gstreamer-1.2.1 - en to sl translation catalogue (351 entries)

en: "%s" is a directory.
sl: "%s" je mapa.

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
sl[0]: %d vnosov na črnem seznamu
sl[1]: %d vnos na črnem seznamu
sl[2]: %d vnosa na črnem seznamu
sl[3]: %d vnosi na črnem seznamu

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
sl[0]: %d datotek na črnem seznamu
sl[1]: %d datoteka na črnem seznamu
sl[2]: %d datoteki na črnem seznamu
sl[3]: %d datoteke na črnem seznamu

en: %d feature | %d features
sl[0]: %d zmožnosti
sl[1]: %d zmožnost
sl[2]: %d zmožnosti
sl[3]: %d zmožnosti

en: %d plugin | %d plugins
sl[0]: %d vstavkov
sl[1]: %d vstavek
sl[2]: %d vstavka
sl[3]: %d vstavki

en: A lot of buffers are being dropped.
sl: Veliko medpomnilnikov se prazni.

en: Additional debug info:
    %s
sl: Dodatni podatki razhroščevanja:
    %s

en: An error happened while waiting for EOS
sl: Med čakanjem na EOS je prišlo do napake

en: Application used to create the media
sl: Program, uporabljen za izdelavo posnetka

en: Arbitrary application data to be serialized into the media
sl: Poljubni podatki programa, ki bodo postavljeni v vrsto predstavne vsebine

en: Blacklisted files:
sl: Datoteke na črnem seznamu:

en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
sl: Polnjenje medpomnilnika, nastavljanje cevovoda na PAUSED ...

en: Changes coloring mode of the debug log. Possible modes: off, on, disable, auto, unix
sl: Spremeni način barvanja dnevnika razhroščevanja. Razpoložljive možnosti so: off, on, disable, auto, unix

en: Check if the specified element or plugin exists
sl: Preveri, če podan predmet ali vstavek že obstaja

en: Colon-separated paths containing plugins
sl: Z vejico ločen seznam poti do vstavkov

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
sl: Z vejico ločen seznam parov ime_kategorije:raven za določevanje posebnih ravni posameznih kategorij. Primer: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
sl: Z vejico ločen seznam vstavkov za uporabo ob seznamu, ki je shranjen v okoljski spremenljivki GST_PLUGIN_PATH

en: Could not close resource.
sl: Vira ni mogoče zapreti.

en: Could not close supporting library.
sl: Podporne knjižnice ni mogoče zapreti.

en: Could not configure supporting library.
sl: Podporne knjižnice ni mogoče nastaviti.

en: Could not create temp file "%s".
sl: Začasne datoteke "%s" ni mogoče ustvariti.

en: Could not decode stream.
sl: Pretoka ni mogoče odkodirati.

en: Could not demultiplex stream.
sl: Pretoka ni mogoče odviti.

en: Could not determine type of stream.
sl: Vrste pretoka ni mogoče določiti.

en: Could not encode stream.
sl: Pretoka ni mogoče kodirati.

en: Could not get info on "%s".
sl: Podatkov o "%s" ni mogče pridobiti.

en: Could not get/set settings from/on resource.
sl: Nastavitev vira ni mogoče pridobiti ali določiti.

en: Could not initialize supporting library.
sl: Podporne knjižnice ni mogoče začeti.

en: Could not load plugin file: %s
sl: Datoteke vstavka ni mogoče naložiti: %s

en: Could not multiplex stream.
sl: Pretoka ni mogoče zviti.

en: Could not open file "%s" for reading.
sl: Datoteke "%s" ni mogoče odpreti za branje.

en: Could not open file "%s" for writing.
sl: Datoteke "%s" ni mogoče odpreti za pisanje.

en: Could not open resource for reading and writing.
sl: Vira ni mogoče odpreti za branje in pisanje.

en: Could not open resource for reading.
sl: Vira ni mogoče odpreti za branje.

en: Could not open resource for writing.
sl: Vira ni mogoče odpreti za pisanje.

en: Could not perform seek on resource.
sl: Na viru ni mogoče izvesti iskanja.

en: Could not read from resource.
sl: Vira ni mogoče prebrati.

en: Could not synchronize on resource.
sl: Z virom se ni mogoče uskladiti.

