifying --%s might help
or: ଭଲ୍ୟୁମ '%s' କୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ,  --%s କୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ହୁଏତଃ ସହାୟତା କରିପାରେ

en: failed to initialize RADOS
or: RADOS ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to initialize SASL library: %d (%s)
or: SASL ଲାଇବ୍ରେରୀକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ: %d (%s)

en: failed to initialize netcf
or: netcf କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to list host interfaces: %s%s%s
or: ହୋଷ୍ଟ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s%s%s

en: failed to load module %s %s
or: ଏକକାଂଶ %s %s କୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to lookup interface with MAC address '%s'
or: MAC ଠିକଣା '%s' ବିଶିଷ୍ଟ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ଦେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to lseek or read from file: %s
or: ଫାଇଲରୁ lseek କିମ୍ବା ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: failed to mark network %s as autostarted
or: %s ନେଟୱାର୍କକୁ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଚିହ୍ନିତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to mark pool %s as autostarted
or: ପୁଲ %s କୁ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଚିହ୍ନିତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to move file to %s
or: ଫାଇଲକୁ  %s କୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to open %s for reading
or: ପଢିବା ପାଇଁ %s କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to open chardev file: %s
or: chardevଫାଇଲକୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ:%s

en: failed to open configuration file for reading
or: ପଢିବା ପାଇଁ ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲକୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to open file
or: ଫାଇଲ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to open for reading: %s
or: ପଢିବା ପାଇଁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: failed to open ssh channel: %s
or: ssh ଚ୍ୟାନେଲ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: failed to open the RBD image '%s'
or: RBD ପ୍ରତିଛବି '%s' କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to open the log file. check the log file path
or: ଲଗ ଫାଇଲକୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ, ଲଗ ଫାଇଲର ପଥକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: failed to parse %s
or: %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to parse Xend domain information
or: Xend ପରିସର ସୂଚନାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to parse configuration file
or: ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to parse configuration file %s
or: %s ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to parse json
or: json କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to parse qemu capabilities cpus
or: qemu ସାମର୍ଥ୍ଯ cpusକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to parse qemu capabilities flags
or: qemu ସାମର୍ଥ୍ଯ ସୂଚକକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to parse qemu capabilities machines
or: qemu ସାମର୍ଥ୍ଯ ମେସିନକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to parse qemu device list
or: qemu ଉପକରଣ ତାଲିକାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to parse value of %s
or: %s ର ମୂଲ୍ୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to parse xml document
or: xml ଦଲିଲକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to pivot job for disk %s
or: ଡିସ୍କ %s ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to preserve fd %d
or: fd %d କୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to query job for disk %s
or: ଡିସ୍କ %s ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to read AppArmor template
or: AppArmor ନମୁନାକୁ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to read XML
or: XML ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to read configuration file
or: ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲକୁ ପଢିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to read configuration file %s
or: ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲ %s କୁ ପଢିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to read from Xen Daemon
or: ଜେନ ଡେମନରୁ ପଢିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to read from wakeup fd
or: wakeup fd ରୁ ପଢିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to read libxl header
or: libxl ଶୀର୍ଷକକୁ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to read metadata length in '%s'
or: '%s' ରେ ଅଧିତଥ୍ୟ ଲମ୍ବ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to read pid: %s
or: pid ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: failed to read qemu header
or: qemu ଶୀର୍ଷକକୁ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to read temporary file created with template %s
or: ନମୁନା %s ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲକୁ ପଢିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to register udev interface driver
or: udev ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to remove link %s
or: ସଂଯୋଗ %s ପରିସରକୁ କାଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to remove old domain from config map
or: config ମ୍ୟାପରୁ ପୁରୁଣା ପରିସରକୁ ଅପସାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to remove pool '%s'
or: ପୁଲ '%s' କୁ କାଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to remove volume '%s/%s'
or: ଭଲ୍ୟୁମ '%s/%s' କୁ କାଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to resize the RBD image '%s'
or: RBD ପ୍ରତିଛବି '%s' ର ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to resume domain
or: ପରିସରକୁ ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to retrieve credentials
or: ପରିଚୟ ପତ୍ର ବାହାର କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to retrieve decision to accept host key
or: ହୋଷ୍ଟ କି ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ କାଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to retrieve password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ କାଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to retrieve private key passphrase: callback has failed
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କି ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ କାଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ: କଲବ୍ୟାକ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: failed to rollback transaction: %s%s%s
or: କାରବାରକୁ ପଛକୁ ନେବାରେ ବିଫଳ: %s%s%s

en: failed to run '%s --help': %s
or: '%s --help' କୁ ଚଲାଇବାରେ ବିଫଳ: %s

en: failed to run '%s --version': %s
or: '%s --version' କୁ ଚଲାଇବାରେ ବିଫଳ: %s

en: failed to run apparmor_parser
or: apparmor_parser କୁ ଚଲାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to save chardev path '%s'
or: chardev ପଥ '%s' କୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to save content
or: ବିଷୟ ବସ୍ତୁକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to seek to end of %s
or: %s ର ସମାପ୍ତିକୁ ଜାଣିବାର ବିଫଳ

en: failed to send key '%s'
or: କି'%s' କୁ ପଠାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to serialize S-Expr
or: S-Expr କୁ କ୍ରମାନ୍ବୟରେ ପ୍ରସାରିତ କରିବା ସମୟରେ ବିଫଳ

en: failed to serialize S-Expr: %s
or: S-Expr କୁ କ୍ରମାନ୍ବୟରେ ପ୍ରସାରିତ କରିବା ସମୟରେ ବିଫଳ: %s

en: failed to set %s
or: %s କୁ ସେଟକରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to set RADOS option: %s
or: RADOS ବିକଳ୍ପକୁ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: failed to set close-on-exec flag on %s
or: %s ଉପରେ close-on-exec ସୂଚକକୁ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to set cpuset.cpus in cgroup for emulator threads
or: cpuset.cpus କୁ cgroup ରେ ଏମ୍ୟୁଲେଟର ଥ୍ରେଡଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to setup stderr file handle
or: stderr ଫାଇଲ ନିୟନ୍ତ୍ରକକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to setup stdin file handle
or: stdin ଫାଇଲ ନିୟନ୍ତ୍ରକକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to setup stdout file handle
or: stdout ଫାଇଲ ନିୟନ୍ତ୍ରକକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to stat the RADOS cluster
or: RADOS କ୍ଲଷ୍ଟର ଦର୍ଶାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to stat the RADOS pool '%s'
or: RADOS ପୁଲ '%s' କୁ ଦର୍ଶାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to store %lld to %s
or: %lld କୁ %s ରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to take screenshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ନେବାରେ ବିଫଳ

en: failed to truncate %s
or: %s କୁ କାଟିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to undefine interface %s: %s%s%s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s କୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବାରେ ବିଫଳ: %s%s%s

en: failed to unmark network %s as autostarted
or: %s ନେଟୱାର୍କରୁ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଚିହ୍ନିକୁ ହଟାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to unmark pool %s as autostarted
or: ପୁଲ %s ରୁ ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଚିହ୍ନିକୁ ହଟାଇବାରେ ବିଫଳ

en: failed to validate SSH host key: %s
or: SSH ହୋଷ୍ଟ କି ବୈଧିକୃତ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: failed to wait on condition
or: ସର୍ତ୍ତରେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to wakeup migration tunnel
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଟନେଲକୁ ଜାଗ୍ରତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to write configuration file
or: ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲକୁ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to write configuration file: %s
or: ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲକୁ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: failed to write header to domain save file '%s'
or: ଡମେନ ସଂରକ୍ଷଣ ଫାଇଲ '%s' ରେ ଶୀର୍ଷକ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to write known_host file '%s': %s
or: known_host ଫାଇଲ '%s' କୁ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: failed to write the log file
or: ଲଗ ଫାଇଲ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to write to Xen Daemon
or: Xen ଡେମନରୁ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: failed to write to profile
or: ରୂପରେଖାରେ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: failed writing to file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: fatal signal %d
or: ମାରାତ୍ମକ ସଂକେତ %d

en: fd and fdset must be valid
or: fd ଏବଂ fdset ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବୈଧ

en: fd must be valid
or: fd ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବୈଧ ଅଟେ

en: file
or: ଫାଇଲ

en: file %s does not exist
or: ଫାଇଲ %s ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: file containing XML CPU descriptions
or: XML CPU ବର୍ଣ୍ଣନା ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ

en: file containing an XML CPU description
or: XML CPU ବର୍ଣ୍ଣନା ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ

en: file containing an XML description of the device
or: ଉପକରଣର XML ବିବରଣୀ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ

en: file containing an XML domain description
or: ଗୋଟିଏ XML ପରିସର ବିବରଣୀ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ

en: file containing an XML interface description
or: ଗୋଟିଏ XML ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ବିବରଣୀକୁ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ

en: file containing an XML network description
or: ଗୋଟିଏ XML ନେଟୱାର୍କ ବିବରଣୀ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ

en: file containing an XML network filter description
or: ଗୋଟିଏ XML ନେଟୱାର୍କ ବିବରଣୀ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ

en: file containing an XML pool description
or: ଗୋଟିଏ XML ପୁଲ ବିବରଣୀ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ

en: file containing an XML vol description
or: XML vol ବିବରଣୀ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ

en: file containing secret attributes in XML
or: XML ରେ ଗୁପ୍ତ ଗୁଣ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ

en: file format type raw,bochs,qcow,qcow2,qed,vmdk
or: ଫାଇଲ ଶୈଳୀ ପ୍ରକାର raw,bochs,qcow,qcow2,qed,vmdk

en: filePath is null
or: ଫାଇଲ ପଥଟି ଖାଲି ଅଛି

en: filename containing updated XML for the target
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅଦ୍ୟତିତ XML ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲନାମ

en: filesystem is not of type 'template' or 'mount'
or: ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ରଟି 'template' କିମ୍ବା 'mount' ପ୍ରକାରର ନୁହଁ

en: filter by disk-only snapshots
or: କେବଳ ଡିସ୍କ ଆଶୁଚିତ୍ର ଦ୍ୱାରା ଛାଣନ୍ତୁ

en: filter by external snapshots
or: ବାହ୍ୟ ଆଶୁଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଦ୍ୱାରା ଛାଣନ୍ତୁ

en: filter by internal snapshots
or: ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଆଶୁଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଦ୍ୱାରା ଛାଣନ୍ତୁ

en: filter by snapshots taken while inactive
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଥିବା ସମୟରେ ଆଶୁଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଅନୁସାରେ ଛାଣନ୍ତୁ

en: filter has no name
or: ଛାଣକର କୌଣସି ନାମ ନାହିଁ

en: filter with same UUID but different name ('%s') already exists
or: ସମାନ UUID ସହିତ ଫିଲଟର କରନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ ଭିନ୍ନ ନାମ ('%s') ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ

en: filter would introduce a loop
or: ଫିଲଟର ଏକ ଲୁପ ଆରମ୍ଭ କରିବ

en: filters not supported on interfaces of type %s
or: ଫିଲଟରଗୁଡ଼ିକ %s ପ୍ରକାରର ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: find parent of current snapshot
or: ପ୍ରଚଳିତ ଆଶୁଚିତ୍ରର ମୂଖ୍ୟକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: find parent of snapshot name
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ନାମର ମୂଖ୍ୟକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: find potential storage pool sources
or: ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: finding dom on config list
or: config ତାଲିକାରେ dom ଖୋଜୁଅଛି

en: flags parameter must be VIR_MEMORY_VIRTUAL or VIR_MEMORY_PHYSICAL
or: ଫ୍ଲାଗ ପ୍ରାଚଳଟି ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ VIR_MEMORY_VIRTUAL ଅଥବା VIR_MEMORY_PHYSICAL ହେବା ଉଚିତ

en: for Linux >= %d.%d.%d
or: Linux ପାଇଁ >= %d.%d.%d

en: force console connection (disconnect already connected sessions)
or: କୋନସୋଲ ସଂଯୋଗକୁ ବାଧ୍ଯ କରନ୍ତୁ (ପୂର୍ବରୁ ସଂଯୁକ୍ତ ଅଧିବେଶନଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରନ୍ତୁ)

en: force device update
or: ଉପକରଣ ଅଦ୍ୟତନକୁ ବାଧ୍ଯକରନ୍ତୁ

en: force fresh boot by discarding any managed save
or: ଯେକୌଣସି ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷଣକୁ ବାତିଲ କରି ନୂଆ ବୁଟକୁ ବାଧ୍ଯ କରନ୍ତୁ

en: force media changing
or: ମେଡିଆ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ବାଧ୍ଯ କରନ୍ତୁ

en: force migration even if it may be unsafe
or: ଅସୁରକ୍ଷିତ ଥିଲେ ମଧ୍ଯ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣକୁ ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ

en: forcefully stop a physical host interface.
or: ଗୋଟିଏ ଭୌତିକ ଆଧାର ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ ଭାବରେ ଅଟକାନ୍ତୁ।

en: format features only available with qcow2
or: ଶୈଳୀ ବିଶେଷତା କେବଳ qcow2 ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ

en: format for underlying storage
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଭଣ୍ଡାର ପାଇଁ ସଜ୍ଜିକରଣ

en: format='qcow' passphrase for %s must not contain a '\0'
or: ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ= %s ପାଇଁ 'qcow' ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ '\0' ଧାରଣ କରିନଥାଏ

en: formatter for %s %s reported error
or: %s %s ଖବର କରାଯାଇଥିବା ତ୍ରୁଟି ପାଇଁ ସଜଡ଼ା ଯାଇଛି

en: found no rbd hosts in CEPH_ARGS '%s'
or: କୌଣସି rbd ହୋଷ୍ଟଗୁଡ଼ିକ CEPH_ARGS '%s' ରେ ମିଳିନଥିଲା

en: from snapshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରରୁ

en: fs driver %s is not supported
or: fs ଡ୍ରାଇଭର %s ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: fs format %s is not supported
or: fs ଶୈଳୀ %s ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: fseek failed
or: fseek ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: fully-qualified path of disk
or: ଡିସ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ନିପୁଣ ପଥ

en: fuse_loop failed
or: fuse_loop ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: get active job information for the specified disk
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଡିସ୍କ ପାଇଁ ସକ୍ରିୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: get device block stats for a domain
or: ଗୋଟିଏ ପରିସର ପାଇଁ ଉପକରଣ ଖଣ୍ଡ ଅବସ୍ଥିତି ପାଆନ୍ତୁ

en: get inactive rather than running configuration
or: ସଂରଚନାକୁ ଚଲାଇବା ପରିର୍ବର୍ତ୍ତେ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୁଅନ୍ତୁ

en: get link state of a virtual interface
or: ଗୋଟିଏ ଆଭାସୀ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର ସଂଯୋଗିକୀ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: get maximum count of vcpus
or: vcpus ର ସର୍ବାଧିକ ସଂଖ୍ୟା ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: get memory statistics for a domain
or: ଗୋଟିଏ ଡମେନ ପାଇଁ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ପାଆନ୍ତୁ

en: get network interface stats for a domain
or: ଗୋଟିଏ ପରିସର ପାଇଁ ନେଟୱାର୍କ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସ୍ଥିତି ପାଆନ୍ତୁ

en: get number of currently active vcpus
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ସକ୍ରିୟ ଥିବା vcpus ସଂଖ୍ୟା ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: get value according to current domain state
or: ବର୍ତ୍ତମାନର ଡମେନ ସ୍ଥିତି ଅନୁସାରେ ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: get value from running domain
or: ଚଳନ୍ତି ଡମେନରୁ ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: get value to be used on next boot
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ବୁଟରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଥିବା ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: get/set compression cache size
or: ସଙ୍କୋଚନ କ୍ୟାଶେ ଆକାର ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ/ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: get/set current scheduler info
or: ପ୍ରଚଳିତ ଯୋଜନା ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ/ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: get/set parameters of a virtual interface
or: ଏକ ଆଭାସୀ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ/ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: get/set value from running domain
or: ଚଳନ୍ତି ଡମେନରୁ ମୂଲ୍ୟକୁ ପ୍ରାପ୍ତ/ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: get/set value to be used on next boot
or: ପରବର୍ତ୍ତି ବୁଟ ସମୟରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଥିବା ମୂଲ୍ୟକୁ ପ୍ରାପ୍ତ/ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: getting time of day
or: ଦିନର ସମୟ ପାଉଅଛି

en: given uuid does not match XML uuid
or: ପ୍ରଦତ୍ତ uuid XML uuid ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ

en: gmtime_r failed
or: gmtime_r ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: got unknown HTTP error code %d
or: ଅଜଣା HTTP ତୃଟି ସନ୍ଦେଶ %d ପାଇଲା

en: gracefully shutdown a domain
or: ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ଗୋଟିଏ ପରିସରକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: graphics listen type must be specified
or: ଆଲେଖିକ ଭାବରେ ଶୁଣିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେଉଲ୍ଲେଖ ହେବା ଉଚିତ

en: guest agent reports less cpu than requested
or: ଅତିଥି ସଦସ୍ୟ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ଠାରୁ କମ cpu ଖବର କରିଛି

en: guest failed to start: %s
or: ଅତିଥି ଆରମ୍ଭ ହେବାରେ ବିଫଳ:%s

en: guest unexpectedly quit
or: ଅତିଥି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ବିଦାୟ ନେଇଛି

en: guest unexpectedly quit during hotplug
or: ହଟପ୍ଲଗ ସମୟରେ ଅତିଥି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ବିଦାୟ ନେଇଛି

en: guest-get-vcpus reply was missing return data
or: guest-get-vcpus ଉତ୍ତରରେ ଫେରସ୍ତ ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: guest-get-vcpus return information was not an array
or: guest-get-vcpus ସୂଚନାଟି ଗୋଟିଏ ଆରେ ନଥିଲା

en: guestfwd channel does not define a target address
or: guestfwd ଚ୍ୟାନେଲ କୌଣସି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଠିକଣାକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିନଥାଏ

en: guestfwd channel does not define a target port
or: guestfwd ଚ୍ୟାନେଲରେ କୌଣସି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ସଂଯୋଗିକୀ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାହୋଇ ନାହିଁ

en: guestfwd channel only supports IPv4 addresses
or: guestfwd ଚ୍ୟାନେଲ କେବଳ IPv4 ଠିକଣାକୁ ସମର୍ଥନ କରିଥାଏ

en: halt domain after snapshot is created
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ହେବା ପରେ ଡମେନକୁ ଅଟକାନ୍ତୁ

en: host USB device already exists
or: ହୋଷ୍ଟ USB ଉପକରଣ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ

en: host cpu counting not implemented on this platform
or: ହୋଷ୍ଟ cpu ହିସାବ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: host cpu number(s) to set, or omit option to query
or: ସେଟ କରିବାକୁ ଥିବା ହୋଷ୍ଟ cpu ସଂଖ୍ଯା(ଗୁଡ଼ିକ), କିମ୍ବା ପଚାରିବାକୁ ଥିବା ଛାଡ଼ିବା ବିକଳ୍ପ

en: host device already exists
or: ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ

en: host pci device %.4x:%.2x:%.2x.%.1x not found
or: ଆଧାର pci ଉପକରଣ %.4x:%.2x:%.2x.%.1x ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: host reports map buffer length exceeds maximum: %d > %d
or: ଆଧାର ଖବରର ମ୍ୟାପ ବଫର ସର୍ବାଧିକ ଲମ୍ବକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି: %d > %d

en: host reports too many vCPUs: %d > %d
or: ଆଧାର ଅତ୍ୟଧିକ vCPUs ଖବର କରେ: %d > %d

en: host usb device %03d.%03d not found
or: ହୋଷ୍ଟ usb ଉପକରଣ %03d.%03d ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: host usb device vendor=0x%.4x product=0x%.4x not found
or: ହୋଷ୍ଟ usb ଉପକରଣ ବିକ୍ରେତା=0x%.4x ଉତ୍ପାଦନ=0x%.4x ମିଳୁ ନାହିଁ

en: host-certificates mode needs exactly three certificates
or: ହୋଷ୍ଟ-ପ୍ରମାଣପତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ଧାରା ତିନୋଟି ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: hostdev %s not found
or: hostdev %s ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: hostdev mode '%s' not supported
or: hostdev ଧାରା '%s' ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: hostdev networking type not supported
or: hostdev ନେଟୱାର୍କିଙ୍ଗ ପ୍ରକାର ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: hostdev subsys type '%s' not supported
or: hostdev subsys ପ୍ରକାର '%s' ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: hostname must be specified for gluster sources
or: ହୋଷ୍ଟ ନାମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଗ୍ଲଷ୍ଟର ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଛି

en: hostname must be specified for netfs sources
or: ହୋଷ୍ଟ ନାମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ netfs ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଛି

en: hotplug of device type not supported
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାରର ହଟପ୍ଲଗ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: hpet timer is not supported
or: hpet ସମୟ ମାପକ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: hub type %s not supported
or: ହବ ପ୍ରକାର %s ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: hugepage backing not supported by '%s'
or: ବୃହତପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକ ପାଁଇ ସହାୟତା '%s' ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: hugepage size can't be zero
or: hugepage ର ଆକାର ଶୂନ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ

en: hypervisor connection URI
or: ହାଇପରଭାଇଜର ସଂଯୋଗ URI

en: hypervisor lacks deviceboot feature
or: ହାଇପରଭାଇଜରରେ ଉପକରଣ ବୁଟ ବିଶେଷତା ନାହିଁ

en: iSCSI storage pool does not support volume creation
or: iSCSI ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ଆକାର ନିର୍ମାଣକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: iSCSI storage pool does not support volume deletion
or: iSCSI ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ଆକାର ଅପସାରଣକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: iSCSI storage pool does not support volume wiping
or: iSCSI ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ଆକାର ପରିସ୍କାରକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: iSCSI usage specified, but target is missing
or: iSCSI ଉପଯୋଗିତା ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: idle
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ

en: idle:
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ:

en: ifkey "%s" has no req
or: ifkey "%s" ରେ କୌଣସି req ନାହିଁ

en: ignoring debug level %d out of range [%d-%d]
or: ତୃଟି ନିବାରଣ ସ୍ତର %d ସୀମା ବାହାରକୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରୁଅଛି  [%d-%d]

en: image magic is incorrect
or: ପ୍ରତିଛବି ମାୟାଟି ସଠିକ ନୁହଁ

en: image version is not supported (%d > %d)
or: ପ୍ରତିଛବି ସଂସ୍କରଣଟି ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ (%d > %d)

en: in shutdown
or: ବନ୍ଦହେବା ଅବସ୍ଥାରେ

en: inaccessible
or: ପ୍ରବେଶଅଯୋଗ୍ଯ

en: inaccessible backing store volume %s
or: ଅନଭିଗମ୍ୟ ବ୍ୟାକିଙ୍ଗ ଭଣ୍ଡାର ମୂଲ୍ୟ %s

en: inactive
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ

en: include security sensitive information in XML dump
or: XML ଡମ୍ପରେ ସୁରକ୍ଷା ସ୍ପର୍ଶକାତର ସୂଚନାକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: includes the password into the connection URI if available
or: ଉପଲବ୍ଧ ହେଲେ ସଂଯୋଗ URI ରେ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିଥାଏ

en: incomplete reply %s
or: ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ତର %s

en: incomplete return information
or: ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫେରସ୍ତ ସୂଚନା

en: incomplete save header in '%s'
or: '%s' ରେ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଂରକ୍ଷଣ ଶୀର୍ଷକ

en: incorrect boot order '%s', expecting positive integer
or: ଭୁଲ ବୁଟ କ୍ରମ '%s', ଯୁକ୍ତାତ୍ମକ ସଂଖ୍ୟା ଆଶାକରିଥାଏ

en: info balloon reply was missing balloon data
or: info balloon ଉତ୍ତରରେ balloon ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲା

en: info block not supported by this qemu
or: ସୂଚନା ବ୍ଲକ ଏହି qemu ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: info migration reply was missing return status
or: info ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଉତ୍ତରରେ ଫେରସ୍ତ ସ୍ଥିତି ନଥିଲା

en: info on current snapshot
or: ପ୍ରଚଳିତ ଆଶୁଚିତ୍ର ଉପରେ ସୂଚନା

en: init binary must be specified
or: init ଦ୍ୱିମିକ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉଲ୍ଲେଖ ହେବା ଉଚିତ

en: initial allocation size, as scaled integer (default bytes)
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ବଣ୍ଟନ ଆକାର, ମପା ହୋଇଥିବା ଗଣନ ସଂଖ୍ୟା ଭାବରେ (ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ବାଇଟ)

en: initializing inotify
or: inotify କୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି

en: input too large: %d * %d
or: ନିବେଶ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼ ଅଟେ: %d * %d

en: input too large: %u * %u
or: ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼ ଅଟେ: %u * %u

en: interface '%s' failing; reopening
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ '%s' ବିଫଳ ହୋଇଛି; ପୁଣି ଖୋଲୁଅଛି

en: interface (%s: %s) not found
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ (%s: %s)ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: interface device (MAC Address)
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଉପକରଣ (MAC ଠିକଣା)

en: interface has no name
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର କୌଣସି ନାମ ନାହିଁ

en: interface has unsupported type '%s'
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠରେ ଅସମର୍ଥିତ ପ୍ରକାର '%s' ଅଛି

en: interface information in XML
or: XML ରେ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସୂଚନା

en: interface is not running
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଚାଲୁନାହିଁ

en: interface mac
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ mac

en: interface misses the type attribute
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠରେ ପ୍ରକାର ଗୁଣ ନଥାଏ

en: interface mtu value is improper
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର mtu ମୂଲ୍ୟଟି ସଠିକ ନୁହଁ

en: interface name
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମ

en: interface name %s does not fit into buffer
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ  ନାମ %s ବଫରରେ ଖାପ ଖାଇନଥାଏ

en: interface name or MAC address
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମ ଅଥବା MAC ଠିକଣା

en: interface stats not implemented on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସ୍ଥିତିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାହୋଇନାହିଁ

en: internal
or: ଆଭ୍ଯନ୍ତରୀଣ

en: internal error
or: ଆଭ୍ଯନ୍ତରୀଣ ତୃଟି

en: internal error: bad options in command: '%s'
or: ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ତ୍ରୁଟି: ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଖରାପ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ: '%s'

en: internal networking type not supported
or: ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ନେଟୱାର୍କିଙ୍ଗ ପ୍ରକାର ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: internal snapshot for disk %s unsupported for storage type %s
or: ଡିସ୍କ %s ପାଇଁ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଆଶୁଚିତ୍ର ସଂରକ୍ଷଣ ପ୍ରକାର %s ପାଇଁ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: invalid "trunk='%s'" in <vlan> - must be yes or no
or: <vlan> ରେ ଅବୈଧ "trunk='%s'" - ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ହଁ କିମ୍ବା ନାଁ

en: invalid "trunk='%s'" in <vlan> - trunk='yes' is required for more than one vlan tag
or: <vlan> - trunk='yes' ରେ ଅବୈଧ "trunk='%s'" ଟି ଗୋଟିଏରୁ ଅଧିକ vlan ଟ୍ୟାଗରେ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇଥାଏ

