libvirt 1.2.13 - en to cs translation catalogue (1182 entries)

en: 
      (specify help <command> for details about the command)
cs: 
      (napište help <příkaz> pro detaily o daném příkazu)

en: 
      (specify help <group> for details about the commands in the group)
cs: 
      (napište help <skupina příkazů> pro detaily o příkazech v dané skupině)

en: 
      DESCRIPTION
cs: 
      POPIS

en: 
      OPTIONS
cs: 
      VOLBY

en: 
      SYNOPSIS
cs: 
      SOUHRN

en: 
    (Time: %.3f ms)
cs: 
    (Čas: %.3f ms)

en:   NAME
cs:   JMÉNO

en:  %s (help keyword '%s')
cs:  %s (klíčové slovo nápovědy '%s')

en:  Hypervisors:
cs:  Hypervizoři:

en:  Miscellaneous:
cs:  Různé:

en:  Networking:
cs:  Síť:

en:  Storage:
cs:  Úložiště:

en: %s has illegal value %s
cs: %s má neplatnou hodnotu %s

en: %s: %d: failed to allocate %d bytes
cs: %s: %d: nepodařilo se alokovat %d bajtů

en: %s: %d: failed to allocate %lu bytes
cs: %s: %d: nepodařilo se alokovat %lu bajtů

en: %s: error: %s%c
cs: %s: chyba: %s%c

en: %s: error: %s. Check /var/log/messages or run without --daemon for more info.
cs: %s: chyba: %s. Pro více informací se podívejte do /var/log/messages nebo spusťte bez parametru--daemon.

en: %s: failed to read temporary file: %s
cs: %s: selhalo čtení dočasného souboru: %s

en: %s: failed to write log file: %s
cs: %s: selhal zápis do log souboru: %s

en: %s: initialization failed
cs: %s: inicializace selhala

en: %s: temporary filename contains shell meta or other unacceptable characters (is $TMPDIR wrong?)
cs: %s: jméno dočasného souboru obsahuje nepovolené nebo speciální znaky shellu (je správně nastavená $TMPDIR?)

en: %s: warning: %s%c
cs: %s: varování: %s%c

en: '%s' does not exist
cs: '%s' neexistuje

en: (none)
cs: (žádný)

en: (re)connect to hypervisor
cs: (znovu)připojit se k hypervizoru

en: --%s <number>
cs: --%s <číslo>

en: --%s <string>
cs: --%s <řetězec>

en: Active:
cs: Aktivní:

en: Allocation
cs: Alokace

en: Allocation:
cs: Alokace:

en: Attach device from an XML <file>.
cs: Připojit zařízení z XML <souboru>.

en: Attach new disk device.
cs: Připojit nové diskové zařízení

en: Attach new network interface.
cs: Připojit nové síťové rozhraní.

en: Authentication failed
cs: Autentizace selhala

en: Autostart
cs: Automatické spuštění

en: Autostart:
cs: Automatické spuštění

en: Available
cs: Dostupný

en: Available:
cs: Dostupný:

en: Build a given pool.
cs: Sestav dané úložiště.

en: CPU Affinity:
cs: Afinita CPU:

en: CPU Model %s too long for destination
cs: CPU model '%s' je příliš dlouhý

en: CPU described in %s is identical to host CPU
cs: CPU popsané v %s je identické hostitelskému CPU

en: CPU described in %s is incompatible with host CPU
cs: CPU popsané v %s je nekompatibilní s hostitelským CPU

en: CPU feature %s already defined
cs: Vlastnost CPU %s je již definována

en: CPU frequency:
cs: Frekvence CPU:

en: CPU models don't match: '%s' != '%s'
cs: modely CPU nejsou stejné: '%s' != '%s'

en: CPU socket(s):
cs: CPU soket(y):

en: CPU specification not supported by hypervisor
cs: CPU specifikace není hypervizorem podporována

en: CPU time:
cs: CPU čas:

en: CPU vendor %s already defined
cs: Jméno výrobce CPU %s je již definováno

en: CPU vendor %s not found
cs: Výrobce CPU %s nebyl nalezen

en: CPU vendor specified without CPU model
cs: Výrobce CPU specifikován bez modelu CPU

en: CPU vendors do not match
cs: Výrobci CPU nesouhlasí

en: CPU(s):
cs: CPU:

en: CPUs are incompatible
cs: CPU nejsou kompatibilní

en: CPUs have incompatible architectures: '%s' != '%s'
cs: CPU mají nekompatibilní architektury: '%s' != '%s'

en: Cannot create /dev/pts
cs: Nelze vytvořit /dev/pts

en: Cannot create log directory '%s'
cs: Nelze vytvořit adresář '%s' pro logování

en: Cannot deactivate storage pool autostart
cs: Nelze deaktivovat automatický start úložiště

en: Cannot extract running %s hypervisor version
cs: Nelze získat verzi běžícího %s hypervizora

en: Cannot open /dev/urandom
cs: Nelze otevřít /dev/urandom

en: Cannot parse <address> 'bus' attribute
cs: Nelze parsovat <adresa> atribut 'bus'

en: Cannot parse <address> 'controller' attribute
cs: Nelze parsovat <adresa> atribut 'controller'

en: Cannot parse <address> 'domain' attribute
cs: Nelze parsovat <adresa> atribut 'domain'

en: Cannot parse <address> 'function' attribute
cs: Nelze parsovat <adresa> atribut 'function'

en: Cannot parse <address> 'port' attribute
cs: Nelze parsovat <adresa> atribut 'port'

en: Cannot parse <address> 'slot' attribute
cs: Nelze parsovat <adresa> atribut 'slot'

en: Cannot parse <address> 'unit' attribute
cs: Nelze parsovat <adresa> atribut 'unit'

en: Cannot parse controller index %s
cs: Nelze parsovat index %s řadiče

en: Cannot parse number from '%s'
cs: Nelze parsovat číslo z '%s'

en: Cannot read from /dev/urandom
cs: Nelze číst z /dev/urandom

en: Capacity
cs: Kapacita

en: Capacity:
cs: Kapacita:

en: Change the current directory.
cs: Změnit aktuální pracovní adresář.

en: Change the current memory allocation in the guest domain.
cs: Změnit současnou paměťovou alokaci v hostované doméně.

en: Change the maximum memory allocation limit in the guest domain.
cs: Změnit limit maximální velikosti alokovatelné paměti v hostované doméně.

en: Change the number of virtual CPUs in the guest domain.
cs: Změnit počet aktivních virtuálních CPU v hostované doméně.

en: Clone an existing volume.
cs: Naklonuj existující svazek.

en: Compiled with support for:
cs: Zkompilováno s podporou pro:

en: Configure a domain to be automatically started at boot.
cs: Nastaví doménu, aby byla automaticky spuštěna při startu.

en: Configure a network to be automatically started at boot.
cs: Nastaví síť, aby byla automaticka spuštěna při startu.

en: Configure a pool to be automatically started at boot.
cs: Nastaví úložiště tak, aby bylo automaticky spouštěno při startu.

en: Connect to local hypervisor. This is built-in command after shell start up.
cs: Připojit se k místnímu hypervizoru. Toto je zabudovaný příkaz po spuštění shellu.

en: Controllers must use the 'ccid' address type
cs: Řadič musí používat adresu typu 'ccid'

en: Core(s) per socket:
cs: Jader na soket:

en: Could not add controllers
cs: Nelze přidat řadiče

en: Could not assign address to disk '%s'
cs: Nelze přiřadit adresu k disku '%s'

en: Could not change memory parameters: %s
cs: Nelze změnit parametry paměti: %s

en: Could not change scheduler parameters: %s
cs: Nelze změnit parametry plánovače: %s

en: Could not close %s
cs: Nelze zavřít %s

en: Could not configure network
cs: Nelze nakonfigurovat síť

en: Could not copy volume: %s
cs: Nelze zkopírovat svazek: %s

en: Could not create snapshot: %s
cs: Nelze vytvořit obraz: %s

en: Could not create volume: %s
cs: Nelze vytvořit svazek: %s

en: Could not define domain: %s
cs: Nepodařilo se definovat doménu: %s

en: Could not delete snapshot '%s': %s
cs: Nelze smazat obraz '%s': %s

en: Could not delete volume: %s
cs: Nelze smazat svazek: %s

en: Could not destroy domain: %s
cs: Nepodařilo se zničit doménu: %s

en: Could not find 'active' element
cs: Nepodařilo se nalézt element 'active'

en: Could not find datastore containing absolute path '%s'
cs: Nepodařilo se najít úložiště obsahující absolutní cestu '%s'

en: Could not find datastore with name '%s'
cs: Nepodařilo se najít úložiště nazvané '%s'

en: Could not find domain snapshot with internal name '%s'
cs: Nepodařilo se najít obraz domény s interním jménem '%s'

en: Could not find domain with UUID '%s'
cs: Nepodařilo se najít doménu s UUID '%s'

en: Could not find domain with name '%s'
cs: Nepodařilo se najít doménu nazvanou '%s'

en: Could not find matching device
cs: Nepodařilo se najít odpovídající zařízení

en: Could not find parent device for '%s'
cs: Nelze najít nadřazené rozhraní pro '%s'

en: Could not get name of virtual machine
cs: Nepodařilo se získat jméno virtualního stroje

en: Could not initialize CURL
cs: Nepodařilo se inicializovat CURL

en: Could not initialize CURL mutex
cs: Nepodařilo se inicializovat CURL mutex

en: Could not open /proc/net/dev
cs: Nelze otevřít /proc/net/dev

en: Could not open directory %s
cs: Nelze otevřít adresář %s

en: Could not parse UUID from '%s'
cs: Nelze parsovat UUID z '%s'

en: Could not parse UUID from string '%s'
cs: Nelze parsovat UUID z řetězce '%s'

en: Could not parse VPS ID %s
cs: Nelze parsovat VPS ID %s

en: Could not parse version number from '%s'
cs: Nelze parsovat číslo verze z '%s'

en: Could not put variable '%s' into hashmap
cs: Nelze vložit proměnnou '%s' do hashmap

en: Could not resume domain: %s
cs: Nepodařilo se probudit doménu: %s

en: Could not retrieve pool information
cs: nepodařilo se získat informace o úložišti

en: Could not revert to snapshot '%s': %s
cs: Nepodařilo se navrátit k obrazu '%s': %s

en: Could not set UUID
cs: Nelze nastavit UUID

en: Could not set limit to %lld MHz, expecting positive value or -1 (unlimited)
cs: Nelze nastavit limit na %lld MHz, očekávám nezápornou hodnotu nebo -1 (neomezeno)

en: Could not set max-memory to %lu kilobytes: %s
cs: Nelze nastavit maximální velikost paměti na %lu kilobajtů: %s

en: Could not set memory size
cs: Nezle nastavit velikost paměti

en: Could not set memory to %lu kilobytes: %s
cs: Nelze nastavit velikost paměti na %lu kilobajtů: %s

en: Could not set number of virtual CPUs to %d: %s
cs: Nelze nastavit počet virtuálních CPU na %d: %s

en: Could not set reservation to %lld MHz, expecting positive value
cs: Nelze nastavit rezervaci na %lld MHz, očekávám nezápornou hodnotu

en: Could not start domain: %s
cs: Nepodařilo se spustit doménu: %s

en: Could not suspend domain: %s
cs: Nepodařilo se uspat doménu: %s

en: Could not wipe volume: %s
cs: Nelze vymazat svazek: %s

en: Couldn't fetch Domain Information
cs: Nepodařilo se získat informace o doméně

en: Couldn't fetch Node Information
cs: Nepodařilo se získat informace o uzlu

en: Create a domain.
cs: Vytvořit doménu.