en: Could not write to resource.
sl: Vira ni mogoče zapisati.

en: Default debug level from 1 (only error) to 9 (anything) or 0 for no output
sl: Privzeta raven razhroščevanja od 1 (le napake) do 9 (karkoli). Vrednost 0 pomeni brez izpisa.

en: Disable colored debugging output
sl: Onemogoči obarvani razhroščevalni izpis

en: Disable debugging
sl: Onemogoči razhroščevanje

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
sl: Onemogoči ustvarjanje pomožnih procesov med pregledovanjem vpisnika

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
sl: Onemogoči ujemanje napak členjenja med nalaganjem vstavkov

en: Disable updating the registry
sl: Onemogoči posodabljanje vpisnika

en: Do not install a fault handler
sl: Na namesti ročnika napak

en: Do not output status information of TYPE
sl: Ne izpiši podrobnosti stanja VRSTE

en: Do not print any progress information
sl: Ne izpiši podrobnosti napredka

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
sl: Polnjenje medpomnilnika je končano, nastavljanje cevovoda na PLAYING ...

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
sl: EOS ob izklopu je omogočen -- vsiljen EOS vsebine cevovoda

en: EOS on shutdown enabled -- waiting for EOS after Error
sl: EOS ob izklopu je omogočen -- čakanje na EOS, ki sledi napaki

en: EOS received - stopping pipeline...
sl: Prejet EOS - zaustavljanje cevovoda ...

en: ERROR: Pipeline doesn't want to pause.
sl: NAPAKA: cevovoda ni mogoče postaviti v mirovanje.

en: ERROR: from element %s: %s
sl: NAPAKA: predmet %s: %s

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
sl: NAPAKA: cevovoda ni mogoče izgraditi.

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
sl: NAPAKA: cevovoda ni mogoče izgraditi: %s.

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
sl: NAPAKA: vsebine cevovoda ni mogoče predvajati.

en: ERROR: pipeline doesn't want to preroll.
sl: NAPAKA: cevovoda ni mogoče pripraviti.

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
sl: NAPAKA: predmeta "cevovoda" ni mogoče najti.

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
sl: Predmet ne podpira obravnavanja tega pretoka. Prosimo, pošljite poročilo o napaki.

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
sl: Omogoči podrobno diagnostiko nalaganja vstavkov

en: Encoding error.
sl: Napaka kodiranja.

en: Error closing file "%s".
sl: Napaka med zapiranjem datoteke "%s".

en: Error while seeking in file "%s".
sl: Napaka med iskanjem v datoteki "%s".

en: Error while writing to download file.
sl: Napaka med zapisovanjem v prejeto datoteko.

en: Error while writing to file "%s".
sl: Napaka med pisanjem v datoteko "%s".

en: Error writing registry cache to %s: %s
sl: Med zapisovanjem predpomnilnika vpisnika v %s je prišlo do napake: %s

en: Execution ended after %
sl: Izvajanje je bilo prekinjeno po %

en: FOUND TAG
sl: NAJDENA OZNAKA

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
sl: NAJDENA OZNAKA      : najdeno s predmetom "%s".

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
sl: NAJDENA OZNAKA      : najdeno s predmetom "%s".

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
sl: NAJDENA OZNAKA      : najdeno s pladnjem "%s:%s".

en: FOUND TOC
sl: NAJDENO KAZALO

en: FOUND TOC      : found by element "%s".
sl: NAJDENO KAZALO      : najdeno s predmetom "%s".

en: FOUND TOC      : found by object "%s".
sl: NAJDENO KAZALO      : najdeno s predmetom "%s".

en: Failed after iterations as requested.
sl: Po več ponovitvah je bilo (po zahtevi) opravilo neuspešno prekinjeno.

en: Failed to map buffer.
sl: Medpomnilnika ni mogoče preslikati.

en: File "%s" is a socket.
sl: Datoteka "%s" je vtič.

en: Filter caps
sl: Filtriraj velikost črk

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
sl: Viru vsili EOS pred zaustavitvijo cevovoda

en: Freeing pipeline ...
sl: Sproščanje cevovoda ...

en: GStreamer Options
sl: Možnosti GStreamer

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
sl: Za to napako ni določene kode napake.

en: GStreamer encountered a general core library error.
sl: V programu GStreamer je prišlo do splošne napake jedrne knjižnice.

en: GStreamer encountered a general resource error.
sl: V programu GStreamer je prišlo do splošne napake vira.

en: GStreamer encountered a general stream error.
sl: V programu GStreamer je prišlo do splošne napake pretakanja.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
sl: V programu GStreamer je prišlo do splošne napake podporne knjižnice.

en: GStreamer error: clock problem.
sl: Napaka GStreamer: težave z uro.

en: GStreamer error: negotiation problem.
sl: Napaka GStreamer: težave s pogajanjem.

