gstreamer 0.10.32.2 - en to hr translation catalogue (321 entries)

en: "%s" is a directory.
hr: „%s” je direktorij.

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
hr[0]: %d stavka popisa zabrana
hr[1]: %d stavke popisa zabrana
hr[2]: %d stavki popisa zabrana

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
hr[0]: %d zabranjena datoteka
hr[1]: %d zabranjene datoteke
hr[2]: %d zabranjenih datoteka

en: %d feature | %d features
hr[0]: %d značajka
hr[1]: %d značajke
hr[2]: %d značajki

en: %d plugin | %d plugins
hr[0]: %d priključak
hr[1]: %d priključka
hr[2]: %d priključaka

en: A lot of buffers are being dropped.
hr: Mnogo međuspremnika je ispušteno.

en: Additional debug info:
    %s
hr: Dodatne informacije za debugiranje:
    %s

en: An error happened while waiting for EOS
hr: Dogodila se greška pri čekanju EOS-a

en: Application used to create the media
hr: Program korišten za izradu medija

en: Arbitrary application data to be serialized into the media
hr: Proizvoljni programski podaci uključeni u medij

en: Blacklisted files:
hr: Zabranjene datoteke:

en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
hr: Spremam u međuspremnik, postavljam cjevovod u PAUSED ...

en: Colon-separated paths containing plugins
hr: Dvotočkom odvojene putanje koje sadržavaju priključke

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
hr: Popis zarezom odvojenih parova category_name:level za postavljanje posebnih razina za pojedine kategorije. Primjer: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
hr: Zarezima odvojen popis priključaka koji će se učitati uz popis spremljen u varijablu okoline GST_PLUGIN_PATH

en: Could not close resource.
hr: Ne mogu zatvoriti resurs.

en: Could not close supporting library.
hr: Ne mogu zatvoriti pomoćnu biblioteku.

en: Could not configure supporting library.
hr: Ne mogu konfigurirati pomoćnu biblioteku.

en: Could not create temp file "%s".
hr: Ne mogu napraviti privremenu datoteku „%s”.

en: Could not decode stream.
hr: Ne mogu dekodirati tok podataka.

en: Could not demultiplex stream.
hr: Ne mogu demultipleksirati tok podataka.

en: Could not determine type of stream.
hr: Ne mogu odrediti vrstu toka podataka.

en: Could not encode stream.
hr: Ne mogu kodirati tok podataka.

en: Could not get info on "%s".
hr: Ne mogu dobiti podatke o „%s”.

en: Could not get/set settings from/on resource.
hr: Ne mogu dohvatiti/postaviti postavke resursa.

en: Could not initialize supporting library.
hr: Ne mogu inicijalizirati pomoćnu biblioteku.

en: Could not load plugin file: %s
hr: Ne mogu učitati datoteku priključka: %s

en: Could not multiplex stream.
hr: Ne mogu multipleksirati tok podataka.

en: Could not open file "%s" for reading.
hr: Ne mogu otvoriti datoteku „%s” za čitanje.

en: Could not open file "%s" for writing.
hr: Ne mogu otvoriti datoteku „%s” za pisanje.

en: Could not open resource for reading and writing.
hr: Ne mogu otvoriti resurs za čitanje i pisanje.

en: Could not open resource for reading.
hr: Ne mogu otvoriti resurs za čitanje.

en: Could not open resource for writing.
hr: Ne mogu otvoriti resurs za pisanje.

en: Could not perform seek on resource.
hr: Ne mogu izvršiti traženje na resursu.

en: Could not read from resource.
hr: Ne mogu čitati iz resursa.

en: Could not synchronize on resource.
hr: Ne mogu sinkronizirati na resursu.

en: Could not write to resource.
hr: Ne mogu pisati u resurs.

en: Default debug level from 1 (only error) to 5 (anything) or 0 for no output
hr: Zadana razina debugiranja od 1 (samo greške) do 5 (sve) ili 0 bez ispisa

en: Disable colored debugging output
hr: Onemogući obojani ispis debugiranja

en: Disable debugging
hr: Onemogući debugiranje

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
hr: Onemogući stvaranje pomoćnog procesa pri pretraživanju registra

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
hr: Onemogući hvatanje segmentacijskih grešaka pri učitavanju priključaka

en: Disable updating the registry
hr: Onemogući ažuriranje registra

en: Do not install a fault handler
hr: Nemoj instalirati rukovatelj grešaka

en: Do not output status information of TYPE
hr: Ne ispisuj informacije navedene VRSTE o izlaznom stanju

en: Do not print any progress information
hr: Ne ispisuj informacije o napretku

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
hr: Gotovo spremanje u međuspremnik, postavljam cjevovod u PLAYING ...