en: Create a network.
cs: Vytvořit síť.

en: Create a pool.
cs: Vytvořit úložiště.

en: Create a vol from an existing volume.
cs: Vytvořit svazek z již existujícího svazku.

en: Create a vol.
cs: Vytvořit svazek.

en: Creation Time
cs: Čas vytvoření

en: Creation of %s volumes is not supported
cs: Vytváření svazků %s není podporováno

en: Datastore has unexpected type '%s'
cs: Úložiště má neočekávaný typ '%s'

en: Define a domain.
cs: Definovat doménu.

en: Define a new network filter or update an existing one.
cs: Definuj nové pravidlo firewallu nebo aktualizuj již existující.

en: Define a pool.
cs: Definovat úložiště.

en: Delete a domain snapshot
cs: Smazat obraz domény

en: Delete a given pool.
cs: Smaž dané úložiště.

en: Delete a given vol.
cs: Smazat daný svazek

en: Detach device from an XML <file>
cs: Odpojit zařízení z XML <souboru>.

en: Detach disk device.
cs: Odpojit diskové zařízení.

en: Detach network interface.
cs: Odpojit síťové rozhraní.

en: Device %s re-attached
cs: Zařízení %s bylo znovu připojeno

en: Device %s reset
cs: Reset zařízení %s

en: Device attached successfully
cs: Zařízení bylo úspěšně připojeno

en: Device detached successfully
cs: Zařízení bylo úspěšně odpojeno

en: Device is not a fibre channel HBA
cs: Zařízení není fibre channel HBA

en: Device updated successfully
cs: Zařízení aktualizováno

en: Disk attached successfully
cs: Disk byl úspěšně připojen

en: Disk detached successfully
cs: Disk byl úspěsně odpojen

en: Display the system version information.
cs: Zobrazit informace o verzi systému.

en: Domain %s XML configuration edited.
cs: XML konfigurace pro doménu %s byla zeditována.

en: Domain %s XML configuration not changed.
cs: XML konfigurace pro doménu %s nebyla změněna.

en: Domain %s created from %s
cs: Doména %s vytvořena z %s

en: Domain %s defined from %s
cs: Doména %s definována z %s

en: Domain %s destroyed
cs: Doména %s zničena

en: Domain %s has been undefined
cs: Doména %s byla oddefinována

en: Domain %s is being rebooted
cs: Doména %s se restartuje

en: Domain %s is being shutdown
cs: Doména %s je právě vypínána

en: Domain %s isn't running.
cs: Doména %s neběží.

en: Domain %s marked as autostarted
cs: Doména %s označena jako automaticky spouštěná

en: Domain %s resumed
cs: Doména %s probuzena

en: Domain %s started
cs: Doména %s spuštěna

en: Domain %s suspended
cs: Doména %s uspána

en: Domain %s unmarked as autostarted
cs: Doména %s odoznačena jako automaticky spouštěná

en: Domain '%s' is already running
cs: Doména '%s' již běží

en: Domain already exists, editing existing domains is not supported yet
cs: Doména již existuje. Editace existujících domén není zatím podporována

en: Domain is already active
cs: Doména je již aktivní

en: Domain is already running
cs: Doména již běží

en: Domain is not powered off
cs: Doména není vypnutá

en: Domain is not powered on
cs: Doména není zapnutá

en: Domain is not running
cs: Doména neběží

en: Domain is not suspended
cs: Doména není uspaná

en: Domain is not suspended or powered off
cs: Doména není uspaná ani vypnutá

en: Domain name is not unique
cs: Jméno domény není unikátní

en: Domain not found
cs: Doména nebyla nalezena

en: Domain not found: %s
cs: Doména nebyla nalezena: %s

en: Domain restored from %s
cs: Doména obnovena z %s

en: Domain snapshot %s created
cs: Obraz %s vytvořen

en: Driver state initialization failed
cs: Selhala inicializace stavu ovladače

en: Edit the XML configuration for a domain.
cs: Editovat XML konfiguraci domény.

en: Edit the XML configuration for a network filter.
cs: Editovat XML konfiguraci pravidla firewallu.

en: Edit the XML configuration for a network.
cs: Editovat XML konfiguraci sítě.

en: Edit the XML configuration for a storage pool.
cs: Editovat XML konfiguraci pro úložiště.

en: Error opening file %s
cs: Chyba otevírání souboru %s

en: Failed module registration %s
cs: Selhala registrace modulu %s

en: Failed opening %s
cs: Selhalo otevírání %s

en: Failed to allocate XML buffer
cs: nepodařilo se alokovat XML buffer

en: Failed to allocate memory
cs: Nepodařilo se alokovat paměť

en: Failed to allocate tty
cs: Selhala alokace tty

en: Failed to attach device from %s
cs: Nepodařilo se připojit zařízení z %s

en: Failed to attach disk
cs: Nepodařilo se připojit disk

en: Failed to attach interface
cs: Připojení rozhraní selhalo

en: Failed to autostart VM '%s': %s
cs: Selhal automatický start VM '%s': %s

en: Failed to build pool %s
cs: Selhalo sestavení úložiště %s

en: Failed to clone vol from %s
cs: Selhalo klonování svazku z %s

en: Failed to compare host CPU with %s
cs: Selhalo porovnání hostitelského CPU s %s

en: Failed to connect to %s
cs: Selhalo připojování k %s

en: Failed to connect to the hypervisor
cs: Nepodařilo se připojit se k hypervizoru

en: Failed to convert '%s' to int
cs: Selhala konverze '%s' na int

en: Failed to core dump domain %s to %s
cs: Nepodařilo se uložit paměť domény %s do %s

en: Failed to create %s
cs: Selhalo vytvoření %s

en: Failed to create '%s': %s
cs: Selhalo vytvoření '%s': %s

en: Failed to create XML
cs: Nepodařilo se vytvořit XML

en: Failed to create domain from %s
cs: Nepodařilo se vytvořit doménu z %s

en: Failed to create network from %s
cs: Nepodařilo se vytvořit síť z %s

en: Failed to create pool %s
cs: Nepodařilo se vytvořit úložiště %s

en: Failed to create pool from %s
cs: Nepodařilo se vytvořit úložiště z %s

en: Failed to create symlink '%s to '%s'
cs: Selhalo vytvoření symlinku '%s' na '%s'

en: Failed to create symlink '%s' to '%s'
cs: Selhalo vytvoření symlinku '%s' na '%s'

en: Failed to create vol %s
cs: Nepodařilo se vytvořit svazek %s

en: Failed to create vol from %s
cs: Nepodařilo se vytvořit svazek z %s

en: Failed to define domain from %s
cs: Nepodařilo se definovat doménu z %s

en: Failed to define interface from %s
cs: Nepodařilo se definovat rozhraní z %s

en: Failed to define network filter from %s
cs: Nepodařilo se definovat pravidlo firewallu z %s

en: Failed to define network from %s
cs: Nepodařilo se definovat síť z %s

en: Failed to define pool %s
cs: Nepodařilo se oddefinovat úložiště %s

en: Failed to define pool from %s
cs: Nepodařilo se definovat úložiště z %s

en: Failed to delete pool %s
cs: Nepodařilo se smazat úložiště %s

en: Failed to delete secret %s
cs: Nepodařilo se smazat heslo '%s'

en: Failed to delete symlink '%s'
cs: Selhalo smazání symlinku '%s'

en: Failed to delete vol %s
cs: Nepodařilo se smazat svazek %s

en: Failed to destroy domain %s
cs: Nepodařilo se zničit doménu %s

en: Failed to destroy interface %s
cs: Nepodařilo se zničit rozhraní %s

en: Failed to destroy network %s
cs: Nepodařilo se zničit síť %s

en: Failed to destroy pool %s
cs: Nepodařilo se zničit úložiště %s

en: Failed to detach device from %s
cs: Nepodařilo se odpojit zařízení z %s

en: Failed to detach disk
cs: Odpojení disku selhalo

en: Failed to detach interface
cs: Odpojení rozhraní selhalo

en: Failed to find any %s pool sources
cs: Nepodařilo se najít žádné %s zdroje vhodné jako úložiště

en: Failed to find the network
cs: Nepodařilo se najít síť

en: Failed to find the network: %s
cs: Nepodařilo se najít síť: %s

en: Failed to fork as daemon: %s
cs: Selhalo spuštění jako démona: %s

en: Failed to generate UUID
cs: Nepodařilo se vygenerovat UUID

en: Failed to get block stats %s %s
cs: Nepodařilo se získat stav bloků %s %s

en: Failed to get disk information
cs: Nepodařilo se získat informace o disku

en: Failed to get interface information
cs: Nepodařilo se získat informace o rozhraní

en: Failed to get interface stats %s %s
cs: Nepodařilo se získat stav rozhraní %s %s

en: Failed to list active domains
cs: Nepodařilo se vypsat aktivní domény

en: Failed to list active interfaces
cs: Nepodařilo se vypsat aktivní rozhraní

en: Failed to list active networks
cs: Nepodařilo se vypsat aktivní sítě

en: Failed to list active pools
cs: Nepodařilo se vypsat aktivní úložiště

en: Failed to list inactive domains
cs: Nepodařilo se vypsat neaktivní domény

en: Failed to list inactive interfaces
cs: Nepodařilo se vypsat neaktivní rozhraní

en: Failed to list inactive networks
cs: Nepodařilo se vypsat neaktivní sítě

en: Failed to list inactive pools
cs: Nepodařilo se vypsat neaktivní úložiště

en: Failed to list network filters
cs: Selhalo vypsání pravidel firewallu

en: Failed to list secrets
cs: Selhalo vypsání hesel

en: Failed to list storage volumes
cs: Nepodařilo se vypsat svazky na úložišti

en: Failed to make device %s
cs: Selhalo vytvoření zařízení %s

en: Failed to mark domain %s as autostarted
cs: Nepodařilo se označit doménu %s jako automaticky spouštěnou

en: Failed to mkdir %s
cs: Selhalo mkdir %s

en: Failed to open '%s'
cs: Selhalo otevření '%s'

en: Failed to open dir '%s'
cs: Nepodařilo se otevřít adresář '%s'

en: Failed to open file '%s'
cs: Selhalo otevření souboru '%s'

en: Failed to open tty %s
cs: Selhalo otevření tty %s

en: Failed to parse dir name '%s'
cs: Selhalo parsování jména adresáře '%s'

en: Failed to parse mode '%s'
cs: Selhalo parsování módu '%s'

en: Failed to parse positive integer from '%s'
cs: Selhalo parsovaní nezáporného čísla z '%s'

en: Failed to re-attach device %s
cs: Nepodařilo se znovu připojit zařízení %s

en: Failed to read /proc/mounts
cs: Selhalo čtení z /proc/mounts

en: Failed to read file '%s'
cs: Selhalo čtení souboru '%s'

en: Failed to read from %s
cs: Selhalo čtění z %s

en: Failed to reboot domain %s
cs: Nepodařilo se restartovat doménu %s

en: Failed to reconnect to the hypervisor
cs: Nepodařilo se připojit se k hypervizoru