en: invalid '=' after option --%s
or: ଅବୈଧ '=' ବିକଳ୍ପ --%s ପରେ

en: invalid <address> element found in <forward> of network %s
or: ଅବୈଧ <address> ଉପାଦାନ ନେଟୱର୍କ %s ର <forward> ରେ ମିଳିଛି

en: invalid <encryption> for volume %s
or: ଆକାର %s ପାଇଁ ଅବୈଧ <encryption>

en: invalid <forwarder> element found in <dns> of network %s
or: ଅବୈଧ <forwarder>  ଉପାଦାନ ନେଟୱର୍କ %s ର <dns> ରେ ମିଳିଛି

en: invalid <host> element found in <dns> of network %s
or: ଅବୈଧ <host> ଉପାଦାନ ନେଟୱର୍କ %s ର <dns> ରେ ମିଳିଛି

en: invalid <interface> element found in <forward> of network %s
or: ଅବୈଧ <interface>  ଉପାଦାନ ନେଟୱର୍କ %s ର <forward> ରେ ମିଳିଛି

en: invalid <nat> element found in <forward> of network %s
or: ଅବୈଧ <nat>  ଉପାଦାନ ନେଟୱର୍କ %s ର <forward> ରେ ମିଳିଛି

en: invalid <pf> element found in <forward> of network %s
or: ଅବୈଧ <pf>  ଉପାଦାନ ନେଟୱର୍କ %s ର <forward> ରେ ମିଳିଛି

en: invalid <port> element found in <forward> of network %s
or: ଅବୈଧ <port> ଉପାଦାନ ନେଟୱର୍କ %s ର <forward> ରେ ମିଳିଛି

en: invalid <srv> element found in <dns> of network %s
or: ଅବୈଧ <srv>  ଉପାଦାନ ନେଟୱର୍କ %s ର <dns> ରେ ମିଳିଛି

en: invalid <txt> element found in <dns> of network %s
or: ଅବୈଧ <txt>  ଉପାଦାନ ନେଟୱର୍କ %s ର <dns> ରେ ମିଳିଛି

en: invalid CPU definition stub
or: ଅବୈଧ CPU ବ୍ୟାଖ୍ୟା stub

en: invalid HyperV spinlock retry count
or: ଅବୈଧ HyperV ସ୍ପିନଲକ ପୁନଃପ୍ରୟାସ ସଂଖ୍ୟା

en: invalid MAC address
or: ଅବୈଧ MAC ଠିକଣା

en: invalid MAC address: %s
or: ଅବୈଧ MAC ଠିକଣା: %s

en: invalid PCI bus ID supplied for '%s'
or: ଅବୈଧ PCI ପରିପଥ ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid PCI domain ID supplied for '%s'
or: ଅବୈଧ PCI ପରିସର ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid PCI function ID supplied for '%s'
or: ଅବୈଧ PCI ଫଳନ ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid PCI product ID supplied for '%s'
or: ଅବୈଧ PCI ବସ୍ତୁ ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid PCI slot ID supplied for '%s'
or: ଅବୈଧ PCI ସ୍ଲଟ ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid PCI vendor ID supplied for '%s'
or: ଅବୈଧ PCI ବିକ୍ରେତା ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid RNG rate bytes value
or: ଅବୈଧ RNG ହାର ବାଇଟ ମୂଲ୍ୟ

en: invalid RNG rate period value
or: ଅବୈଧ RNG ହାର ଅବଧି ମୂଲ୍ୟ

en: invalid SCSI LUN ID supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଅବୈଧ SCSI LUN ID ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid SCSI bus ID supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଅବୈଧ SCSI ପରିପଥ ID ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid SCSI host ID supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଅବୈଧ SCSI ଆଧାର ID ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid SCSI target ID supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଅବୈଧ SCSI ଲକ୍ଷ୍ୟ ID ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid USB bus number supplied for '%s'
or: ଅବୈଧ USB ପରିପଥ ସଂଖ୍ୟା '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid USB device number supplied for '%s'
or: ଅବୈଧ USB ଉପକରଣ ସଂଖ୍ୟା '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid USB interface class supplied for '%s'
or: ଅବୈଧ USB ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀ '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid USB interface number supplied for '%s'
or: ଅବୈଧ USB ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସଂଖ୍ୟା '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid USB interface protocol supplied for '%s'
or: ଅବୈଧ USB ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରୋଟୋକଲ '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid USB interface subclass supplied for '%s'
or: ଅବୈଧ USB ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଉପଶ୍ରେଣୀ '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid USB product ID supplied for '%s'
or: ଅବୈଧ USB ବସ୍ତୁ ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid USB vendor ID supplied for '%s'
or: ଅବୈଧ USB ବିକ୍ରେତା ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid UUID
or: ଅବୈଧ UUID

en: invalid VM definition
or: ଅବୈଧ VM ବ୍ୟାଖ୍ୟା

en: invalid XML length: %d
or: ଅବୈଧ XML ଲମ୍ବ: %d

en: invalid argument
or: ଅବୈଧ ସ୍ବତନ୍ତ୍ରଚର

en: invalid argument supplied
or: ଅବୈଧ ସ୍ବତନ୍ତ୍ରଚର ଦିଆଯାଇଛି

en: invalid argument: %s
or: ଅବୈଧ ସ୍ବତନ୍ତ୍ରଚର: %s

en: invalid base64 in '%s'
or: '%s' ରେ ଅବୈଧ base64

en: invalid catchup limit
or: ଅବୈଧ ଧାରଣ ସୀମା

en: invalid catchup slew
or: ଅବୈଧ ଧାରଣ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ

en: invalid catchup threshold
or: ଅବୈଧ ଧାରଣ ସୀମାରେଖା

en: invalid certificate name: %s
or: ଅବୈଧ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ନାମ :%s

en: invalid cipher size for TLS session
or: TLS ଅଧିବେଶନ ପାଇଁ ଅବୈଧ cipher ଆକାର

en: invalid connection pointer in
or: ଏଠାରେ ଅବୈଧ ସଂଯୋଗ

en: invalid connection pointer in %s
or: %s ରେ ଅବୈଧ ସଂଯୋଗ

en: invalid cpumap_t size
or: ଅବୈଧ cpumap_t ଆକାର

en: invalid database name: %s
or: ଅବୈଧ ତଥ୍ଯାଧାର ନାମ: %s

en: invalid device name '%s'
or: ଅବୈଧ ଉପକରଣ ନାମ '%s'

en: invalid domain pointer in
or: ଏଠାରେ ଅବୈଧ ପରିସର ସୂଚକ

en: invalid domain pointer in %s
or: %s ରେ ଅବୈଧ ପରିସର ସୂଚକ

en: invalid domain state '%s'
or: ଅବୈଧ ଡମେନ ସ୍ଥିତି '%s'

en: invalid domain state reason '%s'
or: ଅବୈଧ ଡମେନ ସ୍ଥିତି କାରଣ '%s'

en: invalid domain state: %d
or: ଅବୈଧ ଡମେନ ସ୍ଥିତି: %d

en: invalid domain type %s
or: ଅବୈଧ ଡମେନ ପ୍ରକାର %s

en: invalid driver type for version detection
or: ସଂସ୍କରଣ ଚିହ୍ନଟ ପାଇଁ ଅବୈଧ ଡ୍ରାଇଭର ପ୍ରକାର

en: invalid failure action: '%s'
or: ଅବୈଧ ବିଫଳ କାର୍ୟ୍ୟ: '%s'

en: invalid fd %d for %s
or: ଅବୈଧ fd %d ଟି %s ପାଇଁ

en: invalid flag
or: ଅବୈଧ ପତାକା

en: invalid flag combination: (0x%x)
or: ଅବୈଧ ପତାକା ଯୁଗଳ: (0x%x)

en: invalid geometry settings (cyls)
or: ଅବୈଧ  ଜ୍ୟାମିତି ବିନ୍ୟାସ (cyls)

en: invalid geometry settings (heads)
or: ଅବୈଧ  ଜ୍ୟାମିତି ବିନ୍ୟାସ (heads)

en: invalid geometry settings (secs)
or: ଅବୈଧ  ଜ୍ୟାମିତି ବିନ୍ୟାସ (secs)

en: invalid hasmanagedsave
or: ଅବୈଧ hasmanagedsave

en: invalid host UUID: %s
or: ଅବୈଧ ହୋଷ୍ଟ UUID: %s

en: invalid interface name %s
or: ଅବୈଧ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମ %s

en: invalid interface pointer in
or: ଏଠାରେ ଅବୈଧ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସୂଚକ ଅଛି

en: invalid interface pointer in %s
or: %s ରେ ଅବୈଧ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସୂଚକ ଅଛି

en: invalid json in file: %s, rewriting it
or: ଫାଇଲରେ ଅବୈଧ json: %s, ଏହାକୁ ପୁଣି ଲେଖୁଅଛି

en: invalid keycode: '%s'
or: ଅବୈଧ କି ସଂକେତ: '%s'

en: invalid length for new profile
or: ନୂତନ ରୂପରେଖା ପାଇଁ ଅବୈଧ ଲମ୍ବ

en: invalid link state '%s'
or: ଅବୈଧ ସଂଯୋଗିକୀ ସ୍ଥିତି '%s'

en: invalid logical block size '%s'
or: ଅବୈଧ ତାର୍କିକ ବ୍ଲକ ଆକାର '%s'

en: invalid mode
or: ଅବୈଧ ଧାରା

en: invalid netfs path (ends in /): %s
or: ଅବୈଧ netfs ପଥ ( / ରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ): %s

en: invalid netfs path (no /): %s
or: ଅବୈଧ netfs ପଥ (no /): %s

en: invalid network pointer in
or: ଏଠାରେ ଅବୈଧ ନେଟୱାର୍କ ସୂଚକ ଅଛି

en: invalid network pointer in %s
or: %s ରେ ଅବୈଧ ନେଟୱାର୍କ ସୂଚକ ଅଛି

en: invalid network type supplied for '%s'
or: '%s' ରେ ଅବୈଧ ନେଟୱାର୍କ ପ୍ରକାର ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid node cpu active value
or: ଅବୈଧ ନୋଡ cpu ସକ୍ରିୟ ମୂଲ୍ୟ

en: invalid node cpu cores value
or: ଅବୈଧ ନୋଡ cpu କୋର ମୂଲ୍ୟ

en: invalid node cpu mhz value
or: ଅବୈଧ ନୋଡ cpu mhz ମୂଲ୍ୟ

en: invalid node cpu nodes value
or: ଅବୈଧ ନୋଡ cpu ନୋଡ ମୂଲ୍ୟ

en: invalid node cpu sockets value
or: ଅବୈଧ ନୋଡ cpu ସକେଟ ମୂଲ୍ୟ

en: invalid node cpu threads value
or: ଅବୈଧ ନୋଡ cpu ଥ୍ରେଡ୍‌ ମୂଲ୍ୟ

en: invalid node device pointer
or: ଅବୈଧ ନୋଡ ଉପକରଣ ସୂଚକ

en: invalid node device pointer in %s
or: %s ରେ ଅବୈଧ ନୋଡ ସୂଚକ ପରିସର

en: invalid node memory value
or: ଅବୈଧ ନୋଡ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ମୂଲ୍ୟ

en: invalid path %s not assigned to domain
or: ଅବୈଧ ପଥ %s କୁ କୌଣସି ଡମେନରେ ନ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ନାହିଁ

en: invalid path '%s'
or: ଅବୈଧ ପଥ '%s'

en: invalid path, '%s' is not a known interface
or: ଅବୈଧ ପଥ, '%s' ଟି ଗୋଟିଏ ଜଣା ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନୁହଁ

en: invalid path, should be vif<domid>.<n>.
or: ଅବୈଧ ପଥ, vif<domid>.<n> ହେବା ଉଚିତ।

en: invalid path, vif<domid> should match this domain ID
or: ଅବୈଧ ପଥ, vif<domid> ଏହି ଡମେନ ID ସହିତ ମେଳ ଖାଇବା ଉଚିତ

en: invalid path: %s
or: ଅବୈଧ ପଥ: %s

en: invalid physical block size '%s'
or: ଅବୈଧ ଭୌତିକ ବ୍ଲକ ଆକାର '%s'

en: invalid pid
or: ଅବୈଧ pid

en: invalid protocol argument: %d
or: ଅବୈଧ ପ୍ରଟୋକଲ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର: %d

en: invalid removable media size supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଅବୈଧ କଢ଼ାଯୋଗ୍ୟ ମେଡ଼ିଆ ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid runstate
or: ଅବୈଧ runstate

en: invalid scale %llu
or: ଅବୈଧ ମାପ %llu

en: invalid scheduler option: %s
or: ଅବୈଧ ଯୋଜନା ବିକଳ୍ପ: %s

en: invalid secret type %s
or: ଅବୈଧ ଗୁପ୍ତ ପ୍ରକାର %s

en: invalid security relabel value %s
or: ଅବୈଧ ସୁରକ୍ଷା ନାମପରିବର୍ତ୍ତନ ମୂଲ୍ୟ %s

en: invalid size supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଅବୈଧ ଆକାର ଦିଆହୋଇଛି

en: invalid snapshot name '%s': name can't contain '/'
or: ଅବୈଧ ଆଶୁଚିତ୍ର ନାମ '%s': ନାମରେ '/' ନଥାଏ

en: invalid snapshot name '%s': name can't start with '.'
or: ଅବୈଧ ଆଶୁଚିତ୍ର ନାମ '%s': ନାମ '.' ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ

en: invalid statistics collection period
or: ଅବୈଧ ପରିସଂଖ୍ଯାନ ସଂଗ୍ରହ  ଅବଧି

en: invalid storage pool pointer in
or: ଏଠାରେ ଅବୈଧ ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ସୂଚକ ଅଛି

en: invalid storage pool pointer in %s
or: %s ରେ ଅବୈଧ ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ସୂଚକ ଅଛି

en: invalid storage volume pointer in
or: ଏଠାରେ ଅବୈଧ ଭଣ୍ଡାର ଆକାର ସୂଚକ ଅଛି

en: invalid storage volume pointer in %s
or: %s ରେ ଅବୈଧ ଭଣ୍ଡାର ଆକାର ସୂଚକ ଅଛି

en: invalid stream pointer in %s
or: %s ରେ ଅବୈଧ ଧାରା ସୂଚକ

en: invalid timer frequency
or: ଅବୈଧ ସମୟ ମାପକ ବାରମ୍ବାରତା

en: invalid translation value '%s'
or: ଅବୈଧ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: invalid type '%s' for parameter '%s', expected '%s'
or: ଅବୈଧ ପ୍ରକାର '%s' ପ୍ରାଚଳ '%s' ପାଇଁ, '%s' ଆଶାକରାଯାଇଥିଲା

en: invalid use of command API
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ API ର ଅବୈଧ ବ୍ୟବହାର

en: invalid use with no flags
or: ବିନା ସୂଚକ ସହିତ ଅବୈଧ ବ୍ୟବହାର

en: invalid uuid %s
or: ଅବୈଧ uuid %s

en: invalid value %d
or: ଅବୈଧ ମୂଲ୍ୟ %d

en: invalid value for disable_s3 parameter: '%s'
or: disable_s3 ପ୍ରାଚଳ ପାଇଁ ଅବୈଧ ମୂଲ୍ଯ: '%s'

en: invalid value for disable_s4 parameter: '%s'
or: disable_s4 ପ୍ରାଚଳ ପାଇଁ ଅବୈଧ ମୂଲ୍ଯ: '%s'

en: invalid value for rebootTimeout, must be in range [-1,65535]
or: ପୁନଃଚାଳନ ସମୟ ସମାପ୍ତି ପାଇଁ ଅବୈଧ ମୂଲ୍ୟ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ [-1,65535] ଭିତରେ ରହିବା ଉଚିତ

en: invalid value of 'ephemeral'
or: 'ephemeral' ର ଅବୈଧ ମୂଲ୍ଯ

en: invalid value of 'private'
or: 'private' ର ଅବୈଧ ମୂଲ୍ଯ

en: invalid watchdog action
or: ଅବୈଧ ୱାଚଡ଼ଗ କାର୍ଯ୍ୟ

en: ipset name contains invalid characters
or: ipset ନାମ ଅବୈଧ ଅକ୍ଷରଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ

en: ipset name is too long
or: ipset ନାମ ଟି ଅତ୍ଯଧିକ ବଡ଼ ଅଟେ

en: is not active
or: ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: iscsi pool only supports 'chap' auth type
or: iscsi ପୁଲ କେବଳ 'chap' ବୈଧିକରଣ ପ୍ରକାରକୁ ସହାୟତା କରିଥାଏ

en: job
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: kernel cpu time field is too long for the destination
or: କର୍ଣ୍ଣଲ cpu ସମୟ  ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: keycode %zu is invalid: 0x%X
or: keycode %zu ଟି ଅବୈଧ: 0x%X

en: known hosts file '%s' does not exist
or: ଜଣାଥିବା ହୋଷ୍ଟ ଫାଇଲ '%s' ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: label overrides require relabeling to be enabled at the domain level
or: ଡମେନ ସ୍ତରରେ ସକ୍ରିୟ ହେବା ପାଇଁ ନାମପଟି ନବୀକରଣ ଆବଶ୍ୟକ

en: lease file write failed
or: ଲିଜ ଫାଇଲ ଲେଖିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: leave the guest paused after creation
or: ନିର୍ମାଣ ପରେ ଅଟକ ଥିବା ଅତିଥିକୁ ତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ

en: length of metadata out of range
or: ଅଧିତଥ୍ୟ ଲମ୍ବର ସୀମା ବାହାରେ

en: libhal_ctx_init failed, haldaemon is probably not running
or: libhal_ctx_init ବିଫଳ ହୋଇଛି, haldaemon ସମ୍ଭବତଃ ଚାଲୁନାହିଁ

en: libhal_ctx_new returned NULL
or: libhal_ctx_new କିଛି ଫେରାଇ ନାହିଁ

en: libhal_ctx_set_dbus_connection failed
or: libhal_ctx_set_dbus_connection ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: libhal_get_all_devices failed
or: libhal_get_all_devices ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: libnl was not available at build time
or: libnl ନିର୍ମାଣ ସମୟରେ ଉପଲବ୍ଧ ନଥିଲା

en: library call %s failed, possibly not supported
or: %s ଲାଇବ୍ରେରୀ ଡାକରା ବିଫଳ, ସମ୍ଭବତଃ ସମର୍ଥିତ ନୁହେଁ

en: library call failed, possibly not supported
or: ଲାଇବ୍ରେରୀ ଡାକରା ବିଫଳ, ସମ୍ଭବତଃ ସମର୍ଥିତ ନୁହେଁ

en: libselinux does not support LXC contexts path
or: libselinux LXC ପ୍ରସଙ୍ଗ ପଥକୁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: libvirt was built without the '%s' driver
or: libvirt କୁ'%s' ଡ୍ରାଇଭର ବିନା ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା

en: libvirt was not compiled with libpcap and "
or: libvirt libpcap ସହିତ ସଂକଳିତ ନୁହଁ ଏବଂ "

en: libvirt-guests is configured not to start any guests on boot
or: ବୁଟ ସମୟରେ କୌଣସି ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ଆରମ୍ଭ ନକରିବା ପାଇଁ libvirt-guests କୁ ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇଛି

en: libvirtd quit during handshake
or: ହ୍ୟାଣ୍ଡସେକ ସମୟରେ libvirtd ବିଦାୟ ନେଇଛି

en: libxenlight does not support disk driver %s
or: libxenlight ଡିସ୍କ ଡ୍ରାଇଭର %s କୁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: libxenlight does not support disk format %s with disk driver %s
or: libxenlight ଡିସ୍କ ଶୈଳୀ %s କୁ ଡିସ୍କ ଡ୍ରାଇଭର %s ସହିତ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: libxenlight does not support transient disks
or: libxenlight ଅସ୍ଥାୟୀ ଡିସ୍କଗୁଡ଼ିକୁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: libxenlight failed to attach disk '%s'
or: ଡିସ୍କ '%s'କୁ libxenlight ସଂଲଗ୍ନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: libxenlight failed to attach network device
or: libxenlight ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣକୁ ସଂଲଗ୍ନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: libxenlight failed to change media for disk '%s'
or: ଡିସ୍କ '%s' ପାଇଁ ମେଡିଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ libxenlight  ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: libxenlight failed to create new domain '%s'
or: libxenlight  ନୂତନ ଡମେନ  '%s' କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: libxenlight failed to detach disk '%s'
or: ଡିସ୍କ '%s'କୁ libxenlight ପୃଥକ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: libxenlight failed to detach network device
or: libxenlight ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣକୁ ପୃଥକ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: libxenlight failed to detach pci device                          %.4x:%.2x:%.2x.%.1x
or: libxenlight  pci ଉପକରଣ %.4x:%.2x:%.2x.%.1x କୁ ପୃଥକ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: libxenlight failed to parse UUID '%s'
or: libxenlight UUID '%s' କୁ ବିଶ୍ଲେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: libxenlight failed to resolve security label '%s'
or: libxenlight ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର '%s' କୁ ସମାଧାନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: libxenlight failed to restore domain '%s'
or: libxenlight ଡମେନ '%s' କୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: libxenlight failed to store userdata
or: libxenlight ବ୍ୟବହାରକାରୀ ତଥ୍ୟ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: libxenlight state driver is not active
or: libxenlight ଅବସ୍ଥା ଡ୍ରାଇଭରଟି ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: libxl_domain_info failed for domain '%d'
or: ଡମେନ '%d' ପାଇଁ  libxl_domain_info ବିଫଳ

en: libxl_get_cpu_topology failed
or: libxl_get_cpu_topology ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: libxl_get_numainfo failed
or: libxl_get_numaସୂଚନା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: libxl_get_physinfo_info failed
or: libxl_get_physinfo_info ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: libxml2 doesn't handle %s encoding
or: libxml2  %s ସାଙ୍କେତିକରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିନଥାଏ

en: limit list to children of current snapshot
or: ପ୍ରଚଳିତ ଆଶୁଚିତ୍ରର ଅନୁଗାମୀକୁ ସିମୀତ କରନ୍ତୁ

en: limit list to children of given snapshot
or: ପ୍ରଦତ୍ତ ଆଶୁଚିତ୍ରର ଅନୁଗାମୀକୁ ସିମୀତ କରନ୍ତୁ

en: line %d corrupt ipaddr "%s"
or: ଧାଡ଼ି %d ତୃଟିଯୁକ୍ତ ipaddr "%s"

en: list all domain blocks
or: ସମସ୍ତ ଡମେନ ବ୍ଲକଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list all domain virtual interfaces
or: ସମସ୍ତ ଡମେନ ଆଭାସୀ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list devices in a tree
or: ଗୋଟିଏ ବୃକ୍ଷରେ ତାଲିକା ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ

en: list domain names only
or: କେବଳ ଡମେନ ନାମଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list domains
or: ପରିସର ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list domains in other states
or: ଅନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list domains in paused state
or: ଅଟକ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list domains in running state
or: ଚାଲିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list domains in shutoff state
or: ବନ୍ଦ ଥିବା ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list domains with autostart disabled
or: autostart କୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରି ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list domains with autostart enabled
or: autostart କୁ ସକ୍ରିୟ କରି ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list domains with existing snapshot
or: ସ୍ଥିତବାନ ଆଶୁଚିତ୍ର ସହିତ ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list domains with managed save state
or: ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷିତ ସ୍ଥିତି ସହିତ ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list domains without a snapshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ନଥିବା ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list domains without managed save
or: ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷିତ ସ୍ଥିତି ବିନା ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list ephemeral secrets
or: ephemeral ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list inactive & active domains
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଏବଂ ସକ୍ରିୟ ପରିସର ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list inactive & active interfaces
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଏବଂ ସକ୍ରିୟ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିଥାଏ

en: list inactive & active networks
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଏବଂ ସକ୍ରିୟ ନେଟୱାର୍କ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିଥାଏ

en: list inactive & active pools
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଏବଂ ସକ୍ରିୟ ପୁଲମାନଙ୍କୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list inactive domains
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପରିସର ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list inactive interfaces
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିଥାଏ

en: list inactive networks
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ନେଟୱାର୍କ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିଥାଏ

en: list inactive pools
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପୁଲମାନଙ୍କୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list is not closed with ]
or: ତାଲିକାଟି ] ଦ୍ବାରା ବନ୍ଦ ହୋଇନାହିଁ

en: list network filters
or: ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list networks
or: ନେଟୱାର୍କ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list networks with autostart disabled
or: ସ୍ୱୟଂ ଆରମ୍ଭକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରି ନେଟୱର୍କ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list networks with autostart enabled
or: ସ୍ୱୟଂ ଆରମ୍ଭକୁ ସକ୍ରିୟ କରି ନେଟୱର୍କ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list non-ephemeral secrets
or: non-ephemeral ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list non-private secrets
or: ସାର୍ବଜନିକ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list only active domains
or: ସକ୍ରିୟ ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list only inactive domains
or: କେବଳ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list only paused domains
or: କେବଳ ସ୍ଥିର ଥିବା ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list only persistent domains
or: କେବଳ ସ୍ଥାୟୀ ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list only running domains
or: କେବଳ ଚାଲୁଥିବା ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list only snapshots that are not leaves (with children)
or: କେବଳ ଆଶୁଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ ଯାହାକି ଛାଡ଼ିନଥାଏ (ନିମ୍ନସ୍ତର ସହିତ)

en: list only snapshots that have metadata that would prevent undefine
or: ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବାରୁ ବାରଣ କରୁଥିବା ଅଧିତଥ୍ୟ ଥିବା ଆଶୁଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list only snapshots that have no metadata managed by libvirt
or: libvirt ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ହେଉଥିବା ଅଧିତଥ୍ୟ ନଥିବା ଆଶୁଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list only snapshots without children
or: ବିନା ଅନୁଗାମୀ ଆଶୁଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ କେବଳ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list only snapshots without parents
or: ମୂଖ୍ୟ ସ୍ତର ବିନା ଆଶୁଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ କେବଳ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list only transient domains
or: କେବଳ ଅସ୍ଥାୟୀ ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list persistent domains
or: ସ୍ଥାୟୀ ଡମେନମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list persistent networks
or: ସ୍ଥାୟୀ ନେଟୱାର୍କ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list persistent pools
or: ସ୍ଥାୟୀ ପୁଲମାନଙ୍କୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list physical host interfaces
or: ଭୌତିକ ଆଧାର ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list pools
or: ପୁଲମାନଙ୍କୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list pools with autostart disabled
or: ସ୍ୱୟଂପ୍ରାରମ୍ଭକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରି ପୁଲମାନଙ୍କୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list pools with autostart enabled
or: ସ୍ୱୟଂପ୍ରାରମ୍ଭକୁ ସକ୍ରିୟ କରି ପୁଲମାନଙ୍କୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list private secrets
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list secrets
or: ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list snapshot names only
or: କେବଳ ଆଶୁଚିତ୍ର ନାମଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list snapshots in a tree
or: ଗୋଟିଏ ବୃକ୍ଷରେ ଆଶୁଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list table (default)
or: ସାରଣୀକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ (ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ)

