gstreamer 0.10.30.3 - en to ca translation catalogue (324 entries)

en: "%s" is a directory.
ca: «%s» és un directori.

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
ca[0]: %d entrada de la llista negra
ca[1]: %d entrades de la llista negra

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
ca[0]: %d fitxer a la llista negra
ca[1]: %d fitxers a la llista negra

en: %d feature | %d features
ca[0]: %d funcionalitat
ca[1]: %d funcionalitats

en: %d plugin | %d plugins
ca[0]: %d connector
ca[1]: %d connectors

en: A lot of buffers are being dropped.
ca: S'estan descartant moltes memòries intermèdies.

en: Additional debug info:
    %s
ca: Informació de depuració addicional:
    %s

en: An error happened while waiting for EOS
ca: S'ha produït un error en esperar al final del flux

en: Application used to create the media
ca: Aplicació emprada per a crear el medi

en: Arbitrary application data to be serialized into the media
ca: Dades arbitràries de l'aplicació a serialitzar al medi

en: Blacklisted files:
ca: Fitxers a la llista negra:

en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
ca: S'està omplint la memòria intermèdia, s'estableix el conducte a EN PAUSA…

en: Colon-separated paths containing plugins
ca: Camins separats per dos punts que contenen connectors

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
ca: Llista separada per comes de parelles nom_categoria:nivell per a establir nivells específics per a les categories individuals. Per exemple: GST_AUTOPLUG:5, GST_ELEMENT_*:3

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
ca: Llista separada per comes de connectors a precarregar a més de la llista emmagatzemada en la variable d'entorn GST_PLUGIN_PATH

en: Could not close resource.
ca: No s'ha pogut tancar el recurs.

en: Could not close supporting library.
ca: No s'ha pogut tancar la biblioteca de recolzament.

en: Could not configure supporting library.
ca: No s'ha pogut configurar la biblioteca de recolzament.

en: Could not create temp file "%s".
ca: No s'ha pogut crear el fitxer temporal «%s».

en: Could not decode stream.
ca: No s'ha pogut decodificar el flux.

en: Could not demultiplex stream.
ca: No s'ha pogut demultiplexar el flux.

en: Could not determine type of stream.
ca: No s'ha pogut determinar el tipus de flux.

en: Could not encode stream.
ca: No s'ha pogut codificar el flux.

en: Could not get info on "%s".
ca: No s'ha pogut obtenir informació sobre «%s».

en: Could not get/set settings from/on resource.
ca: No s'ha pogut obtenir/establir els paràmetres des del/al recurs.

en: Could not initialize supporting library.
ca: No s'ha pogut inicialitzar la biblioteca de recolzament.

en: Could not load plugin file: %s
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer de connector: %s

en: Could not multiplex stream.
ca: No s'ha pogut multiplexar el flux.

en: Could not open file "%s" for reading.
ca: No s'ha pogut obrir el fitxer «%s» per a la lectura.

en: Could not open file "%s" for writing.
ca: No s'ha pogut obrir «%s» per a l'escriptura.

en: Could not open resource for reading and writing.
ca: No s'ha pogut obrir el recurs per a l'escriptura i la lectura.

en: Could not open resource for reading.
ca: No s'ha pogut obrir el recurs per a la lectura.

en: Could not open resource for writing.
ca: No s'ha pogut obrir el recurs per a l'escriptura.

en: Could not perform seek on resource.
ca: No s'ha pogut fer una cerca al recurs.

en: Could not read from resource.
ca: No s'ha pogut llegir des del recurs.

en: Could not synchronize on resource.
ca: No s'ha pogut sincronitzar al recurs.

en: Could not write to resource.
ca: No s'ha pogut escriure al recurs.

en: Default debug level from 1 (only error) to 5 (anything) or 0 for no output
ca: Nivell de depuració per defecte des de 1 (només errors) a 5 (tot) o 0 per a cap sortida

en: Disable colored debugging output
ca: Inhabilita la sortida de depuració colorejada

en: Disable debugging
ca: Inhabilita la depuració

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
ca: Inhabilita el llançament d'un procés auxiliar mentre s'analitza el registre