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
hr: EOS pri zatvaranju omogućen -- Prisiljavam EOS na cjevovodu

en: EOS received - stopping pipeline...
hr: EOS primljen - zaustavljam cjevovod...

en: ERROR: Pipeline doesn't want to pause.
hr: GREŠKA: Cjevovod ne želi pauzirati.

en: ERROR: from element %s: %s
hr: GREŠKA: iz elementa %s: %s

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
hr: GREŠKA: ne mogu napraviti cjevovod.

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
hr: GREŠKA: ne mogu napraviti cjevovod: %s.

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
hr: GREŠKA: cjevovod ne želi reproducirati.

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
hr: GREŠKA: cjevovodni („pipeline”) element nije pronađen.

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
hr: Element ne implementira upravljanje ovim tokom podataka. Molim prijavite grešku.

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
hr: Omogući opširnu dijagnozu učitavanja priključaka

en: Encoding error.
hr: Greška kodiranja.

en: Error closing file "%s".
hr: Greška zatvaranja datoteke „%s”.

en: Error while seeking in file "%s".
hr: Greška pri traženju u datoteci „%s”.

en: Error while writing to download file.
hr: Greška pri pisanju u preuzetu datoteku.

en: Error while writing to file "%s".
hr: Greška pri pisanju u datoteku „%s”.

en: Execution ended after %
hr: Izvršavanje završilo nakon %

en: FOUND TAG
hr: PRONAĐENA OZNAKA

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
hr: PRONAĐENA OZNAKA: pronašao element „%s”.

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
hr: PRONAĐENA OZNAKA: pronašao objekt „%s”.

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
hr: PRONAĐENA OZNAKA: pronašla podloga „%s:%s”.

en: Failed after iterations as requested.
hr: Neuspjeh nakon iteracija kao što je traženo.

en: File "%s" is a socket.
hr: Datoteka „%s” je utičnica.

en: Filter caps
hr: Filtriraj mogućnosti

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
hr: Prisili EOS na izvorima prije zatvaranja cjevovoda

en: Freeing pipeline ...
hr: Oslobađam cjevovod ...

en: GStreamer Options
hr: GStreamer opcije

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
hr: Razvijatelji GStreamera su bili prelijeni da pridruže kod ovoj grešci.

en: GStreamer encountered a general core library error.
hr: GStreamer je naišao na opću grešku osnovne biblioteke.

en: GStreamer encountered a general resource error.
hr: GStreamer je naišao na opću grešku resursa.

en: GStreamer encountered a general stream error.
hr: GStreamer je naišao na opću grešku toka podataka.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
hr: GStreamer je naišao na opću grešku pomoćne biblioteke.

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
hr: GStreamer greška: nije uspjela promjena stanja i neki element nije uspio poslati ispravnu poruku greške s razlogom neuspjeha.

en: Gather and print index statistics
hr: Skupi i ispiši statistike indeksa

en: Got EOS from element "%s".
hr: Dobio EOS iz elementa „%s”.

en: Got message #%u (%s):
hr: Dobio poruku #%u (%s):

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
hr: Dobio poruku #%u iz elementa „%s” (%s):

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
hr: Dobio poruku #%u iz objekta „%s” (%s):

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
hr: Dobio poruku #%u iz podloge „%s:%s” (%s):

en: Groups related media that spans multiple tracks, like the different pieces of a concerto. It is a higher level than a track, but lower than an album
hr: Grupira povezane medije koji se protežu kroz više pjesama, kao npr. različiti stavci koncerta. To je viša razina od pjesme, ali niža od albuma