en: Failed to refresh pool %s
cs: Nepodařilo se obnovit úložiště %s

en: Failed to reset device %s
cs: Nepodařilo se resetovat zařízení %s

en: Failed to restore domain from %s
cs: Nepodařilo se obnovit doménu z %s

en: Failed to resume domain %s
cs: Nepodařilo se probudit doménu %s

en: Failed to save domain %s state
cs: Nepodařilo se uložit stav domény %s

en: Failed to save domain %s to %s
cs: Nepodařilo se uložit doménu %s do %s

en: Failed to set attributes from %s
cs: Selhalo nastavení atributů z %s

en: Failed to set memory for domain
cs: Selhalo nastavení paměti pro doménu

en: Failed to shutdown domain %s
cs: Nepodařilo se vypnout doménu %s

en: Failed to start domain %s
cs: Nepodařilo se spustit doménu %s

en: Failed to start interface %s
cs: Selhalo spuštění rozhraní %s

en: Failed to start network %s
cs: Selhalo spuštění sítě %s

en: Failed to start pool %s
cs: Nepodařilo se spustit úložiště %s

en: Failed to suspend domain %s
cs: Nepodařilo se uspat doménu %s

en: Failed to undefine domain %s
cs: Nepodařilo se oddefinovat doménu %s

en: Failed to undefine interface %s
cs: Nepodařilo se oddefinovat rozhraní %s

en: Failed to undefine network %s
cs: Nepodařilo se oddefinovat síť %s

en: Failed to undefine network filter %s
cs: Nepodařilo se oddefinovat pravidlo firewallu %s

en: Failed to undefine pool %s
cs: Nepodařilo se oddefinovat úložiště %s

en: Failed to unmark domain %s as autostarted
cs: Nepodařilo se odoznačit doménu %s jako automaticky spouštěnou

en: Failed to update device from %s
cs: Nepodařilo se aktualizovat zařízení z %s

en: Failed to wipe vol %s
cs: Selhalo vymazání svazku %s

en: Failed to write vmx file '%s'
cs: Selhalo zapsání vmx souboru '%s'

en: Feature %s required by CPU model %s not found
cs: Vlastnost %s požadovaná modelem CPU %s nebyla nalezena

en: File '%s' has unknown type
cs: Soubor '%s' má neznámý formát

en: File name '%s' doesn't have expected format '/vmfs/volumes/<datastore>/<path>'
cs: Jméno souboru '%s' nemá očekávaný formát '/vmfs/volumes/<datastore>/<cesta>'

en: File name '%s' refers to non-existing datastore '%s'
cs: Soubor '%s' referuje na neexistující datastore '%s'

en: Found unexpected controller model '%s' for disk '%s'
cs: Nalezen neočekávaný model řadiče '%s' pro disk '%s'

en: GET operation failed
cs: operace GET selhala

en: GET operation failed: %s
cs: operace GET selhala: %s

en: GNUTLS call error
cs: chyba volání GNUTLS

en: Get network interface stats for a running domain.
cs: Získat stav síťového rozhraní pro běžící doménu.

en: Get or set memory parameters
cs: Zobrazit/nastavit parametry paměti

en: Grouped commands:
cs: Příkazy:

en: Host CPU is a superset of CPU described in %s
cs: Hostitelské CPU je nadmnožinou CPU popsaného v %s

en: Interface %s defined from %s
cs: Síť %s definována z %s

en: Interface %s destroyed
cs: Rozhraní %s zničeno

en: Interface %s started
cs: Rozhraní %s spuštěno

en: Interface %s undefined
cs: Rozhraní %s oddefinováno

en: Interface attached successfully
cs: Rozhraní bylo úspěšně připojeno

en: Interface detached successfully
cs: Rozhraní bylo úspěšně odpojeno

en: Invalid CPU feature name
cs: Neplatné jméno vlastnosti CPU

en: Invalid CPU topology
cs: Neplatná topologie CPU

en: Invalid CPU vendor string '%s'
cs: Neplatný řetezec výrobce CPU '%s'

en: Invalid argument
cs: Neplatný argument

en: Invalid argument (occurrence)
cs: Neplatný argument (occurrence)

en: Invalid base64 data
cs: Neplatná data base64

en: Invalid bus type '%s' for disk
cs: Neplatný typ sběrnice '%s' disku

en: Invalid bus type '%s' for floppy disk
cs: Neplatný typ sběrnice '%s' disketové mechaniky

en: Invalid call
cs: Neplatné volaní

en: Invalid certificate
cs: Neplatný certifikát

en: Invalid floppy device name: %s
cs: Neplatné jméno disketové mechaniky: %s

en: Invalid harddisk device name: %s
cs: Neplatné jméno zařízení pevného disku: %s

en: Invalid ip address prefix value
cs: Neplatný prefix IP adresy

en: Invalid parameter count
cs: Neplatný počet parametrů

en: Invalid port number: %s
cs: Neplatné číslo portu: %s

en: Invalid ports: %s
cs: Neplatné porty: %s

en: Invalid prefix or netmask for '%s'
cs: Neplatný prefix nebo maska podsítě pro '%s'

en: Invalid state '%s' in domain snapshot XML
cs: Neplatný stav '%s' v XML definici obrazu domény

en: Invalid value '%s' for VMX entry '%s'
cs: Neplatná hodnota '%s' pro VMX záznam '%s'

en: Invalid vectors: %s
cs: Neplatné vektory: %s

en: List snapshots for a domain
cs: Zobrazit obrazy domény

en: MAC Address
cs: MAC Adresa

en: MAC address
cs: MAC adresa

en: Malformed size %s
cs: Nesmyslná velikost %s

en: Max memory:
cs: Max. paměti:

en: Memory size:
cs: Velikost paměti:

en: Memory total:
cs: Paměti celkem:

en: Migrate domain to another host.  Add --live for live migration.
cs: Přenést doménu na jiného hostitele. Přidejte --live pro živý přenos.

en: Migration not possible without a vCenter
cs: Migrace není možná bez vCenter

en: Missing 'cores' attribute in CPU topology
cs: Chybí atribut 'cores' v topologii CPU

en: Missing 'sockets' attribute in CPU topology
cs: Chybí atribut 'sockets' v topologii CPU

en: Missing 'threads' attribute in CPU topology
cs: Chybí atribut 'threads' v topologii CPU

en: Missing CPU architecture
cs: Chybí architektura CPU

en: Missing CPU feature name
cs: Chybí jméno vlastnosti CPU

en: Missing CPU model name
cs: Chybí jméno modelu CPU

en: Missing CPU vendor name
cs: Chybí jméno výrobce CPU

en: Missing address
cs: Chybí adresa

en: Missing feature name for CPU model %s
cs: Chybí jméno vlastnosti pro model CPU %s

en: Model name contains invalid characters
cs: Jméno modelu obsahuje neplatné znaky

en: NUMA cell number
cs: Číslo buňky NUMA

en: NUMA cell(s):
cs: Buňky NUMA:

en: NUMA free memory
cs: Volná paměť NUMA

en: Name
cs: Jméno

en: Name:
cs: Jméno:

en: Network %s created from %s
cs: Síť %s vytvořena z %s

en: Network %s defined from %s
cs: Síť %s definována z %s

en: Network %s destroyed
cs: Síť %s zničena

en: Network %s has been undefined
cs: Síť %s byla oddefinována

en: Network %s marked as autostarted
cs: Síť %s označena jako automaticky spouštěná

en: Network %s started
cs: Spuštěna síť %s

en: Network %s unmarked as autostarted
cs: Síť %s odznačena jako automaticky spuštěná

en: Network '%s' is already running
cs: Síť '%s' je již aktivní

en: Network '%s' is still running
cs: Síť '%s' stále běží

en: Network config filename '%s' does not match network name '%s'
cs: Konfigurační soubor sítě '%s' nesouhlasí s názvem sítě '%s'

en: Network filter %s XML configuration edited.
cs: XML konfigurace pravidla firewallu %s editována.

en: Network filter %s XML configuration not changed.
cs: XML konfigurace pravidla firewallu %s nezměněna.

en: Network filter %s defined from %s
cs: Pravidlo firewallu %s definováno z %s

en: Network filter %s undefined
cs: Pravidlo firewallu %s bylo oddefinováno

en: Network not found
cs: Síť nebyla nalezena

en: Network not found: %s
cs: Síť nebyla nalezena: %s

en: Network type %d is not supported
cs: Typ sítě %d není podporován

en: No CPUs given
cs: Nebyla zadána CPU

en: No IP address for host '%s' found: %s
cs: IP adresa pro hosta '%s' nalezena: %s

en: No domain with ID %d
cs: Žádná doména s ID %d

en: No domain with matching id %d
cs: Žádná doména odpovídající id %d

en: No domain with matching name '%s'
cs: Žádná doména odpovídající jménu '%s'

en: No domain with matching uuid '%s'
cs: Žádná doména odpovídající uuid '%s'

en: No domain with name '%s'
cs: Žádná doména se jménem '%s'

en: No error message provided
cs: Chybová zpráva nebyla zadána

en: No host CPU specified in '%s'
cs: Nebylo specifikováno žádné hostitelské CPU v '%s'

en: No support for %s in command 'attach-disk'
cs: Nepodporovaný %s v příkazu 'attach-disk'

en: No support for %s in command 'attach-interface'
cs: Nepodporovaný %s v příkazu 'attach-interface'

en: No type specified for device address
cs: Nebyl specifikován typ pro adresu zařízení

en: OS Type:
cs: Druh OS:

en: Only 1 %s bus is supported
cs: Pouze 1 %s sběrnice je podporován

en: Only 1 %s controller is supported
cs: Pouze 1 %s řadič je podporován

en: Only vpxmigr:// migration URIs are supported
cs: Pouze migrace typu vpxmigr:// jsou podporovány

en: Only x509 certificates are supported
cs: Jiné certifikáty než x509 nejsou podporované.

en: Out of memory
cs: Nedostatek paměti (OOM)

en: Output the IP address and port number for the VNC display.
cs: Vypíše IP adresu a číslo portu pro VNC display.

en: Output the device for the TTY console.
cs: Vypsat zařízení pro TTY konzoli.

en: Output the domain information as an XML dump to stdout.
cs: Vypsat informace o doméně jako XML na standardní výstup.

en: Output the network filter information as an XML dump to stdout.
cs: Vypsat informace pravidla firewallu jako XML na standardní výstup.

en: Output the network information as an XML dump to stdout.
cs: Vypsat informace o síti jako XML na standardní výstup.

en: Output the node device details as an XML dump to stdout.
cs: Vypsat informace o zařízení jako XML na standardní výstup.

en: Output the pool information as an XML dump to stdout.
cs: Vypsat informace o poolu jako XML na standardní výstup.

en: Output the vol information as an XML dump to stdout.
cs: Vypsat informace o svazku jako XML na standardní výstup.

en: PCI host devices must use 'pci' address type
cs: Hostitelské PCI zařízení musí použít typ adresy 'pci'

en: POST operation failed
cs: operace POST selhala

en: POST operation failed: %s
cs: operace POST selhala: %s

en: Parent device %s is not capable of vport operations
cs: Nadřazené zařízení %s není schopno vport operací

en: Path
cs: Cesta

en: Path %s too long for unix socket
cs: Cesta %s je příliš dlouhá pro unixový socket

en: Persistent
cs: Persistentní

en: Persistent:
cs: Trvalý:

en: Physical:
cs: Fyzický:

en: Pin domain VCPUs to host physical CPUs.
cs: Spřáhnout virtuální CPU domény k fyzickým CPU hostitele.