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
ca: Inhabilita la captura de violacions de segment durant la càrrega de connectors

en: Disable updating the registry
ca: Inhabilita l'actualització del registre

en: Do not install a fault handler
ca: No instal·les un gestor de fallades

en: Do not output status information of TYPE
ca: No mostres informació d'estat de TIPUS

en: Do not print any progress information
ca: No mostres informació del progrés

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
ca: S'està omplert la memòria intermèdia, s'estableix el conducte REPRODUINT…

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
ca: S'ha habilitat el final del flux en tancar -- S'està forçant un final del flux al conducte

en: EOS received - stopping pipeline...
ca: S'ha rebut un final del flux - s'està aturant el conducte…

en: ERROR: Pipeline doesn't want to pause.
ca: ERROR: el conducte no es vol posar en pausa.

en: ERROR: from element %s: %s
ca: ERROR: des de l'element %s: %s

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
ca: ERROR: no s'ha pogut construir el conducte.

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
ca: ERROR: no s'ha pogut construir el conducte: %s.

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
ca: ERROR: el conducte no vol reproduir-se.

en: ERROR: pipeline doesn't want to preroll.
ca: ERROR: el conducte no vol preparar-se.

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
ca: ERROR: l'element «conducte» no s'ha trobat.

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
ca: L'element no implementa la gestió d'aquest flux. Envieu un informe d'error.

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
ca: Habilita els diagnòstics detallats de càrrega de connectors

en: Encoding error.
ca: S'ha produït un error de codificació.

en: Error closing file "%s".
ca: S'ha produït un error en tancar el fitxer «%s».

en: Error while seeking in file "%s".
ca: S'ha produït un error en cercar al fitxer «%s».

en: Error while writing to download file.
ca: S'ha produït un error en escriure al fitxer de baixada.

en: Error while writing to file "%s".
ca: S'ha produït un error en escriure al fitxer «%s».

en: Execution ended after %
ca: L'execució ha finalitzat després de %

en: FOUND TAG
ca: MARCADOR TROBAT

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
ca: MARCADOR TROBAT: trobat per l'element «%s».

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
ca: MARCADOR TROBAT: trobat per l'objecte «%s».

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
ca: MARCADOR TROBAT: trobat per la ceŀla «%s:%s».

en: Failed after iterations as requested.
ca: Ha fallat després de les iteracions com s'ha demanat.

en: File "%s" is a socket.
ca: El fitxer «%s» és un sòcol.

en: Filter caps
ca: Filtra les capacitats

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
ca: Força el final del flux abans de tancar el conducte

en: Freeing pipeline ...
ca: S'està alliberant el conducte…

en: GStreamer Options
ca: Opcions del GStreamer

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
ca: Els desenvolupadors de GStreamers han sigut tan ganduls que no han assignat un codi d'error per a aquest error.

en: GStreamer encountered a general core library error.
ca: GStreamer ha trobat un error general de la biblioteca principal.

en: GStreamer encountered a general resource error.
ca: GStreamer ha trobat un error general de recursos.

en: GStreamer encountered a general stream error.
ca: GStreamer ha trobat un error general de flux.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
ca: GStreamer ha trobat un error general de la biblioteca de recolzament.

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
ca: S'ha produït un error del GStreamer: el canvi d'estat ha fallat i algun element no ha pogut enviar un missatge d'error amb la raó de la fallida.

en: Got EOS from element "%s".
ca: S'ha obtingut un final del flux de l'element «%s».

en: Got message #%u (%s):
ca: S'ha rebut el missatge %u: (%s):

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
ca: S'ha rebut el missatge #%u de l'element «%s» (%s):

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
ca: S'ha rebut el missatge #%u de l'objecte «%s» (%s):

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
ca: S'ha rebut el missatge #%u de la ceŀla «%s:%s» (%s):

en: Groups related media that spans multiple tracks, like the different pieces of a concerto. It is a higher level than a track, but lower than an album
ca: medis agrupats que es composen de diverses pistes, com les diferents peces d'un concert. És de nivell més alt que una pista, però més baix que un àlbum

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
ca: Pàgina principal d'aquest medi (p. ex. la pàgina principal de l'artista o peŀlícula)

en: How the image should be rotated or flipped before display
ca: Com s'hauria de rotar o girar la imatge abans de mostrar-la

en: Implemented Interfaces:
ca: Interfícies implementades:

en: Internal GStreamer error: caps problem.
ca: S'ha produït un error intern de GStreamer: problema de capacitats.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
ca: S'ha produït un error intern de GStreamer: codi no implementat.