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
hr: Početna stranica ovog medija (npr. početna stranica izvođača ili filma)

en: How the image should be rotated or flipped before display
hr: Kako se slika treba okrenuti ili zrcaliti prije prikaza

en: INFO:
    %s
hr: INFORMACIJE:
    %s

en: Implemented Interfaces:
hr: Implementirana sučelja:

en: Index statistics
hr: Statistike indeksa

en: Internal GStreamer error: caps problem.
hr: Interna GStreamer greška: problem mogućnosti.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
hr: Interna GStreamer greška: kod nije implementiran.

en: Internal GStreamer error: event problem.
hr: Interna GStreamer greška: problem događaja.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
hr: Interna GStreamer greška: problem podloge.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
hr: Interna GStreamer greška: problem traženja.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
hr: Interna GStreamer greška: problem oznake.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
hr: Interna GStreamer greška: problem dretve.

en: Internal clock error.
hr: Greška unutrašnjeg takta.

en: Internal data flow error.
hr: Greška unutrašnjeg toka podataka.

en: Internal data flow problem.
hr: Problem unutrašnjeg toka podataka.

en: Internal data stream error.
hr: Greška unutrašnjeg toka podataka.

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
hr: International Standard Recording Code - pogledajte http://www.ifpi.org/isrc/

en: Interrupt: Stopping pipeline ...
hr: Prekid: Zaustavljam cjevovod ...

en: LEVEL
hr: RAZINA

en: LIST
hr: POPIS

en: List the plugin contents
hr: Ispiši sadržaj priključka

en: Make all warnings fatal
hr: Učini sva upozorenja fatalnim

en: Manufacturer of the device used to create this media
hr: Proizvođač uređaja kojim je napravljen medij

en: Model of the device used to create this media
hr: Model uređaja korišten za izradu medija

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
hr: Ime serije ili tv/podcast emisije iz koje je medij

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
hr: Ime serije ili tv/podcast emisije iz koje je medij (koristi se za razvrstavanje)

en: No Temp directory specified.
hr: Nije naveden privremeni direktorij.

en: No error message for domain %s.
hr: Nema poruke o grešci za domenu %s.

en: No file name specified for reading.
hr: Nije navedena datoteka za čitanje.

en: No file name specified for writing.
hr: Nije navedena datoteka za pisanje.

en: No space left on the resource.
hr: Nema više prostora na resursu.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
hr: Nema standardne poruke o grešci za domenu %s i kod %d.

en: No such element or plugin '%s'
hr: Nema takvog elementa ili priključka „%s”

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
hr: Podrijetlo medija kao URI (mjesto, gdje se nalazi izvor datoteke ili toka podataka)

en: Output messages
hr: Izlazne poruke

en: Output status information and property notifications
hr: Informacije o izlaznom stanju i obavijesti o svojstvima

en: Output tags (also known as metadata)
hr: Izlazne oznake (poznate i kao metapodaci)

en: PATHS
hr: PUTANJE

en: PLUGINS
hr: PRIKLJUČCI

en: Pipeline is live and does not need PREROLL ...
hr: Cjevovod je živ i ne traži PREROLL ...

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
hr: Ispiši strojno čitljiv popis značajki navedenog priključka ili svih priključaka.
                                    Korisno pri povezivanju s vanjskim mehanizmima automatske instalacije priključaka

en: Print all elements
hr: Ispiši sve elemente

en: Print available debug categories and exit
hr: Ispiši dostupne kategorije debugiranja i izađi

en: Print list of blacklisted files
hr: Ispiši popis zabranjenih datoteka

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
hr: Ispiši podržane URI sheme, s elementima koji ih implementiraju

en: Print the GStreamer version
hr: Ispiši inačicu GStreamera

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
hr: Ocjena koju je dodijelio korisnik. Što je veća, korisniku se više sviđa medij

en: Redistribute latency...
hr: Preraspodjeljujem kašnjenje...

en: Resource busy or not available.
hr: Resurs je zauzet ili nedostupan.

en: Resource not found.
hr: Resurs nije pronađen.

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
hr: Ograniči dozvoljene mogućnosti (NULL znači ANY). Postavljanje ovog svojstva prosljeđuje referencu navedenom GstCaps objektu.