en: Pool %s built
cs: Úložiště %s sestaveno

en: Pool %s created
cs: Úložiště %s vytvořeno

en: Pool %s created from %s
cs: Úložiště %s vytvořeno z %s

en: Pool %s defined
cs: Úložiště %s definováno

en: Pool %s defined from %s
cs: Úložiště %s definováno z %s

en: Pool %s deleted
cs: Úložiště %s smazáno

en: Pool %s destroyed
cs: Úložiště %s zničeno

en: Pool %s has been undefined
cs: Úložiště %s bylo oddefinováno

en: Pool %s marked as autostarted
cs: Úložiště %s je označeno jako automaticky spouštěné

en: Pool %s refreshed
cs: Úložiště %s obnoveno

en: Pool %s started
cs: Úložiště %s spuštěno

en: Pool %s unmarked as autostarted
cs: Úložiště %s není označeno jako automaticky spouštěné

en: Print the current directory.
cs: Zobrazí jméno adresáře, ve kterém se právě nacházíte.

en: Prints global help, command specific help, or help for a
        group of related commands
cs: Vypíše souhrnnou nápovědu nebo nápovědu k určenému příkazu.

en: QueryPerf returned object with unexpected type '%s'
cs: QueryPerf navrátil objekt neočekávaného typu '%s'

en: RPC error
cs: chyba RPC

en: Reconnected to the hypervisor
cs: Znovu se připojit k hypervizoru

en: Refresh a given pool.
cs: Obnov dané úložiště.

en: Remove managed save of a domain
cs: uložit stav domény do souboru

en: Renaming domains on migration not supported
cs: Přejmenování domén během migrace není podporováno

en: Requested number of virtual CPUs is greater than max allowable number of virtual CPUs for the domain: %d > %d
cs: Požadovaný počet virtuálních CPU je větší než maximální přípustný počet virtuálních CPU pro doménu: %d > %d

en: Requested number of virtual CPUs must at least be 1
cs: Požadovaný počet virtuálních CPU musí být alespoň 1

en: Restore a domain.
cs: Obnovit doménu.

en: Resume a previously suspended domain.
cs: Probudit dříve uspanou doménu.

en: Returns a list of secrets
cs: Vrátí seznam hesel

en: Returns basic information about the domain virtual CPUs.
cs: Vypíše základní informace o virtuálních CPU domény.

en: Returns basic information about the domain.
cs: Vypíše základní informace o doméně.

en: Returns basic information about the node.
cs: Vypíše základní informace o uzlu

en: Returns basic information about the storage pool.
cs: Vypíše základní informace o úložišti.

en: Returns basic information about the storage vol.
cs: Vrátí základní informace o úložišti.

en: Returns capabilities of hypervisor/driver.
cs: Vypíše schopnosti hypervizoru/ovladače.

en: Returns list of domains.
cs: Vrátí seznam domén.

en: Returns list of network filters.
cs: Vypíše seznam pravidel firewallu

en: Returns list of networks.
cs: Vypíše seznam sítí.

en: Returns list of pools.
cs: Vrátí seznam úložišť.

en: Returns list of vols by pool.
cs: Vrátí seznam svazků dle úložiště.

en: Returns state about a domain.
cs: Vrátí stav domény

en: Revert a domain to a snapshot
cs: Obnovit doménu z obrazu

en: Revert domain to snapshot
cs: Obnovit doménu z obrazu

en: Run a reboot command in the target domain.
cs: Restartovat v cílové doméně.

en: Run shutdown in the target domain.
cs: Vypnout v cílové doméně.

en: Running hypervisor: %s %d.%d.%d
cs: Běžící hypervizor: %s %d.%d.%d

en: SCSI controller only supports 1 bus
cs: Řadič SCSI podporuje pouze 1 sběrnici

en: Scheduler
cs: Plánovač

en: Secret %s deleted
cs: Heslo %s smazáno

en: See web site at %s
cs: Více informací najdete na webové stránce %s

en: Show/Set scheduler parameters.
cs: Zobrazit/Nastavit parametry plánovače

en: Snapshot '%s' already exists
cs: Obraz '%s' již existuje

en: Snapshot Delete
cs: Smazat obraz

en: Snapshot List
cs: Seznam obrazů

en: Start a network.
cs: Spustit síť.

en: Start a pool.
cs: Spustit úložiště.

en: State
cs: Stav

en: State:
cs: Stav:

en: Storage pool not found
cs: Úložiště nenalezeno

en: Storage pool not found: %s
cs: Úložiště nenalezeno: %s

en: Storage volume not found
cs: Svazek nenalezen

en: Storage volume not found: %s
cs: Svazek nenalezen: %s

en: Suspend a running domain.
cs: Uspat běžící doménu.

en: The domain is not running
cs: Doména neběží

en: The server redirects from '%s'
cs: Server přesměrovává z '%s'

en: The server redirects from '%s' to '%s'
cs: Server přesměrovává z '%s' na '%s'

en: This host is not managed by a vCenter
cs: Tento host není spravován vCenter

en: Thread(s) per core:
cs: Vláken na jádro:

en: Total
cs: Celkem

en: Type
cs: Typ

en: Type:
cs: Typ:

en: Type:  'help' for help with commands
           'quit' to quit
cs: Napište: 'help' pro nápovědu k příkazům
           'quit' pro ukončení terminálu

en: UUID
cs: UUID:

en: UUID mismatch between <uuid> and <sysinfo>
cs: <uuid> a <sysinfo>se nerovnají

en: Unable to change MaxMemorySize
cs: Nemohu změnit maximální velikost paměti

en: Unable to change to root dir
cs: Nelze se přesunout do kořenového adresáře

en: Unable to create Volume: %s
cs: Nelze vytvořit Svazek: %s

en: Unable to generate random uuid.
cs: Nelzye vygenerovat náhodné uuid.

en: Unable to get domain status
cs: Nepodařilo se získat stav domény

en: Unable to initialize certificate
cs: Nepodařilo se inicializovat certifikát

en: Unable to initialize mutex
cs: Nelze inicializovat mutex

en: Unable to load certificate
cs: Nepodařilo se načíst certifikát

en: Unable to open %s
cs: Nelze otevřít %s

en: Unable to open UNIX socket
cs: Nelze otevřít UNIXový socket

en: Unable to parse devaddr parameter '%s'
cs: Nelze parsovat parametr '%s' devaddr

en: Unable to parse given mac address
cs: Nelze parsovat danou mac adresu

en: Unable to write pid file '%s/%s.pid'
cs: Nelze zapsat PID soubor '%s/%s.pid'

en: Undefine a given network filter.
cs: Oddefinovat dané pravidlo firewallu.

en: Undefine a secret.
cs: Oddefinovat heslo.

en: Undefine the configuration for an inactive pool.
cs: Oddefinovat nastavení neaktivního úložiště.

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unknown CPU feature %s
cs: Neznámá vlastnost CPU %s

en: Unknown CPU model %s
cs: Neznámý model CPU %s

en: Unknown CPU vendor %s
cs: Neznámý výrobce CPU %s

en: Unknown controller type '%s'
cs: Neznámý typ řadiče '%s'

en: Unknown device type %d
cs: Neznámý typ zařízení %d

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Unknown model type '%s'
cs: Neznámý typ modelu '%s'

en: Unknown protocol '%s'
cs: Neznámý protokol '%s'

en: Unknown scheduler
cs: Neznámý plánovač

en: Unknown source mode '%s'
cs: Neznámý mód pro zdroj '%s'

en: Unknown source type: '%s'
cs: Neznámý typ zdroje: '%s'

en: Unknown value '%s' for %s
cs: Neznámá hodnota '%s' pro %s

en: Unsupported bus type '%s'
cs: Nepodporovaný typ sběrnice '%s'

en: Unsupported bus type '%s' for device type '%s'
cs: Nepodporovaný typ sběrnice '%s' pro typ zařízení '%s'

en: Unsupported character device type '%s'
cs: Nepodporovaný typ znakového zařízení '%s'

en: Unsupported config format '%s'
cs: Nepodporovaný formát konfigurace '%s'

en: Unsupported device type '%s'
cs: Nepodporovaný typ zařízení '%s'

en: Unsupported disk device type '%s'
cs: Nepodporovaný typ diskového zařízení '%s'

en: Unsupported graphics type '%s'
cs: Nepodporovaný typ grafického rozhraní '%s'

en: Unused
cs: Nepoužito

en: Update device from an XML <file>.
cs: Aktualizovat zařízení z XML <souboru>.

en: Usage
cs: Použití

en: Used memory:
cs: Použité paměti:

en: Using API: %s %d.%d.%d
cs: Používám API: %s %d.%d.%d

en: VM is already active
cs: VM je již aktivní

en: Vol %s cloned from %s
cs: Svazek %s naklonován z %s

en: Vol %s created
cs: Svazek %s vytvořen

en: Vol %s created from %s
cs: Svazek %s vytvořen z %s

en: Vol %s created from input vol %s
cs: Svazek %s vytvořen ze vstupního svazku %s

en: Vol %s deleted
cs: Svazek %s smazan

en: Vol %s wiped
cs: Svazek %s vymazán

en: Volume name '%s' doesn't have expected format '<directory>/<file>'
cs: Jméno svazku '%s' nemá očekávaný formát '<adresář>/<soubor>'

en: Volume name '%s' has unsupported suffix, expecting '.vmdk'
cs: Jméno svazku '%s' má nepodporovaný suffix, očekávám '.vmdk'

en: Welcome to %s, the virtualization interactive terminal.
cs: Vítejte na %s, interaktivním virtualizačním terminálu.

en: Wrong XML element type %d
cs: Špatný typ XML elementu %d

en: XML does not contain expected 'cpu' element
cs: XML neobsahuje očekávaný 'cpu' element

en: XML does not contain expected 'sysinfo' element
cs: XML neobsahuje očekávaný 'sysinfo' element

en: XML file
cs: XML soubor

en: [--%s <number>]
cs: [--%s <číslo>]

en: [--%s <string>]
cs: [--%s <řetězec>]

en: [--%s] <number>
cs: [--%s] <číslo>

en: [--%s] <string>
cs: [--%s] <řetězec>

en: active
cs: aktivní

en: additional privileges are required
cs: jsou požadována dodatečná oprávnění

en: argument out of range: %d
cs: argument je mimo rozsah: %d

en: attach device from an XML file
cs: připojit zařízení z XML souboru

en: attach disk device
cs: připojit diskové zařízení

en: attach network interface
cs: připojit síťové rozhraní

en: authentication failed
cs: autentizace selhala

en: authentication failed: %s
cs: autentizece selhala: %s

en: authentication required
cs: je požadována autentizace

en: autostart a domain
cs: automaticky spustit doménu

en: autostart a network
cs: automaticky spustit síť

en: autostart a pool
cs: automaticky spustit úložiště

en: bad command
cs: spatný příkaz

en: bad name
cs: spatné jméno

en: balloon memory must contain model name
cs: ballon memory musí obsahovat jméno modelu

en: base64-encoded secret value
cs: heslo zakódované base64

en: block
cs: blok

en: block device
cs: blokové zařízení

en: build a pool
cs: sestav úložiště

en: building
cs: sestavuji

en: canceled by client
cs: zrušeno klientem

en: cannot change to root directory
cs: nelze se přesunout do kořenového adresáře

en: cannot change to root directory: %s
cs: nelze se přesunout do kořenového adresáře: %s

en: cannot close file '%s'
cs: nelze zavřít soubor '%s'

en: cannot compare CPUs of %s architecture
cs: nelze porovnat CPU architektury %s

en: cannot count boot devices
cs: nelze spočítat boot zařízení

en: cannot create config directory %s
cs: nelze vytvořit adresář s konfigurací %s

en: cannot create config directory '%s'
cs: nelze vytvořit adresář s konfigurací '%s'