en: Internal GStreamer error: event problem.
ca: S'ha produït un error intern de GStreamer: problema d'esdeveniment.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
ca: S'ha produït un error intern de GStreamer: problema de ceŀla.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
ca: S'ha produït un error intern de GStreamer: problema de cerca.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
ca: S'ha produït un error intern de GStreamer: problema d'etiqueta.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
ca: S'ha produït un error intern de GStreamer: problema de fils.

en: Internal clock error.
ca: S'ha produït un error intern del rellotge.

en: Internal data flow error.
ca: S'ha produït un error intern de flux de dades.

en: Internal data flow problem.
ca: Hi ha un problema intern de flux de dades.

en: Internal data stream error.
ca: S'ha produït un error intern de flux de dades.

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
ca: International Standard Recording Code - vegeu http://www.ifpi.org/isrc/

en: Interrupt: Stopping pipeline ...
ca: Interrupció: S'està aturant el conducte…

en: LEVEL
ca: NIVELL

en: LIST
ca: LLISTA

en: List the plugin contents
ca: Mostra el contingut d'un connector

en: Make all warnings fatal
ca: Fes fatals tots els avisos

en: Manufacturer of the device used to create this media
ca: Fabricant del dispositiu emprat per a crear aquest medi

en: Model of the device used to create this media
ca: Model del dispositiu emprat per a crear aquest medi

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
ca: Nom del programa de TV/podcast/sèrie al qual pertany el medi

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
ca: Nom programa de TV/podcast/sèrie al qual pertany el medi, per a l'ordenació

en: No Temp directory specified.
ca: No s'ha especificat un directori temporal.

en: No error message for domain %s.
ca: No hi ha cap missatge d'error per al domini %s.

en: No file name specified for reading.
ca: No s'ha especificat cap fitxer per a llegir.

en: No file name specified for writing.
ca: No s'ha especificat cap nom de fitxer per a l'escriptura.

en: No space left on the resource.
ca: No resta espai al recurs.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
ca: No s'ha trobat cap missatge d'error estàndard per al domini %s i el codi %d.

en: No such element or plugin '%s'
ca: L'element o connector «%s» no existeix

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
ca: Origen del medi com a URI (ubicació, on s'allotja el fitxer o flux original)

en: Output messages
ca: Missatges de sortida

en: Output status information and property notifications
ca: Mostra la informació d'estat i notificacions de propietats

en: Output tags (also known as metadata)
ca: Mostra els marcadors (també coneguts com metadades)

en: PATHS
ca: CAMINS

en: PLUGINS
ca: CONNECTORS

en: Pipeline is PREROLLED ...
ca: El conducte s'ha PREPARAT…

en: Pipeline is PREROLLING ...
ca: El conducte s'està PREPARANT…

en: Pipeline is live and does not need PREROLL ...
ca: El conducte és en directe i no necessita PREPARACIÓ…

en: Prerolled, waiting for buffering to finish...
ca: S'ha preparat, s'està esperant a que s'òmpliga la memòria intermèdial…

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
ca: Mostra una llista analitzable per màquines de funcionalitats que proveeixen el connector o especificat, o tots els connectors.
                                           Útil amb connexions amb mecanismes externs d'instaŀlació de connectors

en: Print all elements
ca: Imprimeix tots els elements

en: Print available debug categories and exit
ca: Imprimeix les categories de depuració disponibles i surt

en: Print list of blacklisted files
ca: Mostra una llista de fitxers a la llista negra

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
ca: Mostra els esquemes d'URI implementats, amb els elements que els implementen

en: Print the GStreamer version
ca: Imprimeix la versió de GStreamer

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
ca: Valoració atribuïda per un usuari. Com més alta és, més li agrada el medi a l'usuari

en: Redistribute latency...
ca: Redistribució de la latència…

en: Resource busy or not available.
ca: El recurs està ocupat o no està disponible.

en: Resource not found.
ca: No s'ha trobat el recurs.

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
ca: Restringeix les capacitats que es poden permetre (NUL vol dir QUALSEVOL). Establir aquesta propietat pren una referència a l'objecte GstCaps proveït.