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
hr: Odabrani takt se ne može koristiti u cjevovodu.

en: Setting pipeline to NULL ...
hr: Postavljam cjevovod u NULL ...

en: Setting pipeline to PAUSED ...
hr: Postavljam cjevovod u PAUSED ...

en: Setting pipeline to PLAYING ...
hr: Postavljam cjevovod u PLAYING ...

en: Setting pipeline to READY ...
hr: Postavljam cjevovod u READY ...

en: Setting state to %s as requested by %s...
hr: Postavljam stanje u %s kao što traži %s...

en: Show GStreamer Options
hr: Prikaži GStreamer opcije

en: Stream contains no data.
hr: Tok podataka ne sadrži podatke.

en: TYPE1,TYPE2,...
hr: VRSTA1,VRSTA2,...

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
hr: Izvođač cijelog albuma (koristi se za prikaz)

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
hr: Izvođač cijelog albuma (koristi se za razvrstavanje)

en: The episode number in the season the media is part of
hr: Broj epizode u sezoni iz koje je medij

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
hr: Tekstovi medija, najčešće korišteno u pjesmama

en: The season number of the show the media is part of
hr: Broj sezone emisije iz koje je medij

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
hr: Tok podataka je šifriran i ne može se dešifrirati jer nije naveden odgovarajući ključ.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
hr: Tok podataka je šifriran i dešifriranje nije podržano.

en: The stream is in the wrong format.
hr: Tok podataka je u krivom obliku.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
hr: Tok podataka je različite vrste od onoga kojim može upravljati ovaj element.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
hr: Nije prisutan kodek koji može upravljati ovom vrstom toka podataka.

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
hr: Ovaj program pokušava koristiti onemogućenu GStreamer mogućnost.

en: Total count:
hr: Ukupan broj:

en: URI to the copyright notice of the data
hr: URI za napomenu o autorskim pravima podataka

en: URI to the license of the data
hr: URI za licencu podataka

en: Unknown option
hr: Nepoznata opcija

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
hr: UPOZORENJE: cjevovod sklon greškama: %s

en: WARNING: from element %s: %s
hr: UPOZORENJE: iz elementa %s: %s

en: Waiting for EOS...
hr: Čekam EOS...

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
hr: Vašoj GStreamer instalaciji nedostaje priključak.

en: album artist
hr: izvođač albuma

en: album artist sortname
hr: izvođač albuma (razvrstavanje)

en: album containing this data
hr: album koji sadrži ove podatke

en: album containing this data for sorting purposes
hr: album koji sadrži ove podatke (koristi se za razvrstavanje)

en: album gain in db
hr: pojačanje albuma u decibelima

en: album sortname
hr: album (razvrstavanje)

en: application data
hr: programski podaci

en: application name
hr: ime programa

en: artist
hr: izvođač

en: artist sortname
hr: izvođač (razvrstavanje)

en: attachment
hr: prilog

en: audio codec
hr: audio kodek

en: beats per minute
hr: otkucaja u minuti

en: bitrate
hr: brzina

en: buffering...
hr: spremam u međuspremnik...

en: caps
hr: mogućnosti

en: changeable in NULL, READY, PAUSED or PLAYING state
hr: promjenjivo u stanja NULL, READY, PAUSED ili PLAYING

en: changeable only in NULL or READY state
hr: promjenjivo samo u stanja NULL ili READY

en: changeable only in NULL, READY or PAUSED state
hr: promjenjivo samo u stanja NULL, READY ili PAUSED

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
hr: grad (englesko ime) gdje je medij snimljen ili produciran

en: codec
hr: kodek

en: codec the audio data is stored in
hr: kodek u kojem su spremljeni audio podaci

en: codec the data is stored in
hr: kodek u kojem su spremljeni podaci

en: codec the subtitle data is stored in
hr: kodek u kojem su spremljeni podaci o titlovima

en: codec the video data is stored in
hr: kodek u kojem su spremljeni video podaci

en: comma separated keywords describing the content
hr: zarezima odvojene ključne riječi koje opisuju sadržaj

en: comment
hr: komentar

en: commonly used title
hr: uobičajeno korišteni naslov

en: commonly used title for sorting purposes
hr: uobičajeno korišteni naslov (koristi se za razvrstavanje)

en: composer
hr: skladatelj

en: composer sortname
hr: skladatelj (razvrstavanje)

en: contact
hr: kontakt

en: contact information
hr: informacije o kontaktu

en: container format
hr: oblik spremnika

en: container format the data is stored in
hr: oblik spremnika u kojem su spremljeni podaci

en: controllable
hr: upravljivo

en: copyright notice of the data
hr: napomena o autorskim pravima podataka

en: could not link %s to %s
hr: ne mogu povezati %s na %s

en: could not link sink element for URI "%s"
hr: ne mogu povezati prijamni element za URI „%s”

en: could not parse caps "%s"
hr: ne mogu analizirati mogućnost „%s”