en: cannot create directory %s
cs: nelze vytvořit adresář %s

en: cannot create log directory %s
cs: nelze vytvořit adresář pro ukládání logů %s

en: cannot create path '%s'
cs: nelze vytvořit cestu '%s'

en: cannot decode CPU data for %s architecture
cs: nelze dešifrovat data CPU pro architekturu %s

en: cannot encode CPU data for %s architecture
cs: nelze zašifrovat data CPU pro architekturu %s

en: cannot find CPU map for %s architecture
cs: nelze najít mapování CPU pro architekturu %s

en: cannot free CPU data for %s architecture
cs: nelze uvolnit data CPU pro architekturu %s

en: cannot generate a random uuid for instanceid
cs: nelze vygenerovat nahodné uuid pro instanceid

en: cannot get the host uuid
cs: nelze získat uuid hosta

en: cannot initialize condition variable
cs: nelze inicializovat podmínkovou proměnnou

en: cannot initialize mutex
cs: nelze inicializovat mutex

en: cannot open %s
cs: nelze otevřít %s

en: cannot open directory: %s
cs: nepodařilo se otevřít adresář: %s

en: cannot open path '%s'
cs: nelze otevřít cestu '%s'

en: cannot open volume '%s'
cs: nelze otevřít svazek '%s'

en: cannot opendir %s
cs: nelze opendir %s

en: cannot parse CPU map file: %s
cs: nelze parsovat soubor s mapováním CPU: %s

en: cannot parse CPU map for %s architecture
cs: nelze parsovat mapování CPU pro architekturu %s

en: cannot parse UUID '%s'
cs: nelze parsovat UUID '%s'

en: cannot parse VNC port '%s'
cs: nelze parsovat VNC port %s

en: cannot parse bus %s
cs: nelze parsovat sběrnici %s

en: cannot parse device %s
cs: nelze parsovat zařízení %s

en: cannot parse instanceid parameter as a uuid
cs: nelze parsovat parametr instanceid jako uuid

en: cannot parse json %s: %s
cs: nelze parsovat json %s: %s

en: cannot parse product %s
cs: nelze parsovat produkt %s

en: cannot parse rdp port %s
cs: nelze parsovat rdp port %s

en: cannot parse spice port %s
cs: nelze parsovat spice port %s

en: cannot parse spice tlsPort %s
cs: nelze parsovat spice tlsPort %s

en: cannot parse value for %s
cs: nelze parsovat hodnotu pro %s

en: cannot parse value of managerid parameter
cs: nelze parsovat hodnotu parametru managerid

en: cannot parse value of typeid parameter
cs: nelze parsovat hodnotu parametru typeid

en: cannot parse value of typeidversion parameter
cs: nelze parsovat hodnotu parametru typeidversion

en: cannot parse vbd filename, missing driver name
cs: nelze parsovat název souboru vbd, chybí jméno ovladače

en: cannot parse vbd filename, missing driver type
cs: nelze parsovat název souboru vbd, chybí druh ovladače

en: cannot parse vendor id %s
cs: nelze parsovat id výrobce %s

en: cannot parse video ram '%s'
cs: nelze parsovat ram video zařízení '%s'

en: cannot parse vnc port %s
cs: nelze parsovat vnc port %s

en: cannot read dir '%s'
cs: nelze číst adresář '%s'

en: cannot read file %s
cs: nelze číst soubor %s

en: cannot read from %s
cs: nelze číst z %s

en: cannot remove config %s
cs: nelze odstranit konfiguraci %s

en: cannot remove config file '%s'
cs: nelze smazat konfigurační soubor '%s'

en: cannot remove config for %s
cs: nelze smazat konfiguraci pro %s

en: cannot write config file '%s'
cs: nepodařilo se zapsat konfigurační soubor '%s'

en: capabilities
cs: schopnosti

en: cd: command valid only in interactive mode
cs: cd: příkaz je platný pouze v interaktivním módu

en: change maximum memory limit
cs: změní limit maximální velikosti paměti

en: change memory allocation
cs: změnit paměťovou alokaci

en: change number of virtual CPUs
cs: změnit počet virtuálních CPU

en: change the current directory
cs: změnit aktuální pracovní adresář.

en: client tried invalid PolicyKit init request
cs: klient se pokusil o neplatný PolicyKit init požadavek

en: client tried invalid SASL init request
cs: klient se pokusil o neplatný SASL init požadavek

en: client tried invalid SASL start request
cs: klient se pokusil o neplatný SASL start požadavek

en: clone a volume.
cs: naklonuj svazek.

en: clone name
cs: název klonu

en: close: %s: failed to write or close temporary file: %s
cs: close: %s: selhal zápis nebo uzavření dočasného souboru: %s

en: command
cs: příkaz

en: command '%s' doesn't exist
cs: příkaz '%s' neexistuje

en: command '%s' doesn't support option --%s
cs: příkaz '%s' nepodporuje volbu --%s

en: command '%s' requires --%s option
cs: příkaz '%s' vyžaduje volbu --%s

en: command '%s' requires <%s> option
cs: příkaz '%s' vyžaduje volbu <%s>

en: command group '%s' doesn't exist
cs: skupina příkazů '%s' neexistuje

en: compare CPU with host CPU
cs: porovnej CPU s hostitelským CPU

en: compare host CPU with a CPU described by an XML file
cs: porovnej hostitelské CPU s tím, které je popsané v XML souboru

en: configuration file syntax error
cs: chybná syntaxe konfiguračního souboru

en: configuration file syntax error: %s
cs: chybná syntaxe konfiguračního souboru: %s

en: connect to the guest console
cs: připojit se k hostované konzoli

en: connection already open
cs: spojení je již navázáno

en: connection not open
cs: spojení není navázané

en: convert a domain id or UUID to domain name
cs: převést ID nebo UUID doména na jméno domény

en: convert a domain name or UUID to domain id
cs: převést jméno nebo UUID domény na ID domény

en: convert a domain name or id to domain UUID
cs: převést jméno nebo ID domény na UUID domény

en: convert a network UUID to network name
cs: převést UUID sítě na jméno

en: convert a network name to network UUID
cs: převést název sítě na UUID

en: convert a pool UUID to pool name
cs: převést UUID úložiště na jméno

en: convert a pool name to pool UUID
cs: převést název úložiště na UUID

en: could not allocate memory for string
cs: nepodařilo se alokovat paměť pro řetězec

en: could not close logfile
cs: nelze zavřít logovací soubor

en: could not connect to Xen Store
cs: nelze se připojit ke Xen Store

en: could not connect to Xen Store %s
cs: nelze se připojit ke Xen Store %s

en: could not convert '%s' to an integer
cs: nezdařila se konverze '%s' na integer

en: could not create profile
cs: nelze vytvořit profil

en: could not get VM definition
cs: nelze získat definici VM

en: could not parse arguments
cs: nelze parsovat argumenty

en: could not read xml file
cs: nelze číst XML soubor

en: could not set IFS
cs: nelze nastavit IFS

en: could not set PATH
cs: nelze nastavit PATH

en: could not use Xen hypervisor entry
cs: nelze použít položku Xen hypervizoru

en: could not use Xen hypervisor entry %s
cs: nelze použít položku Xen hypervizoru %s

en: crashed
cs: pád

en: create a domain from an XML file
cs: vytvořit doménu z XML souboru

en: create a network from an XML file
cs: vytvořit síť z XML souboru

en: create a pool from a set of args
cs: vytvořit úložiště z daných argumentů

en: create a pool from an XML file
cs: vytvořit úložiště z XML souboru

en: create a vol from an XML file
cs: vytvořit svazek z XML souboru

en: create a vol, using another volume as input
cs: vytvořit svazek za použití jiného svazku jako vstupních dat

en: create a volume from a set of args
cs: vytvořit svazek z daných argumentů

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_REDIRECT_URL) returned an error: %s (%d) : %s
cs: curl_easy_getinfo(CURLINFO_REDIRECT_URL) vrátil chybu: %s (%d) : %s

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) returned a negative response code
cs: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) vrátil zapornou návratovou hodnotu

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) returned an error: %s (%d) : %s
cs: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) vrátil chybu: %s (%d) : %s

en: curl_easy_perform() returned an error: %s (%d) : %s
cs: curl_easy_perform() vrátil chybu: %s (%d) : %s

en: dangling \
cs: přebývající \

en: define (but don't start) a domain from an XML file
cs: definovat (ale nespouštět) doménu ze souboru XML

en: define a pool from a set of args
cs: definuj úložiště z daných argumentů

en: define or update a network filter from an XML file
cs: definuj nebo aktualizuj pravidlo firewallu ze souboru XML

en: degraded
cs: degradovaný

en: delete a pool
cs: smaž úložiště

en: delete a vol
cs: smazat svazek

en: delete snapshot and all children
cs: smazat obraz a všechny jeho potomky

en: detach device from an XML file
cs: odpojit zařízení z XML souboru

en: detach disk device
cs: odpojit diskové zařízení

en: detach network interface
cs: odpojit síťové rozhraní

en: detailed domain vcpu information
cs: detailní informace o VCPU domény

en: direct migration
cs: přímá migrace

en: disable autostarting
cs: zakázat automatické spuštění

en: display available free memory for the NUMA cell.
cs: zobrazit dostupnou volnou paměť pro tuto buňku NUMA.

en: display extended details for pools
cs: zobraz rozšířené informace o poolech

en: display extended details for volumes
cs: rozbrazit rozšířené informace o svazcích

en: domain %s exists already
cs: doména %s již existuje

en: domain '%s' already exists with uuid %s
cs: doména '%s' již existuje s uuid %s

en: domain '%s' is already defined with uuid %s
cs: doména '%s' je již definovaná s uuid %s

en: domain id or name
cs: id nebo jméno domény

en: domain id or uuid
cs: ID nebo UUID domény

en: domain information
cs: informace o doméně

en: domain information in XML
cs: informace o doméně v XML

en: domain information incomplete, missing domid
cs: neúplná informace o doméně, chybí domid

en: domain information incomplete, missing kernel & bootloader
cs: neúplná informace o doméně, chybí jádro a zavaděč

en: domain information incomplete, missing name
cs: neúplná informace o doméně, chybí jméno

en: domain information incomplete, missing uuid
cs: neúplná informace o doméně, chybí UUID

en: domain information incomplete, vbd has no dev
cs: neúplná informace o doméně, vbd nemá žádné zařízení

en: domain information incomplete, vbd has no src
cs: neúplná informace o doméně, vbd nemá žádný zdroj

en: domain information incorrect domid not numeric
cs: nesprávná informace o doméně, domid není číslo

en: domain is already running
cs: doména již běží

en: domain is not running
cs: doména neběží

en: domain name or uuid
cs: uuid nebo jméno domény

en: domain name, id or uuid
cs: jméno, id nebo uuid domény

en: domain not active
cs: doména není aktivní

en: domain not running
cs: doména neběží

en: domain snapshot XML
cs: XML definice obrazu domény

en: domain state
cs: stav domény

en: driver of disk device
cs: ovladač diskového zařízení

en: dump the core of a domain to a file for analysis
cs: uložit obraz paměti domény do souboru pro analýzu

en: dup2(stderr) failed
cs: dup2(stderr) selhalo

en: dup2(stdin) failed
cs: dup2(stdin) selhalo

en: dup2(stdout) failed
cs: dup2(stdout) selhalo

en: edit XML configuration for a domain
cs: editovat XML konfiguraci domény

en: edit XML configuration for a network
cs: editovat XML konfiguraci sítě.