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
ca: El rellotge seleccionat no es pot emprar al conducte.

en: Setting pipeline to NULL ...
ca: S'està establint el conducte a NUL…

en: Setting pipeline to PAUSED ...
ca: S'està establint el conducte a EN PAUSA…

en: Setting pipeline to PLAYING ...
ca: S'està establint el conducte a REPRODUINT…

en: Setting pipeline to READY ...
ca: S'està establint el conducte a PREPARAT…

en: Setting state to %s as requested by %s...
ca: S'està establint l'estat a %s a petició de %s…

en: Show GStreamer Options
ca: Mostra les opcions del GStreamer

en: Stream contains no data.
ca: El flux no conté dades.

en: TYPE1,TYPE2,...
ca: TIPUS1,TIPUS2,…

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
ca: L'artista de l'àlbum sencer, tal i com s'hauria de mostrar

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
ca: L'artista de l'àlbum sencer, tal i com s'hauria d'ordenar

en: The episode number in the season the media is part of
ca: El número d'episodi de la temporada al qual pertany el medi

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
ca: Les lletres del medi, habitualment emprat per a cançons

en: The season number of the show the media is part of
ca: El número de temporada del programa al qual pertany el medi

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
ca: El flux és xifrat i no es pot desxifrar perquè no s'ha proveït una clau adequada.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
ca: El flux és xifrat i no s'ha implementat el desxifratge.

en: The stream is in the wrong format.
ca: El flux és en el format erroni.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
ca: El flux és d'un tipus diferent del qual és gestionat per aquest element.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
ca: No hi ha cap còdec present que puga gestionar el tipus del flux.

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
ca: Aquesta aplicació està tractant d'emprar funcionalitat del GStreamer que s'ha inhabilitat.

en: Total count:
ca: Compte total:

en: URI to the copyright notice of the data
ca: URI a la nota del copyright de les dades

en: URI to the license of the data
ca: URI a la llicència de les dades

en: Unknown option
ca: Opció desconeguda

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
ca: AVÍS: el conducte és erroni: %s

en: WARNING: from element %s: %s
ca: AVÍS: des de l'element %s: %s

en: Waiting for EOS...
ca: S'està esperant al final del flux…

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
ca: La vostra instal·lació del GStreamer manca un connector.

en: album
ca: àlbum

en: album artist
ca: artista de l'àlbum

en: album artist sortname
ca: nom d'ordenació de l'artista de l'àlbum

en: album containing this data
ca: àlbum que conté aquesta dades

en: album containing this data for sorting purposes
ca: àlbum que conté aquesta dades per a l'ordenació

en: album gain in db
ca: ganància de l'àlbum en db

en: album sortname
ca: nom d'ordenació de l'àlbum

en: application data
ca: dades de l'aplicació

en: application name
ca: nom de l'aplicació

en: artist
ca: artista

en: artist sortname
ca: nom d'ordenació de l'artista

en: attachment
ca: adjunt

en: audio codec
ca: còdec d'àudio

en: beats per minute
ca: cops per minut

en: bitrate
ca: ràtio de bits

en: buffering...
ca: s'està omplint la memòria intermèdia…

en: caps
ca: capacitats

en: changeable in NULL, READY, PAUSED or PLAYING state
ca: es pot canviar als estats NUL, PREPARAT, EN PAUSA o REPRODUINT

en: changeable only in NULL or READY state
ca: es pot canviar als estats NUL o PREPARAT

en: changeable only in NULL, READY or PAUSED state
ca: es pot canviar als estats NUL, PREPARAT o EN PAUSA

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
ca: ciutat (nom en anglès) del lloc on s'ha enregistrat o produït el medi

en: codec
ca: còdec

en: codec the audio data is stored in
ca: còdec en el qual estan emmagatzemades les dades d'àudio

en: codec the data is stored in
ca: còdec en el qual estan emmagatzemades les dades

en: codec the subtitle data is stored in
ca: còdel en el qual estan emmagatzemades les dades de subtítols

en: codec the video data is stored in
ca: còdel en el qual estan emmagatzemades les dades de vídeo

en: comma separated keywords describing the content
ca: paraules clau separades per comes que descriuen el contingut

en: comment
ca: comentari

en: commonly used title
ca: títol usat habitualment

en: commonly used title for sorting purposes
ca: títol usat habitualment per a l'ordenació

en: composer
ca: compositor

en: composer sortname
ca: nom d'ordenació del compositor

en: contact
ca: contacte

en: contact information
ca: informació de contacte

en: container format
ca: format del contenidor

en: container format the data is stored in
ca: format de contenidor en què estan emmagatzemades les dades

en: controllable
ca: controlable

en: copyright notice of the data
ca: nota de copyright de les dades

en: copyright uri
ca: uri del copyright

en: could not link %s to %s
ca: no s'ha pogut enllaçar %s a %s

en: could not link sink element for URI "%s"
ca: No s'ha pogut enllaçar l'element de sortida per a l'URI «%s»

en: could not parse caps "%s"
ca: no s'han pogut analitzar les capacitats «%s»