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
sl: Napaka: sprememinjanje stanja je spodletelo in ni pravega sporočila vzroka za to vrsto napake.

en: Gather and print index statistics
sl: Zberi in natisni statistiko kazala

en: Got EOS from element "%s".
sl: Prejet EOS predmeta "%s".

en: Got context from element '%s': %s=%s
sl: Vsebina je bila pridobljena iz elementa "%s": %s=%s

en: Got message #%u (%s):
sl: Prejeto sporočilo #%u (%s):

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
sl: Prejeto sporočilo #%u od predmeta "%s" (%s):

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
sl: Prejeto sporočilo #%u od predmeta "%s" (%s):

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
sl: Prejeto sporočilo #%u od pladnja "%s:%s" (%s):

en: Groups related media that spans multiple tracks, like the different pieces of a concerto. It is a higher level than a track, but lower than an album
sl: Vsebina, ki sega čez več posnetkov, podobno kot stavki simfonije. Je višje ravni kot posnetek, vendar nižje kot album.

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
sl: spletna stran medija (izvajalca, filma ali skupine)

en: How the image should be rotated or flipped before display
sl: Kako naj bo slika zavrti ali zrcali pred prikazom

en: INFO:
    %s
sl: PODATKI:
    %s

en: Implemented Interfaces:
sl: Vgrajeni vmesniki:

en: Index statistics
sl: Statistika kazala

en: Information about the people behind a remix and similar interpretations
sl: Podatki o avtorjih predelav in drugih različic

en: Internal GStreamer error: caps problem.
sl: Notranja napaka GStreamer: težave z velikimi črkami.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
sl: Notranja napaka GStreamer: zahtevana zmožnost ni podprta.

en: Internal GStreamer error: event problem.
sl: Notranja napaka GStreamer: težave z dogodkom.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
sl: Notranja napaka GStreamer: težave pladnja.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
sl: Notranja napaka GStreamer: težave z iskanjem.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
sl: Notranja napaka GStreamer: težave z oznako.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
sl: Notranja napaka GStreamer: težave z nitenjem.

en: Internal clock error.
sl: Notranja napaka ure.

en: Internal data flow error.
sl: Notranja napaka toka podatkov.

en: Internal data flow problem.
sl: Notranja težava toka podatkov.

en: Internal data stream error.
sl: Notranja napaka pretoka podatkov.

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
sl: International Standard Recording Code (http://www.ifpi.org/content/section_resources/isrc.html)

en: Interrupt while waiting for EOS - stopping pipeline...
sl: Prekinitev med čakanjem na EOS. Zaustavljanje cevovoda ...

en: Interrupt: Stopping pipeline ...
sl: Prekinitev: zaustavljanje cevovoda ...

en: LEVEL
sl: RAVEN

en: LIST
sl: SEZNAM

en: List the plugin contents
sl: Izpiši seznam vsebine vstavkov

en: Make all warnings fatal
sl: Izpiši vsa opozorila kot usodna

en: Manufacturer of the device used to create this media
sl: Proizvajalec naprave, s katero je bil ustvarjena datoteka

en: Missing element: %s
sl: Manjkajoči element: %s

en: Model of the device used to create this media
sl: Model naprave, s katero je bil ustvarjena datoteka

en: Name of the label or publisher
sl: Ime založbe

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
sl: Ime TV/nanizanke/oddaje, ki ji posnetek pripada

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
sl: Ime TV/nanizanke/oddaje, ki ji posnetek pripada, za potrebe razvrščanja

en: No Temp directory specified.
sl: Začasna mapa ni določena.

en: No URI handler for the %s protocol found
sl: Ročnika URI za protokol %s ni mogoče najti

en: No error message for domain %s.
sl: Sporočilo napake za domeno %s ne obstaja.