en: edit XML configuration for a network filter
cs: editovat XML konfiguraci pravidla firewallu.

en: edit XML configuration for a storage pool
cs: editovat XML konfiguraci pro úložiště.

en: error
cs: chyba

en: error copying UUID
cs: chyba při kopírování UUID

en: error replacing string
cs: chyba při nahrazování řetězce

en: error:
cs: chyba:

en: expected syntax: --%s <%s>
cs: očekávaná syntaxe: --%s <%s>

en: expecting a name
cs: očekávám jméno

en: expecting a separator
cs: očekávám oddělovač

en: expecting a separator in list
cs: očekávám v seznamu oddělovač

en: expecting a value
cs: očekávám hodnotu

en: expecting absolute path: %s
cs: očekávám absolutní cestu: %s

en: expecting an assignment
cs: očekávám přiřazení

en: failed Xen syscall %s
cs: selhalo systémové volání Xenu %s

en: failed to allocate buffer
cs: nepodařilo se alokovat buffer

en: failed to allocate memory for %s config list
cs: selhala alokace paměti pro %s seznam konfigurace

en: failed to build sexpr
cs: selhala serializace sexpr

en: failed to close file
cs: selhalo zavření souboru

en: failed to connect to Xen Store
cs: nepodařilo se připojit ke Xen Store

en: failed to connect to the hypervisor
cs: nepodařilo se připojit se k hypervizoru

en: failed to connect to xend
cs: nepodařilo se připojit ke xend

en: failed to create a socket
cs: nepodařilo se vytvořit socket

en: failed to create directory '%s'
cs: selhalo vytvoření adresáře '%s'

en: failed to create logfile %s
cs: selhalo vytvoření logovacího souboru %s

en: failed to determine host name
cs: nepodařilo se získat hostitelské jméno

en: failed to generate XML
cs: selhalo generování XML

en: failed to get URI
cs: nepodařilo se získat URI

en: failed to get capabilities
cs: nepodařilo se zjistit schopnosti

en: failed to get domain '%s'
cs: nepodařilo se získat doménu '%s'

en: failed to get domain UUID
cs: nepodařilo se získat UUID domény

en: failed to get hostname
cs: nepodařilo se získat hostitelské jméno

en: failed to get hypervisor type
cs: nepodařilo se získat druh hypervizoru

en: failed to get interface '%s'
cs: nepodařilo se získat rozhraní '%s'

en: failed to get network '%s'
cs: nepodařilo se získat síť '%s'

en: failed to get network UUID
cs: nepodařilo se získat UUID sítě

en: failed to get node information
cs: nepodařilo se získat informace o uzlu

en: failed to get nwfilter '%s'
cs: nepodařilo se získat nwfilter '%s'

en: failed to get pool '%s'
cs: nepodařilo se získat úložiště '%s'

en: failed to get pool UUID
cs: nepodařilo se získat UUID úložiště

en: failed to get the hypervisor version
cs: nepodařilo se získat verzi hypervizora

en: failed to get the library version
cs: nepodařilo se zjistit verzi knihovny

en: failed to get vol '%s'
cs: nepodařilo se získat svazek '%s'

en: failed to load module %s %s
cs: selhalo nahrání modulu %s %s

en: failed to mark network %s as autostarted
cs: Nepodařilo se označit síť %s jako automaticky spouštěnou

en: failed to mark pool %s as autostarted
cs: Nepodařilo se označit úložiště %s jako automaticky spouštěné

en: failed to move file to %s
cs: selhalo přesunutí souboru na %s

en: failed to open %s for reading
cs: nepodařilo se otevřít %s pro čtení

en: failed to open configuration file for reading
cs: nepodařilo se otevřít konfigurační soubor pro čtení

en: failed to open file
cs: nepodařilo se otevřít soubor

en: failed to open the log file. check the log file path
cs: Nepodařilo se otevřít log soubor. Zkontrolujte cestu k log souboru

en: failed to parse Xend domain information
cs: nepodařilo se parsovat doménové informace o Xend

en: failed to parse configuration file
cs: chyba při parsování konfigurační souboru

en: failed to parse configuration file %s
cs: chyba při parsování konfigurační souboru %s

en: failed to parse xml document
cs: selhalo parsovaní xml dokumentu

en: failed to read XML
cs: selhalo čtení XML

en: failed to read configuration file
cs: nepodařilo se načíst konfigurační soubor

en: failed to read configuration file %s
cs: nepodařilo se načíst konfigurační soubor %s

en: failed to read from Xen Daemon
cs: nepodařilo se číst z démona Xen

en: failed to save content
cs: nepodařilo se uložit obsah

en: failed to serialize S-Expr
cs: selhala serializace S-Expr

en: failed to serialize S-Expr: %s
cs: selhala serializace S-Expr: %s

en: failed to set reduced privileges
cs: selhalo nastavení omezených práv

en: failed to unmark network %s as autostarted
cs: Nepodařilo se odoznačit síť %s jako automaticky spouštěnou

en: failed to unmark pool %s as autostarted
cs: nepodařilo se odoznačit úložiště %s jako automaticky spouštěné

en: failed to write configuration file
cs: nepodařilo se zapsat konfigurační soubor

en: failed to write configuration file: %s
cs: nepodařilo se zapsat konfigurační soubor: %s

en: failed to write the log file
cs: nezdařil se zápis do log souboru

en: failed to write xml to '%s'
cs: selhal zápis xml do '%s'

en: file
cs: soubor

en: file %s does not exist
cs: soubor %s neexistuje

en: file containing XML CPU descriptions
cs: soubor obsahující XML popis CPU

en: file containing an XML CPU description
cs: soubor obsahující XML popis CPU

en: file containing an XML description of the device
cs: soubor obsahující XML popis zařízení

en: file containing an XML domain description
cs: soubor obsahující XML popis domény

en: file containing an XML interface description
cs: soubor obsahující XML popis zařízení

en: file containing an XML network description
cs: soubor obsahující XML popis sítě

en: file containing an XML network filter description
cs: soubor obsahující XML popis pravidla firewallu

en: file containing an XML pool description
cs: soubor obsahující XML popis úložiště

en: file containing an XML vol description
cs: soubor obsahující XML popis svazku

en: filter has no name
cs: filtr nemá jméno

en: force device update
cs: vynutit aktualizaci zařízení

en: get device block stats for a domain
cs: získat stav bloku zařízení domény

en: get network interface stats for a domain
cs: získat stav síťového rozhraní pro doménu

en: got unknown HTTP error code %d
cs: obdržel jsem neznámý chybový kód HTTP %d

en: gracefully shutdown a domain
cs: elegantně vypnout doménu

en: hypervisor connection URI
cs: URI spojení hypervizoru

en: idle
cs: nečinný

en: in shutdown
cs: vypíná se

en: inaccessible
cs: nepřístupný

en: inactive
cs: neaktivní

en: interface device
cs: rozhraní zařízení

en: interface has no name
cs: rozhraní nemá jméno

en: interface has unsupported type '%s'
cs: rozhraní má nepodporovaný typ '%s'

en: interface information in XML
cs: informace o rozhraní v XML

en: interface misses the type attribute
cs: rozhraní chybí atribut typu

en: interface mtu value is improper
cs: hodnota mtu daného rozhraní je nesprávná

en: interface name
cs: jméno rozhraní

en: internal error
cs: vnitřní chyba

en: invalid '=' after option --%s
cs: neplatné '=' po volbě --%s

en: invalid MAC address
cs: neplatná MAC adresa

en: invalid MAC address: %s
cs: neplatná MAC adresa: %s

en: invalid PCI bus ID supplied for '%s'
cs: bylo zadáno neplatné ID sběrnice PCI pro '%s'

en: invalid PCI domain ID supplied for '%s'
cs: bylo zadáno neplatné ID domény PCI pro '%s'

en: invalid PCI function ID supplied for '%s'
cs: bylo zadáno neplatné ID funkce PCI pro '%s'

en: invalid PCI product ID supplied for '%s'
cs: bylo zadáno neplatné ID produktu PCI pro '%s'

en: invalid PCI slot ID supplied for '%s'
cs: bylo zadáno neplatné ID PCI slotu pro '%s'

en: invalid PCI vendor ID supplied for '%s'
cs: bylo zadáno neplatné ID výrobce PCI pro '%s'

en: invalid SCSI LUN ID supplied for '%s'
cs: zadáno neplatné SCSI LUN ID pro '%s'

en: invalid SCSI bus ID supplied for '%s'
cs: zadáno neplatné SCSI host ID pro '%s'

en: invalid SCSI host ID supplied for '%s'
cs: zadáno neplatné SCSI host ID pro '%s'

en: invalid USB bus number supplied for '%s'
cs: bylo zadáno neplatné číslo USB sběrnice pro '%s'

en: invalid USB device number supplied for '%s'
cs: bylo zadáno neplatné číslo USB zařízení pro '%s'

en: invalid USB interface class supplied for '%s'
cs: bylo zadáno neplatné číslo třídy USB rozhraní pro '%s'

en: invalid USB interface number supplied for '%s'
cs: bylo zadáno neplatné číslo USB rozhraní pro '%s'

en: invalid USB interface protocol supplied for '%s'
cs: byl zadán neplatný protokol USB rozhraní pro '%s'

en: invalid USB interface subclass supplied for '%s'
cs: bylo zadáno neplatné číslo podtřídy USB rozhraní pro '%s'

en: invalid USB product ID supplied for '%s'
cs: bylo zadáno neplatné ID produktu USB zařízení pro '%s'

en: invalid USB vendor ID supplied for '%s'
cs: bylo zadáno neplatné ID výrobce USB zařízení pro '%s'

en: invalid UUID
cs: neplatné UUID

en: invalid VM definition
cs: neplatná definice VM

en: invalid XML length: %d
cs: neplatná délka XML: %d

en: invalid connection pointer in
cs: neplatný ukazatel spojení v

en: invalid connection pointer in %s
cs: neplatný ukazatel spojení v %s

en: invalid domain pointer in
cs: neplatný doménový ukazatel v

en: invalid domain pointer in %s
cs: neplatný doménový ukazatel v %s

en: invalid domain state '%s'
cs: neplatný stav domény '%s'

en: invalid domain type %s
cs: neplatný typ domény %s

en: invalid flag
cs: neplatný flag

en: invalid host UUID: %s
cs: neplatné hostitelské UUID: %s

en: invalid interface name %s
cs: neplatné jméno rozhraní %s

en: invalid network pointer in
cs: neplatný síťový ukazatel v

en: invalid network pointer in %s
cs: neplatný síťový ukazatel v %s

en: invalid network type supplied for '%s'
cs: zadán neplatný typ sítě pro '%s'

en: invalid path: %s
cs: neplatná cesta: %s

en: invalid pid
cs: neplatný pid

en: invalid scheduler option: %s
cs: neplatná volba plánovače: %s

en: invalid size supplied for '%s'
cs: zadána neplatná velikost pro '%s'

en: invalid timer frequency
cs: neplatná frekvence časovače

en: invalid uuid %s
cs: neplatné uuid %s

en: invalid value of 'ephemeral'
cs: neplatná hodnota atributu/elementu 'ephemeral'

en: invalid value of 'private'
cs: neplatná hodnota atributu/elementu 'private'

en: invalid watchdog action
cs: neplatná akce watchdogu

en: is not active
cs: není aktivní

en: libhal_ctx_new returned NULL
cs: libhal_ctx_new vrátilo NULL

en: libhal_ctx_set_dbus_connection failed
cs: libhal_ctx_set_dbus_connection selhalo