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
ca: no s'ha pogut establir la propietat «%s» en l'element «%s» a «%s»

en: count of discs inside collection this disc belongs to
ca: comte de discs dins de la col·lecció a la qual pertany aquest disc

en: count of tracks inside collection this track belongs to
ca: compte de pistes dins de la col·lecció a la qual pertany aquesta pista

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
ca: estat (nom en anglès) del lloc on s'ha enregistrat o produït el medi

en: date
ca: data

en: date and time the data was created (as a GstDateTime structure)
ca: data i hora en què es van crear les dades (com a una estructura GstDateTime)

en: date the data was created (as a GDate structure)
ca: data en la qual es van crear les dades (com a una estructura GDate)

en: datetime
ca: datahora

en: description
ca: descripció

en: detected capabilities in stream
ca: capacitats detectades al flux

en: device manufacturer
ca: fabricant del dispositiu

en: device model
ca: model del dispositiu

en: disc count
ca: compte de disc

en: disc number
ca: número de disc

en: disc number inside a collection
ca: número de disc dins d'una col·lecció

en: duration
ca: durada

en: empty pipeline not allowed
ca: no es permet un conducte buit

en: encoder
ca: codificador

en: encoder used to encode this stream
ca: codificador utilitzat per a codificar aquest flux

en: encoder version
ca: versió del codificador

en: episode number
ca: número d'episodi

en: exact or average bitrate in bits/s
ca: mitja o valor exacte de ràtio de bits en bits/s

en: expected error of the horizontal positioning measures (in meters)
ca: error esperat de les mesures de posicionament horitzonat (en metres)

en: extended comment
ca: comentari estés

en: file attached to this stream
ca: fitxer adjuntat a aquest flux

en: force caps
ca: força les capacitats

en: force caps without doing a typefind
ca: força les capacitats sense fer un «typefind»

en: free text commenting the data
ca: text lliure comentant les dades

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
ca: text lliure comentant les dades en forma clau=valor o clau[ca]=comentari

en: genre
ca: gènere

en: genre this data belongs to
ca: gènere al qual pertanyen aquestes dades

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
ca: elevació de la geolocalització del lloc on s'ha enregistrat o produït el medi, en graus concordants a WGS84 (zero és el nivell del mar mitjà)

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
ca: latitud de la geolocalització del lloc on s'ha enregistrat o produït el medi, en graus concordants a WGS84 (zero a l'equador, valors negatius per a latituds al sud)

en: geo location capture direction
ca: direcció de la captura de la geolocalització

en: geo location city
ca: ciutat de la geolocalització

en: geo location country
ca: estat de la geolocalització

en: geo location elevation
ca: elevació de la geolocalització

en: geo location horizontal error
ca: error horitzontal de la geolocalització

en: geo location latitude
ca: latitud de la geolocalització

en: geo location longitude
ca: longitud de la geolocalització

en: geo location movement direction
ca: direcció del moviment de la geolocalització

en: geo location movement speed
ca: velocitat del moviment de la geolocalització

en: geo location name
ca: nom de la geolocalització

en: geo location sublocation
ca: sububicació de la geolocalització

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
ca: longitud de la geolocalització del lloc on s'ha enregistrat o produït el medi, en graus concordants a WGS84 (zero al meridià inicial a Greenwich/UK, valors negatius per a longituds occidentals)

en: grouping
ca: agrupació

en: homepage
ca: pàgina principal

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
ca: ubicació descriptiva llegible pels humans del lloc on s'ha enregistrat o produït el medi

en: image
ca: imatge

en: image orientation
ca: orientació de la imatge

en: image related to this stream
ca: imatge relacionada amb aquest flux

en: indicates the direction the device is pointing to when capturing  a media. It is represented as degrees in floating point  representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
ca: indica la direcció on apunta el dispositiu mentre captura un medi. Es representa en graus en representació de coma flotant, 0 vol dir el nord geogràfic, i augmenta en sentit de les agulles del rellotge