en: No file name specified for reading.
sl: Ime datoteke za branje ni določeno.

en: No file name specified for writing.
sl: Ime datoteke za pisanje ni določeno.

en: No space left on the resource.
sl: Na viru ni prostora.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
sl: Splošno sporočilo napake za domeno %s in kodo %d ne obstaja.

en: No such element or plugin '%s'
sl: Predmet ali datoteka "%s" ne obstaja

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
sl: izvor medija kot naslov URI (mesto, kjer je shranjen izvirnik datoteke ali pretoka)

en: Output TOC (chapters and editions)
sl: Izpiši kazalo (poglavja)

en: Output messages
sl: Izhodna sporočila

en: Output status information and property notifications
sl: Izhodni podatki o stanju in obvestila o lastnostih

en: Output tags (also known as metadata)
sl: Izhodne oznake (znane tudi kot metapodatki)

en: PATHS
sl: POTI

en: PLUGINS
sl: VSTAVKI

en: Pipeline is PREROLLED ...
sl: Cevovod je pripravljen ...

en: Pipeline is PREROLLING ...
sl: Cevovod se pripravlja ...

en: Pipeline is live and does not need PREROLL ...
sl: Cevovod je živ in ga ni potrebno pripraviti ...

en: Prerolled, waiting for buffering to finish...
sl: Pripravljeno, čakanje na zaključek polnjenja medpomnilnika ...

en: Prerolled, waiting for progress to finish...
sl: Pripravljeno, čakanje na zaključek opravila ...

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
sl: Izpiši strojno razčlenjen seznam možnosti navedenega vstavka ali vseh vstavkov.
                                           Uporabno v povezavi z zunanjimi mehanizmi za samodejno namestitev vstavkov

en: Print all elements
sl: Izpiši vse predmete

en: Print available debug categories and exit
sl: Izpiše razpoložljive kategorije razhroščevanja in se konča

en: Print list of blacklisted files
sl: Izpiši seznam datotek na črnem seznamu

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
sl: Izpiši podprte sheme URI s predmeti, ki jih vstavljajo

en: Print the GStreamer version
sl: Izpiše različico programa GStreamer

en: Progress: (%s) %s
sl: Napredek: (%s) %s

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
sl: Ocena, ki jo prispeva uporabnik. Višja kot je, bolj je uporabniku všeč.

en: Redistribute latency...
sl: Prerazporejanje pritajenosti ...

en: Resource busy or not available.
sl: Vir je zaposlen ali pa ni na voljo.

en: Resource not found.
sl: Vira ni mogoče najti.

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
sl: Omeji možne dovoljene zmožnosti (NULL pomeni ANY, vse). S tem naslavljate priloženi predmet GstCaps.

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
sl: Izbrane ure ni mogoče uporabiti v cevovodu.

en: Setting pipeline to NULL ...
sl: Nastavljanje cevovoda na NULL ...

en: Setting pipeline to PAUSED ...
sl: Nastavljanje cevovoda na PAUSED ...

en: Setting pipeline to PLAYING ...
sl: Nastavljanje cevovoda na PLAYING ...

en: Setting pipeline to READY ...
sl: Nastavljanje cevovoda na READY ...

en: Setting state to %s as requested by %s...
sl: Nastavljanje stanja na %s, kot to zahteva %s ...

en: Show GStreamer Options
sl: Pokaži možnosti GStreamer

en: Stream contains no data.
sl: Pretok ne vsebuje podatkov.

en: TYPE1,TYPE2,...
sl: VRSTA1, VRSTA2 ...

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
sl: izvajalec celotnega albuma; zapisan, kot mora biti prikazan

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
sl: izvajalec celotnega albuma, zapisan za razvrščanje

en: The episode number in the season the media is part of
sl: Številka epizode v sezoni, ki ji posnetek pripada

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
sl: Besedilo posnetka, običajno uporabljeno za skladbe

en: The season number of the show the media is part of
sl: Številka sezone oddaje, ki ji posnetek pripada

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
sl: Pretok je šifriran in ga ni mogoče odšifrirati, ker ni podanega ustreznega ključa.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
sl: Pretok je šifriran, odšifriranje pa ni podprto.

en: The stream is in the wrong format.
sl: Pretok je v napačnem zapisu.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
sl: Pretok se razlikuje od vrste, ki jo obravnava predmet.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
sl: Za obravnavanje tega pretoka ni ustreznega kodeka.