en: libhal_get_all_devices failed
cs: libhal_get_all_devices selhalo

en: library call %s failed, possibly not supported
cs: volání knihovny %s selhalo, pravděpodobně není podporováno

en: library call failed, possibly not supported
cs: volání knihovny selhalo, pravděpodobně není podporováno

en: list devices in a tree
cs: zobrazit zařízení jako stromovou strukturu

en: list domains
cs: vypsat domény

en: list inactive & active domains
cs: vypsat neaktivní a aktivní domény

en: list inactive & active interfaces
cs: vypsat neaktivní a aktivní rozhraní

en: list inactive & active networks
cs: vypsat neaktivní a aktivní sítě

en: list inactive & active pools
cs: vypsat neaktivní a aktivní úložiště

en: list inactive domains
cs: vypsat neaktivní domény

en: list inactive interfaces
cs: vypsat neaktivní rozhraní

en: list inactive networks
cs: vypsat neaktivní sítě

en: list inactive pools
cs: vypsat neaktivní úložiště

en: list is not closed with ]
cs: seznam není ukončen ]

en: list network filters
cs: vypsat pravidla firewallu

en: list networks
cs: vypsat sítě

en: list pools
cs: vypsat úložiště

en: list secrets
cs: vypsat hesla

en: list vols
cs: vypsat svazky

en: live migration
cs: živá migrace

en: malformed uuid element
cs: nesmyslný uuid element

en: malformed uuid element for '%s'
cs: nesmyslný uuid element pro '%s'

en: migrate domain to another host
cs: přenést doménu na jiného hostitele

en: missing "
cs: chybí "

en: missing boot device
cs: chybí bootovací zařízení

en: missing capacity element
cs: chybí element 'capacity'

en: missing creationTime from existing snapshot
cs: v existujícím obrazu chybí čas vytvoření (creationTime)

en: missing devices information
cs: chybí informace o zařízení

en: missing devices information for %s
cs: chybí informace o zařízení pro %s

en: missing domain state
cs: chýbí stav domény

en: missing domain type attribute
cs: chýbí atribut typu domény

en: missing graphics device type
cs: chybí typ grafického rozhraní

en: missing input device type
cs: chybí typ vstupního zařízení

en: missing kernel information
cs: schází informace o kernelu

en: missing name for disk source
cs: chybí jméno zdroje disku

en: missing name for host
cs: chybí jméno hostitele

en: missing operating system information
cs: chybí informace o operačním systému

en: missing operating system information for %s
cs: chybí informace o operačním systému pro %s

en: missing product
cs: chybí produkt

en: missing root device information
cs: chybí informace o kořenovém zařízení

en: missing root device information in %s
cs: chybí informace o kořenovém zařízení v %s

en: missing root element
cs: chybí root element

en: missing source information for device
cs: chybí zdrojové informace pro zařízení

en: missing source information for device %s
cs: chybí zdrojové informace pro zařízení %s

en: missing state from existing snapshot
cs: v existujícím obrazu chybí stav

en: missing storage capability type for '%s'
cs: chybí typ vlasnosti úložiště pro '%s'

en: missing storage pool source device path
cs: c

en: missing target information for device
cs: chybí cílové informace pro zařízení

en: missing target information for device %s
cs: chybí cílové informace pro zařízení %s

en: missing timer name
cs: chybí název časovače

en: missing vendor
cs: chybí výrobce

en: missing video model and cannot determine default
cs: chybí model video zařízení a nelze určit výchozí

en: missing volume name element
cs: chybí element 'name' svazku

en: missing watchdog model
cs: chybí model watchdogu

en: mode of device reading and writing
cs: režim čtení a zápisu zařízení

en: model type
cs: typ modelu

en: name of the inactive domain
cs: jméno neaktivní domény

en: name of the pool
cs: jméno úložiště

en: name of the volume
cs: jméno svazku

en: network %s exists already
cs: síť %s již existuje

en: network '%s' already exists with uuid %s
cs: síť '%s' je již existuje s uuid %s

en: network '%s' is already defined with uuid %s
cs: síť '%s' je již definována s uuid %s

en: network filter name or uuid
cs: název nebo UUID pravidla firewallu

en: network information
cs: informaci o síti

en: network information in XML
cs: informace o síti v XML

en: network interface type
cs: typ síťového rozhraní

en: network is already active
cs: síť je již aktivní

en: network is already active as '%s'
cs: síť je již aktivní jako '%s'

en: network name
cs: název sítě

en: network name or uuid
cs: název nebo UUID sítě

en: network uuid
cs: UUID sítě

en: no
cs: ne

en: no PCI bus ID supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno ID sběrnice PCI pro '%s'

en: no PCI domain ID supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno ID domény PCI pro '%s'

en: no PCI function ID supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno ID funkce PCI pro '%s'

en: no PCI product ID supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno ID produktu PCI pro '%s'

en: no PCI slot ID supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno ID PCI slotu pro '%s'

en: no PCI vendor ID supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno ID výrobce PCI pro '%s'

en: no SCSI LUN ID supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno SCSI LUN ID pro '%s'

en: no SCSI bus ID supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno SCSI host ID pro '%s'

en: no SCSI host ID supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno SCSI host ID pro '%s'

en: no USB bus number supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno číslo sběrnice USB pro '%s'

en: no USB device number supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno číslo USB zařízení pro '%s'

en: no USB interface class supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno číslo třídy USB rozhraní pro '%s'

en: no USB interface number supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno číslo USB rozhraní pro '%s'

en: no USB interface protocol supplied for '%s'
cs: nebyl zadán protokol USB rozhraní pro '%s'

en: no USB interface subclass supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno číslo podtřídy USB rozhraní pro '%s'

en: no USB product ID supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno ID produktu USB zařízení pro '%s'

en: no USB vendor ID supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno ID výrobce USB zařízení pro '%s'

en: no autostart
cs: bez automatického spuštění

en: no client username was found
cs: nebylo nalezeno uživatelské jméno klienta

en: no config file for %s
cs: žádný konfigurační soubor pro %s

en: no domain config
cs: žádná konfigurace domény

en: no domain with matching id %d
cs: žádná doména odpovídající id %d

en: no domain with matching name '%s'
cs: žádná doména odpovídající jménu '%s'

en: no domain with matching uuid
cs: žádná doména odpovídající uuid

en: no domain with matching uuid '%s'
cs: žádná doména odpovídající uuid '%s'

en: no limit
cs: bez limitu

en: no network interface supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno síťové rozhraní pro '%s'

en: no network with matching name '%s'
cs: žádná síť odpovídající jménu '%s'

en: no size supplied for '%s'
cs: nebyla zadána velikost pro '%s'

en: no state
cs: bez stavu

en: no system UUID supplied for '%s'
cs: nebylo zadáno systémové UUID pro '%s'

en: no valid connection
cs: žádné platné spojení

en: node information
cs: informace o uzlu

en: nonzero ncpus doesn't match with NULL cpus
cs: nenulové ncpus neodpovídá NULL cpus

en: nonzero ncpus doesn't match with NULL xmlCPUs
cs: nenulové ncpus neodpovídá NULL xmlCPUs

en: nonzero nmodels doesn't match with NULL models
cs: nenulový nmodels nesouhlasí s NULL models

en: nparams too large
cs: nparams jsou příliš velké

en: number
cs: číslo

en: number of virtual CPUs
cs: počet virtuálních CPU

en: operation failed
cs: selhala operace

en: operation failed: %s
cs: selhala operace %s

en: operation forbidden for read only access
cs: operace není v režimu pouze pro čtení povolena

en: out of memory
cs: nedostatek paměti

en: parameter=value
cs: parametr=hodnota

en: parser error
cs: chyba parseru

en: parsing uuid %s
cs: parsuji uuid %s

en: path '%s' is not absolute
cs: cesta '%s' není absolutní

en: paused
cs: pozastaveno

en: peer-2-peer migration
cs: migrace peer-2-peer

en: pool '%s' already exists with uuid %s
cs: úložiště '%s' je již existuje s uuid %s

en: pool '%s' is already defined with uuid %s
cs: úložiště '%s' je již definováno s uuid %s

en: pool information in XML
cs: informace o úložišti v XML

en: pool is already active as '%s'
cs: úložiště je již aktivní s uuid '%s'

en: pool name
cs: jméno úložiště

en: pool name or uuid
cs: uuid nebo jméno úložiště

en: print help
cs: vypsat nápovědu

en: print the current directory
cs: zobrazí jméno adresáře, ve kterém se právě nacházíte

en: print the hypervisor canonical URI
cs: vypsat kanonické URI hypervizora

en: print the hypervisor hostname
cs: vypsat hostitelské jméno hypervizora

en: profile does not exist
cs: profil neexistuje

en: profileid parameter too long
cs: parametr profileid je příliš dlouhý

en: protocol misses the family attribute
cs: protokolu chybí atribut family

en: ps2 bus does not support %s input device
cs: sběrnice ps2 nepodporuje vstupní zařízení %s

en: pwd: cannot get current directory: %s
cs: pwd: nelze číst aktuální adresář: %s

en: quit this interactive terminal
cs: ukončit tento interaktivní terminál

en: read-only connection
cs: spojení pouze pro čtení

en: reboot a domain
cs: restartovat doménu

en: refresh a pool
cs: obnov úložiště

en: remoteReadConfigFile: %s: %s: invalid type: got %s; expected %s
cs: remoteReadConfigFile: %s: %s: neplatný typ: zadáno %s; očekávám %s

en: remoteReadConfigFile: %s: %s: must be a string or list of strings
cs: remoteReadConfigFile: %s: %s: musí být řetězec nebo seznam řetězců

en: remoteReadConfigFile: %s: %s: unsupported auth %s
cs: remoteReadConfigFile: %s: %s: nepodporovaná autorizace %s

en: restore a domain from a saved state in a file
cs: obnovit doménu z uloženého stavu v souboru

en: resume a domain
cs: probudit doménu

en: running
cs: běžící

en: save a domain state to a file
cs: uložit stav domény do souboru

en: script used to bridge network interface
cs: skript použitý k přemostění síťového rozhraní

en: secret UUID
cs: tajné UUID

en: setting up HAL callbacks failed
cs: setting up HAL callbacks selhalo

en: sexpr2string failed
cs: sexpr2string selhalo

en: show version
cs: ukázat verzi

en: show/set scheduler parameters
cs: zobrazit/nastavit parametry plánovače

en: shut off
cs: vypnuto

en: size > maximum buffer size
cs: velikost > maximální velikost bufferu

en: snapshot name
cs: jméno obrazu

en: sndbuf must be a positive integer
cs: sndbuf musí být kladné číslo

en: sockpair failed
cs: sockpair selhalo

en: source of disk device
cs: zdroj diskového zařízení

en: source of network interface
cs: zdroj síťového rozhraní

en: start a (previously defined) inactive domain
cs: spustit (dříve definovanou) neaktivní doménu

en: start a (previously defined) inactive network
cs: spustit (dříve definovanou) neaktivní síť

en: start a (previously defined) inactive pool
cs: spustit (dříve definované) neaktivní úložiště

en: storage pool '%s' is already active
cs: úložiště '%s' je již aktivní

en: storage pool information
cs: informace o úložišti

en: storage vol information
cs: informace o úložišti

en: string
cs: řetězec

en: subdriver of disk device
cs: sub-ovladač diskového zařízení

en: suspend a domain
cs: uspat doménu

en: sysinfo must contain a type attribute
cs: sysinfo musí obsahovat atribut typu