en: list the name, rather than the full xml
or: ନାମକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ, ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ xml ବ୍ୟତୀତ

en: list transient domains
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list transient networks
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ନେଟୱର୍କ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: list transient pools
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ପୁଲମାନଙ୍କୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list uuid's only
or: କେବଳ uuid ଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: list vols
or: vol ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରନ୍ତୁ

en: lists not allowed in VMX format
or: ତାଲିକାଟି VMX ଶୈଳୀରେ ଅନୁମୋଦିତ ନୁହଁ

en: live
or: ପ୍ରତ୍ଯେକ୍ଷ

en: live attach of device '%s' is not supported
or: ଉପକରଣ '%s' ର ଲାଇଭ ସଂଲଗ୍ନ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: live detach of device '%s' is not supported
or: ଉପକରଣ '%s' ର ଲାଇଭ ପୃଥକିକରଣ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: live disk snapshot not supported with this QEMU binary
or: ଜୀବନ୍ତ ଡିସ୍କ ଆଶୁଚିତ୍ର ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: live migration
or: ପ୍ରତ୍ଯେକ୍ଷ ଉତ୍ପ୍ରବାସନ

en: live update of device '%s' is not supported
or: ଉପକରଣ '%s' ର ଲାଇଭ ଅଦ୍ୟତନ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: looking up dom
or: domକୁ ଦେଖୁଅଛି

en: lxc state driver is not active
or: lxc ଅବସ୍ଥା ଡ୍ରାଇଭରଟି ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: lxc.mount found, use lxc.mount.entry lines instead
or: lxc.mount ମିଳିଛି, ତାହା ପରିବର୍ତ୍ତେ lxc.mount.entry ଧାଡ଼ିକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: lxcChild() passed invalid vm definition
or: lxcChild() ଅବୈଧ vm ବ୍ୟାଖ୍ୟାକୁ ପାସ କରିଲା

en: machine already powered down
or: ମେସିନ ପୂର୍ବରୁ ବନ୍ଦ ଅଛି

en: machine is null
or: ମେସିନଟି ଖାଲି ଅଛି

en: machine not in running state to suspend it
or: ନିଲମ୍ବନ କରିବା ପାଇଁ ମେସିନ ଚାଲିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନାହିଁ

en: machine not paused, so can't resume it
or: ମେସିନ ଅଟକି ନାହିଁ, ତେଣୁ ଏହାକୁ ପୁନଃଚାଳନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: machine not running, so can't reboot it
or: ମେସିନ ଚାଲୁ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଏହାକୁ ପୁନଃଚାଳନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: machine paused, so can't power it down
or: ମେସିନ ଅଟକିଯାଇଛି, ତେଣୁ ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: machine type %s too big for destination
or: ଯନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାର %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: make live change persistent
or: ଜୀବନ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ଚିହ୍ନଟ କରନ୍ତୁ

en: malformed <sysinfo> uuid element
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ <sysinfo> uuid ଉପାଦାନ

en: malformed capacity element
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ କ୍ଷମତା ଉପାଦାନ

en: malformed char device string
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ char ଉପକରଣ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: malformed group element
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଶ୍ରେଣୀର ଉପାଦାନ

en: malformed hostuuid element in migration data
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟରେ ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ hostuuid ଉପାଦାନ

en: malformed ipset flags
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ipset ସୂଚକ

en: malformed keyword arguments in '%s'
or: '%s'ରେ ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ସୂଚକ ଶବ୍ଦ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚରଗୁଡ଼ିକ

en: malformed mac address '%s'
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ mac ଠିକଣା '%s'

en: malformed netlink response message
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ନେଟଲିଙ୍କ ଉତ୍ତର ସନ୍ଦେଶ

en: malformed octal mode
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଅଷ୍ଟାଧାରୀ ଅବସ୍ଥା

en: malformed owner element
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ମାଲିକର ଉପାଦାନ

en: malformed return value
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ମୂଲ୍ଯ

en: malformed signal name: %s
or: ତୃଟିଯୁକ୍ତ ସଂକେତ ନାମ: %s

en: malformed uuid element
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ uuid ଉପାଦାନ

en: malformed uuid element for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ uuid ଉପାଦାନ

en: malformed volsize reported
or: ତୃଟିଯୁକ୍ତ volsize ଖବର କରାଯାଇଛି

en: malformed volume allocation value
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଆକାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ  ବଣ୍ଟନ ମୂଲ୍ୟ

en: malformed volume extent devices value
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଆକାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପକରଣ ମୂଲ୍ଯ

en: malformed volume extent length value
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଆକାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲମ୍ବ ମୂଲ୍ଯ

en: malformed volume extent offset value
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଆକାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଫସେଟ ମୂଲ୍ଯ

en: malformed volume extent size value
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଆକାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆକାର ମୂଲ୍ଯ

en: malformed volume extent stripes value
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ଗାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆକାର ମୂଲ୍ଯ

en: managed PCI devices not supported with XenD
or: PCI ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ XenD ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: managed save of a domain state
or: ଏକ ଡମେନ ସ୍ଥିତିର ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷଣ

en: mark inactive domains with managed save state
or: ପରିଚାଳିତ ସଂରକ୍ଷିତ ସ୍ଥିତି ସହିତ ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ଚିହ୍ନଟ କରନ୍ତୁ

en: maxerrors too large
or: maxerrors ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼ ଅଟେ

en: maximum
or: ସର୍ବାଧିକ

en: maximum tolerable downtime (in milliseconds) for migration
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ସହନଶୀଳ ଆହରଣ ସମୟ (ମିଲିସେକଣ୍ଡରେ)

en: memory attributes: [file=]name[,snapshot=type]
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଗୁଣ: [ଫାଇଲ=]ନାମ[,ଆଶୁଚିତ୍ର=ପ୍ରକାର]

en: memory filename '%s' requires external snapshot
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଫାଇଲନାମ '%s' ବାହ୍ୟ ଆଶୁଚିତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: memory locking not supported by QEMU binary
or: QEMU ବାଇନାରୀ ଦ୍ୱାରା ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟତା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: memory peek request too large for remote protocol, %zi > %d
or: ସୁହୂର ପ୍ରଟୋକଲ ପାଇଁ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ପିକ ଅନୁରୋଧ ଖୁବ ବଡ଼, %zi > %d

en: message
or: ସଂଦେଶ

en: metadata not found
or: ଅଧିତଥ୍ୟ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: metadata not found: %s
or: ଅଧିତଥ୍ୟ ମିଳିଲା ନାହିଁ: %s

en: metadata preallocation only available with qcow2
or: ଅଧିତଥ୍ଯ ପ୍ରାକ ବଣ୍ଟନ କେବଳ qcow2 ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ

en: migrate domain to another host
or: ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ ଆଧାରକୁ ପରିସରକୁ ଉତ୍ପ୍ରବାସ କରନ୍ତୁ

en: migrate: Invalid downtime
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରନ୍ତୁ: ଅବୈଧ ଆହରଣ ସମୟ

en: migrate: Unexpected timeout for offline migration
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରନ୍ତୁ: ଅଫଲାଇନ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସମୟ ସମାପ୍ତି

en: migrated
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ

en: migrating
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରୁଅଛି

en: migration
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ

en: migration URI, usually can be omitted
or: ଉତ୍ପ୍ରବାସନ ୟୁ.ଆର.ଆଇ., ଏହାକୁ ସାଧାରଣତଃ ଛାଡି ହେବ ନାହିଁ।

en: migration bandwidth limit in MiB/s
or: MiB/s ରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ବ୍ୟାଣ୍ଡୱିଡଥ

en: migration canceled
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ବାତିଲ ହୋଇଛି

en: migration to '%s' failed: %s
or: '%s' କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: migration to '%s' not supported by this qemu: %s
or: '%s' କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଏହି qemu ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ: %s

en: migration was active, but RAM 'remaining' data was missing
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣଟି ସକ୍ରିୟ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ RAM 'remaining' ତଥ୍ୟଟି ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲା

en: migration was active, but RAM 'total' data was missing
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣଟି ସକ୍ରିୟ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ RAM 'total' ତଥ୍ୟଟି ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲା

en: migration was active, but RAM 'transferred' data was missing
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣଟି ସକ୍ରିୟ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ RAM 'transferred' ତଥ୍ୟଟି ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲା

en: migration was active, but no RAM info was set
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣଟି ସକ୍ରିୟ ଅଛି, କିନ୍ତୁ କୌଣସି RAM ସୂଚନା ସେଟ ହୋଇନଥିଲା

en: mirror requires file name
or: ପ୍ରତିବିମ୍ବ ଫାଇଲ ନାମ ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: mismatched header magic
or: ଅସମାନ ଶୀର୍ଷକ ମାୟା

en: missing "
or: " ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing %s in <virtualport type='%s'>
or: <virtualport type='%s'> ରେ %s ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing 'timezone' attribute for clock with offset='timezone'
or: ଅଫସେଟ='timezone' ବିଶିଷ୍ଟ ଘଡ଼ି ପାଇଁ 'timezone' ବିଶେଷତା ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing 'usage' attribute for RAM filesystem
or: RAM ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ପାଇଁ  ଅନୁପସ୍ଥିତ 'ବ୍ୟବହାର' ଗୁଣ

en: missing EGD backend type
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ EGD ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପ୍ରକାର

en: missing HyperV spinlock retry count
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ HyperV ସ୍ପିନଲକର ପୁଣି ହିସାବ

en: missing IFLA_VF_INFO in netlink response
or: netlink ଉତ୍ତରରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ IFLA_VF_INFO

en: missing PCI bus
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ PCI ପରିପଥ

en: missing PCI domain
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ PCI ପରିସର

en: missing PCI func
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ PCI ଫଳନ

en: missing PCI slot
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ PCI ସ୍ଲଟ

en: missing RNG device backend model
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ RNG ଉପକରଣ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ମଡେଲ

en: missing RNG device model
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ RNG ଉପକରଣ ମଡେଲ

en: missing SCSI host capability type for '%s'
or: SCSI ଆଧାର କ୍ଷମତା ପ୍ରକାରକୁ '%s' ପାଇଁ ନଥାଏ

en: missing TPM device backend
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ TPM ଉପକରଣ ପୃଷ୍ଠଭୂମି

en: missing TPM device backend type
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ TPM ଉପକରଣ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପ୍ରକାର

en: missing VNC port number in '%s'
or: '%s' ରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ VNC ପୋର୍ଟ କ୍ରମସଂଖ୍ୟା

en: missing address type in network %s
or: ନେଟୱର୍କ %s ରେ ଠିକଣା ପ୍ରକାର ନାହିଁ

en: missing argument
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ  ସ୍ବତନ୍ତ୍ରଚର

en: missing array element
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଆରେ ଉପାଦାନ

en: missing backend for pool type %d
or: ପୁଲ ଟାଇପ %d ପାଇଁ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing boot device
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ boot ଉପକରଣ

en: missing boot order attribute
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ବୁଟ କ୍ରମ ଗୁଣ

en: missing capability type
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ କ୍ଷମତା ପ୍ରକାର

en: missing capacity element
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ କ୍ଷମତା ଉପାଦାନ

en: missing cpuset for emulatorpin
or: emulatorpin ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ cpuset

en: missing cpuset for iothreadpin
or: iothreadpin ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ cpuset

en: missing cpuset for vcpupin
or: vcpupin ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ cpuset

en: missing creationTime from existing snapshot
or: ସ୍ଥିତବାନ ଆଶୁଚିତ୍ରରୁ ନିର୍ମାଣ ସମୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing dev attribute in <interface> element
or: <interface> ଉପାଦାନରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ dev ଗୁଣ

en: missing devices information
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉପକରଣ ସୂଚନା

en: missing devices information for %s
or: %s ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉପକରଣ ସୂଚନା

en: missing disk device alias name for %s
or: %s ପାଇଁ ଡିସ୍କ ଉପକରଣ ଉପନାମ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing domain in snapshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରରେ ଡମେନ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing domain state
or: ପରିସର ସ୍ଥିତି ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing domain type attribute
or: ପରିସର ପ୍ରକାର ଗୁଣ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing entry in migration capabilities list
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କ୍ଷମତା ତାଲିକାରେ ନିବେଶ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing existing file for disk %s: %s
or: ଡିସ୍କ %s ପାଇଁ ସ୍ଥିତବାନ ଫାଇଲ ଅନୁପସ୍ଥିତ: %s

en: missing feature name
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ବିଶେଷତା ନାମ

en: missing file parameter in drive '%s'
or: ଡ୍ରାଇଭ '%s' ରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଫାଇଲ ପ୍ରାଚଳ

en: missing filter parameter table
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଛାଣକ ପ୍ରାଚଳ ସାରଣୀ

en: missing graphics device type
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଆଲେଖୀ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର

en: missing hostname element in migration data
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ହୋଷ୍ଟନାମ ଉପାଦାନ

en: missing hostuuid element in migration data
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ hostuuid ଉପାଦାନ

en: missing hub device type
or: ହବ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର ନାହିଁ

en: missing iSCSI hostdev source path name
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ iSCSI hostdev ଉତ୍ସ ପଥ ନାମ

en: missing index/unit/bus parameter in drive '%s'
or: ଡ୍ରାଇଭ '%s' ରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅନୁକ୍ରମଣିକା/ଏକକ/ବସ ପ୍ରାଚଳ

en: missing input device type
or: ନିବେଶ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing input volume target path
or: ନିବେଶ ଭଲ୍ୟୁମ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପଥ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing interface information
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସୂଚନା

en: missing iommuGroup number attribute
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ iommuGroup ସଂଖ୍ୟା ଗୁଣ

en: missing kernel information
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ କର୍ଣ୍ଣଲ ସୂଚନା

en: missing listen attribute in migration data
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟରେ ଶୁଣିବା ଗୁଣ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing migration capabilities
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କ୍ଷମତାଗୁଡ଼ିକ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing migration capability name
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କ୍ଷମତା ନାମ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing name element in migration data
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟରେ ନାମ ଉପାଦାନ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing name for disk source
or: ଡିସ୍କ ଉତ୍ସ ପାଇଁ ନାମ ନାହିଁ

en: missing name for host
or: ହୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ନାମ ନାହିଁ

en: missing name from disk snapshot element
or: ଡିସ୍କ ଆଶୁଚିତ୍ର ଉପାଦାନରେ ନାମ ମିଳୁ ନାହିଁ

en: missing name information
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ନାମ ସୂଚନା

en: missing name information in %s
or: %s ରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ନାମ ସୂଚନା

en: missing network source protocol type
or: ନେଟୱର୍କ ଉତ୍ସ ପ୍ରଟୋକଲ ପ୍ରକାର ନାହିଁ

en: missing operating system information
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ସୂଚନା

en: missing operating system information for %s
or: %s ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ସୂଚନା

en: missing or invalid vlan tag id attribute
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ କିମ୍ବା ଅବୈଧ vlan ଟ୍ୟାଗ id ଗୁଣ

en: missing per-device path
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ପ୍ରତି-ଉତ୍ସ ପଥ

en: missing pool source name element
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ପୁଲ ଉତ୍ସ ନାମ ଉପାଦାନ

en: missing port attribute in migration data
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟରେ ପୋର୍ଟ ଗୁଣ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing product
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉତ୍ପାଦ

en: missing required name attribute in DNS TXT record of network %s
or: ନେଟୱର୍କ %s ର DNS TXT  ବିବରଣୀରେ ନାମ ଗୁଣ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing required value attribute in DNS TXT record named '%s' of network %s
or: ନେଟୱର୍କ %s ର '%s' ନାମକ DNS TXT  ବିବରଣୀରେ ମୂଲ୍ୟ ଗୁଣ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing required virtualport type
or: ଆବଶ୍ୟକୀୟ virtualport ପ୍ରକାର ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing resource partition attribute
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉତ୍ସ ବିଭାଜନ ଗୁଣ

en: missing root device information
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ରୁଟ ଉପକରଣ ସୂଚନା

en: missing root device information in %s
or: %s ରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରୁଟ ଉପକରଣ ସୂଚନା

en: missing root element
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଉପାଦାନ

en: missing security model in domain seclabel
or: ଡମେନ seclabel ରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ସୁରକ୍ଷା ମଡେଲ

en: missing security model when using multiple labels
or: ଏକାଧିକ ନାମପଟି ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ସମୟରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ସୁରକ୍ଷା ମଡେଲ

en: missing smartcard device mode
or: ସ୍ମାର୍ଟକାର୍ଡ ଉପକରଣ ଧାରା ନାହିଁ

en: missing socket for unix transport
or: unix ପରିବହନ ପାଇଁ ସକେଟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing source address type
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉତ୍ସ  ଠିକଣା ପ୍ରକାର

en: missing source device
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉତ୍ସ ଉପକରଣ

en: missing source devices
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉତ୍ସ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ

en: missing source host
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉତ୍ସ ଆଧାର

en: missing source information for device
or: ଉପକରଣ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉତ୍ସ ସୂଚନା

en: missing source information for device %s
or: %s ଉପକରଣ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉତ୍ସ ସୂଚନା

en: missing source path
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଉତ୍ସ ପଥ

en: missing state from existing snapshot
or: ସ୍ଥିତବାନ ଆଶୁଚିତ୍ରରୁ ସ୍ଥିତି ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing storage capability type for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଭଣ୍ଡାର କ୍ଷମତା ପ୍ରକାର ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing storage pool host name
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଭଣ୍ଡାର ଆଧାର ନାମ

en: missing storage pool source adapter
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ଉତ୍ସ ଏଡପଟର ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing storage pool source device name
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ଉତ୍ସ ଉପକରଣ ନାମ

en: missing storage pool source device path
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ଉତ୍ସ ଉପକରଣ ପଥ

en: missing storage pool source host name
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଭଣ୍ଡାର ଉତ୍ସ ଆଧାର ନାମ

en: missing storage pool source path
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଭଣ୍ଡାର ଉତ୍ସ ପଥ

en: missing storage pool target path
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପଥ

en: missing target information for device
or: ଉପକରଣ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ସୂଚନା

en: missing target information for device %s
or: %s ଉପକରଣ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ସୂଚନା

en: missing timer name
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ସମୟ ମାପକ ନାମ

en: missing tlsPort attribute in migration data
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ tlsPort ଗୁଣ

en: missing type attribute in interface's <actual> element
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର <actual> ଉପାଦାନରେ ପ୍ରକାର ଗୁଣ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing type attribute in migration data
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟରେ ପ୍ରକାର ଗୁଣ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing type in redirdev
or: redirdev ରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ପ୍ରକାର

en: missing username for auth
or: auth ପାଇଁ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ନାମ ନାହିଁ

en: missing username in /node/auth/user field
or: /node/auth/user field ରେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ନାମ ନାହିଁ

en: missing uuid element in migration data
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ uuid ଉପାଦାନ

en: missing value for %s argument
or: %s ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ମୂଲ୍ୟ

en: missing vendor
or: ବିକ୍ରେତା ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing video model and cannot determine default
or: ଭିଡିଓ ମଡେଲ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଏବଂ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: missing vlan tag data
or: vlan ଟ୍ୟାଗ  ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing vnc sharing policy
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ vnc ସହଭାଗ ନିତୀ

en: missing volume name element
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଆକାର ନାମ ଉପାଦାନ

en: missing vporttype attribute in migration data
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ତଥ୍ୟରେ vporttype ଗୁଣ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: missing watchdog model
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ୱାଚଡ଼ଗ ମଡେଲ

en: mkfs is not supported on this platform: Failed to make filesystem of type '%s' on device '%s'
or: mkfs ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ: '%s' ପ୍ରକାରର ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରକୁ ଉପକରଣ '%s' ଉପରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: mkostemp("%s") failed
or: mkostemp("%s") ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: mkostemps: failed to create temporary file: %s
or: mkostemps: ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: mktime failed
or: mktime ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: mode of device reading and writing
or: ଉପକରଣ ପଠନ ଏବଂ ଲିଖନର ଧାରା

en: model type
or: ମଡେଲ ପ୍ରକାର

en: modify cpu state in the guest
or: ଅତିଥିରେ cpu ସ୍ଥିତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: modify/get current state configuration
or: ପ୍ରଚଳିତ ସ୍ଥିତି ବିନ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ/ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: modify/get persistent configuration
or: ସ୍ଥାୟୀ ବିନ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନୟ/ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: modify/get running state
or: ପ୍ରଚଳିତ ସ୍ଥିତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ/ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: modify/get the title instead of description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଶୀର୍ଷକକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ/ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: monitor must not be NULL
or: ମନିଟର ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଶୂନ୍ୟ ହେବା ଉଚିତ ନୁହଁ

en: monitor socket did not show up
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ସକେଟକୁ ଦର୍ଶାଯାଇନଥିଲା

en: more than one adapters is specified for scsi hostdev source
or: scsi ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ଉତ୍ସ ପାଇଁ ଗୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଏଡପଟର ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଛି

en: more than one source addresses is specified for scsi hostdev
or: scsi ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ପାଇଁ ଗୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଠିକଣାକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥାଏ

en: multiple interfaces with matching MAC address
or: ସମାନ MAC ଠିକଣା ବିଶିଷ୍ଟ ଏକାଧିକ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ

en: multiple matching interfaces found
or: ଏକାଧିକ ମେଳକ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ମିଳିଛି

en: multiple matching interfaces found: %s
or: ଏକାଧିକ ମେଳଖାଉଥିବା ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ମିଳିଛି: %s

en: mutex initialization failed
or: mutex ପ୍ରାରମ୍ଭିକରଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: n - no, throw away my changes
or: n - ନାଁ, ମୋର ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାରକୁ ପକାନ୍ତୁ

en: name of existing snapshot to make current
or: ପ୍ରଚଳିତ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ଥିତବାନ ଆଶୁଚିତ୍ରର ନାମ

en: name of file containing xml (or, if it starts with '<', the complete xml element itself) to add/modify, or to be matched for search
or: xml ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲର ନାମ (କିମ୍ବା, ଯଦି ଏହା '<' ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ, ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ xml ଉପାଦାନ ସ୍ୱୟଂ) ଯୋଗ/ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ, କିମ୍ବା ସନ୍ଧାନ ସହିତ ମେଳଖାଇବାକୁ

en: name of snapshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରର ନାମ

en: name of the inactive domain
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପରିସରର ନାମ

en: name of the pool
or: ପୁଲର ନାମ

en: name of the volume
or: ଆକାରର ନାମ

en: ncpus too large
or: ncpus ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼ ଅଟେ

en: need at least one serial port to use SGA
or: SGA କୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ଅତିକମରେ ଗୋଟିଏ କ୍ରମିକ ପୋର୍ଟ ଆବଶ୍ୟକ

en: needs rawio capability
or: rawio କ୍ଷମତା ଆବଶ୍ୟକ

en: negotiated SSF %d was not strong enough
or: ସ୍ଥିରିକୃତ SSF %d ଟି ଯଥେଷ୍ଟ ଶକ୍ତ ନୁହଁ

en: negotiation SSF %d was not strong enough
or: SSF %d ଆଦାନ ପ୍ରଦାନଟି ଯଥେଷ୍ଟ ଶକ୍ତ ନୁହଁ

en: netlink event service not running
or: netlink ଘଟଣା ସର୍ଭିସ ଚାଲୁ ନାହିଁ

en: netmask not allowed for IPv6 address '%s' in network '%s'
or: IPv6 ଠିକଣା '%s' ପାଇଁ ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ ନେଟମାସ୍କ ଅନୁମତି ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: network
or: ନେଟୱର୍କ

en: network %s exists already
or: %s ନେଟୱାର୍କ ପୂର୍ବରୁ ରହିଛି

en: network %s is not active
or: ନେଟୱର୍କ %s ଟି ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: network '%s' already exists with uuid %s
or: ନେଟୱର୍କ '%s' uuid %s ସହିତ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ

en: network '%s' claims dev='%s' is already in use by a different domain
or: ନେଟୱର୍କ '%s' claims dev='%s' ପୂର୍ବରୁ ବିଭିନ୍ନ ଡମେନ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି

en: network '%s' does not have a bridge name.
or: ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ ବନ୍ଧ ନାମ ନାହିଁ।

en: network '%s' doesn't have PCI device %04x:%02x:%02x.%x in use by domain
or: ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ କୌଣସି PCI ଉପକରଣ ନାହିଁ %04x:%02x:%02x.%x ଟି ଡମେନ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥାଏ

en: network '%s' doesn't have dev='%s' in use by domain
or: ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ dev='%s' ନାହିଁ ଯାହାକି ଡମେନ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥାଏ

en: network '%s' has an invalid netmask or IP address in route definition
or: ରାଉଟ ସଂଜ୍ଞାରେ ନେଟୱର୍କ '%s' ପାଖରେ ଗୋଟିଏ ଅବୈଧ ନେଟମାସ୍କ କିମ୍ବା IP ଠିକଣା ଅଛି

en: network '%s' has no associated interface or bridge
or: ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ କୌଣସି ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ କିମ୍ବା ବ୍ରିଜ ନାହିଁ

en: network '%s' is already defined with uuid %s
or: ନେଟୱର୍କ '%s' କୁ uuid %s ସହିତ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ଯାଖ୍ୟା କରାଯାଇଛି

en: network filter config filename '%s' does not match name '%s'
or: ନେଟୱର୍କ  ଛାଣକ ବିନ୍ୟାସ ଫାଇଲ ନାମ '%s' ନେଟୱର୍କ ନାମ '%s' ସହିତ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: network filter information in XML
or: XML ରେ ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକ ସୂଚନା

en: network filter name or uuid
or: ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକ ନାମ କିମ୍ବା uuid

en: network information
or: ନେଟୱର୍କ ସୂଚନା

en: network information in XML
or: XML ରେ ନେଟୱାର୍କ ସୂଚନା

en: network interface type
or: ନେଟୱାର୍କ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରକାର

en: network is already active
or: ନେଟୱର୍କଟି ପୂର୍ବରୁ ସକ୍ରିୟ ଅଛି

en: network is already active as '%s'
or: ନେଟୱର୍କଟି  '%s' ଭାବରେ ପୂର୍ବରୁ ସକ୍ରିୟ ଅଛି

en: network is not running
or: ନେଟୱର୍କ ଚାଲୁନାହିଁ

en: network name
or: ନେଟୱାର୍କ ନାମ

en: network name or uuid
or: ନେଟୱାର୍କ ନାମ କିମ୍ବା uuid

en: network uuid
or: ନେଟୱାର୍କ uuid

en: new bridge device name
or: ନୂତନ ବ୍ରିଜ ଉପକରଣ ନାମ

en: new capacity for the vol, as scaled integer (default bytes)
or: ଭଲ୍ୟୁମ ପାଇଁ ନୂତନ କ୍ଷମତା, ମପା ହୋଇଥିବା ଗଣନ ସଂଖ୍ୟା ଭାବରେ (ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ବାଇଟ)