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
hr: ne mogu postaviti svojstvo „%s” u elementu „%s” u „%s”

en: count of discs inside collection this disc belongs to
hr: broj diskova u kolekciji kojoj pripada ovaj disk

en: count of tracks inside collection this track belongs to
hr: broj pjesama u kolekciji kojoj pripada ova pjesma

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
hr: država (englesko ime) gdje je medij snimljen ili produciran

en: date
hr: datum

en: date and time the data was created (as a GstDateTime structure)
hr: datum i vrijeme stvaranja podataka (u obliku GstDateTime strukture)

en: date the data was created (as a GDate structure)
hr: datum stvaranja podataka (u obliku GDate strukture)

en: datetime
hr: datumvrijeme

en: description
hr: opis

en: detected capabilities in stream
hr: otkrivene mogućnosti u nizu podataka

en: device manufacturer
hr: proizvođač uređaja

en: device model
hr: model uređaja

en: disc count
hr: broj diskova

en: disc number
hr: broj diska

en: disc number inside a collection
hr: broj diska u kolekciji

en: duration
hr: trajanje

en: empty pipeline not allowed
hr: prazan cjevovod nije dozvoljen

en: encoded by
hr: kodirao

en: encoder
hr: koder

en: encoder used to encode this stream
hr: koder korišten za kodiranje ovog toka podataka

en: encoder version
hr: inačica kodera

en: episode number
hr: broj epizode

en: exact or average bitrate in bits/s
hr: točna ili prosječna brzina u bitovima po sekundi

en: expected error of the horizontal positioning measures (in meters)
hr: očekivana greška mjere vodoravnog položaja (u metrima)

en: extended comment
hr: prošireni komentar

en: file attached to this stream
hr: datoteka priložena ovom toku podataka

en: force caps
hr: prisili mogućnosti

en: force caps without doing a typefind
hr: prisiljava mogućnosti bez traženja vrste

en: free text commenting the data
hr: slobodan tekst koji opisuje podatke

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
hr: slobodan tekst koji opisuje podatke u obliku ključ=vrijednost ili ključ[en]=komentar

en: genre
hr: žanr

en: genre this data belongs to
hr: žanr kojem pripadaju podaci

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
hr: nadmorska visina mjesta gdje je medij snimljen ili produciran, u metrima prema WGS84 (nula je prosječna razina mora)

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
hr: zemljopisna širina mjesta gdje je medij snimljen ili produciran, u stupnjevima prema WGS84 (nula na ekvatoru, negativne vrijednosti za južnu polutku)

en: geo location capture direction
hr: geolokacijski smjer snimanja

en: geo location city
hr: geolokacijski grad

en: geo location country
hr: geolokacijska država

en: geo location elevation
hr: geolokacijska visina

en: geo location horizontal error
hr: geolokacijska vodoravna greška

en: geo location latitude
hr: geolokacijska zemljopisna širina

en: geo location longitude
hr: geolokacijska zemljopisna dužina

en: geo location movement direction
hr: geolokacijski smjer pomicanja

en: geo location movement speed
hr: geolokacijska brzina pomicanja

en: geo location name
hr: geolokacijsko ime

en: geo location sublocation
hr: geolokacijska podlokacija

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
hr: zemljopisna dužina mjesta gdje je medij snimljen ili produciran, u stupnjevima prema WGS84 (nula na nultom meridijanu Greenwich/UK, negativne vrijednosti za zapadne dužine)

en: grouping
hr: grupiranje

en: homepage
hr: početna stranica

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
hr: ljudima čitljivo opisno mjesto gdje medij snimljen ili produciran

en: image
hr: slika

en: image orientation
hr: orijentacija slike

en: image related to this stream
hr: slika povezana s ovim tokom podataka

en: indicates the direction the device is pointing to when capturing  a media. It is represented as degrees in floating point  representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
hr: označava usmjerenje uređaja koji snima medij. Prikazan je u stupnjevima u prikazu s decimalnim zarezom, 0 označava zemljopisni sjever i povećava se u smjeru kazaljke na satu