en: indicates the movement direction of the device performing the capture of a media. It is represented as degrees in floating point representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
ca: indica la direcció del moviment del dispositiu que prenia la captura d'un medi. Es representa en graus en representació de coma flotant, 0 vol dir el nord geogràfic, i augmenta en sentit de les agulles del rellotge

en: keywords
ca: paraules clau

en: language code
ca: codi de la llengua

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
ca: durada en la unitat de temps de GStreamer (nanosegons)

en: license
ca: llicència

en: license of data
ca: llicència de les dades

en: license uri
ca: uri de la llicència

en: link without sink element
ca: l'enllaç no té un element sortida

en: link without source element
ca: l'enllaç no té un element font

en: location
ca: ubicació

en: lyrics
ca: lletres

en: maximum bitrate
ca: ràtio de bits màxim

en: maximum bitrate in bits/s
ca: ràtio de bits màxim en bits/s

en: minimum
ca: mínim

en: minimum bitrate
ca: ràtio de bits mínim

en: minimum bitrate in bits/s
ca: ràtio de bits mínim en bits/s

en: movement speed of the capturing device while performing the capture in m/s
ca: velocitat del moviment del dispositiu de captura mentre es prenia la captura en m/s

en: no bin "%s", skipping
ca: el binari «%s» no existeix, es descarta

en: no element "%s"
ca: no hi ha cap element «%s»

en: no element to link URI "%s" to
ca: no hi ha cap element el qual enllaçar a l'URI «%s»

en: no property "%s" in element "%s"
ca: no hi ha cap propietat «%s» en l'element «%s»

en: no sink element for URI "%s"
ca: no hi ha cap element de sortida per a l'URI «%s»

en: no source element for URI "%s"
ca: no hi ha cap element font per a l'URI «%s»

en: nominal bitrate
ca: ràtio de bits nominal

en: nominal bitrate in bits/s
ca: ràtio de bits nominal en bits/s

en: number of beats per minute in audio
ca: nombre de cops per minut a l'àudio

en: organization
ca: organització

en: peak of the album
ca: cim de l'àlbum

en: peak of the track
ca: cim de les pistes

en: performer
ca: músic

en: person(s) performing
ca: persones que toquen

en: person(s) responsible for the recording
ca: persones responsables de la gravació

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
ca: persones responsables de la gravació per a l'ordenació

en: person(s) who composed the recording
ca: persones que composaren la gravació

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
ca: persones que composaren la gravació, per a l'ordenació

en: preview image
ca: previsualització de la imatge

en: preview image related to this stream
ca: previsualització de la imatge relacionada amb aquest flux

en: readable
ca: llegible

en: reference level of track and album gain values
ca: nivell de referència dels valors de guany de la pista i àlbum

en: replaygain album gain
ca: ganància de l'àlbum del replaygain

en: replaygain album peak
ca: cim de l'àlbum del replaygain

en: replaygain reference level
ca: nivell de referència del replaygain

en: replaygain track gain
ca: ganància de replaygain de la pista

en: replaygain track peak
ca: cim de les pistes del replaygain

en: season number
ca: número de temporada

en: serial
ca: número de sèrie

en: serial number of track
ca: número de sèrie de la pista

en: short text describing the content of the data
ca: text curt descrivint el contingut de les dades

en: show name
ca: nom del programa

en: show sortname
ca: nom d'ordenació del programa

en: specified empty bin "%s", not allowed
ca: el binari especificat «%s» és buit, no es permet

en: subtitle codec
ca: còdec de subtítols

en: title
ca: títol

en: title sortname
ca: nom d'ordenació del títol

en: track count
ca: compte de pistes

en: track gain in db
ca: ganància de la pista en db

en: track number
ca: número de pista

en: track number inside a collection
ca: número de pista dins d'una col·lecció

en: user rating
ca: valoració de l'usuari

en: version
ca: versió

en: version of the encoder used to encode this stream
ca: versió del codificador utilitzat per a codificar aquest flux

en: version of this data
ca: versió d'aquestes dades

en: video codec
ca: còdec de vídeo

en: writable
ca: escrivible