en: new maximum memory size, as scaled integer (default KiB)
or: ନୂତନ ସର୍ବାଧିକ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଆକାର, ମପାଯାଇଥିବା ଗଣନ ସଂଖ୍ୟା ପରି (ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ KiB)

en: new memory size, as scaled integer (default KiB)
or: ନୂତନ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଆକାର, ଗଣନ ସଂଖ୍ୟା ଭାବରେ ମପାଯାଇଥିବା (ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ  KiB)

en: new state of the device
or: ଉପକରଣର ନୂତନ ସ୍ଥିତି

en: new xml too large to fit in file
or: ନୂତନ xml ଟି ଫାଇଲରେ ସଜାଡ଼ି ହେବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: nl_recv failed
or: nl_recv ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: nl_recv failed - returned 0 bytes
or: nl_recv ବିଫଳ ହୋଇଛି - 0 ବାଇଟ ଫେରିଛି

en: nl_recv returned with error
or: nl_recv ତୃଟି ସହିତ ଫେରିଛି

en: no
or: ନାଁ

en: no CPUs found
or: କୌଣସି CPU ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: no FLR, PM reset or bus reset available
or: କୌଣସି FLR, PM ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରାହୋଇ ନାହିଁ ଅଥବା ବସ ପୁନଃସ୍ଥାପନ ଉପଲବ୍ଧ

en: no HVM domain loader
or: କୌଣସି HVM ପରିସର ଧାରକ ନାହିଁ

en: no IFLA_PORT_RESPONSE found in netlink message
or: IFLA_PORT_RESPONSE ରେ କୌଣସି netlink ସନ୍ଦେଶ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: no PCI bus ID supplied for '%s'
or: କୌଣସି PCI ପରିପଥ ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no PCI domain ID supplied for '%s'
or: କୌଣସି PCI ପରିସର ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no PCI function ID supplied for '%s'
or: କୌଣସି PCI ଫଳନ ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no PCI product ID supplied for '%s'
or: କୌଣସି PCI ବସ୍ତୁ ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no PCI slot ID supplied for '%s'
or: କୌଣସି PCI ସ୍ଲଟ ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no PCI vendor ID supplied for '%s'
or: କୌଣସି PCI ବିକ୍ରେତା ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no QEMU URI path given, try %s
or: କୌଣସି QEMU URI ପଥ ପ୍ରଦାନ କରାହୋଇନାହିଁ, %s କୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ

en: no SCSI LUN ID supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ କୌଣସି SCSI LUN ID ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no SCSI bus ID supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ କୌଣସି SCSI ପରିପଥ ID ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no SCSI host ID supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ କୌଣସି SCSI ଆଧାର ID ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no SCSI target ID supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ କୌଣସି SCSI ଲକ୍ଷ୍ୟ ID ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no USB bus number supplied for '%s'
or: କୌଣସି USB ପରିପଥ ସଂଖ୍ୟା '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no USB device number supplied for '%s'
or: କୌଣସି USB ଉପକରଣ ସଂଖ୍ୟା '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no USB interface class supplied for '%s'
or: କୌଣସି USB ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀ '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no USB interface number supplied for '%s'
or: କୌଣସି USB ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସଂଖ୍ୟା '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no USB interface protocol supplied for '%s'
or: କୌଣସି USB ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରୋଟୋକଲ '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no USB interface subclass supplied for '%s'
or: କୌଣସି USB ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଉପଶ୍ରେଣୀ '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no USB product ID supplied for '%s'
or: କୌଣସି USB ବସ୍ତୁ ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no USB vendor ID supplied for '%s'
or: କୌଣସି USB ବିକ୍ରେତା ID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no VirtualBox driver path specified (try vbox:///session)
or: କୌଣସି VirtualBox ଡ୍ରାଇଭର ପଥ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇନାହିଁ (vbox:///session କୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ)

en: no WWNN supplied for '%s', and auto-generation failed
or: '%s' ପାଇଁ କୌଣସି WWNN ଦିଆହୋଇନାହିଁ, ଏବଂ ସ୍ୱୟଂ-ନିର୍ମାଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: no WWPN supplied for '%s', and auto-generation failed
or: '%s' ପାଇଁ କୌଣସି WWPN ଦିଆହୋଇନାହିଁ, ଏବଂ ସ୍ୱୟଂ-ନିର୍ମାଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: no assigned pty for device %s
or: ଉପକରଣ %s ରେ କୌଣସି ନ୍ୟସ୍ତ pty ନାହିଁ

en: no autostart
or: କୌଣସି ସ୍ବତଃପ୍ରାରମ୍ଭ ପ୍ରକ୍ରିୟା ନାହିଁ

en: no available memory line found
or: କୌଣସି ଉପଲବ୍ଧ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଧାଡ଼ି ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: no block device path supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ କୌଣସି ବ୍ଲକ ଯନ୍ତ୍ର ପଥ ଦିଆଯାଇନାହିଁ

en: no callback provided
or: କୌଣସି ଡାକରା ଦିଆ ହୋଇନାହିଁ

en: no client username was found
or: କୌଣସି ଗ୍ରାହକ ଚାଳକ ନାମ ମିଳୁନାହିଁ

en: no config file for %s
or: %s ପାଇଁ କୌଣସି ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲ ନାହିଁ

en: no connection driver available
or: କୌଣସି ନେଟୱର୍କ ସଂଯୋଗ ଡ୍ରାଇଭର ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: no connection driver available for %s
or: %s ପାଇଁ କୌଣସି ନେଟୱର୍କ ସଂଯୋଗ ଡ୍ରାଇଭର ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: no console devices available
or: କୌଣସି କୋନସୋଲ ଉପକରଣ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: no device capabilities for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ କୌଣସି ଉପକରଣ କ୍ଷମତା ନାହିଁ

en: no device found with alias %s
or: ଉପନାମ %s ବିଶିଷ୍ଟ କୌଣସି ଉପକରଣ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: no disk format for %s and probing is disabled
or: %s ପାଇଁ କୌଣସି ଡିସ୍କ ଶୈଳୀ ନାହିଁ ଏବଂଯାଞ୍ଚ କ୍ରିୟାକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି

en: no disk found with alias %s
or: ଉପନାମ  %s ସହିତ କୌଣସି ଡିସ୍କ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: no disk found with path %s
or: ପଥ %s ସହିତ କୌଣସି ଡିସ୍କ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: no disk named '%s'
or: '%s' ନାମରେ କୋଣସି ଡିସ୍କ ନାହିଁ

en: no domain XML passed
or: କୌଣସି ପରିସର XML କୁ ପାସ କରାଯାଇନାହିଁ

en: no domain config
or: କୌଣସି ପରିସର config ନାହିଁ

en: no domain snapshot with matching name '%s'
or: ମେଳ ଖାଉଥିବା ନାମ '%s' ସହିତ କୌଣସି ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ର ନାହିଁ

en: no domain with matching id
or: ମେଳ ଖାଉଥିବା id ସହିତ କୌଣସି ପରିସର ନାହିଁ

en: no domain with matching id %d
or: id %d ସହିତ ମେଳ ଖାଉଥିବା କୌଣସି ପରିସର ନାହିଁ

en: no domain with matching name '%s'
or: ମେଳ ଖାଉଥିବା ନାମ '%s' ସହିତ କୌଣସି ପରିସର ନାହିଁ

en: no domain with matching uuid
or: uuid ସହିତ ମେଳ ଖାଉଥିବା କୌଣସି ପରିସର ନାହିଁ

en: no domain with matching uuid '%s'
or: uuid '%s' ସହିତ ମେଳଖାଉଥିବା କୌଣସି ପରିସର ନାହିଁ

en: no domain with matching uuid '%s' (%s)
or: uuid '%s'  (%s) ସହିତ ମେଳଖାଉଥିବା କୌଣସି ଡମେନ ନାହିଁ

en: no emulator path found
or: କୌଣସି ପ୍ରଦର୍ଶିକା ପଥ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: no error
or: କୌଣସି ତ୍ରୁଟି ନାହିଁ

en: no extended partition found and no primary partition available
or: କୌଣସି ବିସ୍ତୃତ ବିଭାଜନ ମିଳିଲା ନାହିଁ ଏବଂ କୌଣସି ପ୍ରାଥମିକ ବିଭାଜନ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: no guest CPU model specified
or: କୌଣସି ଅତିଥି CPU ମଡେଲ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ

en: no job is active on the domain
or: ଡମେନରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: no kernel specified
or: କୌଣସି କର୍ଣ୍ଣଲ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ

en: no large enough free extent
or: ଯଥେଷ୍ଟ ବଡ଼ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁକ୍ତ ନାହିଁ

en: no limit
or: କୌଣସି ସୀମା ନାହିଁ

en: no matching filesystem device was found
or: କୌଣସି ମେଳଖାଉଥିବା ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ଉପକରଣ ମିଳି ନାହିଁ

en: no medium attachments
or: କୌଣସି ମାଧ୍ଯମ ସଂଲଗ୍ନ ହୋଇ ନାହିଁ

en: no monitor path
or: କୌଣସି ପ୍ରଦର୍ଶିକା ପଥ ନାହିଁ

en: no network interface supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ କୌଣସି ନେଟୱାର୍କ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no network with matching name '%s'
or: '%s' ସହିତ ସମାନ ନାମ ବିଶିଷ୍ଟ କୌଣସି ନେଟୱର୍କ ନାହିଁ

en: no node device with matching name '%s'
or: ମେଳଖାଉଥିବା ନାମ '%s' ସହିତ ସମାନ କୌଣସି ନୋଡ ଉପକରଣ ନାହିଁ

en: no nwfilter with matching name '%s'
or: '%s' ସହିତ ସମାନ ନାମ ବିଶିଷ୍ଟ କୌଣସି nwfilter ନାହିଁ

en: no parent for this device
or: ଏହି ଯନ୍ତ୍ର ପାଇଁ କୌଣସି ମୂଖ୍ୟ ସ୍ତର ନାହିଁ

en: no prefix found
or: କୌଣସି  ଉପସର୍ଗ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: no removable media size supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ କୌଣସି କଢ଼ାଯୋଗ୍ୟ ମେଡ଼ିଆ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no replacement string in template
or: ନମୁନାରେ କୌଣସି ବିକଳ୍ପ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ନାହିଁ

en: no running guests.
or: କୌଣସି ଚାଲୁଥିବା ଅତିଥି ନାହିଁ।

en: no secret with matching usage '%s'
or: '%s' ସହିତ ସମାନ ଉପଯୋଗିତ ବିଶିଷ୍ଟ କୌଣସି ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟ ନାହିଁ

en: no secret with matching uuid '%s'
or: uuid '%s' ସହିତ କୌଣସି ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟ ନାହିଁ

en: no size supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ କୌଣସି ଆକାର ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no sockets found
or: କୌଣସି ସକେଟ ମିଳି ନଥିଲା

en: no space
or: କୌଣସି ସ୍ଥାନ ନାହିଁ

en: no state
or: କୌଣସି ଅବସ୍ଥା ନାହିଁ

en: no storage pool with matching name '%s'
or: '%s' ସହିତ ମେଳଖାଉଥିବା ନାମ ବିଶିଷ୍ଟ କୌଣସି ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ନାହିଁ

en: no storage vol with matching key %s
or: ମେଳଖାଉଥିବା କି %s ସହିତ କୌଣସି ଭଣ୍ଡାର vol ନାହିଁ

en: no storage vol with matching key '%s'
or: ମେଳଖାଉଥିବା କି '%s' ସହିତ କୌଣସି ଭଣ୍ଡାର vol ନାହିଁ

en: no storage vol with matching name '%s'
or: ମେଳଖାଉଥିବା ନାମ '%s' ସହିତ କୌଣସି ଭଣ୍ଡାର vol ନାହିଁ

en: no storage vol with matching path '%s'
or: ମେଳଖାଉଥିବା ପଥ '%s' ସହିତ କୌଣସି ଭଣ୍ଡାର vol ନାହିଁ

en: no suitable info found
or: କୌଣସି  ଉପଯୁକ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: no suitable method to retrieve key passphrase
or: କି ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ବାକ୍ୟାଂଶ କାଢ଼ିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଉପଯୁକ୍ତ ପଦ୍ଧତି ନାହିଁ

en: no system UUID supplied for '%s'
or: କୌଣସି ତନ୍ତ୍ର UUID '%s' ପାଇଁ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no target device %s
or: କୌଣସି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ଉପକରଣ %s ନାହିଁ

en: no target name supplied for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ କୌଣସି ଲକ୍ଷ୍ୟ ନାମ ଦିଆହୋଇନାହିଁ

en: no threads found
or: କୌଣସି ସୂତ୍ର ମିଳି ନଥିଲା

en: no valid connection
or: କୌଣସି ବୈଧ ସଂଯୋଗ ନାହିଁ

en: no valid netlink response was received
or: କୌଣସି ବୈଧ netlink ଉତ୍ତର ଗ୍ରହଣ ହୋଇ ନାହିଁ

en: no x86 CPU data found
or: କୌଣସି x86 CPU ତଥ୍ୟ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: node CPU stats not implemented on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ନୋଡ CPU ସ୍ଥିତିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାହୋଇନାହିଁ

en: node cpu info not implemented on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ନୋଡcpu ସୂଚନାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାହୋଇନାହିଁ

en: node cpu map
or: ନୋଡ cpu ମ୍ୟାପ

en: node device details in XML
or: XMLରେ ନୋଡ ଉପକରଣ ବିବରଣୀ

en: node get memory parameters not implemented on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ନୋଡ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ସ୍ଥିତିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାହୋଇନାହିଁ

en: node info not implemented on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ନୋଡ ସୂଚନାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାହୋଇନାହିଁ

en: node information
or: ନୋଡ ସୂଚନା

en: node information incomplete, missing scheduler name
or: ନୋଡ ସୂଚନା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ, ଅନୁସୂଚକ ନାମ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: node memory stats not implemented on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ନୋଡ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ସ୍ଥିତିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାହୋଇନାହିଁ

en: node set memory parameters not implemented on this platform
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ନୋଡ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ସ୍ଥିତିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାହୋଇନାହିଁ

en: nodeset for NUMA memory tuning must be set if 'placement' is 'static'
or: NUMA ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ଟ୍ୟୁନିଙ୍ଗ ପାଇଁ ନୋଡ଼ସେଟକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେଟ କରିବା ଉଚିତ ଯଦି 'placement' ଟି 'static' ହୋଇଥାଏ

en: nonzero ncpus doesn't match with NULL cpus
or: ଶୂନ୍ୟ ହୀନ ncpus NULL cpus ସହିତ ମେଳ ଖାଏ ନାହିଁ

en: nonzero ncpus doesn't match with NULL xmlCPUs
or: ଶୂନ୍ୟ ହୀନ ncpus NULL xmlCPUs ସହିତ ମେଳ ଖାଏ ନାହିଁ

en: not supported on non-linux platforms
or: non-linux ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: nparams in %s must be %d
or: %s ରେ nparams ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ %d ହେବା ଉଚିତ

en: nparams in %s must be equal to %d
or: %s  ରେ nparams ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ %d ସହିତ ସମାନ ହେବା ଉଚିତ

en: nparams too large
or: nparams ଖୁବ ବଡ଼

en: numad is not available on this host
or: ଏହି ହୋଷ୍ଟରେ numad ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: number
or: ସଂଖ୍ଯା

en: number of bytes read:
or: ପଢ଼ା ହୋଇଥିବା ବାଇଟ ସଂଖ୍ଯା:

en: number of bytes written:
or: ଲେଖା ହୋଇଥିବା ବାଇଟ ସଂଖ୍ଯା:

en: number of flush operations:
or: ଫ୍ଲାଶ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା:

en: number of read operations:
or: ପଢ଼ିବା କାର୍ୟ୍ୟ ସଂଖ୍ୟା:

en: number of seconds to squelch traffic on newly connected ports
or: ନୂତନ ଭାବରେ ସଂଯୁକ୍ତ ପୋର୍ଟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ବିଦ୍ୟୁତ ପ୍ରବାହ ସମୟ ସେକେଣ୍ଡରେ

en: number of virtual CPUs
or: ଆଭାସୀ CPU ମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ଯା

en: number of write operations:
or: ଲେଖା ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା:

en: numbers not allowed in VMX format
or: VMX ଶୈଳୀରେ ସଂଖ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଅନୁମତି ନାହିଁ

en: numerical overflow
or: ସଂଖ୍ଯାତ୍ମକ ଅତିପ୍ରବାହ

en: numerical overflow: %s
or: ସଂଖ୍ଯାତ୍ମକ ଅତିପ୍ରବାହ: %s

en: nvcpus is zero
or: nvcpus ଟି ଶୂନ ଅଟେ

en: nvram address type must be spaprvio
or: nvram ଠିକଣା ପ୍ରକାର ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ spaprvio ହେବା ଉଚିତ

en: nvram device is not supported by this QEMU binary
or: nvram ଉପକରଣ ଏହି QEMU ବାଇନାରୀ ଦ୍ୱାରା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: nvram device is only supported for PPC64
or: nvram ଉପକରଣ କେବଳ PPC64 ପାଇଁ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ

en: nwfilter is in use
or: nwfilter ବ୍ୟବହାର ହେଉଅଛି

en: occupied
or: ଭର୍ତ୍ତି ଅଛି

en: offline
or: ଅଫ ଲାଇନ

en: offline migration
or: ଅଫଲାଇନ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ

en: offline migration cannot handle non-shared storage
or: ଅଫଲାଇନ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସହଭାଗ ହୋଇନଥିବା ସଂରକ୍ଷଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: offline migration must be specified with the persistent flag set
or: ଅଫଲାଇନ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସ୍ଥାୟୀ ଫ୍ଲାଗ ସେଟ ସହିତ ଉଲ୍ଲେଖ ହେବା ଉଚିତ

en: ok
or: ଠିକ ଅଛି

en: on_xend_start not present in sexpr
or: sexpr ରେ on_xend_start ଉପସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: online commit not supported with this QEMU binary
or: ଅନଲାଇନ ଦାଖଲ ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: only 1 graphics device of each type (sdl, vnc, spice) is supported
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରକାରର କେବଳ 1 ଆଲେଖିକ ଉପକରଣ (sdl, vnc, spice) ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ

en: only TCP listen is supported for chr device
or: କେବଳ TCP ଶ୍ରବଣ chr ଉପକରଣ ପାଇଁ ସମର୍ଥିତ

en: only a single TPM device is supported
or: କେବଳ ଏକକ TPM ଉପକରଣ ସମର୍ଥିତ

en: only a single memory balloon device is supported
or: କେବଳ ଏକ ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ବ୍ୟାଲୁନ ଉପକରଣ ସମର୍ଥିତ

en: only a single nvram device is supported
or: କେବଳ ଏକକ nvram ଉପକରଣ ସମର୍ଥିତ

en: only a single watchdog device is supported
or: କେବଳ ଏକକ ୱାଚଡଗ ଉପକରଣ ସମର୍ଥିତ

en: only connect if safe console handling is supported
or: କେବଳ ସୁରକ୍ଷିତ କୋନସୋଲ ନିୟନ୍ତ୍ରକକୁ ସହାୟତା କରିନଥିଲେ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: only list pool of specified type(s) (if supported)
or: କେବଳ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରକାରର ପୁଲକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ (ଯଦି ସମର୍ଥିତ)

en: only nmdm console types are supported
or: କେବଳ nmdm କୋନସୋଲ ପ୍ରକାରଗୁଡ଼ିକ ସମର୍ଥିତ

en: only one RNG backend is supported
or: କେବଳ ଗୋଟିଏ RNG ପୃଷ୍ଠଭୂମି ସମର୍ଥିତ

en: only one TPM backend is supported
or: କେବଳ ଗୋଟିଏ TPM ପୃଷ୍ଠଭୂମିକୁ ସହାୟତା ଦିଆଯାଇଥାଏ

en: only one emulatorpin is supported
or: କେବଳ ଗୋଟିଏ emulatorpin ସମର୍ଥିତ

en: only one filesystem supported
or: କେବଳ ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର ସମର୍ଥିତ

en: only one numatune is supported
or: କେବଳ ଗୋଟିଏ numatune ସମର୍ଥିତ

en: only one resource element is supported
or: କେବଳ ଗୋଟିଏ ଉତ୍ସ ଉପାଦାନ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ

en: only one set of redirection filter rule is supported
or: ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଛାଣକର କେବଳ ଗୋଟିଏ ସେଟ ସମର୍ଥିତ

en: only two serial ports are supported
or: କେବଳ ଦୁଇଟି କ୍ରମିକ ପୋର୍ଟଗୁଡ଼ିକ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ

en: open an editor to modify the description
or: ବର୍ଣ୍ଣନାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ସମ୍ପାଦକ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: open disk image file failed
or: ଡିସ୍କ ପ୍ରତିଛବି ଫାଇଲ ଖୋଲିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: operation aborted
or: ପ୍ରୟୋଗକୁ ତ୍ୟାଗ କରାଯାଇଛି

en: operation aborted: %s
or: ପ୍ରୟୋଗକୁ ତ୍ୟାଗ କରାଯାଇଛି: %s

en: operation failed
or: ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଫଳ

en: operation failed: %s
or: ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଫଳ: %s

en: operation forbidden for read only access
or: ପ୍ରକ୍ରିୟାଟି କେବଳ ପଠନୀୟ ଅଭିଗମ ପାଇଁ ନିଷିଦ୍ଧ

en: operation type %d not supported
or: ପ୍ରୟୋଗ ପ୍ରକାର %d ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: option %s takes a numeric argument
or: ବିକଳ୍ପ %s ଏକ ଗଣନ ସଂଖ୍ୟା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚରକୁ ନେଇଥାଏ

en: option '-%c' requires an argument
or: ବିକଳ୍ପ '-%c' ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: option '-%c'/'--%s' requires an argument
or: ବିକଳ୍ପ '-%c'/'--%s' ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: option --%s already seen
or: ବିକଳ୍ପ --%s କୁ ପୂର୍ବରୁ ଦେଖାଯାଇଛି

en: optional file of source xml to query for pools
or: ମତଦାନ ପାଇଁ ଉତ୍ସ xmlକୁ ବୈକଳ୍ପିକ ଫାଇଲ

en: optional host to query
or: ବୈକଳ୍ପିକ ଆଧାର ପ୍ରଶ୍ନ

en: optional initiator IQN to use for query
or: ପ୍ରଶ୍ନ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର ହେବାକୁ ଥିବା ବୈକଳ୍ପିକ ପ୍ରାରମ୍ଭକର୍ତ୍ତା IQN

en: optional port to query
or: ବୈକଳ୍ପିକ ସଂଯୋଗିକୀ ପ୍ରଶ୍ନ

en: os.type is not defined
or: os.type କୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: out of memory
or: ସ୍ମୃତି ବାହାରେ

en: outbound average is mandatory
or: ଆଉଟବାଉଣ୍ଡ ହାରାହାରିଟି ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ

en: output an XML string for the hypervisor sysinfo, if available
or: ହାଇପରଭାଇଜର sysinfo ପାଇଁ ଏକ  XML ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡକୁ ଉତ୍ପନ୍ନ କରନ୍ତୁ, ଯଦି ଉପଲବ୍ଧ

en: overwrite any existing data
or: ଯେକୌଣସି ସ୍ଥିତବାନ ତଥ୍ୟକୁ ନବଲିଖନ କରନ୍ତୁ

en: page info is not supported on this platform
or: ପୃଷ୍ଠା ସୂଚନା ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: page pool allocation is not supported on this platform
or: ପୃଷ୍ଠା ପୁଲ ବଣ୍ଟନ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: panicked
or: ଭୟଭିତ

en: parameter '%s' not supported
or: ପ୍ରାଚଳ '%s' ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: parameter '%s' occurs multiple times
or: ପ୍ରାଚଳ '%s' ଏକାଧିକ ଥର ଘଟିଥାଏ

en: parameter=value
or: ପ୍ରାଚଳ=ମୂଲ୍ଯ

en: parent %s for snapshot %s not found
or: ମୂଖ୍ୟ %s ଆଶୁଚିତ୍ର %s ପାଇଁ ମିଳୁ ନାହିଁ

en: parent %s would create cycle to %s
or: ମୂଖ୍ୟ %s ଚକ୍ରକୁ %s ରେ ନିର୍ମାଣ କରିପାରେ

en: parser error
or: ବିଶ୍ଳେଷଣ ତୃଟି

en: parsing sxpr config failed
or: sxpr ସଂରଚନାକୁ ବିଶ୍ଳଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: parsing uuid %s
or: uuid %s କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁଅଛି

en: pass file descriptors N,M,... to the guest
or: ଅତିଥି ମଧ୍ଯକୁ ଫାଇଲ ବର୍ଣ୍ଣନାକାରୀ N,M,... ଇତ୍ୟାଦିମାନଙ୍କୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: path '%s' doesn't reference a file
or: ପଥ '%s' କୌଣସି ଫାଇଲକୁ ଅନୁସରଣ କରିନଥାଏ

en: path '%s' is not absolute
or: ପଥ '%s' ଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହଁ

en: path does not exist, skipping file type checks
or: ପଥ ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ, ଫାଇଲ ପ୍ରକାର ଯାଞ୍ଚକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦେଉଛି

en: path of the copy to create
or: ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଥିବା ନକଲର ପଥ

en: paused
or: କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅଟକିଛି

en: pcap_create failed
or: pcap_create ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: pci device assignment backend driver (e.g. 'vfio' or 'kvm')
or: pciଉପକରଣ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଡ୍ରାଇଭର (ଯେପରିକି 'vfio' କିମ୍ବା 'kvm')

en: peer-2-peer migration
or: ପ୍ରତ୍ଯେକ୍ଷ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ

en: per-device boot elements cannot be used together with os/boot elements
or: ଉପକରଣ ପ୍ରତି ବୁଟ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକୁ ଏକା ସହିତ os/boot ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକ ସଙ୍ଗେ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ

en: perform a live core dump if supported
or: ସମର୍ଥିତ ଥିଲେ ଜୀବନ୍ତ କୋର ଡମ୍ପକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ

en: perform selected wiping algorithm
or: ବଚ୍ଛିତ ସଫାକରିବା ଆଲଗୋରିଦମକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ

en: period in seconds to set collection
or: ସଂଗ୍ରହକୁ ସେଟ କରିବା ପାଇଁ ଅବଧି ସେକେଣ୍ଡରେ

en: persist VM on destination
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳରେ VM କୁ ରଖିବା