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
sl: Program poskuša uporabiti funkcijo GStreamer, ki je onemogočena.

en: Total count:
sl: Skupno:

en: URI scheme '%s' not supported
sl: Shema URI "%s" ni podprta

en: URI to the copyright notice of the data
sl: naslov URI do obvestila avtorstva podatkov

en: URI to the license of the data
sl: naslov URI dovoljenja podatkov

en: Unknown option
sl: Neznana možnost

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
sl: OPOZORILO: cevovod z napakami: %s

en: WARNING: from element %s: %s
sl: OPOZORILO: predmet %s: %s

en: Waiting for EOS...
sl: Čakanje na EOS ...

en: When checking if an element or plugin exists, also check that its version is at least the version specified
sl: Med preverjanjem, če predmet ali vstavek že obstaja, preveri, če je ustrezna tudi različica

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
sl: Namestitvi GStreamer manjka vstavek.

en: a location within a city where the media has been produced or created (e.g. the neighborhood)
sl: okraj znotraj mesta, kjer je bil posnetek posnet ali izdelan (na primer: soseščina)

en: album artist
sl: izvajalec albuma

en: album artist sortname
sl: razvrščevalno ime izvajalca albuma

en: album containing this data
sl: album, ki vsebuje te podatke

en: album containing this data for sorting purposes
sl: album, ki vsebuje te podatke, za potrebe razvrščanja

en: album gain in db
sl: pridobitev albuma v dB

en: album sortname
sl: razvrščevalno ime albuma

en: application data
sl: programski podatki

en: application name
sl: ime programa

en: artist
sl: izvajalec

en: artist sortname
sl: razvrščevalno ime izvajalca

en: attachment
sl: priloga

en: audio codec
sl: zvočni kodek

en: beats per minute
sl: udarci na minuto

en: bitrate
sl: bitna hitrost

en: buffering...
sl: polnjenje medpomnilnika ...

en: caps
sl: velike črke

en: changeable in NULL, READY, PAUSED or PLAYING state
sl: spremenljivo le v stanjih NULL, READY, PAUSED in PLAYING

en: changeable only in NULL or READY state
sl: spremenljivo le v stanjih NULL in READY

en: changeable only in NULL, READY or PAUSED state
sl: spremenljivo le v stanjih NULL, READY in PAUSED

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
sl: mesto (angleška različica), kjer je bil posnetek posnet ali izdelan

en: codec
sl: kodek

en: codec the audio data is stored in
sl: kodek, v katerem je shranjen zvok

en: codec the data is stored in
sl: kodek, v katerem so shranjeni podatki

en: codec the subtitle data is stored in
sl: kodek, v katerem so shranjeni podnapisi

en: codec the video data is stored in
sl: kodek, v katerem so shranjeni video podatki

en: comma separated keywords describing the content
sl: z vejico ločene ključne besede, ki opisujejo vsebino

en: comment
sl: opomba

en: commonly used title
sl: običajno uporabljen naslov

en: commonly used title for sorting purposes
sl: splošno uporabljen naslov za razvrščanje

en: composer
sl: skladatelj

en: composer sortname
sl: razvrščevalno ime skladatelja

en: contact
sl: stik

en: contact information
sl: podatki o stiku

en: container format
sl: zapis zabojnika

en: container format the data is stored in
sl: zabojnik, v katerem so shranjeni podatki

en: controllable
sl: nadzorljivo

en: copyright
sl: avtorske pravice

en: copyright notice of the data
sl: opozorilo avtorskih pravic podatkov

en: copyright uri
sl: naslov URI avtorskih pravic

en: could not link %s to %s
sl: %s in %s ni mogoče povezati

en: could not parse caps "%s"
sl: velikih črk "%s" ni mogoče razčleniti

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
sl: lastnosti "%s" v predmetu "%s" ni mogoče nastaviti na vrednost "%s"

en: count of discs inside collection this disc belongs to
sl: skupno število diskov znotraj zbirke, ki ji disk pripada

en: count of tracks inside collection this track belongs to
sl: skupno število skladb znotraj zbirke, ki ji skladba pripada