en: system call error
cs: chyba systémového volání

en: target %s already exists
cs: cíl %s již existuje

en: target %s:%d already exists
cs: cíl %s:%d již existuje

en: target device type
cs: druh cílového zařízení

en: target network name
cs: název cílové sítě

en: target of disk device
cs: cíl diskového zařízení

en: target type must be specified for %s device
cs: cíl musí být specifikován pro zařízení %s

en: template '%s' does not exist
cs: template '%s' neexistuje

en: testOpen: supply a path or use test:///default
cs: testOpen: zadejte cestu nebo test:///default

en: the state to restore
cs: stav k obnovení

en: this domain exists already
cs: tato doména již existuje

en: this network exists already
cs: tato síť již existuje

en: too many drivers registered
cs: registrováno příliš mnoho ovladačů

en: too many drivers registered in %s
cs: registrováno příliš mnoho ovladačů v %s

en: topology syntax error
cs: chybná syntaxe topologie

en: tty console
cs: tty konzole

en: tunnelled migration
cs: migrace skrze tunel

en: type of source (block|file)
cs: typ zdroje (block|soubor)

en: udev_monitor_new_from_netlink returned NULL
cs: udev_monitor_new_from_netlink vrátil NULL

en: udev_monitor_receive_device returned NULL
cs: udev_monitor_receive_device vrátil NULL

en: unable to close %s
cs: nelze zavřít %s

en: unable to connect to '%s:%s'
cs: nepodařilo se připojit k '%s:%s'

en: unable to create rundir %s: %s
cs: nelze vytvořit rundir %s: %s

en: unable to generate uuid
cs: nelze vygenerovat uuid

en: unable to parse mac address '%s'
cs: nelze parsovat MAC adresu '%s'

en: unable to set tty attributes: %s
cs: Nepodařilo se spustit doménu %s

en: undefine a network filter
cs: oddefinovat pravidlo firewallu

en: undefine a secret
cs: oddefinovat heslo.

en: undefine an inactive pool
cs: oddefinovat neaktivní úložiště

en: undefine an interface.
cs: oddefinovat rozhraní.

en: undefined hardware architecture
cs: nedefinovaná hardwarová architektura

en: unexpected accessmode %d
cs: neočekávaný typ přístupu %d

en: unexpected address type for fdc disk
cs: neočekávaný typ adresy pro fdc disk

en: unexpected address type for ide disk
cs: neočekávaný typ adresy pro ide disk

en: unexpected address type for scsi disk
cs: neočekávaný typ adresy pro scsi disk

en: unexpected char device type %d
cs: neočekávaný typ znakového zařízení %d

en: unexpected char type %d
cs: neočekávaný typ znaku %d

en: unexpected controller type %d
cs: neočekávaný typ řadiče %d

en: unexpected data '%s'
cs: neočekávaná data '%s'

en: unexpected disk bus %d
cs: neočekávaná sběrnice disku %d

en: unexpected disk cache mode %d
cs: neočekávaný model diskové cache %d

en: unexpected disk device %d
cs: neočekávané diskové zařízení %d

en: unexpected disk io mode %d
cs: neočekávaný io mód disku %d

en: unexpected disk type %d
cs: neočekávaný typ disku %d

en: unexpected disk type %s
cs: neočekávaný typ disku %s

en: unexpected domain %s already exists
cs: neočekávaná situace - doména %s již existuje

en: unexpected domain snapshot %s already exists
cs: neočekávaná situace - obraz domény %s již existuje

en: unexpected domain type %d
cs: neočekávaný typ domény %d

en: unexpected encryption format
cs: neočekávaný formát šifrování

en: unexpected filesystem type %d
cs: neočekávaný typ systému souborů %d

en: unexpected hostdev mode %d
cs: neočekávaný mód hostdev %d

en: unexpected hostdev type %d
cs: neočekávaný typ hostdev %d

en: unexpected input bus type %d
cs: neočekávaný typ vstupní sběrnice %d

en: unexpected input type %d
cs: neočekávaný typ vstupu %d

en: unexpected interface type %d
cs: neočekávaný typ rozhraní %d

en: unexpected memballoon model %d
cs: neočekávaný model memballoon %d

en: unexpected model type %d
cs: neočekávaný typ modelu %d

en: unexpected net type %d
cs: neočekávaný typ sítě %d

en: unexpected smbios mode %d
cs: neočekávaný mód smbios %d

en: unexpected sound model %d
cs: neočekávaný model zvukového zařízení %d

en: unexpected sysinfo type model %d
cs: neočekávaný model sysinfo type %d

en: unexpected video model %d
cs: neočekávaný model video zařízení %d

en: unexpected volume encryption secret type
cs: neočekávaný typ šifrování svazku

en: unexpected watchdog action %d
cs: neočekávaná akce watchdogu %d

en: unexpected watchdog model %d
cs: neočekávaný model watchdogu %d

en: unknown
cs: neznámý

en: unknown OS type
cs: neznámý druh OS

en: unknown OS type %s
cs: neznámý druh OS %s

en: unknown accessmode '%s'
cs: neznámý typ přístupu '%s'

en: unknown address type '%s'
cs: neznámý typ adresy '%s'

en: unknown auth type '%s'
cs: neznámý typ autentizace '%s'

en: unknown boot device '%s'
cs: neznámé bootovací zařízení '%s'

en: unknown character device type: %s
cs: neznámé znakové zařízení typu: %s

en: unknown clock offset '%s'
cs: neznámý offset hodin '%s'

en: unknown command: '%s'
cs: neznámý příkaz '%s'

en: unknown dhcp peerdns value %s
cs: neznámá hodnota dhcp peerdns %s

en: unknown disk bus type '%s'
cs: neznámý typ sběrnice disku '%s'

en: unknown disk cache mode '%s'
cs: neznámý mód cache %s disku

en: unknown disk device '%s'
cs: neznámý typ zařízení disku '%s'

en: unknown disk error policy '%s'
cs: neznámá politika chyb '%s' disku

en: unknown disk io mode '%s'
cs: neznámý io mód '%s'

en: unknown disk type '%s'
cs: neznámý typ disku '%s'

en: unknown error
cs: neznámá chyba

en: unknown filesystem type '%s'
cs: neznámý typ systému souborů '%s'

en: unknown forwarding type '%s'
cs: neznámý typ přesměrovávání '%s'

en: unknown fullscreen value '%s'
cs: neznámá hodnota fullscreen '%s'

en: unknown graphics device type '%s'
cs: neznámý typ grafického rozhraní %s

en: unknown host
cs: neznámý hostitel

en: unknown host %s
cs: neznámý hostitel %s

en: unknown hostdev mode '%s'
cs: neznámý mód '%s' hostdev

en: unknown input bus type '%s'
cs: neznámý typ vstupní sběrnice '%s'

en: unknown input device type '%s'
cs: neznámý typ vstupního zařízení '%s'

en: unknown interface type %s
cs: neznámý typ rozhraní %s

en: unknown interface type '%s'
cs: neznámý typ rozhraní '%s'

en: unknown memory balloon model '%s'
cs: neznámý model ballon memory '%s'

en: unknown pci source type '%s'
cs: neznámý typ '%s' pro zdroj pci

en: unknown procedure: %d
cs: neznámá procedura: %d

en: unknown protocol type '%s'
cs: neznámý typ protokolu '%s'

en: unknown smartcard device mode: %s
cs: neznámý mód SIM karty %s

en: unknown smbios mode '%s'
cs: neznámý mód smbios '%s'

en: unknown sound model '%s'
cs: neznámý model zvukového zařízení '%s'

en: unknown storage capability type '%s' for '%s'
cs: neznámý typ vlastnosti úložiště '%s' pro '%s'

en: unknown storage pool type %s
cs: neznámý typ úložiště %s

en: unknown sysinfo type '%s'
cs: neznámý typ sysinfo '%s'

en: unknown timer name '%s'
cs: neznámý název časovače '%s'

en: unknown type '%s'
cs: neznámý typ '%s'

en: unknown usb source type '%s'
cs: neznámý typ '%s' pro zdroj usb

en: unknown video model '%s'
cs: neznámý model '%s' video zařízení

en: unknown volume encryption format
cs: neznámý formát šifrování svazku

en: unknown volume encryption format type %s
cs: neznámý typ šifrování svazku %s

en: unknown volume encryption secret type
cs: neznámý typ šifrování svazku

en: unknown volume encryption secret type %s
cs: neznámý typ šifrování svazku %s

en: unknown volume format type %s
cs: neznámý typ formátu svazku %s

en: unknown watchdog action '%s'
cs: neznámá akce watchdogu '%s'

en: unknown watchdog model '%s'
cs: neznámý model watchdogu '%s'

en: unsupported configuration
cs: nepodporovaná konfigurace

en: unsupported configuration: %s
cs: nepodporovaná konfigurace: %s

en: unsupported data type '%c' for arg '%s'
cs: nepodporovaný datový typ '%c' pro argument '%s'

en: unsupported disk type '%s'
cs: nepodporovaný typ disku '%s'

en: unsupported event ID %d
cs: nepodporované ID události %d

en: unsupported flags (0x%x)
cs: nepodporované flagy (0x%x)

en: unsupported flags: (0x%x)
cs: nepodporované příznaky: (0x%x)

en: unsupported input bus %s
cs: nepodporovaná sběrnice vstupu %s

en: unsupported option
cs: nepodporovaná volba

en: unsupported option '-%c'. See --help.
cs: neznámá volba '-%c'. Zadejte --help pro nápovědu.

en: unsupported protocol family '%s'
cs: nepodporovaná rodina protokolu '%s'

en: unterminated number
cs: neukončené číslo

en: unterminated string
cs: neukončený řetězec

en: update device from an XML file
cs: aktualizovat zařízení z XML souboru

en: usb address needs bus id
cs: usb adresa potřebuje bus id

en: usb address needs device id
cs: usb adresa potřebuje id zařízení

en: usb product needs id
cs: usb produkt potřebuje id

en: usb vendor needs id
cs: výrobce usb potřebuje id

en: vCenter IP address %s too big for destination
cs: IP adresa %s vCenter je příliš veliká pro cíl

en: value for typeid out of range
cs: hodnota typeid je mimo rozsah

en: value of managerid out of range
cs: hodnota managerid je mimo rozsah

en: value of typeidversion out of range
cs: hodnota typeidversion je mimo rozsah

en: vcpu number
cs: počet VCPU

en: vendor cannot be 0.
cs: výrobce nemůže být 0.

en: version mismatch (actual %x, expected %x)
cs: verze nesouhlasí (aktuální %x, očekávaná %x)

en: version parsing error
cs: chyba při parsování verze

en: vlan interface misses name attribute
cs: vlan rozhraní chybí atribut názvu

en: vlan interface misses the vlan element
cs: vlan rozhraní chybí vlan element

en: vol information in XML
cs: informace o svazku v XML

en: volume name or path
cs: jméno svazku nebo cesta k němu

en: warning
cs: varování

en: watchdog must contain model name
cs: watchdog musí obsahovat jméno modelu

en: weight for XEN_CREDIT
cs: váha pro XEN_CREDIT

en: where to dump the core
cs: kam uložit obraz paměti

en: where to save the data
cs: kam uložit data

en: wipe a vol
cs: vymazat svazek

en: write: %s: failed to write to temporary file: %s
cs: write: %s: selhal zápis do dočasného souboru: %s

en: xen bus does not support %s input device
cs: sběrnice xen nepodporuje vstupní zařízení %s

en: yes
cs: ano