en: persistent attach of device '%s' is not supported
or: ଉପକରଣ '%s' ର ସ୍ଥାୟୀ ସଂଲଗ୍ନ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: persistent attach of device is not supported
or: ଉପକରଣର ସ୍ଥାୟୀ ସଂଲଗ୍ନ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: persistent detach of device '%s' is not supported
or: ଉପକରଣ '%s' ର ସ୍ଥାୟୀ ପୃଥକିକରଣ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: persistent detach of device is not supported
or: ଉପକରଣର ସ୍ଥାୟୀ ପୃଥକିକରଣ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: persistent update of device '%s' is not supported
or: ଉପକରଣ '%s' ର ସ୍ଥାୟୀ ଅଦ୍ୟତନ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: persistent update of device is not supported
or: ଉପକରଣର ସ୍ଥାୟୀ ଅଦ୍ୟତନ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: pid_value in %s is too large
or: %s ରେ ଥିବା pid_value ଟି ଅତ୍ଯଧିକ ବଡ଼

en: poll error
or: ମତଦାନ ତୃଟି

en: poll on socket failed
or: ସକେଟରେ ମତଦାନ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: pool '%s' already exists with uuid %s
or: ପୁଲ '%s' uuid %s ସହିତ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ

en: pool '%s' has asynchronous jobs running.
or: ପୁଲ '%s' ରେ ତାଳହୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଚାଲୁଅଛି।

en: pool '%s' is already defined with uuid %s
or: ପୁଲ '%s' କୁ uuid %s ସହିତ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ଯାଖ୍ୟା କରାଯାଇଛି

en: pool does not support pool deletion
or: ପୁଲ ପୁଲ ଅପସାରଣକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: pool has no config file
or: ପୁଲର config ଫାଇଲ ନାହିଁ

en: pool information in XML
or: XML ରେ ପୁଲର ସୂଚନା

en: pool is already active as '%s'
or: ପୁଲଟି ପୂର୍ବରୁ '%s' ଭାବରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛି

en: pool name
or: ପୁଲର ନାମ

en: pool name or uuid
or: ପୁଲ ନାମ କିମ୍ବା uuid

en: pool name or uuid of the input volume's pool
or: ନିବେଶ ଭଲ୍ୟୁମ ପୁଲର ପୁଲ ନାମ କିମ୍ବା uuid

en: pool type '%s' does not support source discovery
or: ପୁଲ ପ୍ରକାର '%s' ଉତ୍ସ ଆବିଷ୍କାରକୁ ସମର୍ଥନ କରିନଥାଏ

en: prctl failed to reset KEEPCAPS
or: prctl KEEPCAPS କୁ ପୁନଃ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: prctl failed to set KEEPCAPS
or: prctl KEEPCAPS କୁ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: preallocate metadata (for qcow2 instead of full allocation)
or: ପୂର୍ବରୁ ବଣ୍ଟିତ ଅଧିତଥ୍ୟ (qcow2 ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଣ୍ଟନ ବ୍ୟତିତ)

en: prevent any configuration changes to domain until migration ends
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସମାପ୍ତ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସଂରଚନା ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ବାରଣ କରିଥାଏ

en: print XML document rather than attach the disk
or: ଡିସ୍କ ସଂଲଗ୍ନ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ XML ଦଲିଲକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: print XML document rather than create
or: XML ଦଲିଲକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: print XML document, but don't define/create
or: XML ଦଲିଲକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ/ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: print a more human readable output
or: ଅଧିକ ମନୁଷ୍ୟ ପଠନଯୋଗ୍ୟ ଫଳାଫଳକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: print help
or: ସହାୟତା ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: print help for this function
or: ଏହି କାର୍ୟ୍ୟ ପାଇଁ ସହାୟତାକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: print the current directory
or: ପ୍ରଚଳିତ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: print the domain's hostname
or: ଡମେନର ଆଧାର ନାମକୁ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: print the hypervisor canonical URI
or: hypervisor ବିହିତ ୟୁ.ଆର.ଆଇ. ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: print the hypervisor hostname
or: hypervisor ଆଧାର ନାମକୁ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: print the hypervisor sysinfo
or: ହାଇପରଭାଇଜର sysinfo କୁ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: prints by percentage during 1 second.
or: 1 ସେକେଣ୍ଡରେ କେତେ ପ୍ରତିଶତ ମୁଦ୍ରଣ କରିଥାଏ।

en: prints specified cell statistics only.
or: କେବଳ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସେଲ ପରିସଂଖ୍ୟାନକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ।

en: prints specified cpu statistics only.
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ cpu ପରିସଂଖ୍ୟାନକୁ କେବଳ ମୁଦ୍ରଣ କରିଥାଏ।

en: profile does not exist
or: ରୂପରେଖା ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: profile exists
or: ରୂପରେଖା ଅବସ୍ଥିତ

en: profile name exceeds maximum length
or: ରୂପରେଖା ନାମ ସର୍ବାଧିକ ଲମ୍ବକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଅଛି

en: profileid parameter too long
or: profileid ପ୍ରାଚଳଟି ବହୁତ ବଡ଼

en: program mismatch (actual %x, expected %x)
or: ପ୍ରଗ୍ରାମ ମେଳ ଖାଉନାହିଁ (ପ୍ରକୃତ %x, ପ୍ରତ୍ୟାଶିତ %x)

en: protocol misses the family attribute
or: ପ୍ରଟୋକଲରେ ପରିବାର ଗୁଣ ନଥାଏ

en: provide XML suitable for migrations
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ XML ଉପଯୁକ୍ତକୁ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ

en: ps2 bus does not support %s input device
or: ps2 bus ନିବେଶ ଉପକରଣ %s କୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: pwd: cannot get current directory: %s
or: pwd: ପ୍ରଚଳିତ ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ପାଇବେ ନାହିଁ: %s

en: qemu does not support SGA
or: qemu SGA କୁ ସମର୍ଥନ କରିନଥାଏ

en: qemu does not support closing of file handles: %s
or: qemu ଫାଇଲ ନିୟନ୍ତ୍ରଣଗୁଡ଼ିକୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ: %s

en: qemu does not support sending of file handles: %s
or: ଫାଇଲ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ପଠାଇବା ପାଇଁ qemu ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ: %s

en: qemu emulator '%s' does not support xen
or: qemu emulator '%s' xen କୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: qemu is not using a unix socket monitor, cannot send fd %s
or: qemu ଟି unix ସକେଟ ମନିଟର ବ୍ୟବହାର କରୁନାହିଁ, fd %s ପଠାଇ ପାରିବ ନାହିଁ

en: qemu state driver is not active
or: qemu ସ୍ଥିତି ଡ୍ରାଇଭରଟି ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: qom-get reply was missing return data
or: qom-get ଉତ୍ତରରେ ଫେରସ୍ତ ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: qom-list reply data was missing 'name'
or: qom-list ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟରେ 'ନାମ' ନଥିଲା

en: qom-list reply data was not an array
or: qom-list ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟଟି ଏକ ଆରେ ନୁହଁ

en: qom-list reply has malformed 'type' data
or: qom-list ଉତ୍ତରରେ ତୃଟିଯୁକ୍ତ 'ପ୍ରକାର' ତଥ୍ୟ ଅଛି

en: qom-list-types reply data was missing 'name'
or: qom-list-types ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟରେ 'ନାମ' ନଥିଲା

en: qom-list-types reply data was not an array
or: qom-list-types ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟଟି ଏକ ଆରେ ନୁହଁ

en: query-command-line-options parameter data was missing 'name'
or: query-command-line-options ପ୍ରାଚଳ ତଥ୍ୟରେ 'ନାମ' ନଥିଲା

en: query-command-line-options parameter data was not an array
or: query-command-line-options ପ୍ରାଚଳ ତଥ୍ୟଟି ଏକ ଆରେ ନୁହଁ

en: query-command-line-options reply data was missing 'option'
or: query-command-line-options ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟରେ 'ବିକଳ୍ପ' ନଥିଲା

en: query-command-line-options reply data was not an array
or: query-command-line-options ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟଟି ଏକ ଆରେ ନୁହଁ

en: query-command-line-options reply was missing return data
or: query-command-line-options ଉତ୍ତରରେ ଫେରସ୍ତ ତଥ୍ୟ ନଥିଲା

en: query-commands reply data was missing 'name'
or: query-commands ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟରେ 'ନାମ'ନାହିଁ

en: query-commands reply data was not an array
or: query-commands ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟଟି ଏକ ଆରେ ନଥିଲା

en: query-cpu-definitions reply data was missing 'name'
or: query-cpu-definitions ଉତ୍ତରରେ 'ନାମ' ନଥିଲା

en: query-cpu-definitions reply data was not an array
or: query-cpu-definitions ଉତ୍ତରଟି ଏକ ଆରେ ନଥିଲା

en: query-events reply data was missing 'name'
or: query-events ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟରେ  'ନାମ' ନଥିଲା

en: query-events reply data was not an array
or: query-events ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟଟି ଏକ ଆରେ ନୁହଁ

en: query-kvm replied unexpected data
or: query-kvm ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ତଥ୍ଯ ଉତ୍ତର ଦେଇଛି

en: query-machines reply data was missing 'name'
or: query-machines ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟରେ 'ନାମ' ନାହିଁ

en: query-machines reply data was not an array
or: query-machines ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟଟି ଏକ ଆରେ ନୁହଁ

en: query-machines reply has malformed 'alias' data
or: query-machines ଉତ୍ତରରେ ତୃଟିଯୁକ୍ତ 'ଉପନାମ' ତଥ୍ୟ ଅଛି

en: query-machines reply has malformed 'cpu-max' data
or: query-machines ଉତ୍ତରରେ ତୃଟିଯୁକ୍ତ 'cpu-max' ତଥ୍ୟ ଅଛି

en: query-machines reply has malformed 'is-default' data
or: query-machines ଉତ୍ତରରେ ତୃଟିଯୁକ୍ତ 'is-default' ତଥ୍ୟ ଅଛି

en: query-migrate-cache-size reply was missing 'return' data
or: query-migrate-cache-size ଉତ୍ତରରେ 'ଫେରସ୍ତ' ତଥ୍ୟ ନାହିଁ

en: query-status reply was missing running state
or: query-status ଉତ୍ତରରେ ଚଳନ୍ତି ସ୍ଥିତି ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: query-target reply was missing arch data
or: query-target ଉତ୍ତରରେ ଚାପ ତଥ୍ୟ ନଥିଲା

en: query-version reply was missing 'major' version
or: query-version ଉତ୍ତରରେ 'ମୂଖ୍ୟ' ସଂସ୍କରଣ ନାହିଁ

en: query-version reply was missing 'micro' version
or: query-version ଉତ୍ତରରେ 'ସୂକ୍ଷ୍ମ' ସଂସ୍କରଣ ନାହିଁ

en: query-version reply was missing 'minor' version
or: query-version ଉତ୍ତରରେ 'ଗୌଣ' ସଂସ୍କରଣ ନାହିଁ

en: query-version reply was missing 'package' version
or: query-version ଉତ୍ତରରେ 'ପ୍ୟାକେଜ' ସଂସ୍କରଣ ନାହିଁ

en: query-version reply was missing 'qemu' data
or: query-version ଉତ୍ତରରେ 'qemu' ତଥ୍ୟ ନାହିଁ

en: quiesce guest's file systems
or: quiesce ଅତିଥିର ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର

en: quit this interactive terminal
or: ଏହି ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟାକ୍ଷମ ଟର୍ମିନାଲକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: ram attribute only supported for type of qxl
or: ram ଗୁଣ କେବଳ qxl ର ପ୍ରକାର ପାଇଁ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ

en: rawio is only supported for scsi host device
or: rawio ହିଁ କେବଳ scsi ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ପାଇଁ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ

en: read I/O operations limit per second
or: ସେକେଣ୍ଡ ପ୍ରତି I/O ପ୍ରୟୋଗ ସୀମା ପଢ଼ନ୍ତୁ

en: read error on pipe
or: ପାଇପରେ ପଢ଼ିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: read-only connection
or: କେବଳ ପଠନୀୟ ସଂଯୋଗ

en: reattach node device to its device driver
or: ନୋଡ ଉପକରଣକୁ ତାହାର ଉପକରଣ ଡ୍ରାଇଭରରେ ପୁଣିଥରେ ସଂଲଗ୍ନ କରନ୍ତୁ

en: reboot a domain
or: ଗୋଟିଏ ପରିସରକୁ ପୁନର୍ଚାଳନ କରନ୍ତୁ

en: reboot timeout is not supported by this QEMU binary
or: ଏହି QEMU ବାଇନାରୀ ଦ୍ୱାରା ପୁନଚାଳନ ସମୟ ସମାପ୍ତି ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: received malformed monitor, check the XML definition
or: ତୃଟିଯୁକ୍ତ ମନିଟର ଗ୍ରହଣ କରିଛି, XML ସଂଜ୍ଞାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: received unexpected cookie with P2P migration
or: P2P ସ୍ଥାନନ୍ତରଣ ସହିତ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ କୁକି ଗ୍ରହଣ କରିଛି

en: redefine the XML for a domain's saved state file
or: ଡମେନର ସଂରକ୍ଷିତ ସ୍ଥିତି ଫାଇଲ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ XML କୁ ପୁନଃବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତୁ

en: refresh a pool
or: ଗୋଟିଏ ପୁଲକୁ ସତେଜ କରନ୍ତୁ

en: remote_open: for 'ext' transport, command is required
or: remote_open: 'ext' ପରିବହନ ପାଇଁ, ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଆବଶ୍ୟକ

en: remote_open: transport in URL not recognised (should be tls|unix|ssh|ext|tcp|libssh2)
or: remote_open:URL ରେ ପରିବହନ ଚିହ୍ନିତ ନୁହଁ (tls|unix|ssh|ext|tcp|libssh2 ହେବା ଉଚିତ)

en: remove all associated storage volumes (use with caution)
or: ସମସ୍ତ ସମ୍ପୃକ୍ତ ସଂରକ୍ଷଣ ଭଲ୍ୟୁମଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ (ସାବଧାନତାର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ)

en: remove all domain snapshot metadata, if inactive
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଥିଲେ, ସମସ୍ତ ଡମେନ ଆଶୁଚିତ୍ର ଅଧିତଥ୍ୟକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: remove domain managed state file
or: ଡମେନ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ସ୍ଥିତି ଫାଇଲକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: rename to new name during migration (if supported)
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସମୟରେ ନୂତନ ନାମରେ ପୁନଃନାମକରଣ କରନ୍ତୁ (ଯଦି ସମର୍ଥିତ)

en: reply was missing return data
or: ଉତ୍ତରରେ ଫେରସ୍ତ ତଥ୍ୟ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: report daemon version too
or: ଡେମନ ଦୃଶ୍ୟକୁ ମଧ୍ଯ ଖବର କରନ୍ତୁ

en: report domain state
or: ଡମେନ ସ୍ଥିତି ଖବର କରନ୍ତୁ

en: requested authentication type %s rejected
or: ଅନୁରୋଧିତ ପ୍ରାଧିକରଣ ପ୍ରକାର %s କୁ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି

en: requested device does not exist
or: ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ଉପକରଣ ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: requested size of the cache (in bytes) used for compression
or: ସଙ୍କୋଚନରେ ବ୍ୟବହୃତ କ୍ୟାଶେର ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ଆକାର (ବାଇଟରେ)

en: requested vcpus is greater than max allowable vcpus for the domain: %d > %d
or: ଏହି ପରିସର ପାଇଁ ଅନୁରୋଧିତ vcpus ଟି ସର୍ବାଧିକ ଅନୁମୋଦିତ vcpus ଠାରୁ ଅଧିକ: %d > %d

en: require atomic operation
or: ଏଟମିକ ପ୍ରୟୋଗ ଆବଶ୍ୟକ

en: reset a domain
or: ଗୋଟିଏ ଡମେନକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: reset node device
or: ନୋଡ ଉପକରଣକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: reset the domain after core dump
or: କୋର ଡମ୍ପ ପରେ ଡମେନକୁ ପୁନସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: resize a vol
or: ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: resource busy
or: ଉତ୍ସ ବ୍ୟସ୍ତ

en: resource relabeling is not compatible with 'none' label type
or: ଉତ୍ସ ପୁନଃ ନାମକରଣ 'କିଛି ନୁହଁ' ନାମପଟି ପ୍ରକାର ସହିତ ସୁସଂଗତ ନୁହଁ

en: restore a domain from a saved state in a file
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲର ସଂରକ୍ଷିତ ଅବସ୍ଥାରୁ ଗୋଟିଏ ପରିସରକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: restore domain into paused state
or: ବିରତି ଅବସ୍ଥାରୁ ଗୋଟିଏ ଡମେନକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: restore domain into running state
or: ଚାଲିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଡମେନକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: restored
or: ପୁନଃସ୍ଥାପିତ

en: result too large: %llu
or: ଫଳାଫଳ ଅତି ବଡ଼ ଅଟେ: %llu

en: resume a domain
or: ଗୋଟିଏ ପରିସରକୁ ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: resume operation failed
or: ପୁନଃ ଚଳନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଫଳ ହେଲା

en: resuming after dump failed
or: ଡମ୍ପ ବିଫଳ ହେବା ପରେ ପୁନଃଚାଳନ କରୁଅଛି

en: resuming after snapshot failed
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ବିଫଳ ହେବା ପରେ ପୁନଃଚାଳନ କରୁଅଛି

en: return the pool uuid rather than pool name
or: ପୁ ଲ ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତେ ପୁଲ uuid ଫେରାଇଥାଏ

en: returned buffer is not same size as requested
or: ଫେରି ପାଇଥିବା ବଫର ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ପରି ସମାନ ନୁହଁ

en: returns the storage pool for a given volume key or path
or: ଏକ ପ୍ରଦତ୍ତ ଭଲ୍ୟୁମ କି କିମ୍ବା ପଥ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲ ଫେରାଇଥାଏ

en: returns the volume key for a given volume name or path
or: ଏକ ପ୍ରଦତ୍ତ ଭଲ୍ୟୁମ ନାମ କିମ୍ବା ପଥ ପାଇଁ ଭଲ୍ୟୁମ କି ଫେରାଇଥାଏ

en: returns the volume name for a given volume key or path
or: ଏକ ପ୍ରଦତ୍ତ ଭଲ୍ୟୁମ କି କିମ୍ବା ପଥ ପାଇଁ ଭଲ୍ୟୁମ ନାମ ଫେରାଇଥାଏ

en: returns the volume path for a given volume name or key
or: ଏକ ପ୍ରଦତ୍ତ ଭଲ୍ୟୁମ ନାମ କିମ୍ବା କି ପାଇଁ ଭଲ୍ୟୁମ ପଥ ଫେରାଇଥାଏ

en: reuse any existing external files
or: କୌଣସି ସ୍ଥିତବାନ ବାହ୍ୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ପୁନଃ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: reuse existing destination
or: ସ୍ଥିତବାନ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳକୁ ପୁନଃବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: reuse is not supported with this QEMU binary
or: ପୁନଃବ୍ୟବହାର ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: revert to current snapshot
or: ପ୍ରଚଳିତ ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: rollback to previous restore point
or: ପୂର୍ବ ପୁନଃସ୍ଥାପନ ବିନ୍ଦୁକୁ ପଛାଇବା

en: root element was not source
or: ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଉପାଦାନଟି ଉତ୍ସ ନୁହଁ

en: rule node requires action attribute
or: ନିୟମ ନୋଡ କାର୍ଯ୍ୟ ଗୁଣକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: rule node requires direction attribute
or: ନିୟମ ନୋଡ ଦିଗ ଗୁଣ ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: running
or: ଚାଲୁଅଛି

en: sasl start reply data too long %d
or: sasl ଆରମ୍ଭ ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟଟି ବହୁତ ବଡ଼ %d

en: sasl step reply data too long %d
or: sasl ପଦକ୍ଷେପ ଉତ୍ତର ତଥ୍ୟଟି ଅତ୍ଯଧିକ ବଡ଼ %d

en: save a domain state to a file
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲରେ ପରିସର ଅବସ୍ଥାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: save canceled
or: ସଂରକ୍ଷଣ କ୍ରିୟା ବାତିଲ ହୋଇଛି

en: save image is incomplete
or: ପ୍ରତିଛବି ସଂରକ୍ଷଣ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଛି

en: saved
or: ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇଛି

en: saved state domain information in XML
or: XML ରେ ସଂରକ୍ଷିତ ସ୍ଥିତି ଡମେନ ସୂଚନା

en: saved state file to edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରିବାକୁ ଥିବା ସଂରକ୍ଷିତ ସ୍ଥିତି ଫାଇଲ

en: saved state file to modify
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ଥିବା ସଂରକ୍ଷିତ ସ୍ଥିତି

en: saved state file to read
or: ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଥିବା ସଂରକ୍ଷିତ ସ୍ଥିତି ଫାଇଲ

en: saving
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରୁଅଛି

en: saving domain '%s' failed to allocate space for metadata
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପରିସର '%s' ଅଧିତଥ୍ୟ ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: saving domain '%s' to '%s': open failed
or: ପରିସର '%s' କୁ '%s' ରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରୁଅଛି: ଖୋଲିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: saving domain '%s' to '%s': write failed
or: ପରିସର '%s' କୁ '%s' ରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରୁଅଛି: ଲେଖିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: screenshot of a current domain console
or: ପ୍ରଚଳିତ ଡମେନ କୋନସୋଲର ଆଶୁଚିତ୍ର

en: script used to bridge network interface
or: ନେଟୱାର୍କ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହୃତ ସ୍କ୍ରପ୍ଟ

en: scripts are not supported on interfaces of type %s
or: ସ୍କ୍ରିପ୍ଟଗୁଡ଼ିକ %s ପ୍ରକାରର ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: sdl not supported by '%s'
or: sdl '%s' ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: secret '%s' does not have a value
or: ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟ '%s' ର କୌଣସି ମୂଲ୍ୟ ନାହିଁ

en: secret UUID
or: ଗୁପ୍ତ UUID

en: secret attributes in XML
or: XML ରେ ଗୁପ୍ତ ଗୁଣଗୁଡ଼ିକ

en: secret is private
or: ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟଟି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଟେ

en: secrets already defined
or: ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟକୁ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଛି

en: security DOI string exceeds max %d bytes
or: ସୁରକ୍ଷା DOI ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ସର୍ବାଧିକ %d ବାଇଟକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଯାଇଛି

en: security doi exceeds maximum: %zu
or: ସୁରକ୍ଷା doi ସର୍ବାଧିକକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି: %zu

en: security image label already defined for VM
or: VM ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତିଛବି ମଡେଲ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଛି

en: security imagelabel is missing
or: ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତିଛବି ନାମପଟି ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି

en: security label already defined for VM
or: VM ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷା ମଡେଲ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଛି

en: security label driver mismatch: '%s' model configured for domain, but hypervisor driver is '%s'.
or: ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର ଡ୍ରାଇଭର ମେଳଖାଉନାହିଁ: '%s' ମଡେଲ ପରିସର ପାଇଁ ବିନ୍ୟାସିତ, କିନ୍ତୁ ହାଇପରଭାଇଜର ଡ୍ରାଇଭରଟି ହେଉଛି '%s'.

en: security label exceeds maximum length: %d
or: ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର ସର୍ବାଧିକ ଲମ୍ବକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଅଛି: %d

en: security label exceeds maximum: %zd
or: ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର ସର୍ବାଧିକକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି: %zd

en: security label exceeds maximum: %zu
or: ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର ସର୍ବାଧିକକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି: %zu

en: security label is missing
or: ସୁରକ୍ଷା ନାମପଟି ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: security model exceeds maximum: %zu
or: ସୁରକ୍ଷା ମଡେଲ ସର୍ବାଧିକକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି: %zu

en: security model string exceeds max %d bytes
or: ସୁରକ୍ଷା ମଡେଲ ସର୍ବାଧିକ %d ବାଇଟକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଯାଇଛି

en: sending of PortProfileRequest failed.
or: PortProfileRequest ପ୍ରେରଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: serial of disk device
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣର କ୍ରମ

en: set a secret value
or: ଗୋଟିଏ ଗୁପ୍ତ ମୂଲ୍ୟ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: set domain to be paused on next start
or: ପରବର୍ତ୍ତି ଆରମ୍ଭ ସମୟରେ ଡମେନକୁ ନଚାଲିବା ପାଇଁ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: set domain to be paused on restore
or: ପୁନଃସ୍ଥାପନ ସମୟରେ ବିରତି ଦେବାକୁ ଥିବା ଡମେନକୁ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: set domain to be running on next start
or: ପରବର୍ତ୍ତି ଆରମ୍ଭ ସମୟରେ ଡମେନକୁ ଚାଲିବା ପାଇଁ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: set domain to be running on restore
or: ପୁନଃସ୍ଥାପନରେ ଚାଲୁଥିବା ଡମେନକୁ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: set link state of a virtual interface
or: ଏକ ଆଭାସୀ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର ଲିଙ୍କ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: set maximum limit on next boot
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ବୁଟ ସମୟରେ ସର୍ବାଧିକ ସୀମା ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: set maximum tolerable downtime
or: ସର୍ବାଧିକ ସହନଶୀଳ ଆହରଣ ସମୟକୁ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: setting ACPI S3 not supported
or: ACPI S3 କୁ ସେଟ କରିବା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: setting ACPI S4 not supported
or: ACPI S4 କୁ ସେଟ କରିବା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: setting VNC password failed
or: VNC ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: setting disk password is not supported
or: ଡିସ୍କ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ସେଟ କରିବା ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: setting up HAL callbacks failed
or: HAL କଲବ୍ୟାକ୍‌ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: setuid or setgid failed
or: setuid କିମ୍ବା setgid ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: sexpr2string failed
or: sexpr2string ବିଫଳ

en: sgio is only supported for scsi host device
or: sgio ହିଁ କେବଳ scsi ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ପାଇଁ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ

en: sgio of shared disk '%s' conflicts with other active domains
or: ସହଭାଗୀ ଡିସ୍କ '%s' ର sgio ଅନ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ଡମେନଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ଦ୍ୱନ୍ଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ

en: sgio of shared disk 'pool=%s' 'volume=%s' conflicts with other active domains
or: ସହଭାଗୀ ଡିସ୍କର sgio  'pool=%s' 'volume=%s' ଅନ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ଡମେନଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ଦ୍ୱନ୍ଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ

en: show domain cpu statistics
or: ଡମେନ cpu ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: show domain title
or: ଡମେନ ଶୀର୍ଷକ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: show free memory for all NUMA cells
or: ସମସ୍ତ NUMA ସେଲଗୁଡ଼ିକ ମୁକ୍ତ ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥାଏ

en: show inactive defined XML
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା XML କୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: show or set domain's description or title
or: ଡମେନର ବର୍ଣ୍ଣନା କିମ୍ବା ଶୀର୍ଷକ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: show version
or: ସଂସ୍କରଣ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: show/set scheduler parameters
or: ନିୟୋଜକ ପ୍ରାଚଳକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ/ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ

en: shut off
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: shutdown
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: shutdown operation failed
or: ବନ୍ଦକରିବା ପ୍ରୟୋଗ ବିଫଳ ହେଲା