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
sl: država (angleška različica), kjer je bil posnetek posnet ali izdelan

en: date
sl: datum

en: date and time the data was created (as a GstDateTime structure)
sl: datum in čas ustvaritve podatkov (kot zgradba GDateTime)

en: date the data was created (as a GDate structure)
sl: datum ustvaritve podatkov (kot zgradba GDate)

en: datetime
sl: datumčas

en: description
sl: opis

en: detected capabilities in stream
sl: zaznane so zmožnosti pretoka

en: device manufacturer
sl: proizvajalec naprave

en: device model
sl: model naprave

en: disc count
sl: število diskov

en: disc number
sl: številka diska

en: disc number inside a collection
sl: številka diska v zbirki

en: duration
sl: trajanje

en: empty pipeline not allowed
sl: cevovod brez vsebine ni dovoljen

en: encoded by
sl: kodiral

en: encoder
sl: kodirnik

en: encoder used to encode this stream
sl: kodirnik, uporabljen za kodiranje pretoka

en: encoder version
sl: različica kodirnika

en: episode number
sl: epizoda

en: exact or average bitrate in bits/s
sl: natančna ali povprečna bitna hitrost v bitih/s

en: expected error of the horizontal positioning measures (in meters)
sl: pričakovana napaka vodoravno umeščevalnih mer (v metrih)

en: extended comment
sl: razširjena opomba

en: file attached to this stream
sl: datoteka, priložena pretoku

en: force caps
sl: vsili velike črke

en: force caps without doing a typefind
sl: vsili velike črke brez potrjevanja pisave

en: free text commenting the data
sl: prosto besedilo za opombe podatkov

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
sl: prosto besedilo za zapisovanje opomb podatkov v obliki ključ=vrednost ali ključ[en]=opomba

en: freeform name of the language this stream is in
sl: prosto ime jezika tega pretoka

en: genre
sl: zvrst

en: genre this data belongs to
sl: zvrst, ki vsebuje te podatke

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
sl: nadmorska višina, kjer je bil bil posnetek posnet ali izdelan v metrih glede na WGS84 (vrednost 0 je povprečna višina morske gladine)

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
sl: zemljepisna širina, kjer je bil bil posnetek posnet ali izdelan v stopinjah glede na WGS84 (vrednost 0 je določena z ekvatorjem, negativne vrednosti so določene za južne zemljepisne širine)

en: geo location capture direction
sl: zemljepisna smer zajemanja

en: geo location city
sl: mesto zemljepisne lege

en: geo location country
sl: država zemljepisne lege

en: geo location elevation
sl: nadmorska višina mesta

en: geo location horizontal error
sl: vodoravna napaka zemljepisnega mesta

en: geo location latitude
sl: zemljepisna širina mesta

en: geo location longitude
sl: zemljepisna dolžina mesta

en: geo location movement direction
sl: zemljepisna smer gibanja

en: geo location movement speed
sl: zemljepisna hitrost gibanja

en: geo location name
sl: ime zemljepisnega mesta

en: geo location sublocation
sl: področje zemljepisne lege

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
sl: zemljepisna dolžina, kjer je bil bil posnetek posnet ali izdelan v stopinjah glede na WGS84 (vrednost 0 je določena z glavnim, greenwiškim/ničelnim poldnevnikom, negativne vrednosti so določene za zahodne zemljepisne dolžine)

en: grouping
sl: združevanje

en: homepage
sl: spletna stran

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
sl: človeku berljiv opis mesta, kjer je bil bil posnetek posnet ali izdelan

en: image
sl: slika

en: image orientation
sl: usmerjenost slike

en: image related to this stream
sl: slika, povezana s pretokom

en: indicates the direction the device is pointing to when capturing  a media. It is represented as degrees in floating point  representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
sl: določa smer usmerjenosti naprave, s katero je bil zajet posnetek. Določen je v stopinjah v zapisu s plavajočo vejico. Vrednost 0 določa zemljepisni sever in se povečuje v smeri urinega kazalca