en: indicates the movement direction of the device performing the capture of a media. It is represented as degrees in floating point representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
hr: označava smjer pomicanja uređaja koji snima medij. Prikazan je u stupnjevima u prikazu s decimalnim zarezom, 0 označava zemljopisni sjever i povećava se u smjeru kazaljke na satu

en: keywords
hr: ključne riječi

en: language code
hr: jezični kod

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
hr: duljina u GStreamer vremenskim jedinicama (nanosekunde)

en: license
hr: licenca

en: license of data
hr: licenca podataka

en: license uri
hr: uri licence

en: link without sink element
hr: veza bez prijamnog elementa

en: link without source element
hr: veza bez izvornog elementa

en: location
hr: mjesto

en: lyrics
hr: tekstovi

en: maximum bitrate
hr: najveća brzina

en: maximum bitrate in bits/s
hr: najveća brzina u bitovima po sekundi

en: minimum
hr: najmanje

en: minimum bitrate
hr: najmanja brzina

en: minimum bitrate in bits/s
hr: najmanja brzina u bitovima po sekundi

en: movement speed of the capturing device while performing the capture in m/s
hr: brzina pomicanja uređaja za snimanje pri snimanju, u m/s

en: name of the encoding person or organization
hr: ime osobe ili organizacije koja je kodirala

en: no element "%s"
hr: nema elementa „%s”

en: no element to link URI "%s" to
hr: nema elementa na koji će se povezati URI „%s”

en: no property "%s" in element "%s"
hr: nema svojstva „%s” u elementu „%s”

en: no sink element for URI "%s"
hr: nema prijamnog elementa za URI „%s”

en: no source element for URI "%s"
hr: nema izvornog elementa za URI „%s”

en: nominal bitrate
hr: nazivna brzina

en: nominal bitrate in bits/s
hr: nazivna brzina u bitovima po sekundi

en: number of beats per minute in audio
hr: broj otkucaja u minuti zvučnog zapisa

en: organization
hr: organizacija

en: peak of the album
hr: najveća vrijednost pojačanja albuma

en: peak of the track
hr: najveća vrijednost pojačanja pjesme

en: performer
hr: izvođač

en: person(s) performing
hr: osoba koja izvodi

en: person(s) responsible for the recording
hr: osoba odgovorna za snimku

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
hr: osoba odgovorna za snimku (koristi se za razvrstavanje)

en: person(s) who composed the recording
hr: osoba koja je skladala snimku

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
hr: osoba koja je skladala snimku (koristi se za razvrstavanje)

en: preview image
hr: pregledna slika

en: preview image related to this stream
hr: pregledna slika povezana s ovim tokom podataka

en: readable
hr: čitljivo

en: reference level of track and album gain values
hr: referentna razina vrijednosti pojačanja pjesme i albuma

en: replaygain album gain
hr: pojačanje reprodukcije albuma

en: replaygain album peak
hr: vršno pojačanje reprodukcije albuma

en: replaygain reference level
hr: referentna razina pojačanja reprodukcije

en: replaygain track gain
hr: pojačanje reprodukcije pjesme

en: replaygain track peak
hr: vršno pojačanje reprodukcije pjesme

en: season number
hr: broj sezone

en: serial
hr: serijski broj

en: serial number of track
hr: serijski broj pjesme

en: short text describing the content of the data
hr: kratak tekst koji opisuje sadržaj podataka

en: show name
hr: ime emisije

en: show sortname
hr: ime emisije (razvrstavanje)

en: subtitle codec
hr: kodek titlova

en: title
hr: naslov

en: title sortname
hr: naslov (razvrstavanje)

en: track count
hr: broj pjesama

en: track gain in db
hr: pojačanje pjesme u decibelima

en: track number
hr: broj pjesme

en: track number inside a collection
hr: broj pjesme u kolekciji

en: user rating
hr: korisnička ocjena

en: version
hr: inačica

en: version of the encoder used to encode this stream
hr: inačica kodera korištenog za kodiranje ovog toka podataka

en: version of this data
hr: inačica ovih podataka

en: video codec
hr: video kodek

en: writable
hr: zapisivo