en: shutting down
or: ବନ୍ଦ ହେଉଅଛି

en: signum value %d is out of range
or: signum ମୂଲ୍ୟ %d ଟି ସୀମା ବାହାରେ ଅଛି

en: size > maximum buffer size
or: ଆକାର > ସର୍ବାଧିକ ବଫର ଆକାର

en: size must be less than %llu
or: ଆକାର ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ %llu ରୁ କମ ହେବା ଉଚିତ

en: size of the vol, as scaled integer (default bytes)
or: ଭଲ୍ୟୁମର ଆକାର, ଗଣନ ସଂଖ୍ୟା ଭାବରେ ମପାଯାଇଥାଏ (ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ବାଇଟ)

en: skipped non-absolute path
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହୋଇନଥିବା ପଥକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦେଉଅଛି

en: skipped restricted file
or: ଅବରୋଧିତ ଫାଇଲକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦେଉଅଛି

en: snapshot %s disappeared from list
or: ଆଶୁଚିତ୍ର %s ତାଲିକାରୁ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଛି

en: snapshot '%s' does not have a parent
or: ଆଶୁଚିତ୍ର '%s' ର କୌଣସି ମୂଖ୍ୟ ସ୍ତର ନାହିଁ

en: snapshot '%s' has no parent
or: ଆଶୁଚିତ୍ର '%s' ର ମୂଳ ଉତ୍ସ ନାହିଁ

en: snapshot information
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ସୂଚନା

en: snapshot name
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ନାମ

en: snapshotName is null
or: snapshotName ଟି ଖାଲି ଅଛି

en: sndbuf must be a positive integer
or: sndbuf ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ଯୁକ୍ତାତ୍ମକ ସଂଖ୍ୟା ହୋଇଥିବ

en: socketpair failed
or: ସକେଟ ଯୁଗଳ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: sockpair failed
or: sockpair ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: socks field in JSON was not an array
or: JSON ରେ socks ସ୍ଥାନଟି ଏକ ଆରେ ନୁହଁ

en: source config data format
or: ଉତ୍ସ config ତଥ୍ୟ ଶୈଳୀ

en: source device for underlying storage
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଭଣ୍ଡାର ପାଇଁ ଉତ୍ସ ଉପକରଣ

en: source name for underlying storage
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଭଣ୍ଡାର ପାଇଁ ଉତ୍ସ ନାମ

en: source of disk device
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣର ଉତ୍ସ

en: source of network interface
or: ନେଟୱାର୍କ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର ଉତ୍ସ

en: source of the media
or: ମେଡ଼ିଆର ଉତ୍ସ

en: source path for underlying storage
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଭଣ୍ଡାର ପାଇଁ ଉତ୍ସ ପଥ

en: source-host for underlying storage
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଭଣ୍ଡାର ପାଇଁ ଉତ୍ସ-ଆଧାର

en: spapr-vio address %#llx already in use
or: spapr-vio address %#llx ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି

en: spice TLS port set in XML configuration, but TLS is disabled in qemu.conf
or: XML ସଂରଚନାରେ spice TLS ପୋର୍ଟ ସେଟ କରିଥାଏ, କିନ୍ତୁ TLS qemu.conf ରେ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଥାଏ

en: spice channel missing name/mode
or: ସ୍ପାଇସ ଚ୍ୟାନେଲ ଅନୁପସ୍ଥିତ ନାମ/ଧାରା

en: spice clipboard missing copypaste
or: ସ୍ପାଇସ କ୍ଲିପବୋର୍ଡରେ ନକଲ କରିବା ଲଗଇବା ନଥାଏ

en: spice graphics are not supported with this QEMU
or: spice ଆଲେଖିକଗୁଡ଼ିକ ଏହି QEMU ସହିତ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: spice image missing compression
or: ସ୍ପାଇସ ପ୍ରତିଛବି ଅନୁପସ୍ଥିତ ସଙ୍କୋଚନ

en: spice jpeg missing compression
or: ସ୍ପାଇସ jpeg ଅନୁପସ୍ଥିତ ସଙ୍କୋଚନ

en: spice mouse missing mode
or: ସ୍ପାଇସ ମାଉସରେ ପଦ୍ଧତି ନଥାଏ

en: spice playback missing compression
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ସଙ୍କୋଚନକୁ  ସ୍ପାଇସ ଚଲାଇଥାଏ

en: spice streaming missing mode
or: ସ୍ପାଇସ ଧାରାରେ ପଦ୍ଧତି ନଥାଏ

en: spice zlib missing compression
or: ସ୍ପାଇସ zlib ଅନୁପସ୍ଥିତ ସଙ୍କୋଚନ

en: spiceport not supported in this QEMU binary
or: spiceport ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକରେ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: spicevmc device type only supports virtio
or: spicevmc ଉପକରଣ ପ୍ରକାର କେବଳ virtio କୁ ସହାୟତା କରିଥାଏ

en: spicevmc not supported in this QEMU binary
or: spicevmc ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: splash timeout is not supported by this QEMU binary
or: ଏହି QEMU ବାଇନାରୀ ଦ୍ୱାରା splash ସମୟ ସମାପ୍ତି ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: start a (previously defined) inactive domain
or: (ପୂର୍ବରୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରାଯାଇଥିବା) ଗୋଟିଏ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପରିସରକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: start a (previously defined) inactive network
or: (ପୂର୍ବରୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରାଯାଇଥିବା) ଗୋଟିଏ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ନେଟୱାର୍କକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: start a (previously defined) inactive pool
or: (ପୂର୍ବରୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରାଯାଇଥିବା) ଗୋଟିଏ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପୁଲକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: start a physical host interface (enable it / "if-up")
or: ଗୋଟିଏ ଭୌତିକ ଆଧାର ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ (ଏହାକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ / "if-up")

en: start a physical host interface.
or: ଗୋଟିଏ ଭୌତିକ ଆଧାର ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: start cell %d out of range (0-%d)
or: ଆରମ୍ଭ କୋଷ %d ସୀମା ବାହାରେ (0-%d)

en: start_cpu %d larger than maximum of %d
or: start_cpu %d  %d ର ସର୍ବାଧିକ ମୂଲ୍ୟ ଠାରୁ  ଅଧିକ

en: started
or: ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

en: stat of '%s' failed
or: '%s' ର stat ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: stats->wr_bytes would overflow 64 bit counter for domain %d
or: stats->wr_bytes ଟି ଡମେନ %d ପାଇଁ 64 ବିଟରୁ ଅଧିକ ହୋଇଥାଏ

en: stopped, with no saved guests
or: ଅଟକିଯାଇଛି, କୌଣସି ସଂରକ୍ଷିତ ଅତିଥି ବିନା

en: stopped, with saved guests
or: ଅଟକିଯାଇଛି, ସଂରକ୍ଷିତ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ସହିତ

en: storage pool '%s' is already active
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ '%s'ଟି ପୂର୍ବରୁ ସକ୍ରିୟ ଅଛି

en: storage pool '%s' is not active
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ '%s'ଟି ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: storage pool '%s' is still active
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲ '%s' ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସକ୍ରିୟ ଅଛି

en: storage pool does not support building encrypted volumes from other volumes
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ସ୍ଥିତବାନ ଭଲ୍ୟୁମରୁ ଭଲ୍ୟୁମ ନିର୍ମାଣକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: storage pool does not support encrypted volumes
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ସଂଗୁପ୍ତ ଆକାରଗୁଡ଼ିକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: storage pool does not support vol deletion
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ vol ଅପସାରଣକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: storage pool does not support volume creation
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ଆକାର ନିର୍ମାଣକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: storage pool does not support volume creation from an existing volume
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ସ୍ଥିତବାନ ଭଲ୍ୟୁମରୁ ଭଲ୍ୟୁମ ନିର୍ମାଣକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: storage pool doesn't support volume download
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ଆକାର ଆହରଣକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: storage pool doesn't support volume upload
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ଆକାର ଧାରଣକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: storage pool doesn't support volume wiping
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ଆକାର ଲିଭାଇବାକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: storage pool information
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ସୂଚନା

en: storage pool is not active
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲଟି ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: storage vol already exists
or: ଭଣ୍ଡାର vol ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି

en: storage vol information
or: ଭଣ୍ଡାର vol ସୂଚନା

en: storage volume name '%s' already in use.
or: ଭଣ୍ଡାର ଭଲ୍ୟୁମ ନାମ '%s' ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାରରେ ଅଛି।

en: stream aborted with unexpected status %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସ୍ଥିତି %d ସହିତ ଧାରା ପରିତ୍ୟାଗ ହୋଇଥିଲା

en: stream already has a callback registered
or: ଧାରାରେ ପୂର୍ବରୁ କଲ ବ୍ୟାକକୁ ପଞ୍ଜିକୃତ କରାହୋଇଛି

en: stream does not have a callback registered
or: ଧାରାରେ କୌଣସି କଲ ବ୍ୟାକକୁ ପଞ୍ଜିକୃତ କରାହୋଇନାହିଁ

en: stream had I/O failure
or: ଧାରାରେ I/O ବିଫଳତା ଥାଏ

en: stream had unexpected termination
or: ଧାରାରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଥାଏ

en: stream is not open
or: ଧାରାଟି ଖୋଲା ନାହିଁ

en: string
or: ବାକ୍ଯଖଣ୍ଡ

en: string parameter '%s' unsupported
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ପ୍ରାଚଳ '%s' ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: string parameter name '%.*s' too long
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ପ୍ରାଚଳ ନାମ '%.*s' ଟି ବହୁତ ବଡ଼

en: subdriver of disk device
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣର ସବ-ଡ୍ରାଇଭର (ଉପଚାଳକ)

en: suspend a domain
or: ଗୋଟିଏ ପରିସରକୁ ସ୍ଥଗିତ କରନ୍ତୁ

en: suspend a domain gracefully using power management functions
or: ଶକ୍ତି ପରିଚାଳନା କାର୍ୟ୍ୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ଏକ ଡମେନକୁ ଭଲ ଭାବରେ ନିଲମ୍ବିତ କରନ୍ତୁ

en: suspend the host node for a given time duration
or: ଏକ ପ୍ରଦତ୍ତ ସମୟ ସୀମା ପାଇଁ ହୋଷ୍ଟ ନୋଡକୁ ନିଲମ୍ବିତ କରନ୍ତୁ

en: sysconf(_SC_OPEN_MAX) failed
or: sysconf(_SC_OPEN_MAX) ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: sysinfo must contain a type attribute
or: sysinfo ଏକ ପ୍ରକାର ଗୁଣ ଧାରଣ କରିବା ଉଚିତ

en: system call error
or: system call ତୃଟି

en: system:
or: ତନ୍ତ୍ର:

en: take a live snapshot
or: ଏକ ଜୀବନ୍ତ ଆଶୁଚିତ୍ର ନିଅନ୍ତୁ

en: take a screenshot of a current domain console and store it into a file
or: ପ୍ରଚଳିତ ଡମେନ କୋନସଲର ଗୋଟିଏ ଆଶୁଚିତ୍ର ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ତାହାକୁ ଏକ ଫାଇଲରେ ରଖନ୍ତୁ

en: take snapshot but create no metadata
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ନିଅନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଅଧିତଥ୍ୟ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: target %s already exists
or: ଲକ୍ଷ୍ୟ %s ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି

en: target %s already exists.
or: ଲକ୍ଷ୍ୟ %s ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି।

en: target %s doesn't exist.
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ %s ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ।

en: target %s:%d already exists
or: ଲକ୍ଷ୍ୟ %s:%d ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି

en: target '%s' already exists
or: ଲକ୍ଷ୍ୟ '%s' ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ

en: target config data type format
or: ଲକ୍ଷ୍ୟ config ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାର ଶୈଳୀ

en: target device type
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର

en: target for underlying storage
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଭଣ୍ଡାର ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ

en: target must be 0 for controller fdc
or: ନିୟନ୍ତ୍ରକ fdc ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ 0 ହେବା ଉଚିତ

en: target must be 0 for controller model 'lsilogic'
or: ନିୟନ୍ତ୍ରକ ମଡେଲ 'lsilogic' ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ 0 ହେବା ଉଚିତ

en: target must be 0 for ide controller
or: ide ନିୟନ୍ତ୍ରକ ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ 0 ହେବା ଉଚିତ

en: target must be 0 for scsi host device if its controller model is 'lsilogic'
or: scsi ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ପାଇଁ  ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳଟି 0 ହେବା ଉଚିତ ଯଦି ଏହାର ନିୟନ୍ତ୍ରକ ମଡେଲ ହେଉଛି 'lsilogic'

en: target network name
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥ ନେଟୱାର୍କ ନାମ

en: target of disk device
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣର ଲକ୍ଷ୍ଯ

en: target type must be specified for %s device
or: %s ଉପକରଣ ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ଯ ସ୍ଥାନ ପ୍ରକାର ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯିବା ଉଚିତ

en: template '%s' does not exist
or: ଛାଞ୍ଚ '%s' ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: template does not exist
or: ନମୁନା ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: template name exceeds maximum length
or: ନମୁନା ନାମ ସର୍ବାଧିକ ଲମ୍ବକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଅଛି

en: terminate gracefully
or: ଭଲ ଭାବରେ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: terminated abnormally
or: ଭୁଲ ଉପାୟରେ ବନ୍ଦ କରାଯାଇଛି

en: testOpen: supply a path or use test:///default
or: testOpen: ଗୋଟିଏ ପଥ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା test:///default କୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

en: the MAC address '%s' matches multiple interfaces
or: MAC ଠିକଣା '%s' ଏକାଧିକ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସହିତ ମେଳ ଖାଇଥାଏ

en: the QEMU binary %s does not support smbios settings
or: QEMU ବାଇନାରୀ %s smbios ସଂରଚନାକୁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: the QEMU binary does not support kqemu
or: QEMU ବାଇନାରୀ kqemu କୁ ସହାୟତା କରେ ନାହିଁ

en: the QEMU binary does not support kvm
or: QEMU ବାଇନାରୀ kvm କୁ ସହାୟତା କରେ ନାହିଁ

en: the codeset of keycodes, default:linux
or: କିକୋର୍ଡର କୋଡ ସେଟ, ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ:linux

en: the default lockspace already exists
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ lockspace ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ

en: the disk password is incorrect
or: ଡିସ୍କ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତଟି ଭୁଲ ଅଟେ

en: the interface uses a direct mode, but has no source dev
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ସିଧାସଳଖ ଧାରା ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଉତ୍ସ dev ନାହିଁ

en: the interface uses a hostdev mode, but has no hostdev
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଗୋଟିଏ hostdev ଧାରା ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି hostdev ନାହିଁ

en: the key code
or: କି ସଂକେତ

en: the machine has no snapshot
or: ମେସିନରେ କୌଣସି ଆଶୁଚିତ୍ର ନାହିଁ

en: the process ID
or: ପ୍ରକ୍ରିୟା ID

en: the result won't fit into REMOTE_NODE_MAX_CELLS
or: ଫଳାଳଫଟି REMOTE_NODE_MAX_CELLS ରେ ମିଶିବ ନାହିଁ

en: the signal number or name
or: ସଂକେତ ସଂଖ୍ୟା କିମ୍ବା ନାମ

en: the snapshot '%s' does not exist, and was not loaded
or: ଆଶୁଚିତ୍ର '%s' ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ, ଏବଂ ତାହାକୁ ଧାରଣ କରାଯାଇନଥିଲା

en: the state to restore
or: ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରାଯିବା ଅବସ୍ଥା

en: the time (in milliseconds) how long the keys will be held
or: ସମୟ (ମିଲି ସେକେଣ୍ଡରେ) କେତେ ସମୟ କିଗୁଡ଼ିକୁ ଧରାଯିବ

en: there is another transaction running.
or: ଅନ୍ୟ ଏକ କାରବାର ଚାଲିଛି।

en: this QEMU binary lacks multiple smartcard support
or: ଏହି QEMU ବାଇନାରୀରେ ଏକାଧିକ ସ୍ମାର୍ଟକାର୍ଡ ସହାୟତା ନାହିଁ

en: this QEMU binary lacks smartcard host mode support
or: ଏହି QEMU ବାଇନାରୀରେ ସ୍ମାର୍ଟକାର୍ଡ ହୋଷ୍ଟ ଧାରା ସହାୟତା ନାହିଁ

en: this QEMU binary lacks smartcard passthrough mode support
or: ଏହି QEMU ବାଇନାରୀ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ଯାତାୟାତ ଧାରାକୁ ସହାୟତା କରିଥାଏ

en: this disk doesn't support update
or: ଏହି ଡିସ୍କ ଅଦ୍ୟତନକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ

en: this domain does not have a device to delete snapshots
or: ଏହି ଡମେନରେ ଆଶୁଚିତ୍ର ଅପସାରଣ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଉପକରଣ ନାହିଁ

en: this domain does not have a device to load snapshots
or: ଏହି ଡମେନରେ ଆଶୁଚିତ୍ର ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଉପକରଣ ନାହିଁ

en: this domain does not have a device to take snapshots
or: ଏହି ଡମେନରେ ଆଶୁଚିତ୍ର ନେବା ପାଇଁ କୌଣସି ଉପକରଣ ନାହିଁ

en: this domain exists already
or: ଏହି ପରିସରଟି ପୂର୍ବରୁ ରହିଛି

en: this network exists already
or: ଏହି ନେଟୱାର୍କ ପୂର୍ବରୁ ରହିଛି

en: this platform is missing dlopen
or: ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ dlopen ନାହିଁ

en: this qemu doesn't support the rng-egd backend
or: ଏହି qemu rng-egd ପୃଷ୍ଠଭୂମିକୁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: this qemu doesn't support the rng-random backend
or: ଏହି qemu rng-random ପୃଷ୍ଠଭୂମିକୁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: time to set
or: ସେଟ କରିବା ସମୟ

en: time_t overflow
or: time_t ଅତିପ୍ରବାହ

en: timeout must be positive
or: ସମୟ ସମାପ୍ତି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯୁକ୍ତାତ୍ମକ ହେବା ଉଚିତ

en: timeout seconds. must be positive.
or: ସମୟ ସମାପ୍ତି ମୂଲ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯୁକ୍ତାତ୍ମକ ହେବା ଉଚିତ।

en: too many NUMA cells: %d > %d
or: ଅତ୍ୟଧିକ NUMA କୋଷ: %d > %d

en: too many conflicts when generating a uuid
or: uuid ସୃଷ୍ଟିକରିବା ସମୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ

en: too many disk snapshot requests for domain
or: ଡମେନ ପାଇଁ ବହୁସଂଖ୍ଯକ ଡିସ୍କ ଆଶୁଚିତ୍ର ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି

en: too many drivers registered
or: ଅନେକ ଡ୍ରାଇଭର ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛନ୍ତି

en: too many drivers registered in %s
or: %s ରେ ଅନେକ ଡ୍ରାଇଭର ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛନ୍ତି

en: too many keycodes
or: ଅତ୍ୟଧିକ କି ସଂକେତ

en: too many memory stats requested: %d > %d
or: ବହୁସଂଖ୍ଯକ ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି: %d > %d

en: too many secrets for qcow encryption
or: qcow ସଂଗୁପ୍ତକରଣ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଗୁପ୍ତତଥ୍ୟ

en: top '%s' in chain for '%s' has no backing file
or: ଶୃଙ୍ଖଳରେ ଉପର '%s' ରେ '%s' ପାଇଁ କୌଣସି ସଂରକ୍ଷିତ ଫାଇଲ ନାହିଁ

en: topology syntax error
or: ରୂପରେଖା ବାକ୍ଯ ବିନ୍ଯାସ ତୃଟି

en: total I/O operations limit per second
or: ସମୁଦାୟ ସେକେଣ୍ଡ ପ୍ରତି I/O ପ୍ରୟୋଗ ସୀମା

en: total and read/write bytes_sec cannot be set at the same time
or: ସମୁଦାୟ ଏବଂ ପଠନ/ଲିଖନ bytes_sec କୁ ଏକ ସମୟରେ ସେଟ କରିପାରିବେ

en: total and read/write iops_sec cannot be set at the same time
or: ସମୁଦାୟ ଏବଂ ପଠନ/ଲିଖନ  iops_sec କୁ ଏକ ସମୟରେ ସେଟ କରିପାରିବେ

en: total and read/write of bytes_sec cannot be set at the same time
or: ସମୁଦାୟ ଏବଂ ପଠନ/ଲିଖନ bytes_sec କୁ ଏକ ସମୟରେ ସେଟ କରିପାରିବେ

en: total and read/write of iops_sec cannot be set at the same time
or: ସମୁଦାୟ ଏବଂ ପଠନ/ଲିଖନ  iops_sec କୁ ଏକ ସମୟରେ ସେଟ କରିପାରିବେ

en: total duration of flushes (ns):
or: ଫ୍ଲାଶଗୁଡ଼ିକର ସମୁଦାୟ ଅବଧି (ns):

en: total duration of reads (ns):
or: ପଠନଗୁଡ଼ିକର ସମୁଦାୟ ଅବଧି (ns):

en: total duration of writes (ns):
or: ଲେଖିବା ପାଇଁ ସମୁଦାୟ ଅବଧି (ns):

en: transient disks not supported yet
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଡିସ୍କଗୁଡ଼ିକ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: transient domains do not have any persistent config
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଡମେନଗୁଡ଼ିକରେ କୌଣସି ସ୍ଥାୟୀ ବିନ୍ୟାସ ନାହିଁ

en: transport methods unix, ssh and ext are not supported under Windows
or: ପରିବହନ ପ୍ରଣାଳୀ unix, ssh ଏବଂ ext ଗୁଡ଼ିକ Windowsରେ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: tray is only valid for cdrom and floppy
or: ଟ୍ରେ କେବଳ cdrom ଏବଂ ଫ୍ଲପି ପାଇଁ  ବୈଧ

en: try harder on risky reverts
or: ବିପଦଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଧିକ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ

en: tty console
or: tty କୋନଶୋଲ

en: tunnelled migration
or: ଟନେଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ

en: tunnelled migration failed to read from qemu
or: ଟନେଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ qemu ରୁ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: tunnelled migration requested but NULL stream passed
or: ଟନେଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣକୁ ଅନୁରୋଧ କରାହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ NULL ଧାରାକୁ ଛଡ଼ାହୋଇନାହିଁ

en: tunnelled offline migration does not make sense
or: ଟ୍ୟନେଲ ହୋଇଥିବା ଅଫଲାଇନ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର କିଛି ଅର୍ଥ ନଥାଏ

en: type of source (block|file)
or: ଉତ୍ସ ପ୍ରକାର (ବ୍ଲକ|ଫାଇଲ)

en: type of storage pool sources to discover
or: ଆବିଷ୍କାର କରିବା ପାଇଁ ପୁଲ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକର ଭଣ୍ଡାର

en: type of storage pool sources to find
or: ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଭଣ୍ଡାର ପୁଲଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରକାର

en: type of the pool
or: ପୁଲର ପ୍ରକାର

en: type of update (add-first, add-last (add), delete, or modify)
or: ଅଦ୍ୟତନ ପ୍ରକାର (ପ୍ରଥମେ ଯୋଗ, ଶେଷରେ ଯୋଗ (ଯୋଗ), ଅପସାରଣ, କିମ୍ବା ପରିବର୍ତ୍ତନ)

en: udev scan devices returned %d
or: udev କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ ଉପକରଣ %d ଫେରାଇଥାଏ

en: udev_monitor_new_from_netlink returned NULL
or: udev_monitor_new_from_netlink କିଛି ଫେରାଇ ନାହିଁ

en: uid and gid should be mapped both
or: uid ଏବଂ gid ଉଭୟଙ୍କ ସହିତ ମିଶୁଥିବା ଉଚିତ

en: uml state driver is not active
or: uml ସ୍ଥିତି ଡ୍ରାଇଭରଟି ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ

en: umlStartup: out of memory
or: umlStartup: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନର ଅଭାବ

en: unable to access device %s
or: ଉପକରଣ %s କୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to access disk %s
or: ଡିସ୍କ %s କୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to add SSH host key for host '%s': %s
or: ହୋଷ୍ଟ '%s' ପାଇଁ SSH ହୋଷ୍ଟ କି ଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: unable to add host net: %s
or: ହୋଷ୍ଟ ନେଟକୁ ଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: unable to allocate security context
or: ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ  ବଣ୍ଟନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to allocate socket security context '%s'
or: ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ '%s'କୁ ସକେଟ ବଣ୍ଟନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to change config on '%s' graphics type
or: '%s' ଆଲେଖିକ ପ୍ରକାର ଉପରେ ସଂରଚନାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to change config on '%s' network type
or: '%s' ନେଟୱର୍କ ପ୍ରକାର ଉପରେ ବିନ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to clear socket security context '%s'
or: ସକେଟ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ '%s'କୁ ସଫା କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to close %s
or: %s କୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to close file %s
or: ଫାଇଲ %sକୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to close pipe
or: ପାଇପ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to connect to '%s:%s'
or: '%s:%s' କୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to create hugepage path %s
or: ବୃହତ ପୃଷ୍ଠା ପଥ %s ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ

en: unable to create pipe for %s
or: %s ପାଇଁ ପାଇପ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to create rundir %s: %s
or: rundir %s କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: unable to create socket pair
or: ସକେଟ ଯୁଗଳ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to determine array size
or: ଆରେ ଆକାର ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to determine if snapshot has parent
or: ଆଶୁଚିତ୍ରରେ ମୂଖ୍ୟ ସ୍ତର ଥିଲେ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to determine original VLAN
or: ପ୍ରକୃତ VLAN କୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to execute QEMU agent command '%s'
or: QEMU ସଦସ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ '%s'କୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to execute QEMU agent command '%s': %s
or: QEMUସଦସ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ '%s' କୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: unable to execute QEMU command '%s'
or: QEMU ନିର୍ଦ୍ଦେଶ '%s'କୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to execute QEMU command '%s': %s
or: QEMU ନିର୍ଦ୍ଦେଶ '%s' କୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: unable to fsync %s
or: %s କୁ fsync କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to generate uuid
or: uuid ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to get PID %d security context
or: PID %d ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to get cpu account
or: cpu ଖାତାକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to get current process context '%s'
or: ପ୍ରଚଳିତ ପଦ୍ଧତି ପ୍ରସଙ୍ଗ  '%s' କୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to get current time
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ.