en: indicates the movement direction of the device performing the capture of a media. It is represented as degrees in floating point representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
sl: določa smer gibanja naprave, s katero je bil zajet posnetek. Določen je v stopinjah v zapisu s plavajočo vejico. Vrednost 0 določa zemljepisni sever in se povečuje v smeri urinega kazalca

en: interpreted-by
sl: avtorji-predelave

en: keywords
sl: ključne besede

en: language code
sl: jezikovna koda

en: language code for this stream, conforming to ISO-639-1 or ISO-639-2
sl: koda jezika pretoka v skladu z ISO-639-1 ali ISO-639-2

en: language name
sl: ime jezika

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
sl: dolžina enot časa GStreamer (nanosekunde)

en: license
sl: dovoljenje

en: license of data
sl: dovoljenje podatkov

en: license uri
sl: naslov URI dovoljenja

en: location
sl: mesto

en: lyrics
sl: besedilo

en: maximum bitrate
sl: največja bitna hitrost

en: maximum bitrate in bits/s
sl: največja bitna hitrost v bitih/s

en: minimum
sl: najmanj

en: minimum bitrate
sl: najmanjša bitna hitrost

en: minimum bitrate in bits/s
sl: najmanjša bitna hitrost v bitih/s

en: movement speed of the capturing device while performing the capture in m/s
sl: hitrost gibanja naprave zajemanja med izvajanjem zajemanja v m/s

en: name of the encoding person or organization
sl: ime osebe ali organizacije, ki je opravila kodiranje

en: no element "%s"
sl: predmet "%s" ne obstaja

en: no property "%s" in element "%s"
sl: lastnost "%s" v predmetu "%s" ne obstaja

en: no sink element for URI "%s"
sl: predmet ponora za naslov URI "%s" ne obstaja

en: no source element for URI "%s"
sl: izvorni predmet za naslov URI "%s" ne obstaja

en: nominal bitrate
sl: nazivna bitna hitrost

en: nominal bitrate in bits/s
sl: nazivna bitna hitrost v bitih/s

en: number of beats per minute in audio
sl: število udarcev na minuto v zvočnem posnetku

en: organization
sl: ustanova

en: peak of the album
sl: ojačanje vrha albuma

en: peak of the track
sl: ojačanje vrha sledi

en: performer
sl: izvajalec

en: person(s) performing
sl: osebe, ki so izvajalci posnetka

en: person(s) responsible for the recording
sl: osebe, zadolžene za snemanje

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
sl: osebe, odgovorne za posnetek, za potrebe razvrščanja

en: person(s) who composed the recording
sl: oseba, ki je skladatelj posnetka

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
sl: osebe, ki so sodelovale pri snemanju, za potrebe razvrščanja

en: preview image
sl: predogledna slika

en: preview image related to this stream
sl: predogledna slika, povezana s pretokom

en: publisher
sl: založba

en: readable
sl: berljivo

en: reference level of track and album gain values
sl: sklicna raven vrednosti pridobitve sledi in albuma

en: replaygain album gain
sl: ojačitev albuma ReplayGain

en: replaygain album peak
sl: vrha albuma ReplayGain

en: replaygain reference level
sl: sklicna raven ReplayGain

en: replaygain track gain
sl: ojačitev sledi ReplayGain

en: replaygain track peak
sl: vrh sledi ReplayGain

en: season number
sl: sezona

en: serial
sl: zaporedna številka

en: serial number of track
sl: zaporedna številka skladbe

en: short text describing the content of the data
sl: kratko besedilo, ki opisuje vsebino podatkov

en: show name
sl: pokaži ime

en: show sortname
sl: pokaži razvrščevalno ime

en: specified empty bin "%s", not allowed
sl: določena je prazna dvojiška datoteka "%s", kar ni dovoljeno

en: subtitle codec
sl: kodek podnapisov

en: title
sl: naslov

en: title sortname
sl: razvrščevalno ime naslova

en: track count
sl: število skladb

en: track gain in db
sl: pridobitev sledi v dB

en: track number
sl: številka skladbe

en: track number inside a collection
sl: številka skladbe v zbirki

en: user rating
sl: ocena uporabnika

en: version
sl: različica

en: version of the encoder used to encode this stream
sl: različica kodirnika, uporabljenega za kodiranje pretoka

en: version of this data
sl: različica podatkov

en: video codec
sl: video kodek

en: writable
sl: zapisljivo