en: unable to get monitor count
or: ମନିଟର ହିସାବ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: unable to get node capabilities
or: ନୋଡ କ୍ଷମତା ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to get numa affinity
or: numa ଆକର୍ଷଣ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to get screen resolution
or: ପରଦା ବିଭେଦନ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to get selinux context range
or: selinux ପ୍ରସଙ୍ଗ ସୀମାକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to handle monitor type: %s
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ପ୍ରକାରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: unable to init mutex
or: mutex କୁ init କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to initialize VirtualBox driver API
or: VirtualBox ଡ୍ରାଇଭର API କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to load knownhosts file '%s': %s
or: ଜଣାଥିବା ହୋଷ୍ଟ ଫାଇଲ '%s' କୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: unable to make pipe
or: ପାଇପ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to open pipe
or: ପାଇପକୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to open stream
or: ଧାରାକୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to parse diskspec: %s
or: ଡିସ୍କ ବିଶେଷାଙ୍କକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: unable to parse mac address '%s'
or: mac ଠିକଣା '%s' କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to parse memspec: %s
or: memspec କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: unable to perform snapshot filtering
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ଛାଣକକୁ କାର୍ଯ୍ଯକାରୀ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to poll on child
or: ନିମ୍ନସ୍ତର ଉପରେ ପଲ୍‌ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to probe for add-fd
or: add-fd ପାଇଁ ଯାଞ୍ଚ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to read child stderr
or: ନିମ୍ନସ୍ତର stderr କୁ ପଢ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to read child stdout
or: ନିମ୍ନସ୍ତର stdout କୁ ପଢ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to read server cert %s
or: ସର୍ଭର ପ୍ରମାଣପତ୍ର %s କୁ ପଢ଼ିବାରେ ବିଫଳ

en: unable to read vmware log file
or: vmware ଲଗ ଫାଇଲକୁ ପଢ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to register monitor events
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକୁ ପଞ୍ଜିକୃତ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: unable to resolve hostname '%s': %s
or: ଆଧାର ନାମ '%s'କୁ ସମାଧାନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: unable to save metadata for snapshot %s
or: ଆଶୁଚିତ୍ର %s ପାଇଁ ଅଧିତଥ୍ୟକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to send file handle '%s': %s
or: ଫାଇଲ ନିୟନ୍ତ୍ରକ  '%s' କୁ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: unable to set SELinux security context '%s' for '%s'
or: SELinux ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ '%s' କୁ '%s' ପାଇଁ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to set balloon driver collection period
or: ବ୍ୟାଲୁନ ଡ୍ରାଇଭର ସଂଗ୍ରହ ଅବଧିକୁ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to set ownership of '%s' to %d:%d
or: '%s' ର ମାଲିକତ୍ତ୍ୱକୁ ଚାଳକ %d ରେ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ:%d

en: unable to set ownership of '%s' to user %d:%d
or: '%s' ର ମାଲିକତ୍ତ୍ୱକୁ ଚାଳକ %d ରେ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ:%d

en: unable to set security context '%s'
or: ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ '%s'କୁ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to set security context '%s' on '%s'
or: ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ '%s' କୁ '%s' ଉପରେ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to set security context '%s' on fd %d
or: ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ '%s' କୁ  fd %d ଉପରେ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to set security context range '%s'
or: ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ ସୀମା '%s'କୁ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to set socket security context '%s'
or: ସକେଟ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ '%s'କୁ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to set tty attributes: %s
or: tty ଗୁଣଗୁଡ଼ିକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: unable to stat for disk %s: %s
or: ଡିସ୍କ %s ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: unable to store config file handle
or: ବିନ୍ଯାସ ଫାଇଲ ନିୟନ୍ତ୍ରକକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to unload already unloaded profile
or: ପୂର୍ବରୁ ଧାରଣ ହୋଇଥିବା ରୂପରେଖାକୁ ବାହାର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to wait for process %lld
or: ପ୍ରକ୍ରିୟା %lld ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to wait on console condition
or: କୋନସୋଲ ସର୍ତ୍ତରେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to wait on libssh2 socket
or: libssh2 ସକେଟ ଉପରେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unable to write data to '%s'
or: '%s' ରେ ତଥ୍ୟ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ

en: unable to write to child input
or: ନିମ୍ନସ୍ତର ନିବେଶରେ ଲେଖିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: unbridge a network device
or: ଏକ ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣକୁ ବ୍ରିଜ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: undefine VM on source
or: ଉତ୍ସରେ VM କୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିହୁଏ ନାହିଁ

en: undefine a bridge device after detaching its slave device
or: ଅନୁଗାମୀ ଉପକରଣ ପାଖରୁ ପୃଥକ ହେବା ପରେ ବ୍ରିଜ ଉପକରଣକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: undefine a domain
or: ଗୋଟିଏ ଡମେନକୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: undefine a network filter
or: ଅପରିଭାଷିତ ନେଟୱାର୍କ ଛାଣକ

en: undefine a physical host interface (remove it from configuration)
or: ବ୍ୟାଖ୍ଯା କରାହୋଇନଥିବା ଗୋଟିଏ ଭୌତିକ ଆଧାର ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ (ସଂରଚନାରୁ ଏହାକୁ କାଢ଼ନ୍ତୁ)

en: undefine a secret
or: ଗୋଟିଏ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: undefine an inactive pool
or: ଗୋଟିଏ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ପୁଲକୁ ସଜ୍ଞା ବିହୀନ କରନ୍ତୁ

en: undefine an interface.
or: ଗୋଟିଏ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: undefined hardware architecture
or: ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାହୋଇନଥିବା ହାର୍ଡୱେର ସଂରଚନା

en: unexpected %s action: %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ %s କାର୍ଯ୍ୟ: %d

en: unexpected OpenVZ URI path '%s', try openvz:///system
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ OpenVZ URI ପଥ '%s', openvz:///system କୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ

en: unexpected QEMU URI path '%s', try qemu:///session
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ QEMU URI ପଥ '%s', qemu:///session କୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ

en: unexpected QEMU URI path '%s', try qemu:///system
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ QEMU URI ପଥ '%s', qemu:///system କୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ

en: unexpected UML URI path '%s', try uml:///session
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ UML URI ପଥ '%s', uml:///session କୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ

en: unexpected UML URI path '%s', try uml:///system
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ UML URI ପଥ '%s', uml:///system କୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ

en: unexpected Xen URI path '%s', try xen:///
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ Xen URI ପଥ '%s', xen:/// କୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ

en: unexpected accessmode %d
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଅଭିଗମ୍ୟତା ଧାରା %d

en: unexpected address type for fdc disk
or: fdc ଡିସ୍କ ପାଇଁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଠିକଣା ପ୍ରକାର

en: unexpected address type for ide disk
or: ide ଡିସ୍କ ପାଇଁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଠିକଣା ପ୍ରକାର

en: unexpected address type for scsi disk
or: scsi ଡିସ୍କ ପାଇଁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଠିକଣା ପ୍ରକାର

en: unexpected async job %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ async କାର୍ଯ୍ୟ %d

en: unexpected balloon information '%s'
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ବ୍ୟାଲୁନ ସୂଚନା  '%s'

en: unexpected boot device type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ boot ଉପକରଣ ପ୍ରକାର %d

en: unexpected char device type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ ପ୍ରକାର %d

en: unexpected char type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଅକ୍ଷର ପ୍ରକାର %d

en: unexpected chr device type
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ chr ଉପକରଣ ପ୍ରକାର

en: unexpected code path
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ  ସଂକେତ ପଥ

en: unexpected codec type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସାଂକେତିକ ପ୍ରକାର %d

en: unexpected controller type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ନିୟନ୍ତ୍ରକ ପ୍ରକାର %d

en: unexpected data '%s'
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ତଥ୍ଯ '%s'

en: unexpected disk address type %s
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଡିସ୍କ ଠିକଣା ପ୍ରକାର %s

en: unexpected disk bus %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଡିସ୍କ ପରିପଥ %d

en: unexpected disk cache mode %d
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ disk କ୍ୟାଶେ ଧାରା %d

en: unexpected disk device %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଡିସ୍କ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର %d

en: unexpected disk io mode %d
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ  ଡିସ୍କ io ଧାରା %d

en: unexpected disk type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଡିସ୍କ ପ୍ରକାର %d

en: unexpected disk type %s
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଡିସ୍କ ପ୍ରକାର %s

en: unexpected domain %s already exists
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପରିସର %s ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି

en: unexpected domain snapshot %s already exists
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପରିସର ଆଶୁଚିତ୍ର %s ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି

en: unexpected domain type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପରିସର ପ୍ରକାର %d

en: unexpected element <%s>, expecting <%s>, while updating network '%s'
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଉପାଦାନ <%s>, <%s> ଆଶାକରୁଅଛି, ନେଟୱର୍କ '%s' କୁ ଅଦ୍ୟତନ କରିବା ସମୟରେ

en: unexpected empty keyword in %s
or: %s ରେ ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଖାଲି ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: unexpected encryption format
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ସଂଗୁପ୍ତ ଶୈଳୀ

en: unexpected filesystem type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାର %d

en: unexpected graphics type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଆଲେଖୀ ପ୍ରକାର %d

en: unexpected hostdev mode %d
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ hostdev ଧାରା %d

en: unexpected hostdev type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ hostdev ପ୍ରକାର %d

en: unexpected hub type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ହବ ପ୍ରକାର %d

en: unexpected input bus type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ନିବେଶ ପରିପଥ ପ୍ରକାର %d

en: unexpected input type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ନିବେଶ ପ୍ରକାର %d

en: unexpected interface type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରକାର %d

en: unexpected lifecycle action %d
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଜୀବନ ଚକ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ %d

en: unexpected lifecycle value %d
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଜୀବନ ଚକ୍ର ମୂଲ୍ୟ %d

en: unexpected memballoon model %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ memballoon ମଡେଲ %d

en: unexpected migration status in %s
or: %s ରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସ୍ଥିତି

en: unexpected model type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ମଡେଲ ପ୍ରକାର %d

en: unexpected net type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ନେଟ ପ୍ରକାର %d

en: unexpected number of snapshots < %u
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସଂଖ୍ୟକ ଆଶୁଚିତ୍ର< %u

en: unexpected number of snapshots > %u
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସଂଖ୍ୟକ ଆଶୁଚିତ୍ର > %u

en: unexpected pool type
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ପୁଲ ପ୍ରକାର

en: unexpected problem reading snapshot xml
or: ଆଶୁଚିତ୍ର xml କୁ ପଢ଼ିବା ସମୟରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସମସ୍ୟା

en: unexpected protocol type
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପ୍ରଟୋକଲ ପ୍ରକାର

en: unexpected reply from info status: %s
or: ସୂଚନା ସ୍ଥିତିରୁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଉତ୍ତର: %s

en: unexpected root element <%s> expecting <device>
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ  ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଉପାଦାନ <%s> <device> ଆଶାକରୁଅଛି

en: unexpected root element <%s>, expecting <domain>
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଉପାଦାନ <%s>, <domain> ଆଶାକରୁଅଛି

en: unexpected root element <%s>, expecting <domstatus>
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଉପାଦାନ <%s>, <domstatus> ଆଶାକରୁଅଛି

en: unexpected root element <%s>, expecting <interface>
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଉପାଦାନ <%s>, <interface> ଆଶାକରୁଅଛି

en: unexpected root element <%s>, expecting <network>
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଉପାଦାନ<%s>, <network> ଆଶାକରୁଅଛି

en: unexpected root element <%s>, expecting <pool>
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଉପାଦାନ<%s>, <pool> ଆଶାକରୁଅଛି

en: unexpected root element <%s>, expecting <secret>
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଉପାଦାନ<%s>, <secret> ଆଶାକରୁଅଛି

en: unexpected root element <%s>, expecting <volume>
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଉପାଦାନ<%s>, <volume> ଆଶାକରୁଅଛି

en: unexpected root element, expecting <domain>
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ  ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଉପାଦାନ, <domain> ଆଶାକରୁଅଛି

en: unexpected secret usage type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଗୁପ୍ତ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରକାର %d

en: unexpected security label type '%s'
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସୁରକ୍ଷା ସ୍ତର ପ୍ରକାର '%s'

en: unexpected smartcard type %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ପ୍ରକାର %d

en: unexpected smbios mode %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ  smbios ଧାରା %d

en: unexpected sound model %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଧ୍ୱନି ମଡେଲ %d

en: unexpected source mode %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଉତ୍ସ ଧାରା %d

en: unexpected storage mode for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସଂରକ୍ଷଣ ଧାରା

en: unexpected timer mode %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସମୟ ମାପକ ଧାରା %d

en: unexpected timer name %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସମୟ ମାପକ ନାମ %d

en: unexpected timer tickpolicy %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସମୟ ମାପକ ନିୟମାବଳୀ %d

en: unexpected timer track %d
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ସମୟମାପକ ଯାଞ୍ଚ %d

en: unexpected type %d for field %s
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପ୍ରକାର %d ସ୍ଥାନ  %s ପାଇଁ

en: unexpected value %s for on_crash
or: on_crash ପାଇଁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ମୂଲ୍ୟ %s

en: unexpected value %s for on_poweroff
or: on_poweroff ପାଇଁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ମୂଲ୍ୟ %s

en: unexpected value %s for on_reboot
or: on_reboot ପାଇଁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ମୂଲ୍ୟ %s

en: unexpected value from on_xend_start
or: on_xend_start ରୁ ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ମୂଲ୍ଯ

en: unexpected video model %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭିଡ଼ିଓ ମଡେଲ %d

en: unexpected volume encryption secret type
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଆକାର ସଂଗୁପ୍ତ ଗୁପ୍ତତଥ୍ୟ ପ୍ରକାର

en: unexpected watchdog action %d
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ୱାଚଡ଼ଗ କାର୍ଯ୍ୟ %d

en: unexpected watchdog model %d
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ୱାଚଡ଼ଗ ମଡେଲ %d

en: unexpected zero/negative length request %lld
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଶୂନ୍ୟ/ଋଣାତ୍ମକ ଲମ୍ବ ଅନୁରୋଧ %lld

en: unexpectedly failed
or: ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଭାବରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: unimplemented parameter type %d
or: ଅନିୟୋଜିତ ପ୍ରାଚଳ ପ୍ରକାର %d

en: unknown
or: ଅଜଣା

en: unknown %s action: %s
or: ଅଜଣା %s କାର୍ଯ୍ୟ: %s

en: unknown CPU syntax '%s'
or: ଅଜଣା CPU ବାକ୍ୟବିନ୍ୟାସ '%s'

en: unknown OS type
or: ଅଜଣା ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାର

en: unknown OS type %s
or: ଅଜଣା ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାର %s

en: unknown PCI device syntax '%s'
or: ଅଜଣା PCI ଉପକରଣ ବାକ୍ୟବିନ୍ୟାସ '%s'

en: unknown PM state value %s
or: ଅଜଣା PM ସ୍ଥିତି ମୂଲ୍ୟ %s

en: unknown SCSI host capability type '%s' for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଅଜଣା SCSI ଆଧାର କ୍ଷମତା ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown USB device syntax '%s'
or: ଅଜଣା USB ଉପକରଣ ବାକ୍ୟବିନ୍ୟାସ '%s'

en: unknown accessmode '%s'
or: ଅଜଣା ପ୍ରବେଶ ଧାରା '%s'

en: unknown address type '%s'
or: ଅଜଣା ଠିକଣା ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown address type '%s' in network %s
or: ଅଜଣା ଠିକଣା ପ୍ରକାର '%s' ନେଟୱର୍କ %s ରେ ଅଛି

en: unknown arp bonding validate %s
or: ଅଜଣା arp ବନ୍ଧନ ବୈଧିକରଣ %s

en: unknown auth type '%s'
or: ଅଜଣା auth ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown authentication type %s
or: ଅଜଣା ପ୍ରାଧିକରଣ ପ୍ରକାର %s

en: unknown block IO status: %s
or: ଅଜଣା ବ୍ଲକ IO ସ୍ଥିତି: %s

en: unknown bonding mode %s
or: ଅଜଣା ବନ୍ଧନି ଅବସ୍ଥା '%s'

en: unknown boot device '%s'
or: ଅଜଣା ବୁଟ ଯନ୍ତ୍ର '%s'

en: unknown capability type '%d' for '%s'
or: ଅଜଣା କ୍ଷମତା ପ୍ରକାର '%d' '%s' ପାଇଁ

en: unknown capability type '%s'
or: ଅଜଣା କ୍ଷମତା ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown character device syntax %s
or: ଅଜଣା ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ ବାକ୍ୟବିନ୍ୟାସ %s

en: unknown character device type: %s
or: ଅଜଣା ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ ପ୍ରକାର: %s

en: unknown chr device type '%s'
or: ଅଜଣା chr ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown chrdev type
or: ଅଜଣା chrdev ପ୍ରକାର

en: unknown clock adjustment '%s'
or: ଅଜଣା ଘଡ଼ି ସଜଡ଼ା '%s'

en: unknown clock basis '%s'
or: ଅଜଣା ଘଡ଼ି ମୌଳିକ '%s'

en: unknown clock offset '%s'
or: ଅଜଣା ଘଡ଼ି ଅଫସେଟ '%s'

en: unknown codec type '%s'
or: ଅଜଣା ସାଙ୍କେତିକରଣ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown codeset: '%s'
or: ଅଜଣା codeset: '%s'

en: unknown command: '%s'
or: ଅଜଣା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ: '%s'

en: unknown connected value %s
or: ଅଜଣା ସଂଯୁକ୍ତ ମୂଲ୍ୟ %s

en: unknown copypaste value '%s'
or: ଅଜଣା ନକଲକରିବା ଲଗାଇବା ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: unknown default spice channel mode %s
or: ଅଜଣା  ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସ୍ପାଇସ ଚ୍ୟାନେଲ ଧାରା %s

en: unknown dhcp peerdns value %s
or: ଅଜଣା dhcp peerdns ମୂଲ୍ୟ %s

en: unknown disk bus type '%s'
or: ଅଜଣା ଡିସ୍କ ପରିପଥ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown disk cache mode '%s'
or: ଅଜଣା ଡିସ୍କ କ୍ୟାଶେ ଧାରା '%s'

en: unknown disk copy_on_read mode '%s'
or: ଅଜଣା disk copy_on_read ଧାରା '%s'

en: unknown disk device '%s'
or: ଅଜଣା ଡିସ୍କ ଯନ୍ତ୍ର '%s'

en: unknown disk error policy '%s'
or: ଅଜଣା ଡିସ୍କ ତ୍ରୁଟି ନିତୀ '%s'

en: unknown disk event_idx mode '%s'
or: ଅଜମା ଡିସ୍କ event_idx ଧାରା '%s'

en: unknown disk io mode '%s'
or: ଅଜଣା ଡିସ୍କ io ଧାରା '%s'

en: unknown disk ioeventfd mode '%s'
or: ଅଜଣା ଡିସ୍କ ioeventfd ଧାରା '%s'

en: unknown disk rawio setting '%s'
or: ଅଜଣା ଡିସ୍କ rawio ସଂରଚନା '%s'

en: unknown disk read error policy '%s'
or: ଅଜଣା ଡିସ୍କ ପଠନ ତ୍ରୁଟି ନିୟମ '%s'

en: unknown disk sgio mode '%s'
or: ଅଜଣା ଡିସ୍କ sgio ଧାରା '%s'

en: unknown disk snapshot driver '%s'
or: ଅଜଣା ଡିସ୍କ ଆଶୁଚିତ୍ର ସଂରଚନା ଡ୍ରାଇଭର '%s'

en: unknown disk snapshot setting '%s'
or: ଅଜଣା ଡିସ୍କ ଆଶୁଚିତ୍ର ସଂରଚନା '%s'

en: unknown disk tray status '%s'
or: ଅଜଣା ଡିସ୍କ ଟ୍ରେ ସ୍ଥିତି '%s'

en: unknown disk type '%s'
or: ଅଜଣା ଡିସ୍କ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown driver format value '%s'
or: ଅଜଣା ଡ୍ରାଇଭର ଶୈଳୀ ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: unknown driver path '%s' specified (try vbox:///session)
or: ଅଜଣା ଡ୍ରାଇଭର ପଥ '%s' କୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି (vbox:///session କୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ)

en: unknown driver path '%s' specified (try vbox:///system)
or: ଅଜଣା ଡ୍ରାଇଭର ପଥ '%s' ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି (vbox:///system କୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ)

en: unknown error
or: ଅଜଣା ତୃଟି

en: unknown filesystem type '%s'
or: ଅଜଣା ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown filesystem write policy '%s'
or: ଅଜଣା ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ଲିଖନ ନିୟମ '%s'

en: unknown forwarding type '%s'
or: ଅଜଣା ଅଗ୍ରସର ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown fs driver type '%s'
or: ଅଜଣା fs ଡ୍ରାଇଭର ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown fullscreen value '%s'
or: ଅଜଣା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: unknown graphics device type '%s'
or: ଅଜଣା ଆଲେଖୀ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown graphics listen type '%s'
or: ଅଜଣା ଆଲେଖୀ ଶୁଣିବା ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown graphics type %s
or: ଅଜଣା ଆଲେଖୀ ପ୍ରକାର %s

en: unknown graphics type '%s'
or: ଅଜଣା ଆଲେଖୀ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown host
or: ଅଜଣା ଆଧାର

en: unknown host %s
or: ଅଜଣା ଆଧାର %s

en: unknown host device source address type '%s'
or: ଅଜଣା  ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ଉତ୍ସ ଠିକଣା ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown hostdev mode '%s'
or: ଅଜଣା hostdev ଧାରା '%s'

en: unknown hub device type '%s'
or: ଅଜଣା ହବ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown image format of '%s' and format probing is disabled
or: '%s' ର ଅଜଣା ପ୍ରତିଛବି ଶୈଳୀ ଏବଂ ସଜ୍ଜିକରଣ ଯାଞ୍ଚକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି

en: unknown input bus type '%s'
or: ଅଜଣା ନିବେଶ ପରିପଥ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown input device type '%s'
or: ଅଜଣା ନିବେଶ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown interface event_idx mode '%s'
or: ଅଜଣା ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ event_idx ଧାରା '%s'

en: unknown interface ioeventfd mode '%s'
or: ଅଜଣା ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ioeventfd ଧାରା '%s'

en: unknown interface link state '%s'
or: ଅଜଣା ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଲିଙ୍କ ସ୍ଥିତି '%s'

en: unknown interface startmode %s
or: ଅଜଣା ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅବସ୍ଥା %s

en: unknown interface type %s
or: ଅଜଣା ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରକାର %s

en: unknown interface type '%s'
or: ଅଜଣା ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown lifecycle type %s
or: ଅଜଣା ଜୀବନ ଚକ୍ର ପ୍ରକାର %s

en: unknown localtime offset %s
or: ଅଜଣା ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ %s

en: unknown memory balloon model '%s'
or: ଅଜଣା  ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ବ୍ୟାଲୁନ ଧ୍ୱନୀ ମଡେଲ '%s'

en: unknown memory snapshot setting '%s'
or: ଅଜଣା ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ ଆଶୁଚିତ୍ର ସଂରଚନା '%s'

en: unknown migration protocol
or: ଅଜଣା ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପ୍ରଟୋକଲ

en: unknown mii bonding carrier %s
or: ଅଜଣା mii ବନ୍ଧନି ବାହନ %s

en: unknown mirror format value '%s'
or: ଅଜଣା ପ୍ରତିବିମ୍ବ ଶୈଳୀ ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: unknown mouse mode value '%s'
or: ଅଜଣା ମାଉସ ଧାରା ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: unknown option
or: ଅଜଣା ପସନ୍ଦ

en: unknown parameter type: %d
or: ଅଜମା ପ୍ରାଚଳ ପ୍ରକାର: %d

en: unknown partition type
or: ଅଜଣା ବିଭାଜନ ପ୍ରକାର

en: unknown pci source type '%s'
or: ଅଜଣା pci ଉତ୍ସ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown pool format number %d
or: ଅଜଣା ପୁଲ ଶୈଳୀ ସଂଖ୍ୟା %d

en: unknown pool format type %s
or: ଅଜଣା ପୁଲ ଶୈଳୀ ପ୍ରକାର %s

en: unknown procedure: %d
or: ଅଜଣା ପ୍ରକ୍ରିୟା: %d

en: unknown protocol transport type '%s'
or: ଅଜଣା ପ୍ରଟୋକଲ ପରିବହନ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown protocol type '%s'
or: ଅଜଣା ପ୍ରଟୋକଲ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown redirdev bus '%s'
or: ଅଜଣା redirdev ବସ '%s'

en: unknown redirdev character device type '%s'
or: ଅଜଣା redirdev ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown rom bar value '%s'
or: ଅଜଣା rom ପଟି ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: unknown root element for nw filter
or: nw ଛାଣକ ପାଇଁ ଅଜଣା ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଉପାଦାନ

en: unknown rule action attribute value
or: ଅଜଣା ନିୟମ କାର୍ଯ୍ୟ ଗୁଣ ମୂଲ୍ୟ

en: unknown rule direction attribute value
or: ଅଜଣା ନିୟମ ଦିଗ ଗୁମ ମୂଲ୍ୟ

en: unknown secret usage type
or: ଅଜଣା ଗୁପ୍ତ ଉପଯୋଗିତା ପ୍ରକାର

en: unknown secret usage type %s
or: ଅଜଣା ଗୁପ୍ତ ବ୍ୟବହାର ବିଧି ପ୍ରକାର %s

en: unknown smartcard device mode: %s
or: ଅଜଣା ସ୍ମାର୍ଟକାର୍ଡ ଉପକରଣ ଧାରା: %s

en: unknown smartcard mode
or: ଅଜଣା ସ୍ମାର୍ଟକାର୍ଡ ଧାରା

en: unknown smartcard type %d
or: ଅଜଣା ସ୍ମାର୍ଟକାର୍ଡ ପ୍ରକାର %d

en: unknown smbios mode '%s'
or: ଅଜଣା smbios ଧାରା '%s'

en: unknown sound model '%s'
or: ଅଜଣା ଧ୍ୱନୀ ମଡେଲ '%s'

en: unknown spice channel mode %s
or: ଅଜଣା ସ୍ପାଇସ ଚ୍ୟାନେଲ ଧାରା %s

en: unknown spice channel name %s
or: ଅଜଣା ସ୍ପାଇସ ଚ୍ୟାନେଲ ନାମ %s

en: unknown spice image compression %s
or: ଅଜଣା ସ୍ପାଇସ ପ୍ରତିଛବି ସଙ୍କୋଚନ %s

en: unknown spice jpeg compression %s
or: ଅଜଣା ସ୍ପାଇସ jpeg ସଙ୍କୋଚନ %s

en: unknown spice playback compression
or: ଅଜଣା ସ୍ପାଇସ ସଙ୍କୋଚନ

en: unknown spice streaming mode
or: ଅଜଣା ସ୍ପାଇସ ପ୍ରବାହ ଧାରା

en: unknown spice zlib compression %s
or: ଅଜଣା ସ୍ପାଇସ  zlib ସଙ୍କୋଚନ %s

en: unknown startupPolicy value '%s'
or: ଅଜଣା ଆରମ୍ଭ ନିୟମ ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: unknown storage capability type '%s' for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଅଜଣା ଭଣ୍ଡାର କ୍ଷମତା ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown storage pool type %s
or: ଅଜଣା ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ପ୍ରକାର %s

en: unknown storage vol backing store type %d
or: ଅଜଣା ଭଣ୍ଡାର ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପ୍ରକାର %d

en: unknown storage vol type %d
or: ଅଜଣା ଭଣ୍ଡାର vol ପ୍ରକାର %d

en: unknown suffix '%s'
or: ଅଜଣା ପ୍ରତ୍ୟୟ '%s'

en: unknown sysinfo type '%s'
or: ଅଜଣା  sysinfo ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown target type '%s' specified for character device
or: ଅଜଣା ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପ୍ରକାର '%s' ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ ପାଇଁ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି

en: unknown timer mode '%s'
or: ଅଜଣା ସମୟ ମାପକ ଧାରା '%s'

en: unknown timer name '%s'
or: ଅଜଣା ସମୟ ମାପକ ନାମ '%s'

en: unknown timer present value '%s'
or: ଅଜଣା ସମୟ ମାପକର ବର୍ତ୍ତମାନ ମୂଲ୍ୟ '%s'

en: unknown timer tickpolicy '%s'
or: ଅଜଣା ସମୟ ମାପକ tickpolicy '%s'

en: unknown timer track '%s'
or: ଅଜଣା ସମୟ ମାପକ ଯାଞ୍ଚ '%s'

en: unknown type '%s'
or: ଅଜଣା ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown type '%s' in interface's <actual> element
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର <actual> ଉପାଦାନରେ ଅଜଣା ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown type presented to host for character device: %s
or: ଅକ୍ଷର ଉପକରଣ ପାଇଁ  ହୋଷ୍ଟରେ ଅଜଣା ପ୍ରକାର ଉପସ୍ଥାପନ କରାଯାଇଛି: %s

en: unknown usb source type '%s'
or: ଅଜଣା usb ଉତ୍ସ ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown video adapter type '%s'
or: ଅଜଣା ଭିଡ଼ିଓ ଏଡପଟର ପ୍ରକାର '%s'

en: unknown video model '%s'
or: ଅଜଣା ଭିଡିଓ ମଡେଲ '%s'

en: unknown virt type in domain definition '%d'
or: ପରିସର ସଂଜ୍ଞା '%d'ରେ ଅଜଣା virt ପ୍ରକାର

en: unknown virtualport type %s
or: ଅଜଣା virtualport ପ୍ରକାର %s

en: unknown volume encryption format
or: ଅଜଣା ଆକାର ସଂଗୁପ୍ତ ଶୈଳୀ ପ୍ରକାର

en: unknown volume encryption format type %s
or: ଅଜଣା ଆକାର ସଂଗୁପ୍ତ ଶୈଳୀ ପ୍ରକାର %s

en: unknown volume encryption secret type
or: ଅଜଣା ଆକାର ସଂଗୁପ୍ତ ଶୈଳୀ ପ୍ରକାର

en: unknown volume encryption secret type %s
or: ଅଜଣା ଆକାର ସଂଗୁପ୍ତ ଶୈଳୀ ପ୍ରକାର %s

en: unknown volume format number %d
or: ଅଜଣା ଆକାର ଶୈଳୀ ସଂଖ୍ୟା %d

en: unknown volume format type %s
or: ଅଜଣା ଆକାର ଶୈଳୀ ପ୍ରକାର %s

en: unknown watchdog action '%s'
or: ଅଜଣା ୱାଚଡଗ କାର୍ଯ୍ୟ '%s'

en: unknown watchdog model '%s'
or: ଅଜଣା ୱାଚଡଗ ମଡେଲ '%s'

en: unlimited
or: ଅସିମୀତ

en: unpaused
or: ଅଟକିନଥିବା

en: unpriv_sgio is not supported by this kernel
or: unpriv_sgio ଟି ଏହି କର୍ଣ୍ଣଲ ଦ୍ୱାରା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: unrecognized command name '%s'
or: ଅଚିହ୍ନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ନାମ '%s'

en: unrecognized driver name value %d  in network '%s'
or: ଅଚିହ୍ନା ଡ୍ରାଇଭର ନାମ ମୂଲ୍ୟ %d  ନେଟୱର୍କ '%s' ରେ

en: unrecognized network update command code %d
or: ଅଚିହ୍ନା ନେଟୱର୍କ ଅଦ୍ୟତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସଂକେତ %d

en: unrecognized section name '%s'
or: ଅଚିହ୍ନା ବିଭାଗ ନାମ '%s'

en: unspecified error
or: ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ତୃଟି

en: unsupported HyperV Enlightenment feature '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ HyperV Enlightenment ବିଶେଷତା '%s'

en: unsupported HyperV Enlightenment feature: %s
or: ଅସମର୍ଥିତ HyperV Enlightenment ବିଶେଷତା: %s

en: unsupported SSH key type
or: ଅସମର୍ଥିତ SSH କି ପ୍ରକାର

en: unsupported address type '%s' in network %s
or: ଅସମର୍ଥିତ ଠିକଣା ପ୍ରକାର '%s' ନେଟୱର୍କ %s ରେ

en: unsupported algorithm %d
or: ଅସମର୍ଥିତ ଆଲଗୋରିଦମ %d

en: unsupported authentication type %d
or: ଅସମର୍ଥିତ ପ୍ରାଧିକରଣ ପ୍ରକାର %d

en: unsupported chardev '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ chardev '%s'

en: unsupported chr device type %d
or: ଅସମର୍ଥିତ chr ଉପକରଣ ପ୍ରକାର %d

en: unsupported chr device type '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ chr ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s'

en: unsupported clock adjustment='reset'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଘଡ଼ି ସଜଡ଼ା='reset'

en: unsupported clock offset '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଘଡ଼ି ଅଫସେଟ '%s'

en: unsupported clock offset='%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଘଡ଼ି ଅଫସେଟ='%s'

en: unsupported config type %s
or: ଅସମର୍ଥିତ config ପ୍ରକାର %s

en: unsupported configuration
or: ଅସମର୍ଥିତ ସଂରଚନା

en: unsupported configuration: %s
or: ଅସମର୍ଥିତ ସଂରଚନା: %s

en: unsupported console target type %s
or: ଅସମର୍ଥିତ କୋନସୋଲ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପ୍ରକାର %s

en: unsupported data type '%c' for arg '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାର '%c' arg '%s' ପାଇଁ

en: unsupported device type
or: ଅସମର୍ଥିତ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର

en: unsupported device type in network %s interface pool
or: ନେଟୱର୍କ %s ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ପୁଲରେ ଅସମର୍ଥିତ ଉପକରଣ ପ୍ରକାର

en: unsupported disk bus '%s' with device setup
or: ଉପକରଣ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସହିତ ଅସମର୍ଥିତ ଡିସ୍କ ବସ '%s'

en: unsupported disk device
or: ଅସମର୍ଥିତ ଡିସ୍କ ଉପକରଣ

en: unsupported disk driver type for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ଅସମର୍ଥିତ ଡିସ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ପ୍ରକାର

en: unsupported disk type
or: ଅସମର୍ଥିତ ଡିସ୍କ ପ୍ରକାର

en: unsupported disk type %s
or: ଅସମର୍ଥିତ ଡିସ୍କ ପ୍ରକାର %s

en: unsupported disk type '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଡିସ୍କ ପ୍ରକାର '%s'

en: unsupported driver name '%s' for disk '%s'
or: ଡିସ୍କ '%s' ପାଇଁ ଅସମର୍ଥିତ ଡ୍ରାଇଭର ନାମ '%s'

en: unsupported element '%s' of 'origstates'
or: 'origstates' ର ଅସମର୍ଥିତ ଉପାଦାନ '%s'

en: unsupported element '%s' of scsi hostdev source
or: scsi ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ଉତ୍ସ ପାଇଁ ଅସମର୍ଥିତ ଉପାଦାନ '%s'

en: unsupported event ID %d
or: ଅସମର୍ଥିତ ଘଟଣା ID %d

en: unsupported failure action: '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ବିଫଳ କାର୍ୟ୍ୟ: '%s'

en: unsupported flags (0x%lx) in function %s
or: ଅସମର୍ଥିତ ସୂଚକ (0x%lx) କୁ ଫଳନ %s ରେ ପଠାଯାଇଛି

en: unsupported flags (0x%x)
or: ଅସମର୍ଥିତ ସୂଚକ (0x%x)

en: unsupported flags: (0x%x)
or: ଅସମର୍ଥିତ ସୂଚକଗୁଡ଼ିକ: (0x%x)

en: unsupported graphics type '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଆଲେଖୀ ପ୍ରକାର '%s'

en: unsupported in dom interface < 5
or: dom ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠରେ ଅସମର୍ଥିତ < 5

en: unsupported in sys interface < 4
or: sys ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠରେ ଅସମର୍ଥିତ < 4

en: unsupported input bus %s
or: ଅସମର୍ଥିତ ନିବେଶ ବସ %s

en: unsupported monitor type '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ପ୍ରଦର୍ଶିକା ପ୍ରକାର '%s'

en: unsupported network type %d
or: ଅସମର୍ଥିତ ନେଟୱର୍କ ପ୍ରକାର %d

en: unsupported option
or: ଅସମର୍ଥିତ ବିକଳ୍ପ

en: unsupported option '-%c'. See --help.
or: ଅସମର୍ଥିତ ବିକଳ୍ପ '-%c'.--help ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଚଳାଇ ଦେଖନ୍ତୁ।

en: unsupported path, use xvdN, hdN, or sdN for domain %d
or: ଅସମର୍ଥିତ ପଥ, xvdN, hdN, କିମ୍ବା sdN କୁ ଡମେନ %d ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: unsupported pit tickpolicy '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ  pit tickpolicy '%s'

en: unsupported protocol family '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ପ୍ରଟୋକଲ ପରିବାର '%s'

en: unsupported protocol type %s
or: ଅସମର୍ଥିତ ପ୍ରଟୋକଲ ପ୍ରକାର %s

en: unsupported rtc tickpolicy '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ rtc tickpolicy '%s'

en: unsupported rtc timer tickpolicy '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ rtc ସମୟ ମାପକ tickpolicy '%s'

en: unsupported rtc timer track '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ rtc ସମୟ ମାପକ ଟ୍ରାକ '%s'

en: unsupported timer type (name) '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ସମୟ ମାପକ ପ୍ରକାର (ନାମ) '%s'

en: unsupported type '%s' in interface's <actual> element
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠର <actual> ଉପାଦାନରେ ଅସମର୍ଥିତ ପ୍ରକାର '%s'

en: unsupported volume encryption format %d
or: ଅସମର୍ଥିତ ଭଲ୍ୟୁମ ସଂଗୁପ୍ତ ଶୈଳୀ %d

en: unterminated number
or: ଅସମାପ୍ତ ସଂଖ୍ଯା

en: unterminated string
or: ଅସମାପ୍ତ ବାକ୍ଯଖଣ୍ଡ

en: update device from an XML file
or: ଗୋଟିଏ XML ଫାଇଲରୁ ଗୋଟିଏ ଉପକରଣକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ

en: update guest CPU according to host CPU
or: ଅତିଥି CPU ଟି ହୋଷ୍ଟ CPU ଅନୁସାରେ ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ

en: update parts of an existing network's configuration
or: ସ୍ଥିତବାନ ନେଟୱର୍କ ସଂରଚନାର ଗୋଟିଏ ଅଂଶକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ

en: upload file contents to a volume
or: ଏହି ଭଲ୍ୟୁମ ମଧ୍ଯରେ ଫାଇଲ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: usage:
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି:

en: usb address needs bus id
or: usb ଠିକଣା ପରିପଥ id ଆବଶ୍ୟକ କରେ

en: usb address needs device id
or: usb ଠିକଣା ଉପକରଣ id ଆବଶ୍ୟକ କରେ

en: usb device not found
or: usb ଉପକରଣ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: usb product needs id
or: usb ଉତ୍ପାଦ id ଆବଶ୍ୟକ କରେ

en: usb vendor needs id
or: usb ବିକ୍ରେତା id ଆବଶ୍ୟକ କରେ

en: usb-hub not supported by QEMU binary
or: QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ usb-ହବ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: usb-serial requires address of usb type
or: usb-କ୍ରମusb ପ୍ରକାର ପାଇଁ ଠିକଣା ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: use capacity as a delta to current size, rather than the new size
or: କ୍ଷମତାକୁ ଡେଲଟା ଭାବରେ ପ୍ରଚଳିତ ଆକାରରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ନୁତନ ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତେ

en: use multifunction pci under specified address
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଠିକଣା ଅନ୍ତର୍ଗତରେ ବହୁକାର୍ଯ୍ୟ ବିଶିଷ୍ଟ pci କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: user
or: ଚାଳକ

en: user cancelled authentication process
or: ବ୍ୟବହାରକାରୀ ବୈଧିକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ବାତିଲ କରିଛି

en: user:
or: ବ୍ୟବହାରକାରୀ:

en: uuidstr in %s must be a valid UUID
or: %s ରେ ଥିବା uuidstr ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ବୈଧ UUID ହୋଇଥିବ

en: vCPU count exceeds maximum: %d > %d
or: vCPU ସର୍ବାଧିକ ହିସାବକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି: %d > %d

en: vCPU map buffer length exceeds maximum: %d > %d
or: vCPU ମ୍ୟାପ ବଫର ସର୍ବାଧିକ ଲମ୍ବକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଲାଣି: %d > %d

en: vCenter IP address %s too big for destination
or: vCenter IP ଠିକଣା %s ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: value for typeid out of range
or: typeid ରମୂଲ୍ୟ ସୀମା ବାହାରେ

en: value of '%s' is out of range [%lld, %lld]
or: '%s' ର ମୂଲ୍ୟ ସୀମା ବାହାରେ [%lld, %lld]

en: value of managerid out of range
or: managerid ର ମୂଲ୍ୟ ସୀମା ବାହାରେ

en: value of typeidversion out of range
or: typeidversion ର ମୂଲ୍ୟ ସୀମା ବାହାରେ

en: value too large: %llu%s
or: ମୂଲ୍ୟଟି ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼: %llu%s

en: vcpu number
or: vcpu ସଂଖ୍ଯା

en: vendor cannot be 0.
or: ବିକ୍ରେତା କଦାପି 0 ହୋଇନପାରେ।

en: vendor id is invalid
or: ବିକ୍ରେତା id ଅବୈଧ ଅଟେ

en: vendor_id must be exactly %d characters long
or: vendor_id ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ %d ଅକ୍ଷର ଲମ୍ବ ହେବା ଉଚିତ

en: version mismatch (actual %x, expected %x)
or: ସଂସ୍କରଣ ମେଳ ଖାଉନାହିଁ (ପ୍ରକୃତ %x, ପ୍ରତ୍ୟାଶିତ %x)

en: version parsing error
or: ସଂସ୍କରଣ ବିଶ୍ଳେଷଣ ତୃଟି

en: vhost-net is not supported with this QEMU binary
or: vhost-net ଏହି QEMU ଦ୍ୱିମିକ ସହିତ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: vhostuser networking type not supported
or: vhostuser ନେଟୱାର୍କିଙ୍ଗ ପ୍ରକାର ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: virDirCreate is not implemented for WIN32
or: virDirCreate କୁ WIN32 ପାଇଁ ନିୟୋଜନ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: virDomainGetXMLDesc with secure flag
or: ସୁରକ୍ଷିତ ବିଶେଷ ସୂଚକ ସହିତ virDomainGetXMLDesc

en: virDomainSaveImageGetXMLDesc with secure flag
or: ସୁରକ୍ଷିତ ସୂଚକ ସହିତ virDomainSaveImageGetXMLDesc

en: virDomainSnapshotGetXMLDesc with secure flag
or: ସୁରକ୍ଷିତ ବିଶେଷ ସୂଚକ ସହିତ virDomainSnapshotGetXMLDesc

en: virExec is not implemented for WIN32
or: virExec କୁ WIN32 ପାଇଁ ନିୟୋଜନ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: virFileOpenAs is not implemented for WIN32
or: virFileOpenAs କୁ WIN32 ପାଇଁ ନିୟୋଜନ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: virFileWrapperFd unsupported on this platform
or: virFileWrapperFd ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: virGetGroupID is not available
or: virGetGroupID ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: virGetGroupName is not available
or: virGetGroupName ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: virGetUserCacheDirectory is not available
or: virGetUserCacheDirectory ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: virGetUserConfigDirectory is not available
or: virGetUserConfigDirectory ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: virGetUserDirectory is not available
or: virGetUserDirectory ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: virGetUserID is not available
or: virGetUserID ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: virGetUserName is not available
or: virGetUserName ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: virGetUserRuntimeDirectory is not available
or: virGetUserRuntimeDirectory ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: virInterfaceDefFormat missing interface name
or: virInterfaceDefFormat ରେ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମ ନାହିଁ

en: virInterfaceDefFormat unknown startmode
or: virInterfaceDefFormat ଅଜଣା ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅବସ୍ଥା

en: virNWFilterDHCPSnoopReq ifname map failed on interface "%s" key "%s"
or: virNWFilterDHCPSnoopReq ifname ମେଳ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ "%s" କି "%s" ଉପରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: virNWFilterDHCPSnoopReq req add failed on interface "%s" ifkey "%s"
or: virNWFilterDHCPSnoopReq req add ଟି ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ "%s" ifkey "%s" ରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: virNWFilterDHCPSnoopReq virThreadCreate failed on interface '%s'
or: virNWFilterDHCPSnoopReq virThreadCreate ଟି ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ '%s' ରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: virNWFilterDHCPSnoopReq: can't copy variables on if %s
or: virNWFilterDHCPSnoopReq: %s ହୋଇଥିଲେ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ନକଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: virNWFilterSnoopLeaseFileLoad lease file line %d corrupt
or: virNWFilterSnoopLeaseFileLoad ଲିଜ ଫାଇଲ ଧାଡ଼ି %d ତୃଟିଯୁକ୍ତ

en: virNWFilterSnoopLeaseFileLoad req add failed on interface "%s"
or: virNWFilterSnoopLeaseFileLoad req add ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ "%s" ଉପରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: virNWFilterSnoopListDel failed
or: virNWFilterSnoopListDel ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: virRun is not implemented for WIN32
or: virRun କୁ WIN32 ପାଇଁ ନିୟୋଜନ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: virSetUIDGID is not available
or: virSetUIDGID ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: virVMXContext has no formatFileName function set
or: virVMXContext ରେ କୌଣସି formatFileName କାର୍ଯ୍ୟ ସେଟ ନାହିଁ

en: virVMXContext has no parseFileName function set
or: virVMXContext ରେ କୌଣସି parseFileName ଫଳନ ସେଟ ନାହିଁ

en: virtio serial device has invalid address type
or: virtio କ୍ରମିକ ଉପକରଣରେ ଅବୈଧ ଠିକଣା ପ୍ରକାର ଅଛି

en: virtio-s390 net device cannot be hotplugged.
or: virtio-s390 ନେଟ ଉପକରଣକୁ ହଟପ୍ଲଗ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: virtualport type %s is currently not supported on interfaces of type hostdev
or: virtualport ପ୍ରକାର %s ବର୍ତ୍ତମାନ hostdev ପ୍ରକାରର ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଉପରେ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: vlan can only be set for SR-IOV VFs, but %s is not a VF
or: vlan କୁ କେବଳ SR-IOV VFs ପାଇଁ ସେଟ କରାଯାଇପାରିବ, କିନ୍ତୁ %s ଟି ଗୋଟିଏ VF ନୁହଁ

en: vlan interface misses name attribute
or: vlan ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠରେ ନାମ ଗୁଣ ନଥାଏ

en: vlan interface misses the tag attribute
or: vlan ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠରେ tag ଗୁଣ ନଥାଏ

en: vlan interface misses the vlan element
or: vlan ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠରେ vlan ଉପାଦାନ ନଥାଏ

en: vlan misses the tag name
or: vlan ରେ ଟ୍ୟାଗ ନାମ ନଥାଏ

en: vlan tag id %lu too large (maximum 4095)
or: vlan ଟ୍ୟାଗ id %lu ଟି ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼ (ସର୍ବାଧିକ 4095)

en: vlan trunking is not supported by SR-IOV network devices
or: vlan ଟ୍ରଙ୍କ SR-IOV ନେଟୱର୍କ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ ଦ୍ୱାରା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: vmrun utility is missing
or: vmrun ଉପଯୋଗିତା ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: vnc display
or: vnc ପ୍ରଦର୍ଶନ

en: vnc display sharing policy is not supported with this QEMU
or: vnc ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ସହଭାଗୀ ନିତୀ ଏହି QEMUସହିତ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: vnc graphics are not supported with this QEMU
or: vnc ଆଲେଖିକଗୁଡ଼ିକ ଏହି QEMUସହିତ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: vol information in XML
or: XML ରେ vol ସୂଚନା

en: vol name, key or path
or: vol ନାମ, କି କିମ୍ବା ପଥ

en: volume '%s' is still being allocated.
or: ପରିସର '%s' କୁ ତଥାପି ବଣ୍ଟନ କରାଯାଉଛି।

en: volume key or path
or: ଭଲ୍ୟୁମ କି ଅଥବା ପଥ

en: volume name or key
or: ଭଲ୍ୟୁମ ନାମ ଅଥବା କି

en: volume name or path
or: ଭଲ୍ୟୁମ ନାମ ଅଥବା ପଥ

en: volume offset to upload to
or: ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଥିବା ଭଲ୍ୟୁମ ଅଫସେଟ

en: volume target path '%s' already exists
or: ଭଲ୍ୟୁମ ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳ ପଥ '%s' ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି

en: volume usage specified, but volume path is missing
or: ଆକାର ଉପଯୋଗିତା ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ଆକାର ପଥ ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: vport operation '%s' is not supported for host%d
or: vport ପ୍ରୟୋଗ '%s' ହୋଷ୍ଟ %d ପାଇଁ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: wait for job to finish
or: କାର୍ୟ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ

en: wakeup a domain from pmsuspended state
or: pmsuspended ଅବସ୍ଥାରୁ ଗୋଟିଏ ଡମେନକୁ ଜାଗ୍ରତ କରନ୍ତୁ

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: watch already tracked
or: ନଜରଟି ପୂର୍ବରୁ ଜଣା ପଡ଼ିଛି

en: watchdog
or: ୱାଚଡଗ

en: watchdog must contain model name
or: ୱାଚଡଗରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମଡେଲ ନାମ ଧାରଣ ହୋଇଥାଏ

en: weight for XEN_CREDIT
or: XEN_CREDIT ପାଇଁ ଓଜନ

en: where to dump the core
or: ଅନ୍ତଃସ୍ଥଳକୁ କେଉଁଠାକୁ ପଠାଯିବ

en: where to save the data
or: ତଥ୍ଯକୁ କେଉଁଠାରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯିବ

en: where to store the screenshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ କେଉଁଠାରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯିବ

en: which mount point to trim
or: କେଉଁ ସ୍ଥାପନ ବିନ୍ଦୁକୁ ଛୋଟ କରିବେ

en: which parent object to search through
or: କେଉଁ ମୂଖ୍ୟ ବସ୍ତୁକୁ ସନ୍ଧାନ କରାଯିବ

en: which section of network configuration to update
or: ନେଟୱର୍କ ସଂରଚନାର କେଉଁ ବିଭାଗକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରାଯିବ

en: wipe a vol
or: ଗୋଟିଏ ଆକାରକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: wipe data on the removed volumes
or: ବହିଷ୍କୃତ ଭଲ୍ୟୁମରୁ ତଥ୍ୟକୁ ସଫା କରନ୍ତୁ

en: with --from, list all descendants
or: --from ସହିତ, ସମସ୍ତ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: with --wait, abort if pull exceeds timeout (in seconds)
or: --wait ସହିତ, ସମୟ ଅତିକ୍ରମ କରିଥିଲେ ପରିତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ (ସେକେଣ୍ଡରେ)

en: with --wait, display the progress
or: --wait ସହିତ, ଉନ୍ନତିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: with --wait, don't wait for cancel to finish
or: --wait ସହିତ, ସମାପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ବାତିଲ କ୍ରିୟାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: write I/O operations limit per second
or: ସେକେଣ୍ଡ ପ୍ରତି I/O ପ୍ରୟୋଗ ସୀମା ଲେଖନ୍ତୁ

en: write failed: %s
or: ଲେଖିବାlibssh2 ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: write: %s: failed to write to temporary file: %s
or: ଲେଖନ୍ତୁ: %s: ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲକୁ ଲେଖିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: wwn of disk device
or: ଡିସ୍କ ଉପକରଣର wwn

en: xen bus does not support %s input device
or: xen ବସ ନିବେଶ ଉପକରଣ %sକୁ ସମର୍ଥନ କରେ ନାହିଁ

en: xenDaemonDomainMigrate: Xen does not support bandwidth limits during migration
or: xenDaemonDomainMigrate: Xen ପ୍ରବାସନ ସମୟରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡୱିଡଥ ସୀମାକୁ ସମର୍ଥନ କରେ ନାହିଁ

en: xenDaemonDomainMigrate: Xen does not support renaming domains during migration
or: xenDaemonDomainMigrate: Xen ପ୍ରବାସନ ସମୟରେ ପରିସରର ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ସମର୍ଥନ କରେ ନାହିଁ

en: xenDaemonDomainMigrate: a hostname must be specified in the URI
or: xenDaemonDomainMigrate: URI ରେ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ଗୋଟିଏ ଆଧାରନାମ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହେବା ଉଚିତ

en: xenDaemonDomainMigrate: invalid port number
or: xenDaemonDomainMigrate: ଅବୈଧ ସଂଯୋଗିକୀ ସଂଖ୍ୟା

en: xenDaemonDomainMigrate: only xenmigr:// migrations are supported by Xen
or: xenDaemonDomainMigrate: କେବଳ xenmigr:// ପ୍ରବାସନଗୁଡ଼ିକ Xen ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ

en: xenDaemonDomainMigrate: unsupported flag
or: xenDaemonDomainMigrate: ଅସମର୍ଥିତ ଫ୍ଲାଗ

en: xenDaemonDomainMigrate: xend cannot migrate paused domains
or: xenDaemonDomainMigrate: xend ସ୍ଥିତବାନ ଡମେନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: xenDaemonGetAutostart failed to find this domain
or: xenDaemonGetAutostart ଏହି ପରିସରକୁ ଖୋଜିପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: xenDaemonSetAutostart failed to find this domain
or: xenDaemonSetAutostart ଏହି ପରିସରକୁ ଖୋଜିପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: xend_post: error from xen daemon: %s
or: xend_post: xen ଡେମନରୁ ତ୍ରୁଟି: %s

en: xml data file to export from
or: ରୁ ରପ୍ତାନୀ ପାଇଁ xml ତଥ୍ୟ ଫାଇଲ

en: xml modification unsupported
or: xml ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅସମର୍ଥିତ

en: xsd:dateTime value '%s' has unexpected format
or: xsd:dateTime ମୂଲ୍ୟ '%s' ର ଶୈଳୀ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଅଟେ

en: xsd:dateTime value '%s' too long for destination
or: xsd:dateTime ମୂଲ୍ୟ '%s' ଟି ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼

en: y - yes, start editor again
or: y - ହଁ, ସମ୍ପାଦକକୁ ପୁଣିଥରେ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: yes
or: ହଁ
